Új privát üzeneted érkezett!

Jelentem megrendeltük az Ultimaxot! Puzsi nektek!

NANIM! kitartás! HA kellek, továbbra is BÁRMIBEN segítek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Nani::

Csodaszép baba Izabell!!! Ez az utolsó kép meg lehet zabálni, gratulálok még egyszer. A szopit sajnálom nagyon én nem tudok benne segíteni. De tudom mit érzel. Én nagyon féltem nem lesz meg az a bizonyos kötelék mert nem cicizik Gréti csak alig-alig. De tévedtem mert nem csak a szopizás kell a kötelékhez.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nikó 2011.01.28 07:46-kor.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Drága Nani, nagyon szép a kicsi lány.Az a lábfelhúzós póz imádnivaló.Emlékszel, amikor találkoztunk és azt mondtam, sokkal fontosabb egy gyereknek egy mosolygós anya mint egy sírós, depressziós.Én kivoltam, hogy nem volt tejem, sokáig kivoltam, néhány egykori topiktárs még adott is nekem egy-két "kedves" jó szót.De aztán "felpofozott" a közös dokinénink és rávilágított a fent idézett mondatra.Igaza van, volt.Vele tudsz lelkizni, ha akarsz,de ezt tudod, te is.Nem a tej a lényeg, hanem az anya, akire ránéz a gyereke és mosolygós arcot lát, attól a baba megnyugszik.És nincs ennél fontosabb.Ha úgy érzed, megtettél mindent, az a fontos.Semmi más, senki más véleménye, csak a te megérzéseid legyenek mindig a legfoontosabbak és a gyerekeden látod, helyes-e egy-egy döntés.
Ha bármiben segíthetek, szólj, átugrom.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Nanikám: csodaszép Izabella!
A szopit sajnálom. Szerintem érdemes felhívni egy szoptatási tanácsadót. http://www.lll.hu/
Persze, Huncinak is igaza van, de érdemes megpróbálni.
A lényeg, hogy nektek jó legyen! Ne törődj mással.
A fejés pedig szép eredmény. Van akinek később indul be a tejcsi.
Én 5. napon 10-20 ml-t fejtem. Aztán lett O. tejtesója, aki szintén Szmatis baba és 1 óra különbséggel születtek, és még mindig...
Szóval beszélj szakértővel szerintem.

Baba: gratula az üléshez. Hol vettétek, hogy nem volt készleten? :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nanikám!

Izabella gyönyörüséges kisbaba:)

Tejci.....tudom milyen nehéz folyton agyalni miért nincs mit is csináljak?De itt mindenki nagy igazságot írt azzal, hogy nem az anyatej az egyetlen szent és sérthetetlen.Ha nincs akkor is kell enni a babának, és a tápival is ugyan olyan szépen felnőnek.Szoptasd meg mindig amennyivel tudod és pótold ki tápival, így lesz kapocs is és éhen se fog halni.Aztán lehet ha megnyugszol és nem sírdogálsz beindul a tejgyár!

Csajok!
Jelentem kornélkám fél éves elmúlt és kúszik:):):)

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Nani gyönyörű Izabella ahogy a neve is mutatja!!!! :wink:
A fejés meg szerintem is szép eredmény ne aggódj!
Nekem is jóval késöbb indult be nyugi!
Fejd sokszor ahogy tudod még akkor is ha nem jön belölle semmi!
Nem tudom mit szedsz vagy iszol a szopira ha gondolod leírom mik azok amik nekem bejöttek vagy barátnőmnek.
Nekem a MOreMilk kapszula és a homeós bogyi aminek nem tudom a nevét már sajna kasu vagyok de tuti itt a lányok tudják.
Tudom nrhéz de légy türelemmel.
A szoptatási tanácsadó jó ötlet.
Esetleg finom meleg (nem forró) borogatás szopi vagy fejés elött, hogy kinyiljanak a csatornák. :roll:

Keni Kornélnka nagyon ügyes gratulálok a fél évhez és a kúszáshoz!!!! :wink:

Baba szerintem jól döntöttetek meg lesztek elégedve az Ultimaxal!
Sokunknak az van és eddig mindenkinek bevált!! :wink:

Lányok a 9-18 vagy 36 kg-ig ülések miért nem jók?
A nővérem akar venni, de ő ezeket nézi!
Mondanom se kell, hogy soha nem hallgat rám (igaz ebbe szerepe van a sogoromnak is).
Én neki is az Ultimaxot mondtam.

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani!
Gyönyörű a lánykád!

Szopihoz (bocsi, ha kisregény sikerül): nekem rettenetes azt nézni, hogy mekkora a nyomás az anyukákon. Szinte mindenhonnan az csöpög, hogy ha nem szoptatsz, nem vagy jó anya. Ez egy ordas nagy baromság. Nekem az ikrek egyáltalán nem ciciztek, fejtem, amíg bírtam, aztán maradt a táp. És köszönik, jól vannak, édesek, egészségesek, szeretnek, kötődnek. Cumisüveggel is lehet szeretettel táplálni. Ugyanúgy magadhoz öleled, ugyanúgy összenéztek, és ez a fontos. Ha úgy érzed, nem bírod, hagyd a fenébe, nem ér annyit, hogy összetörj. A babádnak az a fonots, hogy vele legyél, és egy nyugodt, kiegyensúlyozott anyukája legyen!

Egyébként rám most más oldalról nehezedik nyomás. Innen-onnan kapom a fura pillantásokat, meg sajnálják az ikreket, amiért bölcsibe mentek. Mintha a buszpályaudvarra tenném ki őket egy fél napra. pedig már ők is unatkoztak, és igen, nekem is kell pár óra nélkülük, sokkal nyugodtabb vagyok, mióta tudok kicsit szusszanni.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nani,
gyönyörű Iza baba!!!!!!!!!! Olyan édes!! :lol:
Tejcsi: a csajok már mindent elmondtak, egy-egy hozzászólást meg is könnyeztem. Tudom nagyon nehéz túljutni rajta, mert igen a csapból is ez a tejcsi dolog folyik, hogy a babát szoptatni kell. Ez igaz, de nem minden áron. Nyugodj meg, mert a kislányodnak egy kiegyensúlyozott boldog anyukára van szüksége! Fogadd meg a lányok tanácsát!!

Baba,
jó döntés volt az ultimax, mi is olyat szeretnénk. Hol rendeltétek meg?

Rólunk: Dominak jön az 5. fogacskája erre reggelre belázasodott és elég car éjszakánk volt. :( Tegnap voltunk a Kaáliba, nagyon jó volt visszamenni. Júniusi kezdéssel jöhet a tesó!! :lol: úgy várom már!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Vanda,
szerintem ne foglalkozz ezekkel a pillantásokkal. A gyerkőcök jól érzik magukat, te is nyugodtabb vagy és kész. Ti érzitek, hogy mi a jó számotokra. Én megértelek!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Keny,
gratulálok a kúszáshoz!!!! Jaj de jó nektek. Domi még nem akar csak forog a tengelye körül. Azért mindent elér amit szeretne (hogy hogyan azt nem tudom). Remélem a torna segít!

Bols,
Ti is Dévény tornára jártatok? Látom meg is lett az eredménye! Gratu Petikének a forgáshoz!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili!
Teszek magasról arra, hogy ki mit mond. Bár anyám tegnap felcseszte az agyam, elkezdte sajnálni az ikreket. Majdnem visszakérdeztem, hogy engem nem sajnált? Merthogy én még kisebb voltam, amikor bölcsibe mentem...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda: igazat adok abban, amit írtál, de te is adtál és mindenki itt anyatejet, ameddig tudott. Nem azon múlik egy bébi felnövése szeretetben.

Rani: gyerekülés: gondolj bele, egy 2-3 éves gyerek 11-13 kg körül van. Mikor lesz 36 kg? Abba az ülésbe teszel bele egy 10-kg-os 1 évest? Ezt kellene nekik elmagyarázni, ha megértik.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vanda: még a bölcsihez! Akkor én is @ar anya vagyok.
Szerintem kell a közösség és nekünk is a munka.
Rohadt nehéz, de ez van.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Brendon.Többre most nem futja, sorry, rohanok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nani: még annyit, hogy én amikor kapta Gréti a tápit úgy csináltam, hogy levettem a pulcsit és a kis arcával oda volt bújva hozzám.

Vanda:

Ne foglalkozz senkivel és nem vagy rossz anya, kicsit sem!!!!!

Éjszaka: pocsék volt, Gréti náthás lett szerintem torka is fáj nekem szintén. Jó, hogy apa ma van szabin.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!!

Vanda szerintem se törődj a pillantásokkal!
Bevallom én szeretnék sokáig itthon lenni Milánnal, de én is úgy gondolom, hogy egy idő után kell a gyereknek az ő korabeli társasága!

Lili most ez megint első konzinak számított?
Fizetni kellet?
Tudnál nekem némi infót adni arról, hogy ha megint belevág az ember kell e valami friss papír, pl hormon, spermiogramm stb.?
Jöhet privibe is!
Nagyon izgi lehet így, hogy tudod a kezdés hónapját!! :D
Fagyibabád van?

Hanna igen én tudom, de a sógoromnál még nem született okosabb ember e széles egy világon! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


He-he, Eszti megnyomta a vissza gombot, és elszállt amit írtam. :lol:

Nani, csodaszép tündérlánykád van. Szopis tanácsadást támogatom én is. Meg kell próbálni, aztán ha nem megy, akkor nem kell erőltetni. Fontos, hogy próbálj megnyugodni, mert az idegeskedéstől és sírástól apad a tej. Emlékszem, mikor Eszti nem akart rendesen szopizni, totál ki voltam akadva, sírtam, majd megpróbáltam lefejni a tejcsit. Egy csepp sem jött. Na ettől még jobban bőgtem. Elzáródtak a tejcsatornák.

Lili, drukk az újrakezdéshez! És gratula az 5. fogacskához.

Vanda, mindenki le vagy carva. :wink: Foglalkozzanak a saját családjukkal.

Nikó, jobbulást! Én is torokfájással küzdök.

Keny, gratula a kúszáshoz. Kis mini Rambo, mi? :wink:

skrisz72
 
 


Vandus: nem mondod, hogy csúnyán néznek rátok, vagy beszólnak, mert 2 éven felüli gyerekeket bölcsibe mersz vinni! Milyen emberek vannak! Tojd le! Nem lát bele senki a pénztárcátokba és a közösség is jót tesz (főleg mivel ők szeretik a baba társaságot). Nagyon rühellem azt, ha valaki bele mer szólni ebbe!

Nani: Izabella egyszerűen gyönyörű!!! Sajnálom a szopit, nehéz lehet nektek:( De tényleg az a lényeg, hogy jól lakjon a babuci. Írod is, hogy megnyugszik, ha kap tápit és tele a poci. Ez a lényeg:)
Vendég
 


Skrisz: néztem a 15 hónapos Eszti képeket, nagyon aranyosak! Hatalmas hajkoronája lett a kisasszonynak, szép hullámos a haja. Blogod megvan még?
Vendég
 


Tudom én, hogy közük hozzá semmi. Csak ugye az emberek nagy százaléka úgy van vele, hogy ikrek után 6 évig jár dupla gyes, mit ugrálok....
Meg én ugye azt is bevállalom, hogy közel 3 év elég volt itthon, most már mást is akarok csinálni, nem csak 0-24ben a gyerekeimmel lenni. És akkor jön a "minekazilyennekgyerek". :D
vovanda
 
 


Dorkaanyu, igen megvan a blogom. Képekkel jól elvagyok maradva. :oops: De kevesebbet is fotózom. Ahogy meglátja a kezemben a gépet a gyerek, már rohan is felém. Lassan lehetetlen lesz lefotózni. :lol:

skrisz72
 
 


Nem akarok panaszkodni de senki nem küldte el még a gmailre való belépési kódot! :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, én sem tudom.

Az új gyes szabályról tudtok?jan 1-től érvényes.CSak 30 órát meg nem haladó munkát lehet dolgozni gyes mellett.Ha több a munkaidő, akkor nincs gyes.

Vanda, én nem tudtam volna 3 évig otthon lenni, kellett az agyamnak a munka, a gyerek meg jól érzi magát, nagyon szeret gyerekekkel lenni, én nem voltam neki elég.

(Amúgy "köszi" a dícséretet a 3 éves státusz-jelentéssel kapcsolatban :cry: Egyébként még azt is mondták, amit én is tudtam, nem lesz a gyerekből művész és olyan típus, aki leül és agyal.Mert nem rajzol és nem tud puzzle-lel játszani. de ezt tudtam.Azonban 150-ig számol egyedül, felismeri a számokat,20-ig összead és kivon, ismeri a betűket, szóval reál agya lesz és nem művészi magolós agya lesz, úgy néz ki.A védőnő nézett nagyokat, már épp sjnált volna, hogy szegény gyerek nem rajzol nem köti le a puzzle meg az ilyesmi, amikor megmutattam neki, hogy miket tud a gyerek és hogy kétnyelvű. akkor ámult és mondta, hogy bizonyos részek tekintetében okosabb, mint a többi, persze vannak dolgok, amiben le van maradva.de ez utóbbit leszarom. )
Vendég
 


Hunci!
GYES-ről tudok, az ikergyessel még a MÁK is kavart egy sort, meg még kavarnak most is, várom, mi lesz belőle.

3 éves státusz: bocsánat, én valahogy átsiklottam rajta. Szép nagy fiad van.
Ami a rajzolást illeti: szard le. Balu most kezdett el rajzolni, és nem csak firkálni, plusz eddig utálta is, kész büntetés volt neki. A fiúknál általában ezt látom az oviban, a lányok meg már tavaly olyan hercegnőket rittyentettek, hogy csak néztem. Tegnap majdnem pezsgőt bontottunk, mert a fiam egy teljesen felismerhető polopot prezentált. Pszichonénink szerint ebből a szempontból a fiúk később érnek.
Azt meg nem is tudtam, hogy te fiad kétnyelvű. :shock:
vovanda
 
 


Hunci, elnézést, én cska néha gyors bekukk és vagy olvasok alaposan, vagy felületesen átsiklok. :oops:
Nagyon ügyes, okos nagyfiad van, bár én rég láttam. Esetleg nem tennél fel képet???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


vAnda, majd hétfőn megnézem a gépen bent, mert mi kaptunk tájékoztatást a máktól és az ikresek is benne vannak, csak azt nem jegyeztem meg.
Kétnyelvű igen,én tanítom.

Baba, képet nem teszek fel :?

(SEmmi gond amúgy, csak én ugye alig írok magamról, magunkról.....)
Vendég
 


Hunci!
Az ikres részt a minisztérium már tisztába tette (hogy babás legyek). Annyi volt egyébként, hogy per pilla az ikreseknek max. heti 30 óra munka mellett jár a dupla gyes, 8 óra munka mellett meg szimpla jár. És ezt kezdte meg a MÁK úgy értelmezni, hogy az ikreseknek munka mellett csak a szimpla gyes jár, függetlenül attól, hány órát dolgoznak. Ezt már rendbe rakták, egyértelmű a jogszabály, csak valahogy ők rosszul értelmezték.
Most meg azon szarakodik valamelyik MÁK 8nem tudom, melyik megye), hogyha az anya gyes mellett dolgozik, akkor a gyerek csak napi 7 órát lehet bölcsiben/oviban. Ez ugye csak akkor van így, ha nagyszülő kapja a gyest, de a MÁK most ezzel szarakodik. Ha ez így lenne, akor nekem pl. pont alvásidő közepén kéne elhoznom az ikreket a bölcsiből... No comment.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jelszót!! :wink:
Ma elmentünk szánkózni íme az izgalmak!! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


De édes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani!
Aranyos a kis csomag. :D
vovanda
 
 


Rani, látom piszkosul élvezte a szánkózást a gyerek. :lol:

Hunci, jobb is, hogy nem a rajzolás megy neki jobban, hanem a számtan. Rajzolásból nem lehet megélni. Az meg hogy kétnyelvű már most, az csúcsszuper!

skrisz72
 
 


Nani, gyönyörű Iza baba! Tejcsit sajnálom, a lényeget leírták már a többiek ezzel kapcsolatban.

Raniko, Milán édes nagyon!

Lili, igen Dévényeztünk. 10 alkalommal voltunk (heti 1x).

Skrisz rendben :wink:, én nem vagyok ellene. Rád és Vác amúgy is közel van egymáshoz :wink: :D .

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Vanda, okés, értem.

Rani, jó képek.Ez tök jó ötlet, amibe beleraktátok, sohasem jutott volna eszembe.

Nos, én többet nem írok magunkról az tutti, képet eddig sem tettem, a lenti babás topikban megkaptam a magamét, ezért nem mertem leírni, miket tud a gyerek, és mikből van nagyon lemaradva, mert tudtam, mindig lesz egy-két kedves ember, aki...
Vendég
 


Hunci!
Ne törődj a rosszindulattal. A rajzolás majd iskolaérettségnél lesz fontos, akkor sem a minőség, hanem a rajzolás ténye. A ceruzafogás miatt. De az még nekünk is messze van, nem hogy nektek. A puzle meg az enyémet sem köti le, néha odaül, de látszik rajta, hogy alig várja, hogy leléphessen.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Igen nagyon élvezetes volt a szánkózás!! :lol:

HUnci ne törődj azzal ki mit mond!
Én soha nem rajongtam a puzelért,rajzolni meg nem tudom mikor kezdtem. :roll:
Két nyelven viszont nem sokan beszélnek ebben a korban! :wink:
Lehet, hogy én se bánnám, ha Milán inkább két nyelven beszélne mint, hogy puzézna. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi lányok, nem is erről van szó.Hanem arról, hogy egy fejlesztési rendszer alapján fejlesztettem a gyerek "reál" agyát, a számok és betűk ismeretét, a memóriáját, és van, akinek ez hihetetlen.Ami nem baj, nekem is hihetetlen lenne, ha nem tudnám, hogy lehet így, ilyen módszerrel fejleszteni, csak mondjuk nem írnék olyant a lenti a kaális babás topikban, mint amit írt, így névtelenül.Max megkérdezném, mégis, hogyan csináltad stb.

(persze ennek a fejlesztésnek a hátránya lett a rajz , humán-agy visszaszorítása, de ez mindegy,csak minuszként van a gyerek kartonján a védőnőnél.De ez nem zavar, mert én a reálos rendszer alapján fejlesztem, fejlesztettem.)
Vendég
 


Hunci: Én úgy tudom, hogyha már valaki kapta folyamatosan a gyest és mellette 8 órázott, annak még március 31-ig jár a gyes, utána veszik csak el. Aki pedig újonnan igényelné, annak fityisz az orrára.
Ügyes a nagyfiad szerintem. A védőnő pedig ne kellemetlenkedjen már!

Rani. nagyon édi Milánka:) Fel sem ébredt a szánkózásra?:-))))))

Vanda: Az szivatás a MÁK-tól, ha csak 7 órát lehetne bölcsiben a gyerek. Mert még utazás idő is van oda-vissza.
Vendég
 


Twist!
Pont erről van szó. Ikreseknek meg olyan szinten dupla szivacs, hogy nekünk hagytak egy szimpla GYESt 8 óra munka mellett, ami így értelmetlenné válna. Most próbáljuk kinyomozni, mi ez a dili.

Hunci!
Felpiszkáltál, megyek a másikba olvasni.
vovanda
 
 


Hunci Drága!
Igazi úrinő vagy, én valszeg olyat írtam volna, amit a TV-ben kisípolnának. Hülye picsa.
vovanda
 
 


Sziasztok!


Skrisz:

Köszi, Gréti alakulgat ma már egész jól evett de még nagyon náthás, nekem csak a torkom szórakozik de már uncsi nagyon.
te már jobban?

Rani:

Nagyon jók a képek, Gréti is megnézte. Nagyot kacagott és mondta: Atta baba csúsz :-)


Hunci:

nem kell foglalkozni senkivel, mindenki azt és úgy tanít a gyermekének ahogy jónak látja és ha fogékony rá akkor meg nem kell visszafogni. Biztos irigy az illető.

Lenne egy kérdésem:

Barátnőmnek csütörtökön volt beültetés, pénteken du. hőemelkedése volt ma meg egész nap 38,5 a láza. Valószínű influenzás, szerintetek reménytelen a siker vagy lehet baja az embriónak? Már annyira nem tud, bár én azt mondanám most fog beágyazódni szerintem nincs minden veszve.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Jajj, nIkó, szegény csajszi!

Hunci, ugyebár tudjuk, nem a vnő kartonja a lényeg! Pusszantás az okos kis fejére!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Másodszori nekifutás, megint elszállt….

Nani!
Nagyon szép kis Iza babához gratulálok!
Röviden leírom nálunk miként indult a szopi, hátha segíthet.
A harmadik napon jött meg a tejem és nekem is nagyon kevés volt, 10ml-ket tudott csak szopizni Littike és fejni se igen tudtam többet. Ki voltam nagyon és már a kórházban elkezdtem a tápszert adni pótlásnak. És ez így is maradt, de minden tápszer előtt ciciztünk és az első hónap végére már 60-80ml-t is sikerült szopizni, ami másnak egy pár nap után is ment. Fárasztó nagyon, hogy szopi két cicből kb 40perc aztán tápszer, aztán fejni, hátha több termelődik és kezdeni előlről, de mi túléltük ezt az időszakot és egyre kevésbé bánkódtam rajta, hogy milyen kevés a tejem. Olyan jól belerázódtunk, hogy Littikét most, másfél évesen kell lassan rávennem, hogy jó lenne ha leszokna a cicről. J Szóval én drukkolok nagyon, ne add fel és főként ne idegeskedj, bárhogy is lesz, mert az a legfontosabb, hogy boldog, kiegyensúlyozott mamija legyél a kis tündérnek.

Baba!
Kislányod gyönyörűséges!

Hunci!
De örülök, hogy tiéd manódat is láthatom. Csodaszép!!

Rani!
Cukor Milán hogy „élvezi” a szánkót. J Enyimkém gyerkőc úgy megrettent, hogy nem is merjük újra próbálni idén.

Till!
Littinek félévesen let kilőve a füle. Házhoz jött a „fülbelövész néni”. Érdekelne?

Lois!
Köszi szépen a reagálást a múltkorira. Biztos te is találkoztál már azzal, hogy a legnagyobb sületlenségeket is tökéletesen magabiztos anyukák írják, mondják. No, de én sose veszek semmit készpénznek, még a szakember véleményét se, de azért ennek a témának is utánakérdeztem.
Szóval ha mást is értint esetleg:
Szoptatás mellett nem nagyobb a vetélés és a méhen kívüli terhesség esélye!! Viszont nem nagyon szerencsés, mert szopi alatt oxitocin termelődik, ami ugye görcsölést okozhat, így erre különösen ügyelni kell. És nem mellesleg az anyai szervezetet nagyon megterheli. Ezektől függetlenül sokan vállalják. Én is utóbbi csoportba nevezek be, de hátha még addig sikerül Littit leszoktatni a ciciről. Az a baj, hogy úgy sajnálom már előre, mert annyira imádja….

Kis Zé még mindig dögös pasi. J

Vandus!
Nem tudom elolvasni most mi is történt pontosan, de ölelés kicsiknek és nagyoknak!

Mit is…

Jaaaaa, találkoztam Angellel és Diókával! Dióka igazi harcos kiscsaj, rögtön megtapizta Litti orrát száját arcát, amitől én dedem ordításba kezdett. Aztán elindult mások gyerekkocsját is felfedezni, Angel meg utána J Jópofák voltak.
Innen is üzenem, hogy jó volt látni Titeket!!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


sziasztok,

köszönöm lányok a hsz-ket.
Nagyon sokat jelentenek!

Arra jutottunk, fejek ,és cumisüvegből odaadom, én nem kínzom se a babát, se magam. Tojok rá.
Nem leszek idegbeteg, ezt nem engedem meg magamnak. Nem ér annyit.
Pénteken másfél órát "kínoztuk" egymást a kicsivel, semmire se jutottunk, semmi szívóere nincs, csak cuppog a bimbóvédős cicimen. ( muszáj bimbókiemelőt használnom)
Holnap jön a védőnő, kedden a gyerekdoki, majd velük is beszélek, de rendesek mindketten, nem erőszakos fajták.

majd jövök még, puszi, nani
nani72
 
 


Sziasztok!

Rani,
Mivel visszatérők vagyunk, így 1500 forintot kellett fizetni és ez elvileg megbeszélés néven fut. Már áprilisra kaptam volna időpontot, de az nekünk túl gyors, sőt azon gondolkodunk, hogy mivel ez lesz az első igazi közös nyár, elhalasztjuk szeptemberre. Nekem kell 2-4 napi hormon, citológia, kenet stb., apának pedig SPG. Ha nem romlott túl sokat az SPG akkor marad szeptember, ha viszont sokat romlott megyünk minél előbb. Sajna fagyibaba nincs.
Milán édes volt szánkózás közben.

Nani,
a lényeg, hogy ne idegeskedj. Amennyi tejcsi van add oda Izának és pótold ki a többit tápszerrel. Nyugi!!!!

Hunci,
nagyon okos fiad van. Megyek elolvasom én is.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Hunci,
Elolvastam :twisted: annyira utálom az ilyen embereket!! Hű igazán jól válaszoltál neki. Mellesleg engem érdekelne ez a dolog. Jöhet privibe is. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Hunci, le a kalappal előtted. Nagyon frappáns válasz!!! 8) 8)
Nem is tudtam, hogy lehet tudatosan fejleszteni a gyerek "reál agyát". Jo Frost-ot kétszer néztem meg a tévében, több részt nem bírtam. Teljesen kivoltam, hogy milyen borzalmasak tudnak lenni a gyerekek. Megijedtem, hogy én majd nem tudom kezelni az effajta problémákat. Lehet, hogy mégis elkezdem nézni a sorozatot. :wink:

Nikó, az összes stádiumon végigmegyek. Volt már láz, fejfájás, torokfájás, izületi fájdalom. Most köhögő rohamaim vannak, de szerintem nemsoká kitör a nátha is. :?

Baba, a fent említett okok miatt napoltam a látogatást. Bocsi, de nem akarok rosszat Fannikának. Jövő héten újra nekifutok.

skrisz72
 
 


Nani!
Balunak jó fél évig fejtem, mert lusta volt a fiatalúr, cumisüvegből nyomta 3 hónapos korától. Az a lényeg, hogy nyugodt legyél te is, a baba is.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Skrisz:

Nagyon szép kislány Eszter! Volt egy kis időm képeket nézni. :)


A Gmailt nem tudom megnézni mert nem működik az a jelszó ami nekem van.

Ma nem kell főzni így játszottuk nagyokat, elvittük a szőnyegeket tisztítóba.
Gréti reggel nagyon cuki volt, megcsináltam a reggeli kávémat és leraktam az éjjeliszekrényre. Ki kellett mennem a konyhába egy pillanatra és mire bementem a kávés poharam tele zsepivel, Gréti pedig nagy csöndbe az ő szobájába játszik.

:)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, édes tőle, hogy nem itta meg. Eszti levette volna, és kiöntötte volna a tartalmát. :lol: Már többször történt ilyen. Feléri a konyhaasztalt, és amit elér, azt le is veszi. :lol: Most már automatikusan húzza ki a nasis fiókot, és kiveszi belőle, amihez kedve van. Legutóbb megdézsmálta a belga csokimat, amit Anyósomtól kaptam ajándékba. Van ízlése a gyereknek. :mrgreen:

skrisz72
 
 


Srisz, na ne hülyéskedj már!!A lényeg, hogy meggyógyulj!!Majd megoldjuk! Gyógypuszi!

Nikó+Skisz: aztaaa, erre nem is gondoltam volna, hogy az sem mindegy az ember hova teszi le a kávéját...persze jogos!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: