Új privát üzeneted érkezett!

Várom a doktornőt,sikerült elcsábítani házhoz.
Láz nincs,de 37,2 -t már mértem este,de feljebb nem ment hála égnek.Elkezdett köhögni és tegnap már alvás közben hallottam a kis mellkasát,ahogy hörög.Apa megy 2 éjszakát dolgozni,én meg úgy gondoltam,h nézze csak meg a doki,mert ha lappang benne valami,hátha el lehet csírájában fojtani.
Megőrülnék,ha itt maradnánk ketten és én nem tudok neki segíteni.Legalább,ha kapunk valamit a bajára,annyival nyugodtabb a lelkem,h tudtam valamit tenni azért,h helyre jöjjön.

Megyek,mert ébredezik.

Puszi mindenkinek!!!!

TAVASZT AKAROK MOST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Aranyoska - szuper, hogy házhoz jön a doki!!!! Ha már hőemelkedése van, én is tuti dokkerért kiáltanék. Reméljük semmi komoly, és ad vmit, ami gyorsan segít!

mikegirl
 
 


Tavaszt azt én is akarnék :lol: :lol:

mikegirl
 
 

 
 

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDNKINEK: BABÁKNAK, MAMÁKNAK ÉS A PAPÁKNAK IS!!!!!
:D


Szilveszetrünk jó volt: Zorka aludt szinte estétől (na nem az ágyában, hanem mellettünk a nappaliban szopipárnán :wink: ), aztán csak fél 1-kor kelt, mert éhes lett. Mi kockapókereztünk kettesben, aztán átjöttek Zoli tesójáék 11 körül és a szoptatás miatt fél 2-kor feküdtünk! Szóval nem volt rossz, Zorka nem fél a durrogtatástól szerencsére!

Lányok, én valszín megszívtam a hordozókendővel :( Tegnap és ma próbáltam, de Zorka bojkottálja... egyszerűen visít benne :cry: Pedig én nagyon szeretném, ha szeretné!!!! Lehet vmit nem jól csinálok? :?
Nézek majd még megkötési módokat, mert csak a keresztkötést próbáltam, ahol a lábai kilógnak... Pedig nagyon jó lenne, ha megkedvelné, mert így mozdulni sem bírok sokszor... Főleg most h. mindenki fogdosta a popóját az ünnepek alatt :(

Eclipse, ügyesek vagytok a pelussal! Én azt hiszem nem lennék rá alkalmas, főleg, h. nincs helyünk teregetni sem.

Májki, gyógyulgassál gyorsan! Nem is vagy hájas!!! :wink:

Aranyoska, örülök, h. jól alakulnak már a dolgok! Én is nagyon várom már, h. jobban ellegyen Zorka és a hasa se fájjon! Én bízom a 3. hónapban! :)

Na már nyöszörög is az ágyában... mennem kell!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


MINDENKINEK :D

Akkor pár fotócska:

Kép szopipárnán

Kép karácsonyfánk

Kép Zorkalszik :)

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Anyukák, Babák!

A betegeknek mielőbbi gyógyulást! (Mikegirlék, Aranyosék, Lucuzsék, Vikooék)

Eta
Még korábban kérdezted. Barni most 4kg. (De 2,5kg-val hoztam haza a kórházból.)
Most azt csinálom, h félóra után böfi és még visszateszem cicire. (Ezt Kriszta javasolta, azóta egész szépen megindult felfelé a súlya.)
A védőnő semmi értelmeset nem mondott.

Behoda
Mi is Varró Dánielt kaptunk! :) :)
Az mi kedvencünk:

Höcögtető (ezt angolos kimértséggel mondogassuk jóvágású babáknak)
Nos, mi sűvít valamint hurrikán,
tandara, tandara, dann?

Sir BARNI vágtat arany paripán
tandara, tandara, dann.

Még feje lágya noné be se nőtt
tandara, tandara, dann

s állva pisilnek utána a nők
tandara, tandara, dann

nézi epedve a sok szöszi lány
tandara, tandara, dann

Sir BARNI vágtat arany paripán.
tandara, tandara, dann.

(Persze az eredeti nem Barni...:) )
Édes a kisfiad, h első szilveszterén már becsajozott. :D

Eclipse
Hűűű. Bilitál? Hogy te milyen ügyes vagy!

Navi
Engem is elfog néha a rossz hangulat. És olyan bosszantó, h nem tudok ellene tenni!

Éjjeli alvás:
Grat mindenkinek, akinek éjszaka átalvós babája van!!!!!!!!!

Nálunk egyenlőre még ugyanaz a helyzet. kb. 1evést hagy csak ki. kb. 7körül fürdés alvás, és éjfél-1körül kelünk. De már lassan meg fogom szokni.
Ha nagyon kóma vagyok, akkor ilyenkor csak odaveszem magam mellé és a cicit a szájába teszem, és alszom tovább. (Ha böfizni kell, akkor elkezd nyöszörögni, ha nem akkor pedig így alszunk együtt a köv. etetésig. (Úgy mint Vikoo ti csináljátok.:D )


Barni elkezdett aktívan gögicsélni és folyton magyaráz. Nagyon nagyon édes ilyenkor. Amikor a kedvenc mondókáját mondjuk (Paripám csodaszép Pelykó...) van, h kurjongat is. Smile Very Happy Ilyenkor meg lehet zabálni.
És ami a legeslegdurvább, és szerintem hihetetlen is: Mielőtt kakil mindig mondja, h "ee-ee-eee..." ha nincs "eee"-zés akkor nincs kaki se.

Nagyon szuperek a baba- és családfotók!:)

Remélem tudok jönni majd még!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Csajok!

Minden baba meseszép!
Igazán büszkék lehetünk csajok!!!

Mikegirl, jobbulást!
Ati még mindig annyira drasztikus vagy már azért javult vmit a helyzet?
A két kép-mintha ikrek lennének:)Gyönyörű gyerekek!!!

Pelus: nekünk most a 3-as Pampers aktív baby A CSÚCS!Ebből az extra mennyiség sem folyik ki.Luca közel 5 kg!

Ő is nagyon el lett rontva az ünnepek alatt, ma megszenvedtem vele, de nagyon!De az apukája a ma kivételével még a héten itthon lesz:)
Nagyon jó volt együtt:)Mi is végre egymásra találtunk :wink:

Képzeljétek, én is rendeltem hordozókendőt!Elvileg holnap érkezik, már nagyon várom!Remélem Lucának is bejön majd!

Szilveszter: éjfélkor a himnusz közben állva szopizott Luca:)Aztán 3-ig nem is volt hajlandó elaludni, bulizott!

Szissz, azt gondoltam csak én vagyok képes ilyesmire, de mi is rákattintottunk a vv-re szilveszterkor :D
Úgyhogy jót mosolyogtam, mikor olvastam, amit írtál!

Bedoha Olivér egy kis Casanova :D

Lucuzs, hogy vagytok?

Vikoo ti?

Aranyoska mit mondott a doki?

Eclipse-bilitál :D Még nem is hallottam ilyesmiről!Miket nem tudsz te :D Ügyes vagy nagyon!

Ebba, már én is pakoltam, nem is keveset!Valamelyiket meg is sirattam! :roll:

Test: én lassan nem bírok tükörbe nézni, és ezt most komolyan mondom!Csinálom a Rubint Réka féle baba mama tornát, Luca nélkül, sétálok vele, és meg sem mozdulnak a kg-k!
Tegnap befeküdtem szoliba, vettem bérletet.
Fallabdázni mennék már nagyon, de az meg olyan drága, h. csak heti 1 fér a keretbe, meg izomlázat is okoz!

Navi, én nem szoktam a babákat hasonlítgatni, de ahogy ránéztem, megállapítottam, h. nagyon hasonlít rád Zorka!Édes nahgyon!!Sajnálom a kendőt, remélem nálunk nem ez lesz!

Csajok, nekünk is azt mondta adoki, h. keveset hízik Luca!Kiborultam nagyon, de most azt gondolom, h. lefizették a tápszergyártók, mert bőven van rajta hurka!

Eta, merre jársz?

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Mi meg megjártuk a dokit reggel. Felhívtam, hogy mi legyen, Balázs olyan pici még nem akarok órákat várni betegek között. Mondta, hogy 9-re legyünk ott, és akkor behív. Így is lett.

Balázsnál hörghurutot talált, gyógyszer hegyeket kaptunk, hogy ne legyen tüdőgyulladás.:cry: :evil:

Boginál a légcsőhurut szépen javul, de iszonyatos a mandulája, olyannyira, hogy csütörtökön újra látni akarja, hogy javul-e. :cry:

Eléggé el vagyok keseredve, már én is tudom, milyen az, ha mardos a lelkiismeret, a bűntudat, pedig az eszem tudja, hogy nem miattam betegek... :cry:

De talán kicsit megnyugodtam, hogy végre doki látta, és hamarosan meggyógyulnak!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok

bocsánat nagyon eltüntem nem tudtam az utóbbi időben jönni

először is Macs család fogadjátok őszinte részvétemet,annyira sajnálom Kittikét :( biztos vagyok benne én is hogy érezte mennyire szeretitek őt. nagyon sok erőt kívánok nektek Balázska vigaszt nyújt nektek

nálunk az utóbbi időben zajlott az élet tesómnak sajnos nagyon nehéz komplikációs szülése volt sokat kellett segitenem utána is, sok vért vesztett. utána meg lett egy mellgyulladása 40 fokos lázzal :( nálam is volt gond, kaptunk egy jó kis fertőzést, a babának szájpenésze lett, ami átterjedt a cicimre, igy napokig orditottam szopinál. de túl vagyunk rajta

egyébként jó vagyunk kiscsaj nagyon édes annyit vigyorog. hol jobb napunk van hol kevésbé, de alapjában heppik vagyunk már mászkálunk sokat vásárolgatunk stb

bár utólag de kivánok mindenkinek nagyon boldog új évet - a kismanókkal nem lesz nehéz

jövök most már gyakrabban, hozok majd én is képet nekünk is van mosható pelusos képünk olyan cukker

Kép
vayacon
 
 


Luczus: milyen gyógyszert kapott Balázs? Gyógyuljatok meg gyorsan... és sajnos az érzést én is ismerem, ráadásul a mi náthánk nem súlyos, így nem kaptunk rá gyogyit, így viszont nem gyógyul... :-( csak éjszaka kell szívni, de így is sajnálom szegénykémet... erre mondta a doki, h márciusig kitarthat. :-(

Dorka: mennyi az a kevés hízás? És mihez képest kevés??? Csak, mert Luca sincs rossz húsba, sőt… az, h egy héten vagy kettőn nem hozza az elvártat, az már baj??? És mennyi most az elvárt heti, havi hízás? Boldi ezen a héten „csak” 250 grammot hízott, viszont így már 6800 gr.

Hűűű, szegény Vaya, borzasztóan hangzik, de jó, h jöttél, és h rendeződtek a dolgok.

Most csak ennyi voltam, mert hulla vagyok… jóccakát

Kép

Kép
vikoo
 
 


Hali!

Gyorsan! Mi is élünk Dorka, jól esett hogy hiányoltál... Majd jövök gyakrabban, de amig Zoli itthon van, addig minden pillanatot ki akarok használni vele: ), meg persze hogy el tudok menni ide-oda.

Szerdától sajna már dolgozik, de ez azt jelenti, hogy akkor majd jövök bővebben: )

UTÓLAG IS MINDENKINEK BOLDOGÚJÉVETKÍVÁNUNK

Pussza.. és mindenki gyógyuljon mert NEMSOKÁRA TAVASZ :roll:

Kép
Kép
eta
 
 


Vaya! Sajnálom, hogy ennyi rossz is történt mostanában veletek. :cry:
Remélem most már mindenki jól van!
Várjuk a képeket! :wink: :D

Vikoo!
Balázs gyógyszerei:
- Ospamox- antibiotikum
- Spiropent- hörgőtágító
- antibiotikumos orrcsepp
- kámforos köptető kúp (ettől a falra mászok :evil: , azonnal elolvad, hogy az ember hozzáér, fenékbe dugni esélytelen! :evil: )

Szerencse, hogy az antibiotikum "ízlik" neki, gyakorlatilag nem köpi vissza.

Tavasz ide is jöhetne már!!! Elegem van a hidegből, pedig még a fele sem telt el. :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt! :D

Frissnek és üdének érzem magam!!! :D Micsoda éjszaka volt.....Adélka 8-kor lefeküdt, kelt fél 4-kor, majd gyors visszaalvás, és kelés 7-kor. Betegség: dr néni azt mondta, ha csütörtökig nincs jelentős javulás, akkor antibiotikum kell, mert szerinte tüszös mandulagyuszim van. (Csak felhívtam, mert Adéllal tudnék csak menni, azt meg inkább nem. Szóval távgyógyítás volt a kérésemre :) )

A mai program: takarítás ezerrel, apának tortarendelés, mert csütörtökön tartjuk a tegnapi szülinapját - és én béna vagyok a tortasütéshez, tegnap csak koccintás volt.

Új szerzemény az apukámék karácsonyi pénzéből Adélkának:
http://brendon.hu/Products/ViewDetails/ ... e&store=25
Természetesen kupon áron :wink: Karesz szerint nem lányos a színe, szerintem meg unisex. A csak piros vagy a csak kék olyan unalmas volt.

Úgy néz ki, Atinak találtam készségfejlesztő tornát, most szerveződik. Reméljük lesz is belőle valami. Egy kicsit ezzel is lefogyasztanánk az energiáit, hogy kevesebb maradjon csínytevésre.

Vayacon - Jó, hogy újra itt!!! Kemény csajszi vagy, hogy mindezt végigcsináltad!!! Örülök, hogy már túl vagy rajta. Pont erről a szájpenész átterjed cicire problémáról beszéltünk múltkor a védőnővel, és mondta, hogy nagyon ritka.....

Lucuzs - Akkor nektek is kijutott a betegségből. Balázskának tényleg ne legyen tüdőgyuszi! És mindkét apróságnak jobbulást kívánok és mennek a gyógypuszik!!!!
Kúpot nem leheg picit feltenni a fagyasztóba? Na nem kockára, csak hogy addig bírja ki, amíg tapogatod.

Dorka - Ati azért sokat javult, de iszonyatos hisztis és akaratos. De azért már sokkal jobb a helyzet.
Mozgás - nem választasz másik Rubint Rékát? Van egy olyan, hogy napi 20 perc önmagadért. Annak van popsi, csipő és hasizom része 20-20 percben. Nekem ez van talonban még, de most mást csinálok. Lehet meg kellene próbálni azt. Mondjuk nem tudom, hogy milyen a baba-mama torna. :oops:
Izomláz miért gáz? Csak átmeneti dolog. Vagy valamit megint én nem tudok? :oops: :lol:

Wivi - ez a höcögtető naggyon jó :D Adélka is gőgicsél. Megzabálom, mikor a kis ajkaival próbálja formálni a kiadott hangokat. És amikor énekelünk neki, akkor nagyokat mosolyog, és ő is "énekel". :lol:
Kaksi jelzéshez gratula!!!! Nálunk a nagy nyögések mennek, majd egy robbanásszerű hang :lol:

Nav - Szépek vagytok! :D Szuper Szilveszteretek volt akkor, ahogy itt olvastam sokunkhoz képest :lol: Nem tetszik a hordozó kendő?! :(
3. hónap - akkor meg akár már jöhetnek a fogak is, szóval majd azért nem alszunk 8) Csajok, az első pár évben úgyis mindig lesz valami, alvást csak utánra tervezzünk. Most a kisördög szólt belőlem :oops:

pesti és újpesti csajok - Pólus tali mikor? Mondjuk én még nem gyógyultam meg, de a napot kitűzhetnénk. Jan 18 kedd? Mehetnénk késő délelőtt, esetleg ebédre ott bekaphatnánk valamit. Szopiztató hely ugye van?

Nem is meséltem. Dunapláza, szopizás. Adélka egyszerre büfizett és köhögött, és óriási sugárban és ívben a szopizottak nagy része kijött. Apa ruhájára, a táskára a fotelbe, a földre, a falra, jutott mindenhova. Szegény apa takarított, aztán kezdtük előröl a szopit. A látvány ijesztő volt, ki is készültem, és nagyon féltem, hogy megismétlődik. Persze hogy velünk történnek meg az ilyen balesetek :?

Na akkor, aki még nem küldött képet, az pótolja kérem szépen, hadd lássunk mindenkit!! :D
Szép napot, pusszantás mindenkinek!! Ma van a napfogyatkozás. Bár a napnak itt nálunk se híre, se hamva, tök szürke minden :?
De!! Állítólag péntektől jön a jobb idő, legalábbis ami a hőmérsékletet illeti. Hétvégére 5-6 fokokat mond, és számíthatunk a napra is. Bízzunk benne!

mikegirl
 
 


Sziasztok!

MINDENKI GYÓGYULJON MEG!!! MOST!!!!

Én most se kendőt próbálok beszerezni, hanem egy kettős babaerszényt onnan, amit egyszer Eclipse belinkelt (köszi) :). Már akkor is tetszett, csak drágállottam. Most használtam bukkantam rá, kedvezőbb az ára. Csak arra szeretném, hogy gyorsan felkaphassam, nem hosszú túrára :). Remélem jó lesz!!! Nagyon várom! Most szervezzük az átvételt :)

Szopival annyi a helyzet, hogy van elég tejci - még fagyasztani is tudok egy keveset -, de nem jó eloszlásban. Reggel van sok, akkor Bence is jóllakik, és majdnem egy kajányit tudok fejni. Ezt elteszem, és napközben ebből, plusz a többi fejésből kap kiegészítést. Mert a többi szopi alkalmával sokkal kevesebbet eszik csak, szerintem nincs a ciciben elég, ő meg türelmetlen kivárni, vagy lusta megindítani a tejet. Így egész nap kajálunk, fejek, sterilizálok. Nem tetszik... Emiatt egy kicsit aggódom a pólusos tali miatt - de vagy viszek tejcit, vagy tápit pluszba...
Amúgy MoreMilk nekem nem nagyon használt, alkoholmentes sör se. Gyerekdokinéni szerint pihenjek többet, és adott homeos bogyót. Pedig nem csinálok itthon semmit!!!! Tornázni se merek, pedig táncra is mennék már nagyon. :(.
Ja, és tegnap pecsételtem egy kicsit. Meg fog jönni már most?? Még nem akarok ezzel foglalkozni :D :D
A hangulatom amúgy jó (!

Vannak kérdéseim:
- van, aki nem tápit, hanem tejet visz magával kiegészítésnek? félek, hogy megromlik útközben. esetleg van ötletetek, hogy hogyan kellene?
- cumisüveg termoszt használ vki? működnek?
- metrózott már vki a picivel? én nem merem, mert hangos... Pedig jó lenne. (Nem, nem a pólusba szeretnék metrózni :D).

Január 18 nekem jó! Addig okosítsatok ki :D :D

ÉS ÉN IS TAVASZT SZERETNÉK!!! HIDEG VAN, SÖTÉT VAN ÉS UNDI AZ IDŐ!!!

Puszi!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok,

Olit felkötöttem a kendőbe, így 2 perc aladt be is aludt. Amúgy délelőttönként annyira eleven a drága, hogy semmit nem lehet mellette csinálni, de most legalább elindult a mosás.

Betegeknek gyors jobbulást, vigyázzatok magatokra!
Én ezért is alig merek kimozdulni babuval, nehogy vmit elkapjon a csalingászás alatt. Csak babakocsizunk ebéd után.

A Pólusos tali elvileg nekünk is jó. Ott be lehet ülni vhova, ami bababarát?

Felébredt a kendőlakó, mennem kell.

Pusza mindenkinek!

KépKép
bedoha
 
 


Sziasztok!

Babák gyönyörűek!

Betegeknek jobbulást!

Mi elutaztunk a télből a tavaszba... Sopronban élvezzük a napsütést.
David most is a teraszon alszik :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Halihó!

Rebekám szenved a rengeteg váladéktól.Hála égnek láz továbbra sincs.

Ő is az OSPAMOX nevű antiszart kapta,de abba egyeztünk meg a dokinővel,h csütörtökön felhívom,ha nincs javulás vagy netán rosszabb lenne az állapota,annak csak akkor állunk neki.
Addig NASIVIN orrcsepp,napi 4-5x és mi is toljuk a KÖPTETŐ KÚPOT.

Pirosnak látta a torkát,és a mellkasa is elég zajos,de azt mondta,h talán még időben szóltam és bár nem 100%,h megússzuk az antibiotikumot,de van rá esély.Jó lenne.
Éjjel már hallatszott,ahogy szakadozik fel a váladék,és szegény emiatt folyton köhög,de ez már jó jel,h szakadozik fel.
Este 11kor 10 perces sírás után,kivettem megnyugtattam,visszatettem cumikával együtt és aludt reggel 6-ig,aztán evett 10kor,és azóta megint szunya van.
Nála az esti első elalvás nehéz,mármint fürcsi után,de,ha akkor sikerül kihúzni alóla a talajt,akkor szépen átalussza az éjszakát.

Minden babónak mihamarabbi gyógyulást kívánok!!!!

Lucuzs:remélem sikerült elbánni a kúppal;)

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Amida - váltott ciciből szoptatsz? Egyébként reggel nekem is több a tej a hosszú éjszakai szopi szünet miatt. Én nem fejem ki a maradékot, jó lesz az a következő szopikor, ennyivel is több lesz akkor a ciciben.
Én tápival annó azt csináltam, hogy itthon elkészítettem forró vízzel, hungarocellel bélelt termoszba be, és mire kellett, pont jó hőmérsékletű volt. Mondjuk éppen mindig kaja után indultunk ilyenkor. De a lényeg szerintem, hogy melegebb legyen, mint ahogy fogyasztható, és mire kell - te tudod, hogy kb mikor lesz rá szükség, éppen jó lesz.
Anyatejjel problémásabb. Ha kockára fagyasztva hozod el, tuti nem romlik meg, viszont iható hőmérsékletű sem lesz. Nekünk van szivargyújtós cumisüveg melegítő, kocsiban lehetne esetleg megmelegíteni, de ez nem kis macera.
Mecsek tea? én most azt iszom.

mikegirl
 
 


Csak gyorsan pár fotó,az én kis takonypócomról!!!




Kép Kép

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Lányok!

Betegeknek, Lucuzs, Aranyoska, Vikoo, gyors gyógyulást!

Szegény Vaya :( Nálunk is volt szájpenész, de nem ment cicire. örülök hogy már kilábaltatok belőle!

Ebba,
sajnos a babód a fektetett hordozásokat kinőtte, háti hordozáshoz még kicsi, jelenleg szerintem csak az elől keresztezett marad, de ha azt nem tolerálja, akkor nem tom :cry:

Aranyoska,
Beki 2 ujjal fogja a cumisüvegét???
:shock: :shock: :shock:

Ami,
ez így normális! Mármint hogy reggel több tej van, és a nap folyamán kevesebb. De az a kevesebb zsírosabb! Kérdezz meg egy szopi tanácsadót :wink: ő is ezt fogja mondani.

Metró: én mindennap metrózok, Mollika már a teljes 2-3as vonalán járt! Átadják a helyet! :D Babát nem zavarja, beveri a szunyát.

Bedoha, Lucuzs,
még nem is mondtam, de hordozó apukáknak nagy gratula!
Olyan aranyos, amikor nagy mackó apukák viszik a kis csöppségeket.

EC, bilitál,
csak egy sima műa. tál, amit kineveztem annak.
De jelentem, az első napi sikerek (3 kaki a napi 6-ból estig) után a 2. napon 5:0 a kaki javára :cry: :cry:
Mindig egy gondolattal hamarabb bekakilt mint hogy rá tudtam volna tenni. Aztán párszor üresre vetődtem, mert csak puki volt.. szegényke most meg nehezen tolerálja a vetkőztetés-öltöztetést... de még nem adom fel!

Wivi,
mi is úgy alszunk, hogy "lóg a cici a baba szájába"! :lol:

Jó hír: most voltam Mollikával komplett UH-n - koponya, hasi, kismedence, csípő - és minden a legnagyobb rendben, refluxra utaló jel NINCS! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Majd megzabálta a dokinő, mennyire cuki és barátságos baba.
8000 pénzt fizettem de megérte.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok,
jöttem végre kicsit dicsekedni, az én lópokróc kisfiam egyedül játszik… olyan édes, vagy 20 percig elvan kaják után! És újabban az egyik ökle mindig a szájában van... hogy változnak ezek a kis csöppek!

Kép

Kép

..és a kis Tigrincsem:

Kép

puszik

Kép

Kép
vikoo
 
 


vikoo:gyönyörűűűűűű:::és az a szerkó(tigricses)eszméletlen jóóó!!!!

Eclipse:ujjacskára gyúrunk vazze... :wink: :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok Csajok!

Megérkezett a hordozókendőm, már rakom is be a mosógépbe!Olyan izgatott vagyok, mint egy kisgyerek!Remélem fogja szeretni.

Képzeljétek, még a héten mától Andris itthon van, annyira örülök!Most elmentek Lucával sétálni!

Vikoo, nagyon édes Boldi, látom ti is imádjátok H&M-t, már a sapinál is néztem, én most bele vagyok zúgva azokba a ruhákba, most vettem ott Ilove Dad gatyót, pulcsit meg zoknit.
Most már nem sírdogál annyit, ugye?
Hízás-én is ki vagyok akadva, és nem akarok neki tápszert adni!Amúgy 500 grammot mond a dokinő, havonta, nekünk pont megvolt...Most itthon méricskélem, de már teljesen belebolondultam az egészbe.

Este mindig sír, sokat, nehéz megnyugtatni.Azon szoktam gondolkozni, h. lehet nincs addigra elég tej.De ez hülyeség, hiszem, ahogy eszik, úgy termelődik vagy nem?

Aranyosak, gyógyuljatok meg gyorsan gyorsan.Most komolyan Beki tartja azt az üveget?
Nagyon édes!

Lucuzs jobbulást a kis betegeknek!És nem szabad magad hibáztatni!!!Annyira jó anyuka vagy!

Vaya, sajnálom ezt a sok rossz dolgot!Ügyes voltál nagyon!Képet várjuk nagyon!!!

Eta, várunk!

Kriszta, jó pihenést nektek!!

Mikegirl, akkor szépen fokozatosan Atival is ok lesz minden!Nagyon felnézek Rád, nagyon erős nő vagy!
Ez a baba mama torna igazából semmit nem ér, valószínűleg Lucával jó lenne, de vele még nem merem csinálni.
Nekem többen mondták, h. az izomláz tejsavat termel, és az nem jó.Lehet, h. ez is Hülyeség?Kriszta?????
Mert akkor ezererl megyek fallabdázni.
Én is amúgy az első Rékán gondolkozom, lehet, h. le is töltöm!

Eclipse, látod minden ok:)
Mi a reflux jele?

Megyek, mert telik az idő!

Puszi csajok!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!!!!

Végre tudok jönni. Mondjuk ez egy kicsit túlzás. Már három napja írom a hozzászólást és karácsony óta jegyzetelem amit meg akarok osztani veletek.

Nagy volt a pörgés felénk. Vagy mi mentünk, vagy hozzánk jöttek. Manóka nagyon jól viselte. Utólagosan is mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!

Valamelyik hozzászólás már régi topic lesz de azért leírom ha már lejegyzeteltem.

Fektetés,
fürcsi után oldalt majd az éjszakai evés után hason. Háton csak napközben van el. Tudom minden elvnek ellenvall de mit tegyek. Ja egyébként a kórházban is hason vagy oldalt fektették ám. Szerintem onnan örököltük. :wink:

Baki(k), :lol:
1, Nem vettem észre, hogy a füle mögött van egy gödröcske, hát ne tudjátok meg mit szedtem ki onnan négy hét után. :oops:
2, Ugyan így jártam a lábujjai között. KI gondolta volna, hogy ha valaki effektíve nem érintkezik a külvilággal akkor is koszos lehet a lába. Tiszta égő vagyok.
3, és végül de nem utolsósorban a legfrissebb miszerint elfelejtettem tisztába tenni. Bedobtam a gyereket a lütyözőbe és csak dugdostam vissza a szájába a cumit majd amikor kivettem mert már nem tudtam elképzelni mi baja van akkor éreztem, hogy nyakig pisis a Drágám. :oops:

Rabbe,
úgy örültem a felajánlásodnak! Rá is készültem amikor eszembe jutott, hogy névnapozunk 8-án. Nem baj, majd legközelebb.

Tatjana,
úgy megtetszett a fürdőszivacsotok, hogy mi is vettünk. Nagyon szereti. Köszi érte!!!! :wink:

Neva, Wivi,
nekem is elő-elő jön a rosszkedv, lehangoltság, idegeskedés. Pedig azt hittem már végleg elmúlt. :cry:

Gyancsi,
nagyot nevettem a porszívó storyn. :lol:

MIke,
király a babakocsi. Nekem is kéne boltolnom valami nagyobb kerekűt.

Csajok,
császár után mikor lehet elkezdeni sportolni?????

Jan 18,
nekem jónak tűnik.

Hordozókendő,
én aki nagyon ellene volt a hordikendőnek képzeljétek el, hogy ma kipróbáltam (kaptam egyet ajiba). A gyerkőc nem győzte kivárni míg megcsinálom a kajcsiját. Beletettem és királyul elvolt. Eddig nem jött be mert nem szerette ha nem tudott forgolódni, most meg csak úgy túrta magát a mellemhez. Imádtam!!!

Na talán ennyi. Dobok még két képet!

Kép
Kép
haynii
 
 


Kép

Kép

Kép
Kép
haynii
 
 


Rohanok vasalni, csak gyorsan annyit, h olyan szépek a babák… Aranyoska Beki királylány, nagyon édes… És Máté maci meg pedig világ aranyos abban a maci bundában… Olyan szerencsések vagyunk!!!!
Majd még jövök... puszancs

Kép

Kép
vikoo
 
 


Vivi, tényleg nagyon jó a mondóka és ez a kaki előtti eeeeee, hát nem semmi Barni!!! :D
Nálunk is csak egy evést hagy ki Zorka, úh. ha nem megyek be aludni az esti (20, 21 órai) és a 23 óra vagy éjféli szopi között, akkor csak 5, max. 6 órát tudok aludni… és ez nekem nagyon kevés :roll:

Dorka, remélem, Luca baba nem visít majd a kendőtől!!! Bár ma nekem is sikerült beletennem Zorkát, na persze kómásan, de nem adom fel!!! Majd akkor próbálkozom legközelebb, ha nagyon jókedvű és ha bírja, utána jön a hisztisebb verzió. Ha meg nem hát nem :?
Már mi is egymásra találtunk apjukkal… tök jó duma! :wink:
Én is elkezdtem hízni… már alig jön rám a farmerom :shock: Azért ez a mozgáshiány kezd betenni! Engem is érdekelne ez a Rubint Rékás 3x20 perces! Ha letöltöd, elnavigálsz majd, h. hol keressem! (Kicsit amatőr vagyok a témában :oops: )
Babahízás: a védőnő holnap jön ki 3 hét óta először, de csak azért mert felhívtam a csüt-i oltás miatt, szóval fogalmam sincs, h. eleget hízott-e vagy sem a kicsilány… de nem izgatom magam, mert eszik rendesen és nem jön ki szinte semmi csak alul! :lol:

Lucuzs, sajnálom, h. betegek a csöppségek! Jobbulást!

Vaya, ez nagyon durva!!! Örülök, h. már túl vagytok rajta! Sajnálom tesódat is! Vért is kellett kapnia? Mi volt a gond? :(

Eta, nekem ma jutott eszembe, milyen rég voltál, de be lettem előzve :D
Én is Zolizom még szerdáig, aztán csüt-től nehéz idők jönnek! :roll:

Májki, jó, h. Ati már alakulgat és biztos szupi lesz neki a készségfejlesztő, kicsit leköti a feles energiáit!
Szép az új szerzemény! Szerintem tök csajos! A pasik nem értenek ehhez :lol:
Dunapláza szopizás… hát bátor vagy!
Dobok nektek mindjárt napfogyatkozásos fotót!

Amida, nagyon csinik vagytok!!!
Tejci cipeléssel kapcsolatban nem tudok tanácsot adni…
Kettős babaerszény? Jól hangzik! Ez olyan, mint a kenguru?

Szerintem amúgy Zorkának az a baja a kendővel, h. nem csípi, ha a kis keze nincs kint és ennél az általam ismert kötési módnál szinte gúzsba van kötve…ahhoz meg még kicsi, h. a felsőteste kint legyen, szerintem!

Eclipse! HELP! Szerinted?

Kriszti, jó pihit és tavaszolást!

Aranyoska, édes Beki baba, ahogy fogja a cuclit!!!!
Jobbulást neki!!!

Vikoo, Boldi baba édesen vigyorog a játékokra! Jó, hogy már elvan! Ma Zorka is nézegette fél órán keresztül a forgó méhecskéket és a fejvédőn lévő macikat! Le is kameráztam ezt a ritka, de annál nagyszerűbb pillanatot :D
Zorka is az öklét eszi és néha a hüvelyujjával is betalál a szájába! Ilyenkor hangosan cuppog :D A normál cumi röpül a szájából… szóval ő is, ahogy az anyucija, az ujját fogja szopni!

Eclipse, örülök, h. minden a legnagyobb rendben!!! No reflux! Hurrá! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Kép kendőben

Kép totál beájulva :)

és két napfogyatkozásos:

Kép Kép

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Csajok!

Aranyoska - nem semmi, ahogy Beki baba cumisüvegezik :lol:

Elcipse - Mollika már egy igazi nagyvárosi kiscsaj :D Azért milyen jó, hogy még vannak udvarias emberek!!!
És hajrá, én nektek szurkolok, ma biztos jobb lesz az arány :wink:
Nincs reflux - juhéjjjjjj :D

Vikoo - Boldi baba annyira helyes!! Nekem is a kedvencem, mint Tigrincs. :D

Dorka - de jó, hogy a héten még együtt a kis család. Hordozó kendő biztos jó lesz :wink: Én szinte csak kocsival járok, és nekem tök bonyi lenne minden kiszállásnál felkötni, aztán meg le. Na így jár az, aki a város távol eső részén lakik, messze mindentől.
Ez a hízás nem hízás dolog kiakasztó. Egyik baba formásabb mint a másik, vidámak, jókedvűek, és akkor jönnek azzal, hogy nem hozta a normát g-okban?! Jó ez az átlagos elvárt hízás. Valójában senkire sem igaz....
Dorka, ha Adél vígasztalhatatlan, visszateszem cicire. Vagy rácuppan ezerrel, és eszik még egy keveset, vagy csak nyammog 2-3-at, és már le is nyugodott. Itt nyilván nem az éhségről volt szó.
Tejsavas dolog - utána néztem, felhomályosítottam magam. Én kis tudatlan :oops: Megoszló véleményeket találtam. Van, aki azt tapasztalta, hogy gondot okozott a szoptatásnál, mert megváltozik tőle a tej íze. Van, aki semmi változást nem észlelt. Nekem volt izomlázam eleinte az elvégzett gyakorlatoktól, de Adél úgy szopizott, mint máskor. Most meg már nincs izomlázam ugyanattól a gyakorlatsortól.

Haynii - jó hogy itt! :) Aranyos bakijaidon jót nevettem :oops: :lol: Szerintem időnként mindannyian bakizunk. :wink:
A macis kép az nagyon ott van :lol:

Nav - és 5 vagy 6 után nem alszik vissza Zorka?
Köszi a megerősítést. Már-már elbizonytalanodtam a színnel kapcsolatban.
A készségfejlesztőtől tartok, hogy nem fogja csinálni a dolgokat. De elszánt vagyok, és addig hordom oda, amíg kedvet nem kap hozzá:lol: Addig meg csak ismerkedünk majd a légkörrel, a hellyel és a többiekkel. Kendőhöz kitartást, csütörtökig jó Zolizást!! :wink:
Beájulós alvás :lol:

Többiek? Sophie? Angie? Gyancsi?

Szép napot, ha tudok, akkor még jövök!
Pussz

mikegirl
 
 


Helló mindenkinek!

Vissza a régi kerékvágásba: ( apa elment dolgozni, így a pihinek annyi.Már úgy megszoktam, olyan jó volt!
A mi karácsonyunk is eltelt, és bár mentünk ide-oda, jöttek hozzánk innen-onnan a kisasszony nagyon hősiesen viselte.
Mi nem csináltunk fa alatt alvós képet, mert a kiságyában aludt..
Bocs, majd keresek valamit!

Navi!
Köszi a napfogyatkozásos képeket: ) Én skubiztam de csak a nagy szürkeség látszott a nap meg sehol!

Amida:
Mi 2950 nel jöttünk haza, és most értük el a 4 kg-t! Én aennek nagyon örülök,mert nem akarom táppal tömni, és így maradhat a 30g-ois napi kiegészítés, ami még nem olyan nagyon tápozás.

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok!
Fősuliról írok, 10-kor vizsga, és még előtte átnézem. Apja lánya ma Mollika, 2-re érek haza.

Eta,
az tényleg nem sok tápi :)

Haynii,
üdv a hordozós klubban! :D :D :D Ha egy kicsit lehajtod a kendő szélét a válladon, a baba ki tud "könyökölni" és kielégítheti a kis kíváncsiságát nézelődéssel, így is tanul sokat! :wink:
A bakik egyáltalán nem komolyak :lol:

Navi,
teljesen szépen van rajtad a kendő, és benne a baba.
Mollika is az öklén cuppog néha, és ritkán a mutatóujján :lol:
Ahhoz nem kicsi Zorka, hogy Te is lehajtsd a kendő szélét, akkor jobban nézelődhet. Ha tudok, dobok erről egy képet, én hogy csinálom!
A keze vagy fent van a mellkasomon, vagy leereszti maga mellé, úgy hogy kilóg oldalt ha alszik :lol:

Vikoo,
haláli a tigriske! :D :D

Mikegirl,
köszi, de továbbra is vesztésre állok az EC-vel kapcsolatban, de ezen igazán nem stresszelek...

Képzeljétek,
a karácsonyra kapott játszószőnyegen már 40-50-60 percet is elszórakoztatja magát, ha én ott vagyok a közelben! :D :D
Ütügeti a csörgőket, rugdossa a hidat, amitől mozog minden, és nevet hozzá! És tegnap először elkapta az egyik csörgőt, jól megmarkolta és rángatta fél percig, majd még fél percig.
:D :D :D Utána meg pont úgy beájult mint Zorka a képen :lol: :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse!

Mennek, vagyis mentek a drukkok a vizsgához!! Biztos ügyi leszel, voltál!
Molli nem semmi! Miket művel ez a kislány... tök jóóóó
Ami a közös beruházást illeti mire gondoltál? Pelusok vagy más is? mert bár én nem vagyok Bpesti, lehet kipróbálom a moshatós pelust. és akkor üzletelhetnénk: )), vagy micsoda.

egyébként mi a véleményed a pelusról?
nagy macera?


VALAKI! használt már biopelust?
Én Wionat használtam, és tök jó! Csak itt a környéken nem lehet kapni.......... Valaki tud valamit a boltjaikról?

ÁÁÁ Hol lenne a 18-i tali?
Jó lenne látni egymást, bár én néha magamat nem bírom látni: (((
na van ez így... megyek kajcsizni aztán irány a dokinő, mert lehet szájpenészünk van.......... Remélem azért nincs..... meg ugye a két hós oltás is esedékes.................. na meglátjuk.....

addigis pussza

Kép
Kép
eta
 
 


Helló Csajok!!

Mi is megvagyunk, köszi a hiányolást :wink: Holnap jön a barátnőm hozzánk látogatóba, úgyhogy ma ganézom a lakást...na nem mintha amúgy nem takarítanék :D A karácsony nálunk is nagyon jól telt, nyugalomban voltunk 3-asban, 25-én meg Melinda barátnőmékkel töltöttük az egész napot, ami mint most kiderült, lehet nem volt jó ötlet, ugyanis a kisfiuk, Noel bárányhimlős és már karácsonykor az volt, csak még a kiütések nem jöttek ki...Úgyhogy most sasolom Lilit ezerrel, hogy van-e rajta valami.....

MikeGirl-Örülök, hogy Ati jobban, drukkolok , hogy tetszen majd neki a készség fejlesztő :wink:

Dorka-Szerintem se aggódj a hízás miatt, ameddig vidám, jó kedéjű Luca addig szerintem nincs baj!! :wink:

Hízás-Én még mindig ugyanannyi vagyok, mint szülés után, + 3 kg van rajtam és nem akar távozni....Mondjuk nem csodálom, mert folyton eszem, kis kekszet, vagy pudingot, vagy ropit, állansóín csócsálok valamit :D

Kendő-Nekem holnap hozza barátnőm az új kendőmet, már nagyon várom :D Addig is két kendős kép:

Kép
Kép

Szerencsére Lili imád a kendőben lenni, folyton abban alszik :D

Eclipse-Nagyon ügyes Mollika, hogy már ennyit el van egyedül :D Mit csinálsz te a fősulin??Még vannak vizsgáid?Vagy óra van??Lemaradtam.....

Babócák mindenhol gyönyörűek!!!!!!

Bedoha-nekünk is ilyen kendőnk van, mint nektek csak más színű ( lila)....Szerencsére Apjuk nálunk is szereti Lilit felkötni :D

Amidaa

Eta-Sajnálom, hogy Zoli már dolgozik!De legalább jössz többet ide hozzánk :D ( mondom ezt én aki heti egyszer jövök :oops: )

Navi-Drukk, hogy Zorka megszeresse a kendőt!Bár a képen nem is látszik, hogy nem tetszik neki :D

Vaya-Nagyon sajnálom amin keresztül mentél, most már minden rendben kell, hogy menjen...Egy hős vagy!!Szegény tesód :?

Vikoo-Ez a Boldi baba nem is sírós :D Minden képen mosolyog :D Tényleg nagyon cukker a tigrises szerkóóó :D

Haynii-Máté maci is Imádnivaló!!

Csajok tényleg minden baba meseszép, olyan szerencsések vagyunk :D

Na folyt köv,. mert a Főnök éhes :D

KépKép
gyancsi
 
 


NA egy ilyen "karácsonyfás" képet találtam..... nehogymááááá lemaradjunk :lol:

Kép

Kép
Kép
eta
 
 


Eta,
jelentem, hogy az általam jónak vélt, 15db/675ft-os "betét mosható pelenkába" termék egy nagy car!
Bármit kéne rendelni, kivéve ezt, hogy összejöjjön 6000ft és ingyen kihozza a pasi hozzánk, és majd teríteném...
Gizus (is) nagyon cuki!

A mosható pelusok egyértelműen bejöttek.
Többfélét vettünk, apa csak az olyat szereti, ami egyben van (AIO - all in one) de nekem a külön külső+belső is bejöb.
Nem használok popsikrémet egyáltalán, a baba bőre 100! pamuttal, vagy mikropolárral érintkezik, és nincs rá szükség.
És az elmúlt egy hétben egyáltalán nem volt baleset, egyszer sem folyt ki...
Nem nagy macera, még úgysem, hogy én a kakis pelusokat rögtön dörgölöm folteltávolító szappannal.

Gyancsi,
ragyogtok, de jó!
:D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


100! pamut =100% pamut :)

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Megérkezett a kendő, de olyan béna vagyok megkötés ügyben.
Ti melyik pozícióban kötitek meg?
Este ha lesz idő rá, van dvd hozzá, tanulmányozom!

Hajni :D Nagyon édes Máté, kis medvebocs :D :D :D
Bakik nem is olyan vészesek, jót mosolyogtam :D

Navi, én úgy töltöm le regisztrálva vagyok egy torrent oldalon, és onnan.
Most letöltöttem még 2 másik Rékát, az egyik olyan, hogy többsz9r 20 perc, a másik egy nagy torna , mondjuk az 1,5 órás, de nagyon szimpi, heti egyszer vagy kétszer megcsinálom.
Ha gondolod kiírom őket neked dvd-re és feladom postán.
Nagyon édes Zorka, az a beájulós kép:)Tündérke!

Mike, igazából én is kocsival járok, messze vagyok a várostól sajna, itthonra szeretném a kendőt.
Te a Rékát csinálod?

Eta, angyon édes Gizu!Hogy telik az első nap?

Eclipse, Molli nagyon ügyes!Már mi is próbálkozunk,de nem mindig jön be!
Metró-ügyik vagytok nagyon!

Ancsa, nagyon jó, h. jöttél!Nagyon jó lesz akkor nektek barátnőzni:)

Csajok, megyek, mert Luca az erkélyen, behozom most már, nem volt kedvem sétálni.....

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép Indulásra készen:)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Eclipse, köszike! Végül alakulunk, nem adom felé én olyan könnyen! :wink:

Ancsa, tényleg nem úgy néz ki mintha nem szeretné Zorka a kendőt :lol: amúgy elárulom, h. most is abban van itt rajtam! A kitartásom lassan meghozza gyümölcsét :wink:
Megírnád, h. az a csíkos kendő milyen hosszú? És hogy hogyan van megkötve? Ha leírod lépésről lépésre, szerintem meg tudom csinálni... szerencsére elég egyszer, max. kétszer látnom és megy a megkötés (netről lestem is már egyet :D ), csak az a gyanúm, h. az enyém rövid lesz a "te-fajta" kötéshez :? Egyébként a mi kendőnk 420-as!
Ja és nagyon csinik vagytok, jól áll nagyon Lili neked :lol:

Eta, szupi édes Gizus!!!

Dorka, én tegnap ezt a fajtát találtam és most is így van benne Zorcsi:

http://babamamaklub.network.hu/video/ho ... _megkotese

nem magyar, de úgysem a duma a lényeg! Biztos fog sikerülni neked is!
Köszi a dvdv felajánlást, de még szólok egy barátomnak, aki szokott filmeket tölteni, de ha nem találjuk, akkor "igénybe venném a szolgálataidat" :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Luca baba is nagyon helyes!!!! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ezen kívül a sima keresztkötést ismerem, amikor hátulról (derekadról indulva) veszed előre a mellkasodon keresztezve, aztán hátra a válladon és ott is kereszt (mármint hátul), majd lent deréknál előre veszed és a hasadnál megkötöd... de erre is biztos van video a neten!
Nekem amúgy a megkötés sima ügy, na de beletenni a babát az már rázósabb :shock: :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi-Bescannelem neked, mert én a kendőhöz kaptam kötési útmutatót, ez is németül van, de tele van képpel, szóval simán menni fog és a 420-as kendő szerintem simán elég hozzá :wink: Küld el nekem priviben az e-mail címedet!

Dorka-Luca baba tündéri :D Simán menni fog neked is a kendő kötés, attól nem félek, hogy nem :D

Bénázás:Szerintem én követtem el a legnagyobb hibát, csak eddig nem büszkélkedtem vele.... :roll: Lili rajtam volt felkötve és épp főztem krumplit, amit meg is kóstoltam, hogy megfőtt-e...Persze letört belőle egy darab, egyenesen Lili állára esett, aki békésen szundikált és nagy ordításba kezdett rögtön, én persze azonnal a Dunának akartam menni, hogy hogy lehetek ekkora balf@sz....Még egy pici hólyagocska is lett az állán, ami szerencsére másnapra eltűnt....Én úgy szégyelltem magam lányok, szerencsére Lili egy perc múlva ugyanúgy aludt tovább, na de akkor is..... :oops: :?

Lucuzs-Remélem jobban van Balázs!!Rossz lehet látni ilyen piciket betegen :?

Aranyos-Beki babának is jobbulást, remélem már ő is gyógyulgat....

Csajok mi ez a nagy betegség hullám??? :?

Vikoo-Minden nap óránként porszívózod Boldi orrát??

Szissz-Ti már 3-as pelust használtok???Mi kb egy hete váltottunk a 2-esre, eddig az 1-est használtuk, de már annyi baleset volt, meg írtátok, hogy valószínű már kicsi és azért folyik ki, így áttértünk a 2-esre... :wink:

Bedoha-Oli oltári édes ahogy csajozik :D :D :D Na igen, nem lehet elég korán kezdeni :D

Tatjana-Nagyon szépek vagytok :D Nekem is tetszik ez a cserepes fenyőfa...Hol lehet ilyet beszerezni?

Ebba-Nálunk a kórházban is Medela mellpumpa volt, bár az ipari kiszerelés, de könnyű volt vele fejni :wink: Nálunk Lili egy hete már több, mint 4,5 kg volt, viszont még mindig csak 53 cm, így mi még nem nőtünk ki semmit, bár van ami már nagyon feszül :D

Amidaaa-Nagyon jól néztek ki ti is.....Jól látom, hogy nektek is cserepes fátok van??Nekünk műfenyő :D

MikeGirl-Eszter-Szerintem tök jól nézel ki a képen, nem tudom milyen hájas nőről beszélsz te itt :wink:

Wivi-Hozhatnál képeket a mosolygós Barniról :D Lili pont ugyanígy kel éjjel, ahogy Barni, olyan 1 körül, aztán 4 körül és reggel 7-8 körül...

Rodi, Angie-Nagyon régen voltatok!!!!Remélem jól vagytok!

Lányok nagyon irigykedem a tali miatt!!Tessék fényképeket hozni majd nekünk, akik kimaradunk belőle :D

És végül pár kép Liliről:

Kép

Kép

Kizsebeli Apát épprn karácsonykor:
Kép

Kép

Na lépek, mert filmet akarunk nézni még fürcsi előtt....Holnap ünnepnap van és nem megy Apa dolgozni, juhuuuu :D

Pusszancs:
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Ja amit még akartam, csak elfelejtettem:

Rubint Réka torna-Régen én is csináltam és tényleg nagyon jó, viszont a csajt nem tudom elviselni....Mikor percenként nyávogja, hogy "Hűűűűhaaaa", na akkor úgy orrbaverném :D :D Bár végül is van némítógomb a tv-n :D

KépKép
gyancsi
 
 


Gyancsi,
jajj :cry: én nem is merek főzni vele, minden egyebet megcsinálok.
Így is egyszer lefejeltem, mint meséltem :oops:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kép

Kép

Sziasztok csajok már régen voltam.És valahogy nincsen idom itt lenni.Két picurka lefoglalja minden időmet.

Voltunk tegnap Tamáskával tanácsadáson.Már 5770g.Lassan elérjük a hat kilót.Sajnos náthás.Sokat van fent mert nem kifelé csurog neki hanem le a torkába.Tehát egyenlőre csak orrcseppet használunk és amit tudunk kiszívunk.Amúgy nagyon aranyos.

Macs nagyon sajnálom és részvétem.

Gyancsi olvastam a bakidat sajna ilyenek történnek.Nekem is volt már nem egy.Nagyon cuki Lili baba.

Dorka Luca baba milyen mosolygós.Aranyoska!

Még jelentkezek!Pusz minden babókának!!

KépKép
ritya
 
 


Hűűűűhaaaa!!!!!!! Én is orrbaverném szívesen :lol:
Írom a privit Ancsa!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


HALI!

Ez a Rubint Réka azért nem csak a torna miatt néz így ki khmmmmm...
szóval én ezt elvből sem csinálom.... De hajrá lányok!aki orrbaüti biztos benne lesz a fókuszban meg a naplóban mega....... mindenhol

Ritya: gratula a majdnem 6 kilóhoz, tényleg régen voltál: ( Hajrá a két manóval!

nna nincs se szájpenész, se összenőtt alsófertáj, ééés megkaptuk a 2hós szurit. Kért valaki nem kötelező oltást eddig?

ja és Véres baki: csipeszes körömvágás közben megrántotta a kis kezét szegény...... a többit gondolom mindenki el tudja képzelni....
Úgy sajnáltam........ azóta ketten csináljuk
:roll:

Dorka: köszi jó nap volt,csak kicsit magányos: (
holnapra tervezem a babakötvény intézést, meg a diákhiteles kamatbeszüntetést!
Ha valakinek van még diákhitel tartozása olvasson utána a kedvezményeknél, mert tgyás, gyes és gyed alatt a kamatfizetés az államra ruházható ha kérvényezzük.

pusszantás
jó éjt

Kép
Kép
eta
 
 


Sok Boldog Névnapot Boldi babának!
bedoha
 
 


Sziasztok!

Rég voltam, mostánaban állandóan csavargunk :oops: :lol:
Csajok! látom mindnekinek jó a 18-ai tali nekem is jó lenne d e csak13 órától, mert előtte az oviban órákat tartok. Lehetne esetleg ekkorra átteni? Vagy még ott lesztek?
Egyébként pont tegnap voltunk a pólusba, külön szopihelység nincs d e van pelenkázós-toloszékes wc ahvá betettek egy undoritóan mocskos széket... :twisted: :x én végül arra leteritettem egy eldobható pelenkázóbetétet és arra ültem le szoptatni. közben bámultam a mozgássérültwc-t... d e ne elégedtlenkedjek, még jó hogy egyeltalán eltudtunk vonulni(ha rajtam mulna bárhol megszoptatom szerintem lehet ugy hogy senki semmit nem láta mellből, d e mégis sok helyen felháborodást keltene ha látják mit művelünk.
Pólusba beülős helyet nem is tudok sőta legtöbb kávézó környékén(bent az épületben) iszonyatos cigifüst van, mi tegnap itt nagysebességgel toltuk át a babakocsit.
Nemakarok kavarni, d e szerintem sokkal bababarátabb az Örsön levő IKEA... ott az étterem részben leis lehet ülni és ha hátra elvonulnánk akkor még magunk között simán lehet szoptatni is és van ételmelegitő(tejnek, tápinak), normális pelenkázó helysiég... szerintem elég jól megközelithető helyen is van.

Képzeljétek nekünk meg 4 naponta leáll a fütés... a párom kitakaritotta (2x)ujramegy 4-5 napig. ma már ez sem müködött, most probálom hivni a szerelőt, d e nem veszi fel. már csak 17 fok van a lakásban, pedig megy a kandalló és egy eleketromos a gyerekszobában....

mi is egész jól beálltunk az éjszakai alvásra 10-11 felé talán elis alszik, d e nagyon nehezen. persze cicin aludna, d e akkor meg annyi tejet vesz magához hogy tényleg sugárban jön ki amint megmozditom... szóval mostmár csak normál cici aztán sirás, nyüglődés, babaöbölbe tevés-melléfekszem és alvás. éjjel 2X kel szopizni változó időpontban ekkor mini szopi és hason tovább alvás. szinte csak hason alszik. A kórházban azt mondták csak ahson aludjon legfeljebb oldalon, a gyerkorvos és védőnő meg azt mondja csak hason ne :roll: :roll:

Nappal itthon nagyon keveseket alszik talán 10-20 perceket, ez a mi bajunk. kendőt itthon nem viseli el de utközben imád benne aludni. ha beteszem az overálljába már csukja is a szemét. mózest ki nem állhatja már, nem lát ki belőle, így már vásárláshoz nem is cipeljük csak a babhordozot teszem a kocsira.(eddig hordozó kocsiba-mózesbe vásárlásnál, majd vissza hordozóba autóba.... nagyon macera volt, így könynebb is, meg ha felébred akkor nézelődik benne)
Ma már én is kiprobálom a mosható pelust van nekünk is 3 db. aztán ha bevállik akkor veszünk még.
most hirtelen ennyi, mert fázok, teszek méga tüzre :-)

rabbe78
 
 


Boldinak
Kép
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: