Új privát üzeneted érkezett!

szami! nagyon szép Luca baba!

nammado! szép nagy pocid van már!!érzel rugásokat?én nem:(

8 45re kellett mennem a belgyógyászatra, alig bírtam felkelni váááá, 10-fél 11fele szoktam:) vérnyomás, cukor,ekg,rendben, hasamat nyomkodta rendben,átnézte a hormonpapírokat, szóval ez is meg van.

KépKép
dike
 
 


Szerintem mi addigra már végzünk :) Ha mégsem, könnyen megismersz, mert családilag megyünk, apa és a két kiscsaj :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre...

Dike!
Csini kismami vagy! :wink:

Szami és Pajo!
Gratulálok a kislányhoz! :D

Dobok szívhanghallgatós képet 8) Kép

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 

 
 

zsófi, jó ez a kép :)

Én ma voltam AFP-n, két nap múlva lesz eredmény :) De nem megyek be érte, majd a genetikai UH előtt elintézem.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Szami gratula kiscsajhoz!!!! :)

Zsófi gyönyörű ez a Lány és jó a kép nagyon.

nammado szééép pocak.

Én is teszek a pocak fotót, már elővettem a kismama nacimat, mert bár feljön még a normál gatyám is, de már nem kényelmes.

Kép

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Sziasztok!

panndi
Majd figyellek benneteket! UH előtt intézed az AFP eredményt? Hogyan? Nekem azt mondták, hogy ott bent nyomtatják ki.

dike
Bercim ekkor már igen aktív volt. Pocok még csak néha mocorog. 24-én hajnalban viszont kinyomta magát, és hétfőn este éreztem először igazi rúgásokat (persze még elég gyengén). Azóta talán 2-szer vettem észre, hogy egyet-egyet rúg.

zsófi
Nagyon jó ez a kép! Látom lányod is szívvel-lélekkel várja a tesót. :) Remélem, most már minden rendben nálatok.

kisbarack
Helyes pocakod van. :) Hol is tartasz te most?
Én már 8 hetesen egyáltalán nem fértem a régi nadrágjaimba (kivéve néhány melegítőmet). Igaz, én nagyon lapos voltam előtte. Most már csak a kismamanacik jöhetnek szóba.

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Köszi! :wink: Ott jó gyorsan megvan az eredmény! Nálunk 1 hét...

Kisbarack!
Neked is köszi! Én valahol elakadtam :oops: most látom (a vonalzódon), hogy kislányod lesz! Gratulálok hozzá! 8) És jó a pocakos képed nagyon!

Nammando!
Szép a Te pocis képed is! :wink:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


kisbarack! de szép alakod van!pocid is aranyos:)

zsófi! de jó ez a kép!

KépKép
dike
 
 


Nammando!

Pont egyszerre írtunk :lol:

Hát én is remélem...nagyon ránk férne, hogy ne legyen már semmi gond! Néha nagy szúrást érzek a császármetszésem hegébe bal oldalon...mi lesz később :?: :?: :?: Pedig már több mint 5 éve volt, de mégis...
Valóban nagyon-nagyon várja a tesót :D Mindig beszél Neki, meg énekel is :lol: a szívhanghallgatás meg már esti rutin nálunk...olyankor beszél a fülhallgatóba, mert úgy gondolja, hogy a tesó jobban hallja :wink: És a végén elbúcsúzik Tőle.

Jaj de várom már, hogy megszülessen!!!!!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


nammado, azt mondták, az ambualncián ki tudják nyomtatni előtte. Na majd meglátjuk, szerintem alapesetben megkérem benn őket az UH-n, legfeljebb Uh után lemegyek és akkor lenn kinyomtatják.

kisbarack, de vékony vagy!

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Lányok aranyosak vagytok, köszi, de nem vagyok ám vékony :roll: , oldalról fotózva mindenki jobban néz ki.. Eddig 4 kiló jött föl, a védőnő mondta is, hogy a 20. hétig kéne max 2-3 kilót felszedni, ez így sok lesz. Na ja....

Zsófi, eddig két különböző uh-on is lányt láttuk, ebből az egyik 4d volt, szóval nagyon úgy tűnik hogy csajszi,persze majd az amnio eredményével tutira kiderül, de igazából teljesen mindegy, van már egy ilyen egy olyan :) . Ti még nem tudjátok a nemét a Kistesónak?

A mozgások nálam is mások voltak minden gyerkőcnél. A nagylányom nem volt egy akrobata, szépen, kényelmesen mocorgott, a 20.héten éreztem először és soha nem rúgott nagyon erősen, a mai napig nyugodt kislány. Bezzeg a fiam, már 16 hetesen éreztem,nagyon mozgékony volt és maradt is. Most megint inkább nyugis baba lakik a pociban, legalábbis eddig.
Érdekes.

Kép Kép Kép

Zsóka
kisbarack01
Budapest II. kerület
 
 


Kisbarack,formás pocid van!

Zsófi,én is érzem a heget,néha úgy belenyilal.Nekem 2009.márc.-ban volt császár.

Tényleg,már mindenki tudja,hogy ki lakik a pocijában?Panndi?Nammado?

Holnap megyek 17:40-re uhura,sajna kell majd várni.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


Én nem tudom, nekünk csak a 20. hét környékén szokott kiderülni. Na de majd 25-én lehet, hogy mi is megtudjuk :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok, képzeljétek, tegnap este nagyon aktív volt a manónk és amikor volt egy mozgás és a kezemet oda tettem, akkor kidagadt, majd eltűnt :) Soha nem éreztem még kívülről, csak belülről.:) Férjemnek is mindig mondtam, hogy tegye ide-oda a kezét, de neki még nem sikerült elkapnia a pillanatot. De nem baj, még csak most lesz észlelhető kívülről is :)
Ja, és édes volt, mert végig, vagy 4x dudorodott jobb oldalt, aztán jött egy remegés belül a hasam alján és bökdösött bal oldalon :) Tündéri volt, újra szerelembe estem :)

Lilypie Fourth Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
nyuszika85
 
 


Sziasztok!

Gondoltam gyorsan bekukkantok...
Meg van az afp-m, alig találták a leletet. Minden ok.
Hétfőn megyünk genetikai uh-ra, remélem minden rendben és végre azt is megtudjuk ki lakik a pocakban. Hétfőn voltam a saját dokimnál, ő fiút tippelt, de igazából nem nagyon akarta megmutatni a baba magát, így igazából nem merte biztosra mondani.

A baba mocorog de általában csak este, aggódom is délelőttönként, hogy mi lehet a helyzet.

Kubi
19+0
kubi
 
 


Sziasztok!

Zsófi
A császárom nekem is elég sokat nyilall. Sajna nekem van 2 másik varratom is, mert kétoldali lágyéksérvvel műtöttek 12 évesen. Az egyiket a császárnál át kellett vágni. Így az most igen sokat fájdogál. :(

Én még nem tudom, hogy ki van odabent. Talán 25-én... De, ha bátyusra ütött, akkor a szülésnél. :wink:

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


kubi! örülök h jó lett az afp-d. én is hétfőn megyek genetikai uh-ra.

nyuszika! de jó neked, biztos csodás érzés lehetett.

szemi! drukk mára,gyere a hírekkel!

0 rh + vagyok és ellenanyag szűrés negatív lett, és még nincs meg az afp eredménye.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Én most vagyok 14 hetes terhes és február 1-én megyek AFP-re! Szeretnék tanácsot kérni, hogy mire figyeljek a terhességem alatt!
Köszönöm!
marcsuka
Budapest XV. kerület
 
 


Csak másfél órát kellett várni.Minden jó,méretileg is megfelel az utolsó menses időpontjának,jún.19-nek,de mivel császárom volt,nem tágultam 14 órán,nincs csípőm,ezért biztonsági okból(téraránytalanság) 1 héttel hamarabb megcsászároz.Remélem be fog indulni a tejem.

Az afp és kombinált teszt eredménye is jó,most nem mutatta meg,mi van neki középen.

Dike, én is 0Rh+ vagyok, a párom ARh+,így Lehel is A-s lett.

Marcsuka,amit kívánsz,azt egyél.Folyadékot bőven igyál és vasat is szedjél.Valamilyen magzatvédőt szedsz?Első baba lesz,gondolom.Hol fogsz szülni?

Kubi,grat az afp eredményhez.

Kép

Kép
szemi_dévisz
 
 


ez most egy új kedvenc:)

http://www.neobaby.hu/index.php?&lap=xa ... xazon=3006

2 kilóval könnyebb mint a 3 tec.

KépKép
dike
 
 


csajok azért utána néztem az adatoknak. beírtam egy magzati méret kalkulátorba az adatokat, ami kiírja, h az adatok alapján hány hetesnek felel meg a baba hááááát....véleményt kérek, de a dokimat mindenképp megkérdezem.

bpd alapján: 17+6 ez ok
fd alapján(szintén fej) 15 hét

fl combcsont alapján 16 hét.

miért??

KépKép
dike
 
 


voltam 18 hetes uh-on, minden rendben volt, de a méretei alapján még nincs 18 hetes, ezért visszarendeltek jövő hét keddre.

afp jó lett. 1.05

hogy vagytok csajok? mi ez a pangás?

KépKép
dike
 
 


Dike: nekem azt mondták a 4d-sen, hogy addig nincs baj a méretekkel, meddig szépen, arányosan fejlődik a baba. A dokim meg egy korábbi vizsgálatkor, hogy még pici a baba, és ha csak egy hajszállal is arrébb húzza a kurzort, már más értéket ad ki. Úgyhogy ha fejlődik rendesen a babóca, ne aggódj.
Ja, és gratula az AFP-hez. Az enyém holnap lesz meg, addig aggódhatok.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


dike!
ne aggódj a méretek miatt.
neekm is a 18 hetes uhun azt miondta a szonográfus,h 17hetes 3napos,
de ez csak abban számít,hogyha esetleg túlhordanád akkor meddig hagyják
bent,m legfőképpen a 18 hetes uhu a mérvadó,utána már teljesen
máshogy fejlődnek a babók...
nekünk az a babakocsink,ami 1évet sem bírt giordani,szóval én semmiképpen
sem vennék...

én már mindig érzem a babót mocorogni.egyszer ki is tolta magát és
mondtam apának,h fogja meg...háát sztem már elfelejtette,h kiarával
is volt ilyen,m kicsit elszörnyülködött...

Kép
Kép
csibe83
 
 


Hali mindenkinek!

Remélem nem baj,ha csatlakozok::))
17 hetes kismama vagyok,jelenleg a második gyerkőcömet várjuk,aki kislány lesz::))

A babamozgást már én is érzem,kívülről is,de általában csak fürdés közben lubickol jobbra-balra::))
guzmó
 
 


Sziasztok!

Dike szerintem ezzel nincs nagy probléma.

Én is tegnap voltam, bár én 19+3 voltam tegnap. (pl az Istenhegyin bőven a betöltött 18. hét után hajlandóak csak megcsinálni a vizsgálatot, gondolom éppen ezért, hogy ne legyen ilyen probléma)
Szóval nekünk összeségében 19+1 nek mérte, de van olyan adata, ami alapján 19+4 volt.

Nálunk kislány lesz, szépen megmutatta magát, de a nevét még nem sikerült eldöntenünk. A baba már nagyon aktívka, bőven érezni kintről is :D

Ja és még ami jó hír nálunk, hogy a méhlepényem már 2,6 centire van a méhszájtól, tehát elvileg szülésnél nem okozhat már nagyon problémát. De persze még mindig erősen kímélő életmód javasolt.

Dike a babakocsival kapcsolatban az jutott eszembe, de majd a gyakorló anyukák cáfolnak vagy megerősíteni, hogy a sport részét lehet-e 170/180 fokig dönteni. Ugyanis télre a baba már nem fog beleférni a mózesbe, de egy fél éves babát szerintem még bőven fekve kellene sétáltatni.... Nekem ez is fontos a kocsi választásnál.

Guzmó üdv közöttünk! :)
kubi
 
 


Szia szemi dévisz!

Első baba lesz! Vasat és magnéziumot szedek! Nem szedek vitamint, mert valamennyire allergiás lettem, állandóan hánytam és kiütéses lettem tőlük! A dokim pedig mondta h egyek sok zöldséget és gyümölcsöt! A Budapesti Uzsoki kórházban fogok szülni!
marcsuka
Budapest XV. kerület
 
 


Szaisztok!

kubi: azért nem hiszem, hogy sok babát lehet fél éves korában fekve sétáltatni :) Persze nem árt, ha le lehet dönteni, ha elalszik, de az én lányaimat kb három hónapos korukig tudtam fekve sétáltatni, utána ordítottak, ha kicsit nem lettek megdöntve, mert nem láttak ki, fél évesen meg már javában ültek a babakocsiban.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Panndi!
Hát ja...az én lányom is detto :wink: Csak akkor fektettem el a babakocsit ha elaludt.

Kubi!
Gratulálok a kislányhoz! :D És tök szupi, hogy a méhlepényed is odébb vándorolt!

Guzmó!
Üdv itt! 8) Én még csak azt érzem mintha pár lepke röpködne ott bent a pocimban. Szóval még nem olyan intenzíven, és ritkán is...

Csibe!
De jó, hogy már Te is annyira érzed! :D

Dike!
Gratu az afp-hez! A méretek miatt pedig ne parázz...felesleges. Akkora marhaságokat mértek a kórházban is a dokik 1-2 kismamának, nameg mindegyik mást...ez pont olyan mint a súlybecslés... :roll:
A babakocsi szép, de a márkát nem ismerem...nemám Neked is csak 1 évet bír... :?

Szemi és Nammando!
Azt hittem csak nekem fájdogál a hegem (mondjuk pár napja nem éreztem már...kop-kop-kop)

Én 26-án tudom meg, hogy ki lakik a pocakban :D ...remélem!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


csibe!köszi h próbálsz nyugtatni!

guzmo! üdv itt, gratulálok!

kubi! nem tudom gratuláltam e már a kislányhoz! ha nem, gratulálok!!
örülök h feljebb ment a lepényed!áhh de nekem a végtagjai feje között 2-3 hét különbség van!:(


csajok én már annyit híztam rá se állok a mérlegre. ma elmentem h veszek nadrágot az egyik boltba itt a lakhelyemen, ahol mindig is vásároltam. mayo,misso stb....egy nadrág nem jött rám, bementem a szembe lévő bababoltba aztán ott találtam egy vagányabb kismama nadrágot. de áhhhh nagyot nőttem már most:)

olyan furcsa csajok, h fiú ruhákat kell nézegetnem, a lányos ruhák sokkal szebbek!


ti mennyit híztatok?

KépKép
dike
 
 


Nekem pénteken derül ki, hogy mennyit híztam, akkor megyek a védőnőhöz, de még a régi farmerjeimet hordom, és az övet is ugyanott kell meghúzni.

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi! jéézus de jó neked! egy ruhám nem jön rám:((

KépKép
dike
 
 


Én szerencsére nem szoktam sokat hízni, majd meglátjuk, most mi lesz. Kíváncsi vagyok, mennyit híztam, mert azért már kerekedik a hasam :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


ráálltam a mérlegre igaz h most ettem, de 6 és fél kilónál tartok duuurva:((((((((((((((((((((((((( ebbe beleőrülök...holnaptól azt hiszem nagyon visszaveszek a kajából!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Üdvözlöm az újakat, most már végképp nem tudom, hogyan és kikkel kéne bővíteni a babanaptárt. Jó lesz ha még egyszer visszaolvasok:)

Dike, szerintem viszem a pálmát, úgy, hogy a 17+2 terhességi hetemmel sikerült 10 kg-ot felszednem:) kaptam érte a védőnőtől, majd 31.-én biztosan ismét megsimogat. De nem tehetek róla, nem nasizok se nem zabálok, csak jóízűen eszek. Ez van....majd valami lesz.
Párom leírta részletesen a hangrögzítőt, bemásolom neked:
Legegyszerűbb rögzítés, ha nincs semmilyen program, csak a Windows alapprogramja: Hangrögzítő
Start menü\Kellékek\Hangrögzítő (Windows 7 esetén)
Start menü\Kellékek\Média vagy szórakozás\Hangrögzítő
Mikrofon bemenethez kell csatlakoztatni a készüléket. Majd a rögzítés gombbal elindíthatjuk a felvételt, a stop gombbal pedig megállíthatjuk. Megállítás után a program megkérdezi, hova mentsük a fájlt. Ez egy WAF kiterjesztésű hangfájl lesz, amit után ha szeretnénk át tudunk konvertálni MP3-á.
Másik, és jobban általam jobban kedvelt program: Nero WaveEditor. Ezzel szerkeszteni és darabolni illetve szűrni is tudjuk a felvett hangot. Valamint ki tudjuk választani a kimeneti fájl formátumát. Itt is a felvétel gombbal tudjuk felvenni a hangot. Stoppal megállítani. Mentés másként gombbal elmenteni a megfelelő formátumban.

Remélem érthető:) Én az feladatom csak a kézzel való jelzés, amikor megtalálom:)

Babakocsi, megvan a 2011-es modell, ezt fogom megrendelni, ebbe teljesen beleszerettem.

Gratulálok mindenkinek az eredményekhez, én még nem tudom. Múlt héten volt integrált tesztem, tutkó, hogy még várnom kell egy ideig az eredményre. Én mindig el vagyok picit maradva tőletek.
25.-én kedden lesz ultrahang, én is nagyon remélem, hogy megtudom végre ki is lakik a pocakomban:)
Ha mégsem, akkor 23. héten elmegyünk a 4D-s uhura.
Érezni még nem érzem, a manót, illetve kíváncsi vagyok nagyon, hogy milyen lehet. Olykor mintha bugyborékolást éreznék, de nem inkább a köldököm magasságában, és hozzáteszem lányok az én hasam az már igen nagy:) Szóval nem vagyok bizti benne, inkább várok, amíg bebizonyosodik és biztos vagyok az érzésben.

Volna egy kérdésem? Mit szóltok a hajfestésről? Tesóm és anyukám totál ellene van, nekem pedig festve van-volt a hajam, és mostanra már szép nagy lenövésem van. Pont akkor volt festve mielőtt kiderült a baba. Azóta nem mertem..... Szerintetek???

Na és a kismama torna. Jár valaki? Én múlt héten elkezdtem, nekem tetszik. Persze anyuék ezen is kiakadtak:) De most akkor mindentől el kell, hogy tiltsam magam?

Íme a babakocsi:
Kép babakocsi 2011

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Szép jó estét mindenkinek.
Szerencsére még én sem híztam sokat. Most tartok 2-2,5 kg-nál. Nekem több okból is vigyáznom kell, hogy ne hízzak sokat. Egyrészt így is van túlsúlyom, a másik az IR.
Megvan az afp eredményem. Nem repesek az örömtől, 0,64 lett. Tudom, hogy azt írják, hogy 0,6-ig még nem para, de mivel az alacsony afp kromoszómarendellenességre is utalhat, így para van, mert az öcsém egy ilyen betegségben szenvedett. Elvileg én sem hordozó, sem beteg nem vagyok, azért most reggelig para van rendesen. Jövő hétre van időpontom a dokihoz, de felhívom, mert addig nem bírom ki.

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


sziasztok!

kubi!
én is panndival értek egyet.Kiara se feküdt fél éves korában és már előtte
is csak félfekvő pózban,kb mint a hordozóban...
gratula a kislányhoz...

guzmó!
üdv köztünk.mesélj kicst magadról...

milli!
én Kiarával csaka 12. hetet vártam meg és utána festettem havonta
rendesen,mint előtte.mot viszont le szeretném növeszteni,ezért
nem is festetem...
viszont én már egy ideje ammónia mentes festékkel festetek és
azzal tuti lehet,m csak az ammóniára kell figyelni...

Kép
Kép
csibe83
 
 


milli! te vagy az első aki többet hízott mint én....akikkel beszéltem eddig, majd nem h fogytak,nem híztak.kicsit megnyugodtam...de azért bosszant!köszi h leírtad a felvételt , majd megpróbáljuk!

nekem is ez a kedvenc babakocsim!!!cam cortina x3 vagy ez H3 jó látom?

holnap megyek kismamatornára először ha egyáltalán lesz:) jó lenne.

hajfestés mehet....nem egy ismerősöm festeti! annyi h a fekete a legveszélyesebb, többi az semmi, ezek már nem olyan festékek. de kérdezz rá a fodrászra!

szami! sajnálom h nem lett jó, remélem nincs semmi gond!

KépKép
dike
 
 


Kubi, gratula a kislányhoz!

szami drukkolok, hogy minden rendben legyen!

dike, megnyugtatlak, hogy én is kezet foghatok millivel. Talán 10 kilót nem híztam, de 6-nál többet biztosan. Tartok is tőle, hogy mi lesz később. Bár ki tudja, hátha majd lelassul a hízásunk. Alig tudok egy két ruhát felvenni, kénytelen vagyok most már én is alaposan kibővíteni a ruhatárat. Bár hallottam már olyanról is, aki 5 hónapig szinte semmit nem hízott, aztán meg hirtelen felcsúszott 20 kg. Szóval várjuk ki a végét. A legkellemetlenebb, hogy MÁR alig tudok elhelyezkedni kényelmesen az alváshoz...

hajfestés: háát, én most hétvégén megkockáztattam és beszíneztem.
20140503222551
 
 


Hízástól függetlenül én már egy ideje nagyon nehezen alszom, mindenhogy fáj a derekam :(

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Sziasztok!

Dike szerintem tényleg próbálj meg ne aggódni. Uh-s doki kérdése is a méret. Hol voltál uh-n?

Esetleg megérné elmenni az Istenhegyire, tudom drágák, de tényleg alaposak.

Milli a babakocsi szuper! Én is nézegettem, igaz négy kerekűt, de sajna nem fér be a kocsinkba.

Körülöttem egy csomó baba csak a kocsiban volt hajlandó aludni, ezért gondoltam, hogy fontos, hogy majdnem teljesen dönthető legyen. Mert ha én is így járok, akkor mi lesz az alvással? :D

Én nem híztam, illetve most kezdtem el, a kezdeti súlyhoz képest fogytam négy kilót, mostanra jött vissza. De a genetika miatt biztos, hogy nálam sem fog megállni a dolog pár kilóban. Bár én úgy vagyok vele, hogy ha a kismamának minden labor értéke normális, a baba is rendesen fejlődik, akkor tökmindegy, hogy mennyit hízik. Illetve én az tapasztaltam, hogy aki alapból vékony az inkább az elején, aki pedig nem annyira, az inkább a végén hízik többet.

Hajat festeni pedig nyugodtan lehet. A belélegzett ammóniával lehet max baj, de ha jól szellőző helyen festesz, nem egy pici fürdőszóobában akkor nincs baj. Egyébként nekem terhesen az ammóniamentes festék nem fogja meg a hajamat.
kubi
 
 


tinus! de jó empatikus vagy:)) akkor nem csak én vok egyedül, aki ennyit hízik?

kubi! már megnyugodtam! Fehérvári kórházba voltam, de most pénteken megyek magánba, majd rákérdezek a dokimra!

KépKép
dike
 
 


Beszéltem a dokibácsimmal...megnyugtatott, hogy ha a kombinált jó lett, akkor nincs ok aggodalomra. Most verem a fejem a falba, hogy minek kellett idegeskednem, mert ezzel is árthatok a kis drágának.
Most nyugalom van, holnap meg védőnéni....

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 


most néztem meg a babák c. filmet.....nem nagy szám. tegnap este éreztem egy összerezzenést a hasamba úgy megijedtem,meg az előbb 3 kisrugást talán....:)

mindjárt tornázom egy kismama dvd-re mivel kiderült h nem ma lesz a kismamatorna, hanem jövő hét szerdán.

KépKép
dike
 
 


na meg volt a torna....25 perc, mert utána meg bemondta, h azok csinálják tovább akik a terhesség előtt is mozogtak, illetve akik könnyedén vették az első részt...hááát volt mikor nem volt könnyű:)) tiszta rehabos lettem:))))
de szerintetek ha 1-2 hétig minden nap csinálom a könnyebbet, utána mehet a nehezebb? de amugy nézem tovább h milyen gyakorlatok vannak, hát nem olyan könnyű:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

dike
Én nem járok kismamatornára, de nekem is van valahol egy DVD-m. Bercimmel én is csináltam. Hasonlóan mint Te. Először csak a könnyű részt, azután kedvtől és erőnléttől függően a továbbiakat. Már egy ideje nekem is eszembe jutott, hogy előkeresem, de valahogy mindig elmaradt. Na majd most utána nézek. :lol:

Az élet egy ajándék, hát minden percét élvezni kell!
Kép
Kép
Kép
nammado
 
 


Lányok, most segítsetek!

Megvolt az integrál teszt a múlt héten és megjött az eredmény:
az AFP 0.67 MoM lett, ettől most teljesen kiborultam.

Körül néztem a neten az eredmények miatt és amit már megbántam, mert két féle alsó értékhatár szerepel. A 0.5 és a 0.7.
Többször a 0.7, így ez azt jelenti, hogy az én eredményem alatta van.

Ez teljesen kiborít, csak bőgök és a dokimat sajna nem érem még el, mert műtőben van éppen.
Most akkor szerintetek mi van?

Milli

Családient.hu vonalzók
milli80
Aba
 
 


Szia Milli!

Annyira még nem kell izgulni szerintem...
A fő kérdések: volt-e kombinált vagy integrált teszted???? Milyen volt a 12. heti uh.
Ja és mikor volt pontosan a vérvétel, hány naposan voltál? Mert az is erősen befolyásolja.
És egyébként az uh a lényeg. És pont ezért nem csinálnak már sehol sem afp-t, csak nálunk. Teljesen feleslegesen ijesztgetik a kismamákat.
Nekem a 0,87 -re kezdett szörnyülködni a védőnőm, - hát ki is akadtam rendesen - , úgy, hogy mellette volt a genetikai uh eredményem.

Szerintem nyugodj meg!
kubi
 
 


Sziasztok! Én uj vagyok itt,de szeretném leirni nektek az én történetemet.39 éves multam és most várom a negyedik gyermekemet.A korom miat elmentem Zalaegerszegre megcsináltatni a tripla tesztet ,egy hét mulva megjöt az eredmény ami down korra pozitiv eredményt mutatott. Kénytelen voltam megcsináltatni az aminocentézist,mert nagyon féltem hogy beteg lesz a babocánk,de mellette féltem maga a vizsgálattol is.December végén megcsinálták de nekem legaláb is nem fájt alig éreztem valamit.Hála isten utána se volt semmi gond.Mondták hogy két három hét mire elkészül az eredmény,azt az idegállapotot nem kivánom senkinek.Közben nem gyöztem az internetet bujni hasollo esetek után és sok helyen az volt hogy ha 10--14 nap telefonálnak akkor van gond.Kébzeljétek nekem 12 nap telefonáltak hogy kész az eredmény ,megint jött a para hogy biztos hogy beteg a babocánk mert ilyen hamar készen lett az eredmény,Másnap mentünk érte és hála isten hogy egészséges kislányunk lesz.Ezért én ha tehetném akkor többet nem mennék el semilyen vérvételre mert sokszor ad téves informáciokat.Különben a korom miat meg föleg.Ezért nem kel megijedni egyszerre ha netántán rosz a vér eredményetek.Sok sikert mindenkinek.Andy
kormi38
Rum
 
 


Szia Milli, Sorstárs!

Nekem is hasonló eredményem lett. A stori is hasonló, a dokimat én sem tudtam elérni akkor, amikor szerettem volna. Viszont az első kérdése az volt, hogy mi a kombinált eredménye. Ha az jó, akkor nem kell vele foglalkozni. Meg hogy az afp egy elavult dolog, és Down-ra nem jó. Tegnap a védőnő persze okoskodott egy sort az eredményemen, de én inkább a dokinak hiszek. Kubinak teljesen igaza van, mert sokmindentől függ, hogy milyen az eredmény. Sőt olyat is olvastam, hogy nem kezelt cukorbetegség is befolyásolja. Na most, ha ez is lehet a hátterében, és esetleg kialakulóban van egy terhes diabétesz, akkor az eredmény rögtön nem tökéletes.
Szóval nyugi, bár én megértelek, mert hasonlókon mentem át pár napja. Hidd el, a dokid meg fog nyugtatni. De ha úgy érzed, akkor még meg tudod csináltatni a négyes tesztet, és akkor tutira tudnak valamit mondani. De szerintem elég a genetikai uh is.
Azért majd a fejleményekről kérünk beszámolót. Addig meg szorítunk!

Szami
Kép
szami78
Budapest X. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?