Új privát üzeneted érkezett!

Hali,engem napközben már nem engednek a géphez,akármennyire jól eljátszanak,ahogy odaállok a laptophoz nyüszítve tolnak el.

Timi,postával ügyi vagy :D
Jaj,enyémek is sokszor keveset isznak,aztán rájuk jön a dili,és versenyt isznak,közben röhögnek.
Én is remélem,hogy hamar túlleszünk ezen.Próbáltam nekik kamillateát adni,egy kis mézzell,de nem itták. :roll: Amúgy mi is vizezünk csak.Így is rossz evők,hát még ha édes löttyöket innának.

Babus,neomycin-ephdrines,legalábbis ezt bírtam a kis fehér flakonról leolvasni.Nagyon jó orrcsepp!!!


Törpi,virsli héj :roll: Ma jól volt?
Fogorvos,hurrá,de tényleg miért is kell visszamenni?

Képzeljétek,olyan ügyik,már nem kell a kezüket leszorítani az orrszíváshoz,igaz sírnak még kicsit,meg hadonásznak,Noémi tapsol is,szerintem kínjában,de végre nem érzem annyira brutálisnak az orrszívást.

Na lépek aludni,ki tudja milyen éjszakánk lesz.
Vendég
 


Sziasztok!

Végigaludtuk az éjszakát :D el sem hiszem.

El is felejtettem mesélni,Noémi meg tudta fújni a trombitát,azt a fajtát vettük szilveszterre,aminek a végén a feltekeredett rész fújásnál kiegyenesedik(na ezt megint jól megmagyaráztam :oops: ),pedig apa állította,hogy úgysem megy majd nekik.Na jó,Bazsi tényleg nem érzett rá :lol:
Vendég
 


Babus: nem iszik semmit sem. Én narancsot szoktam facsarni és azt vizezem föl, ha nagyon nem akarnak inni, (enyémek is vizesek) mert azt megisszák, de most azt sem, csak fintorog és tolja el. Csőröst nem rég cseréltünk, lehet előszedem a régit.

Nyulasz: ügyes gyerekek! Majd amikor már egyedül leszívják maguknak, mint unokaöcsém kislánya 2 évesen! :lol: Noémi nagyon ügyes! Nekünk is volt olyan trombitánk, após szerint Alexa 1x kicsit megfújta. Szerintem jövőre már szétmegy a fejünk a trombitaszótól! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Köszi a kajás hsz-et. Akkor maradunk így.

Nagyon boldog születésnapot kívánok Rékának és Daninak!!!

Timi! Teát próbáltad?

Nyulasz! Irigykedem az orrszívásért. Nekem Kata és Lili úgy üvölt, hogy felébreszti az összes szomszédot. Szuper a végigaludt éjszaka.

Ezeket a cipőket meg lehet rendelni valahol nem az ebay-en is? Valami infó úgy tűnik kimaradt nekem, lehet azért mert nem olvasom már az ikreseket. Segítene valaki? Csajoknak is kéne vennem valamit, mert vettem nekik magas szárú kinti cipőt, de az nem az igazi és tök kemény. Illetve olyan kérdésem is lenne, hogy mennyit nő a gyerek lába mondjuk fél év alatt?

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske: találtam egy oldalt, ahol egész jó áron vannak:
http://www.babatalp.hu/puha.html
Google egész sokat kiad, lehet válogatni és érdemes is, mert többnyire a dupláját kérik érte.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyuszi, gratulálok az éjszakához!!!!! VÉGRE!!!!!!!!!!!!!! Noémi ügyi a fújással. Én sem mertem volna fogadni rá, hogy sikerül neki :oops: Lányok furulyát fújkálnak, ha épp sikerül nekik. Fogdokit én sem értettem, mit áradozik az ép fogaimról, aztán visszahív, de mint kiderült, pár szuvas, azt akarja rendbehozni. Ez azt jelenti, ha egy fog szuvas, akkor még nem lyukas? Én ehhez nem értek :oops:

Benn ülnek a sátrukban és rajzolgatnak egymásnak. Egyik sorolja, mit rajzoljon a másik, az meg alkot valamit. Hallani csak a mágneses tábla törlését hallom.

Timi, én is szeretek velük négyesben vásárolni menni, ez olyan programféle nekik. A gond csak az, hogy most már mindent le akarnak venni a polcról. Anya persze nem adja, így néha megy a hiszti. Majd leszoknak róla. Múltkor akkor borultam ki, mikor Metroban voltunk velük. Ott nincs ülés a kosárban, így álltak. És mindent le akartak vadászni, amit a kosárba tettem. A legdurvább az volt, mikor Míra kezéből egyesével szedtem ki a krémtúrókat, mert nyalogatta a tetejüket. Majd rosszul lettem. De ahogy elvettem egyet, röhögve nyúlt a másik után és folytatta azzal. Másik kocsiba nem tudtam átrakni, ott Emma ült, aki csakazért is folytatta volna. :evil:
És ezek a cipők mennyiben másabbak, mint amit Eve-től rendelünk?
Ivásra nincs tippem. Én narancsot nem adok, hanem banán-barack-alma levet egynegyedig aljára, arra a víz. Emma mondjuk nem issza ezt, kizárólag víz fogy neki. De ő sem ivott egy ideig. Mikor épp kezdtem volna nagyon aggódni, visszatért a régi 3dl mennyiséghez. Ez sem sok, de ő fél l tápit is képes meginni egy nap alatt még mindig. Babus sósa jó ötletnek tűnik, a kölesgolyó csak meghozza a szomját.

Ma kiderült, mekkora színész valójában a kisebbik lányom. Kinn voltunk, motoroztak. Emma elesett, sírt. Felvettem, kicsit vigasztaltam, majd visszaültettem a motorra. Rá fél percre Míra elfektette a motorját, átlépte és feltartott kézzel, sírást imitálva jött felém. Persze őt is felvettem, vigasztaltam, visszaültettem. Majd 4x eljátszotta még ezt. Ötödszörre már nem vettem fel. Abba is hagyta a motorozást :?

Megyek, lefektetem őket, mert Emma a TV képernyőjét simogatja, amint meglátja a családtagokat rajta. Persze kommentálja is épp kit simizik; simi Ili mama, simi Netti, simi Dédi....

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: cipőket nem tudom, csak beütöttem a keresőbe. Még nem láttam eddíg ezt az oldalt csak az árak szúrták a szememet a többi oldalon, itt meg viszonylag kevesebb. Egyébként szerintem nem nagy kunszt megvarrni egy ilyen cipőt, ahogy elnézegettem. :?
Míra nagy franc! :lol: enyémek is rámolnák a polcokat-itthon a legkedvesebb elfoglaltságuk, csak úgy állítom meg a kocsit, hogy ne érjenek el semmit sem. Elég nekem itthon rakodni utánik folyton. A változatosság kedvéért a derekam állt be, mint a klinikai halál. Gyakorlatilag menni sem tudok, nemhogy gyereket rendezni-felvenni és persze, hogy muszáj akkor is, mert K. délutános. Fürdetni jön anyós, azt már lebeszéltem, délután mi mentünk volna keresztanyuékhoz, de nem tudom őket ki-be rámolni az autóba, úgyhogy maradunk. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, a fenébe! Ez már megint mi? Idegtől van? Történt valami? Lapockáddal mi lett? Mitől múlt el a fájdalom onnan? A derekadon ugyanaz a gyógymód nem segít?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


RÉKÁNAK ÉS DANINAK BOLDOGAT :)

Szőnyeg: padló szőnyeg, 4 méter széles, és 3 méter hosszú elvileg, ugye annyit vágatok amennyit akarok. A diegoban vettük, és be is szegik ott, így mi nem padlószőnyegként használjuk. Ami hátránya, hogy ha valami olyan játék kerül rá, ami bele akad, könnyen kihúzza a szálat :( De amúgy jó, és szeretem, mert nem látszik meg rajta minden. Lányoknak is tetszik.

Ágy: a nagyobb amin Vera alszik sima Jysk-es fenyő ágykeret egyszerű ágyráccsal és rugós matraccal. A Johannáé Anikó ágykeret, mely 1-1,5-2m hosszúra állítható. Hát azt nem tudom, hogy mi fogtuk e ki, de amúgy nem a legjobb, mert nem jók az illesztések, és meg kellett már fúrni egy helyen, és egy másikon is elengedett a ragasztás, így mindig össze kell ütögetni. Szóval az árához képest nem volt jó vétel, mert nem az a minőség 40 körül volt ha jól emlékszem, leesés gátlós, és vékony szivacs matrac volt hozzá. Ami szintén szívás, mert amúgy nem szabvány ágykeret, a matrac viszont nagyon vékony. Egyenlőre úgy oldottuk meg, hogy usb lapot tettünk a matrac alá, azon van egy bárány szőrös derékalj hosszában, ami elég puha, és meleg. Ez szolgál lepedő gyanánt. Így jó, de mégegyszer nem vennék ilyet!

Egyébként már jobban vagyunk. Srácok sem annyira náthásak, de azért még szívom az orrukat. Nem fulladtak be, de adtam nekik pár napig a hörgő tágítót és a hurut oldót. Inkább Bálintnak, Gergő annyira nem volt hurutos. Meg elég hamar elkezdtek hurutosan köhögni maguktól.
Gergő ügyesen sétálgat már mindenhol és Bálint is egyre nagyobb távokat tesz meg. Sőt Gergő szerintem tudatosan mond valami GYEREfélét, és VERAfélét. Aranyosak! Most épp bűzlik itt mellettem Bálint :?

Ja egy kérdés, van valakinek RENAULT ESPACE? Vagy esetleg NEM KELL VALAKINEK EGY SKODA OCTAVIA HITELÁTVÁLLALÁSSAL? Szeretnénk megszabadulni örökre vett, de kinőtt kocsinktól, és egy hétszemélyest venni, kicsivel öregebbet kapunk, szintén hitelből, és hasonló részletfizetéssel. No és persze forint vagy euro árfolyamon. Bár mi még mindig nem fizetünk sokat rá, de azért rossz ez így, hogy tutira nem jó nekünk ez a kocsi!

Kata
labkat
 
 


Törpi: szerintem az egész gerincemet cserélni kéne, 21 évesen műtöttek sérvvel (deréktájt), utána hosszú évekig nem volt gondom, aztán jött sorban. Újabb sérv-3 éve még nem kellett műteni, azóta meg nem értem rá kontrollra menni, meg ugye terhes is voltam-ikrekkel-doki ha megtudja saját kezűleg tekeri ki a nyakam. :oops: A vállam folyton fáj, merevek az izmok, ha tudok tornázni, akkor javul a helyzet-nincs rá időm mostanság. Hogy a lapockámmal mi történt-ill a mögötte futó izmokkal, arról lövésem sincs, de még mindíg fáj az is, csak a derekam jobban le akar szakadni, úgyhogy az most hanyagolható. Volt kolléganőm mondta: selejtes vagyok-nem is tudja mennyire igaza volt akkor, pedig az 13 éve volt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


És ki az EVE? Tőle hogyan lehet rendelni? Olyat szeretnék amit Ti már próbáltatok.

Kép
tigriske1978
 
 


Kata: óóóóóóóóóó, mi majd oktáviára szeretnénk cserélni a kisautónkat, de most még nem tudnánk bevállalni sajna. :cry: Ha azt mondod, hogy kombi ráadásul, akkor a szívem fog megszakadni.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tigriske: nekem nincs meg az e-mail címe, de valaki itt biztos hamar megírja neked. EVE az ikreseken szokott lenni. Meg biztos máshol is, csak én nem "járok" máshová.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! Köszi. Te közvetlenül az E-bay-ről rendelted a fehéret amiről beszéltetek?

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske: nem, nekem Babus rendelte meg EVE-től, ő rendeli az e-bayről.

Lányaim 2,5 órája alszanak. :shock: Tudják mikor kell mormotának lenni! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! Köszi. Megtaláltam EVE emailcímét az ikresen, akkor megkeresem őt.

Kép
tigriske1978
 
 


TIMI: nem kombi, de amikor vettünk, azt akartunk, aztán az eladó lebeszélt azzal, hogy megmutatta a csomagtartót, ami így is hatalmas. Nagyon oda vissza vagyunk érte, jó autó, jól megy, szép is, de hát nekünk már nem pálya. Amúgy hátha érdekel: 30.036Huf a havi részlet, 2007/9. havi, 8 évre vettük fel a hitelt. Az árfolyamkülönbözet miatt 1/4 évente jön ki a számla, bázis árfolyamunk 154,22Huf/CHF. Nem kell érte fizetni, csak vigye el valaki hitelestül mindenestül. Rengeteget bukunk, de hát ki nem az árfolyam miatt! Eredetileg 1,2millát raktunk bele, most örülünk ha így elviszi majd valaki. Ezüst metál, légkondis (manuális) és 30000Km van eddig benne. Vezetett szervízkönyves, riasztós, ABS, centrálzár, Mp3-as Sony cd-s rádió 8 hangfalas kiszerelés, utas és vezető oldali légzsák, 1,4-es motor 16 szelepes, nagyon megy, egyáltalán nem lomha!

Kata
labkat
 
 


Kata: köszi, de nekünk még évekig marad a kisautó, bármennyire is jó lenne egy nagyobb. Azért hogy nem kombi máris nem fáj annyira a szívem, meg mi mindenképpen dieselt szeretnénk majd. Majd, majd..... előbb a lakásgondjainkat kell megoldani. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi! Lapockában futó idegfájdalom nekem is van+ derékfájás is. Én voltam vele vizsgálaton és megállapították, hogy a csajok szétnyomtak mindent odalent. A lapocka meg az emelgetéstől van. Én most viszonylag rendszeresen szedek fájdalomcsillapítót ezekre pl voltarent és így lekopogom egész jó. Bár van, hogy csak úgy tudok elaludni, hogy befújom lidokainnal a lapockámat. Esetleg egy próbát megér nálad is.

Kép
tigriske1978
 
 


TIMI: mi meg azért akarunk most váltani, mert elég vacakul áll a piac, és így tudunk legalább venni jobb áron egy jobb autót! Egyébként jó választás az Octavia! Remélem egyszer majd valóra válik ez az álmotok!

Kata
labkat
 
 


Törpi! Milyen okosak már a lányaid. Míra színjátékán jókat mosolyogtam magamban. :-) Emma nagyon helyes lehet a TV simivel.

Kép
tigriske1978
 
 


Ó, kocsi téma. mi is váltanánk, de mi csak az én baromságomból, mert egyterű szerelmes vagyok. Még jó, hogy nem én hordom a nadrágot, és apa féken tart. Így is nagyon jó vagyok pénzköltésben, pedig nincs igazán mit.

Kata, örülök a jó híreknek, végre javulást mutatnak a fiúk. Nagyon ügyesek, jó gyorsan fejlődnek ők is. Van kitől ellesniük :D

Timi, ez valami szörnyű lehet. És tudod, ki a selejtes :evil: Doki elé én sem mernék állni a helyedben, na de ki gondolta volna, hogy azonnal ketten lesznek?

Tigris, hihetetlen, amilyen ugrásszerű most a fejlődés. Két hónapja még el voltam hűlve, hogy már 80-nál több szót tudnak, most meg már beszélnek szinte. A kirakók nem kihívások számukra, rajzolni még nem megy, de már nem nekem kell mindig, hanem próbálnak ők alkotni, és csodák csodájára, felismerni vélik benne az általam korábban alkottakat. Én nem látok hasonlóságot, de nekik jobb fantáziájuk van :lol:

A fenébe a csengetős autóval. A normál egy helyett háromszor nyomta végig a dallamát. Naná, hogy ébredt Emma. Ki kéne mennem, de hozzám még negyed óra múlva ér csak. Persze nem ilyenkor szoktunk aludni, de ma reggel minden csúszott, mert Emma éjszakai műszakát reggel hozta be, Míra meg az elmúlt napokban elmaradt hosszú alvást pótolta reggel a hasamon tápi után.
Megint nyomatja, ez nem az én megszokott csávókám, ki is nyírom akko most ezt :twisted:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jut eszembe, kicsit késő, tudom, többnyire mindenkinek van cipője már télre, de nekem lenne két bundás 20-as Siesta-m. Lányokon max 5-ször volt, akkor is kocsiban csupán. Talpa szinte nem is ért földet. Egyik bordó, másik mályvás rózsaszín. Felteszem én teszveszre is, vagy majd elmegy jövőre, csak gondoltam....

Na meg van három 20-as őszi/tavaszi cipellőm is. Kettő Siesta szintén, harmadikat én is használtan vettem, de nagyon szép és nagyon jó állapotban van. Márkáját nem találom (színe rózsaszín), azt akár valami vicces áron is adom a másik kettő mellé, ha valaki viszi. Az egyik almazöld (majd fényképezem, ha valakit érdekel), az sosem volt lábon. A másik lila, azt azért hordtuk. Ezeknek nem olyan gumivédős az orra, csak a noname-nek, azért is van még olyan jó állapotban. Csak nem tudom, kinek mekkora cipik kellenek tavaszra, ezt is megkérdezem, gondoltam... :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: csengetősök egyikén nálunk is sofőrcsere volt, de szerencsére nem ébredtek, fe,l r0á0,-szóval fel rá, csak Hanga belegépelt. :lol:
Tavaszra még korai lenne vásárolni, nem is merek még, pedig engem érdekelnének a cipellők. Hangáé most 19-es, Alexáé még mindíg nem érte el a 18-at. :lol: Pedig határozottan emlékszem, hogy a pocakomban neki feltűnően nagy lába volt, mert minden doki azzal kezdte, hogy hű, de jó nagy lába van már most! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, nem sürgős nekem ez az eladás, elfér még a házban, várok én tavaszig. Addig le is mosom és fényképezem őket. Aktuálisan majd újra dumáljuk. Igazából a télieket sajnálom, mert megcsodálták még a boltban is őket a kocsiban ülve lábukon, annyira szépek, de mi kinőttük őket. Mondjuk gondoltam, hogy nem úszom meg egy cipővel :?

Hanga ügyes :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


És hogy teljes legyen a boldogság, apa most állított be két 22-es vadiúj Asso bundás bakanccsal. Ajándékba kaptuk a cégtulajdonostól. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: és a 22-es meg még nagy? Mert ha jó, akkor inkább vigyorogj!
Köszi a várakozást, akkor ha aktuális lesz lezsírozzuk. Ja, és tegnap emlegettelek, mert apa kitalálta, hogy az Őrségbe vagy a környékére megyünk nyaralni, vagy Sárvárra, ha összejön az üdülési csekkünk a cégétől, tehát nem leszünk tőletek olyan messze, ha jól tudom! :wink: Persze a cipővel nem várunk addíg! :lol:

Délelőtt már sejtettem, hogy ez a nap nem lesz egyszerű, mert már akkor két ördögöm volt itthon a lányaim helyett. Gondoltam kialusszák és újra visszakapom őket, háááát jó nagyot koppantam. Két elvetemült, ádáz kölyköm volt. 5-kor hívtam anyósom, hogy itthon vagyunk ám, ha gondolja jöhet-ha nem gondolta volna, akkor egyből mondtam volna, hogy de nagyon gyorsan. Fél 3- 5-ig bírtam cérnával. Érdekes, ha van itt valaki rajtam kívül, akkor egyből megjavulnak. Nem is hiszi el senki sem, hogy mennyire égetnivalóak tudnak lenni. A kajálásukt6ól is égnek állt a hajam. Uzsonna semmi, néhány kanállal fogyott ugyan a tálból, de azt a falról takarítottam le. Bezzeg a reggel egész napra összedarabolt almából, narancsból, ami az enyém volt fogyókúrából kifolyólag kiették a narancsot, nekem maradt az alma, amit utálok egyébként. Vacsorára megint nem ettek, gondoltam adok egy kis narancsot, ha már úgyis annyira szeretik-nem kellett. Hmmm gondoltam, okés, akkor irány játszani mamával, én meg felfalom a narancsot-jöttek ám kunyerálni! Most itt kopog a szemem.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ááá, lányok, nem győzök ennyit visszaolvasni.
Köszöntéseket továbbítottam.
És tele a csukám. Szombaton mentünk volna vacsizni kettesben, akkor lesz a szülinapom. És persze a szitter pont most utazik el hétvégére, úgyhogy ugrott a dolog. Tököm tele, mindig azok a programok borulnak, amik rólam szólnának. Tudom, hogy csak halasztani kell, de akkor is. Készültem rá, most meg nesze. Jövő hét vége Laurás, az nem jó, olyankor estére totál kidőlök, szóval leghamarabb 2 hét múlva. Baromi aktuális lesz. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
vovanda
 
 


Vanda: basszus! Nagyon sajnálom! :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Vanda, nagyon sajnálom! Az anyák sorsa már csak ilyen? :( nem túl biztató, mert szerintem a gyerekek tudatosodásával ez már csak rosszabb lesz. Tény, két hét távlatából már nem is úgy érzi az ember, hogy az ő szülinapjának apropójából mentek el vacsizni. Kicsit talán kiábrándító, de azért az, hogy kettesben lesztek, akkor is biztos jól fog esni.

Zsófi, ma este én is hasonlóan beszéltem Emma fejével. Látszott, hogy érti, mert sértődöttségében rám sem nézett. Aztán átaludta az éjszakát, fél8-kor kelt. Lehet, hogy segített a dolog? Nem tom, ma este is megpróbálok a lelkére hatni.
Az anyák vérének szívása meg azért van, mert már unnak minket. Enyémek is érdekes mód, nagyon tudnak viselkedni idegenben, meg ha nem apával ketten vagyunk, hanem valaki más segít nekem. Asszem én is hibás vagyok, túl engedékeny vagyok, és ezt nagyon ki is használják. Az a pár alkalom, amikor elkapom őket, nem annyira mérvadó, különben lenne eredménye. Bár a barter dolog már működik, valamint a "megteszem Neked, de Te addig csináld meg ezt vagy azt" is néha.
13 hónaposan még ők is csak pár szót mondtak, hónapokkal később indultak be. Most meg aztán nagyon. Emma tegnap reggeli beszólása: elpogyott a kakajó. Hogy a névelő használata így menjen :shock:

Timi, Őrség sincs messze nagyon, de Sárvár egy köpés tőlünk. De jó lenne, ha sikerülne az az üdülési csekk! :D
22-es cipő pont jó, az kellett már, 21-est nem merek venni, tél végéig nem biztos, hogy kitartana. Apa mondta a vezetőnek mi kéne, az meg hozta. Nem így gondoltuk, de nem ellenkeztünk. Bár nem fűzős, hanem tépőzáras, ami nálunk necces lehet, de már nem volt más, így tél "vége" felé. Örülök én ennek nagyon!!!! Még a talpa is bundás, fog ebben izzadni a lábuk :shock:

Ma korán kelt Míra (3/4 7-kor, és este 1/4 10-kor aludt végre el), tiszta hiszti, Emma meg rosszabb, mint mikor nem alussza át az éjszakát. 7-től eddig bírtam az aktív foglalkoztatást, most beraktam nekik a családi videót, annyira követelték. Azt meg eddig bírták, megyek ebédet főzni, aztán elrakom őket, hátha a délután jobb lesz :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hali,élünk,reggel nagy teszveszelésben voltam,így se visszaolvasni,se írni nem maradt időm,most meg nem engedik a drága gyerekeim,hogy itt álljak. :?
Vendég
 


Azért megpróbálkozom egy-egy mondattal :lol:

Vana,sajnálom a szülinapi vacsit,tényleg bosszantó lehet.Csak a bébiszittyó tud rájuk vigyázni?Bár gondolom ha lenne más,akkor nem is lett volna téma az egész. :evil:
Vendég
 


És várjuk a szülinapi képeket!!!
Vendég
 


Bakker,és oldalt váltott a babanet,most már esélyem sincs olvasni is meg írni is :lol:

Este jövök :oops:
Vendég
 


Töepi!
Persze, jó lesz az majd. Csak annyira szar, hogy mostanában sorozatosan pofára esek, és mindig olyasmi miatt, ami ellen nem tudok tenni.

Timi!
Én magamnak festem a hajam, egy hete figyel a festék, kiváncsi vagyok, meddig még.

Nyuszi!
Beán kívül nem merem másra bízni mind a hármat, meg erős a gyanúm, hogy anyám el se vállalná.
vovanda
 
 


No. Állítólag holnap megyünk... De már totál elgem van mindenből.
vovanda
 
 


Vanda, az nagyon jó, ha "percenként" változik a program. És persze, biztos nagyon meg akarja párod oldani, hogy elvihessen, azért a sok kavarás, de valóban, ez is el tudja venni az ember kedvét a végén. No, fujj egyet, aztán örülj egy kicsit :wink:
Na ja, az embert padlóra küldi, ha csak kicsiket is kap, de sokszor :(

Nyuszi, mit teszveszelsz? Mire fened a fogad? Ebéd utáni alvásidőben nem tudsz jönni kicsit?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Hű, olvasni én is csak átlózva. Hanga reggel lázasan kelt, nekünk meg menni kellett papírokat intézni, anyós jött szitterkedni én meg reménykedhettem, hogy lemegy a láza a Nurofentől, mint eddíg mindíg. Mire hazaértünk már aludtak, másfél óra után nagy sírás, most várom, hogy visszaaludjanak, de kb. 0 % esély van rá a hangokból ítélve. :cry:

Vanda: drukk, hogy összejöjjön a vacsi kettesben! Tényleg, a képek jöhetnek ám!

Nyulasz: én is teszveszelek ezerrel, hála égnek én eladás fronton ténykedem, gyűlik a lé a csajok tavaszi ruháira! :wink:

Törpi: voltál már a Sárvári fürdőben? Vagy VALAKI? Minden érdekelne, szálló, fürdő, stb!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, mi lehet Hangával? Gyógypuszik aranyomnak!
Sárvári szállással kapcsolatban természetesen nincs infóm, még sosem voltam, de vannak ismerősök, akik dolgoznak ott, ill. jártak már arrafelé, megkérdem. Fürdőt már próbáltam, nyáron hatalmas a zsúfoltság, medence soknak rémlik. Aztán azóta lehet, hogy újították, mintha rémlene, majd tesóm faggatom erről, ő volt nem olyan rég. Elvileg nekünk is van oda 5000 Ft-os utalványunk, de még nem jutottunk el a csajokkal.
Most szervezem a szittereket jövő hétvégére, hogy elmehessünk apával wellnesselni Zalacsányba két napra. Remélem az én szülinapi terveimet nem húzza keresztül némi szitterprobléma :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sőt, jut eszembe, barátnőm, aki rendszeresen jár pancsolni Sárvárra gyerekestül, holnap jön hozzám, majd kifaggatom.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: köszi! Zalacsány szép kis hely, mi Kehidára szoktunk menni, nagyon szeretjük, de mindíg csak 1 napra.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Előbb-utóbb ideérek a képekkel, ígérem.

Törpi!
Maradjunk annyiban, hogy a 2010es év nem volt egy harsonás diadalmenet. Nagyon befordultam már, így utólag szidom magam, hogy miért nem mentem már korábban vissza melózni. Meg sok minden jött össze...
vovanda
 
 


Vanda, nagyon sajnálom :( :( A Minik nem most kezdik a bölcsit?

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Tényleg jó sokat írtok, én sem győzöm a sorokat, és tényleg szívás az oldal ugrás, nem is értem miért nem lehet írás közben visszalapozni

Cipőt lehet hogy én is rendelek az ebayről, de nem túl jó a méretezés, pont határon vannak a 11 cm-es talpukkal

Törpi nem semmi Míra, annyi eszük van már hihetetlen :lol:

Már mi is aludtunk 2 éjszakát majdnem egybe, remélem Réce rájön hogy az éjszaka alvásra való és nem a szülők szaladgáltatására :twisted:

Ma nagyon nagyot szívtam az esti altatással, meg akartam reformálni egy kicsit, de nem jött össze, ordítás lett a vége
bele kell törődni, hogy Laura csak az ágyamban hajlandó elaludni

és elképesztő mennyi agresszivitás szorult ebbe a csöpp kislányba, néha már félek tőle mi lesz ha nagyobb lesz
mondjátok hogy ez nem egyedi eset, és más gyereke is fújtat meg dobálozik ha nem tetszik valami

na lépek mert jött apa munkából

Móni
KépKép
reunion
 
 


Törpi!
Január 17én kezdünk, de akkor még csak beszoktatás, szóval kb. 2 hét, mire normálisan járunk.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Jelentem,a harmadik átaludt éjszaka zsinórban,így totál taknyosan,és köhögősen,nem értem én ezt,de azért szupi,1 éves koru óta kelnek,1 hónapig Bazsi,azóta Noémi.

Én sem értem miért nem lehet visszalapozni,sokszor két ablakban nyitom meg a babanetet,egyiken olvasok,másikon írok,de most marad ez az oldal :oops:

Ja lányok utánaolvastam,nincs olyan,hogy sima megfázás csak a hidegtől,ami nem fertőz,hanem lehül a hidegben a szervezet,így könnyen bejut a vírus,és bizony fertőz.Felolvastam a cikket anyósnak,miután mind a 4 unokája beteg(és ugye ő kezdte karácsonykor),erre másnap megkérdezi a sógornőmet,"de ugye nem gondolod,hogy tőlem kapták el?"Komolyan nem hiszem el :twisted: :twisted: :twisted:

Ruhákat teszveszelek,de én veszem,még sose adtam el semmit,pedig lassan el kéne kezdeni :lol:

Timi,szegény Hanga,mi baj van?
Bár múltkor Noéminek is volt 2 napig láza,végül második nap hagytam neki délután,és nem kapott lázcsillapítót a 38.6-ra,estére magától lement 37.4-ig,reggelre meg semmi baja nem volt,gondolom kinyírta a vírust.Remélem ti is gyorsan túllesztek rajta!!!

Törpi,én alvásidőben alszom :oops: :lol:

Vanda,hajrá vacsi :D

Móni,sajnálom az alvást :( de ha elkezded,akkor legyél ám erős,lehet pár nap,és simán megy majd.Akaratosság nálunk is van :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Nyulasz: éljen az alvás! Hangával nem tudom mi lehet, időnként belázasodik 1-2 napra, aztán semmi baja utána. Őt nem tudom hagyni lázasan, mert már a hőemelkedést sem viseli el. Tiszta nyafi, egyfolytában sírdogál, bújik és aludni sem tud olyankor, úgyhogy muszáj neki lázcsillapítót adnom, pedig jobb lenne kicsit hagyni. Azért bízom benne, hogy ma már nem lesz láza!

Móni: agresszivitás nálunk is van. akartam is már kérdezni én is, hogy ez ugye nem egyedi eset?! Nálunk Alexa tépi a saját haját nagyon durván-meg az egész családot végigmarja. Múltkor hátrarántotta Hanga fejét a hajánál fogva, aztán beleverte a rácsba-éppen be voltak csukva a szobájukba. De minket is sebesre mar és hiába tanítgatom, hogy nem csinálunk ilyet és helyette ciróka van, egyszerűen mintha csakazért is durvulna. És csíp és úgy harap, hogy csillagokat látok, tiszta lila vagyok.

Babus: merre vagy? Hogy vagytok?

Vanda: kitartás! Dolgozni mikor kezdesz?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


haho,
mi már megint-még mindig betegen, Tami megint nagyon köhög persze igy hány is szegénykém meg ömlik a taknya és lázas is volt tegnap meg éjjel is ÁÁÁ pedig már azt hittem h jobban van, nem is értem :? és már nem is reggelizett semmit csak vizet iszik :cry:
Laluval tegnap voltunk kontrollon, minden ok, uh is, pisi is, persze a fisifositol (az uj ABtöl, nem is kell szedni igy) gombás lett a nunija most azt kenjük meg össze volt növe nunus kicsit, szerencsére szét tudták törölni, vv eredméyn pénteken lesz, majd márc vévégn kell megint menni, addig meg havonta pisinézés ééés nem kell több AB koppkopp
Timi: jobbulást Nektek :wink:
Móni: mi is verekszünk néha :oops: gondolom elmulik, mindig bocsánatot kell kérni meg simisimi vagy bünti ha máshogy nem megy, most hajtépés van soron :? :oops:
Nyulasz: ügyik vagytok éjszaka :wink: az receptes az az orrcsepp amit irtál??? sztem kellene vmi más nekünk mert brutál Taminak egész nap csak ömlik hiába porszi többször :?
Vanda: hajrá vacsi :wink:
Törpi: hurrá wellness :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Csajok!
Szülinapos képek iwiwen, akinek nem vagyok, kiabáljon.
vovanda
 
 


Babus: de jó, hogy Lalu rendben! Taminak jobbulást!

Zsófi: hurrá egyedül elalvás! Menni fog az egyedül is! Enyémek van, hogy 1 órát is elvihognak a sötétben mire elnyomja őket az álom.

Hanga láztalan, de megy a hasa. Szegénykém, ha a legkisebb gondja is van egyből jön a hasmars, de az mindíg átöltözős típusú. :(

Vanda: meglestem a képeket! Hihetetlen hogy elszaladt ez az 1 év. Érdekes volt nézni a 1 éveseket a mostaniakhoz, annyit változtak!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?