Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm a gratulációkat!!!

Dorkaanyu nagyon ügyes Dorci is!

Nani szupi, hogy tudtál aludni lehet, hogy akkor ez a finisek finise?
A vérnyomi is jó, pihizz sokat!

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani, drukkok mennek+++ A jó alvást is szokták írni a kismamik, kb. szülés előtt 2 nappal van :wink:

Baba, Rani, Nani: köszi:)
Vannak Kis Oroszlán fotók esetleg a gmail-en? Majd körülnézek, csak nekem sincs most sok időm, készülni kell a holnapra, Szilveszteri kisgyerekes buli:) A kisgyerekes barátainkat hívtuk meg, így egálban leszünk:)

Rani: mesélj, ti mennyit szoktátok a sétát gyakorolni egy nap? Ha egyedül vagy Milánkával, akkor is tudtok járó-babásat játszani? Mi is legjobban apával tudnánk gyakorolni, csak mindig sokáig dolgozik. De most már hétvége jön és akkor ráér végre:)
Vendég
 


Dorkaanyu mi nem különössebben gyakoroljuk a járást.
Elindul az ágytól egymaga ha akar.
Na persze néha néha van kézfoás és úgy járkálás, de akkor meg focizunk. :lol:
Ma a Möbelixbe szépen sétáltunk anya fogta az egyik kezét apa meg a másikat! :D

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Sziasztok!

Nani, drukk, hamarosan babázol!

Dorka, Milán nagyon ügyesek!!!

Baba, puszi!!!

Nálunk nincs még kinn fogacska, de egyre jobban látszik az ínyben, nagyon folyik a nyála Petinek és egyszerre 2-3 ujjacskával matat a szájában.
Hasról-hátra már jó ideje fordul Peti, 25-én fordítva is sikerült neki (2x is), azóta természetesen nem fordul hasra, csak bemutatta a tudományát. (Tornára addig kell járni, amíg ez a fordulás is stabilan megy.) Remélem januárban megyünk utoljára.
24-én Peti 4 hónapos lett, ajándékként megkaptam tőle, h azóta átalussza az éjszakát! Nagyon jó fiú!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


BOLDOG, BÉKÉS, BABAKACAJTÓL HANGOS ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!

Peti és szülei

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Sannah: szívből gratulálunk, én csak most tudtam olvasni a jó hírt!

Nani: lehet, hogy újévi első baba lesz? Annyira izgi...


Mindenkinek békés, boldog új évet kívánunk: Z.-család

Igyekszem majd jönni, de 2011 a fenekestülfelfordulazéletünk éve lesz. Bővebben jövőre...

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen mindenkinek a baba nevében!!!!!

Hát hiába, Hunci egy tündér :lol: :lol: :lol: :lol:

Rani: farfekvéses volt és császár lett, de nem bánom, mert abszolut nem fájt.

Till:millió puszi!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dorkaanyu: imélt írtam pedig, lehet, hogy nem kaptad meg?

Nani: kiváltottad már az újszülött csomagot a patikában? Ha nem akkor adnék pár dolgot.

Ha valakit érdekel esetleg Libero 2-es pelusunk kb 70 db ajándékba elvihető.

Boldog Új Évet Mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


sziasztok!

Ünneplős Szilvesztert kívánok minden kedves topiklakónak!
és Boldog új esztendőt!

Nálunk épp most lett kész a kolbászos lencsefőzelék, enélkül nem telhet el az évvége-évkezdete. :D

Zsenka, nincs semmi patikacuccunk még, itt úgy működik, hogy megszületik a baba, telefon a védőnőnek, ő kiíratja a holmikat,és apa bemegy a receptért. Előre nem írnak ki semmit.

Bols, de klassz, hogy jóalvó a gyerkőc! :wink:
nani72
 
 


Boldog Új Évet Lányok!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Boldog Új Évet kívánunk mi is nektek!!!

Zsenka, nyomok egy mailt most én, hátha átmegy:)

Szöcsi, nagyon rejtélyes vagy, én egy harmadik babára gyanakszom:))) Szuper lenne! Majd mesélj jövőre!:)
Vendég
 


Sziasztok!


Egy pillanatra megpihen az órarugó, míg a himnusz szól, vigyázzban áll a két mutató. Majd a nagyobbik egy picit előredőlve, átlép az Új Esztendőbe. Onnan visszaszól a kicsinek: Boldog Új Évet Mindenkinek!

BUÉK!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lyánykák,
buliban vagyunk, de loptam egy kis netet, hogy nagyon boldogat kívánjak jövőre :D

Cuppantás!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Boldog új évet Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Boldog Új Esztendőt kívánunk mi is rengeteg szeretettel:
Till és családja :D

tillidian
 
 


Lányok tettem fel én is új képeket a g-mailre akit érdekel!!

Puszi

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!!!!

Nani: ha gondolod akkor a fürdető krémeket, hintőport, K-vitamin szurikat nagyon szívesen elküldöm Nektek, ha küldesz címet, hogy hova. :lol: :wink:

Dorkaanyu:átjött és írok is este, ha apa hazaért.
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Szöcsi!
Költöztök?

Lois!
Fúj, irigy-irigy, de állítólag többszörös kimenőt kapok szülinapra, az meg már mindjárt itt van.

BÚÉK!!!
vovanda
 
 


Dorkaanyu! 3. gyerkőc már nem lesz, lett volna rá lehetőség, de sem a korom, sem az eü. állapotom, sem az ikrek mellett nem tudtuk anno bevállalni...

Vandus, először a férjem költözik, mostmár nincs visszaút. Kb. 3 hónapig lesz hétvégi apuka, egyébként bele vagyok betegedve, de máshol is laknak ugye emberek, csak szövődik barátság. 38 éve lakom itt, ahol most vagyok, a lakótelep jónéhány gyerkőcét tanítottam is, a boltos előre köszön, az orvos, ovi a bérházunk mögött, városunk 200 ezer fős, most meg egy 3000 fős faluban kell megszokni az életet. Na ennyi dióhéjban. Megyek, mert felkelt a család. Rémrosszalvók lettünk, altatás este kb. 2 óra hossza, reggel meg nem bírnak felkelni.

Mindenkinek BÚÉK!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


vovanda
 
 


Búék mindenkinek!
Vendég
 


SZIASZTOK!

VAnda, jó a képsorozat! Isten éltessen benneteket picikék!

Nálunk semmi különös, itthon szötymörgök, és egyre hamarabb el tudok fáradni. :?
Megmértem a súlyom , dekára pont 10 kilót híztam ezidáig.
Vérnyomi 140 körül, úgyhogy jó vagyok.

puszi
nani72
 
 


Írtam egy csomót és félreütöttem egy billentyűt és minden kitörlődött, ááááááááááááááá!!!

Szóval, Vandus előre is boldogságos második szülinapot kívánok Rékának és Daninak!:)) Aranyosak a képek róluk a youtube-on!

Nani: ezek szerint nem indultatok az újév első babája címért. Jó a vérnyomid, ügyes vagy. Kitartást, már nemsokára babázhatsz! Jól bírod amúgy, én nagyon türelmetlen voltam anno.

Szöcsi: bocsi, de én javíthatatlanul romantikus vagyok, mindig azt hiszem, hogy ha valaki be szeretne jelenteni valamit, akkor az egy kisbaba a pocakjában:))) Ne hari ezért!
Ne aggódj, kis faluban lakni nagyon szép lesz, ideális környezet a babáknak:) Mi is nagy városból kis faluba költöztünk és nagyon szép ez a hely. Egy zavar csak, hogy mindenért kocsiba kell ülni, helyben nem sok dolgot tudok elintézni. De valamit valamiért.
Vendég
 


Szöcsi!
Ha akarsz dumálni, 10 körültől itthon vagyok.

Twist!
Nekem a halálom lenne egy falu. Egy kb. 15 ezres városban nőttem fel, de még azt is utáltam...
vovanda
 
 


Sziasztok!

Voltam, olvastam, most tanulok 1000-rel (lesz még pár vizsgám).
Mindenkinek még1x BÚÉK!

tillidian
 
 


Sziasztok Lányok!

Boldog Új Évet Kívánok Mindenkinek!! :lol:

Nálunk elég nyűgösek a nappalok és éjszakák sajna. Holnap megpróbálok visszaolvasni.

Nani,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Sziasztok!

Lili sajnálom, hogy Domika nyűgős,ismerem sajna én is ezt.
Ha hiszed ha nem Milán ahogy az apja itthon maradt és jöttek az ünnepek minden esti alvása kb fél 9-től tartott reggel fél 8 -ig.
Mosolyogva dumálva kelt, nos ahogy vége van az ünnepeknak ma már megint 6-kor kukorékolt!
Én ezt seküsz nem értem, pedig minden úgyan úgy volt tegnap is mint az előző napokon. :roll:
Ja és jön a felső fogacska, hát van ám nyűgi!
Kitartás neked is egyszer csak vége lesz.

Lois megy pü.

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Rani, helyesek a gmailos fotók. :)
fájdalommentes fognövesztést!

Város kontra falu:
most voltunk barátainknál Dunakeszin, olyan csend van, megőrültem.

:D A párom viszont imádná.
Én is inkább várospárti vagyok.

Kisbabám még nagyokat hömpölyög bennem,ahogy nő, egyre nagyobbakat mozog, fura lesz, ha vége lesz. :wink:

puszi mindenkinek.
nani72
 
 


Vandus! Megsirattál a videóval!

10 óráról lemaradtam, majd hívlak. Egyelőre idegileg tönkremegyek a 2 gyerek altatásában. Napi 3-4 órát relaxálok az ágyuk mellett, fogom a kezüket, simogatom őket, aztán gondolnak egyet, kiugranak az ágyból. Akkor jön a terror, idegbaj elkap kb. 1 órás kínlódás után. Valamit elszúrtam, vagy egyszerűen nevelésből egyes! Napirend felborult, este 10-kor alszanak el kínlódva, reggel 9-ig alvás.

Falu: hát mit mondjak? Vagy megszokom vagy marad a hétvégi apuka, amit egyikünk sem akar.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Boldog ÚjÉvet Mindenkinek!!
ha kissé megkésve is.

bocsánat, nem voltam jó ideje, de ha túlleszünk - remélhetőleg jó eredménnyel - a most következő kontrollhullámon, akkor jövök többet. kis Makilánnyal mindig kell vmiért dolgozni, ami másutt természetes. de szuperügyes ez a kicsi lány! :oops:

angel37
 
 


Angeldrága, szió :D :D :D Örül a szívem, hogy hallatsz Magatokról :roll:

Én is itt, de beszippantott ez a szilveszteresdi, meg az évzárás-évnyitás melóilag... de jövök ígérem :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok,
jöttem, írtam, Eszti kitörölte. :lol:

Boldog Új Évet mindenkinek! Gratula a sok kis fejlődő huncutságnak. Gondolok itt fogacskákra, forgolódásra, lépegetésre. Gyorsan olvastam, nem név szerint reagálok, csak úgy írom, oké?

Falu: én jól érzem magam itt. Tősgyökeres pesti lány vagyok, de egyáltalán nem hiányzik. Csak a sushi futárt sajnálom, az nem jön ki. :wink: Csend van, jó levegő, normális emberek.

Beszéd: nincs két egyforma gyerek. Már én is nagyon várom, hogy Eszti mondjon már valami értelmeset. De nem mond. Sőt, most volt egy periódus, hogy annyit sem beszélt, mint eddig. Ma kezdett újra ba-ba-ba-bázni.
Persze megértem, eddig beteg volt. Apja kezdte, aztán jött a gyerek, most én és anyuék is. Takonykór a köbön. Mindennek a tetejébe, elpereceltem a lépcsőn, lezúztam a térdem. Bevizesedett, nem is tudtam hajlítani a lábam. Most lábadozom némi fekete nadálytő krém kíséretében.

Sannah, isten hozta a kis mikulást! :lol:

skrisz72
 
 


Vanda, nagyon szép összeállítás. Igazán szépek a képek. Daninak igéző szeme van. Olyan kék, hogy csuda!

skrisz72
 
 


Angel!
Nahgyon hiányoltalak!! Mizujs Makilánnyal?

Skrisz!
Sajna nem hiszem, hogy ennyire kék marad. Anno Balué is úgy világított, mint egy lámpa, de azóta picit szürkésebb lett. :D
vovanda
 
 


Skrisz, pont most írtam mailt, mert nem reagáltál se képeslapra, se blogbejegyzésre és ide sem írtál. Most meg jövök és látom, h. ide már igen :oops: :oops:

Angel, örülök, hogy jöttél. Kitartás!!Ügyes az a kislány!

Till, szorítok avizsgákhoz!
Szöcsi, megszokod, meglásd!

Bols, édi Péterke. Fanni is átfordult párszor, most meg egyáltalán nem hajlandó hetek óta..

LOIS, KITARTÁS!

Rólunk:
Mi állandóan be vagyunk havazódva..ha olcvasok is, írni már nincs időm.

Még 3 napig van a fagyóban tej (napi 1* kap, mióta nem szoptathatok). Még nem apadt el a tej, pedig a 3. doboz Bromo is elfogy..parázok..Cici néha fáj a műtött részen..a témából olyan szinten elegem van, hogy ha a szoptatással kapcsolatban pl. olvasok egy újságban földhöz vágom dühömben az újságot...
A hozzátáplálás szuperügyesen megy. Szereti a gyümiket. A főzelékeknél a krumplit nem akarja megenni. Ha benne van vmiben, kiköpi. AZ lenen az alapja pedig a főziknek. A védőnő szerint 2/3 krumpli 1/3 zölds.kellene bele. Nm eszi meg. Ha kiszúrja akrumplit, kiköpi. Pedig full pürés...Mindegy, h. bibiétel v. házi. Tegnap a céklát úgy ette meg, hogy 160 cékla, 40 krumpli. Hatalmas adagokat kajál!!! Eszik már almát, sütőtököt(nagy favorit), banánt (1*/ kapott, mert bmilyen tápszett adok, full kökeményet kakil így is, ezen dolgozunk, de nem tudom már, mit tegyek), őszibarack, most kóstolja a sárgabarackot, szilva, sárgarépa, cékla. Nem tudom, még mit lehet. A bébiételek csalókák, nem minden mehet, ami 4 hós! A meggyet hogy kell elkészíteni??

Érdekes szokásai vannak:
-a lábát együtt femeli és zuhan, csattan az ágy, ahogy lebobja...így altatja magát!!!!! :shock:
-a másik, hogy amit talál, a fejére tezsi (pelenka, textilpelus, rongyifigyura, ruha, játék), szemeit kimereszti, karjait, lábait széttárva magasa emeli és "remegteti" és hangosan szuszog. Messziről a frászt hozza rád, mert azt hiszed, fuldoklik.

Lattatok már ilyeneket? :shock: Van valakinek erről bmi véleménye?

Iwiwre teszek gyakran kéepket, ha érdekel vkit..ide nem akarok, de örülök, mikor ti tesztek fel a manócskákról!

Röviden ennyi.

Puszi nektek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt csajok!

Angel,puszi! rég voltál.

Skrisz, hogy ez az Eszti miket tud! már kitörli a mondandódat? :D

Baba, akkor ha esetleg szopi problémám lesz, nem foglak hívni, nehogy bedühödj a kérdéseimtől. :lol:
Ellenben örülök, hogy Fannika jól eszik, még ha a krumplit nem is szereti.(csak megszereti később!)

Fura babaszokások mindenhol lehetnek, nálunk a család egyik gyerektagja pl. úgy altatta el magát, hogy jobbra-balra dobálta a fejét. Évekig így aludt el. Normális gyerek lett. :lol:

Mi tegnap voltunk nst-n, minden oké, méhnyak megrövidült, de még zárt, doki szerint bármikor jöhet már, de 1 hétig is simán bent maradhat.

puszi mindenkinek.
nani72
 
 


sziasztok!

Angel , Baba örülök, hogy jöttetek ti is. Én is inkább olvasok de azt minden nap, de írni????? Á nincs időm .

Angel:

drukkolok, hogy minden rendbe legyen, már nagyon hiányoltalak benneteket.

Baba:

Nagyon ügyik vagytok, picurkád látom kreatív , evés terén Gréti is hasonló bár ő a krumplit imádja de a tészta és pékáruk nem mennek. Sajna nincs iwiw-em a g-mail nem enged be így nem tudok képeket nézni.

Vanda : Nagyon jók a képek.

Sannah:
Gratulálok az óris babához!


Nani:?????????

Rólunk:
Grétivel kicsit harcban állunk, ugyanis kitalálta ő nem alszik se délbe se este. 3 napig 23:10- kor még itt nevetgélt köztünk. Pedig nem foglalkoztunk vele, mondtam neki elveszem a cumiját ha nem alszik. Bíztam benne így elalszik de nem, cumi repült és közölte anya gyite, pacizni akart. Karácsonyra kapott gyurmát, imádja felkel és közli: duda. Szinte már mindent mond utánuk persze sok szót nem mond ki tisztán de utánoz.
Enni csak husit és krumplit akar, tegnap sütöttem túrófánkot. Beleharapott kiköpte és közölte: anya kuka. Kidobta a fánkot :D.

Sajnos megint ekcémás jellegű a bőre a lábán foltokba így most már nem várok a háziorvosra viszem maszek bőrgyógyászhoz. Remélem kiderül mi az oka, nem tudom mihez kötni mert nem jellemző, hogy ételfogyasztása után jön elő. Na mennem kell mert kislányom virslit kér....:D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Köszönjük mindenkinek a gratut :lol: , igazán nagy baba egy hónapos és 68-as ruhákat hord, mekkora gyerekem lesz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Dorkaanyu, Angel, Hunci igyekszem válaszolni, még ma :lol:

Nagyon jól alvó kisfiam éjfélig fent volt és nagyon sírt, nem tudtam rájönni mi lehet a baja, de amikor kínáltam neki a tápit vagy a teát bekapta a cumit és elkezdte "rágni" majd mint a kiskutya a rongyot rángatta, de közben nem engedte el a cumit, hanem vicsorogva szorította, amikor kivettem a szájából a cumisüveget akkor pedig nagyon-nagyon sírt belevörösödött a fejecskéje is, aztán már annyit sírt, hogy éjfélkor kidőlt és reggel kelt csak 07:00-kor, akkor rendesen evett, nem volt semmi gond. De éjjel mi lehetett a baja, van valakinek tippje? Köszönöm előre is.

Nikó: a Baba magazinban olvastam most egy cikket ahol reklámoztak is ekcémára hajlamos bőrre komplett babaápolási termékeket.

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Baba!
Nekem Balu altatta így magát. Épkézláb emberpalánta, ha az iszonyú akaratosságot nem számítjuk. :lol:
vovanda
 
 


Nani, akkor pontosítok: lábait dobálja, fejét jobbra-balra vagdossa ls az egyik kezével simizi a fejét.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, enyém is akaratos lesz:))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nani, az máááááás..hívj nyugodtan, ha tudok, szívesen segítek bármiben! Puszillak és szorítok!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, az "oroszlánok" akaratosak, ez van, jobb ha megszokod. :lol:

Zsenka, hihetetlen nagy a kisfiad!!! :shock: egy minióriás. :D
éjjeli sírásotok egyetlen jó hozadéka, hogy utána 7 órát aludt egyhuzamban.
nani72
 
 


Csecsemő sírás: éhes, pocija fáj a bélgázok miatt. Még valakinek ötlet?

Angel, majd írj, olyan kíváncsi vagyok rátok!

Krisz: nálunk kb. 1 hónapja indult el Kirusnál az összefüggő beszéd, de olyan szinten, hogy az állam leesik. Norbesz most kezd szavakat, rövid mondatokat mondani, nem egészen tisztán: pl. Kija gyeje, apa csucsu, mama majad (itthon).

Nikó: bolognai spagetti? sajtos tészta? azt szokták szeretni.

Felkeltünk, majd jövök.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Baba, az én kicsikém úgy alszik el, hogy a lábait felteszi a kiságy rácsaira, dörömböl vele, közben szopogatja a textil pelenkát. Aztán elálmosodik, és leveszi a lábait, elhelyezkedik vízszintesben.

Szöcsi, akkor megnyugodtam. Mindig frászt kapok, mikor Nikó Grétiről ír, hogy már mennyi mindent tud mondani. Az enyém meg csak nyekeg. És azt a nyavajás cumisüveget sem fogja meg, hagyja, hogy én tartsam neki, és úgy iszik belőle. Lehetne már picit önállóbb.

skrisz72
 
 


Sannah!
Játszócumitól nagyon idegenkedsz? Lehet, hogy csak komfortszopira vágyott... Vagy pocak. Nem kucorgott, nem húzta fel a lábát? Vagy szimplán leesett neki, hogy kint van a pocakból, és ez így marad. :-)
vovanda
 
 


Sziasztok!

Skrisz:

Ne akadj ám ki Grétin bár engem is meglep sok dologban amit csinál, hogy nem korai ez még? De van egy bölcsis dada barátnőm és ő megnyugtatott van aki előbb beszél van aki később. Pl.: 2 hónapja szólt ha kaka volt a pelusba, na mostanában ha van és rákérdezek akkor is nem a válasz.
Amúgy meg egy akkora hiszti királynő, hogy csak na. Meg erőszakos és akaratos nehéz lesz vele ez már biztos.

Szöcske:
A bolognai csak csak lecsúszik de a sajtos tejfölös nem. Ma zöldbabfőzelék és virslipörkölt volt, nehezen de megette.

Zsenka:

Köszi, utána nézek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Élet mifelénk mostanság :)

Kép

Kép

Sok mindenhez hozzászólnék...de úgy fest ma már nem jön össze :oops: :oops:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2011.01.06 23:23-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, jaj, de édes! Neked meg új frizurád van?
Tényleg, jó, h. jöttél. Emlékszem, te meggyet szoktál pucolni, stb..hogy is adtad és mivel Zének?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois!
Mit nem adnék egy kis napsütésért, még ha hideg van, akkor is. Irtó jók a képek!
vovanda
 
 


Lois! Ti hol is vagytok pontosan? Balaton vagy Velencei-tó?

Krisz, képzeld, én még néha most is fogom a cumisüveget nekik! Bár erősen elgondolkodtam a poharas reggeli-esti tejcsiiváson. Elég ügyesen isznak már pohárból.

Alvás még mindig car! Most keltek, este 10, amire elalszanak. Norbesz éjszaka költözködik hozzánk.

Ha valaki jár a Decathlonban és leértékelés van, szóljon már, mert szeretném az ovis szezonra beszerezni most az overálokat.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: