Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,

Georgia
Én azért nem írok neveket, mert még nincs meg, sőt amíg a nemét nem tudjuk, addig nem is gondolkozunk rajta! :wink: Nekem van pár név, ami tetszik, de ezek inkább csak lánynevek. Én is megijedtem volna, ha ilyen hüvelygörcsöm lenne, még jó, hogy nálatok normális az eü rendszer és kimegy a szülésznő.

Dike
Az jó, hogy már nem igazán vannak görcsök, úgy néz ki, hogy neked az eleje volt nehéz, s innen már csak gyerekjáték lesz :) a gondolom a pocid már neked is egyre jobban látszik :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zita! én még mindig nem látom, h annyira változott volna a pocim, azért akarok kb 2 hetet várni, aztán rakok képet.

van egy új kocsi, nem baj ha mutogatok nem? persze csak élőbe döntenék....majd 20 hét után megindulunk anyummal:))

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/jane?cid=33264

KépKép
dike
 
 


Dike,
A pocim nem túl nagy, hogy miért nem tudom Vivivel sem volt túl nagy mégis nagy baba volt Vivi is :)
Még most folyamatosan testhelyzetet vált, hiszen van bőven hely bent :) ilyen nekem is szokott lenni, igaz nem sűrűn. Ha keményedik a hasad akkor az egész kemény nem csak bal vagy jobb oldalon.
Köszönöm a fa dicsit is :)

Avarka, nekem vannak kimaradva gyógyszereim, de nem ezek :(

Nevünk nekünk úgy néz ki megvan
Noémi és Levente

Ágy, praktikus mert igazából mikor nagy lesz akkor is tudja majd használni max ágyrácsot kell csak venni, mert ha jól tudom egy vékony lemez van benne, de ez legyen a legkevesebb

Babakocsi, hát dike valóban egy az izlésünk :) ez a kocsi is szuper, nagyon-nagyon jól néz ki
találtam én is az oldalon egyet, de árat hozzá nem, te sem tudod hol találok árat?
nézd ezt néztem ki
http://bababolt.echt.hu/babakocsi/teutonia?cid=74261
hozzáteszem a 3kerekű babakocsikban vannak kifejezetten undorítóak, de ezek a kis modernek szerintem nagyon jók

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 

 
 

Sziasztok,

Ancsuka
ez a babakocsi tényleg jó, amit néztél :) biztos szép ára van, én sem találtam meg annak az árát, de párnak itt van: http://elefani.eu/spl/692597/Babakocsi

Dike
Amit belinkeltél nekem is tetszik :) bár ezek elég drágák, én néztem Győrben az egyik üzletben, ott is vannak eléggé elrugaszkodott árak, de szelíd árakon is lehet praktikus, masszív szép babakocsit kapni, szerencsére :) Akkor várok a pociképre :wink:

Zita

Kép
zitácska79
 
 


ancsuka! én se látok árakat. a kocsi nevét írd be a googleba, hátha kiadja. szuperül néz ki amit belinkeltél, nagyon jóóó!

KépKép
dike
 
 


Megtaláltam, gondoltam én is beírom megkeresem, de mikor nézegettem már enm volt időm rá..... de megtettem hát ilyen sem lesz 170eft
És még nincs hozzá se hordozó meg lehet mózes se :(

Komolyan nem hiszem el, iszonyat egyébként egyszerűen nincs babakocsi....... van 150eft felett, de az is egy kettő és az még csak egy alap semmi extra mint Dike is belinkelt.
"kicsit" szeretnénk de mégis újszülött kortól, de szerintem ez nem fog összejönni. Nagy batár lesz és majd cseréljük.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


ancsuka! basszus, én is így vagyok, ami tetszik az kúrva drága, akkor még mindig az ABC 3 tec a legolcsóbb nekem.

sziasztok! fél 8 előtt levették az éhgyomri vért, aztán 20 perc mulva behívtak, meg kellett innom a cukros szart, hiába tettem bele citromot, írtó rossz volt, öklendeztem is mint a marha. azt mondták ott kell ülni 2 órát.....hát én ültem 10 percet, aztán hazajöttem kocsival. annyira büdös emberek voltak ott h ihaj, meg a szék is kényelmetlen volt. csak nem tudja meg senki h eljöttem....meg most miért nem mindegy h ott ülök, vagy itthon? 9 50re kell visszamennem.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,

Dike
hogy ha közel laksz, akkor nyugodtan hazamehetsz. Nekem a védőnő azt javasolta, hogy bírjam kivárni a 2 órát, mert ha nem érek vissza időbe, akár forgalom vagy más okból, akkor nem veszik le a vért újra. Ill. azt is mondta, hogy a mozgás befolyásolja az eredményt, mert akkor jobban bontja a szervezet a cukrot. Úgyhogy én ott fogok ülni :? bár nem egyedül, mert a férjemmel együtt, megbeszéltük, hogy oda nem megyek egyedül, hátha rosszul leszek, volt már olyan, aki rosszul lett a cukros löttytől, ill. a nem evéstől....

A babakocsira visszatérve, szerintem olcsóbban hozzá lehet jutni, hogy ha üzletbe bemegy az ember, mint ha netről rendeli meg. Gondolom használtan ti sem szeretnétek, mert azt én sem, de ha igen akkor meg lehet venni teszveszen, vagy vaterán. Sajna Győrben nincs annyi üzlet, szóval sok választás nincs ,de Pestre nem megyünk fel megvásárolni a baba holmikat.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zita! nem, nem szeretnék használt babakocsit, mi is megyünk pestre.

Kép


Kép

16+4 nap.

KépKép
dike
 
 


Dike

De aranyos pocakod van neked is :D :D !

Mi ma vettuk meg a bebi szoba butort, de csak ha koltozunk akkor szallitjak ki.
Hamarosan kesz a kertes haz belulrol, ha kesz lessz, majd rakok fel kepeket a bebi szobarol.

Mindenkinek puszi!
Vendég
 


Dike
Nagyon aranyos a pocakod :) nem is gondoltam volna, hogy már ekkora :)

Én is teszek fel egy múlt heti fotót! Kép 22. heti pocifotó

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zita! köszi! neked is szép nagyooon!!!!

KépKép
dike
 
 


este lefeküdtem, és még soha az életemben még terhességem alatt se tegnapig nem volt fent a savam, el se tudtam képzelni, h az mit jelent.hát tegnap elmagyaráztam apának, h mit érzek, mindjárt megőrülök, mondom ez az?? ő sokszor mondogatja h fent van a sava. azt mondja ez az szerinte.ettem egyfolytában a háztartási kekszet, alig tudtam elaludni szét mart.

jan 17. én megyek 18 heti uhura:)nem sokáááá:)))

egyre jobban feszül a hasam,érzem h nől.

szerintetek az baj, h néha jön belőlem vmi, vagy színtelen, vagy fehér "folyás".?hol krémes hol vizesebb.bocsi.....

KépKép
dike
 
 


Zita

Ari a pocakod!

Dike

Dehogy baj!
Ez a terhesseggel jar. Ne aggodj!
Vendég
 


Dike, szépen lassan neked is kerekedik a pocakod, milyen csini vagy! Igaz én titokban megnéztelek az iwiwen mikor küldted a fényképet, tudod amit át kellett méreteznem :) neked sem lesz sok bajod a súlyoddal :)
a folyás normális lehet, de ha mész dokihoz nézed meg vele, vesz kenetet biztos ami biztos alapon. Nekem is volt van ilyen, de vett kenetet hogy nehogy valami legyen is benne, így feltétlen mond neki majd.

Babakocsi, nálunk 3bababolt van itt a városa vagyis nagy bababolt, jövőhéten elmegyünk körülnézni, de lehet nekem net lesz belőle mert fel Pestre én utat már nem vállalom be.

Zitus, neked is szépen nő a pocid a "kék" felsőbe, bocsi de nem tudtam kihagyni. :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Sziasztok,

Köszönöm a pocakdicsiket :)

Ancsuka
sosem készült rólam kép kék felsőben, így nem tudom, melyikről írsz :oops:

Most készült olyan fotó is, amin látszik a pocim, mert nem fedi felső, na az nagyon látványos :)

Szerda: cukorterhelés, sorstársam, Georgia nem félsz tőle? én már most parázok....

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita! nekem meg van a cukorterheléses eredményem:

éhgyomri: 5.3 2órás 4.6.

nagyon nagyon rossz volt a cukros lötty!

KépKép
dike
 
 


ma bent voltam szinte egész nap a munkahelyemen átadni az eseteimet,el is ment a napom rendesen:)érdeklődtem a gyermekkedvezmény után, hát ez nekem magas,mármint az, hogy miért nem mindegy h én vagy a férjem igényli. mert állítólag annak kell akinek több a bére. de én a neten beírtam a bérkalkulátorba, aztán mindegyikőnknek 10 ezerrel lett több,meg plussz a családi pótlék. vki tud erről bővebben vmit?férjemnek magasabb a bruttója mint nekem. de miért járu k úgy jobban ha ő igényli? meg a papírra rá van írva h kell orvosi igazolás.
vki kérem magyarázza el ezt az egészet!!!!meg ez egy egyoldalas nyomtatvány amit ki kell tölteni? és hány példányban kell leadni?munkahelyemen se tud senki semmit.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Bocsánatot kérek, hogy nem nagyon vagyok.Olvasgatni mindig szoktalak benneteket, de már olyan régen írtam, hogy így nehéz visszazökkenni! :oops:

Ancsuka,
hogy rohan az idő! :wink: Már túl vagy a félidőn!De jóóóó!
Nagyon ari a pocid, és a fátok is szép!
És tényleg nem is látszik(még), hogy ikreket vársz! :D

Georgia,
szép nagy már a pocid!
De jó, hogy nálatok így kimegy a szülésznő!Örülök, hogy minden rendben van, és meg is nyugtatott!

Zita,
tényleg nőtt a pocid, szívesen megnéznénk felső nélkül is, ha az még látványosabb!

Dike,
hogy Te milyen vékonyka vagy! :shock: Tuti nem fogsz sokat hízni kismamaként!
A cukorterhelésed szuper lett!

Sztrity,
veletek mi újság?Nagyon hiányzol Te is!Tudom, rossz lehet, hogy szinte csak kismamák írnak már, de én nagyon kíváncsi vagyok, hogy nálatok mi újság!

Suzy,Gyancsi,Gabi,
nagyon édesek a gyerkőcök! :D :D :D

Zsu,
veletek mi újság?Mesélj kicsit!

Puszi mindenkinek!

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok,

Dike
én erről nem tudok semmit sem, nem értek hozzá, de engem is érdekelne, ha valaki megtud valamit. Én nem dolgozom, úgyhogy a férjem fogja igényelni, ez már biztos, bár nem tudom, hogy milyen formanyomtatvány kell hozzá és meddig kell igényelni. Nem csak akkor kell igényelni miután megszületett a baba?
S a családi pótlékot ki kapja? Azt is igényelni kell?
Azt tudom, hogy a gyed-et, gyes-t igényelni kell....
Hát ettől félek én is, hogy nagyon rossz az a cukros lötty, mert ezt hallottam, én ezért is nem megyek egyedül :wink:

Melinda
Ti hogy vagytok? Már mindjárt a 30. hétben jársz :) Hogy bírod? Gondolom az utolsó képeket óta sokat nőtt a pocid.
A pocis képet nem szeretném felrakni sehova sem, mármint a meztelenkedőset :oops:

Zita

Kép
zitácska79
 
 


na vége amit írtam elszált
fa......om

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Zita, én arra a képre gondolom amit legutobb is feltettél az nekem kék felsőnek nézem, lehet más a színe de nekem kék!


Dike, az adókedvezmény 1 gyerek után valóban 10eft, de szerintem azt majd csak a szülés után lehet érvényesíteni, nem pedig terhesen, de lehet tévedek mert ez az új törvény ugye most van, a régiben szülés után lehetett.

Itt van pár link szemezgessetek mik az ellátások stb.
http://www.szmm.gov.hu/main.php?folderI ... list&iid=1
http://www.cooperg.hu/stp.php?x=6
http://www.kismamatb.hu/
ide lehet írni, és válaszolnak is elég gyorsan

http://www.szmm.gov.hu/main.php?folderID=16344
http://berkalkulator.info/
http://www.allamkincstar.gov.hu/rovat/137


Ennyi. Családi pótlékot és szülési után járó szabadságot apának szülés után lehet igényelni illetve a gyerek után járó pótszabadságot apának szintén szülés után.
Ami van a TGYÁS ami szülés után van egyből 6hónapig ez jár mindenkinek alanyi jogon. de legjobb megkérni már a szülést megelőző 28.naptól mert az összeg magasabb lesz 50eft körül.
Van még az 1*-i anyasági támogatás ami nektek 1 gyereknél 64eft körül lesz, majd a TGYÁS után a gyed vagy gyes, gyednél folyamatos munkaviszony kell legalább két éves. Gyes az alanyi jogon jár.

Kérdés van válaszolok, mert én ezeknek már mind utána néztem, ha tudok válaszolok.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Zitus, ha nem igényelsz valami akkor nem is kapod, hiszen senki nem fog hozzád kopogtatni hogy jéééé született egy babátok jár nektek ez és ez.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsuka
Már tudom melyik képről beszélsz, szürke felsős, végülis mindegy hogy milyen a színe, a kép amúgy is csalós :)
TGYÁS nem alanyi jogon jár, mert akinek nincsen m.viszonya az nem kap, így én sem, ugyanazon feltételek vonatkoznak rá, mint a GYED-re, erről már felvilágosítottatak a tb-nél.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zitus, igen igazad avn bocsi a TGYÁS-hoz is 2 éves munkaviszony kell.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Zitus, tőlem lehet szürke is :lol: :lol: :lol: nekem kék marad, viszont egy a jó hogy van összehasonlítási alapunk mert a felsőd u.az mindig, nekem ez nem is fordult meg a fejemben hogy mindig u.abban a felsőben legyek fotózva mert így látszik a különbség. Nézzétek vissza Zitus képet, totál lehet látni szerintem.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsuka
Kár, hogy igazam van TGYÁS ügyben :(
Nem mindig vagyok ugynabban a felsőben, de tény, hogy igyekeztem mindig úgy, hogy vagy ugyanabban vagy hasonlóban :) mindjárt teszek fel egy összemixelt képet :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Kép 13-18. HÉT

Zita

Kép
zitácska79
 
 


na erre a mix képre kíváncsi leszek :)

A tgyás-sal meg igazam van meg is néztem:
http://www.csaladinet.hu/tudastar/gyed- ... i_ellatas/

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


hát nekem ez kék :lol: :lol: :lol: na jó szűrkés kék, de totál lehet látni a poci fejlődést

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


na lányok itt a kérdésre a válasz....... vagyis 91napi magzati kortól igényelhető, nem összetévesztendő a mesi utolsó napjával hanem fogantatástól számolják a 91.napot, de azt hiszem már mindenkit érint, szerintem dike téged lehet még nem, de nem tudom. Számold ki. Mesi után a 14.naptól számolj 91napot, ha már megvan akkor te-ti is igényelhetitek, keresem a nyomtatványt hozzá....
http://berkalkulator.com/csaladi-adokedvezmeny.html
addig ezt olvassátok el

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 



Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Kép s ez pedig a 19-22. hét

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Ancsuka
Akkor a férjem már nov. közepétől igényelhette volna..... azt nem írják, hogy visszamenőleg is megkapja-e az ember vagy ez csak 2011-től van?
Na hogy tetszik a mix kép? :D

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Ancsuka
ez még nekem kicsit bonyolult, mert az igénylő nem én leszek, mivel nincs munkáltatóm, de majd tuti ebbe is belekötnek, s majd kevernek a tb-nél, gondolom hogy ott kell majd mindent intézni. Te már igényelted?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zitus ne keverd...... :) tudom egy kicsit bonyolult.
Na szóval:
nem tudta volna tőletek senki igényelni az adókedvezményt mert nincs 3 baba vagy magzat. A törvény úgy szolt 2010-ben hogy 91.naptári naptól az igényelheti akinek 3gyereke vagy magzata van, nekünk van egy gyerek és két magzat mi így megkaptuk a 91.naptól de ti meg a többiek nem mert nincs 3 gyerek vagy 3 magzat.
A 2011-es törvény az amit linkeltem:
http://berkalkulator.com/csaladi-adokedvezmeny.html
miszerint kimondja hogy 1 gyerekél magzatnál is lehet igényleni az adókedvezményt 91naptári magzati kortól. Vagyis a férjed igényelheti minél előbb és már a januári fizuját úgy kapja. Ott a nyomtatvány hozzá azt kell kitölteni és a munkahelyén a munkaügyesnek könyvelőnek oda kell adni. Neked a védőnőtől kell kérned egy igazolást és nem csak neked MINDEN KISMAMÁNAK AKI TERHES egy igazoló lapot hogy betöltötte a 91.napi terhességi napot és 1élő magzata van, ez az igazó lap KELL a nyomtatvány mellé evvel igazolod vagyis a férjed hogy te terhes vagy.

Az hogy neked nincs munkáltatód az nem baj de a férjednek van, a férjed igényli és nem te.
Olvasd el a nyomtatványt amit belinkeltem, ott van a 7.pontban munkáltató van nincs? ha lenne akkor vele is le kell igazoltatni.

Érted? Ez nem tb dolga nincs köze a tb-hez ezt a munkáltatódhoz kell avgyis a férjed munkáltatójához kell ezt az igazolást és formanyomtatványt kitöltve elvinni.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


a kék nadrágos képen full nagy a hasad :shock: :shock:

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


ja és igénylő semmi kép ne ti legyetek mert ti gyedre-gyesre mentek a fő igénylő a párotok legyen, feltételezem magasabb a bruttója mint nektek lesz. Viszont ha jól tudom, elosztható a kedvezmény ha valaki nem tudja érvényesíteni az összeset de talán 10eft-ot mindenki tud :) ha valaki minimálbéren van akkor nem :(

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


jut eszembe, nem lakik valaki Keszthely környékén???????? vagy megy oda sűrűn?

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


ancsuka! nekem apa igényli, és ma már le is lett adva! ugyh király!

20,-ig le kell adni 2 példányban,mindegyik félnek, és mindkét munkáltatónak aláírva. az igényelje aki többet keres,meg amúgy is apának jobb, mert mi úgy is gyed gyesre megyünk. engem felvilágosítottak már többen azért merem leírni.na most nézem ancsuka is leírta. na meg annyit, h nem kellett az igazolást csatolni, csak annyi h legyen meg, legyen nálad, ha ellenőriznek, be tudd mutatni.

vicuska! nagyon jó a pocakfotó sorozat!


védő: pisi oké,vérnyomás oké, 63 kiló vagyok, ő meg rosszul mért, nem is volt egy vonalban a mérleg állása és 65 írt a kiskönyvbe Twisted Evil

adott jelentkezési lapot szülésfelkészítőre,én meg már fel is hívtam a kórházat, hétfőn leadom a jelentkezési lapot, és majd értesítenek levélben. 20 hétig kell amúgy jelentkezni. apa is jön, 10.000ft. ja és indult itt a lakhelyemen is kismama torna 2 hetente van, jövő hét szerdán úgy néz ki el is megyek.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Bocs hogy bepofátlankodok közétek. Régebben már voltam itt egy pár hozzászólás erejéig. Eddig az inszemis topikba írogattam, de úgy döntöttem, hogy megpróbálok ide is benézegetni közétek. Igaz még nem olvasgattam vissza az írásaitokat, de most már nagyon foglalkoztat a lombik téma, ugyanis holnaptól indul nálunk a long protokoll. Első lombikunk lesz, 4 sikertelen inszemin vagyunk túl.

Megmondom őszintén nagyon parázok a lombikkal járó dolgoktól.
Az orvos azt mondza, hogy olyan 35-40% az esélyünk így, ami nem olyan sok szerintem. :?

A lombikot a Debreceni Káli Intézetben fogják csinálni majd. Van valakinek esetleg tapasztalata róla?
Még az is érdekelne hogy a beültetés után otthon kell maradni, vagy mehet az ember dolgozni?

Holnaptól kezdem el adni magamnak a Gonapeptyl injekciót. Kiváncsi vagyok majd mi jön még ezután.

Megprobálok viszaolvasgatni és megismerni titeket.

Kép
babicsek
 
 


Avarka: Ha jól látom holnap együtt kezdünk! :D

Lányok olyan szép pocakjaitok vannak! Nagyon boldogok lehettek!

Ki van még esetleg aki lombik előtt áll. Olyan jó látni, hogy ilyen sok a kismami.

Kép
babicsek
 
 


Bibicsek, örülök, hogy újra itt :)

Az esélyre ne3m mondhatnak többet, nekünk is 40%-ot mondtak amjd mikor volt a beülti akkor szintén 40%-ot mondott a doki az ikrekre is, mondjuk nekem full j volt, de nem mondhat többet 30-40%-nál.

Beültetés után egy-két nap pihit mondanak, én itthon voltam végig. Én azt gondolom függetlenül az én munka helyemtől, az külön sztori lényeg ha egy leendő anyuka a lombikig eljut akkor nem kockáztathat, beülti után arra a két hétre ki tudja magát íratni tp-re ha meg terhes szintén kiírják tp. Én semmi kép nem kockáztattam volna akár milyen munkahelyem van, szerintem nem lehet nem szabad, de ezt mindenki maga dönti el, kinek mi a fontos.

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Zita

Holnap reggel negyed9re megyek en is cukorterhelesre, majd gondolok rad is.
En nem parazok tole, befogom az orrom, es majd megiszom azt az italt.
A pocak fotok aranyosak.

Ancsuka

Te aztan mindent kideritesz mikor mit kell igenyelni, nagyon ugyi vagy :D :D !!
Itt nem kell igenyelni, hanem a gepbe ugye benne vagy mint kismama, es itt 3 falyta penzt kapsz havonta a gyerek utan, es automatikusan kapod a penzeket.

Babicsek

Orulok hogy jottel kozenk, drukkolok neked a lombik sikerehez!!
Nekem is mondtak itt szazallekokat, de en nem foglalkoztam vele.
Ne a szazallekra gondolj, hanem arra hogy sikerulni fog!!

Avarka

Neked is drukk!
Es sok sikert szoritok neked is!!

Dike

Orulok hogy jok az eredmenyeid :D :D !

Mi feloraja ertunk haza, a munkasok dolgoznak, csomo mindent inteztem ma is, de meg legalabb 3 het a koltozkodes, es egyre rosszbbul birom idegileg is, es testileg is.
Ma is kellett meg festek es ugy szolt hozzam a boltos, es elsirtam magam.
Ugyhogy egyenlore ennyi.
Puszi!
Vendég
 


Ancsuka és Georgia!

Köszönöm szépen a kedves fogadtatást! :)

Georgia: Hát az a cukorterheléses lötyi nem kellemes. Nekem mondták hogy hozhattam volna citromot magammal hozzá, úgy jobb egy kicsit. De ki lehet bírni. Csak az a vacak, hogy nagyon tömény és a szaga sem valami kellemes volt. :? A lényeg, hogy minél gyorsabban húzd le, nem jó elaprózni.

Egy kis statisztikát nem tudtok nekem ismertetni, hogy kinek hanyadikra sikerült a baba?És köszönöm a drukkokat. Leginkább a kábítástól parázok. Még nem vettem részt ilyenen. Milyen érzés?

Kép
babicsek
 
 


Babicsek

Koszi a tanacsot, akkor viszek citromot :D :D !!

Engem nem kabitottak csak ugy leszivtak a petesejteket, hat az nem tul kellemes volt, de MEGERTE :D :D !
En majdnem 3 eve kezdtem a kivizsgalast, de kozben volt egy P3b eredmenyem, es 3szor csonkitottak a mehnyakat, a legelsonek amit elkuldtek szovet tanra, volt benne rakos sejt, azert kellett meg 2szer csonkitani, de szerencsere minden oke lett :cry: :D !
Aztan mutottek kivettek a bal oldali petevezetekemet, majd ra fel evre a jobb oldalit is, es akkor lombikoztunk, es ELSORE SIKERULT :D :D !!
De nekem megmondtak hogy 36 eves voltam, nekem nem 30 szazallekot, hanem sokkal kevesebbet mondtak.
De en a szazallekot sosem nezem, bizz benne, es sikerul!!
1 szazallekkal se aggodj vegig mig szurod magad!
Es tuti ossze jon!!
Vannak meg csodak, az en esetem is az es latod!
18 eve vagyok ferjenl addig volt 2 vetelesem es mehenkivuli terhessegem, azert is mentunk dokihoz.
TUTI SIKERUL!!
Vendég
 


Sziasztok,

Ancsuka
Már értem ezt az adókedvezményes dolgot, már csak ki kell tölteni az adatlapot.
Igen, a kék nacis képen full nagy a hasam :)
Én nem szoktam Keszthely környékén járni. Miért kérdezted?

Babicsek
Üdv köztünk! Én sok jót hallottam a debreceni kaáliról, korábban ott dolgozott az egyik győri kaális doki is. Megy a drukk neked!
Én beülti után biztos, hogy otthon maradnék a helyedben! Egyébként simán kiír a doki is, s szerintem fogod is igényelni kicsit a pihenést.
Nekünk elsőre sikerült a lombik, s előtte nem is volt más módszer. A rövid altatás meg szerintem nem vészes, nekem olyan volt, mintha eltelt volna egy nap, tök jót aludtam :)

Sajna nekem nincs túl jó kedvem. Nemrég értünk haza a cukorterhelésről. A cukros lötty szerintem nem volt vészes, felénél kicsit elakadtam aztán ittam tovább. Inkább az eredmény aggaszt. Van vércukormérőnk s megmértem vele, éhgyomri volt: 4,4 a cukros lötty után 2 órával pedig 7,3. Neten azt olvastam, hogy 7,78 alatt ha van akkor jó. Más honlapon pedig 7,2 feletti a gáz :( A védőnő szerint a 7 felettivel már foglalkozni kell :( de nem is tudom min lepődök meg, hiszen az összes nagyszülőm cukros :( :cry: frankó lesz, főleg, hogy most halt meg egy 8 hónapos kismama, igaz, hogy a petefészekcisztája durrant ki, de ő is terhességi cukorbeteg volt :( Nálatok mi a jó érték? mivel ez is változó megyénként

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Georgia
Te hogy bírtad a cukorterhelést? s nem mérted meg vércukormérővel?

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Sziasztok

Zita, ha 7 felett van a kétórás cukrod, akkor valóban magas, de itt a babaneten olvastam, hogy a saját cukormérő nem mindig pontos, várd meg a labor eredményt! Szóval még ne keseredj el!

Én is tegnap voltam ilyen vizsgálaton, most endokrinológust keresek, h kiértékelje, a cukor rendben van, de lehet, hogy az inzulin egy kicsit magas.
Vendég
 


Sziasztok!

Hiaba vittem citromot nem onthettem bele.
Reggel 8kor levettek a vert, aztan meg ittam az italt, es 2 orat nem jarkalhattam, csak ultem es vartam.
Elegge rossz ize volt.
Aztan 2 ora mulva levettek megint a vert.
Penteken lessz kesz az eredmeny, de ugy is megyek jovo heten csutortokon kontrolra, es akkor mondjak el nekem mi az eredmeny.
En nem nezegetem elore otthon, rajuk bizom.
Szerintem oke lessz minden, mert semmi jelem nincs.
Te meg ha Zita ne foglalkozz azzal kivel mi tortent, mert bevonzod!
Ne ertsd fere, sajnalom ami a kismamaval tortent, de ha mindig ilyennel peldalozl, es magadnak meregetsz, amit a doki ki tud ertekelni, es addig is parazol, ez butasag es nemjo.
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?