Új privát üzeneted érkezett!

Drága maccs!
Bejöttem kicsit olvasni, és ez a szörnyű hír fogadott..
Őszinte részvétem! Én is nagyon sokat gondoltam mindig a picikédre. De én az vallom, hogy semmi sincs véletlenül. Balázskádra vigyázni fog a kicsi lányod örökre. :(

Most nem is szeretnék mást mondani senkinek sem :( :(

Kép
ebba
 
 


Ez is aranyos szerintem:

"Két pici szem körültekint
két pici fül hangra figyel,
egy pici orr körbeszagol
egy pici száj ízlelne már"

És közben megérintem az éppen mondott testrészt :D de az "ízlelne" helyett én azt mondom: "szopizna már"

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


nava írtam privit
ebba
 
 

 
 

még nem olvastam el, de már most tudom, mit akarsz mondani... :(
azért is jöttem vissza, mert nem hagyott nyugodni, h. a saját hülységeimmel jövök most, mikor ilyan tragédia történt :(
sajnálom....
na elolvasom mindjárt

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Drága Maccs!

Őszinte részvétem!
:( :( :( :( :( :( :( :(
Nagyon-nagyon sajnálom.

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Macs, iszonyatosan sajnálom, és sok kitartást a feldolgozhatatlan elviseléséhez! :cry: :cry: :cry:

Kittike Drága! így ismeretlenül is, sok puszi neked, vigyázz a tesókádra és anyáékra onnan fentről!

sophie27
 
 


Drága Macs-család!
Borzasztóan sajnálom és a legmélyebb együttérzésemet fejezem ki Nektek...
Az én kicsi Angyalkámat pedig megkértem, hogy fogja odafent Kittike kezét...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Drága Macs: Őszinte részvétem, teljesen levagyunk mi is sújtva,ahogy olvastam, de biztos vagyok benen, hogy az én 4 anygalkámmal együtt vigyáznak a kincseinkre. Millió ölelés nektek! Mindig olvasom a blogodat, olyan szépen írsz minden mozzanatról, többször könnyet csaltála szememben. Maradj meg iylennek, hatalmas erő lakik benned. Szivből kívánom, hogy legnagyobb boldogság érjen Balázskáddal!!!!

Kérdeztétek: kendő: szerintem elfér az 5,2m -s mindnekinek. nem lesz hosszú.

XVII kerületbe az örstől 97E vel vagy kőbányáról 162 vagy kőb-kispestről 201 vagy 202 busz + gyalog 5 perc

most többet nem is írnék, talán annyit: boldog új évet mindnekinek!!!

rabbe78
 
 


Maccs,
nagyon sajnálom Kittikét! Nem is tudok mit írni. Pont ma reggel kérdezte Anyum, hogy mi van veletek (mindig meséltem Rólatok). :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
Fel a fejjel! Balázskának szüksége van rátok és Kittike odafentről segít Nektek ebben!

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok!

Apa ma bement dolgozni, a 2 gyerekkel egyedül nyomom itthon.
Most éppen alszanak, úgyhogy egy kicsit fel tudok lélegezni.

Atival még inhalálunk Salvus vízzel, szívom az orrát, és adjuk neki az Erigont. Még nem 100%-os, de már alakul.

Adélka 5,5 kg, és most, hogy mindenki itthon volt, ránőttünk a popijára. Gázos is volt most nekem az ebédeltetés és a saját magam ebédje, mert Ő éppen szopi után volt jóllakottan, és várta volna a hosszú-hosszú pesztrálást. De hát van egy másik gyerekem is, akit el kell látni ugye. De szerencse, 3 perc alatt túl tette magát az egészen :)

Elkezdtem sportolni, a Mecsek teából ezért most többet iszom. Nehogy a tej kárára menjen a dolog.

Szoptatás: én egész nap egy ciciből szoptatok. (Ez csak azért jobb, mert kevesebbet iszik a hígabb tejből, többet a zsírosabb részből. A hátránya meg az, amit Kriszta ír.) Egészen kora délutánig. Onnantól nagyon gyakran (másfél óránként!) eszik, estére csont üresre szívja mind a két cicit. (Nem tudom miért.) Örülök, ha valamelyikbe van valami az utolsó nap végi szopihoz.

Valaki írta, hogy sír a gyerkőc, de nem vonaglik. Szerintem nem a hasa fáj, mert akkor össze-vissza mozgolódik és ordít. Adélka ilyenkor éhes szokott lenni. "Fáradt a szopihoz" Van a ciciben még? Nem arról van szó, hogy kifogyott, és okos a drága, és üres cicit nem szivogat, ha éhes? Ezzel Adélka is így van. Ha nem jön belőle, egy idő után kiköpi.

Pelus - kifolyó kaka - megerősítem, méretváltás. Visszatértünk a Liberóhoz, a 2-est hordjuk, és minden bent marad!

Dobok Adélkáról egy képet, 2 hónaposan így néz ki:
Kép

A tesója meg így nézett ki 2,5 hónaposan:
Kép

Olyan déjá vu érzésem van :D

Végezetül Boldog Új Évet kívánok mindenkinek!
Puszi

mikegirl
 
 


Drága Macs!

Nem gondoltam volna soha hogy egy ismeretlen kis csöppség fog megtanítani arra, hogy az élet minden pillanata ajándék!
Szeretném ezt megköszönni nektek!Nagyon sok erőt kívánok nektek! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
eta
 
 


Drága Macs!
Fogadd őszinte részvétünket! El nem tudom mondani, mennyire sajnálom! :( nagyon sok erőt küldök Neked! A Te Kittikéd végig vigyázni fog Balázskára!

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Mindenkinek szeretetben és örömökben gazdag újévet kívánunk!



Sok puszi,
Vivi és Barni


Gyönyörűek a babafotóitok! :)

Én is mutizok egyet:
Csak Barnit nézzétek, mert az én fejem elég megviselt rajta:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2010.12.31 14:49-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Kép
:)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Én pedig ezzel a képel kívánok mindenkinek nagyon boldog új esztendőt!!! Millió puszi babáknak és mamáknak!!!

Kép

Kép

Kép
vikoo
 
 


Nagyon Boldogságos Új Évet kívánunk Minden Babának és Mamának :wink:

Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Nagyon Boldog, babakacajban gazdag Új Évet kívánok Mindenkinek! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


BUÉK mindenkinek!!
Később dobok képet én is
pussz
ebba
 
 


Nagyon köszönjük.





Folytatom a sort Balázskámmal.
BÚÉK!!!!


Kép

Maccs
vörösmacska
 
 


Kép

Mindenkinek boldog új esztendőt kívánunk!
Vendég
 


Boldog új évet kívánok Mindenkinek!

Kép

Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mindenkinek Nagyon Nagyon Boldog Új Évet kívánunk!!!! Kép Kép Kicsit büfisen:)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


na, akkor mi is csatlakozunk :)


Kép


Kép[
ebba
 
 


kérdés. kézi vagy gépi mellszívó a hatékonyabb?

Kép[
ebba
 
 


Draga Macs!
Nem talalok szavakat, fogadjatok oszinte reszvetunket!


Lanyok!
Nagyon boldog, sikerekben, egeszsegben, sok tejciben, sok alvasban gazdag uj evet kivanunk!

szisszka
 
 


Navi
Nalunk is elofordul az esti musor, ha Dani tulporog,es emiatt nem tud aludni, van h annyira faradtak a babak, gyerekek, h nehezen alszanak el. Erre csak ratesz egy lapattal, ha ehes is!

Ebba
Szerintem a kezi is tud hatekony lenni, nekunk a brendonban ezt mondtak, mi vettunk egy kezi medelat.
A gepire mindenki azt mondta,(vedono stb) h erdemes venni, de a leghatekonyabb es megeri megvenni az a medela elektromosa, de az bazi draga. Ilyen van a korhazakban is, legalabbis ahol en szultem.

szisszka
 
 


Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

rodina74
 
 


Sziasztok Lányok!

Gyönyörűségesek a babák, elcsöppentem! Vikoo, Boldi egy kis dömper az látszik a dundi pofiján! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Boldog új esztendőt kívánunk minden kedves topiklakónak és családjának!

A mi újévi fogadalmunk, hogy végigvisszük a mosható pelenka projektet. A képen Kawai all-in-one-ban csücsül a kisasszony. Eddig (2 nap) bejött!

Kép

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eladó egy kitűnő állapotban lévő (kislányom karácsonyra kapta,de nem szereti) Chipolino Zoo (rózsaszín) utazójáróka. :)

Keress priviben ha érdekel!!!!

Kép

Lilypie Pregnancy tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
mokibuci
 
 


Hűűűű Csajok, mi totálba átaludtuk az egész műsorozást, meg koccintósdit. Ez van!!
A BABÁK viszont gyönyörűek!!!
Eclipse, Mollika is szép husis, nem tudom mi volt a bajuk, kicsit sem úgy fest, mint aki éhen akarna halni... :-) És a pelus, hát, vmi eszméletlen! sok sikert a projekthez... részemről így is egész nap csak mosok, teregetek, vasalok... mi lenne pelussal??? De majd mesélj, h megy!!

Mindenkinek puszik

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!

Ebba: nekem gépi medela van és kézi aventes (mindkettőt kölcsön kaptam). A gépi hatékony, gyorsabb, de nekem egy idő után nagyon fájt a cicim tőle (igaz, minden evésre fejnem kellett, mikor még nem tudott szopizni Ádám). A kézit személy szerint azért szeretem jobban, mert van rajta egy gumis rész, ami még szinte masszírozza is a cicim. Ja és a gépi iszonyat hangos :(
De ez csak saját tapasztalat, meg mindenkinek más jön be. Az lenne a jó, ha te is ki tudnád próbálni mind a két fajtát.

Mosható pelus: mi is azt fogunk használni, csak akkor még nem gondoltam, hogy Ádám ilyen pincurka lesz. Még most volt 3,27 kg. Igaz, hogy a pelust 3 kilótól ajánlják, de mivel már egyszer használtuk, úgy gondoltam, hogy majd ha eléri a 4 kilót, akkor kezdem el folyamatosan használni, mert olyan nagy volt a popóján, hogy szinte a feneke az égnek állt :) Amúgy akkor jó volt, nem folyt ki belőle semmi, pedig volt kaki is és ki is tudtam mosni rendesen. Egyedül azzal a papírral van bajom, amit a kaki miatt lehetne belerakni. Én túl durvának éreztem, hogy az érintkezzen a bőrével, így nem tettem bele.

Én ébren voltam éjfélkor, mert Ádám nem aludt, majd fél 1-re sikerült elaltatni. Apa simán átaludta az egészet, mert tegnap is dolgozott, meg ma is hajnal 4-kor kelt. Úgyhogy a koccintás elmaradt :) Vagyis korábbra tettük, mert vacsikor koccintottunk (természetesen kölyök pezsgővel :) ).

Na Ádám elaludt, próbálok egy kicsit tanulni. 4-dikén 2 tárgyból is vizsgázok és még nem sokat készültem rájuk :(

Boldog Új Évet mindenkinek!

Puszi!

Ja és két karácsonyi kép:

Kép

Kép

Kép

Kép
tatjana
 
 


Tatjana,
szép fátok volt, és édi alatta Ádámka! :D

Mollika 4,8kg és mégis hatalmas a csomag, vízipók-csodapók, ez ne akadályozzon meg a használatban :lol:
Én sem tettem bele papírbetétet és teljesen jól ki lehetett mosni, pedig 5öt telepakolt kakival. :lol:

Én este 10kor elaludtam Mollival, majd apa felébresztett és kiosontunk a konyhába himnuszt hallgatni és koccintani :D Simán megittam egy pohár pezsgőt, legközelebb hajnali 4-kor szoptattam...

Ami viszont jó:
eldobható 50 db-os pelenkabetét és mosható pelenkabetét innen: pelenkadiszkont.hu
Mi innen még szeretjük a 240db-os Baby bruin törlőkendőt is.

Pesti anyukák, ha valaki szeretne valamit rendelni, dobjuk össze, én megrendelem és majd szétosztom! MErt 6000Ft az összeghatár, és én annyit nem rendelnék most.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Lanyok!
minden baba nagyon nagyon edes!

Eclipse
Sok sikert a pelushoz!:) nagyon cuki Molli benne! Nekem tuti nem lenne mar idom meg erom erre a pelusra! Igy is naponta mosok, van h 2x is :(

Viko
Nem baj, legalabb pihentetek!

Pelus:mostanaban nekunk is sokszor kifolyik a kaki a pampersbol, Dani tobb mint 5 kg mar, egy ideje a 3-as meretet hasznaljuk, altalaban a hatanal folyik ki :O :(

Szilveszter:
Mi megvartuk az ejfelt, rohadt nehezen, nagyon almosak voltunk, foleg en, mert engem Dani hajnal 3-tol szorakozatott, nem akart visszaaludni szopi utan. Mire elaludt, addigra kelt Marci.
Dani este nem tudott aludni, zavarta a sok durrogas. Ejfel elott 15 perccel sikerult elaltatni, ejfel elott 7 perccel Marci ebredt fel,gyorsan visszaaltattam, ejfelre pont kiertem apahoz :D
Utana viszont leragagadtunk a valovilag elott a neten :D

szisszka
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok Mindenkinek! Hajni most is alszik, így most én írogatok. :)
Nagyon édesek a picurkák a képeken! :):):)
Gondoltam mi is csatlakozunk a "Babaképpel köszöntsük az új évet!" kezdeményezéshez. A mi Pöttömkénk popóján még ott a tojáshéj, de már rögtön az első Szilveszterén becsajozott. Sőt, már együtt is aludtak. :D

Kép Oli becsajozott

Nekünk emlékezetes marad ez az első közös Szilveszter, mert Oli este fél 10 körül rázendített és egész fél 1-ig torkaszakadtából üvöltött. Nem tudtunk rájönni, hogy miért. Aztán fél 1 körül az ágyon hanyattból hasra gurítottam, erre 5 mp alatt kikapcsolt és elaludt.
Hajni ekkor már rég beájult a fáradtságtól, így egyedül küzdöttem.
Amikor végre csend lett, kinéztem az ablakon, ha lett volna erőm és kedvem elmosolyodni, biztos elmosolyodtam volna, majd adtam egy-egy BÚÉK puszit Manócskának és a mamájának, majd én is beájultam.
Éjféli koccintás? Az mi az? :D

Tegnap vettünk Adamo hintát. Már alig várjuk, hogy fel legyen fúrva. Éjszaka biztos jól jött volna. Tegnap délután összeszereltem, aztán próbaképpen meghintáztattam benne mind a két picúrt. Tetszett nekik. A derekamnak már nem annyira.

Pusz mindenkinek,
Tamás

KépKép
bedoha
 
 


Sziasztok!

SEGÍTSÉG!!!!
Balázs beteg lett! :cry: Valószínű elkapta Bogitól. Köhög és náthás, ma már porszívózni kellett az orrát. :cry: :evil:
De nem lázas!

Megvárjam a hétfőt, mikor lesz a mi dokink? Vagy azonnal irány az ügyelet?

KRISZTI!!!!!!!????????????

Annyira nem tudom mit kell csinálni, Bogi nem volt beteg ilyen kicsinek. :oops: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs: nem akarok Kriszti helyett tanácsot adni, de nekem a védőnő azt mondta, hogy ha nincs láz, akkor elég a következő rendelésre menni, ha van akkor rögtön ügyelet. Meg ha volt láz, de lement, akkor is mindenképpen el kell menni a dokihoz, rendelési időben elég, mert szövődménye lehet ilyen piciknél.

Eclipse: ezt a kis fenyőfát tavaly kaptuk (az első lakásunkban töltött első karácsonyra). Nyáron az erkélyen van, remélem még kibír 6 évet :) (legkésőbb akkor fogunk innen elköltözni).
Pelust akkor lehet mégis elkezdem hamarabb :)
Szerencsére én még nem mosok minden nap, bár ezt az évet pont ezzel kezdtem :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tatjana 2011.01.01 14:47-kor.

Kép

Kép
tatjana
 
 


Lucuzs: Boldinak szörcsivel, majd takonnyal kezdődött 2 hete, ki is hívtam a dokit, nem volt piri a torka, és nem volt láza sem. Kaptunk orrcseppet, amitől még jobban bukik, írt fel aromás olajat, h cseppentsek a ruhájára és attól majd nem telik meg olyan gyorsan a nózija, meg írt még fel nurofent, de azt csak 3 hónapos kortól lehet adni, meg 1ébként sem lázas, szóval nem erőltettem... annyit mondott, h ettől az időtől van és, h márciusig maradni is fog ez az állapot... :-( Szóval, szerintem ha nem lázas, akkor sóoldatos öblögetés a nóziba, orrszívózás, h ne rakodjon le a takony és kb ennyi amit tudsz tenni. Ha lázas, akkor azonnal doki, vagy legalább is telcsiz neki. Most mindenki ilyen taknyos kórban szenved a környezetünkben... Kitartás és csak nyugisan!!! :-D

Kép

Kép
vikoo
 
 


Helló!
Nálunk jól telt a szilveszter, ill. pont úgy, mint másik éjjel. Éjfélkor koccintottunk( én citromos sörrel) az ablakból néztem a tüzijátékot, amit privátban csináltak az emberek. utána szunya 1-től, mert Janka ugye nem tolerálta, hogy én csak úgy nem adok neki enni, mert alszom, 3-kor kelt is enni :)

Mellszívó: Nekem medela van, elektromos, olyan sárga. Akkor az jó, úgy veszem ki a szavaitokból. Csak nem sok tejcim jön. A múltkor Janka szopizott 120-t a jobb cicimből, a balból meg 40-tudtam kifejni. Miért van akkor ez?

vikoo! És akkor levegőztetted? mikor beteg lett?

eclipse! És mennyire jön ki így a pelus? Mondjuk nekem sem lenne már energiám ezzel is foglalkozni, de elgondolkodtató...

szisszka! És melyik pamperst használod? Nekem bejött a narancssárga..j, volt már nyakig szar :) , max 3 szor. Az meg azéer, mert óriási mennyiséget küldött :)





Kép
ebba
 
 


Ebba,
mosószerestől, tartalék betétestől mindenestől 43 000Ft-ba került... 5 havi pelenka árából megvan a teljes pelusos időszakra való pelenka. Emellett a hidegvíz és áramszámla max 20%-os emelkedésére számítok, az max 1500Ft havonta, plusz havonta 900Ft hipoallergén mosószer és egy folttisztító szappan 250 Ft-ért.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


BUÉK!

Maccs: Vérzik a szívem Kittikéért :(.

Tatjana: Nem jó az Aventes szilikon harangja a medelára? Mintha azt olvastam volna valahol.

Eclipse: Barátnőm is mosható pelusozni szeretne majd, ők még most várják a babót :). Kell ehhez body hosszabbító, vagy csak eggyel nagyobb méretű ruhát adtok rá? Nekem ehhez nem csak időm nem lenne, de így is nehezen oldjuk meg a teregetést (helyhiány...).

Mi éjfélkor pont büfiztettünk :). Én is teszek fel karácsonyi képet!

Kép

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Helló mindenkinek!

Haza evett minket a fene Balcsiról :)

Karácsony szupi volt,szilveszter már annál egyhangúbb.Apa dolgozott éjjel,Bekivel tartottuk a frontot éjjel 1-ig,aztán kidőltünk.Szegényemet zavarta a nagy durrogás.

Az én hercegnőm,egyik ámulatból ejt a másikba.Gagyarászik,és szinte állandóan mosolyog.
Éjjel nincs gond,elaszik 10 körül,és egyszer kelünk 5 fele,utána meg 9körül.
Kaki gond is helyreállt.Egy rokonom tanácsára nem vízzel,hanem köményteával csinálom neki a tápszert.Azóta legalább 2 naponta,de van,h sűrűbben,összetojja magát a háta közepéig. :lol:
..És a hasa sem fáj már annyit.
Kaptunk borostyánnyakláncot,tündéri benne.Remélem majd segít is.
Apa hazahozott valami gethát,de úgy ,h volt pici láza is,és köhög,tüsszög,folyik a taknya...stb.Szóval a gyerek közelébe sem engedtem.Beki is pár napja fel-fel köhög egyet,de nem tudom,h ez gond lehet-e,mert nem folyik az orra,láza sincs,sőt jókedvű,jól alszik.De azért orrcseppezem én is.Szerintetek megkkéne mutatni dokinak?Nem úgy tűnik,h beteg lenne,de eddig nem volt ez a pár köhögés sem.

Megpróbálok majd visszaolvasni...de szalad a lakás.

B.Ú.É.K. Mindenkinek!!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Jajjjj Macsek:most olvasom! :shock:
Fogadd legmélyebb és legőszintébb Részvétemet!!!Kívánok sok erőt,h fel tudjátok dolgozni a történteket...Balázska remélem nagyon sok erőt fog Nektek adni és Kittike pedig soha nem felejt el titeket és azt a mérhetetlen törödést és szeretetet amit tőletek kapott.Példaértékű család vagytok!!!!!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Hát ez a hír,most mindentől elvette a kedvem :cry:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó ez a képes újévi köszöntés!!! Olyan jó nézegetni a képeket, mindenki olyan szép rajta :)

Nekünk betegséget hozott az új év. Már tegnap reggel rosszul éreztem magam, éjszaka végig lázas voltam a napi 3*1 rubofen mellett. Olyan, mintha tüszös mandulagyuszim lenne, de ügyeletet felhívtam, és mondták, hogy van vmi vírus, ami hasonló tüneteket produkál. És mivel a torokfájáson meg a fehér pöttyökön kívül, ami a mandulámon van, fáj a tarkóm, a hátam, megy a fejem, szóval olyan influenzás tüneteim is vannak, mint laikus, vírusnak tudom be. Hajnali 4-re lement a lázam, most jobb, de gyengének érzem magam. Persze amiatt is, hogy aludni nem nagyon tudtam az éjjel.

Ami pedig a Szilveszter éjszakát illeti, mi aludtunk. Este nyolckor koccintottunk hármasban vacsi után Atival kölyökpezsgővel, a kettőnkéből még a szénsavat is kikevertük :lol: Ati nem iszik szénsavast, én meg Adélkára való tekintettel....
Durrogás miatt felváltva nyugtatgattuk a gyerkőcöket, Adélka szopizott is fél 12-kor, pedig olyankor sosem szokott.

Ebba - nekem medela elektronyos - mezei változat otthoni használatra - mellszívóm van, és én elégedett vagyok vele.

Eclipse - csak csodálni tudnak a mosható pelusért! Mi szelektíven gyűjtjük a szemetet, de ez a pelus mosás már nem fér bele. Állandóan mosunk így is.
Egyébként kiscsajotok nagyon formás, helyes, egyáltalán nem sovány. Egészséges, vidám, boldog babának látszik.

Szisszka - kaptunk pampers 3-as pelusmintát. Szerintem nagyon nagy, és azért folyik ki a hátán, mert nem lehet olyan jól ráragasztani a gyerkőcre.

Lucuzs - Balázsnak jobbulást!!!! Majd tudósíts, hogy a dokker mit mondott.

Aranyoska - jobbulást apának! Ha nincs nagy gáz Beki babával, és tényleg vidám, láztalan, én nem vinném be a rendelőbe. Dokkernek akkor mutogatnám, ha ki tud jönni házhoz.
A hazahozott betegségeknél én mindig azon izgulok, hogy én kapjam el, ne Adél, és hátha sikerül megvédenem. Sajna a beteg családtagok teleprüszkölik a lakást :? , Ati meg olyan gézengúz, direkt ráköhög Adélkára, pedig már ezerszer kértem, hogy ezt ne csinálja.....de ez csak egy dolog, mert még tart a küzdés a viselkedése miatt.

Mennem kell, pusszantás mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Aranyoska,
de örülök hogy jól alakulnak a dolgaitok Beki babával! :D

Ami,
de helyes kis család vagytok a képen! :D :D :D :D :D
1 számmal nagyobb body kell a pelushoz :)

Mikegirl,
szurkolok h Adélkát elkerülje a betegség!

Ma reggel-délelőtt 3-ból 2 kakit elkaptam bilitálba :lol: :lol: :lol: :lol:
Elimination communication - ürítéskommunikáció...
A 3. kakival megviccelt a kiscsaj, így pelusmosás lett, de még így is jó arány így kezdésnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


eclipse, bilitál? Hogy te miket nem használsz! Ma nekem is szükségem lett volna rá, úgy összekakilta magát, hogy még a haja is olyan lett. Na, jó, az akkor, mikor lehámoztam róla a bodyt :) Még jó, hogy van bidénk, így nem kellett a fürdős herce hurca, nyomtuk a bidé alá.... Kitartást a pelusozáshoz!!!

Ami! De jó a képetek nektek is :)

mike! Joban vagy már? Egyél sok sok gyümit! Bár ha ilyen rosszul vagy, akkor nem bizti hogy sokat segít, csak majd a regenerálódásban.
nekem is medela elektromos van, az a sárga, nem? de akkor is mostanában olyan kevés tej jön le! nem hal éhen Janka?


Elérte Jankánk a 4 kilót! 2850g-mal született. Elértük azt is, hogy a legkisebb rugikat ki kell pakolnom, mert kinőtte. A legtöbb 56-os nem jó rá, hosszú a lába, vagy mi van? Pedig nincs még 56 cm.Így a 62-eseket hordja, csak kívülről húzok zoknit rá. Angliából kaptunk pár rucit, végre nem babarózsaszín, hanem jó élénk rózsaszín, meg lila:)


Kép
ebba
 
 


Jó reggelt!

Visszatér életünk a régi, megszokott kerékvágásba. Ati elment apával oviba, mi meg Adélkával itthon nyomjuk :)

Ebba - köszi a kérdést, javulgatok. Most éjjel már nem volt lázam, jól aludtam, és a torkom, manduláim is szépen alakulnak. Igaz, meg is teszek mindent: aloa vera, málnalevél teával gargarizálás, gyümiként gránátalmát ettem + multi gyümilé, amiből 1 litert megiszok egy nap, ráadásul én szedem szopi alatt a napi egy elevitet - nem is hullott ki a hajam, mint múltkor!, a téli idő miatt C vitamin, és egyébként szedek még vasat is. Te jó ég, mintha egy kapuzárási pánikban szenvedő majdnem negyvenes lennék :lol: :lol:
Bocsesz, lemaradtam, miért is fejsz? Én örülök, ha nem kell elővennem a masinát :oops: Igyekszem tartani azt, hogy azért annyi legyen, amennyi kell, de több ne. Miért fejed le a másik cicit?
Jankának 4 kilóhoz gratula!!!!! :) Hajaj, kinőtt ruháink nekünk is vannak már! Rokonoknak már azt mondtuk, hogy 68-ast vegyenek.
Ja, és némelyik rugi idétlen, aránytalan. A felső testére rövid, a lábain meg harmonikaszerűen gyűrődik a szára. Nem gondolnám, hogy a mi kis csajunk a rövid lábú :lol:

Eclipse - nahát, hogy Te milyen ügyi vagy, és mikkel nem foglalkozol :shock: Csak ámulok és bámulok :lol: :lol: Hogy néz már ki az a bilitál?

Na megyek, vasalgatok egy kicsit, amíg Adélka fel nem kel. Szép napot mindenkinek!!! Pussz

mikegirl
 
 


Na, még dobok két képet Karácsonyról, nem volt egyszerű a választás, mert egy kócos, nyúzott, hájas dög vagyok minden képen, de hát ez van. A képen Ati ébredés után, Adélka pedig a bőgicsélése szünetében:

Kép

Itt pedig a fánk:
Kép
Ati annyira odavan az óriási fáért :lol:

mikegirl
 
 


amike! Azért fejek, hogy töb legyen, mert egy kislánynak adok tecsit. De már kicsit bánom, hogy belevágtam, mert nagy meló, és korán sincs annyi tejem, mint gondoltam, hogy lesz. Remélem, ha Janka többet fog enni, akkor több is termelődik.
Jankának is vannak sz@r méretezésű rugijai. Neki a lábánál rövidek :) A 62-es meg még hosszú. De csak 48cm-rel született :) Ma megmérem, mennyit nőtt.

Ez a háj...én sem szeretem magam:) A hajam nekem még szörnyűbb. Momentán nem volt most időm megszárítani, nemhogy kivasalni, vagy becsavarni...Így boszisra vettem a figurát :D 7hét alatt 2x sikerült megmosnom, még jó, h nem zsírosodik. Rá sem merek állni a mérlegre, mert több, mint 10 kg van rajtam. De ugye a diéta kilőve. Na, majd nyáron! Alig várom! Lovaglás, torna, úszás.
Mondjuk szeretném hordani Jankát tavasszal baba úszásra. Ott is mozgok majd. Míg apa úsztatja.

jó ez a hordozó kendő, mert 2perc és elalszik, de csak csendes dolgokat tudok mellette így c csinálni. Tegnap is felriadt a csörömpölésre, és már csak sírt, nem tudott visszaaludni, meg is fájdult a poci, jól telt így az este :(
DE!10 után fél 4-kor kelt enni, és utána fél8-kor. Hurrá! (csak velem aludt)



Kép
ebba
 
 


egyáltalán nem úgy nézel ki, mint aki hájas :) Nekünk is mindig nagy fánk van, de el is fér a 30 m2-es nappaliban :)
Majd jövőre Janka is biztos értékeli, eddig csak én ájuldoztam mindig karácsonykor :)


Kép
ebba
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: