Új privát üzeneted érkezett!

Baba!
Milyen hordozótok van hogy máris ennyire kicsi? (Képen én nem látom :roll:) Én Zétényt 11 hónapos koráig abban autóztattam, babakocsizni meg 8 hónapos koráig azt pattintottam fel rá. Mondjuk én hordozózsákkal használtam télen, azzal kényelmesebb, nézd így nézett ki benne 7 hónaposan:

Kép

0-18 as ülés:arrow: Concord Ultimax pl. szuper ülés, az mehetne. Az hogy hordozó 13 kg-ig jó az semmit sem jelent, kábé mint a pelenkák méretezése. Szerintem max a teherbírás ennyi, valaki mutasson nekem egy 13 kilós gyereket (pl. enyém), akit bele lehet hajtogatni egy hordozóba :shock: Hosszra-széltében sokkal hamarabb kinövik.

Sportrészt mi csak 8 hónapos korában kezdtük el használni, bár próbáltam hamarabb is (kábé mint Fannid most) de utálta. Hordozóban szeretett lenni, ennyi látszódott ki belőle, ez tavaly januári kép:

Kép

Rani, Vanda!

Na én sem fogyókúraboltban vettem a gyomornyüvet, gyütt ez magától :? De ha már így esett.... :roll:

Viktukám!

Olvastalak, szurkolok :wink: És csélcsap vagy, irgumburgum :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, ha felkel (végre elaludt) csinálok új képet, mert ezen tényleg nem jön át, hogy kicsi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

de eszembe jutott, h.van videóm is, küldöm mms-ben.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
Nekem? Ne küldd, mert mms-t nem tudok fogadni :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


észrevettem, mert nem kaptam kézb.kejelntést:(

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


ja, F. nem tud aludni...2 percet alszik, majd nyüglődik és kiabál:((

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Próbálom mutatni, de a kép nem adja vissza, így is megelégelte és nyöszörgött és lecsúszkált végül Kép Kép

és akkor képzeljétek el, hogy még rajta van a bundazsák is, hogy akkor milyen szűk neki :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani rakott képet a bébiről.édes:)

Baba, sztem vegyél 0-18concord ultimaxot, én mindenkinek csak azt ajánlom, hordozót soha senkinek, helyette ultimax bébiszűkítővel majd anélkül, ha kiveszed, akkor mei tai.
Vendég
 


Sziasztok!


Baba:

Mi ezt vettük Grétinek tavaly:

Kép

Itt 4 hónapos volt, neki vállba volt szűk a hordozója azért cseréltük ki. Dönthető azt hiszem 5 fokozatba, nagyon szeretem Gréti kevésbé mert nincs barátságba a lekötöttséggel.

Kép

Így még elfért valahogy de overálba nem volt kényelmes neki.

Lois:

De jó hordozótok volt, látszik milyen kényelmes és nagy.

Hunci és Lois is azt az ülést írta ami nekünk van.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Elvesztem én is megint, takony kórság ledöntött bennünket.

Lois: örülök, hogy jobban vagy.

Till: sajnálom, hogy ennyire nem megy az utazás. Alvás idő alatt sem?

Rani: autóban, ami nekünk bevált a kormány. Így ő is tud vezetni, csak a duda kiborító. :)
Illetve lassan a mágneses rajztábla is jól fog jönni.

Vanda: olyan irigy vagyok a bölcsiért.
Ma O. nem is akart menni. Végig üvöltötte az utat a bölcsiig.
A lelkem estére romokban.

Baba: Gyönyörű Fanni. :) A gyerekülés szerintem nem kicsi még Fanninak, de te tudod. Hová mentek a kocsiban overállban? Nem szoktad levenni róla, ahogy Lois is írta?

Viktu: Drukk! ;)

Hunci: a hordozó azért nagyon jó, persze az sem mindegy milyen. Van eléggé pillepalack minőségű. Azért, aki sokat utazik, meg vásárol, stb, annak jó a hordozó. Az ultimax tényleg szuper, bár én most kínban vagyok, mert 3 nem férne be belőle hátra. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, bölcsi lesz még így sem.Vannak ilyen periódusok, tudom, hogy szar, de túl lesztek rajta, aztán már azért fog fájni, a szíved, hogy nem akar hazamenni.De addig kemény menetetek lesz néha, nekünk legalábbis periodikus és rapszodikus volt mindent, remélem, nálatok jobb lesz.Betegségeket sajnálom.Lehet, hogy igazad van a hordozóval kapcsolatban, csak amennyi ideig lehet azokat használni, sztem pénzkidobás. Igaz, én jobb szerettem metróztatni, bkvázni mint autóban utaztatni, valahogy így volt jobb, nekem is kikapcsolódás volt egy-egy séta, buszozás ilyesmi.És ahhoz az MT ideális.Nem mellesleg most is az, még mindig használjuk nem is keveset.
Miért kéne nektek három hátra?csak nem...?
Vendég
 


Hanna, kocsival bárhova...De nálunk a hordozót rá lehet pattintani amúgy a babakocsivázra és ezzel szoktam levinni is, mert könnyebb, mint mózessel és nálunk olyan okosan készítették el anno a házat, hogy a lift után még van azt hiszem 10 lépcső a bejáratig, amin kézben tudod csak levinni a kocsit, hurrá!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna!
Ne izgulj, én sem úsuom meg a sírást. Tegnap Réka már akkor rázendített, amikor odaértünk, az öltözést végig hisztizte. Tarts ki, meglátod, belejön O. is. Balut anno pár hónap után úgy kellett kikönyörögni a csoportból, az ovit is szereti.
vovanda
 
 


HAnna, hogyhogy
3????
Terhes vagy?Vagy gyerekmegőrzőt nyitottál? :)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Vanda: boldog névnapot!

Este jövök, most rohanok, mert O. bölcsiben van. Pusz

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Tényleg! Vanda! Nagyon boldog névnapot!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Vanda:

Boldog névnapot!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Vanda, BOLDOG NÉVNAPOT!

Lois, neked is! (Igaz megkésve, de még 8 napon belül :D )

Nani, kép???

Baba, Fanni nagyon széééééééép! Iwiwen szoktam nézegetni :oops:!
Mi is úgy jártunk a hordozóval mint, Ti. Petit nem lehet már bepréselni sem, amikor fel van öltöztetve. Legutóbb a védőnő is megjegyezte, hogy tudtuk belesajtolni a gyereket? Kezei élőreálltak mint, egy bábúnak. Elég hülyén nézett ki, de tűrte. :P
Azöta már sikerült beszerezni egy Concord Ultimax űlést (olvasgattam itt, h mindenkinek bejött (Lois, Hunci), így használtan, jó áron vettünk egyet (neten hirdették). 1 hete már abban utazott a drágám a törnára. Tetszik neki nagyon, a kocsiig meg karon ülve kiviszem. /Ma is jókat nézelődött benne.)

TATAAAAAAAAAAM! Ma voltunk utoljára Dévény tornán! Ded, tegnap óta forog hátról hasra is nagy élvezettel. Nem is lehet leállítani, úgy tetszik neki! Az egész ágyat végig gurulja.
Voltunk koponya uh-n is, minden ok, kontroll 8 hónaposan.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols:

Nagyon ügyes Peti baba. Szuper, hogy rendbe volt az uh.

Én ma nosztalgiáztam kicsit:

1 év eltelt:
Kép

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Bols!!!!!!!!!!!!!!!!!Mekkora Petike?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 



babaimádó
Kép
babaimado
 
 


0-25-öset sohasem!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ennél már csak a 9-36 a rosszabb....

ja és ez nem köthető háttal ellentétben az ultimaxszal....
Vendég
 


sziasztok lányok!
GYors bejelentkezés a részemről.
Köszönöm a kedves szavaitokat !!!

Szombaton jöttünk haza, kicsilány cuki, eszik (enne) , alszik, éjjelente 6 órát egyhuzamban lehúz.
Alvázam brutál, 1 órán át varrtak, mert Iza úgy jött mint a gyorsvonat. (gátmetszés is volt) Szülés után 1 óra varrás következett.( most állva pisi/kaki)(bocsanat)
A baba orrnyálkája a leszívásnál "sérült", 5-6 napig szörcsögött, bedugult a nózi, így nem tanult meg szopni, most meg szenvedünk. :(
Cumizavaros. :(
nem tudom meddig fogom bírni, tejem alig, Iza szopóereje lóf. asz. Táppal is toldjuk.
De nem akarok rinyálni,.................a hangulatom hullámzó, de ti ezen már átestetek............majd csak jobb lesz.
A babánk viszont gyönyörű, okos tekintetű, szép, aranyos,és jó gyermek. Imádjuk. Iwiwen vannak fotók, ide majd kicsinyíteni kell. Teszek majd később.

csókolok mindenkit!
nani72
 
 


Nanikám, kitartás, az első pár nap nagyon nehéz. Szépen megtanul szopizni Iza. Össze fogtok szokni. Pár hét. Mindannyian túlestünk rajta. Volt némi sírás-rívás, de aztán szépen minden a helyére került. Puszillak.

Hanna! Meséljél csak!!! :lol:

Viktu, hajrá ráhangolódás! :D

Autósüléshez nem tudok hozzászólni, mi még soha nem vettünk, mindig csak a mások levetett cuccát kaptuk. Azt sem tudom, jó-e amit használunk. Eszti elfér benne, oszt annyi.... :oops: :oops:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat! :)

Hanna, épp ezen méláztam én is. Nincs más megoldás : kocsicsere,esetleg kisbusz ha úgy alakul!

Nani! Kitartás, tényleg jobb lesz idővel, tejed beindul, és a kicsilány is ügyesedik, össze kell csak szoknotok. Pihenj te is minél többet.

Rani! Marcinak is kormánya van, de nem nagyon játszik vele. Volt ilyen időszak nálunk is, semmi nem volt jó... Nagyon sokat jövünk -megyünk 3-4 órákat is akár... próbáljuk úgy időzíteni az indulást, hogy egybeessen az alvásidővel. Ha nem, akkor marad az éneklés-bábozás, nnna mindjárt odaérünk kántálás...

Közben jobban visszaolvastam, képeket nézegettem,....aztakutyafáját, mennyi szépséges nagyfiú-nagylány mosolyog a képeken! :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Nani kislányát tegnap volt szerncsém látni és megsimizni. Hát csudacuki:)

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kint a csücske az első fogacskánknak:)!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, gratu az első fogacskához!
Petinek már 2 szép fogacskája van, kis egérke. A felső 2 is nagyon "nyomul". Kérdezted, mekkora Peti. Nem óriás, utoljára itthoni mérés szerint kb. 6500g és 65cm. (Igaz mi csak tejcsizünk, még kóstoltatás sem volt. Szeretném 6 hónapos kora után kezdeni. Tej van bőven, nekem így a legkényelmesebb és a ded is imád cicizni.)
Hivatalos adatok jövő héten :lol: .

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Egy kis kép anyag (most január elején készültek)

Kép

Olvasás közben elszundiztam.

Kép

Így csodálkozom rá a világra, vagy a fényképezőre :D .

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Jajj, de nagyon édes.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bocsánat, de még mindig az ülésen tipródunk :oops:
Van valakinek Be safe ülése? Az x3 9-18 kg-ig van és állítólag az ülni még nem tudó babát is bele lehet tenni. AZt mondták nekem egy bababoltban, hogy a Cocord Ultimax 0-18-iggal szintén meg fogom járni, mert 9 kg-os baba nem fog szeretni kagylóformában ülni...
Kérekszépen hsz-eket!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan.

Bols: álomszép Peti. ;)

Baba: gratula a fogacskához.
Ülés: én nem tudom, miért nem jó az ultimax. Nekünk is az van.
Fanni még nem utazhat menetiránnyal szemben, de ha te bevállalod.
Én Olivért tavaly fordítottam meg, bőven el múlt 1 éves.
11 hónaposan vettük az ultimaxot, de nem azért, hogy kinőtte, hanem eladtam a babakocsit az üléssel és a pc babakocsi hordozójába nem tettem bele, mert nagy@ar.
Most gondold el, Olivér 11 kg 2 évesen és abba az ülésben ül, amibe te Fannit ültetnéd 5 hónaposan. Simán jó.
A brendonba menjetek be és próbáljátok ki, na meg persze a kocsiba is. A be safe nagyon szuper ülés amúgy. Én is nézegetem. ;)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Baba!
nyugi, ezen mind elvajúdtunk jó darabig :wink: NA jó, Skrisz nem :lol:
Én úgy gondolom, hogy az autósülés nem arról szól, hogy kitaláljam, hogy mit szeretne a gyerekem, hanem én szülőként eldöntöm, hogy mi a legbiztonságosabb, és lehetőleg a legkényelmesebb (a sorrend nem véletlen) és mi az amit hajlandó vagyok megfizetni. És abban fog ülni és slussz. Nyafogás ide vagy oda.
Egy 5 hónapost pedig soha és semmiképpen nem kötnék be menetiránnyal szemben!!!!!

Nani!
Szegénykém, sajnálom az altáji gondokat. Rémes lehet...nekem ez már valahogy az idő homályába veszett :roll: Az a zselés hűtős izé nekem bejött a duzzanatra :)
Iwiw-en nekem nem vagy, így sajna én még kép-ínségen szenvedek, tessék majd ide is rakni :roll:

Bolsi!
Péter gyönyörű :D Micsoda szemek :shock: :lol:

Hanna!
Sajnálom a bölcsis nehézségeket, remélem hamar túl lesztek rajta, elhiszem, hogy kivagy, rémes lehet :(
Csak nem ti is újra?? Kistesó projekt?? :roll:
Hordozókérdés :arrow: Annyi fajta van, cseppet sem mindegy milyet választ az ember. Erre valahogy sokat kisebb figyelmet fordítanak, mint az első "rendes" ülésre. Mi nem lettünk volna el nélküle. Nekem fel sem merült a 0-18-as ülés.

Nikó!

Gréti mennyire csibészszemű gyönyörű csajszi :D

Vanda!
Neked is aztán jól össze van zsúfolva minden ünneped, nagyon boldogat!!! :D

Enyémgézengúzom:
Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Na, a bekötési irányra nem is gondoltam a Be Safenél. Evidensnek goldoltam, hogy mindkét irányból beköthető, ha már ezt ajéánlották a problémámat és a baba korát elmesélve és elmondva, hogy még NEM ül!! Ez agyrém...
Hanna, O.tehát a 0-18-asban ül???

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok:

Bols:

Peti baba nagyon szép!

Lois:

Köszi, KisZé is milyen nagy már és milyen szép fiúcska.

Baba:

Lois-nak igaza van semmi kép ne kösd menetiránynak megegyezően. Azt a másik ülést nem nagyon ismerem de nekem azt mondták ha sokat és messzire is megyünk akkor legyen egy szuper ülés, mi ezt tartottuk a legjobbnak. Sajnos, hogy neki mi a jó azt nem fogod megtudni mi anno vagy 10 ülésbe beleraktuk Grétit mindegyikbe elvolt. A lényeg: lehessen menetiránynak ellentétesen bekötni, legyen dönthető.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lois!
Ez a kép... :D
vovanda
 
 


Hanna, eszemben sincs kockáztatni! Köszi, h. írtad!

Lois, sztem is ez a helyes sorrend:). Köszi neked is. Vőlegényke pedig nagyon vagány és édes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols, azta milyen igéző szemei vannak a kiskrapeknak! Hozzád is tépek sorszámot Esztinek. Nem baj, ha fiatalabb, most úgyis az a divat. :wink:

Lois, óóóó yeah! 8) Vagesz nagyon! 8) 8)

Baba, nagy gratula az első csücsöknek. :lol:

skrisz72
 
 


Nani:

Nagyon pocsék lehet a varrás utáni fájdalom, kitartást.
Szopi: Nekem azt mondták amennyit tudom rakjam cicire de vagy sírt vagy aludt rajta, nálatok lehet bejön. Dobsz majd képet? Nekem nincs iwiw-em.

Baba:

Gratula a fogacskához.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


BAba, őőőőőőőőőő H-t én 2 éves koráig háttal ültettem...és elfért benne...Ja és még mindig ultimaxom van, pedig 3 elmúlt és nem 9 kg:)
Nagyon nem helyes egy nem ülő gyereket előre ültetni, háttal bőven elvan 2 évesig is....Bár én aggódó típus vagyok ezen a téren.

3 éves státusz: 1 méter és 13,5 kg:)agyilag érettebb a többi babánál:)

Bols, csodaszép.

Lois, szintén!
Vendég
 


Sziasztok!

Babák gyönyörűek!!

Én saját tapasztalatból írom, hogy a Concord Ultimax ülés szuper!
Milán kb. 9kg és nincs baja a kagylós üléssel!
Én ezt tudom ajánlani!!!

Köszönöm az autóban "lekötős" tippeket.

Lányok nagyon ki van száradva a kezem és kijött néhány piros pötty is rajta, ami néha szúróan fáj.
Valakinek volt már ilyen?
(tapintható is) :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lányok küldene nekem valaki egy jelszót privibe a G-mailhez?
Nincs meg a levél sajna amibe annó kaptam! :oops: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Kép Izabella pár percesen
nani72
 
 


Kép otthon az ágyikómban
nani72
 
 


Kép pihenek anyán
nani72
 
 


Kép pelusozás előtt
nani72
 
 


sziasztok csajok,

Ő itt Izabella.
Nagyon imádnivaló kicsilány, tényleg. Jó gyerek.

csak szopna! de azt nem akar. Szenvedés az egész.......nem tudom meddig lehet ezt bírni.
Le a kalappal mindenki előtt, aki ezen átesik.
Vannak olyan jó szopó csecsemők, de ő nem ezek közé tartozik.
fejem a mellem, de katasztrófa mennyiségek vannak.
Ma pl (35-30-20-10 ml) 2 mellből!
Ez lóf..sz.
Muszáj tápot adnom, máskülönben éhenhal.
Próbálkozom a szoptatással, kínozzuk egymást, megy az üvöltés, 15-20 percig, aztán nem bírom tovább (sokat sírok miatta) és tápot adok. Utána lenyugszik.

Még pár napig nyaggatom, aztán vége, ezt nem lehet bírni.
A cicimen se érzem,hogy bedurranna. Alig van tej.
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
nani72
 
 


ez a telefonszámos dolog nem érem hogy jött be. :shock: :lol:
nani72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: