Új privát üzeneted érkezett!

Móni
Remélem, holnapra rendbejössz teljesen, annyira megijedtem amikor olvastam hogy mire ébredtél Kép
Köszi a drukkolást!

Zsófi Kép
Neked is köszi a drukkolást, és aludj jó sokat, úgy gyorsabban telik az idő, míg Tamás hamaegy Kép

Babus Kép
Néhány hete még úgy aggódtál, hoyg Kristóf alig mocorog Kép Na most aztán jól megkapod Kép Nem tudom, hoyg tudsz mindig csak a jobb oldaladon aludni Kép
Írtad tegnap, hogy kenegeted magad terhességi csíkok elleni készítménnyel. MIk a tapasztalataid ilyen krémekkel?
Én sem bánnám, ha most az egyszer nem jönne be a megérzésed Kép

Ildi
Ne aggódj, én is bele tudom magam élni a babásodásba, de nyugiba kell lenni! Nem izgulni, megpróbálni mással foglalkozni, és ha eszedbe jut is nem görcsölni Kép Néhány napon belül úgyis minden kiderül, a maga idejében. Ki kell várnunk,addig is megy az óriási drukkolás!!!! Kép

Zsuzsci Kép
MI VAN VELED?????? Drukk++++++++++++++++++++++

Judyt Kép
Jó a könyv? MOst miket látsz benne? Kép

Örülök, hogy ilyen sokan hasznosítjátok a vitaminos összefoglalást, ezért arra gondoltam, megírom azt is, hogy melyik vitamin mire jó. De lehet hogy ezt csak holnap, nem baj?

Tündi
Vendég
 


Judyt

Nem jótól kérdezedKép Én mindent ellenzem, ami akár a legcsekélyebb eséllyel is árthat a babának.
Én is festettem a hajam rendszeresen, mert már most rengeteg ősz hajszálam van, én a Nateával, az is hasonló. De én előre elhatároztam, ha jön a baba, 9 hónapig nincs festés. És ezt tartom is. Már kicsit lenőtt a hajam, meg ősz hajszálak tömkelege van benne, de én ugyan be nem festem. Majd ha megszületett Kristóf. A legtöbben azt mondják, nyugodtan lehet használni, mert ezek már modern festékek, ráadásul a fejbőrön csak nagyon kis százaléka szívódik fel. De én olvastam olyat is, hogy rengeteg adalékanyagot tartalmaznak, amik egyelőre még nem bizonyított, hogy akár kis mennyiségben is, de nem károsak-e. Ez nekem elég volt, így nálam nincs hajfestés.

A kávéról is hasonló véleményem van. Mondjuk nekem könnyű dolgom van, mert mindigis utáltam a kávét, sose ittam. De ha ittam volna is, akkor se innék most. Persze erről is azt mondják, hogy 1 csészényi biztos, hogy nem árthat, (bizonyára az én alacsony vérnyomásomnak is jót tenne), de mivel több helyen is azt olvastam, hogy semmilyen koffeintartalmú ital, mint kávé, kóla, tea nem ajánlott ilyenkor, így nálam ezek kilőve.

De én már csak ilyen hiperóvatos vagyok, a legeslegkisebb esélyt sem adom meg annak, hogy bármi baj történjen Kristóffal(elég az a tudat, hogy ki tudja milyen káros és mérgező dolgokat eszek meg tudattalanul is a kajákkal, lásd pirospaprika), holott tudom, hogy kismamák millió festik a hajukat, meg kávéznak, meg mindenféle (számomra) káros dolgot művelnek és mégis egészséges babájuk születik.
Szóval te tudodKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


MeaKép
nekem is azt mondta mindenki, hogy azért nem jön össze, mert túl görcsösen akarom!
Hát aki ezt mondta, az most mind sunnyog és azt mondja, hogy milyenjó, hogy nem hallgattam rájuk!

Reméljük nálatok nincs gond és nagyon jó, hogy elmentél a dokihoz!

Tényleg nem szabad görcsösen akarni, de azért jó tudni mit mond a doki!
Stella

Kép
stella9
 
 

 
 

Gyongyi,
koszi a levelet megkaptam. Kivancsi leszek az orvosod mit mond majd? Vajon o tisztaban van azzal, hogy Irorszagban nem UH-oznak ilyen sokaig? Penteken minden kiderul, addig nyugi! Ha nalam rendben mennek a dolgok, akkor nalad is Kép

Babus,
Koszi a megnyugtato szavakat. Te legalabb mar atestel ezen a parazos idoszakon. Akkor megerted az aggodalmainkat. Nekem tenyleg csak az a furcsa, hogy belottem magamnak, hogy akkor meg 1 jo jonap szenvedes, mire elmulik minden kellemetlen tunetem, erre mar most muloban van. Tok dilis vagyok, hogy ez csalodast okoz nekem...

Judyt,
Nagyon orulok, hogy megkaptad a konyvet, biztosan neked is nagyon-nagyon fog tetszeni!

Vanda
vanda72
 
 


Babus!
Igazad van, hogy mindenki maga dönti el, hogy mit
enged meg magának a terhesség alatt.
Majd még eldöntöm ezt a hajfestést.
Csak tudod az a gond, hogy most rövid a hajam és most jobban látszik a levönés, mintha hosszú lenne, mert akkor összefognám és kész.Kép
Azért köszönöm a véleményedet, mert tudod, hogy az nekem fontos.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt,
köszi a bíztatást, remélem, tényleg ez a hónap lesz a miénk!Kép

Mea,
úgy látszik, akkor nincsen összefüggés a ciklus és a mensi hossza között. Már most izgulok, hogy mi lesz ebben a hónapban.Kép

Edinka,
nekem sem vérzett soha az orrom, de a terhességem alatt háromszor is elég erősen vérzett, nem tudom, miért. Az én vérnyomásom hiperalacsony volt, szóval nekem nem ez okozta. A buborékolás szerintem is a babód volt.Kép

Mea,
örülök, hogy elindultak a dolgok!Kép

Babus,
a lányom 15 hós lesz, szóval bőven benne vagyunk a két évben.Kép Remélem, tényleg bejön a jóslat, sőt, az lenne a legjobb, ha már ez a hónap lenne a nyerő.Kép De végül is az a lényeg, hogy két évnél ne legyen sokkal több korkülönbség, mi így terveztük.Kép Én úgy tudom, hogy háton nem szabad feküdni egy idő után, mert a baba nyom egy fő vénát, és az egyikőtöknek sem jó. Kristóf már most nagy egyéniség!Kép

Zsuzsci,
remélem, nem lesz semmi gond a felfázással!

Móni,
remélem, hogy múlik a vérzés!

Lányok, valaki nekem is elküldené Jura sztoriját! Légyszi! Szeretném már én is olvasni! Köszi!Kép

Velünk minden oké, a napsütés teljesen feldobott.Kép

Kóbor
kóbor
 
 


Jó reggelt!!

Kinek adjak egy kis alvó energiát????
Zsófi
zsófi76
 
 


Mea
Szeritem nagyon jó hogy el tudsz menni UH-ra és vérvételre. Látod, szegény Gyöngyinek ott kint Írországban nincs ilyen lehetősége, pedig ő már babás Kép
Reméljük, hoyg nem lesz túl korai az az UH, bár a ciklusod közepéig eltelik 4 nap, és azalatt sokat nőhet még.
Anyukédnak is biztosan igaza van, olvastad itt már több emberkétől is hoyg nem szabad görcsösen akarni. Ez nagyon nehéz, még nekem sem megy, de valahoyg az embernek le kell magát építeni, akár milyen rosszul hangzik is ez. Én folyamatosan megbeszélem magammal, hogy nyugi meg a baba úgyis akkor jön amikor ő akar és ne gondoljak olyanra hogy baj van nálunk. Szóval beszéld meg te is az egyik éneddel hoyg ne zaklassa a másikat, mert össze fognak veszni Kép

Edina Kép
De szupi, ez tényleg olyan volt már mintha a picur megmozdult volna?!?!?! Hát ez fantasztukis! Kép Húúúú de nagyon rettenetesen irigyellek most Kép Olyan jóóóó neeekeeeed Kép

Judyt
akkor majd holnap meséld el hogy ma du mit olvastál és láttál a könyvedben Kép
Már én is nagyon várom hoyg emgérkezzen az enyém Kép

Tündi
Vendég
 


Tündi

Úgy, hogy már zsibbad a jobb oldalamKép De ha ez kell Kristófnak, akkor legyenKép Én mindent megteszek, hogy ő jól érezze magátKép Ha ő nem enged, akkor nekem kellKép
Krémekről még nincs tapasztalatom, kb. 1 hete kezdtem el használni. A Milupának van egy terhességi krémje, most használom először. Majd februárban megmondomKép Kristóf mindenesetre imádjaKép Folyton odasimul a kezemhezKép

Mea
Mindenképpen jó, hogy kierőszakoltad ezt a lépestKép
Lehet, hogy korai lesz az UH a 11.napon egy 30 napos ciklusnál. De majd kiderül. Talán nem.
Abban valószínűleg igaza van anyukádnak, hogy a túlzott akarás hátráltathatja a babagyártást. Dehát hogy lehet nem akarni?!Kép És szerintem ahogy telik az idő, úgy akarja majd egyre jobban és egyre türelmetlenebbül az ember. Ezen nehéz változtatni.
Az 1 éves várakozás pedig szerintem felesleges. Ha baj van derüljön ki minél hamarabb, ha pedig nincs, akkor "nyugodtan" lehet próbálkozniKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Kóbor

Én elküldöm neked Jura levelétKép

Köszi a hátonfekvős magyarázatot. Ezt nem tudtam.

Babus

Kép
babus2005
 
 


LányokKép
hazamegyek!!!

TündiKép
holnap is hasonló híreket várok tőled!
Nagyon szorítok, hogy elkerüljön Téged a Mikulás!
Küldd hozzám és nagyon várom!!!
Stella

Kép
stella9
 
 


Judyt Kép
A múlt héten beszéltem a kozmetikusommal, aki a hónap végén fog szülni és rendszeresen festeti a haját. A véleménye az volt, hogy mivel már évek óta festeti a haját, úgy is felszívodott már káros anyag, mivel én sötétre festetem, így gyakorlatilag nem számít. A mai szerek már nem tartalmaznak annyi károsító anyagot, hogy ez gondot okozhatna a babánál. De ez is csak egy vélemény.

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska!
Köszönöm az infot.Kép
Még meggondolom, de már nagyon rámférne egy hajfestés.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Most beszeltem a dokimmal, es azt mondta hogy ha nincs 8. illetve a 12. heten UH, akkor nem tudja hogy el tud-e vallalni, mert ezek kotelezoek otthon... Kép Most megprobalom kideriteni, hogy mit tudok tenni a dolog erdekeben... Bar mar a 8 heten vagyok. Tenyleg ez betoltott 8. illetve 12. hetet jelent?
Valaki meg tudna nekem irni, hogy ilyenkor mit neznek (8. ill. 12. heti UH)?

Gyöngyi Kép

bgy
 
 


Tündi Kép
Köszi az érdeklődést, itt vagyok, csak sok a munka, és nem nagyon tudtam hozzászólni a dolgokhoz sem.
Nálam semmi változás, a hőm ma 36,6.
A 14.napon volt a PÉ-m, eszerint ma azért meg kellett volna jönnie. Szerintetek? Eddig a 16.napon volt a PÉ-m, és akkor jött a 30.-on általában. Illetve kellett volna a fenét, nem is kell, ne is jöjjön Kép

Nagyon drukkolok Neked ámKép Remélem nem Babusnak lesz igaza Kép Bocs Babus Kép

Kép
zsuzsci
 
 


Zsuzsci Kép
Szerintem még az a 36,6 sem rossz, na most szorítsuk egymás kezét annyira amennyire még sosem sikerült KépKépKépKép

Képzeljétek, kaptam ma egy e-mailt, hogy hamarosan kézbesítik a megrendelt könyvemet Kép Húúú hogy én már mennyire szeretném megnézni Kép

Tündi
Vendég
 


Zsuszci Kép
Most nézem a táblában, hogy te ma vagy a 28. napon. Ha a 14.-en volt a tüszőrepid, akkor csak holnap nem kell megjönnie, mert úgy jön ki a 28 napos ciklus. Na mindegy, 1 nap ide vagy oda Kép Barnázol még?

Tündi
Vendég
 


Gyöngyi

A 8.hét szerintem nem ilyen konkrét, hogy betöltött-e vagy sem, hanem valamikor e körül, hogy megnézzék van-e egyáltalán baba, jó helyen tapadt-e meg, nem méhenkívüli-e a terhesség, hány baba van, van-e szívműködése a babának, megmérik a hosszát(illetve csak az ülőmagasságát, ez a CRL), hogy ez megfelel-e a terhességi kornak. Nagyjából ennyi.
Aztán betöltött 12.hétnél már alaposabban vizsgálódnak, hisz ekkorra már kifejlődött nagyjából a baba. Koponya, gerinc, hasfal zárt-e, mind a 4 végtag megvan-e, szívműködés, tarkóredő vastagsága, méhlepény hol tapad, magzatvíz mennyisége és esetleges durvább fejlődési rendellenességek nem láthatóak-e.

Most találkoztam kutyaséta közben a védőnénimmel és el volt ájulva, hogy mekkorra lett a pocim, pedig most láttott két hete, mégis alig akart hinni a szeménekKép Tök rendi voltKép Hétfőn jön hozzánk látogatóbaKép Úgyhogy hétfő délelőtt nagy rendrakás leszKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Tündi Kép
Az az egy nap már tényleg nem oszt nem szoroz.
Valahogy azt érzem, hogy a holnapi nap vízválasztó lesz...
Nem, már tegnap délután óta semmi barnázás.

Kép
zsuzsci
 
 


Lányok Kép
Nekem mennem kell a kisboszorkámért az oviba, holnap találkozunk.
Mindenkinek küldöm a mensiűző, baba megtapasztó, de főleg a nyugtató +++++++++++++++++++++++++++ energiákat.
Puszi

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Gyongyi,
azon az ir babaoldalon, ahol szinten szoktal levelezni, nem tudnak a lanyok ajanlani valamit UH ugyben? Nem hiszem el, hogy ha fizetnel erte nem csinaljak meg sehol. Mi van akkor, ha bemesz egy korhazba, hogy rosszul vagy, faj a hasad, vagy barmi es szeretned, ha megneznek. Es ezt eppen a 8. heten es a 12-en fogod eloadni. Nevetseges, tudom, de ha mashogy nem megy. Nem hiszem el, hogy kint nincsen baja a noknek a terhesseguk idejen a 14. het elott...

Vanda
vanda72
 
 


Babus Kép

Koszi. Tokre elkenodtem. Valahogy ugy gondoltam, hogy semmi problema nincs azzal, ha itt terhesgondoznak, es otthon szulok... hat mostmar kicsit rosszabbnak latom a dolgot. Kép
Tok jo lehet, hogy igy ajuldoznak a pocidon. Kép Azert szerintem biztos nem kell nagy rendrakast rendezni, mert allandoan takaritasz otthon. Tuti csillog, villog minden! Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Vanda Kép

De erre en is gondoltam mar, mert tudom hogyha gond van akkor be lehet menni a korhazba... Viszont nem tudom, hogy kepes lennek-e eloadni a dologot hihetoen... Egyebkent is most nem vagyok tul optimista hangulatban. Kép Pedig a dokinenim rendes volt, talalkozom is vele majd a ket unnep kozott, csak valahogy eddig nem gondoltam, hogy ez ekkora problema... Viszont ha belegondolok az o szemszogebol, hogy elvallalni valakit, akit nem o terhesgondoz... Na, mindegy, majd lesz valahogy. Holnapra hatha elojon megint az optimistabb enem...

Gyöngyi

bgy
 
 


Gyongyi,
es ha egesz egyszeruen elmondod az igazat a korhazban? Marmint hogy mit mondott a dokid es felsz, hogy nem vallal el, stb. stb. Talan ez lenne a legkorrektebb, csak tudom, hogy nyugaton ez teljesen mashogy megy, es mashogy is kezelik a kulfoldieket...

Vanda
vanda72
 
 


Mara leteszem a lantot, nem megy a munka...

Sziasztok holnapig!

Vanda
vanda72
 
 


Babus Kép
Mondd a védőnéninek ha megy hétfőn, hogy menjen 2 hét múlva is, amikor Kristóf szobácskája már be lesz bútorozva a neki rendelt szekrénykével meg ágyacskával Kép A macis dolgokról már nem is beszélve Kép
Hát ahhoz képest hoyg kilóra nem híztál sokat, tényleg nagy a pocid még képen keresztül is Kép De nem baj, úgy látszik, Kristóf igazi kis területfoglaló is Kép

Gyöngyi
Úgy szeretném, ha nem kéne ilyen trükkökhöz folyamodnod, de ha tényleg nem megy máshogy Kép Meg gondolj arra, hogy itthon is van hogy másnál szül az ember, nincs ott a dokija mert éppen elutazott, azért az a baba megszületik egészségesen. Nehéz helyzetben vagy Kép

Vanda Kép
Ma sietek haza, a teszted már biztos megérkezett, remélem az enyém is pozitív Kép

Zsuzsci Kép
Semmi barna? És ezt csak most mondod????? Kép De hát ez tök jó! Küldöm neked a nem is tudom milyen energiákat, mindenféle pozitív babás energiákat Kép Irtóra drukkolok neked én is! Kép

Tündi
Vendég
 


Babus: Irtam mailtKép

Kép

Kép
edinka
 
 


Hmmmmmm.......... na jó, eddig tartott a nagy nyugalmam!
HA holnap reggel is fent lesz a hőm, akkor tesztelek. DE CSAKIS AKKOR!
Az jutott eszembe, hogy amikor a dokikról van szó, akkor azt mondjuk, hogy ha baj van, akkor az derüljön ki minél előbb. Hát most így gondolom a babával kapcsolatban is. Ha van, akkor szeretném mielőbb tudni, ha nincs, akor meg legalább nem izgulok tovább Kép
Csak attól félek, hogy a tesztem nem elég érzékeny és nem fogja kimutatni, vagy esetleg korai a 30. nap a tesztelésre Kép
Írjatok valamit!!!!! Lécci lécci lécci!
Köszi!

Tündi
Vendég
 


Tündi
Nagyon-nagyon drukkolunk Kristóffal együtt!!!
Így szorítja Kristóf a kezed:Kép
Érzed?Kép

Én meg egyre jobban azt érzem, hogy nem jött be a megérzésemKép

Kép
babus2005
 
 


Tündi Kép

Nekem 29 napos ciklusaim voltak, miutan nem jott meg a 29. napon, elhataroztam hogyha masnap meg mindig fent van a hom, akkor tesztelek... Kép Es megerte, mert ott volt a masodik csikocska is! Kép Ismeros a recept? Mintha te is ezt tervezned... Iszonyuan drukkolok!!!! Kép Kép Kép

Gyöngyi

bgy
 
 


Kristóf, ne engedd el a kezem, jó? Olyan jó hoyg szorítod Kép

Babus Kép
Nem korai szerinted? A tesztemre az van írva hogy az elmaradt menzi napján már kimutatja, ha van baba, nincs számszerüsítve az érzékenysége.

Gyöngyi Kép
Annyira jó, hogy ezt írtad!!!!!!!! Igen, pont én is igy vagyok most a napokkal, mint te voltál akkor Kép Remélem, az eredményben is követlek! Kép

Nem lesz könnyű az éjszakám, már most gyomoridegem van Kép

Köszi, hogy írtatok és drukkoltok meg bíztattok!

Tündi
Vendég
 


Tündi

ne izgulj, nagyon drukkolunk neked. Milyen teszted van.
mokuci28
 
 


Sziasztok!

Sajnos pár napig nem tudtalak olvasni titeket, de be fogom pótolni. Pénteken bekerültem a kórházba, mert elkezdtem vérezni. Kép Hihetetlenül megijedtem, de csináltak egy UH-t és a babámnak semmi baja. Nagyon erős szívverése volt és fejlődnek a végtagjai, most 2 cm. Olyan jó volt látni. Kép
Most beléptem az otthon ücsörgők táborába, nem mehetek vissza dolgozni, feküdnöm kell.

Babus!
Igazad volt a barnázgatáskor, valószínüleg alacsony volt akkor is a progiszintem, csak azt nem értem miért nem kezdtek akkor kezelni, miért csak most, hogy vérzem. Kép Ez olyan kicseszés.
Örülök, hogy te és Kristófod jól vagytok.

Tündi!
Nagyon drukkolok a holnapi teszthez. Kép Vanda biztos pozitívat küldött. Kép

Mea!
Sajnálom, hogy megjött, de remélem a vizsgálatok segítenek. Kép

Judyt!
Én is ilyen könyvet szeretnék, csak még időm nem volt megvenni.

Képzeljétek, nekem nagyon alacsony a vérnyomásom és a védőnéni azt mondta, hogy igyak kávét, vagy jó erős teát, vagy kólát. Nem is tudom mit mondjak erre. Pont tőle nem vártam ilyen tanácsokat.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Tündi

Mikorra ezt olvasod, már úgyis a kezedben a kétcsíkos tesztKép
Kristóf egész éjszaka gondol majd rádKép Meg persze én isKép

Nicol
Sajnálom ami történt, de a lényeg, hogy már jobban vagytok mindkettenKépErős ez a baba nagyonKép
Én akkor is furcsálltam, hogy egy terhesség alatti barnázgatásra csupán pihenést javasol a dokid(talán szóvá is tettem akkor, de nem akartam akkor még okoskodóbbnak tűnni), holott ez egyértelmű tünete volt az alacsony progiszintnek, amit ilyenkor nagyon komolyan kell venni és már akkor szedned kellett volna rá Utrogestan kúpot vagy Duphaston gyógyszert, hogy ez ne forduljon elő. Tényleg, most sem kell szedned rá semmit? Bár talán ez most már sokat nem változtatna, mert ahhoz idő kell, hogy ezek kifejtsék hatásukat, nem egyik napról a másikra emelik meg a progiszintet. Most már az a lényeg, hogy kihúzzátok még egy pár hétig, mert a 13.hét körül a progitermelést már fokozatosan átveszi majd a méhlepény és akkortól megoldódik majd ez a gond.
Pihenj sokat és vigyázz magatokra!!!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Edina
VálaszoltamKép

Kép
babus2005
 
 


Tündi!
Már nagyon kíváncsi vagyok.Kép
Alig bírom visszafogni a zebrácskádat, már majdnem kicsúszik a kezemből a gyeplő.Kép

Nicol!
Sajnálom ami történt.Kép
Pihenj sokat.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Tündi,
én is tűkön ülök, első dolgom volt, hogy bekapcsoltam a gépet.Kép

Babus,
köszi a levelet!Kép

Jura,
szerintem nagyon szép történet, én ismerek hasonlót.Kép

Nicol,
pihenj sokat, drukkok mennek, hogy minden oké legyen!

Zsuzsci,
veled mi a helyzet?

Mohácska,
hol vagy?

Kóbor
kóbor
 
 


Jó reggelt!

Babus!
Válaszoltam!!!

Nicol!
Nagyon sokat pihenjél!!!

Tündi!
Már nagyon várom hogy mi történt!!!????

Zsófi+babuci
zsófi76
 
 


Tündi!
Teszteltél már nagyon drukkolok! Annyit gondoltam Rád este, remélem hamarosan jelentkezel és csak csupa jó hírrel!

Szia Judyt!
Te hogy érzed magad?Hogy bírod titkolni a munkatársak előtt?Ne dolgozz sokat!Szép babavárást kívánok!

Kinga
Kinga79
 


Sziasztok!Jó reggelt!Kép

Tök jó ez a hőmérőzés nálam, ma is 36.7 volt pedig megvan és végig ennyi volt.

Hogy a csudába ilyen magas mindig???

Nem értem....

Szerintetek?

(Pedig már hüvelyben mérem az eddigi szájban helyett)

Mea
mea
 
 


Nicol!Kép

Köszi az együttérzést és sajnálom, hogy be kellett menned a kórházba.

Vigyázz magadra és jobbulástKép

Puszi

Mea
mea
 
 


MeaKép
pont azért ilyen "magas", mert hüvelyben méred. Ott magasabb a hő 1-2 tizeddel! Nálam is így volt!
De nyugi, továbbra is követni tudod majd a leesést és az emelkedést!
Drukkolok!
Stella

Kép
stella9
 
 


Babus!Tündi!Stella!Kép

Most beszéltem meg, hogy nem 11. napon, hanem 13. napon megyek UH-ra, hát ez is jobb azért szerintem.

Mert ő azt mondta 11-14 nap között.

De talán 13. napon már érik a tüszimKép

Kiváncsi vagyok már nagyon mi lesz az eredmény...

Na megyek dolgozni is egy kicsitKép

(Gondolom 28 napos ciklusra gondolt)

Mea
mea
 
 


Kinga!
Elég nehéz titkolni nemcsak a munkatársak előtt, de főleg a család előtt.Legszívesebben a párommal kikiabálnánk a világnak, de még meg szeretnénk várni a 3 hétmúlva esedékes UH-ot, hogy minden rendben van-e.Akkor leszek 8 hét + 4 napos.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Judyt KépHű de jól hangzik ez a 8+4. Kép Kép Kép
Nagyon várod már az UH-t igaz?

Tündi Kép
Gyere máááááááááááááár!!!

Az én hőm még lejjebb ment egy tizeddel, de mensi még nincs.

Kép
zsuzsci
 
 


MeaKép
a 13. napon már tutira lesz érőben lévő tüsződ!

JudytKép
én tutira nem bírnám ki és biztos elmesélném egy csomó embernek!
Kitartás! Már csak 18 nap, ugye?
Stella

Kép
stella9
 
 


Zsuzsci!
Mennyi pontosan most a hőd?
Már a 29 cn-on vagy!!!
Igen már nagyon várom az UH-t.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Stella!
Igen már csak 18 nap.Kép
Ki kell bírnom, mert nem akarom még addig elmondani amíg tutira nem tudom,hogy minden OK.Kép
Tudom, hogy minden rendben lesz, de még akkor sem.Az UH után úgyis elmondjuk a szülőknek, majd a munkahelyemen is, hogy tudják nem számíthatnak majd rám legalább 2-3 évig.Kép

Judyt
KépKép
judyt
 
 


Sziasztok!

Tündi Kép
Már nagyon várlak Kép Mi lett az eredmény?

Mea Kép
Lehet, hogy az alaphőd magasabb és ez a normális, majd tüszőrepikor magasabb lesz. Ne izgulj, minden rendben lesz Kép

Nikol Kép
Sajnálom, hogy ez történt Kép
Pihenj sokat és vigyázz magatokra Kép

Judyt Kép
8 hét + 4 nap, nem sokára itt van. Addigra minden kiderül, hogy hányan vagytok és hogy minden rendben van Kép

Annácska

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


LányokKép
reggel számoltam egyet.
Ha a mostani ciklusaimat veszem alapul, akkor február elejéig kell várnom a beültetére!
Ez olyan borzasztó!
Elegem van a tehetetlen várakozásból!
Úgy szeretnék már én is ott tartani, ahol most a legújabb zebrások!
Bocsi, de muszáj volt ezt leírnom!
Stella

Kép
stella9
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?