Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Szilva! Sok-boldog szülinapot kívánok :)

Babszi! Bennem mindig az van, mikor valakinek késik, hogy hátha... :) barátnőmnek is késett, elment megbeszélni a következő lombikot és kiderült, hogy terhes :) Annyira jó lenne idén csodával kezdeni! :) Sajnálom, hogy most nagy a hajtás a suliban!

Köszönöm a rám gondolást, a drukkolást és a priviket is, jelentem mind hatott :) Február 1-től lesz munkám :) Igaz, kevesebb pénz jóval, de most nem érdekel :)
Egyébként meg ledöntött a nátha a lábamról, de ez most már csak apróság :)

Mindenkiért drukkolok, mindenkit ölelek, üdv "buktabokmegint" :) furi neved van, de azért hajrá :)

Ancsáról lesem a híreket!!!

Nati még mindig nagyon éééédes :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak így ismeretlenül, de Ancsa ide is szokott írni, úgy tudom. Most láttam iwiw-en, hogy megszülettek a babái 10-én :lol:
Remélem nem haragszik, hogy megírom Nektek (is), de annyira megörültem!!!!!

Szilvi 2210 gr 44 cm, Zsombi 2670 gr 47 cm.

Sok boldogságot Nekik!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ancsa!
Szívből gratulálok nektek és sok boldogságot,jó egészséget kívánok!
Ha lesz időd egy pici :lol: ,gyere írjál pár sort!Nagyon örülök nektek!Olyan gyönyörűek a babák!
Kép



Minnie!
Nati cuki,főleg az angyalkás képen! :wink: :lol: Puszillak benneteket!

Sonjus!
Szívből örülök,hogy februártól lesz munkád!És kívánom,hogy mostantól már csak sok-sok jót hozzon nektek az új év!

Üdv Buktabokmegint!
Majd írd meg,hogy szólíthatunk itt könnyebben! :lol: :wink: :wink: :wink:
Nagyon szorítunk érted is!Szuperek az eredményeitek,gratulálok!Remélem hamarosan örülhetünk! :wink:


Babszi!
Milyen jó is lenne egy csodababa,csak úgy spontán!

Szilvi!
Örömmel láttam,hogy megszületett Lőrinc baba is!Remélem azért jössz majd mesélni,írni nekünk!Ő is álomszép baba!
Nektek is sok boldogságot ,örömöt és jó egészséget kívánok!Puszi!
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 

 
 

Szezso!
Köszönjük a híreket!!!

Ancsa!
Szívből gratulálok a babákhoz, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok! Ha lesz egy kis szabadidőd, légyszi tegyél fel képet a csöppségekről! :P

Kép

Szilvi!
Gratulálok pici fiad születéséhez, nektek is jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok! Tőled is szeretnék képet kérni a kis legénykéről! :)

Kép

Sonjus!
Nagyon örülök, hogy jól alakulnak a dolgok és hogy február elsejétől már kezdhetsz is az új munkahelyeden! :D :D :D Hajrá!!!

Kép

Belluska!
Hatalmas ölelés!!!! :lol: :lol: :lol:
Át tudnád nekem küldeni emailben azt az üzenetet (zenés), amit Nati születésekor küldtél, annyira szép volt az a szám, és most, hogy látom a képet róla... megint eszembe jutott... :P

Buktabokmegint!
Gratulálok a sok szép petikédhez! :) Nagyon ügyes voltál, remélhetőleg továbbra is szépen fognak fejlődni, gyere holnap is a hírekkel!!! Várhatóan mikor lesz a beültid?

Mindenkinek sok puszi!!!! :D

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Sziasztok lányok:)
Kicsit elkésve, de rakok fel képet:)
Sajnos nem nagyon tudok jönni, mert a kis életeim
sajnos hasfájósak, és így nagyon nyűgösek:(
Kép

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok, Minnie, Belluska,
kedvesek vagytok!
Lehetek buktabok, vagy régebben az voltam, aztán nincs meg az a jelszó, ezért csináltam új nicket.
Ma telefonáltam, 11-13 petesejt van (most akkor mennyi?) megyünk tovább, azt mondták, szerdán lesz beültetés, 5 naposakból.
Remélem, megmaradnak szépen addig.
Most már az Utrogestant is levették, mert a 3x3-tól gyakorlatilag végigaludtam a hétvégét, remélem, ez így jobb lesz.
buktabokmegint
Budapest
 
 


Ancsa, szívből gratulálok, és minden elképzelhető és elképzelhetetlen jót kívánok nektek!!!!!
babszi
 
 


Minnie!
Megszűnt az az oldal ahonnan küldtem neked akkor,de én is kutatok utána,mert mindig képes lennék meghallgatni,annyira gyönyörű.Ha meglesz feltétlenül küldöm. :wink: Puszi!

Beus!
Most néztem iwiwen a szépségeidet és hát elvagyok ájulva tőlük olyan édesek.És rólad még a fáradtság ellenére is csak úgy sugárzik a boldogság!Nem csodálom.Millió ölelés! :P

Buktabok!
Hajrá szerda!!!!!!Örülj nagyon ennek a szép eredménynek továbbra is és csupa-csupa pozitív legyél,hisz van okod rá,és meglesz a siker meglátod!Szerdán megy majd a rád gondolás!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Belluska nagyon köszönöm:)

buktabokmegint nagyon szurkolok érted!!! Kitartás, sikerülni fog, és hátha olyan szerencsés leszel mint én:)

Puszi mindenkinek:)

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Szezso!
Köszi az infót! Én is meglestem a babákat, gyönyörűek!
Annyira örülök Ancsáéknak :) A legjobbakat kívánom mindenből :)

Belluska! Köszi, remélem tényleg minden ok lesz mostmár minden nálunk:)
Katádnak boldog szülinapot kívánok, látom, még a 8 napba beleférek ;)

Minnie! Köszi neked is, és már gyógyulok :)

Beus! Nagyon tündériek a babáid :)

Mindenkinek minden jót!
sonjus
 
 


Sziasztok!

2011.január 9-én 02:52-kor 3690 grammal,55 cm-rel megszületett Lőrinc Vilmos.
Rejtett vajúdás után (aznap még költöztünk), 6-8 perces fájásokkal mentünk be a kórházba,már bő 3 ujjnyira tágulva. (nem akartam korábban menni,hiszen attól még nem születik meg előbb).
00:01-kor vettek fel a szülőszobán,megkaptam a beöntést,ctg,stb.,majd 3 tolófájásból,fájdalomcsillapítás nélkül megszületett Lóci. Apa végig bent volt,elvágta a köldökzsinórt,majd az ellátás,fürdetés,stb. után visszajött Lócival hozzám,s így voltunk együtt 2 órát nyugton a szülőszobán.
Ami megdöbbentő volt számomra,hogy a "fantasztikus",csúcsdokim,aki miatt oda mentem a MÁV-ba,be sem jött,amikor hívták,hogy szülök,nem válaszolt,így az ügyeleten szültem,dr.Spánik Gábornál,aki végig nagyon kedves és aranyos volt,így végül még jobban is jártam,mintha a csúcsdokinéni bejött volna.
Végül pedig töltök fel pár fotót lóciról,aki egyébként nagyon jó baba,éjszaka is csak 1x kel fel enni,meg új pelusért és kész.
puszilunk Mindenkit!
Kép Kép Kép Kép Kép
bné_szilvi
 
 


Köszönöm mindenkinek a drukkolást.
Ma visszakaptam 2 szép 5 napos embriót, és még maradt egy tuti fagyasztható, és talán még 2, ez holnap derül ki.
Nagyon jó élmény volt az egész.
Én első körben a Kaáliban voltam, és óriási a különbség mindenben.
Úgyhogy most optimista vagyok!
buktabokmegint
Budapest
 
 


Buktabok!
Gratulálok a két kis ötnapos picurhoz!És milyen szuper,hogy fagyi baba is marad,ami persze a kis tesóhoz tökéletes lesz majd ! :wink: Örülök,hogy pozitív véleménnyel és tapasztalatokkal vagy az intézettel kapcsolatosan!Lazíts,pihenj sokat és csak szép és jó dolgokra gondolj!Drukkolunk nagyon értetek!

Szilvi!
Fantasztikus,hogy ilyen gyors szülésed volt!Az orvosra,hát én is berágtam volna,de a lényeg,hogy jó kezekbe kerültél!Lóci pedig tüneményes!Sok-sok tejcit kívánok! :P

Sonjus!
SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK NEKED NAGY-NAGY SZERETETTEL!
Kép
Katánk nevében is köszönöm a köszöntést,nagyon kedves vagy! :P

Minnie!
Ma küldöm a számot,mert rátaláltam! :wink: Puszi!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=rsZxKEyL1H4

Íme egy kis videó Benikéről :)

Bné Szilvi: Gratulálok a gyönyörűséges Lőrinc babához :)

Sonjus Boldog sülikét neked :)

Beus: Itt is gartulálok az édes kis ikreidhez :)

Buktabok: Szorítok neked,remélem követsz minket az anyaság felé vezető úton Puszika :)

Ancsa: Neked is hatalmas nagy gartuláció :)

Mi jól vagyunk,kicsit a hidegfrontra érzékeny a kis csöpim olyankor elég hisztisek vagyunk! De amúgy minen a legnagyobb rendben velünk!

Puszika mindenkinek![/url][/quote]
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Sziasztok!

Gondoltam adok egy kis életjelet...

Nem emelnék ki senkit, de szívből gratulálok a sok gyönyörű kisbabához! Mindegyikük nagyon édes a fotókon!

Belluska,
Katusnak sok boldog szülinapot kívánok!

Szilva, Sonjus,
Nektek is nagyon sok boldog szülinapot kívánok, aztán remélem idén már mindenkinek babásan végződik az év!

Babszi,
ha jól emlékszem neked láttam tatai fotóidat. Én félig-meddig oda valósi vagyok:-) Jó volt látni a fényképeidet, szerintem még a gimimet is láttátok a tópartról, fent a hegyen nem messze a vártól :lol:

Mindenkit puszilok!

i.kata
 
 


sziasztok,

sonjus, Neked is köszi a jókívánságokat, viszont kívánom én is :)
Kép
és szuper, hogy 1jétől van állásod!

szilvi, ancsa, hatalmas gratula Nektek, szépek a babók!
Kép

buktabok, üdv itt, táblásítottalak, nézd meg, hogy minden adat rendben van-e, akarsz-e esetleg még valamit beíratni.

mindenki mást puszilok :)

ps: táblát majd otthonról, itt azt írja ki a pdf-re, hogy a fájl típusa nem megfelelő...

:evil: :shock: :evil: :shock: :evil: :shock:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


kata, Téged kifelejtettelek, köszi Neked is :wink:
hogy bírod a fogyit?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Buktabok,
én is üdvözöllek! Sok sikert a pozitív teszthez!

Szilva,
megyeget. Néha kilengek, de nagyon figyelek. Amúgy nagy valószínüséggel azoktól a bogyóktól nem ment, amiket a vietnámi cérnabeültetésen kapok. Abbahagytam 2-3 hete és azóta mennek le a dekák szépen apránként. Neked már nincs sok hátra:-) Gratulálok!

i.kata
 
 


Kata!
Örülök,hogy beindult a fogyás,biztosan sikerülni fog amit kitűztél célul!Szorítok hozzá!
Kata most végül mikor vágtok bele a következő lombikba?

Ágnes!
Sok Boldog Névnapot kívánok!!!!!!!
Remélem ha nem is írsz,de néha olvasol bennünket!Én örülnék ha írnál mizujs veletek!Pusziiiii!
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Lojcika!
Nagyon aranyos a videó Beniről! :lol:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Tündériek az új babák, gratulálok :) :) :)

Ágneseknek minden jót mára!

Kép

Köszönöm szépen a gratulációkat a szülinapomra, én is remélem, hogy ez az év most már a miénk lesz (mindazoké akik babára várnak) ;)
sonjus
 
 


ági, boldog névnapot :) puszi!

Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Köszi Belluska:)))
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Tündérlétra,
köszi a táblásítást, de hol lehet megnézni?
buktabokmegint
Budapest
 
 


[quote="buktabokmegint"]T írta:buktabokmegintündérlétra,
köszi a táblásítást, de hol lehet megnézni?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ elfelejtettem a táblát... Ide fogom majd felrakni, de már csak jövő héten, mert a pendrive-ot is benthagytam a munkahelyemen... :(

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok! Köszönöm, hogy, a hűtlenről se feledkeztek meg....ritkán azért beolvasok Hozzátok, és örülök, hogy sok-sok jó hír van!!!!!!!!
Babszika! Ne parázz a klimax nem ciklus hosszabbodással, hanem ellnkezőleg rövidüléssel jár....légyszi, ne edd Magad....Sonjus fel a kobakkal!!!!
Bocs, most csak a szomorkodókra volt kapacitásom, a többieket puszilom és hatalmas gratula a csodás Babákhoz!!!
ágnes13
 
 


Buktabok!
Üdvözöllek én is közöttünk! Drukkolok nagyon, hogy a picik sikeresen kapaszkodjanak!!!
Jó olvasni, hogy jó véleménnyel vagy az intézetről a korábbi tapasztalataidhoz képest – szerintem ez segíteni fog a babák kapaszkodásában is! :wink:

Szilva!
Hogy tetszett hétfőn az első TEGYESZ-es találkozó?

Minnie!
Nati a karácsonyi képeken is csodaszép!!! :D

Sonjus!
Remélem, már meggyógyultál! Gratulálok az új munkához, s nagyon bízom benne, hogy ez megbízható lesz, s az új munkaköröd is tetszeni fog!
És nagyon sok boldog születésnapot kívánok – így, utólag is! :D
Kép

Ancsa!
Sok szeretettel gratulálok a picikhez! Sok boldogságot és jó egészséget nektek!!! :D

Szilvi!
Lóci babához is szívből gratulálok, és sok boldogságot és jó egészséget kívánok!!! :D
Annyira édes a képeken!!! Igazi kisfiú – tüneményes!!!
Sajnálom, hogy a választott doki nem ment be a szülésre, de nagyon örülök, hogy az ügyeletes doki is olyan volt (sőt, jobb! :wink: ), mint az előre választott lett volna! (Ez szerintem nagyon bíztató! :D )

Beus!
Olyan édes Vivien és Bence baba! :D Bízom benne, hogy a hasfájós időszak hamar elmúlik!!!

Belluska!
Egy kicsit elkésve, de nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok Katádnak!!!
Kép

Lojcika!
Köszi szépen a videót Benikéről! Ismételten gratulálok hozzá!!! :D

Kata!
Már titokban azt reméltem, hogy azért nem jössz, mert elkezdtétek a lombikot, s csak a pozitív teszt után fogsz jelentkezni! :wink: Hogy álltok most vele?

Ágnes!
Én is nagyon sok boldog névnapot kívánok!!! :D
Kép

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok!

De jó lenne már túlleni a lombikon, persze csak egy pozitív teszttel. Most nagyon várom, hogy megjöjjön, remélem legkésőbb 1,5-2 hét múlva megjön.
Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek már a kezdéstől mehetek táppénzre? Szívesebben maradnék most az elejétől itthon, csak nem tudom megoldható-e.

i.kata
 
 


Kata!
Ez szerintem csak a házi dokidtól függ. Az enyém pl. biztosan kiírna engem, ha ezt kérném tőle. 8)
Akkor most antagonista protokollod lesz? Vagy majd a következő 21. naptól long?

Kép
hbzs
 
 


Szia Kata!
Igen a házidokidtól függ!! Én is a kezdéstől táppénzen voltam az elsőnél!
Pusz!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Sziasztok!

Kata!
Úgy emlékszem, hogy nekem az intézetben adtak egy igazolást, hogy lombik programban veszek részt, és én, azt vittem be az üzemorvosomnak és az alapján a legelejétől táppénzen voltam. Szerintem te is jól teszed, ha otthon maradsz, sokkal jobb, ha az elejétől nyugodt körülmények közt vagy és nem idegeskedsz feleslegesen... :)

Belluska!
Most találtam meg a YouTube-on a videóját annak a számnak, amit küldtél, szerintem egyszerűen csodálatos... olyan jó azt a sok gyönyörű babát csodálni, miközben szól az a szép szám... nagyon megható... :P :P :P Még egyszer köszönöm, hogy átküldted nekem! :D

Képzeljétek ma este lefekvéskor Nati a szájába húzta az ujjam és elkezdte rágcsálni, és akkor vettem észre, hogy elöl kibújt a felső első két fogacskája!!! Annyira boldog voltam, még Nati is velem kacagott... :lol: :lol: :lol:
Pár napja néztem neki, de semmi jelét nem láttam, hogy jönnének, azon kívül, hogy nyálzott és rágcsált már egy jó ideje mindent... :? :D

Sonjus!
Igaz utólag, de NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!
Még a 8 napba pont beleférek... :D

Ágnes!
Neked pedig NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!

Hbzs!
Köszönöm!!! :oops:

Mindenkit puszilok!!!

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Köszi Csajok az infókat!
Akkor szerintem majd a vérvételnél rákérdezek, és ha az intézetben mégsem adnak akkor beugrok a háziorvoshoz. Remélem meg fog érteni, eddig mindig nagyon jófej volt.

Hbzs,
antagonista lesz megint, úgyhogy szerintem egy hét múlva megyek IR kontrollra, de őszintén szólva nem érdekel mi lesz az eredmény, mindenképp kezdeni szeretnék!!!

i.kata
 
 


Kata!
Akkor ezek szerint 2 hét múlva már szúrod magad, és 1 hónap múlva beülti!!! Hú, nagyon drukkolok!!!!! :wink: :D

Minni, Belluska!
Most már nekünk is adjátok meg annak a szuper dallamnak az elérhetőségét - ha már ennyire oda vagytok érte! Most már nagyon kíváncsivá tettetek engem is! :wink: :lol:

Minnie!
Gratulálok az első 2 fogacskához!!! 8)
(Ők az abszolút első 2, vagy csak felül az első 2? - Mintha úgy hallottam volna, hogy alul jön előbb, nem? Én még ilyenekkel nem vagyok tisztában... :oops: :lol: )

Buktabok!
Nagyon drukkolok! Hamarosan tesztelsz! :wink:

Puszi mindenkinek! :D

Kép
hbzs
 
 


Hbzs!
Köszönjük a köszöntést! :wink:
A szám Sz.Adrienn:Szeretlek című száma,a You Tube-on megtalálod.Puszi!

Kata!
Nekem is az intézetben adtak papírt és ez alapján simán ment minden!Nagyon örülnék ha tényleg otthon lennél elejétől fogva,nyugodt,stresszmentes környezetben.

Minnie!
Amúgy én is a You Tube-on találtam rá. :lol: :wink: Azt akartam átküldeni neked,de úgy nem ment,ezért letöltettem neked párommal.
Gratulálok a kis fogacskákhoz! :P Puszi nektek!

Buktabok!
Nagyon várom már a tesztelést!Szorítok nagyon!
Hogy bírod a várakozást?

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Belluska, hbzs,
köszi, elég nehéz ez a néhány nap.
Mindenesetre nem jött meg ma, leszívás + 14 nap, tavaly ilyenkor megjött.
Ez jónak látszik.
buktabokmegint
Budapest
 
 


Sziasztok!

Kata!
Megnéztem neked és tényleg kaptam az intézetben igazolást, minden alkalommal, amikor mentem UH-ra, stb., amin az áll, hogy meddőség miatt kezelés alatt állok és pihenés, ágynyugalom ajánlott... Majd + teszt után olyat, amin az volt, hogy sikeres kezelés után veszélyeztetett terhesként szintén pihi és ágynyugalom javasolt... :)

Hbzs!
Igen, ezek Nati baba első fogacskái, elvileg az alsóknak kellene előbb kijönniük, de nálunk ezek jöttek ki... 8) Remélem hamarosan a többi is követi!!! :lol:
Itt a szám YouTube-os linkje:
http://www.youtube.com/watch?v=kgFMmlTLQvA

Buktabok!
Nagyon szorítok én is!!! Mennek a babaragacsok!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)

Itt van két kép, Natiról készültek ebéd után... :wink:

Kép Ebéd után, van olyan... :)

Kép Hogy még a fejemen is folyik a trutyi... ;)

Mosolygós szép napot mindenkinek!!! :P

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Halihó!!! Merre vagytok?
Teljesen kihalt a topik, vagy csak hétvégére nem jöttetek :?: :roll:
Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Sziasztok.

Hát igen, kicsit lelassult a topik, de majd beindul:)
Nati baba mese szép, és már milyen nagy:D

Én meg úgy néz ki, hogy kaparásra kell mennem:(
Gidai profi valószínűleg placentát hagyott bent...
Na majd bemutatom a topikján a többieknek.

Babák jól vannak, már átalusszák az éjszakát:)
Most egy kicsit taknyosak.

Kata nagyon nagyon szurkolok érted, hogy minél előbb kezdhessél!!!!!!!

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok!

Minnie,
Nati olyan édes kiscsaj, és már olyan nagy, pedig alig 1 éve született :lol:

Beus,
hogy bírod a 2 törpével?

Nálunk szokás szerint esemény van... :? El voltunk 4 napot Zalakaroson lazsálni, kicsit rá akartunk pihenni a lombikra. Vasárnap hívott a család, hogy anyum férje alatt leszakadt a padlásfeljáró, már épp felért volna a padlásra... Beszakadt a fején a bőr (5 öltés) és szilánkosra törött a sarka (3 csavar). Úgyhogy még vasárnap meg is műtötték. Na de mivel van egy kis üzemünk, ahol saját terméket is gyártunk, és ott ő dolgozott, ezért most ha végeztünk az irodai munkákkal megyünk ki az üzembe is dolgozni. Úgyhogy már tegnap is Zalakarosról hazafelé bementünk az üzembe dolgozni, meg ma is, holnap is...
Erősen gondolkodtam mit csináljak, már a határán voltam a lombik halasztásnak, de anyum mondta hogy nyugodtan kezdjünk, elmehetek táppénzre is. Viszont hogy azért segíteni is tudjak most elkezdünk előre dolgozni, hogy később ha kevesebben vannak ne szakadjanak bele a munkába.

Nem értem nálunk miért nem mehetnek soha simán a dolgok??? :cry:

i.kata
 
 


Sziasztok!
Csajok eladó a szinte vadiúj babakocsink kihasználatlanság miatt.3-szor toltam ki a mózesbe Benit és párszor használtuk a bébihordozót autósülésként,a sportrész kis em bontottuk(csak a fényképek kedvéért)!

Sűrgős!!!

Pierre Cardin PS692 multifunkciós babakocsi!

Az aluváz tulajdonságai:

► kormányzott első kerekei vannak, melyek fixálhatóak is
► a 2 db hátsó kerék felfújható
► nagy bevásárlókosár alul
► hátsó kerék központi fékes
► tolókar magassága 3 ponton állítható
► lapra csukható, festett aluváz

Vázra az alábbiak csatlakoztathatóak mind két irányból:
► mózeskosár
► sportülés
► babahordozó és egyben autósülés

Mózeskosár tulajdonságai:

► kupolatetős, rajta kukucskáló ablak
► zippzáras lábzsák
► tartozéka: esővédő

Sportülés tulajdonságai:

► az háttámla együtt mozog az ülőfelülettel, így alakítható ki egy fekvőhelyzet (3 pontban dönthető)
► lábtartója állítható
► kupolatetős (napvédelemmel)
► 5 pontos biztonsági öv
► karfája levehető, illetve állítható
► tartozéka lábzsák

Babahordozó ( autósülés) tulajdonságai:

► 5 pontos biztonsági öv
► újszülött fejszűkítő
► kupolatető
► aluvázas hordozókar
► 0-13 kg-ig autósülésként is használható
► tartozéka: lábzsák

Adok egy bundazsákot ajándékba!

Új ára:89.900Ft volt.
Én :59.000Ft-ért eladom!


Képek itt:

http://www.expressz.hu/secure/showAdver ... 6&cid=1932

Érd: szombatne@freemail.hu
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Minnie!
Nati mint mindig cukiiiii! :P Imádom a szemeit! :wink:
Tényleg nem szokványos,hogy a felső fogacskák bújjanak elő először,de biztosan rövidesen követi őket a többi is!Puszi nektek!

Buktabok!
Mizujs a teszteléssel????????Remélem jó híreid lesznek!Írjál!

Kata!
Szegény anyud férje! :( Reméljük hamar felépül!És csak hallgass anyudra és kezdjetek,méghozzá nagy-nagy nyugalommal!Hagyd hátad mögött most a problémákat!Biztosan nehéz,de mindig lehet zavaró körülmény,te csak most magatokra koncentrálj!Én már alig várom,hogy kezdjetek!

Beus!
Sajnálom ami történt,de ez már biztos?????Mármint a placenta dolog....?Remélem veled is hamarosan minden rendben lesz!
Örülök,hogy a picurok végig alusszák az éjszakát!Annak nagyon kell örülni! :lol: :wink: Puszillak benneteket!

Panini,Cirmi!
Hogy vagytok?????Nem is jöttök írni! :(

Sonjus!
Kezdtél már az új helyen?Mesélj!Remélem minden jól alakul most veled!

Hbzs!
Ha nem írsz nekem mindig nagyon hiányzol!!!!!!
Úgy várnám,hogy egyszer meglepjél bennünket egy "spontán" jó hírrel itt a fórumon! :wink:

Mindenkit sokszor puszilok! :P

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Hahó Lányok!

Gratulálok az új fogacskákhoz :), drukkolok a pozitív tesztekért és pusszantom a babákat!!!
Velem minden ok, már 3. napja dolgozom, nagy lendülettel és bizakodással :)

Ölelek mindenkit!!!
sonjus
 
 


Sziasztok,
nem sikerült ez most sajnos.
Majdnem sikerült, mert volt egy minimális HCG szint emelkedésem, de aztán megjött, és a szint is lement.
De legalább látszik,hogy tud ez működni, úgyhogy csak félig van rossz kedvem.
buktabokmegint
Budapest
 
 


Kedves Buktabok!
Nagyon-nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! :cry: Drukkolok nagyon, hogy a következő már sikerüljön!
Beszéltél már az intézettel?

Minnie, Belluska!
Köszi szépen a videót; édesek a babák és Sz. Adrienn is nagyon szépen énekel. (Eddig igazából nem is ismertem őt... :oops: )

Minnie!
Olyan ennivaló Nati!!! :D (Aznap nálunk is tejbepapi volt a menü! :lol: )

Beus!
Nagyon sajnálom a kaparást! :(
Örülök viszont, hogy az ikrek szépen fejlődnek, s már az éjszakát is átalusszák! 8) Sok puszi nekik!

Kata!
Sajnálom, ami történt anyukád férjével! Mielőbbi felépülést kívánok neki! Nektek meg sok erőt és kitartást! Örülök, hogy azért a lombikot nem kell halasztanod! Nagyon-nagyon várom már végre, hogy megszülessen a ti bébitek is, s itt csodálhassuk Natival együtt őt is! 8)

Belluska!
Édes vagy, hogy hiányolsz, ha nem írok! Puszi neked! :D A spontán baba sajnos még várat magára - no, de majd nem sokára...!!! :lol: Most sok minden van: főnököm, aki már évek óta nyugdíjas, most végleg elmegy nyugdíjba, s én vagyok a helyettese, így már most mindent átad nekem, így rengeteg dolgom van. Meg készülünk megint egy nagy útra, ami sok szervezést igényel. No, meg egy picit meg is fáztunk megint. Szóval, most sűrűek a napjaim. :roll:
De ami a lényeg: ma végre elkezdtük az öf. tanfolyamot, s nekünk nagyon tetszik! :D Ma még nem volt sok mindent: csak mindnyájan bemutatkoztunk (ki milyen háttérből jön, milyen babát szeretne), s lehet kérdezni, hozzászólni, meg a pszichológus is, aki vezeti az egészet, kérdezett mindenfélét - szóval ezzel elment az első 2 óra. :lol: Ebédszünet után pedig a Gólyamesék című dokumentumfilmet néztük meg, ami egy nyílt öf.-t mutat be. Utána ennek kapcsán beszélgettünk egy kicsit. S ezzel vége is volt a mai napnak.

Mindenkit puszilok, és mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok!

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok!

Beus,
mikor lesz a kaparás?

Belluska,
igyekszem nyugodt maradni, de ez nekem nehezen megy. Ezért is szeretnék itthon maradni már az elejétől, hogy jobban rá tudjak hangolódni.

Buktabok,
nagyon sajnálom! Akkor most új sorszám és várakozás? :?

Hbzs,
de jó, megint utaztok:-)
Én is épp beteg vagyok, szörnyen fáj a torkom, meg a fülem is. Voltam is ma fülészeten, úgyhogy kaptam valami gyógyszeres csíkot a fülembe, amitől félsüket vagyok :?

Ma voltam IR kontrollon, és sokkal jobb lett az eredmény, úgyhogy elvileg jövő héten kezdés.:-) Ma nem unatkoztam, mert 3-an voltunk forgácsosok, + egy csajszi, aki a Sipihez jár magánba, de nála még nem aktuális a családalapítás. Jó sokat beszélgettünk, és mindenki meg tudta döbbenteni a másikat a tapasztalatával... :? Hallottam 1-2 meredek dolgot. Az egyik csajszival amúgy márciusban együtt is voltam beültetésen :lol:

i.kata
 
 


Kata!
Nagyon örülök a jó IR eredményednek!!! :D Megmutatod? :wink:
Mivel kapcsolatban meséltek a többiek neked meredekeket? :shock:
Mielőbbi jobbulást neked!

Azt nem is írtam, hogy tegnap, amikor bekapcsoltuk a Híradót, pont az volt az egyik fő hír 8) , hogy könnyítenek az öf.-en! Pl. szerintem az egyik nagyon jó változás, hogy az örökbefogadó szülők ezentúl nem csak 3 éves kornál fiatalabb gyerekek örökbefogadása esetén vehetik igénybe a GYES-t, hanem akik nagyobbakat fogadnak örökbe (max. 10 évest), szintén otthon maradhatnak GYES-en fél évig! Ez óriási dolog! (Az egyik oka, hogy mi ősszel 0-3 éves korosztályt jelöltünk meg, pont ez volt...)

Kép
hbzs
 
 


Sonjus!
Bocsi, neked elfelejtettem megírni, hogy mennyire örülök, hogy ilyen pozitívan nyilatkozol az új munkahelyedről!!! Olyan jó hallani! :D Bízom benne, hogy ez így is marad! Puszi

Kép
hbzs
 
 


Hbzs, i. kata,
van egy fagyasztott, azt beszéltem meg, hogy az március vagy április, eddig jutottam eddig

Hbzs
milyen könnyítések vannak még az örökbefogadásnál, elmondod?
Pl. azzal mi lett, hogy azt akarták, hogy nyíltnál is gondolhassa meg magát az örökbe adó 6 hétig? Azt nagyon jó lenne, ha nem csinálnák meg!
Mi tavaly csináltuk meg a tanfolyamot.
buktabokmegint
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Hbzs,
Az inzulinom ilyen lett:
0 perces: 7,58
60 perces: 57,9
120 perces: 45,13

Ennél volt már jobb is, de a telefonban S. doki számolgatott és azt mondta elégedett.

Buktabok,
szerintem kérjél minél előbb sorszámot, mert 1 év a várólista.

Hbzs,
a többit megírom priviben.

i.kata
 
 


Buktabok!
Azzal kapcsolatban még nem tudom, mi a helyzet. Tegnap és ma még egyelőre csak az egyik pszichológussal találkoztunk, s ő nem tudta még - hiszen ő nem is jogász. Annyit tudott mondani, hogy az eredeti törvényjavaslatban benne volt, így valószínűleg így lesz, de a hírekben erről nem volt szó. Jövő hét végén már többet fogok tudni, mert akkor az egyik jogásszal is találkozni fogunk a tanfolyamon. Én is megpróbálok addig utánanézni, s ha találok valamit, majd megírom.
Igen, szerintem is jó lenne, ha nem kerülne bele. A MI szempontunkból. Csakhogy a törvényalkotó nem a mi érdekeinket nézi elsősorban, hanem a gyerekekét. S ők úgy gondolják, hogy egy gyerek legjobb helyen a vér szerinti szüleinél van. Az, hogy ezzel mekkora fájdalmat tudnak okozni az öf. szülőknek, akik esetleg már 1 hónapja sajátjukként szeretik és gondozzák a gyermeküket, s aztán jön egy végzés, hogy "bocs, ő mégsem a ti gyermeketek", az másodlagos... (Arról nem is beszélve, hogy sok visszaélésre adhat okot...)
A mai tanfolyami napunk is nagyon jó volt egyébként, szerintem nagyon jó kis csoportunk van. A pszichológus is dicsért minket 8) , hogy egyrészt milyen nyitottak vagyunk, másrészt a különbözőségeink ellenére is, milyen jól megvagyunk. :lol:
S mára volt egy meglepetése is: mi a 2. csoport vagyunk, akikhez bejött egy felnőtt örökbefogadott, s lehetett tőle kérdeznünk. Elsősorban annak kapcsán, hogy most, felnőtt fejjel, 2 évvel ezelőtt kezdte el megkeresni vér szerinti szüleit. Ez hihetetlenül jó volt, hogy az ő szempontjából tudhattuk meg, hogy ő min ment keresztül, egyrészt milyen volt a kapcsolata öf. szüleivel, hogyan éli meg ezt az egész örökbefogadottságát, miért tartotta fontosnak, hogy találkozzon vér szerinti szüleivel stb. És tanácsokat is kaptunk tőle, hogy mi hogyan lehetünk jobb öf. szülők, mire figyeljünk oda stb.
Buktabok, nálatok volt bent valaki? Korábban állítólag olyanra volt példa, hogy egy örökbefogadó szülő jött be a csoportba. Az is nagyon hasznos lehetett!
Más: Sorszámot szerintem is kérjél már most, attól függetlenül, hogy előbb visszamész a fagyi babátokért! Remélhetőleg a sorszámra már nem lesz szükségetek, de ha mégis, ne akkortól kezdődjön az 1 év...

Kata!
Ezek nagyon szép értékek! Most már csak az van hátra, hogy drukkoljunk ezerrel!!! Anyukád férje hogy van?
A privit pedig köszi!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hbzs 2011.02.05 21:26-kor.

Kép
hbzs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?