Új privát üzeneted érkezett!

Reunion, oké, akkor megvagytok :D Apa parája érthető, de ez bármikor megeshet, bárhol máshol is velük sajna. Bár jobb kerülni a bajt, de akkor meg bezárkózik az ember. Azért próbálj apával beszélni, hátha megfűzhető :wink:

Babus, köszi az Ikea tippet! Ágy téma meg adott helyzet, ez van, ezzel kell gazdálkodni, tudom. :) Cipik :(

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kati, drukkolok, hogy ne kelljen a műtét! Azért gondolj arra, hogy nagy valószínűséggel nem kell, elég lesz a szilikonos befecskendezés. Szegény Jázminka, nem csoda, hogy fél az orvosoktól! :(

Szotyo, éjszakát sajnálom. :shock:

Törpi, ja ez a könyvfaló vicc már elhangzott nálunk is többször... :lol: Remélem, azért "ehető" anyagokból gyártják ezeket a könyveket... :roll: :roll: :roll: :roll:
Hogy érted, hogy ifjúsági ágy, és rácsok nélkül szétesik??? Nekünk is ilyenek vannak (ha jól értettelek...). :roll: :roll: :roll: :shock: :?
Cipők: igen, ennyire kicentizi Eve. Sőt, ha 20-ára várható a csomi (én mondjuk azt hittem, 15-ére... :roll: ), akkor ált. 21-én v. 22-én szól csak, hogy utalhatsz. Az is igaz, hogy még aznap feladja, amikor az utalást megkapja. De ha sürgős, akkor írj neki, és akkor előrevesz, így akár már 21-én fel is adhatja a csomidat (ha reggel tudsz utalni OTP-ből).

Móni, te Ebayről hogy tudsz rendelni? Nem kell Angliai cím, amire ott kiküldik????? Vagy te is Eve-től rendelted??? ű

babus, pont gondolkodtam, hogy lassan ki lehetne őket venni a babakocsiból, ha sétálunk... De ezért nem merem, mert aztán meg megy a nyüszi, hogy nem akarnak megmaradni benne...... :roll: :roll: :roll: Na majd tavasszal....

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Zsófi: én tudtam, hogy 7ezer körül van a bhimlő elleni oltóanyag, Nyuszi kérdezte, neki válaszoltam. Tudod, már két gyerekemet beoltattam évekkel ezelőtt :wink: Bár ez az oltási díj nálatok szerintem nagyon gáz. Mi az már, hogy oltási díjat kér el a doki :?: :?: :?:

MÓNI: ezek a puha talpú cipők??? E-bay en én anyagokat nézegettem, de még nem mertem rendelni. Tudnál segíteni, hogy működik a rendszer? Mert Johannának egy hello kitty-s ágyneműt varrnék, mert az anyag szerintem olcsóbb, mint ha megveszem itthon a kész anyagot!

Jajj képzeljétek, Gergő nem csak enni, de inni is elkezdett. Mamm cumisüvegből is simán iszik már jókora adagot. Úgy tűnik rájött, hogy ha inni akar, és ciciből már nem jön, még ott a cumisüveg. Most egy cumisüveget megtöltök, és ketten isszák meg egymás után. Majd ha nő az igény, befogom mindkét cumisüveget :roll:

Kata
labkat
 
 

 
 

[quote="reunion"]B írta:reunionabus: 2 X 4 font a cipő + 3 font a posta

hu 3 fontért Mo.-ra is postázza? az király :lol: én azt hittem az csak Angliára érvényes :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: na de jó :wink: és szopiznak is rendesen? hu olyan olcsok az anyagok ebayen? na azt még soha nem néztem :lol:
Rana: mi is tavasszal jöttünk ki a babakocsiból, de mi még nem tudtunk télen annyira járni azért :oops: :lol:
jol emlékszem Te akartál kittys köntöst ann? sikerült szerezni? csak mert vasárnap láttam aldiban aszem 4000 volt ha még aktuális esetleg :wink:
Kati: nekünk meg a nuk-os itatopohár jött be és az aventes nem :lol: sajnos ki kell probálni mi jön be gyerköcöknek elsö körben ne vásárolj be egyikböl sem :wink: ja most meg dmesböl isznak, poharazást elviccelik nálunk :oops: így meg isznak rendesen :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Reunion, én is azt hittem, csak Angliába postáznak... Vagy eladója válogatja? :roll: :roll:

Babus, igen, én akartam Kittys köntöst. Pont tegnap jártam arra, de az Aldiba nem mentem be... :evil: Vagy ez csak ott felétek van? :roll: Ez még mindig akciós? Mert kerestem a szórólapon, de nincs benne. Nem tudod, hányas méretekben volt? (Nem jársz arra megint mostanság? ;) ;) ;) )

Kata, mi is szeretjük Kitty cicát (egyelőre csak én :lol: ), anyagok engem is érdekelnének. Tudsz linket küldeni róla? (Nem veszem meg az orrod elől ;) :lol: ) Ha nem küldik Mo-ra, akkor Eve meg tudja neked venni, de ki kell fizetni az angliai postát, plusz a Mo-ra hazajutási díjat (mérettől függ). Turiban nem láttál ilyen anyagokat? Anyám ki szokott fogni vadiújonnan, fillérekért. De persze lehet, hogy Kittys ott nincs. :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: hu nem nagyon néztem (mert éppen konyhafüggönyért mentem csak :lol: véégre lett) talán 98 volt a legkisebb a kiirásban, de már nem néztem meg h kirakva mik vannak :? nektek mekkora kell? ujságban én sem láttam lehet h csak a megmaradt darabokat kirakták mert az volt kiirva h 6ezer helyett 4ezer...
amugy az aldi meg a lidl kb Nyulasz és és mi köztünk féluton van, ugye Nyulasz? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, írtam EVE-nek, mert nekem az sem mindegy, hogy két cipő foglalja a helyet a táskában, vagy két puha pacsker. De nem látok rá túl sok esélyt, hogy megérkezzen péntek délig. Mellesleg nyári cipők 19-esek :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Babusok, Nyulasz, hát 92-esre gondoltam, abba nemsokára belenőnek (a köntösből úgyse nagy baj, ha kicsit nagyobb, jó lesz jövőre is), a 98-as talán nagyon nagy lenne még... :roll: Ha esetleg jártok arra, és van két darab 92-es, és 100% pamut, akkor megveszitek nekem? Csak ha úgy jön ki a lépés, és pont van ilyen méret... Szal nekem sincs sok esélyem... :lol: Ha sikerül venni 2 db-ot, még aznap utalom az árát (plusz a postát). Ha nem, nem gond. Köszike. :wink:

Törpi, ha tényleg 20-át mondott (és nem 15-ét), akkor tényleg esélytelen a péntek... :roll: Na hátha. :wink:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem el, de most nem tudok visszaolvasni (de 2 nap múlva megteszem), mert határidős melóm van + a csajok is nagyon nyügik. Az ígért képek is érkeznek majd.

Kép
tigriske1978
 
 


Rana: dobsz egy teloszámot priviben? nem igérem h tutira megyek de hátha :wink: igen a 98 elég nagy, mi most hordunk 92es cuccokat, köntösünk is akkora :lol:
deeee ma láttam auchanban is kittys köntöst most megnéztem :lol: itt 86os volt a legnagyobb de le volt értékelve 1500re, frottir az anyaga, ja aszem az aldisnak is frottir nem olyan plüssösvagymi

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Na kifolyik a szemem, de végigolvastam vagy 5 oldalt és persze meg kéne nyitnom egy másik ablakban hogy emlékezzek is :oops:
Katie Üdv közöttünk nagyon sajnálom, hogy Jázminod ilyen btegséggel küzd, de olyan erősek ezek a babák, reméljük hogy meggyógyul

Tigriske nagyon sok boldog születésnapot a lányoknak!

Törpi boldog születésnapot!
tényleg szép konyha ikea?
én is tuti elérzékenyültem volna
és igazad van szerintem sem kellene bezárkózni, de apjuk meg ezt látja megoldásnak

Hűű nem is mondjátok ez a sok veszekedés a csajok között kiakasztó, én vissza szoktam adni a játékot annak akinél volt, a másik gyereknek újat adni, de mivel az sokkal érdekesebb, így az előző gyerek kezd támadni az új játékért
na ezt jól leírtam

éjjel mi is kelünk rendesen,
mostmár L is ébred, ha szerencsém van akkor vizzel visszaalszik, ha nincs akkor magam mellé veszem és rajtam alszik el, általában keresztbe fekszik a fejemen vagy nyakamon és térdelve alszik
ilyenkor apa veszi le rólam hogy ne fulladjak meg
R meg 5-6 szor minimum és megiszik kb 4 dl vizet minek eredménye a teljes átázás, öltözéssel

Ebay: lehet rendelni nem kell angliai cím, persze az eladót is érdemes megkérdezni feladja -e külföldre
csak egy Paypal számlát kell nyitni hozzá, ez feltétel,
és hát a postaköltségre kell nagyon figyelni hogy mennyi, mert lehet azzal együtt már mégsem éri meg onnan venni
de mivel egy csomó ruha 0,99 font igy végülis csak a postát kell fizetni

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok!

Elnézést a zavarásért!

Kedves Lányos Anyukák!
2010. novemberi kismamás topikból vagyok.
Egyedi készítésű, masnis fejpántok, igény szerinti színben és méretben!Akit érdekel, írjon nekem privit és megbeszéljük a részleteket:)
Dobok egy képet, h. miről is van szó:)

Mindenkinek Boldog babavárást illetve babázást kívánok!


Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Jó reggelt!

Fél 3 óta fent vagyok, 6-kor már feküdni sem bírtam. :twisted: Bezzeg amikor kelni kéne, mert főznöm kell, akkor aludnék.

Tegnap itt járt a védőnő. Tök jót beszélgettünk, csajok persze akkor ébredtek, amikor ment el, de azért látta őket. Kajákat átbeszéltük a nem hízás végett, barioltásról is kérdeztem, nem lettem biztosabb a dolgomban. Még a dokival tárgyalok a 15 hós oltásnál.

Alexa belehúzott a fognövesztésbe, tegnap vettem észre, hogy már 7 foga van, pedig a 6. is most nőtt csak ki, de már látom a 8-at is, ami ha minden igaz egy kisörlő lesz. Kicsim nem szereti nagykönyv szerint csinálni a dolgokat.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Jó reggelt!

Timi,polcról esést sajnálom,szegénykém.De hogy a tesó sírt heyette :shock: Nálunk ilyen még nem volt.Igaz odajön a másik buksit simogatni,ami általában olaj a tűzre,mintha éppen tehetne a tesó bármiről is.
Délutáni alvás :shock:
Okosat mondott a védőnőd nemevésről???És miért filózol a barioltás miatt?Ja,és miért keltél fél3-kor :shock:

Kati,naná,hogy elveszik egymástól a játékokat :lol:
Esetleg bili helyett nem próbálod meg a wc-t?Hátha az jobban bejönne neki.Mi nem is akarunk majd biliztetni.

Vanda,ja értem a naplót.Nem teszed be a linket az aláírásodhoz?
Na,akkor druk,hogy ne romoljanak el :D

Eszti,hű,király éjszakátok volt :shock: De mit mondanak,mi a baj?Azt gondoltam,ha már tudnak majd beszélni,akkor egyszerűbb lesz egy éjszakai műsor,mert megmondják mi van,nem én találgatok,hogy a foga,vagy éhes,vagy csak rosszat álmodott...

Törpi,én is bízom benne,hogy tudunk azért beszélgetni is.
Én vastag zoknit adok a zoknira,aminek csúszásgátlós a talpa,és abban megyünk.

Tényleg lányok,akik voltatok a múltkor,azt olvastam,hogy nem lehet bevinni ételt.Ez így van?És vizet?És a cipőinket be tudjuk zárni valahova?És parkolni lehet könnyen?

Móni,szuper,hogy előkerültél :D Hú,cipő engem érdekelne,mert a múltkoriról lemaradtam,esetleg tudsz egy linket tenni,hogy mi a választék?Meg vagy vele elégedve?
És még egy kérdés,a gyerekdalok és mondókákat ugye letöltöttem a múltkor,kb 3 nap alatt sikerült is,mert mindig megszakadt a letöltés,viszont csak az egyik van meg,és ha jól emlékszem kettő része van.Nekünk az van,ami úgy kezdődik"a part alatt 3 varjú kaszál"Esetleg ha nem nagy érés,megint be tudnád tenni a másiknak a linkjét,megpróbálkoznék vele,mert már nagyon szeretik,csak én kezdem unni :oops: :lol: Sajnos amit felvettél nekem egyik dvd-nk se játssza le :(

Hű,éjszakákat sajnálom :cry: Én ahogy kel Noémi enni,rögtön peluscserével kezdek,sajna mi is átáznánk reggelre.Persze csak egy víziváshoz macerásabb.Mitől lehet ilyen szomjas éjjel?Nem lehet,hogy túl száraz a levegő?

Azért jó lenne,ha jönnétek szombaton:wink:

Lkata,éljen az ivás :D Én is sokáig egy üveget használtam,persze már nem lehet,mert ha egyik iszik,akkor a másik is rögtön szomjan akar halni :lol: Köszi az árat,tegnap beszéltem a védőnővel,februárban meg is kapjuk az első oltást a 18 hóssal együtt.

Babus,igen,kb féluton :lol: És ott egy jó kis játszótér :lol: Bár én sose járok se aldiba,se lidl-be,lehet kéne néha,mert tök jó dolgokat vesztek ott :roll:

Rana,ma vagy holnap benézek neked,itt van pár percre,ha Babus addig nem jár arra :wink: Viszek centit,és felhívlak,hogy mekkora van.Jó?

Tigriske,jujj,tényleg te a három gyerek mellett még dolgozol is :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Jo reggelt!
hu de korán keltetek Zsófi, Timi :? :lol:
Nyulasz: én ma tuti nem megyek aldi felé, de kérd el Rana számát ha nincs meg (bár ha jol olvasom megvan :oops: :lol: ), mert több szinben (rozsaszin meg fehér tuti) volt ki tudja melyikböl van meg a méret is ugye :wink:
nekünk eredeti dvd van, ott is ez az elsö dal ám :wink:
inni persze h lehet bevinni :lol: kaját elvileg nem de sztem nem szolnak ha nem a szönyeg közepén eszik a gyerek :wink: vagy majd kiderül :wink: van zárhato szekrényke vmennyi pénzt kellett adni letétbe ha jol emlékszem, parkolás nagyon jo ugye az ujduda centernek ott van a nagy parkoloja :wink:
Timi: hu nagyon növesztitek a fogacskákat :lol:
Zsófi: mi is megprobálunk majd sietni :wink: ugye alvásfüggö a dolog :? :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: barioltás: nincsenek tapasztalatok, hogy meddíg ad védettséget, márpedig az nem szeretném, ha felnőttként esnének át rajta, mert arról személyes tapasztalatom van sajnos. Egészségesebb szerintem átesni rajta, csak ugye az nem mindegy, hogy hogyan. Eleinte úgy voltam vele, hogy kibírjuk oltás nélkül, mostanában úgy gondolom, hogy 1-et kapjanak és enyhébb lefolyással essenek át rajta, védőnő szerint meg egyáltalán nem kéne oltani, mert jobb simán átesni rajta, éppen azért mert nincsenek hosszabb távra tapasztalatok az oltással kapcsolatban.
Kaja: édességet semmilyen formában ne adjak, viszont a kajájuk legyen szénhidrát dúsabb, azaz, rizs, krumpli, meg ugye az elengedhetetlen husi, mint fehérje minden nap. Mondjuk ez eddíg is hasonlóan ment, mert a mi kajánkat eszik. Édességet is max. heti 2x kaptak tejszelet vagy puding formájában. Kajaeldobálásról meg azt mondta, hogy ha dobálja, akkor befejeztük az evést és ne szedegessek, mint egy rabszolga, ahogy eddíg tettem, örülve, ha még egy falatot sikerül belediktálni. Pár nap alatt leszoknak róla állítólag és nem fognak éhen halni. Igazat adok neki, csak nem tudom hogy fog nálunk működni.
Hogy miért keltem fél 3-kor? Passz. Vannak ilyen éjszakáim, amikor egyszerűen nem megy az alvás. Bezzeg a lányaim még mindíg alszanak. Ja! És rendes reggelit kéne enniük a táp mellé, csak akkor mikor esznek gyümölcsöt? Mondjuk velünk eszen délután mindíg függetlenül attól, hogy mikor ettek előtte. Amit mi eszünk az nekik is kell. Alexa meg kettőnk között forgolódik, hogy mindenhonnan kapjon falatokat.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


[quote="timi76"]A írta:timi76lexa meg kettőnk között forgolódik, hogy mindenhonnan kapjon falatokat.

a kis leleményes :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus,persze,megvan Rana száma.Gondolom azért volt két részletben itt feltéve,mert elég hosszú.Így is nagy macera volt letöltenem :lol:
Köszi az elevenes infót.

Timi,én ma megint kipróbálom,hogy nem kapnak tápot,szerintem enyémek azért nem ebédelnek,mert fél10-kor tápozunk,és 12-fél1 körül még nem éhesek,plussz még délelött kapnak babapiskótát,vagy gyümit,így végképp esélytelen,hogy ebédkor éhesek legyenek.Tegnap Noémi az 1 kanál ebéddel simán jót aludt :shock: Már próbáltam elhagyni a reggeli tápot egyszer,de akkor inkább semmit nem ettek,pedig csináltam milupa tejitalt nekik,próbáltam kakaóval is,de abból is csak egy-két kortyot ittak.Most újrapróbálom,kiváncsi leszek.

Enyémek is most kezdtek dumálni,megyek is...
Vendég
 


Ja,mi meg az ananászt próbáltuk tegnap,Bazsinak nagyon bejött,keveset Noémi is evett :D
Vendég
 


Jó reggelt! :D

Nyulaszkám, aranyos vagy. Hívj, ha fejlemény van. :wink:

Rántottát / tükörtojit hogy adjátok? Én felvagdostam kis darabokra, de nem kérték. Mondjuk nem akartam túl olajosra csinálni, lehet hogy száraz volt? :roll:

Timi, nálunk is van, hogy elkezdenek rendetlenkedni az étellel (ledobálják a földre vagy felveszik a tányért), olyankor én is mondom nekik, hogy jó, kész, befejeztük, egészségetekre, mehettek játszani, és elveszem a tányért. Na akkor nagy sírás kezdődik, és csak akkor adom vissza, ha "megígérik", hogy rendesen esznek. Eddig működött... :shock: :roll: :lol:
Van, hogy napokig én se tudok aludni, nem tudom, miért.... :( :roll:

Na ezzel a bárányhimlőoltással akkor én se tudom, mi legyen............... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana: kevesebb olajjal a rántotta, elöször (2-3x probáltam) nem ették akkor pihi volt és utána meg már ették :lol: ma már hagymásan, baconnel is szoktuk enni :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: mi arra jutottunk, hogy túl későn kelnek a csajok. Ha tetszik, ha nem (mármint nekünk) 8-kor ébresztő lesz, ha még nem kelnek fel addíg és fél 9-kor legkésőbb reggeli. Eddíg többnyire fél 9-9-kor volt reggeli, de így sem fért már bele a tízórai. Eddíg csak tápot kaptak reggelire, majd most megkapják a tápot, öltözünk és utána egy kis reggeli, mindezt időben szeretném 9-re befejezni. Még csak tervezet, majd, ha elég erősnek érzem magam hozzá, el is kezdjük.
Szerintem nem kéne délelőtt babapiskótázni, az is édesség, elveszi az étvágyat, mindíg van valami a gyomrukban, nem is éheznek meg. Én már a gyümit is átraktam délutánra, akkor úgyis letámadnak minket, ha mi eszünk. Így nem csipegetnek egész nap és jobban is esznek a rendes kajából. Elvileg 3 órának kéne eltelnie két evés között. Na, ez nálunk se nagyon jön össze, csak ebéd és uzsi között. Na, de nem akarok ám okoska lenni, csak ötleteltem.
:wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Rana, rántottát nekem sem eszik, csak jobb napokon esetleg tésztával, reszelt sajttal. De enyémek rossz evők.
Tányét én hiába venném el, még lehet, hogy örülnének is neki :lol: :lol: :lol:

Nyuszi, jó kérdések, még jó, hogy Te gondolkodsz helyettem is :oops: :wink:

Móni, azért próbálkozz apánál :wink: Konyha Ikea koppintás, asztalossal csináltattam.
Emma rajtam rendszeresen landol éjszaka, és ott alszik tovább. Bár szerencsémre Míra végig alszik minden műsorát.

megyek, őrület van, majd még jövök

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi: nagyon jol kitaláltad a napot :wink: hajrá :wink:
Nyulasz: Timi ötlete sztem is jo h ne adj tizorait probáld ki,
nálunk ugy van h tápi 6.30-7.30 között vmikor mostanság elhuzodik mert mesézünk reggel :lol: így ez változott már nem ágyban hanem kanapén mese küzben megy :lol: utána 8.30 körül reggeli 10.30 körül gyümilé (vizezve ugye :lol: ) ha nagyon kérnek vmit almát szoktam adni vagy most nagy kedvenc az aszaltáfonya és 12-12.30 körül ebéd :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Ja lányok,most mi is áttértünk a délelötti gyümizésre,de ugye a délelötti levegőzésnél kényelmesebb volt egy-egy babapiskótát a kezükbe nyomni,meg nem akartam,hogy csak tápi legyen a pociban ebédig,hane valami szilárdabb is,de ugye a kenyeret,pékárut nem eszik.
Asszem én is kelteni fogom őket 8-kor.

Gyümilét miért kell vizezni?Én csavartam nekik narancslét,ésazt kapták pohárból,igaz csak pár kortyot,meg az almáspite készítésnél maradt almalé,azt is úgy adtam.Ez baj?
Vendég
 


Nyulasz: nem kell csak én azt hiszem h nagyon rászoknának és nem innák akkor a vizet :oops: :oops: aztán lehet hülyeség :oops: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: én is azért vizezem, amiért Babus. Enyémek bizonyították, hogy ha kaphatnak gyümilét, akkor a víz már nem is kell. :( Mostanában ezért csak vizet kapnak inni, délután meg eszik a narancsot, kiwit, grapefuitot. Utóbbiról azt gondoltam, hogy megvéd a kunyerálástól, de Alexának mindegy mi az, ha én eszem, akkor ő is. Azért ez érdekes, mert csak szabadon működik ez, az etetőszékben nem. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Mai alvás hasonlóan indult, mint a tegnapi, de rövidre zártam a diliórát, 3. bemenetelkor Hanga már aludt, Alexát elfektettem, betakartam, megsimiztem a hátát, fejét és közöltem, hogy most kimegyek megetetni a kutyusokat és mire bejövök neki már aludni kell. És aludt! :shock:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Na,akkor megnyugodtam,hogy nem kötelező vizezni.
Én gyümilét nem is veszek nekik,csak amit én csavarok,és kizárólag pohárból kapják,így a csőrösből megisszák a vizet.Aztán lehet most ezt leírtam,és már nem is úgy van :lol:

Tegnap elkezdtem leírni,hogy hogyan vagyunk egészségileg,de kitöröltem :lol:

Egész jól csúszott az ebéd,tejfölös csirkepöri nokedlival,Bazsi 60 gramm,Noémi 80 gramm.Nyugtassatok meg,hogy szilárdból ez jó mennyiség :oops:
Vendég
 


Timi :D
Vendég
 


Nyulasz: nyugodj meg! :D Én le sem merem írni, hogy tegnap mennyi krumplifőzeléket ettek meg pörihusival, bár igaz, hogy a husit ledaráltam, a krumlit meg villával összetörtem jól, hogy könnyen csússzon. :oops:

Megjött a varrógépem! :D :D :D Már csak varrni kéne megtanulni! :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára timi76 2011.01.19 13:19-kor.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


ma mi is csak leveseztünk a dios tészta már nem kellett :? jo lesz Anyának :lol: pedig olyan jol kitaláltam h leves meg tészta :lol: ja és levest ugy inditották h 2 kanál és elég volt :shock: persze mikor elkezdtem enni már nekik is kellett és nagykanállal :lol: igy kaptak egy konyharuhát az ölükbe :oops: :lol:
Timi: ügyik vagytok :wink:
Nyulasz: menni fog na látod jo kezdet :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép Szépségem Kép
Gyönyörűm fésülködik és a csatot is szereti, nem is nyúl hozzá, de Alexa kiszedi a hajából, ahogy eléri, nem győz menekülni előle.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nemkajálás nálunk is megy, tegnap a rántottsajt nem akart csúszni Mírának, este a pizzának sem volt nagy keletje, egy szeletet ettek. Ma ebéd szintén bojkottálva, Emma végül egy üveg tökfőzit evett meg, Míra meg joghurtot kért, abból evett kettőt is :shock: (a reggeli másfél után) most ez a mániája, eddig semmi pénzért nem tudtam belé diktálni. Ha ezt kívánja, hát egye, nem tudok, mit tenni.

Timi, nálunk keltés nélkül, de így műxik a kajálás. 7-8 között tápszer, 9-ig be sem próbálkozom a kajával, esélytelen vagyok. Akkor egy kis kalács vagy valami hasonló, és ennyi. Gyümi max, ha kérik, általában banánt vagy mandarint szoktak. Ha nem esznek reggelit, ami előfordul, akkor banánnal "pótlom". Ebéd 12-kor, így azért szoktak már enni. Uzsira gyümi, néha pékáru, h frisset veszek a kocsiról, ha nem megy semmi, akkor egy kis puding. Aztán vacsiig semmi, hogy megéhezzenek arra. Így megy ez rosszevőéknél :lol:
Okos lányok, tényleg sokszor használ, ha a ember megbeszéli velük. Furcsa, mert még vissza szóban nem reagálnak, de ahogy mondtam, mindent megértenek.

Nyuszi, jó ez elsőre. Lesz ez még több/jobb is. Ügyesek vagytok! Én azért vizezem az iszit, hogy ne legyen sok a cukor benne, mert csak telíti a pocakot. De sajna Míra magában nem itta a vizet, ezért kényszerültem erre a módszerre. Emma ha meglátja, hogy nem víz van az üvegben, már fordul is el. Ebben is mások.

Babus :lol: :lol: :lol: Végülis ettek, az a lényeg. Dióstészta, mmmmmmmmmmmm, de megkívántam. Görögsalit ettem, ami hagymás volt, és most úgy kívánom az édeset :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, de gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez volt nálunk is, és mikor Míra a csattal a konnektorban kotorászott, inkább olló után nyúltam és levágtam Emma haját. A gond az, hogy most már oldalt is nő, és láthatóan zavarja, mert rázza a fejét hátra csapva.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Srácok sétálni vannak. Egyszerűen felébredtek, és még ebéd közben is vonyítottak. Aztán öltöztetés, és séta. Persze esni kezdett az eső :( De pár percet kibírják. Anyuék vannak velük. Apámnak jött egy ismerőse kocsival: Szevasz XY, erre elengedi a Gergő kezét, aki fordult és már tanyált is el. Erre hogy Vera fogta. Persze Vera lazán fogta a pórázt. Apunak nem igen van félelem érzete!

ANYAG E-bay-en nem olcsóbb, de érdekesebbek vannak. Én még MO-on nem láttam hello kitty-et.

RANA: drága az anyag szerintem. Meg hát én annyira jól angolul se tudok, hogy tudjam a pontos paramétereket... :roll: DE itt a link:
http://search.eim.ebay.hu/Sewing%20_%20Fabric/160737-2/Fabric/28162-3/?ev=1&es=1&kw=fabric+hello+kitty&el=0&ect=&eb=Keres%C3%A9s
Az a baj, hogy felénk nem nagyon van jó turi. Mármint olyan jó, mint Pesten van. :(

ZSÓFI: ez az oltási díj akkor is elég gáz. Én tutira perlekednék a dolog miatt, mert szerintem totál nem szabályos. A dokinak kötelessége beoltani a gyereket, ha fizetős az oltás, ha nem, mivel csak ő adhatja be az oltásokat. Szerény véleményem ez csak, szóval remélem nem veszed zokon. De hát én is adok neki pénzt, de hát azt én adom, és nem ő várja el!

LÁNYOK: LIBERÓ jobb pisi tartásban. Lányaim rengeteget ittak, éjjel is és kibírta. Ebben verhetetlen szerintem. Pampers minap nekünk is átázott szegény Bálintnál!!!

TIMI: milyen varrógép??? Hanga gyönyörűséges. Milyen szép nagy már a haja!!!

Kata
labkat
 
 


Kata: singer promise 1408 Remélem jó lesz, ez tűnt a legkevésbé bonyolultnak. Én azt sem tudom hogyan kell a cérnát befűzni-mármint a gépbe. :oops: De van önbizalmam! :lol: Azért lehet, hogy néha buta kérdésekkel foglak zaklatni! :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: nagyon csini csattosod van :wink: hajrá varrás :wink:
Törpi: felkeltek 5 perc mulva ebéd kiabálták és most eszik a sajtos-tejfölöset :lol:
Kata: hu de szépek ezek az anyagok :shock: ha találsz vmit ami érdekel szivesen leforditom ám :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: csatt nálunk is igy van Lalu imádja, Tami meg utálja nem is hagyja :lol: mondjuk lehet egyszer meghuztam a haját mert neki picit rövidebb és emlékszik :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: remélem bele jössz majd. Én meg nem vagyok olyan szaki, józan paraszti ésszel dolgozok. Okosakat nem igen tudok, csak inkább kitapasztalok ezt-azt!

Babusok: de kedves vagy. Igazán tudok én is angolul, csak nem jól! Van nyelvvizsgám is közép Rigó utcai, de nekem a nyelv a mumusom. :( :( :( sose leszünk tán jóban! :( Na ha lesz valami, majd kérek tanácsot! És KÖSZÖNÖM! (VIRÁGOS SZMÁJLI)

LÁNYOK, TUDOM HÜLYE KÉRDÉS, DE HÁTHA. NEM AKARTOK KÖLTÖZNI? ANYA TANYÁT JOBBAN CSÍPEM, BAROMI JÓK A SZMÁJLIK, NEM KELL KICSINYÍTENI A KÉPEKET, ÉS CSAK AZ LÁTJA, AKIT BEENGEDÜKN. BÁR TUDOM EZT MÁR MEGSZOKTÁTOK, ÉS NEHÉZ A VÁLTÁS. ÉN IS MEGSZOKTAM, DE PL OTT MINDEN GYEREKEMNEK LEHET VONALZÓJA, AMI ITT NEM :( ÉS BE LEHET SZÚRNI A YOUTOUBE VIDEÓKAT A HSZ-BE. JOBB A KEZELŐ FELÜLET. LEHET JEGYZETELNI OLVASÁS KÖZBEN, AMIT AZTÁN BEMÁSOLSZ A HSZ ÍRÁSHOZ. VANDA IS ISMERI!

Kata
labkat
 
 


Timi,de aranyos :D és azok a szemek :D
Mégis mennyi volt az ebédjük,most annyira sok,vagy kevés? :roll:
Éljen a varrógép :D meg az önbizalom :wink:

Babus,tényleg akartam már kérdezni,hogy levest milyen kanállal adtok a gyerekeknek?

Törpi,csattal konnektorban :shock: atyaég.

Lkata,lehet a megszokás,de én szívesen maradnék.Meg gondolom sokan csak benéznek,beleolvasnak,annakidején én is örültem,mikor a régi ikres fórumot olvashattam,mondjuk még pocakosan,de ha a többiek mennek,engem itt ne hagyjatok :lol:
Vendég
 


Na, varrógépet kipróbáltuk családilag. :lol: Még jó, hogy K. régen varrogatott az anyja gépén és nagyjából tudta hogyan kell befűzni. Már én is tudom, gyorsan tanulok! Ki is próbáltam az összes öltésformát. Párszor bénáztam meg elszakadt a szál és nem találtam, de talán menni fog, ha gyakorolok! :lol:

Kata: én is inkább maradnék. Megszokás is, meg én nem igazán szeretem a zárt topikokat, ott nem lehet új embereket megismerni. Persze ha mindenki más megy, akkor én is kénytelen leszek, mert mi lenne velem nélkületek!?

Nyulasz: sok volt, legalábbis az eddigiekhez képest. Sosem ettek ennyit!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: lehet bevinni kaját, iszit (mi vittünk ha nem lehet akkor is), van egy asztalos székes kajálós rész is bent, a pénztárnál fogasok, padok, babakocsit be lehet tolni, bent zoknis viselet van, cipős a fogasnál le kell rakni (vagy bedobod a babakocsiba.) Rendes, nagy parkoló van.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


OK csak egy ötlet volt!

Közben hoztam fotókat. Egy full kádas pancsit, ahol Hanna épp gonosz :( és a ruhát amit tegnap este szabtam ki, és vartam össze ma rávarrtam a fodrot, és eldolgoztam egy két anyagszélt, meg hátul varrtam össze. Még gomb kell rá lyukakkal!

Kép
Kép Kép Johanna is felprógálta!

Kata
labkat
 
 


Timi,na én alapozhatnék arra,hogy majd apa megtanít a varrógép rejtelmeire :lol:
Szólj,ha már rendelést is lehet leadni :lol:
Irigy a jó kajálásért :oops:

Zsófi,tessék újraírni! :lol:
Vendég
 


Lkata,hú dejó ez a kádas kép :D :D :D A ruha is szuper,ügyi vagy!
Vendég
 


Kata: ne köszöngesd még nem csináltam semmit :lol: :lol: :wink: de tényleg szoljál nyugodtan :wink: csiniruci jot nevettem a hosszán azt hittem hirtelen 2 ruha :oops: :lol:
pancsis kép cuki :wink:
Zsófi: régen nekem is volt ilyen h elszállt akkor volt h még wordbe is elmentettem ha sokat irtam :oops: :lol: igy inkább sokszor irok keveset :oops: :lol:
Nyulasz: hu rendeteget probáltunk egyik se jött be ne röhögj a tuti a kiskonyhábol van :oops: :lol: amit szülinapra kaptak annak van pereme igy benne is marad a leves amig beér a szájukba :lol: de egyre gyakrabban elkunyizzák a mi "nagy" evöeszközeinket :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


délután vendégségbe mentünk volna hát vissza kellett fordulnom Lalu ugy orditott minden baja volt a kocsiba, hozni akarta a motort persze a kocsiba eszébe jutott h nem hoztuk, Apát akarta meg fájt vmilye na ezt nem értettem h mi annyira sirt :?
hazajöttünk semmi baja összevissza rohangáltak meg ugráltak meg bukfenceztek nem is értem :shock:
szerencsénkre barátnöm kisfia meg nyügi volt egész délután és pont elaludt igy nem volt baj h nem mentünk holnap ujbol probálkozunk :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata de ügyes vagy! Megyek leckét venni! :D

Nyulasz: ááááá, ahhoz már tudás is kéne nem csak önbizalom! :lol:
Csakhogy lásd mennyit ettek vacsira: negyed kifli+ 1 db virsli, de a kifli csak úgy ment le, ha kicsit beletunkoltam a majonézbe, mert üresen szárnya nőtt és átszelte a lakást. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?