Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sajnálom az összezörrenést! :oops:

Nani,
Miattatok jöttem!!!! Millió drukk, percenként eszembe jutsz, hogy vajjon tol tartasz.... :roll:

Lencsi nem-alvását kérdezted:
fogalmunk sincs, miért csinálja, de minden hajnalban fölkel és 1 - másfél órát ébren tölt, teljes intenzitással. Nagyon nehezen alszik vissza...Ilyenkor odaveszem magunk közé, simogatom, persze úgy teszünk, mintha aludnánk...
A védőnő azt mondta, hagyjam ordítani a kiságyban, 3 éjszaka alatt "megszokja". Én erre képtelen vagyok. Ranschburg J szerint a babát igenis föl kell venni éjjel, mert ha sírni hagyják, számára azt jelenti, hogy a világ "nem megszólítható". A szülő pedig kibírja ezt a nehéz időszakot, cserébe kiegyensúlyozott, boldog babája lesz. Én emellett döntöttem.
Június óta játsszuk ezt, mostanra nagyon elfáradtam, de sebaj, majd elmúlik! Nyilván 16 évesen már nem utánam fog óbégatni :lol:

Angelról kérdeztem, mit tudtok róla, de senki nem válaszolt... :roll: (jöhet priviben is!!!)

tillidian
 
 


Nani-sms nem jött...sztem ebből indítás lesz +++++++++

Till, Angelék jól vannak. Írj neki privit, biztos reagálni fog.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Nikó: ismerős a helyzet, mi is együtt sírtunk Zéténnyel, iszonyat a tehetetlenség.

Vandus: nekünk is ezt a kettőt mondták, narancs vagy őszibarack, mivel most tél van és barack nincsen, így maradt a narancs. :wink:

Hunci: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Till: Angelék jól vannak. Én is azt olvastam mindenhol, hogy a csecsemőt és a kisgyermeket fel kell venni, nem szabad sírni hagyni, ezzel nem lehet elkényeztetni.

Nani: drukkolok nagyon,megyek ma postára :wink: Nagyon várom a híreket.

Lili: értem, de ne izgulj minden rendben lesz és szép terhességed lesz.

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Till:
Mi is hasonló cipőbe járunk csak nálunk nem minden éjszaka zajlik így. Én is közénk veszem és persze nem alszik 1 vagy 1,5 órát küzd és utána egyik pillanatról a másikra elalszik. Tegnap és ma is hajnal 2:10-kor ébredt fel. Ja igen és tök mindegy mennyit alszik éjjel 7:15-kor kel minden reggel.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!!

Nani,
mai drukkjaim mennek!!!!!! Nagyon izgulok értetek!! :lol:

Hű lányok ezzel az éjszakai felkeléssel inkább csöndbe maradok. Lehet, hogy én nagyon elrontottam, de Domit beteszem a pihenőszékbe ott elalszik és átteszem a kiságyába. De mi lesz akkor, ha kinövi a pihenőszékét. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Tillikém!
No igen ez az elmélet helytálló és tartandó is egy kisbabánál, de a te leányzód 15 hónapos és cseppet sem a külvilágot szólítja meg éjszaka, hanem bármikor rögtön pattanó Anyukáját.
No mindegy, nem akarok kéretlenül észt osztani, az én álláspontom az, hogy egy ekkora gyerkőcnek már jobban kellene "működnie" (biztos van erre szebb szó) :roll: Ezt általánosságban értem, ha van valami éjszakai zaklatottságot kiváltó ok(fogzás, betegség etc. az más tészta)
Ha már csak egyszer ébred azért az már haladás nálatok?

Habtapi :arrow: Azért nem hinnem hogy az összessel gond lenne, a listát megnéztem ezt az Eva puzzle-t, pont láttam a Tescoban :?
Ennek az anyagnak amit most bűnösnek kiáltottak ki (elhiszem én hogy ártalmas ha rágja gyerek, de mi nem az??), nagyon széleskörű a felhasználása. És ugyanúgy egészségre ártalmas anyagokkal kezelik le ilyen-olyan okból a szőnyegeket, meg az se valami vitamindús, ha a festéket nyalja le épp a gyerek a falról. Szerintem az is az én dolgon, hogy ne hagyjam, hogy megegye a habtapit.
NA majd még folytatom, de most zargatnak :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2011.01.17 13:08-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till!
Kiscsajom 2-3 órákat bulizott egy bő hónapon keresztül minden éjjel. Hiába vettük magunk mellé, nem aludt. És én a .yvégén már meg is bőgettem, mert neki sem jó, hogy folyton kialvatlan, meg nekem sem, hogy zombi vagyok. Fogzik, remélem, javulunk, most volt pár tűrhető éjszakánk, így megint bírni fogom valameddig.
vovanda
 
 


Itt a bölcsinaplóm első része, folyt. köv. a jövő héten.

http://bezzeganya.postr.hu/anya-dolgozn ... a-bolcsibe
vovanda
 
 


Vandus, bölcsis napló szuper! Olvasnám máskor is!:)

Nani, drukkjaim mennek ma is++++

Éjszaka most nálunk is esemény volt, fogzás van és nagyon szenved a pici lánykám. Aszem az egyik szemfoga jön, ott a legfehérebb. Bárcsak már áttörne, mert onnantól kezdve nyugi van.
Vendég
 


Jó a bejegyzés Vanda!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Vanda: jó a bejegyzésed! ;)

Nani: bevárja a kiscsaj Olivér szülinapját?
Nagyon drukkolunk!

Puszi Mindenkinek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pusz!

Lois,
nem egyszer kel, legalább 5x ébred sírva éjjelente, csak ebből 1 "virrasztós" :roll:
Ma kiv. kihagyta a virrasztást, de nem is értem, miért, mert 3 rágófog jön egyszerre :oops: Most Viburcol kúpot nyomtam, de szerintem semmit nem használ....

Vanda,
zombiság ismerős. Én csak úgy bírom, ha nap közben lefekszem vele, ez is csak "helyi érzéstelenítés"

Naninak mennek a drukkok ++++++++++++++++++++++++++++!!!!

tillidian
 
 


Nani????

skrisz72
 
 


Nani most írt sms-t, hogy bent van a kórházban, de az eredményei jók, így parkoltatják. :lol: DRUKKOLUNK!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani, drukk :!: :!: :!:

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Hanna: Boldog 2. szülinapot kívánok Olivérnek!:))

Nani, drukk a várakozáshoz, ilyenkor már nagyon izgatott az ember, elhiszem.
Vendég
 


Hanna,
sok boldogságot a Trónörökösnek!!! :D

Szia Skrisz! Rég "láttalak"! :D

Naninak mill ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(melyik kórházban szül?)

tillidian
 
 


Ha megengeditek, mellékelném a kedvenc képemet :)
Annyira cuki!!!!!

Kép [/img]

tillidian
 
 


Ha jól emlékszem Szt.Imre.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nani,
DRUKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Till,
tényleg nagyon cuki! :lol:

Hanna,
Olivérnek boldog 2. szülinapot!!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Tényleg, Boldog szülinapot Olivér drága!!!!!!!!!!!Hanna: puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Olivér!
Isten éltessen nagyfiú!! :D
Mondd Anyának, hogy hozzon rólad friss képeket, hogy lássuk mekkorára cseperedtél ezidáig :wink:

Nanikám!
Minden drukkom a Tiéd! Remélem ma már kibújik a leányzó :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nani ma még nem jelentkezett,...

Lois:puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hanna!
Olivérnek boldog szülinapot!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lois:

Alvás: tudom nem nekem címeztet a hszt. csak minket is érint,szerintem amúgy tökre igazad van és biztos van tudatosság ezekbe a felkelésekbe. De olyan gyenge vagyok, megfogadom nem ugrom rögtön ha hív éjjel de soha nem bírom ki.

Habtapi:
Sajnos Gréti sok mindent megért de ezt az állandóan megrágok mindent na ezt nem akarja meg érteni, hogy van amit lehet van amit nem. Tudnám, hogy értessem meg vele ezt.....


Lili:

Viburcul: ránk nem volt nyugtató hatása. :D


Hanna:

Olivérnek boldog születésnapot!

Nani:

Mennek a drukkok++++++++++++++++++++++++++++++

Vanda:

Jó a bejegyzés.


Ma lemondom a Kaáliba a márciusi időpontunkat, majd év vége felé megyünk .

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rani! Fogzásnál nálunk nincs mit tenni, a nemalvást ki kell bírni. Kirus meg sem érezte, napközben nyüszizett, reggelre kibújt a foga
Norbeszt éjszaka kinozza a fájdalom, felsír 3-4X, de simogatásra hamar visszaalszik. Dentinoxszal olyankor bekenem az ínyét, picit megnyugszik rá. Orra folyik, keveset eszik, nyála ömlik. Egyszóval tünetek hasonlóak a tiétekkel. Szemfogak most jönnek, egyszerre 4, így meglesz mindenkinek a 16 fog.

Hétfőtől átálltunk az ebéd utáni alvásra, így napközben nem kell az altatással kínlódnom, szépen elalszanak 12-fél 1 körül és 3-ig húzzák!

Költözés: Férjem indul előre febr. 1-én. 1-2 hónap, aztán indulunk mi is. Kaptam egy szép és főleg gyors autót, szelhetem át az országot a gyerkőcökkel.

Vandus: bölcsit olvastam, remélem, jól megy. Majd konzultálunk. Én eldöntöttem: szeptember 1-től ovi, vagy itthon vagy Keszthely-Sümeg térségben valahol. Aki tud ott egy jó gyerekbarát ovit, szóljon!

Nani:?????????????

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Bocsi a bepoffért!

Nanikám,
nagyon drukkolok!Lehet, hogy már babázol is! :P
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára melinda84 2011.01.19 20:55-kor.

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Nani drága drukk!
Remélem kijön már az a kiscsajos!!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Hanna, Olivérnek itt is nagyon boldog szülinapot kívánok!

Nanikám, hajrá!!! Gyere kicsi lány!

Szia Tilli! Olvasó üzemmódban vagyok. Nem nagyon van kedvem írni. Illetve inkább nincs mit. Azért követem az eseményeket. :lol:

Meli, de rég hallottam felőled. Mizu nálad, mesélj!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Nani???????????????????

Till: jó a kép. ;)

Nagyon szépen köszönjük a köszöntéseket!
Lois: egy pár kép helyett ide is beteszem a videót:
http://www.youtube.com/watch?v=xwZbQNsatYU

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Meli,
gyere máskor is!!! Nani után te jössz! :wink: :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Nani????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Nani már lehet, hogy babázik. :wink:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Hahóóóó!


Nani drága jelentést kérünk!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,

Olivérnek boldog 2. születésnapot kívánok.:) Vagy ahogy a férjem nagymamája mondaná Sok Boldogat!!!!

Naniról még mindig nincs hír??? Nagyon drukkolok nekik!
Reggel pedig azt mondták a rádióban, hogy a Pécsi klinikán jóval több szülés volt a melegfront miatt, ami a múlt héten volt.
Vendég
 


Nani tegnap este írt, csak nem tudtam még jönni. Akkor még egyben volt, méhszáj nyiladozni kezdett, de parkoltatják.kb3700g a kicsike.

Bella, már akartalak hívni is, mert úgy eltűntél. Írj legalább privit, hogy vagy?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Köszi a hírt Naniról. Nagyon drukkolok nekik! Szép nagy baba 3700 g-al:)

Írok majd privit. Puszi
Vendég
 


Nani, talán már babázol! Szép nagy babád lesz! :D

Hanna, Olivérnek nagyon sok BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Megint csak elszaladtak a napok, még jó hogy előre kívántam a jó szilveszterezést! :)

Mik nem történnek itt?!!! Azért remélem visszatért már mindenki nyugalma a szóváltások miatt. Én nem is fűzök a témához csak annyit, hogy az biztos, hogy egy újdonsült anyukában, aki talán nem tájékozott nagyon széleskörűen a babával előforduló minden problémával kapcsolatban éppen elég stressz az, hogy megoldja ezeket, a rossz szó nem segít, az biztos. Aki tőlem tanácsot kér, még ha meg is lepődök a kérdésen, biztosan nem szidalmat kap tőlem. Persze sokszor előfordul, hogy nekem is égnek áll a hajam, olyan dolgokat látok és hallok néha, de sosem tuni mi áll a háttérben, úgyhogy messzemenő következtetéseket nem vonok le.
Na mindegy, ezt a témát lezártátok, de azért remélem nem haragszotok ezért a pár sorért.

Tulajdonképpen azért jöttek, hogy Nani felől híreket olvassak, és úgy látom épp időben.
Kedves Nani!
Könnyű szülést, egészséges szép babát és sok tejcsit kívánok!!!!!!

Nem olvastam mindent, csak futólag...

Lois!
Ki Zé még mindig gyönyörű!! Fúú, azért aza pukli az megijesztett volna. Nekünk még nem sikerült egyet sem beszerezni, le is kopogom!!! :lol: Elküldöm neked priviben a mobilszámom, mert van hogy egy hétig be sem kapcsolom a gépet. Azért teszem, mert hátha lesz TOPIKTALI.
Én már úgy várom, mert ide olyan ritkán jutok. Nálunk is lehetne, dehát olyan pici a lakás, 58nm.

Rani!
Milán is nagyon édes. Úgy érzem te is olyan aggódós anyuci vagy, mint én, na meg még egy jó páran, csak vannak szintek. Mi egy szinten lehetünk. :wink:

Angel!
Puszillak Titeket!! Tudjuk hogy ügyes Dióka, majcsak túllesztek ezeken a kontrollokon!!

Till!
De édi vagy ezekkel a sorokkal, amit a sírásra írtál. :) Én is így vélem. De Loissal is egyetértek, hogy bizony mi lányaink már elég nagyok. Ettől függetlenül én nem hagyom sírni éjjel, kétszer felkel, azt meg kibírom.
NNa, mondjuk megvan az oka, szopizik a lelkem. annyira imádja. Barátok, rokonok meg vannak döbbenve, hogy ilyen pici lány, meg ilyen pici cicik, hogy produkálnak ennyi tejet?!! :lol: Én se tudom. 8) . Na, de a viccet félretéve, ezzel kapcsolatban van kérdésem.

Kedveseim! Tapasztalatokat szereték arról, hogy az igez, ha másfél éves korig nem szoktatja le anyuka a gyerkőcöt a ciciről, utána már nem is sikerül, csak ha a kicsi úgy dönt? A másik pedig, az igaz lehet, hogy ha szoptatok és próbálkozunk a 2. babával nagyobb az esélye a méhen kívüli terhességnek ill. a vetélésnek.
Nekem most ezek az aggodalmaim. Remélem, csak félretájékoztattak és alaptalanok.

Pár szót még Littiről!
Többnyire angyalka, egyszerűen imádom. Adja a cupanós puszikat, bújik állandóan, szeretteti magát. Imád rajzolni, meg a kirakókat továbbra is. Egyedül eszik ( villás hamihoz persze kell segítség, meg a leves-evés nem olyan szép) és végre hajlandó mormális mennyiséget inni, (lehet apad a tejcsi). Már jó hónapja nem kiságyban alszik, hanem egy kihúzott kanapén a szobájában. Nagyon élvezi. Mikor kezd hozzánk átjárni nem tudom. Remélem sokára, vagy egyáltalán. Naív vagyok mi? :lol:
Na hirtelen ennyit, így is sok lett.
Pusszantás és nagyon szép napot!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Nani info:

"Tegnap 21:45 kor megszületett kislányunk, Izabella. 56 cm, 3660gr. Gyors szülés volt. Jól vagyunk."

"BÍZOM TISZTA GONDOLATAIM TEREMTŐ EREJÉBEN ÉS BÍZOM A VÁLTOZÁSBAN! "
kalkata
 
 


Nani!
Óriási gratula!! Sok örömet, boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok! A mindenit, ez tényleg gyors szülés volt. Most olvasom, hogy tegnap este még egyben voltál és még 10 előtt megszületett Izabella.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára lili77 2011.01.19 16:34-kor.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Kata,
köszönjük az infót!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nani: szívből gratulálunk! Jó egészséget kívánunk!
Ha Olivér lesz a férje, spórolnak a tortán. ;)

Katerina: Olivér most 2 éves és még szopizik, én sem vagyok nagy darab, jelenleg 47kg. Nem választottam még el. Bölcsizik, eszik mindent, igaz 13 hónapos koráig 95%-a a kajájának anyatej volt.
(Én ezért nem is szólok a hozzátápláláshoz hozzá.)
A Kaáliban azt mondták, hogy 6 hónapot várjunk a szopi után a kistesóval.

Köszönjük a köszöntéseket. Az illetékesnek átadtam. Virult a feje. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nani, gratulálunk! Jó egészséget, sok boldogságot, örömet és tejcsit kívánunk!
Izabella baba nagyon szép méretekkel rendelkezik! Tényleg gyors szülés volt, remélem ilyen könnyű is. :D

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sziasztok!

Nani:

Gratulálunk! Jó egészséget és jó sok tejcit!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nani Drága: szívből gratulálok Iza Babához, sok boldogságot, egészséget kívánok!!!! Puszi

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Most akartam írni, hogy rákérdeztem Nanira és ezt válaszolta, de látom, már más is tudja :lol: :lol: GRATULA az újdonsült anyucinak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani szívből gratulálok!Szuper helyre érkezett a kicsi lányka!Jó egészséget a pici babának, nektek sok örömet és egészséget, boldogságot!Csudás neve lett a bébikének!

(Puszi, mesélhetnél valamit akár priviben is...)
Vendég
 


Nani!
Hatalmas gratula, tényleg villámszülés volt!!!
vovanda
 
 


Nanikám!
Szép nevű kislányodhoz szívből gratulálok :D :D :D
Örvendezem, hogy gyors szülés lett a vége, ha már így megváratott :lol: :lol: :lol:
Részletekre is kíváncsi vagyok majd, na meg természetesen epedve várok némi képanyagot a Kisasszonyról :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: