Új privát üzeneted érkezett!

Nani: drukk+++
Amolyan átlátszó zselés szerű folyás nem volt? Nyákdugó már távozott különben?

Köszi a köszöntéseket:))
Vandus, majdnem Elvis-szel egy napon születtél, tök jó!
Vendég
 


Sziasztok!


Dorka baba és Vanda:
Nagyon boldog születésnapot kívánok nektek!


Nanai:

Nagyon izgalmas, jó lesz megint egy pici baba itt a fórumon.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nem majdnem, hanem egy napon. Január 8 volt ő is. :D
vovanda
 
 

 
 

Dorkamami, sztem még hordozom a nyákdugómat. :)
ahh, semmi sincs azóta, csak a feszegetés.
nani72
 
 


ÚÚ Nani nekem pont WC járkálással kezdődött! :lol:
Nagyon izgi!!

Köszi a drukkot Dorkaanyu a babával kapcsolatban ,még nekünk se biztos a kezdés!
Nagyon édi Dorkás sütis képei!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja Milánnak szebb már az ínye de ma elvittük a gyerekfogászatra.
Mondta a dokinéni,hogy kicsit feljebb ment ott az Íny ami még vissza húzódhat ahogy a duzzanat is.
Kijött a 3. fogacska pont a bal felső-es.(lehet,hogy ez rásegített)

Azt is mondta a doktornő, hogy leg rosszabb esetbe kiesik a fogacska (na én ezt nem szeretném) és mondta, hogy 6 évet lehet nélküle élni!
Na gondoltam KÖSZi! :shock: :twisted:

Kép

Kép
raniko
 
 


Dorkának Boldog Szülinapot!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Dorkát Isten éltesse!!! :D :D
Danyu, Twist, nekem mindkettőre rááll az ujjam, válassz te Dorkaanyu :wink:
Málna-eper és marcipán?? Én ezeket még nem adom még most sem :oops: Az összes marcipános szaloncukrot elkoboztam tőle most is, pedig lopkodta egyfolytában.
Kép nagyon cuki, alig ismerek rá Dorkára, még nem dolgoztam fel, hogy ekkora lett, óóóriási nagylány :)
3 ezerért, nagyon drága a Milumil tejital :shock: Én Mildibét adok, az is Milupás, 1700.- a Dm-ben.

Vanda Kedves!
Szerintem már kívántam (vagy mégse?? :oops: ), szóval ha az utóbbi, akkor nagyonnagyon boldogat!!! :D

Rani!
Huhh, remélem nem lesz baja a fogának, nekem ez nagy parám, először mindig a fogakat csekkolom, zakózás után :roll:
Fejtipli :arrow: Lépcsőn lezakózás volt :? Igazából a mi szülői felelőtlenségünk következménye, nem is szépítem :oops:
Melyik cipő ötletet köszönöd?? A Tesorinót?
Én még nem vagyok kövi terhes kismami :roll: De részemről nincs akadálya :wink:

Hunci, VAnda!

Köszi a tanácsokat ágyváltás ügyben, még parkoltatom a témát, szilárd meggyőződésem, hogy még éretlen lenne a fiam a rendes ágyban alvásra, a másik fórumban is rosszak egyelőre a tapasztalatok. Jelenleg remekül kialakult rendszerünk van, még nem bolygatom.

Zsenka!
Értettem ám az Infacol adagolást :wink:
Én fiamnak formázott kádja volt, nagyon imádta, szomorú voltam mikor kinőtte. Mondjuk nem esett depresszióba a nagy kádtól sem, a fürdés nagy szerelem :)

Nani!
Kíváncsi vagyok bejelentkezel e még reggel :D :D
Ki híradóz rólad? Baba?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Tegnap voltunk oltáson, mert 1 hónapja a 3 oldásból (Kötelezők+Rota) csak 1-et kapott, mert kicsit "tortyogi" volt a Drágám. Nos, ugye a Rota miatt úgy mentünk, hogy éhes legyen, mire beadják. 16:40-re volt időpontunk, 16:15-kor ott voltunk, hátha előbb kerülünk sorra. Babát 16:50-17:00-kor kellett volna etetni. Nos, sorra is kerültünk 17:45-kor!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mondanom sem kell, hogy mikor kijött az előttünk lévő gyerek, 2 felnőttet behívott a dr.nő soron kívül. Azt hittem, mentem ordítok! Időpontra megyünk, ott várok 1 órás késésük miatt a pici éhes babával és akkor még behívnak előttünk vkit! Gondolhatjátok. Az én pici, nyugodt, mosolygós, nem sírós babám ordítani kezdett torkaszakadtából, amikor elkezdték vizsgálni. A Rotát azt hittem le sem nyeli, mert annyira sírt. Végig ordított, nem lehetett hallani egymás szavát és ő sem figyelt smemire, annyira belelovallta magát a sírásba. Megkapta a szurit, na akkor még jobban ordított. Apja kivitte, felöltöztettük, adtunk neki tápszert. A cumisüveggel a szájában is ordított, alig akart enni. Még félóra múlva is piros volt a szeme, szemöldöke, homlokán foltokban, annyira sírt. Azt hittem szétb.. az ideg! Meg az apját is!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois igen a Tesoriót köszi!
Nekem is a fogacska a parám erre tessék.
Drukkolok akkor a kistesónak,hogy hamar jöjjön!
Szedsz valamit?
Titkos recept? :roll: :lol:

Baba ez nem semmi!
Kibírtad megjegyzés nélkül?
Én tuti mondtam volna egy két utalást erre a dologra.
Ez pofátlanság!!!! :evil: :twisted:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tényeg lányok ki milyen tortát csináltatott a gyerkőcnek 1 éves szülinapjára amit trancsírozhatott?
Én Milánnak most kezdem adni az olyan dlgokat amibe van tojásfehérje is mert ugye a piskótába úgy is lesz, no persze most még csak mértékkel, és Karácsonykor vendégségbe megevett Csingibabával közösen egy tejkaramellás szaloncukit! :roll:
(nem volt baja szerencsére tőle)

Tudna nekem valaki tippet adni, hogy mit csináljak, ha Milánnem eszi meg a darabos babakaját?
Mást simán megeszik ami darab pl kifli, sajt bármi, de a babakaja darabjaitól öklendezik és kis is jön sajna.
Ezekból még mindíg csak a tök pépest eszi meg! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok,

nemsoká indulok nst-re.
semmi változás egyenlőre.

babának fogok sms-zni ha "eksön" van.

Baba. melyik rendelőben volt ez az eset ?? szegény Fannika.
nani72
 
 


Rani!
Tortákat általában én gyártok, anno az első szülinapon túrótorta volt.
Kaja: egyszerű: ami babakaja, azt turmixold, az enyémek se ették meg ezeket a 10 hós kortól adható kicsit darabos vackokat. Lassan próbálj áttállni bababarát főzésre (mármint a ti kajátokkal), ha kiflizik, akkor ezekkel nem lesz gond.
vovanda
 
 


Boldog szülinapot a szülinaposoknak!!! :lol:

Rani, a darabos bébiételt Eszti sem ette meg. Vagy csak darabosat adj neki, vagy csak pépeset. A kettő keverve nem fog menni. Nálunk is túrótorta volt az első szülinapon. :D

Nanikám, hajrá!!! Gyüjjön már az a kölök!

Lois, jó csúnya pukli. :? Én sem veszem le a rácsokat egyenlőre. Tök jól elvan így mindenki.

Baba, sajnálom. Nálunk is volt hasonló helyzet. Na ezért szeretem, ha oltásra kijön a doki.

skrisz72
 
 


Lois! Nekem meg sem fordult a fejemben kezdő anyukaként, hogy hamarabb kelleme a gyerekeket szoktatni a rendes ágyhoz, mert olyan jól aludtak. De amikor kimászott a fiatalúr a pelenkázó tetejére és ott ült éjszaka, akkor pánikba estem. Végül 2 rács van kiszedve mindenkinek, ott tanítgatom őket, hogy bebújunk a kuckóba, stb. Elalvás alakul, de fogni kell a kezüket, akkor viszonylag hamar megy mostmár a dolog.

Rani: Norbika sem 10 hósan, sem 14 hósan nem ette meg a darabosat, de én kőkeményen kényszerítettem a rágásra és csak villával törtem össze a kajcsit. Megszokta... Saját főztödre szoktasd mihamarabb. Most jön majd nektek is a jó kis főzelékes korszak, amit a férjem úgy imádott: töklotyó, sóskafőzelék, sütőtökfőzelék, már megint FŐZELÉK????? A hétvége volt felüdülés, mert a húsleves mindenkinek bejött.

Zsenka: torna, masszírozás is segít. Kitartás!

Cumikérdés: csak alváshoz használunk fejenként 2! db-ot. Mikor kell elvenni tőlük? Egyáltalán hogy megy a leszoktatás? Alvás előtt mindig nyomom a sódert, hogy a nagyok már nem cumiznak, ovisok nem cumiznak, de nincs még foganatja. Lehet, hogy elkéstem vele?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske!
Nekem Balu 3 évesen hagyta abba. Már csak a megszokás volt (állandóan szétrágta a cumiját), mondtam neki, hogy ez az utolsó, ha szétrágja, nem kap újat. Az utolsót saját kezűleg dobta a kukába.
Nem késtél el, megpróbálhatsz 0-6 hós cumit venni (kisebb), meg egyre kisebbre vágni a szívókát.
vovanda
 
 


RAni:nehezen, de kibírtam, nem szóltam be.

Nani, itt.
Várom az sms-t és drukkolok!

F.befal 1 egész 190-es bébiételt 1 evésre minden nap. Most azt hittem, a krumpli+sütőtök kifog rajta, mert az nagyon laktató, de ezt is behappolta. Nagy evőgép a kicsikém, aki 67 cm és 6815 g.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


hazaértünk.
Minden rendben, minden a helyén, még tartom alul a gyereket :), de már bármikor kibújhat, egyenlőre zárt a szitu. Vizeletben nincs fehérje.
Pénteken megyek újra (kórházi cuccal megrakva), mert lehet, hogy pénteken már bent fognak,esetleg elindítják a szülést is, de ez még nem biztos. Hivatalosan jövő szerdáig maradhat bent, de dokinénim ezen a héten már kint szeretné tudni, főként a kicsit emelkedett vérnyomás miatt.
Dopegitet (vérnyomáscsökkentőt) 3x1-re emelte.
Jó lenne, ha kicsilány magától beindulna.

Baba, itt a "sárga" orvosi rendelőben?

Torta-ügy: én is a házitortákra szavazok, főleg a túrósra. :wink:
Sokkal finomabbak, mint a bolti torták, a hipermarketes torták pedig szerintem ehetetlenek.
nani72
 
 


Nani, most már aztán tessék lebabázni! :wink: Nagyon várjuk a kisasszony!
Gondolom, hogy ti is:)

Baba: azta, beindul a kiscsajod étvágya, ez igen! Egészségére!

hát ennyi időm volt, kiabál Dorka, hogy gyegye, gyegye.....
Vendég
 


Baba, én ezért hívatom ki az dokinkat mindig, sajnálom.Jól rémlik, U drnő a tiétek, ugye?(én nem sok jót hallottam róla, pláne ha beteg a gyerek...)

Nanika, hááát...hajrá!

Szöcsi, én a Joe frostos módszerrel elvettem napközben, ill egy mesés környezetbe fektetve az elvételt, majd másnap estére, harmadnapra üvöltött, de nem adtam vissza, negyed napra elfelejtette.
Vendég
 


Hahóó, voltam, olvastam...

Baba,
KÖTELESEK az egy éven aluli babákat soron kívül fogadni!!!!! Nemhogy várakoztatni!!!!!!!!!!!!! (Én panaszt tennék ellenük!!!!)

Szöcsi,
nálunk csak Vackor cumizott (ráadásul éjjel is cumisüveggel üresen), én nem vettem el. Kb. 4 évesen szokott le róla magától.

Nani,
oldószer!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reggel vizsgázom, lehet, már le sem fekszem :roll:

tillidian
 
 


Lencsim ma 15 hónapos :D - de nem beszél egy árva nyikkot se :roll: :lol: - csak gajdol, de szavak nincsenek még...

tillidian
 
 


Till: Gratula a 15 hónapos hófordulóhoz! És drukk a vizsgához! Végül aludtál éjjel?

Baba: Sajnálom, hogy a doki így megvárakoztatott és szegény kislányod éhes is volt. Persze, hogy nagyon sírt, akkor már több okból is. Á, az, hogy kötelező előrevenni az 1 éven aluli gyerekeket jó és szép, de nem biztos, hogy betartják. Mint ahogy azt sem, hogy a terhes kismamákat előre kellene venni a sorban a háziorvosnál. Így aztán tavaly beteg, fertőző emberek között kellett ülnöm 1,5 órán át, emlékszem. És iszonyúan féltettem a babámat.
Az oltás után hogy van a kiscsaj? Nem lett lázas, hogy telt az éjszaka?
Vendég
 


sziasztok,

Till, ügyes legyél!

Jelentem egyben,rendben. Az 'alvázam' viszont olyannak érzem, mintha órákat bicajoztam volna. :lol:
Hívott már a szülésznőm is reggel , hogy mi van? :)
Hát, várakozunk....

puszi csajok!
nani72
 
 


Töröltem a vonalzómat, mert kiírta mára, hogy ma született a baba. :lol:
(bárcsak úgy lenne!)
nani72
 
 


Nani, talán ma éjjel lesz esemény:)

Lois: írtad, hogy az első lépések után kb. 2 hét, hogy szalad a baba. Totál igazad volt! Hát ma már hivatalosan is megy Dorka. Végigmegy a lakáson, hosszan, egyáltalán nem kell már segítség neki. Megy folyamatosan, ahogy kell, nagyon meghatódtam, ahogy láttam, hogy végigmegy a lakáson, minden szobán, már nem bizonytalan és tök ügyi:)
Vendég
 


Sziasztok!

Bekukkantottam Nani nagyon szurkolok a nagy napra sok erőt gyors szülést kívánok!!!!!!!!

KépKép

Kép
keny
 
 


keny, köszi,puszi!

Dorka baba nagyon ügyes!!! nagy öröm lehet látni, hogy egyedül jár!

Ma a betétemre produkálódott egy picuri barnás-véres valami, de aztán leállt, azóta se semmi. És minimál mensis érzés van , de tényleg minimál. A hasam kőkemény.
nani72
 
 


Nani++++++++++++++sms nem jött->tehát 2 in 1 még :lol: szurok!

Keny, hello:)

Twist, Dorka nagyon ügyes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Nani,
ezek már nagyon jó jelek. Nekem is volt szülés napján délelőtt mensis érzés és a hasam is nagyon kemény volt. Jaj de izgalmas. :lol: kívánom, hogy minimum olyan gyors szülésed legyen mint nekem volt. Tök jó élményeim vannak. :lol:

Dorka babának gratula a járáshoz. Nagyon ügyes. :lol: Boldog szülinapot!!

Keny,
mi újság veletek?

Till,
drukk a vizsgához!! Lencsi lánynak gratula a 15 hónaphoz. Rohan az idő. :lol:

Baba,
nem semmi orvos. :twisted: És igen, merj szólni neki valamit..... őrület. Szegény Fannika.

Lois,
ez aztán a nagy pukli. :shock: Te jó ég!!! Ezekre hogy lehet felkészülni. :?

Nekünk eddig 4 fogacska van. Elég nyűgös napjaink vannak sajna. Domi utál enni. Ilyet még nem láttam. :shock:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


sziasztok csajok,

Megvagyok, sehol semmi. Az éjszakákat már nem szeretem, a fekvés borzalmas,de ha sikerül elaludni, akkor nem hőzöngök. :)
A fejem viszont fáj, vagy a front, vagy a várakozás miatt. Lehet bevenni algopirint?
nani72
 
 


Sziasztok!!

Nani drága mennek a drukkok!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani!
Nyugodtan vegyél be Algopyrint. Mehet még Panadol, Algoflex is.
vovanda
 
 


Megszületett a döntés. Megyünk tesóért. 27-én 10 órakor konzi. :lol: Kiszámoltuk, hogy mire lombikra kerül sor nyár vége lesz, és ha sikerül elsőre (ami nagyon jó lenne) Domi 2 éves lesz mire tesója születik. Ez nekünk így ideális lenne. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nani,
továbbra is +++++++++++++++++++++++++++++++++++++ kitartás!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nani!
HAJRÁ!!!
Lili!
Szuper, szorítok nektek!
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nani hajrá:)

Lili!
Minden okés velünk Kornél nagy fiú :P 8kg, 70cm volt pont egy hete!
Majd leszakad a karom olyan nehéz, legalább nem kell bicepszre gyúrnom :lol: Foga még nincs a babámnak de nagyon nyálaz és mindent rágcsál.Forog, próbál kúszni és egy pár napja 4kézláb hintázik olyan aranyos.Kaja megy minden féle főzelék, gyümi, tápszer még napi 3x.Éjszakákat átalussza bár 7-kor kel, ez egy kicsit korai nekem, de szerencsére kaja után játszik 1ül így mi még szunyálunk f9-ig :wink:

Nagyon ügyesek vagytok, hogy már a kistesóért mentek!Jövő ilyenkor én is szeretnék terhes lenni, hátha a második is összejön spontán.

Baba!
Doki :evil:

itt a kis ülő babám
Kép

KépKép

Kép
keny
 
 


Sziasztok!

Nani. drukk és oldószer!!! Kívánok neked olyan gyors és könnyű szülést amilyen nekem volt!

Születésnaposoknak (utólag is) boldogat!!!

Till, grat a 15 hónaphoz! Vizsga eredménye :?:

Twist, Dorka nagyon ügyes! Jó lehet látni ahogy önállóan megy.

Lili, hajrá kistesó!

Baba, szegény Fanni! Várakozás nagyom durva :twisted: :!: Jó étvágya van a kicsikédnek (nem is olyan kicsi már)!

Keny, szép nagy fiad van! Nagyon cuki!

Peti kedden kapta meg a 4 hós oltásokat. (Rota-t mi nem adattunk.) Az első 1. szurinál meg sem nyikkant, a másodiknál kb. 2 mp. nyekergés aztán fülig ért a szája. Nem lázasodott be (korábbiaknál sem), de éjjel 2:10-től 4:30-ig alvás helyett játszott.
Tegnap voltunk ismét tornán. már nincs semmiféle letapadás, forog a ded, de még nem elég gyakori a hátról hasra fordulás. Jövő héten még biztosan megyünk, aztán majd eldől.
ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSSSSS! Van egy fogacskánk! Jobb alsó már áttörte az ínyt, jó éles. Szopizásnál anya is érzi... :oops:
Peti nem óriási baba múlt héten 6300g és 63cm volt.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Keny, nagyon sokat változott a kisfiad, rá sem ismerek. :)

Lili, örülök a döntésetekhez! hajrá kistesó. :wink:

Bols, mááár fogacska????? amindenit!

VAnda, köszi a tanácsot gyógyszer ügyben!

Jaj lányok, megmondom őszintén, már kezd elegem lenni , nagyon szeretném,hogy világra jöjjön ez a kicsike. Remélem holnap lesz az utolsó pocakos napom.
nani72
 
 


Sziasztok!

Köszöntem a vizsgadrukkokat!!!! (Két db 5-öst sajtoltam ki - de kár volt virrasztani :P )

Dorkaanyu,
igen, aludtam 3 órát - 2 részletben... :lol: (de Lencsi mellett szokva vagyok, átlag max 5 órát hagy aludni egy éjjel...Nem tudom, mikor alussza át az éjszakát, egyenlőre sokszor kelünk, szopizunk, virrasztunk...)

Nani,
akkor mill drukk holnapra!!!!!!!!!!! Rajtad a világ szeme!!! :D

Bols,
ez aztán gyors fogzás!!!!!!!! Csak így tovább!!!!!!!

(Nálunk áttört az első rágó fog - a 9. fogacska - de nem sorban, hanem kihagyott egy helyet :lol: )

Lányok, lemaradtam: Angel merre van????? Ha publikus :roll:

tillidian
 
 


Keny, szabad már ültetni Kornélkát???

F.szuri óta nyűgös, ha etetés van, alig eszik, kb. felét tudom beletömni, mint eddig, ami nagyon kevés! Sír, ha etetés van, sír, ha aludni kellene. Mi baja lehet? Oltás? Fog? Egyéb?

Lili, ügyesek vagytok, ez igen!!
Én azt hiszem, hogy maradunk az 1 babánál. 2-t akartunk, de annyi nehézséggel kellett szembenéznünk, hogy 6 embernek is sok lett volna és később is nehéz lesz úgy, hogy smemi segítségünk nincs, aki pl. vigyáz mondjuk az egyikre, ha orvoshoz viszed a másikat. Vagy pl. ha visszamegyek dolgozni nem hinném, hogy túlságosan sokáig lenne munkám, ha hol gyik, hol másik miatt maradnék itthon...stb..szval azt hiszem, elég lesz F. Ő hatalmas boldogság nekünk, óriási a szerelem. Nagyon szeret sikongatni, tetszik neki a hangja. Nagyon édes. Az utcán is folyton hallom, ha vki mellett elmegyünk, hogy "jajj, de kis édes, jajj, de cuki...", olyankor hihetetlen módön büszke vagyok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!


Tilli gratula a vizsgákhoz!! :wink:

Nani mennek a drukkok!!!! :wink:

Baba sajnálom, hogy nem lesz kistesó, de meg tudnak érteni nem volt egyszerű ez az egész!
Nekünk sincs sajna sok segítség!
Mondhatni 0-a! :roll:

Itt egy pár friss kép!

Kép
vigyori

Kép
ide nekem a vizilovat is :)

Kép
huncut

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Nani: mega drukkok mennek, én is így voltam a végén az utolsó két hét iszonyat volt, azt hittem szétszakadok :shock: , de megéri hidd el. Hétfőn tudom csak feladni a csomagot, apa akkor szabad, addig folyamatosan dolgozik, sajna nálunk esik az eső, így babakocsival sem tudok elmenni a postára, de amint "látom" nem maradtam le...
Szülés után is algopyrint és panadolt adnak a kórházban.

Lois: olyan kádikája van Zéténynek is, azt hiszem pont Te mondtad amikor belinkeltem, hogy egyforma kádunk van. :lol:

Lili: drukk a tesohoz.

Vandus: köszi a tanácsot, már két napja nem kap a pasim gyógyszert és semmi gond, kicsit néha nyűgös, de figyelem, ha fájna neki nagyon a pocakja adok neki, nem szeretném, ha hozzászokna.

Tesoprojekt: Császár után nekünk nyolc hónapot mondtak, mire lehet újra próbálkozni, hát kitűztem augusztust, remélem a sors kegyes lesz és ad nekünk még egy babát, úgy mint majmocskámat, lombikolni már nem mennék soha többet, nem hiszem, hogy lelkileg azt bírnám... minden elismerésem annak aki bírja.

Bols: fogacska: :lol:

Till: gratu a vizsgához és a 15 hónaphoz!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Hohooo, vissza fogod még sírni ezt az időszakot, hogy nem beszél, nemsokára le sem lehet majd állítani, ne aggódj emiatt, a barátnőm lánya sem beszélt, majd két évesen kezdett el, de azóta kis locsiifecsi, imádjuk, be nem áll a szája egész nap, mesél állandóan mindenkinek...

Baba: doki dolog nagyon gáz, nálunk sem kell várni, ha odaérünk rögtön behívnak... ezek szerint ahány ház.....

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok!

Nani,
drukkok mennek ma is! +++++++++++++++++++++++++ :lol:

Baba,
tudom, hogy nagyon sok mindenen átmentetek már sajnos. Nekünk szerencsére rengeteg segítségünk van, ezért is gondoltuk meg magunkat ilyen gyorsan. Fannika tényleg egy tündér. Igazán büszke is lehetsz rá. :lol: Domi is nehezen viseli a szurikat. Belázasodik, nyűgös, nem eszik vagy két napig. Én a fogacskát úgy tudtam megkülönböztetni, hogy bekentem az ínyét Dologéllel és megnyugodott egy kis időre. Próbáld ki.

Keny
Jaj de nagy már Kornél. :lol: Nagyon édes!!!!! Nálunk fél 6-kor van ébresztő, és vagy visszaalszik, vagy kezdődik a nap. Enni nem szeret, viszont ő is szeret az etetőszékében üldögélni. :lol: Forog már ő is, csak mászást hanyagolja, ezért jövő héten vissza kell vinni tornára.

Rani,
nagyon jó képek!!! Igazi boldog baba. Ti mikor terveztek tesót?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Zsenka,
nekünk nincs rossz élményünk a lombikkal kapcsolatban, (lekopogom). Nagyon jól viseltem mindent és szerencsére elsőre sikerült.. Remélem most is így lesz. Viszont a legjobb, ha spontán jön a tesó. Drukkolok nektek!!!!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


F.1 hónapja párszor átfordult, azóta nem hajlandó. Ez gáz??Olvasom, h. írjátok, forog, stb..enyém nem akar, csak oldalra és vissza. VIZSONT SOKAT MAGYARÁZ BABANYELVEN:))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
nekem a tornáztatós csaj azt mondta, hogy fél éves korára kell forognia, de ha nem teszi az se olyan nagy baj még. Mi 6 hósan elvittük tornára, 10 percig foglalkozott vele. Azt mondta, nincs semmi baj, hasaltassam sokat. Tény addig nem hasaltattam, mert mindig sírt, nem szerette. Utána elkezdtük a hasalást. Volt pár sírós nap, de kezdte megszeretni. Már betöltötte a 7. hónapot mikor végre hasról hátra billent. Most már szinte mindig hasra teszem. Sőt van mikor ő fordul hasra mert háton már nem akar lenni. Ezt a forgást se úgy képzeld, hogy mindig forog, csak ha úgy van kedve. Van mikor napokig semmi. Most vissza kell vinni, mert a csajszi azt mondta, hogy ha január közepéig nem mászik találkozunk ismét. :? Csak annyira utálom, hogy sír közben. :( Nyugi, nem vagytok elkésve. Szeret hasalni Fannika? Hasaltasd sokat.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Gratula Fannikának az 5. hónaphoz. !!!!!! :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sannah!
Ha akarsz spontán szülni, akkor ne 8 hónapot várj, hanem legalább másfél évet.
vovanda
 
 


Lili, nem szeret, de már egyre tovább bírja hason. 12-én volt 5 hós:)):

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: