Új privát üzeneted érkezett!

Minimaxi!
KépKép

Jucus!
HAJRÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Orsi!
Reményeim szerint eladom őket Kép

Koda!
Gyógyulj meg mielőbb! Én is sokat küszködtem annak idején a herpesszel (orromban, számon), de hála Istennek, már évek óta nem jelentkezett.

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok,

Minimaxi, Paat, Koda, Jubi,
köszönöm nektek a közreműködést, hogy eljuthattak hozzám a köcsögök, már el is pakoltam őketKép és lassan szedegetem elő, dolgozgatok rajta.

Anyko,
amiket írsz, már kisipari mennyiségekKép de kívánok sok szerencsét, és jó sok eladott képet, nekem is tetszenek az alkotásaidKép

Jubi,
most dícsérjem újra a cserepeketKépKép

Jucus,
neked is gratula az üzlethezKép

Akkor most a bébiételes üvegek, engem is árasztanak, próbáltam én is festeni, madzagolni és újra festeni. Persze, ezek még nincsenek kész, kellenek még simítások, de nekem ez jutott eszembe.

Férjem hozott nekem jó pár db vastag kartonlapot, arra is próbálkozom, és egy másik befejezetlen
Persze, nem olyan szépek, mint amiket csináltok, de most ez van.

Koda,
nem irigyellek a herpesz miatt, én is mindig utáltamKép

ja, és a pöttöm 1 cmKépKép


manóka

manóka
manóka
 
 


Manóka!
Pöttöm 1 cm-esnek puszi! Kép Át tudod adni, ugye? Kép

Jelentem, befejeztem a képeket. Most tényleg szusszanok egy kicsit és utána már magamnak fogok alkotni.
De jöjjenek a friss képek!
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=118
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=119
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=120
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=121
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=122
http://gportal.hu/picview.php?prt=11759&gid=33992&index=125

Ennyi!
És egy kép. Indulásra készen az alkotásaim! Pontosan 48 db kép, köcsögök, vágódeszkák, üzenőtáblák. Már csak el kell, hogy keljenek! Kép
Kép

megyek pihenni!
Jó éjt!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 

 
 

Sziasztok!

Hosszas előkészületek után az archívból kigyűjtött ötletek egy részét közkinccsé tettem a honlapomon "Ötletkavalkád" címszó alatt!Kép
Még jócskán van mit feltennem a már kigyűjtött anyagból és az archívból is van még hátra, de igyekszem!Kép

Sztigris
sztigris
 
 


Sziasztok!

Manóka!

Jók lesznek az üvegek!Kép

Anyko!

De jól néznek ki a képen a cuccaid! Vásárlásra csábítóak!Kép Sok sikert!!!

Sztigris!

Megnéztem az ötletkavalkádodatKép Nagyon szupi! De van egy-két dolog amire ha rákattintok csak egy üres kék lap jön be. De biztos aztért mert még nincs kész...Kép

Puszi mindenkinek!
Orsi
orsi21
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók lettek ismét az alkotások. Anyko és Jucus szívből gratulálok a bizniszhez! Legyetek nagyon ügyesek és adjatok el jó sokat!Kép Az útrakész alkotások nagyon jól mutatnak!
Jubi nagyon klassz let a köcsög..mind de nekem most az olivás tetszett jobban..nem is tudom miért?!Kép Láttam a keresett szalvik között olyat ami nekem meg van, majd konzultálunk!Kép
Koda! Írtam mailt, jobbulást!Kép
Sztigris! Nagyon rendes vagy, hogy ennyi mindent összegyűjtöttél, nekem nem lett volna hozzá erőm! Köszönjük és ha nem bánod akkor néha kutakodom ott!Kép
A gemkapcsos verzió nekem csak félig sikerült eddig, de ma ennek ellenére vettem egy dobozzal, ki tudja talán nekem is bejön a dolog!Kép
Mano! Minimanónak tényleg cupp!Kép Ilyenkor azért tudok irigy lenniKép Bár nekem mindkét babával flidőig borzalmas "hányattatásokat" kellet megélnem, de akkoris olyan jó ez az állapot!Kép
Paat! Azok a mécsesek gyönyörűek! Ma vettem még plussz festékeket mert én is az ikeás mécseseket szeretném kidekorálni! Majd lopok egy kis ötletet ha nem bánod!Kép
További jó alkotást mindenkinek!
abby
abby
 
 


Abby!
Csak nyugodtan! Örömödre váljék!Kép
paat
 
 


Sziasztok!

Na micsoda pangás van ma.

Jó pár képet elkészítettem,de most csak ezeket scenneltem be.
Kép

Ezt a teknősöset le kell még lakkoznom.

Kép

Ez a kávés meg eredtetileg barna kerettel van,de valamiért a képen zöldesnek néz ki.

Kép

Ez az elefántos meg még nincs teljesen kész,mert az elefánt körül befogom festeni...na mindegy majd megmutatom,ha kész.Kép
orsi21
 
 


Orsi!
nagyon tetszenek a képeid! Az teknőcös keretet hogy csináltad? nagyon ötletes! Soha nem jutott volna eszembe! nagyon tecc! Kép
Ilyen elefántos szalvim nekem is van, de eddig nem tudtam vele mit kezdeni! Jól jönnek az ötletek! Kép

A képek fogyatkoznak! Kép Jobban, mint azt gondolni mertem volna! Kép De am este is kell készítenem párat, mert a boltba is vinnem kell! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anyko!

Köszi!Kép A teknősösnek a keretét ilyen teknősmintásra festettem simán ecsettel.Kép Semmi extraKép
Jaj de jó neked,hogy így el tudod adni a képeket!
Én még mindíg nem kérdeztem meg a boltot,de a páromat rávettem,hogy menjen el és kérdezze meg őKép Úgyhogy remélem nekem is beindul majd az üzletKép
Vettem celofánt amibe csomagolom majd a képeket,de csak 40-szer 40 -est kaptam,és a kép hátulján nem ér össze.Szerinted baj,vagy vegyek nagyobbat?

Orsi
orsi21
 
 


Ja,és még egy kérdésem lehetne?Kép
Mennyit kérsz a képekért a boltban,és mennyit az oviban?
orsi21
 
 


Sziasztok!

Kicsit kupáltam én is:
http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/A6zoldmacis.JPG

és a már megszokott babanapló kékben,felülrepesztve,patinázva:
http://gportal.hu/portal/jucusmamus/image/gallery/kekbabanaplofa.JPG

Jucus
20170114224602
 
 


Orsi!

Én a papírboltban veszem a celofánt. Csomagolók között van. 5 ív van egy csomagban és 1 ívből 6 db negyedszalvis képt tudok becsomagolni. Ez nagyon gazdaságos. Az 5 ív csak 250.-.
Most az oviban ezeket az érakat írtam a képekre:
koktél: 450.-
osztott kicsi keretes: 500.-
negyed szalvis: 550.- és 600.-
fél szalvis: 1000.- és 1100.-
vágódeszka: 500.-
kicsi cserépedénykék: 500.-
üzenőtáblák: 800.-

Ennyi! A boltnak kevesebbért adom, de ott is emelni fogok!
A férjedet meg nyugodtan zavard el érdeklődni! Veszteni valótok nincs! Kép Örülnék, ha neked is összejönne a biznisz része. Én nagyon boldog vagyok, hogy el tudom adni őket. hiszen a képeket imádom csinálni! Kép
Na megyek levelet írni!
Puszi!
Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok Lánykák!

Még mindíg göthösen, de élek:-)

Sajna kicsit elhúzódik a dolog de talán valami minimális javulás már látható:-))) Bocs nem rontom ezzel tovább a hangolatot :-(

Néha olvasás és gyönyörködés szinten előfordultam, és mindenkinek gratula, az alkotásokhoz és az értékesítési sikerekhez.
Talán ha igaz akkor az én alkotásaimra is kezd érdeklődés lenni :-)))

Manóka!
Virtuális puszi a pindurnak, egy készülő félben lévő nagyitól :-)
Szerintem szépek az alkotásaid:-)

Orsi!
Nagyon aranyosak a képeid:-) Csak a Meara (polgári néven névrokonod, Orsi lányom meg ne lássa a teknőcödet) Náluk az egész lakás kerámia, fa és mindenféle anygaból készült teknőstől hemzseg+ van kettő járkáló, igazi görögteknőse is :-))) Szokás szerint a festéseid is nagyon szépek :-)))

Jucus!
Látom edzel a könyvkészítésre, és persze megint nagyon szépek:-), Addig nézegetem, míg egyszer hátha lesz annyi bátorságom, hogy belevágok Tőled felbuzdulva én is:-)

Anykó!
No comment, megint sokat és szépeket csináltál, hajrá, tessék gyártani az utánpótlást az eladottak helyére :-), további sikeres eladásokat :-))

Lányok! Off volt az eleje, az lesz a vége is:-(
Számba kellene venni, van-e még valakinek karácsonyilag köcsögigénye, mert most egy viszonylag nagy rendelés fog menni, jó lenne, ha tudnám, hogy kér-e még valaki:-) Meg aztán ha a szállítás nem lesz ilyen gyors, meg az elkészülésre is kell azért várni akkor, jó lenne időben leadni, hogy nehogy kicsússzunk:-) mert ahogy látom azzal semmi gond, hogy Ti gyorsan megcsináljátok.
Bocsika, hogy ritkán jövök, akkor is ennyi off-al, de most ez van:-(

Mindenkinek további gyönyörűségeket és szép álmokat :-)))))
minimaxi
minimaxi
 
 


Sziasztok!

Jucus,
ígéretemhez híven jelentkezem, bár eléggé megkésve, az ajándékot ugyanis régen átadtam. Szóval ilyen lett a doboz, végül többféle szalvit használtam (anyu vett fehéret):

Kép

Kép

Egyetlen gond volt, amit nem tudtam megoldani: attól, hogy rákentem a ragasztólakkot, az aranyszínű festék bezöldült, ez a képen is látszik. Mondjuk így sem néz ki rosszul, de azért aranyosan jobban tetszett volna. Ez általános dolog? Ilyenkor mit lehet csinálni, más lakkot használni? Vagy ha kevesebbet használok, akkor nem lett volna gond? (Azért szoktam sokat, mert már párszor elszakítottam szalvit, amikor kevéssel kentem.)

A lényeg egyébként az, hogy az ajándékozottnak tetszett a doboz, és már használja is, szóval örülök. És köszi még egyszer a szalvétát!Kép

Még egy kérdésem lenne: alapozásra milyen olcsó(bb) fehér festéket lehet használni? Jön a karácsony, és sokmindent akarok csinálni.

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 



Hajnii! Megvagy!Kép
Írtam neked!

Sztigris
sztigris
 
 


Hajni,
köszi szépen!Kép
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Zsizsa!

Jó lett a dobozka!

Jucus
20170114224602
 
 


Szia Jucus!
Potyognak a babák? Körülöttem is, csak még könyvet sosem csináltam, így mindig más dekup ajándékokon kell agyalnomKép
Ügyes vagy!

Mint mindenki, Orsi meg szépen fest!

Tegnap papírmasé közben bekevertem egy adag sűrű tapétaragasztót, majd leszűrtem!
Ja vki mondta, hogy csomós neki. Mindenkinek csomós, de át kell szűrni harisnyán!Kép
Szóval tutin beválik dekuragi helyett.
Már csak egy gondom maradt: A tapétaragasztóval készült képen, ha rálakkozok vizes bázisú lakkal, akkor nem hullámosodik fel?

Koda
Bővül a miskolci Metró, következésképp Andris nemsokára megy arraKép Majd vele küldöm a könyvet!
Jobbulást!Kép
paat
 
 


Ja, meg többhónapnyi alkotás után egy alapkérdés:
Miért írják egyes kisokosok, hogy menjunk a festékkel az szalvéta területére is be?! Meg kéne fejtenem, még sosem csináltam!
paat
 
 


minimaxi
 
 


Zsizsa!

Nagyon szép lett a doboz, az arany mintás szalvi kicsit nekem is zöldül a ragasztótól, én egy Sisys képpel jártam így, pedig én tapéta ragasztót használok.

Paat!
Szerintem is tutin tökéletes deku ragacs helyett a tapéta ragasztó, én még szűrni sem szoktam, bekeverek egy nagy bödönnel jó előre, az naponta többször átkavarom, egy csavaros tetejű edényben tárolom, és egy kisebb tégelybe kiszedek belőle az aktuális használathoz. Azt tapasztaltam, hogy a több napos bekevert ragacsban már nincsenek csomó, vagy ha vannak azok is simán szétkenhetők :-))))
És nekem nem hullámosodik fel a lakktól, csak hagyd teljesen megszáradni a ragacsot a lakkozás előtt, addig tuti nem oldja fel a lakk, míg átkened :-))))
minimaxi
 
 


Nagyon szépek az újak, mégsem voltál olyan beteg!!!Kép
A tulipános tetszik a legjobban, meg a virágos nagy kép. Lehet, hogy nekem is koktélos duplát kellett volna vennema sima helyett?!)
paat
 
 


Nem mind a betegségem alatt készült,(ez legalább két heti termés) de velem az a helyzet, hogy nem nagyon tudok feküdni, ( egész nap, meg főleg nem)akkor sem, ha beteg vagyok
:-(
minimaxi
 
 


Minimaxi!
Most nagyon levettél a lábamról! Csodaszépeket alkottál! Kedvenceim a tányérkák, a tulipánosok és a nagy virágos! Kép Elképesztő milyen szuperek! Kép De a többi is nagyon jól sikerült!

A tapétaragsztót még nem próbáltam, pedig van itthon egy nagy dobozzal. Lehet, hogy megtámadom? Jó lenne, mert a dekup ragasztóm nagyiramban fogy! Kép Pont azon arányokat használtok hígításra, mint a obozon feltüntetett, vagy valami mást?

Megyek sütni őszibarack sütikét és snacksalátát is csinálnm kell. holnap pedig szendvicstekercset kel sütnöm. Geri névnapja lesz! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Anyko! Minimaxi! Orsi! Jucus!
Le a kalappal előttetek!! Nagyon ügyik vagytok!!
Koda!
Jobbulást!!
Jubi!
Írtam mélt a jubor@freeamail.hu-ra..
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Anyko!
Te szedsz valamit, hogy így bírsz pörögniKépKépKép?
Ezer kép, csere-berék, emilek, sütik, meg előre a sorban egy gyerek...
paat
 
 


Paat! Kép
Semmit nem szedek. Csak akkor alkotok, ha a gyerek alszik. Így van ez a takarítással , mosással..stbvel is. Főként este 9 után élhetek a hobbymnak, de akkor éjfélig. Kép De mindenek előtt a gyerek! Kép Emellett sokat csavargunk is! valóban meglepő, hogy hogy fér ennyi minden bele az időmbe! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!

Minimaxi! Nagyon szépeket alkottál,újat nem tudok mondani,csatlakozom az elöttem szólókhozKépNekem az első képen láthatóak tetszenek a legjobban,de mind szupi.

Anyko!
Tényleg,már én is akartam kérdezni,hogy hogy van ennyi időd és energiád.Kép
Az eladással kapcsolatban: szerintem túl olcsón adod a képeket. Legalábbis nálunk a negyed szalvis kerül 1200-1500-be.

Orsi
orsi21
 
 


Sziasztok!

Paat! Megkaptam a szalit. Köszönöm!!!
Arra nem emlékszem , hogy én küldtem-e Neked valamit? Ha még nem akkor mondd , hogy mit szeretnél.

Lyányok !
A szokásos pirospont mindenkinek kijár , csodásakat alkottatok. Kép
szorgosstuci
 
 


Sziasztok!

Jubi!
Micsoda szép köcsögök!Kép Hát mostmár tényleg be kellene szereznem nekem is 1-2 ilyen köcsögöt! Csak nem Minimaxis köcsög?

Anyko!
Nem semmi pakkod van és örülök, hogy ennyire jól megy az üzlet!Kép Nekem is meghoztad a kedvemet a bizniszhez...Kép...bár én is akkor kreatívkodok, amikor a lányok alszanak, de még messze vagyok a te tempódtól!Kép
Ugye nincsenek levédve a képeid?KépKépKép Mert sok ötleted merítek belőlük! Húúúú, azok az almás képek...dögösek!Kép Nekem még mindig nincs se krétám, se sziénám...Kép

Abby!
Köszi!Kép Reméltem, hogy hasznos ötleteket tudok összegyűjteni és érdemes be-bekukkantanod, mert folyamatosan töltögetem...Kép

Orsi!
Hát nem is tudok szóhoz jutni!Kép Hogy neked micsoda fantáziád van, na és persze ügyességed van hozzá!Kép Mit kihoztál ezekből a szalvikból!KépKépKép Nagyon ügyi vagy!

Jucus!
Sok-sok könykötést kívánok!Kép
Ezek a könyvek!KépKépKép Teljesen lemaradtam...hogy is készülnek? Te is fűzöd össze? Bocsi, ha már írtad... Na, és a babanaplón lévő szalvit keresek épp csak rózsaszinbe, de majdcsak kapok végre valahol.

Zsizsa!
Nagyon tetszik ez a dobozka, ötletes lett!Kép Nekem is kell 1 dobozt készítenem megrendelésreKép(a férjem anyukájának egy angyalkás szalviból) és épp azon gondolkodtam, hogy milyen legyen a belseje..., de mostmár van ötletem!Kép

Minimaxi!
Gyógyulj meg!Kép
Hát csak ámulok, hogy mennyi csudaszépet alkottál, így betegen!Kép Nagyon ügyi vagy!Kép

Koda!
Jobbulást!Kép

Off:

Paat!
Köszi a szalvikat, megkaptam!Kép És te?

Ánizs!
Keresed még ezt a szalvit?Kép

OnKép
Pussz
Sztigris
sztigris
 
 


Stucikám!
Nem gondolod, hogy két negyed darabkáért kérnék valamit, ejnye no!Kép
Majd mutatsd meg, ha rákerül a sor. Amúgy erre a madáretetősre gondoltál?

Anyko!
Ugyen nem bántódtál meg?! Teljesen bóknak szántam!
Örülnék, ha fele ennyi energiám lenne, most például ellődörgök aludniKép
paat
 
 


Sztigris!
Én már korábban megkaptam, írtam is mélt! Ha nem ért oda, bocsi, de tényleg!Kép
Köszönöm szépen!
paat
 
 


Paat!
A lényeg, hogy odaért egészben!KépKépKép
sztigris
 
 


Sztigris!

Köszi és igen mindent én csinálok.Lapot nyomtatok,borítot készítek,kötök.
Rózsaszínem van még talán,de ez nem biztos,megnézem majd neked.Ha nagyon nem találsz akkor nyomtatni is lehet belőle!Én sokat nyomtatok mostanában olyan szalvik képéről amit nem kapok meg.

Jucus
20170114224602
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicséreteket!Kép Mivel én még csak most kezdtem a szalvétázást, és sehol nem vagyok hozzátok képest, nagyon jól estek.Kép

Az aranyszín bezöldülésének megakadályozására senkinek nincsen ötlete?

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Paat!
Dehogy haragudtam meg! Nem lennének ott a mosolyfejek! Kép De valóban elgondolkodtató, hogy van ennyi energiám. Ma pl este 8-kor fogtam hozzá az őszibarack sütihez, meivel most lettem készen! Kép
Viszont nem csináltam egy képet sem két nap alatt! Jövőhéten pótolom! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Orsi!
Nem hiszem, hogy drágán adom. Itt a viharsarokban sajna semminek nincs ára! Jó lenne pesten árulni, mert ott megfizetik.Itt még ezt is sokalják! Kép A piacon árul egy néniket képeket...megkérdeztem az árakat..400-450.-/db. Ez van! Rossz helyen élek! Kép De én nem panaszkodom! Örülök, hogy veszik a képeket! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sztigris!
Nekem van rózsaszíncipős szalim 1 darab!! Ha kéred, írj egy mélt a címeddel! Nálunk minden ismi gyereke fiúcska Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


timtim
 
 


Sziasztok lányok!

Lenne egy hatalmas kérésem! Már hónapok óta vadászom azt az antik rózsacsokros szalvétát, de sehol nem tudok venni. Ha valaki tudna nekem küldeni azt nagyon megköszönném! Raktam fel cseréket az albumba Bea csereszalvétái címen, sajnos nem tudom ide betenni, vagy kifizetném. Ha valaki tud segíteni, vagy valakit érdekel valamelyik szalvétám, címem a profilomban.

Köszi

Bea
Vendég
 


Fifianyu vagyis Bea cseréi:
http://babanet.hu/album/main.php?album=3923
timtim
 
 


Bea! Nem tudnál egy képet feltenni az antik rózsacsokorról? Mert én így nem tudom, hogy melyik az!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ez itt:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Anyko!
...hát igen,nem is gondolják végig az emberek mennyi munka van egy képpel,plussz még az alapanyagok...

Sztigris!
Kép Köszi!
orsi21
 
 


SziasztokKép

Itt vagyok tadaaaamKép

AnykoKép
megint csak gratulálok az eladásaidhozKép
A süti gondolom már el is fogyottKép

MiniKép
Azok a téli témájú képek nagyon elnyerték a tetszésemet! Olyan aranyos karácsonyi dolgokat csináltok!

PaatKép
Várom AndristKép Csak a képernyőn vigyorgok így, mivel élőben a szám még szana-szét van repedve....

ZsizsaKép
Szuper a dobozka! sajnos nem tudok semmi javaslatot a zöldülés ellen. Én még nem találkoztam ezzel a problémával.

OrsiKép
Te is ügyeskedtél ám! A teknőcös kerete tényleg telitalálat volt! nagyon jó kézügyességed vanKép

Én most nem alkottam semmit, mivel egy keresztszemes kis képecskét hímzek. Meg gyöngyöt fogok fűzniKép Mindenbe belekapok egy kevesetKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a dícséreteket:-)))) Ilyenkor mindíg szárnyakat kapok :-)))

Alkottam az elmúlt napokban is, pillanatnyilag az előkészítő fázisnál tartok, péntek este öntöttem 10 méter gipszet :-))) Azért tudom, hogy ennyi, mert kb. ilyen hosszan van a házban radiátor és azokon, mindenhol gipsz keretek száradnak :-)))

Egy-két kisebb képet és két deszkát befejeztem, azokat majd lefotózom, és jövök vele, hogy ne legyen megint egyszerre dömping.:-)

Kicsi off!
Ezek szerint pillanatnyilag mindenki el van látva köcsöggel, mert nem reagáltatok.

Mindenkinek jó alkotó napot ebben a szomorú időben:-)))
minimaxi
 
 


Fifianyu!
Írtam mailt a szalvival kapcsolatban. Kép Jó hír. Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Mindenkinek!

Paat , akkor köszönöm szépen!!! Most úgyis jön megint egy szállítmány Svájcból és tuti , hogy nem tudtok majd ellenálni és akkor majd kapsz egy kis meglepit.

Zsizs ! Milyen lakkot használsz? Lehet , h. attól zöldült be. Vagy tré festékkel nyomták a szalit. Kép Én még nem tapasztaltam ilyet.

Örömmel jelentem , hogy már kezdenek elkelni az én képeim is . Az a fajta olivások már új gazdinál vannak amit az Abbykától kapott lapra készültek, na meg a tavaszi pici képek. 2 db. 4évszakot csináltam megrendelésre , meg az a kínai lány sincs már itthon.
Remélem ma sikerül fotózni és akkor megint lesz egy halom új kép .
addig is csók a család ! Kép
szorgosstuci
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?