Új privát üzeneted érkezett!

Kóbor!
Bocsika az elírásért, máris kijavítottam.Kép

Lányok!
Sajnos mára búcsúzom, mert mennem kell tanítani.
Majd holnap talizunk.Kép

Puszi mindenkinek
Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi

Hihetetlennek tűnik, de tényleg, erről még sose dumcsiztam vele.Nem is értem miért nem. Na majd este megdumcsizzuk.

Egyébként úgy elszégyellte magát reggel, hogy ilyeneket írtam, hogy azóta se mocorog. Már nem győzöm vígasztalni, hogy én azért nem haragszom rá, én érte szívesen lezsibbasztom az oldalamat, azt se bánom, ha hólyagos lesz, meg ha hetekig se alszom, csak ő érezze jól magát, csakhát jól esett kipanaszkodnom magamKép Ettől én még ugyanúgy imádom őtKép

Ez a könyv tényleg nagyon gyors voltKép Akkor megvan az esti programodKép
Majd nézd meg benne Kristófot 27 hetesenKép(illetve nem őt, képzeld el még 1000-szeresen szebbnekKép) Bár úgy tudom, csak 26 hetes kép van a könyvben, de az is jóKép

Délután megyünk tapétacsíkot nézni a kissrác szobájábaKép Remélem sikerrel járunkKép Valami édi kismacis nagyon jó lenneKép Apucival fel is ragasztatnám a hétvégén, hogy mikorra megjön majd a szobabútor, akkorra már kész legyen a falKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép
Láttam már sokfajta macis tapétacsíkot Kép Keskenyebbet is meg szélesebbet is Kép Annyira édesek, nehéz lesz választani Kép Én a szélesebbet választanám, az biztos Kép
Megnézem este a könyvben, hogy milyen lehet most Kristóf, nagyon érdekel Kép Jó, persze, beszorzom ezerrel a szépségét Kép

Kristóf baba Kép
Anyucinak lelkiismeret furdalása van azért, amit írt rólad ma. Pedig semmi rosszat nem írt ám, csak elmondta nekünk, mi várhat ránk, ha lesz olyan szép nagy babuci a pocinkban, mint amilyen most te vagy Kép Légyszi ne durcizz tovább, hanem rugdosd meg jól a mamit, ebből tudni fogja, hogy minden rendben odabent, és hajlandó vagy kompromisszumot kötni a ki melyik oldalon aludjon kérdésben Kép Amiért ilyen okos kis babuci vagy, millió pocisimit küldök neked! Kép
Ja, és el ne engedd a kezem, jó? Kép Nem baj ha még 1 hónapig fognod kell? Kép

Fáj a fejem, menzi előtt szokott, és a pocim is jelzi már hogy készül valami Kép Szerintem holnap reggel leugrik a hőm, aztán..... mikulásnapok következnek Kép

Tündi
Tündi
Vendég
 

 
 

Tündi

Nagyon aranyos, amit írtálKép El is olvastam KristófnakKép Pocisimit átadtamKép De még csak pár darabnál tartok, de ígérem, februárig bepótolom a milliót isKép
És azt üzeni, hogy nagyon-nagyon szorítja a kezed, amiért ilyen aranyos néni vagyKép

Babus+Kristóf

Kép
babus2005
 
 


Tapétacsíkok megvannak, de soha nem olyat veszünk, mint amilyet előre eltervezünkKép
A macisból kutyás lett, de valami nagyon édiKép Tényleg rengeteg macis volt, de nem mindegyiken volt olyan aranyos a maci, ami pedig nagyon tetszett volna, abból nem volt elég, még 1 tekercs kellett volnaKép Így maradt a kutyusos, de olyan édi, hogy ahányszor ránézek, elmosolygom rajta magam. Ez kerül majd valahová középtájékra, a kiságy magasságába. És vettünk még egy bónusz tapétacsíkot isKép Holdacskák, csillagok vannak rajta és a sötétben világít!Kép Ez kerül majd értelemszerűen a fal tetejéreKép
De a feltevését mégse bízom apucira, mert nem öntapadós, hanem tapétaragasztóval kell felragasztani meg összeillesztgetni, ez meg azért kicsit komolyabb munka, úgyhogy majd szólunk az unokatesómnak, ő úgyis szobafestőKép
Tök boldog vagyok, amikor veszünk valamit KristófnakKép Mondtam is apucinak, én a szülinapomra meg karácsonyra is Kristóf-cuccokat kérek, én annak jobban örülök, mintha nekem vennénk valamit. Nekem már megvan mindenem(a legfontosabb a pocimban vanKép), viszont Kristófnak még olyan sok minden kellKépSzeretném ha mindenből a legszebbet kapnáKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Ja, és Kristófot kiengeszteltük a tapétávalKép Bizonyára tetszik nekiKépMert már megy a rugdosás ezerrelKép

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Szép formás már a pocid!!!!!!!
Vendég
 


Stella!
Annyira nagyon átérzem amit te most érzel.A tehetetlen várokozás a csodára várás olyan nagyon lehangolja az embert.De gondolj arra,hogy a beültetéstől számítva 9 hónap múlva egy csoás kis emberkét tarthatsz a kezedben.Én nagyon szorítok nektek.

Judyt!
Egy óriási gratula.Tuti szuper érzes lehet.Irigyellek nem titkolom,de nagyon örülök nektek.

É most kicsit magam alatt vagyok.A dokim ma mondta,hogy csináljuk meg a laparoszkópiát,de alig 2 hónapja a hyszteroszkópia után azt mondta hogy nincs rá szükség mert minden oké.Akkor most mi van?Olyan rossz.A gyógyszereket is abbahagytam,a javaslatára.A férjemnél kimutatták a tesztoszteronhiányt és a kevesebb spermát,kezelték gyógyszeresen,most lesz talán hatása és akkor most mondja a laparoszkópiát?
Neki vágjak,vagy várjak?
Ennél a tehettelen várakozásnál és vágyakozásnál nincs rosszabb.

Mindenkinek minden jót!

Pá!Viki
Vendég
 


Viki

Nem kérdezted a dokidat, hogy miért javasolja a laparoszkópiát? Valamilyen elfogadható indoka csak van rá.
Én annyit tudok tanácsolni, hogyha feltétlenül megbízol a dokidban (mert ugye sajnos ez manapság nem mindig igaz a dokikra) és ha számodra meggyőző az érv a laparoszkópia szükségességéről, akkor mindenképp vágj bele, hisz mint ahogy te is írtad, szörnyű lehet ez a tehetetlen várakozás, és hátha így kiderül valami bibi.

Gondolunk rád és drukkolunk nagyonKép

Köszi a pocidícséretetKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon szoktam írni, de minden nap olvaslak Titeket, most picit magam alatt vagyok. 4. hónapja próbálkozunk babóval. Ebben a ciklusban felírt a dokim Duphaston-t, mert vékony volt a nyálkahártyám. Azt mondta, ha megjön a menzim hagyjam abba a szedését, ha nem folytassam. 33. cn-on vagyok, amúgy 34-35 napos és teljesen azt hittem 3 napja, hogy megjön(hasfájás, mellfeszülés, stb.), de csak barnázás van azóta is. A ma reggeli tesztem is negatív lett. Felhívtam a dokit, hogy most mit csináljak. Azt mondta, hogy szedjem még egy hétig, ha nem lesz rendes piros menjek el hozzá, mert akkor lehet, hogy baba van a dologban. Járt már valaki így?
Bocs, hogy ilyen hosszú voltam, de egy kicsit összezavarodtam.

Szilvi
szilvi26
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezésre van időm, mert azt sem tudom hol áll a fejem. Holnap indulonk Düsseldorfba, remélem minden rendben lesz.
A vérzés reggelre elmúlt, már csak egy kicsit barnázok, úgyhogy remélem nincs semmi gond.
Hétfőn jövök és akkor igyekszem visszaolvasni mindent és válaszolni.
Drukkolok mindenkinek, akinek most aktuális.

Móni

Kép
móni23
 
 


VikiKép
De jó, hogy jelentkeztél, már nagyon hiányoltalak.
Sajnolám, hogy még mindig nem olyan hírral jössz, amit várunk.
Mindenképpen kérdezz rá a dokinál a miértekre. A Laparból nagyon sokmindent meg lehet tudni a méh állapotáról is, de téged már annyit vizsgáltak, hogy tényleg nem értem miért van szükség erre.
Párodat mikor tesztelik újra???
Drukkolok nagyon továbbra is!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


TündiKép
Na milyen a mai nap hangulata? Hőd? Fej és pocifájás???

PilisKép
hova tűntél????

Stella

Kép
stella9
 
 


Jó reggelt!!

Tegnap nagyon mérges voltam délután mert a gép nem engedet fel a netre!!

Tündi
Nagyon jó volt a séta és jól felöltöztem!!
Hogy vagy ma??
Zsófi
zsófi76
 
 


SziasztokKép
Tudnátok nekem segíteni!!!!!!!!!
Hétfön megyek Afp-re és az eredményt csak 2 hét mulva tudom megKép Addig lerágom a körmömKép
Olvastam valahol hogy telefonon elöbb is meg lehet érdeklődeni az eredményt állítolag ez rá
2-3 napra vanKép
Még sem kellene várnom 2 hetet!!
De nálam az a bibi hogy én nem vagyok PestiKép
Hanem Balassagyarmati
Segítségeteket is előre köszönöm
edina és a picur
16+4

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka,
nekem anno a 476-44-58-as telefonszámon mondták meg, ez a Schöpf-Merei kórház laborja, és ha jól tudom, ott csinálják a vizsgálatokat. TAJ számot és nevet kell bemondani. A kórház központi száma 476-44-00, ott is lehet kérni, hogy az AFP után érdeklődnél, és akkor biztosan jó helyre kapcsolnak. Azt viszont nem tudom, hogy Balassagyarmatról oda küldik-e a mintát, nekem furának tűnne, de egy próbát megér.

Kóbor
kóbor
 
 


Sziasztok!

Babus Kép
A kutyusos tapétacsík is nagyon édi lehet Kép Ráadásul annak még a kutyagyerek is örülhet Kép

Edina
Remélem, minden rendben lesz az AFP-n, nagyon drukkolok nektek, és ne aggódj!

Zsófi Kép
Örülök, hogy jót sétáltál, és hogy vigyázol is magadra Kép Hát jövő péntekig már csak 8-at kell aludni Kép Ez nem is olyan sok! Kép Tamás biztos hoz nektek egy csomó szép meglepit Ausztráliából Kép Csak érjen haza szerencsésen! Kép

KÖszi a kérdést, az állapotom szóra sem érdemes Kép A hőm 36,5, úgyhogy meg fog ma jönni. Fejem nem fáj már, egyenlőre nem is görcsölök. Úgy látszik mindegy nálam hogy mikor van tüszőrepi, akkor is 30 napos a ciklusom Kép

Csajok, egész este a Gyermek születik c. könyvet bújtam Kép Hát, elképesztő! Az a kép amelyik a petesejtet ábrázolja a tüszőben, meg a tüszőrepis, és amikor ott van a befutó kiskatona a petesejt előtt, fantasztikus! Már olyan régóta szerettem volna tudni, hoyg belül hogy nézünk ki Kép Viszont a baba fejlődése ......... olyan kis semmilyenek az elején, bocsi, de tényleg Kép Sokmindent elhinnék róla hoyg mi lesz belőle csak hogy kisember azt nem Kép
NA és a szülésről a képek.........! Kép

Stella
Neked megvan a könyv? Vannak benne képek az ICSI-ről is, egész részletesek. Ha nincs, szivesen kölcsönadom, a férjem úgyis azt mondta amikor látta hogy már megint egy könyvet nézegetek és ezzel foglalkozom, hogy én ebbe bele fogok őrülni Kép
Most mondjátok meg, hogy lehet egy férfinek elmagyarázni ennek a lelki oldalát? Kép Ráadásul szerinte túlzásba viszem, szerintem meg nem. Tök nyugiba végigcsináltam a ciklust, csak most izgultam hogy megjön vagy nem, de ez természetes Kép Legközelebb nem is mondok neki semmit Kép

Tündi
Vendég
 


Móni
Jó utat és vigyázzatok magatokra nagyon!!!!!!!
Örülök, hogy minden rendben veled! Kép

Szilvi
A negatív teszt érdekes, de lehet hogy még korai volt, hiszen a menzid még nem is késett. Ha tényleg csak barnázol továbbra is, akkor pár nap múlva csinálnék egy újabb tesztet a helyedben. Ne aggódj, ha babás vagy akkor az hamar ki fog derülni! Kép

Tündi
Vendég
 


Edina
Csatlakozom Kóbor véleményéhezKép Pesten a Schöpf-Merei-be küldik az AFP-t, ott lehet megérdeklődni is. De hogy Balassagyarmatról is? Azt nem tudom. De nem hiszem, hogy az egész országból itt csinálnák az AFP-t. De azért egy telefont megérKép

Képzeljétek, a kutyusom álterhesKépBiztos megirigyelte tőlemKép
Már vagy 1 hete nyűgös, hisztis, nyalogatja a pociját vagy a cicijét, vakargatja. Erre most elvittük állatdokihoz, megnyomta a cicijeit és folyt belőle a tejcsiKépAzt mondta, ettől olyan hisztis is, merthogy feszülnek ,meg be vannak gyulladva a cicijei, meghát maga a (ál)vemhesség miatt.
Hogy mik vannak? 12 évesen mit nem produkál kicsi kutyusomKép Most borogathatom, meg kenegethetem a cicijeitKép, kapott szurit is, és ha nem múlik 1 hétig, kap ő is Bromocryptint, akárcsak az emberek a magas prolaktinszintreKép

Tündi
Kristóf még mindig rendületlenül szorítja a kezedKép De akkor te se engedd el az Ő kezétKépMert ha így föladod, akkor az azt jelenti. Éshát nem ér becsapni Kristófomat, mert akkor irgum-burgum leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


TündiKép
úgy sajnálom, de örülök, hogy tegnap már előre kiszomorkodtad magad, és most picit nyugodtabb vagy.
A könyv nincs meg nekem, de a Spectrumról egyszer felvettünk egy műsort, akol szintén bemutatták mi is az az ICSI.
De azért köszi, hogy felajánlottad.
Én tényleg nagyon rákattantam a témára, úgyhogy most próbálok egy picit kevésbé erre koncentrálni.

Azért ne haragudj a párodra, biztos őt is nagyon izgatja a dolog, de a lényeg most tényleg benned történik és ezt ő nem értheti.
Stella

Kép
stella9
 
 


Tündi Kép

Sajnalom, hogy leesett a hod... Azert ne szomorkodj, elotted/elottetek a kovetkezo honap!

Annyit beszeltek errol a konyvrol, ha hazamegyek en is megnezem magamnak! Kép

Vanda Kép

Mi volt a dokinal? Vagy csak du. mesz?

Babus Kép

Nem semmi a kutyusod... Kép Voltak egyebkent korabban picinyei?

Gyöngyi

bgy
 
 


Edina!
Ez csak egy gondolat:
Szerintem ha megkérdezed hogy hová küldik vizsgálatra az afp akkor biztos megmondják!!

Tündi!
Már én is elkezdtem a visszaszámolást!
Az a legszebb hogy kb. 12 óra külömbség van!!

Babus!
A kutsusod ennyire megirigyelt??
Az e-mailra válaszolok.
Adokim talán azért is ilyen rendes mert 10 éve az orvosom.
Zsófi
zsófi76
 
 


Tündi!
Szerintem is fantasztikus a könyv.Kép
Én is minden este bújom a lapokat.Kép
Ne keseredj el, a férfiak tudod, hogy nem tudják úgy átérezni a mi lelki gondjainkat.

Babus!
Biztosan ari lehet a kutyusos tapétacsík.Kép
Szerintem Én is majd minden eseményre a babucinkanak fogok valamit kérni.Kép
Persze, hogy mindenből a legjobbat akarod a Te kis édes kis Kristófkádnak.Ez a a természetes.Kép
Még nem is gondolja, hogy milyen jó kis szobája lesz.Kép

Figyelj csak Babus!
Úgy számoltam, hogy én pontosan dec.24-én leszek 12 hetes a mi kis babucinkkal.Szerinted akkor mikor menjek a 12. heti UH-ra?
Még karácsony előtt vagy két ünnep között?
Fogalmam sincs, hogy a dokim rendelni fog-e a két ünnep között.De lehet, hogy megbeszélem majd vele 3 hét múlva, és bízom benne, hogy akkor behív a kórházba, ha bent lesz.Kép
Jól gondolom?

Judyt
KépKép
judyt
 
 



Itt van a mai táblázatunk:

Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Szerintem beszéld meg a dokiddal, hogy mikorra menjél be. Nekem is a dokim előre adott mindig időpontot, hogy mikorra menjek Uh-ra. Általában betöltött 12.hetesen szoktak, de kis csúszás még simán belefér, a tarkóredőt 12.-13.hetesen lehet lemérni.

Gyöngyi
Nagyon régen, kb. 10 éve voltak kölykei, 6 pici kutyusKép
Most épp lenyugodott, kapott egy kis párizsit engesztelésül, amiért ilyen hősiesenKép tűrte a dokit( minden porcikája remegett a félelemtőlKép), meg szednie kell Algopyrint és gondolom most ettől nem fáj annyira a cicije így épp szunyókálKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus Kép

Remelem gyorsan rendbejon a kutyusod... ugy tudom sajnalni szegenyeket, amikor minden porcikajuk remeg...

Gyöngyi

bgy
 
 


Babus!
Köszike.Kép
Én is így gondoltam, hogy majd megbeszélem a dokimmal.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella Kép
Gondoltam, hogy tisztában vagytok már az ICSI-vel, csak ezek olyan szép és érdekes képek, ezért gondoltam Kép

Nem keseredek el, tegnap tényleg kikeseregtem magam,és ebben a ciklusban is van mit tenni még bőven. Meg legalább az elevit is jobban ki tudja fejteni a hatását.

Judyt, Stella
Igen, a féfiak máshogy látják ezeket a dolgokat és nehezebben értik meg hogy mi mit miért teszünk. Csak én szeretném megértetni vele hogy én hogy élem meg, valahogy fontosnak tartom ezt Kép De azért nem haragszom ám rá, csak rosszul esett tegnap. Persze hét vége közeledtével már mindketten fáradtabban vagyunk kicsit, ez is benne volt Kép

Judyt Kép
Köszi a táblát KépSzép ez még mindig Kép

Babus Kép
Tegnap kérdeztem Kristófot, hogy nem baj-e ha még 1 hónapig fogjuk egymás kezét, szóval nem áll szándékomban elengedni az övét Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi
De ő nem feltétlenül egy új hónap miatt szeretné fogni a kezed, hanem most akarja úgy megszorítani, hogy 9 hónapig el se kelljen engednieKépBár februárban kicsit lazít majd a kézszorításon, mert akkor el lesz foglalva a saját a megszületésével, meg egyéb "földi" gondokkal meg persze a szerető szüleivelKép De azért nem hagy cserbenKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus!
Láttad a szülőszobát?
Én teljesen elképedtem mindkét köldökzsinóros sztorin.
Az egyiken görcs volt a másik meg elszakadt.Kép
Egy kicsit megijesztett, de sebaj nálunk úgy értem itt a topikosokkal minden rendben lesz majd.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Judyt

Kivételesen nem, mert a Kísértést néztük az RTL-en, de felvettem videóra, csak még nem volt időm megnézni, de ma este feltétlenül bepótolomKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Babus
Légyszi segítssss! Az új nőgyógyim azt mondta, hogy nem érti miért adott az előző Bromocryptint? Nem mondta, hogy ne szedjem, de én ebből azt feltételeztem, hogy nem kell szednem. De rá nem kérdeztem. Szerinted a 12,3-as prolactin szint az sok vagy jó?

Itt a többi érték is. Kérlek szépen írdd meg, neked mi a véleményed róluk! Melyik magas, alacsony vagy normális.
Tehát:
LH 14,7
FSH 3,1
Prolactin 12,3
Testosteron 2,3
Progesteron 1,7
Oeastradiol 35,4

Köszi előre is!!!!
Vali

Kép
Kép
tacsifül
 
 


Sziasztok Kép

Judyt Kép
Köszi a táblázatot, egyre szebben alakul Kép
Egyébként én is rosszul lettem a szülőszoba láttán Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Babus
Szeretném kérdezni az elevittel kapcsolatban: az hogy megkap a szervezet minden szükséges vitamint és ásv. anyagot, segít a hormonok megfelelő működésében, termelődésében is? Én most már csak ezt szedem, úgy gondolom, nem érdekel ha netán ezért 4 kilós gyerekem lesz, de ha csak 1 %-kal is csökkentem az esélyét annak, hogy valami rendellenessége legyen, akkor már sokat tettem. Nem is értem, mért voltam eddig ilyen csökönyös Kép Azt hiszem, nem láttam át ennek a jelentőségét.

Az előbb felhívtam a férjemet hogy hogy van (kegyetlenül elfeküdte a nyakát, alig tud mozogni). MOndtam neki hoyg még nem jött meg, de biztos meg fog. Erre azt mondja nem biztos az. Kérdezem, te még tudsz bízni egy tök negatív teszt után? Azt mondja persze, korai volt az Kép
EZ ám az optimizmus, mi? Kép

Tündi
Vendég
 


TündiKép
A párod hisz bennetek és a sikerben, ez tök jó!!
Pozitívan kell látni a dolgokat!
Ő kicsit másképp éli meg ezt a hőleesést, mint mi.
A remény hal meg utoljára!!

Jobbulást a párodnak!
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Egy kicsit kukucskáltam.Kép
Jajj de szupi ez a kép rólatok.Kép
Hol készült, és milyen alkalomból?
Ha lehetek ilyen kis kíváncsi.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Vali

Ennyire pontosan azért én se tudom. Csak a leleteimen lévő normál tartományhoz tudok viszonyítani.
De nem írtad, hogy ezek hányadik napi hormoneredmények? (Bár az alacsony FSH és magasabb LH értékből én arra gyanakszom, valamikor a cilkus első felében készülhetett, pár nappal tüszőrepi előtt.)
Azt sem írtad, hogy milyen mértékegységben van a prolaktinod megadva, ha ng/mol-ban, akkor az tökéletes.
Leírom, hogy én milyen normál értékeket tudok:
LH: ez a hormon hatására következik be a tüszőrepi, nincs megadva normál érték, a tüszőrepi felé közeledve egyre magasabb az értéke, majd tüszőrepi után újra lecsökken
FSH: ez a tüszők növekedéséért felelős, ez a ciklus legelején a legmagasabb, aztán fokozatosan csökken egészen a ciklus legvégéig
progeszteron: ez vastagítja a méhnyálkahártyát, hogy alkalmas legyen a beágyazódásra és ez feltétlenül szükséges nagyobb mennyiségben a terhesség megmaradásához. Értéke szintén ciklusnaptól függő, a ciklus első felében alacsonyabb, míg a tüszőrepi után hirtelen megemelkedik(ez okozza a magasabb hőmérsékletet is). Normálértéket nem tudok, minél magasabb annál jobb és annál babagyanúsabbKép Nekem a ciklus eleji 2.8nmol/l érték után a ciklus végére 106.4 nmol/l lett. Ilyen drasztikusan emelkedik meg normál esetben is. Terhesség esetén pedig, akárcsak JudytnálKép akár 200 feletti is lehet az értéke.
A te 1.7-es értéked, ha szintén nmol/l-ben van megadva, akkor a ciklus elején teljesen jó!
tesztoszteron: 0.42 és 4.5 között jó, ha magasabb, gátolhatja a teherbeesést. Neked ez is jóKép
prolactin: telelválasztásért felelős hormon, 1.2 és 30 ng/mol között jóKép Tehát ha neked ebben van megadva, akkor ez is tökéletesKép
ösztradiol: ez millió dologért felelős, de röviden mindenért, ami elősegíti a megtermékenyüléstKép, szintén nem tudok normál értéket. Nekem 411 pmol/l és 2357pmol/l között változott egy cikluson belül.

Na ezt most jól kiveséztem. Remélem a lényeget azért ki tudtad venniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


JudytKép
ez az esküvőnk másnapján készült, csak, hogy megörökítsük az újasszonyt és az újembert is Kép!
Szerintem látszik is rajtunk rendesen a kialvatlanság Kép
Stella

Kép
stella9
 
 


Stella!
Volt egy sejtésem, hogy már az újasszony és az újember néz rám, de nem voltam 100%-ik biztos benne.Kép
Szerintem egyáltalán nem vészes, nem nagyon látszik az alvatlanság, csak a boldogság.Kép
Egyszóval szerintem nagyon szépek vagytok.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi
Szerintem a megfelelő vitamin és ásványianyag ellátottság mindenképpen kedvez a hormonműködésnek. Csak gondolj arra, hogy a drasztikus fogyókúrázó vagy extrém egyoldalúan táplálkozó embereknek is felbolydul a hormonháztartása, esetleg nem is menstruálnak.

A 4 kilós gyereken pedig ne parázzKép Én nem hiszek ebbenKép Rengeteg ellenpéldát láttam márKép Én 1 éve szedem már az Elevitet, mégis a legutóbbi UH szerint 1 héttel még kisebb is Kristófom a koránál, nemhogy nagyobb lenneKép De ha mégis nagy baba lesz, azt semmiképpen sem az Elevitnek fogom betudni, hanem annak, hogy egészségesen élek, étkezek (legalábbis igyekszem), sokat pihenek és ezáltal mindent megadok a babámnak, ami az egészséges fejlődéséhez szükségesKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lányok.
A két nap szabi után annyi munkám van, hogy ma nem mtudok már írni.Ráadásul jövő héttől át kell ülnöm egy másik géphez az irodában és ott nem fogok tudok írogatni mert mindenki látja!?!?!?!
Mi lessz velem? Még visszaolvasni sem tudtalak titeket!Remélem mindenki jól van és Tündi is csíkos már!
Tegnap voltam dokinál. Babucink jól van, 7 mm-es, kép majd a következő alkalommal készül. Mikor kijöttem a dokitól csak mosolyogtam az utcán mint egy vadalma, olyan boldog voltam! Na és apa is, hogy örül! Egész este nyaggatott, hogy már most találjuk ki babuci nevét! Imádom mindkettőjüket.
Puszi mindenkinek és nagyon jó hétvégét! Hétfőn próbálok jönni!
Jura
jura
 
 


Babus Kép
Köszi a választ és a megnyugtatást Kép

Stella Kép
Én is megnéztem a képet, tényleg olyan drágák vagytok rajta! Kép
Köszi a jókívánságot, átadom neki Kép

Aki megy haza hamarosan, annak nagyon jó hétvégét kívánok! Kép

Tündi
Vendég
 


Jura!
Örülök neki, hogy minden rendben.Kép
Aranyos lehetett a párod.Kép
Mikor mész legközelebb a dokihoz?
Émelygés, hányinger?
Hát annak nem örülnék, ha nem tudnál írni.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Lányok!
Mindenkinek jó hétvégét kívánok.Kép
Puszi

Judyt

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi!

Szerintem nagyon aranyos a férjed hogy ennyire optimista!
Szegénykének jobbulást kivánok én is!

Jura!
Az nagyon rossz lenne ha nem tudnál irni!!!

Zsófi
zsófi76
 
 


sziasztok Lányok!
Jó hétvégét mindenkinek és hétfőre jó híreket kérek!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Lányok!
Szép hétvégét kívánok mindenkinek Kép
Hétfőn találkozunk.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Zsófi Kép
Köszi Kép

Jura Kép
De nagyon szupi lehet ilyen boldognak lenni! Vigyázz magadra, és azért gyere ha tudsz! MI várunk!

Tündi
Vendég
 


Szia Annácska
Jó pihenést!

Úgy utálom ezeket a péntek délutánokat! Kép Mindeki haza tud menni időben én meg ki tudja mikor. Dolgozni is alig van kedvem olyan nehezen veszem magam rá bármi tevékenységre Kép

Tündi
Vendég
 


Zsófi
Nem kaptam még meg az e-mailtKép

Tündi
KitartásKép Most már lassan te is mész hazaKép
Ha nem jön meg, akkor tesztelsz a hétvégén?
Én azért nagyon várom a zebracsíkos híreket hétfő reggelKép

Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?