Új privát üzeneted érkezett!

Nani Drága szívből gratulálunk mi is Izabella születéséhez!!
Képeket, és több infót már nagyon várok!
Jó egészséget és sok sok tejcsit kívánok!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Katerina igen szerintem is egy aggódó anyuka "klubbhoz " tartozom! :roll: :oops:
Nem tehetek rólla, de Milán amúgy se egy egyhelyben ülő gyerek.
Örökmozgó!!!!
Még az autósülésbe se bír sokáig megmaradni! :roll: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket!

Lili,
bizony, mi vagyunk a következők, nagyon hihetetlen.

Krisz,
köszönöm, jól vagyunk, növöget a picurkánk!Egyre erőteljesebben rugdalózik is, apával az esti mozizás annyi, hogy nézzük a pocakot! :D

Nanikám,
itt is hatalmas gratula Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lányok!
Egy kérdésem lenne, van olyan közöttetek, aki metet szedett terhesség alatt,és szopi közben sem hagyta abba?Mert én nem szeretném abbahagyni, de jó lenne valakinek a tapasztalatairól olvasni!Jöhet akár priviben is!
Köszi szépen!

A csemeték nagyon szépek! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 

 
 

Nani Drága,
szívből gratulálunk, sok boldogságot Nektek!!!!! :D :D :D


Melinda,
szívből örülök Nektek!!!!!! :D

tillidian
 
 


Hanna!
Végig csodáltam mind a 8 percet, nagyon jó :lol: :lol: Hajad szuper :D Enyém is hasonló most, bár már növöget :)

Katerina!
Nyugi ha lett volna tali, Iwiw-en üzentem volna :wink:

Vanda!

Ja a bölcsisnapló, végig olvastam még a kommenteket is :)
drLuci??? :lol: :lol: :lol: Nagyon tetszik :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Melinda!
A terhesség alatt végig szedtem, de a szopi miatt parás voltam, és leálltam a 38-ik hétre fokozatosan. De itt kevesen szedtük végig, aki meg a szopi alatt olyat nem is tudok.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katerina!
Szuper hogy még szopiztok (Hannának is gratula hozzá), enyémfiam 14 hósan leválasztotta magát :cry:
Olyan nincs, hogy le kell szoktatni másfél éves koráig, mert utána nem lehet :arrow: Azért ezt az Anya is eldöntheti.
Másik topikomban (minden Ded Zéténykorú pontosan) bébibumm van, többen szoptattak még, semmi problémát nem okozott a fogantatásnál (a vetélés meg a méhenkívüli szerintem sületlen ijesztgetés)
Saját nagylányos ágy?? Azta :shock: :shock: :D :D Bevállalós vagy :wink:

Pukli :arrow: Littinek is lesz még, minden gyereknek van egységnyi puklimennyiség, ami be kell gyűjteni ebben a korban. Vagy csak engem vigasztalnak ezzel?? Zétény ebből a szempontból maximalista :?

Nikó, Till, Kat!

Alvás :arrow: Nehéz-nehéz, de szerintem azért finoman és fokozatosan lehet terelgetni a Dedet, neki is az az érdeke. Hosszú, pihentető 12 óra alvás egyben. Láttam már ekkoráknál nagy alvásreformokat, ha következetesen áll hozzá Apa-Anya akkor a nyugis alvás a jutalom.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
A nickemnek története van. Ugyanis loptam. Anno ez a társaság még a Velvet Poronty nevű blogján verődött össze. Aztán egy csúnya balhé után (ha érdekel, elküldöm a részleteket) eljöttünk, és az Origón kapuntk helyet. A nick még onnan van, a pasim regisztrált vele. Én lusta voltam regisztrálni, a pasim meg nem kommentelt, úgyhogy lenyúltam. :D
vovanda
 
 


Jó reggelt!
Ennyire van időm:
Kép napjainkban

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Baba,
Gyönyörűűűűűűű!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Meli,
nekem is volt "babonából megtartom" vonalzóm. :lol:

Vanda,
nagyon jó a bölcsisnapló!!!!!!!!! :lol:

Mi tegnap voltunk tornázni Domival. Vissza kellett vinni, mert forogni se forog ahogy kellene, és mászni egyáltalán nem akar. Fél órát sírt szegénykém, de már most van eredménye, emelgeti a popsiját és húzogatja maga alá a lábait. :lol: külön öröm volt, hogy a csajszi a Dévény módszerrel tornáztataja a babákat. Most 10 alkalmat írt elő, heti kétszer megyünk. Lehet, hogy előbb meglesz az eredménye és akkor nem kell végig járnunk a 10 alkalmat. Jó, hogy elmentünk, mert azt mondta, hogy olyan feszesek az izmai, hogy nem is mászott volna, ami elég gáz lenne.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nani,
Nagyon sok boldogságot, gratulálok! :D
Vendég
 


Baba,
Gyönyörűséges kiscsaj!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Baba: csodaszép a kiscsaj. :)

Lois: köszi szépen. Rég láttam rólad fotót. A múltkor néztelek, de nem láttalak. :)
A puklikat sajnálom, nálunk most jön igazán, mert egyre vadócabb. Hol innen, hol onnan szedem le.

Melinda: én a 25. héten hagytam abba a metet, addig szedtem.

Lili: kitartás a tornához. A cél az érdek.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nanikám, isten hozta Izát! Sok-sok boldogságot kívánok, de gondolom az megvan. :D Várunk nagyon a részletekkel és természetesen az első képekkel.

Baba, de szép ez a kiscsaj! 8) Még mindig rád hasonlít. :wink:

Meli, és kislány vagy kisfiú?

skrisz72
 
 


Köszi Csajok!

Baba,
tényleg csodaszép a kislányod!

Krisz,
kishölgyünk lesz! :D Már nagyon várjuk az érkezését!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


KICSI IZA ISTEN HOZOTT :P :P :P

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!


Nani: tiszta szívből gratulálok, sok boldogságot, egészséget és hosszú-hosszú életet kívánok Izának!!!!


Sajnos nincs most időm visszaolvasni és írni, de szombaton megteszem :lol:

Baba: nagyon szép kislányod van!!!!!!!!!!!!

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Meli: gratula a kiscsajhoz. :)

Lois: boldog névnapot kívánunk!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Meli, de jó, kislány!!!!!!!!!!!!!Mi lesz a neve?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Hanna,
utólag is boldog szülinapot Olivérnek!

Baba,
Lelle lesz a neve a kis csodánknak!
Ma nagyon eleven, majd szét rúgja az oldalamat! :D

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Lois, boldogat!

Baba, csodaszép, tiszta anyja!

Meli, H is Lelle lett volna:) kistesó Lelle lesz, ha lány lesz:)
Vendég
 


Sziasztok!

Naninak sok boldogságot kívánok a kislányához!:))

Baba, nagyon cuki, szép kiscsajod van! Akkor már el tudom képzelni, hogy milyen lehetsz, ha a többiek azt mondják, hogy tiszta mami a kiscsaj. Hát látod, szívom magamba az infót!!:)

Meli: igen, te leszel a következő! Nagyon szép nevet választottatok. Nagyon ritka név és szép.

Nekem is ennyi időm volt, puszi nektek
Vendég
 


Baba!
Édes a kiscsaj!

Lili!
Nálunk Danit kell most tornáztatni, pontosabban a lábfejét. Elkezdett nagyon sokat lábujjhegyen járni. Valószínűleg azért, mert 10 hónap alatt 14 centit nőtt, és az izmok nyúlása nem tudta követni-.

Törpéim sírtak reggel 2 percet, utána jól eljátszottak a bölcsiben, ma már ott is ebédeltek. Nagyon lelkesek. :D
vovanda
 
 


Meli gratulálok a kiscsajhoz!!!! :wink:

Lányok kéne megint egy kis ötlet!
Valaki tudna nekem valami jó ötletet adni, hogy Milán jobban bírja az autózást? :roll:
Ha nem alszik úúútál auózni.
Max 10 percet bír ki nyugton aztán ficereg, nyoszörög és jön a hiszti!
Hiába próbálom lekötni eddig még nem ment!
Jó lenne valami ötlet mert valamikor kellene menni rokonlátogatóba és minimum 2 óra az út! :roll:
Valami jó játék vagy valami amit segít.
Köszike.

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
1 éves kor körül van egy ilyen korszak. Próbálj eldugni pár játékot, amit szeret, és csak az autóban odaadni. Vagy keress olyan zenét, amit szívesen hallgat, énekelj a magnóval, ilyesmi. El fog múlni, nekem Balu volt ilyen, az ikrekkel már elszórakoztatják egymást.
vovanda
 
 


Naninak itt is gratulálok! :)

Baba: annnnnyira édes a kislányod!! :)

puszi mindenkinek!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Vanda köszi, megnyugtattál, hogy ki fogja nőni!
Ámen!
Megy az éneklés és minden játék amit el tudsz képzelni.
Amúgy sem egy oda ültetem ott marad baba, a kocsiba meg még rosszabb!


Baba nagyon édes a lánykád!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!


Baba:

Csodaszép lánykátok van!


Rani:

Ezeket szoktam én is: könyv, kedvenc játék, zene és a közös ének valamint mondóka. Kezd elég ügyes lenni Gréti, már nem üvölt végig egy utat. Valóban egy életkori sajátosság 1 éves korban.

Vanda:

Picurkák nagyon ügyesek. egy csoportba kerültek? Nálunk az ikreket sokszor külön csoportokba rakják, nem tudom miért csak anyukáktól hallom.

Én kész vagyok kb 6. napja vagy 15-ször kel Gréti. 4 -kor vissza se akar aludni, 5:30-körül alszik vissza és 7:00-kor kel. Csak sejtem mi lehet a baj de orvosolni nem tudom. 2 hete 3 alkalommal kelt reggel 8:00-kor arra , hogy fúrnak a lépcsőházba, nagyon meg ijedt, remegett az egész gyerek. Lehet ez a baj? Fél aludni a fúrás miatt? Ha igen miért nem közvetlen az nap kezdte ezt a nem alvást? Már nagyon kimerült vagyok, mint egy zombi lassan.

:(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Egyenlőre egy csoportban vannak, később meglátjuk, kell -e őket szétszedni.
Egyébként az ikrek egy csoport/osztály, vagy külön az egyik vesszőparipám, könyvtárnyi szakirodalma van a témának. Elég gyakori jelenség, hogy ikrek közül az egyik túl domináns, elnyomja a másikat, vagy együtt kezelhetetlenül rendetlenek, esetleg nem nyitnak a többi gyerek felé, csak egymással játszanak stb. Ez az önálló személyiségfejlődésnek nem tesz jót, ilyenkor szokták őket szétszedni. Oviba az enyémekt terv szerint még egy csoportba mennek (aztán majd látjuk), iskolába viszont mindenképpen külön osztályba szeretném őket íratni.
vovanda
 
 


Nikó köszi az öteteket!
Szegény Gréti, no meg te!
Át tudom érezni mit érzel, MIlán is sokszor kel északa sőt mi is belefutunk olyanba, hogy 3-tól nem akar aludni pl. ma is és fél 6 kor tudtam vissza altatni!
Hát is is elég kész vagyunk ezektől!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszönjük a dícséreteket!

Nani, KÉPET!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Rani:

Még régebben kerestem rá Gréti hisztije miatt, ezeket írták más fórumokon. Volt akinek bevált söt talán a legtöbbnek bejött a zenélős csak hangos picit.

http://brendon.hu/Products/ViewDetails/22860?storetype=store&store=32&pageno=28
Kép

http://brendon.hu/Products/ViewDetails/20688?storetype=store&store=32&pageno=30
Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, ötletem sincs. :(

Vanda, nagyon kíváncsi vagyok az ikrekre, hogyan boldogulnak együtt. :D Remélem egyenrangúnak kezelik egymást, és szépen játszanak majd a többiekkel.

Rólunk csak annyit, hogy kibújt Eszti utolsó szemfoga is, most már 16 fogacskával büszkélkedünk. Hurrá! :)))) Már csak a 4 nagy rágó van hátra. :D

skrisz72
 
 


Baba,
gyönyörűűűűű ez a Lányka!!!! :D :D :D :D :D
(Látom, már fülbevalótok is van! :) -

/én nem mertem még, nem volt bátorságom átlyuggattatni a pici fülét :oops: /

Raniko,
Lencsi egyáltalán nem szállítható kocsiban! Csak meglátja, hogy be akarok Vele ülni, már kifeszíti magát, és ordít torkaszakadtából...Így meg sem vettük a babahordozó utáni ülés-méretet...Majd elmúlik!!!

Niko,
tudom, nem vígasztal, de mi 7 hónapon keresztül (!!!) játszottuk ezt: min 5 - max 11 kelés éjjelente, virrasztás, anya zombivá válása stb...
Most kezd alakulni :oops:
Remélem, Nálatok gyorsabban elmúlik!!!

Na cupp, Naniéknak boldog hazaérkezést! :D

tillidian
 
 


vovanda
 
 


Sziasztok! Mikor lesz már Nani-baba fotó?
Kíváncsi vagyok a pici kiscsajra!

Vandus, ne aggódj, elmúlik majd a sírás a bölcsi ajtajában és egy idő után röhögve fognak berohanni oda. Mindenki ezt mondja, nyugi:)
Vendég
 


Nikó nagyon köszi!!!! :D

Tilli hát az ez nem semmi!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Hello Lánykák!
Én is itt, köszönöm szépen a névnapi "boldogakat" :D
A fórumozó kedvem épp nem volt a toppon azért nem reagáltam csak, volt valami rémes gyomorfertőzésem, vagy mi..... nem voltam épp csacsogó hangulatban :oops:
Na mindegy azóta nálunk minden oké, senkisem beteg, most már csak a szépre emlékezem, lévén a 4 kilóval karcsúbb önmagam jobban tetszik, mint a korábbi Lois 8) Hát ez van... hiúságom határtalan :roll:

Baba!
Cuki :D :D :D

Lili!
Domi nagyon kis ügyes :)

Melinda!
Lelle :arrow: Nagyon szép név, teljesen ízlésembe vág :wink:

Rani!

Én úgy látom, hogy vannak gyerekek, akik szeretnek autózni, és vannak akik utálnak. Amelyik gyerkőc utál, azzal hosszú útra menni jó darabig gyötrelem, trükközés rövid utakra beválik, hosszabb útra birkatürelem szükségeltetik. Idővel javul a helyzet. Mindenképpen alvásidőben utaznék a helyedben, ha annyira utálja.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


VAnda!
Jó volt olvasni, örülök, hogy nagy a lelkesedés :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, akkor kérünk képet karcsúLoisról:). örülök, hogy jobban vagy!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist!
Egy gyereket már beszoktattam, úgyhogy tudom, hogy pár hónap, és a búcsúpuszimat is úgy kell majd kikövetelni. :D

Lois!
Értem én a problémát, magam is egy hiú picsa vagyok, bár az ilyen árat kicsit mindig indokolatlannak érzem a karcsúságért...
vovanda
 
 


Csajok, kérdésem lenen:
Mikortól lehet sportrészbe tenni a babát? HA nem ül még, akkor is lehet? Csak azt ne írjátok, hogy ha x fokban dönthető, mert gőzöm sincs, miennyire dönthető, mert elraktuk jó mélyre és májusban vettük, így nem emlékszem :oops: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois azta 4 kg mit nem adnék én is ennyi minúszért!
Be kell valjam a yomorfertőzést viszont nem vállalnám be!
Te szegény örülök, hogy jobban vagy!!

Nani jó lenne már babás képet nézni! :wink:

Baba én 6 hónap körül ültettem bele Milánt a sportba igaz ő már akkor majdnem ült magától! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


A másik gonodm: a hordozó. Állítólag 0-13 kg-ig. F. 7 kg. Bundazsákban/overállban nyöszörög, sír, nyögdécsel, anynira szűk neki (úgy a mózest is szinte végigéri). Most beletettem a szobában hordozóba rugiban és a vállánál szűk a hordozó és lecsúszkált, mivel nem kötöttem be és nyögdécselt, hogy nem kényelmes. Íme a kép, hogy hol kötött ki végül, de azt sem szerette. Vegyek új autósülést?? Későbbre terveztem, amikor már kinövi, mivel ez állítólag 13 kg-ig jó.
Várom a tanácsokat hordozó kontra autósülés, mózes kontra sport ügyben. Köszönöm.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lányok!

Tudna valaki nekem abba segíteni, hogy ha apa veszi igénybe a gyerek utánn járó 10E Ft akkor kinek kell aláírnia az én részemről hogy én meg nem veszem igénybe?
A munkáltatómnak vagy az OEP-nek?(ugye mot tőlük kapom a pénzt)
Bocsi lehet, hog hülye kérdés de nem tudom.
:roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Rani:

Szerintem a munkáltatónak, nálunk apa az én munkahelyemre szokta vinni és ott írták alá.

Baba:

Sajnos arra nem lehet adni, hogy 13kg-ig jó a hordozó. Gréit is kinőtte hamar szűk és kényelmetlen volt neki . A nyaobb ülések 0-18kg-ig jók. Most ennyi mert itt a mama így kihasználom és főzök meg mosok.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Lánykák!

Kicsit visszaolvastam...,
Naninak sok szeretettel gratulálok!
(Tegnap találkoztam a kuzinjával-azt mondta :nagyon nyugis babácska, ééés gyönyörű:) )

Mindenkinek Cuppok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Nikó, de anagyobbakban meg ülnie kellene, nem??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba!
A 0-18 kilós ülés majdnem annyira dönthető, mint a hordozó, nyugodtan belerakhatod. Nekünk is az van most, jövő ilyenkor meg kelleni fog a háttámlás ülésmagasító, mert a téli menetfelszereléssel nem fognak beférni a mostaniba.
Sportrész: ha több fokozatban dönthető, akkor nyugodtan beleteheted úgy, hogy nem ülteted fel teljesen.

Rani!
Munkáltató kell.
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: