Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Most van egy pici időm, Andris elment, mert szerencsére szabin van, ami olyan , de olyan jó, szóval elment a mamámékért meg anyáért mert jönnek hozzánk, de nincs nagyon kitakarítva, de igazából nem is érdekel már!


Navi, Zorka gyönyörű!!!Mi amikor betettük Lucát a fa alá csak sírdogált!Mi a baj?
Eleged van?

Szissz, Marcinak jobbulást!!!!

Rabbe, sajnos mi most még nem tudunk elmenni a talira, inkább majd tavasszal, pedig szívesen találkoznék veletek:(
De nagyon kedves tőled, h. szervezed!!!

Tatajana,nem lehet megnézni az albumod, azt írja, h. nem nyilvános:(
Ügyes vagy a dolgozattal.Vizsgák-ááááá!
Luca is most szeret kézben, h. mindig volt vki, aki fogja, nem is tudom, h. mi lesz, ha vége az ünnepeknek, és újra ketten maradunk...
Anyós-részvétem!

Kriszta, nagyon édes Dávid kis bokszoló tényleg!:)

Tegnap kaptunk szurit, be is lázasodott estére, de a kúp levitte.A dokinő azt mondta, h. nem hízott eleget, lehet., h. majd kell a pótlás, de én ezt nem hagyom!!!
Kaptunk még 1 hónapot, de nme tudom, h. mit akar nem mondanám vékonykának, sőt egy kis tokamanó!

Amúgy a karácsonyt nehezen viselte szegénykém:(
Az a sok ember, és mindenki őt akarta, sokat sírdogált, de akkor is ez volt életem leggyönyörűbb karácsonya!

Kriszta, most pontosan milyennek kell lennie a kutacsnak?

Anyósom beteg-hányás hasmenés-be vagyok tojva!

Eclipse, Molli is belázasodott az oltástól?

Próbálok képet tenni!

Puszi csajok

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép Olga mamával nevetgélek:) Kép Kép Kép Kép

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok Lányok!

Kriszti, Rodi, Dorka, Navi, csodálatos szépségesek a babócák!!!! :D :D :D :D Kriszti, 1 nap van a babáink között és majdnem 6kg David? :shock: :shock: :D :D :D jesszus!

Molli nagyon jól viselte az oltást, csak picit sírt, amint kézbe vettem már megnyugodott, aztán még ott helyben megszoptattam h minden tökéletes legyen, és nem lett lázas! :D :D :D

Dorka,
sajnálom Lucácskát! :(
Ugyanazt tudom mondani, mint Kriszti Etának, ha eszik eleget a baba, el kell fogadni a gyarapodást.
Nálunk a két mellből szoptatással megoldódott, plusz a More Milk kapszula nagyon durván megdobta a tejemet, megint tudok könnyen fejni sokat :D :D
Most is hozta a 20dkg-ot a héten!

Tatjana,
én neked is csak a hordozást ajánlom, látod, mindenki milyen elismerően ír róla, Rabbe is! :D :D "Csak" 4-es? Ugyanmár :lol:
Nekem a múltkori 5-ös lett, de az könnyű volt :oops:

Rabbe,
sajnos 8-án vizsgázom! Örülök h így tetszik a kendő! :D

Elkezdtem beszerezni a mosható pelusokat!!!!! :D :D :D :D nagy fába vágjuk a fejszénket.
Most beköltöztem a Mamami fórumba is... eléggé "alter" szülőarcok lettünk egy barinőmmel együtt :oops: :oops: :oops:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 

 
 

sziasztok!

remélem, hogy mindenkinek jól telt a karácsony! bocsánat, hogy nem jöttem jó ideje, sajnos eléggé kaotikusak a napjaink. mi még ugye picik vagyunk, így kb. egész nap cicizünk, abban a pici időben, amíg meg alszik Eszter, Benizünk, vagy lent voltunk sétálni a levegőn, vagy valami volt mindig...

karácsony eltelt, apa most itthon van 2 hétig szabin. kölcsönkaptam egy nandu kendőt, eddig nem sokat volt rámkötve, próbálok netről kötéseket keresni.

gyorsan beleolvastam ebbe az oldalba! Szisszka, fiúknak jobbulást. hidd el, nem a Te hibád, hogy megfáztak!

nálunk Eszter köldöke szerencsére meggyógyult! igaz, volt egy 5 napos augmentin kúránk is, de végül jól vagyunk!

Beni aranyos, de iszonyat hisztis továbbra is! esti elalvások eléggé kaotikusak. csak velem akarna aludni, vagyis sokszor van emiatt hiszti, persze Eszter akkor szopizik...

tápszert továbbra is eszünk, de ezen már nem aggódom!

képek nagyon jók, átfutottam azokat is. sajnos rólunk végül nem készült csini rucis, amiben Eszter ünnepelte a karácsonyt! :S

majd legközelebb... egyébként már több, mint 5 kiló, jövő szerdán megyün a tanácsadásra, szerencsére akkor még nem kapunk szurit!

bocsánat, hogy csak magunkról beszélek, de tényleg nem igen vagyok képben :S igyekszem lassan visszarázódni, ha hagynak a gyerekek, na meg a férjem! :P

jók legyetek! ha nem jönnék addig, BUÉK mindenkinek!

sophie27
 
 


Köszönjük a dicséreteket! Oltást túléltük :lol: :lol: :lol: :lol:

Rabbe
Hagyj lehetőséget, hogy Patrik baba minél többet tudjon szabadon mozogni. Lehet tornáztatni a lábijait... Kicsit terpeszesebb pelusozás nem árt...

Ebba
Algopyrin, paracetamol szedhető szoptatás alatt is.

Tatjana
David is ölbebaba... de engem nem zavar... majd ha már jobban fog mozogni, kevesebbet lesz ölben... (remélem én :wink: )
Szájpenész: mindent, ami a szájába kerül fertőtleníteni, sterilizálni kell. Borax-glicerinbe mártott gézlappal a fehér foltokat le kell dörgölni naponta 3-4-szer... ha szopizik, akkor a cicit is kezelni kell!
És számítani lehet arra, hogy a fenekén is megjelenik a gomba!
Azt Canestennel le lehet kezelni...

Navared
Depresszió bármikor előjöhet!

Dorka
Kutacs: eléggé változó...
És ha kell a pótlás, akkor se történik tragédia... :wink:
(képeken nem látszik soványnak Luca)

Eclipse
David születésekor se volt kicsi... azóta hízott 2150g-ot...
Vendég
 


köszi kriszti a tanácsot. gondolom a kendőzés is jót tesz akkor , mert abban is eléggé terpeszt a bébi :-)
mégegy kérdés hozzátok: már 4 napja nincs kaksi... mit tehetek a tornáztatáson , maszirozásonés lázmérőzésen kivül? már ánizsteát is itattam vele az sem hozott semmit.... segitsetek légyszi valami jó ötlettel! Köszönöm előre is..

Találkozó: semmibaj ha vártok többen is tavaszig, megértem, de ha valaki szivesen jönne akkor irjatok :-) én nagyon szivesen talizok bármelyikőtökkel.
Vidékieknek egy kis szobát is feltudunk ajánlani :-)
sőt most derült ki hogy mégsem megyünk szilvesztereznia barátokhoz, így akkor is itthon vagyunk. Egy babás szilveszter? ;-)

egyébkénta XVII kerületben lakunk..

rabbe78
 
 


Kriszta, 4580-nak mérték most, 1 hónappal ezelőtt 4090gr volt:(
De szerintem egyátalán nem vékony.
Dávidnak szép súlya van, nagyon édes.

Kutacs, én már nem tudom, feladom :)

Rabbe, annyira édes tőled ez a szervezés.

Sophie, ha tudunk rólatok, én annak nagyon örülök ám.Kíváncsi vagyok, h. mi van veletek.
Beni is majd biztosan belejön a dolgokba.

Mikegirlékkel mi újság lehet?

Eclipse, köszi:)Igazából ha kell, én is 2 mellből szoptatok.Nem értem miéert erőltetik ezeket a számokat.

Csajok, kutacs ügyben légyszi írjatok vmit

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka
Mi a gondod a kutaccsal?
http://www.babaindex.hu/ujszulott/kutacs
http://www.cardio-baby.hu/index.php/cikkek/347


Rabbe
Jó a kendőzés is... a lényeg, hogy a csípő terpesztett helyzetben legyen!
Vendég
 


Anyósomnak nagyon megy a hasa meg hány, és fél vasárnap nál voltunk.

A doki azt mondta figyeljük Luca kutacsát.
Szóval ma már kétszer volt kaka, pedig 2 naponta szokott, bukni bukik, mint mindig, és egyfolytában szpozna, de jókedvű.
Szerinted?

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


dorka84 írta:Anyósomnak nagyon megy a hasa meg hány, és fél vasárnap nál voltunk.

A doki azt mondta figyeljük Luca kutacsát.
Szóval ma már kétszer volt kaka, pedig 2 naponta szokott, bukni bukik, mint mindig, és egyfolytában szpozna, de jókedvű.
Szerinted?


Ha a baba kiszárad, akkor nagyon beesik a kutacsa...
Inkább azt figyeld, hogy eszik-e rendesen (úgy, mint eddig), van-e napi 5-6 pisis pelusa, a nyelve, a szája belül nedves-e...
DE... nem hinném, hogy gond lenne!
Azt érdemes figyelni, hogy önmagához képest változik-e...
Vendég
 


Köszi Kriszta:)

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék a kendőimádók klubjához! :D Karácsonyra megjött a rendelésem.
Olyan megnyugtató dolog, nekem is és a babának is! Bár nálunk leginkább apa viseli, azt mondja most az ő 9 hónapja következik!:lol: Imádják mind a ketten!

Nálunk is beteg lett a nagyobbik, de fogalmunk sincs hogyan kapta el.:( Hurutosan köhög, náthás, fáj a torka 3. napja és már hőemelkedése is van.:cry: Holnap viszi apa dokihoz.
Remélem Balázzsal mi megússzuk!

Ja és hoztam pár képet! :lol:

Kép

Kép

Kép

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok!

Kriszti: köszönöm! olyan megynyugató amikor irsz! :-) puszi érte!

Luczus: nekünk is ilyen kendőnk van!!! nagyon jók a képek! szép nagy játszószőnyegetek van! balázska is nagyon szép!

Dorka: édes vagy hogy irtad hogy édes vagyok, d e ti eljöttök? ;-)
Lehet jönni szilveszterezni is, mert mégsem megyünk el...:ugye megvolt beszélve, hogy szilveszterkor 2 szomszédcsaláddal bulizunk(gyerekestűl) erre ma beszélünk azzala családdal akinél elvileg lett volna és kiderült ők nem is tudnak rola, ők máshova hivatalosak. ugyanis a másik szomszéd hivott minket hogy beszéltek róla és mennénk-e mert akkor ők is mennek. szóval ők kavartak. mi meg csodálkoztunk hogy azok még nem is hozták szóba akikhez mennénk. elég ciki lett volna ha beállitunk szilveszterkor :-D

viszont igy arra gondoltunk hogy nálunk lehetne egy kis babás házibuli, ismerősökkel. nincs kedvetek velünk bulizni? :-) egy családnak esetleg szobát is tudnánk biztositani ha szeretnétek itt aludni...

rabbe78
 
 


Sziasztok Csajok!!

Mi is megvagyunk, csak nagyon gyorsan telnek a napok :wink:
Most csak beköszönök életjelet adni, délután remélem tudok jönni bővebben :wink:

De örömmel olvasom,hogy mindenhol jól teltek az ünnepek!!! :D

Minden babuci és anyuci csodaszép :D :D

Pussszantyúú
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Rabbe! A játszószőnyeg karácsonyi ajándék volt Balázsnak, és azért is ilyen nagy, mert sejtettem, hogy Bogi is folyton majd azon akar fetrengeni. :lol: Hát nem tévedtem. :wink: :lol: Így legalább Balázsnak is marad hely rajta. :wink:

Köszi a meghívást, de egyenlőre mi is itthon leszünk Szilveszterkor. :D


Gyancsi! Már hiányoztál! :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Csajok!

Rabbe, köszi szépen a meghívást, hosszú évek óta először itthon töltjük a szilvesztert, meg én még nem nagyon szeretnék Lucával ilyen sokat távol lenni otthonról.De még egyszer köszi a meghívást.
Komoly lett volna tényleg, ha megjelentek, bár az is lehet, h. nagyon örültek volna nektek.

Lucuzs, nagyon szépek vagytok a képeken.

Csajok, én is nagyon szeretnék kendőt, ki is néztem egyet, mi a véleményetek?
Milyen méretben rendejem, Andris 175 cm, én 163 cm.
Én nagyon nem értek hozzá.Vagy vmi tipp?

Előre is köszi csajok.

puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Dorka!

kendő: én új vagyok a témában, nekem is Eclipse segített. Az én párom 187 cm, nekünk az 5,2 m-eset ajánlotta Eclipse, mert apának kell annyi. Ezzel elvileg bármilyen bonyolult felköthető rá is. És nekem sem lett túl hosszú, pedig tartottam tőle, és én csak 155 cm vagyok!!! :D
Amúgy más is kérdezte:
Mi Nandu kendőt vettünk, bár nem itt, de ez most igen kedvező ajánlatnak tűnik:
https://www.r-med.com/index.php?mode=pr ... %20DVD-vel!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, élünk, csak nem jutok géphez, ha mindenki itthon van.
De majd jobban furakszom. :wink:

A Karácsony kicsit feszített tempóban telt, Ati örült a fának, meg mindenki ajándékának. Ő bontott ki mindent - a mi meglepijeinket is, aztán hozzá sem érhettünk többé a cuccokhoz. Egyébként a két gyerkőc hangulatát nem igazán sikerült összehangolni. Mire Ati felkelt és az ajándékozás megkezdődött, Adélka rákezdett a sírásra. Szóval én Adélkával, Apa Atival, kép nagyon kevés készült, de majd keresek valami használhatót.

Szilveszter - mi szívesen mennénk, de Atit nincs kire hagyni, úgyhogy köszönjük a meghívást, de sajnos nem tudunk élni vele.

Tali - Pólusban bármikor, akár szükebb körben is, aztán amint lehet, minél nagyobb létszámban!!!

Na, majd még jövök később, de most Ati itt ül az ölembe és a gépet követeli.

Szép napot!!!

mikegirl
 
 



picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Lucuzs, nagyon köszi:)
Látod, én is pont ezet néztem:)
Csak a méretbe vagyok bizonytalan, még a 420-t néztem.Bár minimális köztük az árkülönbség!

Mikegirl, de akkor azért megvolt,sikerült, és Ati örült:)
Akkor már teljesen meggyógyult, ugye?

Nekem ma jönnek a barátnőim 3-an, és én nyertem meg az idén a karácsonyi főzöcskézést...
Úgyhogy lassan nekilátok, csak apa és Luca elmennek sétálni.
Annyira nem akarom, h. újra menjen dolgozni, annyira jó, h. itthon van!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok csajok!
Elolvastam mindent, a babókák nagyon csinik.

Sajnos azért nem jelentkeztem mert múlt hét hétfőn meghalt a nagypapám anyukám feléről.Tamáska a karácsony napját és más napját végig ordította.Érezte rajtam a feszültséget.

Ma felkelt fél nyolckor és csak most aludt el.Remélem egy kicsit pihenek.

Udvozlet mindenkinek

KépKép
ritya
 
 


Helló Anyucik!

Eclipse-Mollika akkor nagyon ügyesen vette az oltást:wink: Mi is tegnap kaptunk egyet, vagy is hát nem rendes oltás volt, mert szájon át adták be neki szerencsére :wink: ( Rota vírus elleni)...Én is fent vagyok a Mamamin, most szereztem ott egy szivárványos kendőt.... :wink: Kiváncsi vagyok majd mit mondasz a mosható pelusról!

Tényleg többen is írtátok régen, hogy használni fogjátok, használja valaki??

Navi-Nagyon cuki a kis hercegnő a kari fa alatt :D Remélem sikerül Zo babát megjavítanod :D Attól függ mennyi pénzt szánsz a kendőre, van több féle....Ha gondolod akkor nézz körül a mamami.hu-n, érdemesebb használt, betört kendőt venni, mert azok már sokkal puhábbak és általában hibátlanok!!

Kriszta-Azt írtad,hogy Dávid is mot kapott oltásokat...Többet is kapott akkor ezek szerint??Mert mi csak ezt az egyet....Nagyon édes a fiatalember :D

Szissz-Mind a két fiúnak jobbulást kívánok, neked pedig sok erőt, nem lehet egyszerű.....De eszedbe se jusson magadat hibáztatni!!!!!!

Rabbe-Én mennék nagyon a talira.....Talán majd tavasszal :wink:

Tök jó, hogy ennyien beszereztetek már kendőt és hogy senki sem csalódott benne :D :D Én már olyan szinten megszállott lettem, hogy vettem egy rugalmasat is és most rendeltem egy másik hagyományos szivárvány színűt :oops: :D Ami eddig volt azt pedig Apjuk használja majd :D Lilike is imádja, akkorákat szundizik benne, hogy csak na!!

Ebba-Ha csak a fájdalomra akarod szedni akkor Algopyrin-t lehet én úgy tudom!

Tatjana-Sajnálom, hogy Ádi baba rosszalkodik....Szerintem neked is megoldás lenne a hordozó kendő, mert úgy olyan neki, mintha a kezedben lenne, viszont még is tudsz mellette "dolgokat" csinálni, hisz szabad mind a két kezed :wink:

Lányok én nem tudom, hogy mi vagyunk bénák vagy a Pampers pelus a szar ( még jó, hogy akciós volt itt kint és vettem 10 csomaggal) , de 2 naponta folyik ki belőle a kaki, de olyan szinten, hogy a gyerek szószerint nyakig szaros :shock: :shock: Olyanokat rottyant, hogy nincs egy négyzetcenti sem a peluson ami ne lenne kakis :D Ipari mennyiségeket termel a kiscsaj!

Hétfőn voltunk megint a védőnői tanácsadáson, 53 cm és 4540 grammos, nem túl alultáplált :D Mondjuk ez a pofazacskóján is látszik, oda gyűjti a kaját :D

Dorka-Szuper, hogy gyorsan túl lett Luca a lázon!Hát nem csodálom, hogy nehezen viselte a Karácsonyt, sokszor még sok nekik a rengeteg inger ami ilyenkor éri őket!Honnan van Lucának az a fejpántja???Annyira cuki, én is, én is, én is akarok!!! :D Szerintem nektek egy 4,6 méteres kendő lenne ideális, azzal mind a ketten minden kötést megtudtok csinálni!! :wink:

Mi itt kint maradtunk, 3-asban karácsonyoztunk, szépen, nyugodtan...életem legszebb és legboldogabb karácsonya volt ez, annak ellenére, hogy nem tudtunk haza menni :wink:

MikGirl-Remélem Ati már sokkal-sokkal jobban van!!!Most olvasom, hogy igen, nagyon örülök :D Akkor mozgalmas volt nálatok is a karácsony!!

Nálunk sem lesz egyébként semmi szilveszterezés, max annyi, hogy 9 helyett 10-kor fekszünk :D Jó kis fergeteg party, mi???? :D

Sophie-Örülök, hogy jól vagytok és rendbe jött a köldöke is a kisassonynak!!Nem baj ha csak magatokról írsz, én szeretem azt is olvasni!! :wink: Irigy vagyok , hogy a párod otthon van, enyém párom melózik :?

Lucuzs-Gyönyörűek vagytok ti is, jobbulást Boginak, remélem nem kapjátok el!!!! :roll: Nálunk is Apjuk is hordozza rendszeresen Lilit! :DKöszi a hiányolást!! :wink:

Ritya-Őszinte résztvétem :(

Csajok most lépek, mert Lili lassan éhes lesz!Tegnap előtt nagyon csibész volt a kiscsaj, éjjel fent volt 2 és fél órát az Istennek nem akart elaludni.....Csak egy dolog van amitől rögtön bealszik, a PORSZÍVÓ :shock: :D Úgyhogy most azzal altatjuk, csak bekapcsolom és a gyerek 2 perc múlva alszik :D :D Szerintem a szomszéd azt hiszi, hogy bolond vagyok, mert hajnalban megy a porszívó nálunk :D :D

Mindenkinek szép napot és ha nem tudnék jönni, akkor NAGYON-NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!! :D :D

Puszi:
Lili és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Lucuzs, köszike a linket!
Nagyon jól áll a kendő! :D
De szerinted/tek nekem mekkorát kellene venni? Én 160 cm vagyok.. na jó lehet, csak 159 :D S vagy M? Azért ez most igen jó áron van!
Vagy használttal jobban járnék tényleg??? :?
Na ezen még agyalok...

Ancsa, szuper nagy Lili!!! Zorka most olyan 4600-4700 gramm körüli! Igaz, ő kisebb súllyal indult, viszont "idősebb" :wink:
Fergeteg-party... ja nálunk is! Kölyökpezsi és tv-nézés + alvás! :D

Dorka, hát igen, kicsit kiborultam, napi egy sírás megvan :cry: Nem tudom, mi a baj amúgy, csak vmi bekattant... majd kikattan! :)
Hiper-mega érzékeny vagyok és jó lenne kicsit egyedül lennem (teljesen egyedül). Megszoktam, h. sokat vagyok úgy és hiányzik, plusz jó lenne egy kozmetikázás, meditáció, torna... szóval vmi, ahol nem csak Zorkára gondolok! Mert persze IMÁDOM ŐT és nem is érzem tehernek, csak mégis kijön valahol ez a sok babázás "mellékhatásaként"... :oops:

Most megyek is, mert próbálok aludni, amíg tudok!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Most olvasom: PORSZÍVÓn alszik Lili :lol: :lol: :lol:
Tudod Ancsa, ezeket a fehét zajokat (monoton hangok) nagyon preferálják a bébik! :D Lehet én is kipróbálom! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Lányok,

Hűűű, mennyit írtatok, teljesen el vagyok maradva… látom, mindenki túlélte a karácsonyt… Én már kicsit sajnálom Boldit, dorka írta, h Luca is nehezen viselte a sok jövés-menést, hát Boldi is. Ráadásul tudjátok nem egy könnyű természet a drágám, a napirendünk és éppen, h kezdett beállni, hát borult minden.
Azóta is taknyosak vagyunk, így az éjszakai 2 óránkénti kaja közé beiktattunk óránkénti orrszívást. Éljennn!!!!! Az oltásra még nem vittem el, pont a taknyossága miatt, nem lenne jó, ha még a láz is kijönne rajta, de ha nem gyógyul úgy is jöv7-en elviszem a dokihoz.

Szisszka: a betegséggel kapcsolatban én is pont uígy érzek, még a blogomba is írtam, h totál kudarcként élem meg, h ez a csöpp kisember már ilyen krán náthás lett. :-( :-(

Boldi továbbra is 2 óránként eszik, aminek az eredménye, h a hétfői mázsáláson már 6550gr volt! Részemről én hulla vagyok!!!!

Dorka: Luca nagyon formás baba, meg nem mondanám, h gondjai vannak a hízással…
A kutaccsal Boldinak is volt baja, de elmúlt, néhányszor nagyon be volt esve, de vagy csak melege volt, vagy sokat sírt, vagy mit tom én… de hogy magamat megnyugtassam mindig cicire tettem, tuti ami biztos ki ne száradjon a heti 30-40 deka hízás mellett.

Luczus: nekünk is ilyen képünk vaaannnn!

Navi: totál értem, h mire gondolsz… Engem Apa elvitt fodrászhoz, a hajam gáz lett, DE baromi jól esett, még szoliba is bementem 6 percre… nem is mondom, mintha új ember lettem volna.. pedig össz-vissz másfél órát voltam távol… Boldi továbbra is 2 óránként zabbant, tehát sok minden program nem fér bele, de ezért is hálás voltam. Januártól pedig nyomulni akarok baba-mama jógára, addig ameddig ki nem tiltanak minket… Boldi extra hangosan tud üvölteni, és mindezt CSAK ÚGY!
Nálam a babázás mellékhatása, h szófosásom van, gyakorlatilag már a postással is képes vagyok elcsevegni, és olyan hálás tudok lenni néhány jó szóért… :-) :-)

Mindenkinek nagyon örülök, akiről olvastam, a babák szépek, mit szépek gyönyörűek és már mekkorák! Nőnek, mint a gomba… most ennyire futotta tőlem… Boldi már hörög, lassan letelik a 2 óra… :-( Mindenkinek millió puszii
Kép

Kép

Kép
vikoo
 
 


Jajj, kicsit össze-visszára sikerültem, bocsánat, még én is jó sokat röhögtem a hülyeségeimen... szóval, Lucuzs, csak azt akartam írni, h nekünk is ilyen kendőnk van. :-D
Meg biztos a fáradság, és ígérem többet nem írom le, h Boldi 2 óránként eszik... :-D

Puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 


sziasztok! most csak ennyit. : nekünk is ilyen kendőnk van 5,2 méter. de ekkora kell, mert csak ezzel lehet a keresztkötésest megkötni!!!!
én 160 cm vagyok és alig birom a végét csomozni. szóval nem is tudom hogy testesebb apucik hogy kötik meg ezt :shock:
azt hiszema porszivóást én is kiprobálom éjjel, mert 1-nél előbb nem alszik be...

rabbe78
 
 


Lányok én nem tudom, hogy mi vagyunk bénák vagy a Pampers pelus a szar ( még jó, hogy akciós volt itt kint és vettem 10 csomaggal) , de 2 naponta folyik ki belőle a kaki, de olyan szinten, hogy a gyerek szószerint nyakig szaros

mi is ugyanígy vagyunk a Pampers pelussal!!!! :shock:

Maccs
vörösmacska
 
 


pelus:

Lányok! Milyen méretet használtok?
Na csak azért kérdezem, mert mi Liberoban nyomjuk, meg nemrég próbáltuk a Huggiest, és nálunk is vándorútra ment többször is kaka. Csóváltuk is a fejünket apával, aztán hirtelen a homlokunkra csaptunk. Leestett, hogy Boginál is ez volt. Valószínű MÉRETET KELL VÁLTANUNK. :D Bogi is mindig már akkor nagyobbat kapott, ha elérte az alsó súlyhatárt. Balázs már 5660 g, és a 3-6-osból már kifolyik, legközelebb már 5-8-asat fogunk venni! Majd beszámolok az eredményről, de remélem tényleg itt a bibi. :D

Ez csak egy tipp volt, hátha nálatok is beválik...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


most gondolkozom, mintha Macs írtad volna, hogy Balázs nemrég lett 4 kg... :oops: ... akkor passzolok...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


kép a hintás CSENDÉLETRŐL!

:-)

Kép

pelus: mi már kipróbáltunk mindent, balesetek vannak, de nem gáz, ami a legjobban bejött, mert Boldi ugye széles és hurkás, az a tesco, meg vmi toujuors, és a dM-s szélesebb is jó, de mind1ikből a 3mast nyomjuk, Viszont ami ultra sz@r az a pampers narancssárga csomis pelusa zöld füllel, na az 100%-ban átázás és kifolyás :-( a zöld csomisból érdekes nem folyik ki a cucc... puszi jóccakát!!!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok,

A karácsony nálunk is jól telt, nagyszülőknél voltunk ebéden-vacsorán… Akadt sok önkéntes, aki babura vigyázott, amíg mi szusszantunk egy kicsit. Oli egész jól viselkedett, bár a sok ember kicsit megviselte, így amikor hazaértünk elég nehéz volt lenyugtatni. Mi is bevetettük a hordozókendőt nyugtató-altató gyanánt, és nagyon jól bevált. Olyan gyorsan elhallgat benne, hogy csak néztünk Tomival, hogy megvan a megoldás a bömbire. Amit még szeret a picur, ha hintáztatjuk. Egyelőre csak a babahordozójában, de Vikoo beszámolója után, mi is be fogjuk szerezni a vászonhintát, és akkor a kendő + hinta páros csak győz majd a bömbi felett.
Karácsonyra megleptük magunkat / Olit Varró Dániel: Akinek a lába hatos című kis mondókás könyvével. Szerintem nagyon cuki, kis modern versikék vannak benne, itt a kedvenc altatónk:

Altató (ezt ütemesen és kitartóan kell mondogatni)

Kisbaba, kisbaba vicces fej,
cukipofa fejedet biccentsd el!

Laposakat, laposakat pislantok,
álom a szemeden most landol.

Kisbaba, kisbaba, álmodjál,
alszik a vigyor is a szádon már,

alszik a nyafogás, alszik a dac,
iciket, piciket szusszantgatsz.


KépKép


Kép
bedoha
 
 


hopp, elgépeltem a verset. :)

Na akkor helyesen:

Altató (ezt ütemesen és kitartóan kell mondogatni)

Kisbaba, kisbaba vicces fej,
cukipofa fejedet biccentsd el!

Laposakat, laposakat pislantol,
álom a szemeden most landol.

Kisbaba, kisbaba, álmodjál,
alszik a vigyor is a szádon már,

alszik a nyafogás, alszik a dac,
iciket, piciket szusszantgatsz.
bedoha
 
 


Baluci már a 4 kilót jól elhaladta, 4720g (1490-el született :wink: ).
Mi is a naranssárga pampers-t használtuk, 2-es méretet, abból folyt ki, most 3-ast kaptunk ajándékba, ezzel még nem volt baleset. Jó, hogy a libero vastagabb, de abból még soha nem folyt ki.
..... és Kittike pedig elérte a 2 kilót :D

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok!

Nekünk is elég hektikusan teltek az ünnepek, annyi különbséggel, hogy Bence teljesen jól bírta, nekem viszont kicsit elment a tejem. Most én is MoreMilk és fejés kúrán vagyok, és a tápi gondolatát is megszoktam már. Annak is megvannak a maga előnyei!

Pelus: Ez nálam örök téma :) Nekünk a dm-es babylove jött be (Libero, Pampers és Huggies előtt). Persze balesetek ezzel is vannak, de kevesebb, mint a többivel.

Maccs: Balázska mennyit "hízott"! Gratula Kittikének a 2 kghoz!

Navi: Nekem is vannak érzelmi rohamaim :). Én inkább a meghatódottságtól sírok (még mindig...), de ez a tejmizéria is megviselt :(. Nagyon cuki, ahogy Zorkát betettétek a fa alá :).

Kriszta: David a boxoló nagyfiú!!!

Rabbe: Nekünk is kiesik a szilveszter - úgy volt, hogy sógornőmékhez megyünk, de a fejés miatt annyira elhúzódik egy-egy szopi, hogy semmire se lenne időnk. Így itthon maradunk. Amúgy hogy lehet hozzátok BKVval eljutni? Mármint mi jár Nálatok?

Dorka: Luca baba nagyon édes a fejpántjával és Veletek!! Hasmenést sikerült elkerülni?

Lucuzs: Balázsnak is mennyi haja van! Nagyon vagány a hordozókendőben!

Vikoo: Boldi is nagyon édes! Jó az a hinta!

Bedoha: Jó ez a mondóka!

Betegek hogy vannak?

Ha nem jönnék,

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


..... és Kittike pedig elérte a 2 kilót


... és azóta az éjjel Kittike eltávozott tőlünk és angyalka lett....

Maccs
vörösmacska
 
 


Vörösmacs!

Zokogok a hírek hallatán! Nagyon sajnálom, és nagyon sok erőt kívánok nektek!Hidd el, Kittike pontosan érezte azt a sok szeretet és törődést, amit ezen kis rövidke élete során kapott tőletek! Hidd el, minden nap, amit veletek töltött boldogsággal töltötte el! Mindig veletek is fog maradni! Őszintén sajnálom!

rodina74
 
 


Drága Vörösmaccs,
potyognak a könnyeim, és nem nem találom a szavakat... Úgy sajnálom!!! Tegnap óta 1ébként is csak nyelem-nyelem vissza őket... tegnap volt egy éve, h Bendegúz is kisangyal lett... Megkérem Őt, h vigyázzon nagyon Kittikére... Nagyon sokat gondolok Rátok!!! Ölelés!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Vörösmacs: nem találok szavakat! Annyira sajnálom :( Pedig a páromnak mindig újságoltam az újabb híreket rólatok, ezt most nem szívesen fogom elmondani neki. :(
Részvétem és nagyon sok erőt kívánok nektek most! Főleg, hogy Balázskának szüksége van rátok! Kitartást! :(

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Drága Vörösmacs!
Kimondhatatlanul sajnálom, párommal együtt osztozunk veletek a gyász fájdalmában :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Őszinte részvétem, és ölelést küldök!!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Vörösmaccs-Nincsenek szavak, melyekkel kitudnám fejezni, hogy mennyire sajnálom :( :( Őszinte résztvétem!!!!Nagyon sok erőt kívánok nektek!Kittike pontosan tudta és érezte, hogy mennyire szeretitek őt, ahogy a lányok is írták.....

KépKép
gyancsi
 
 


Vörösmacs!
Megrendülve olvastam, hogy Kittike eltávozott... :cry: :cry: :cry:
Részvétünk!!!
Nem is tudok mit írni... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: potyognak a könnyeink...

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vörösmacska
Részvétem :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Köszönjük

Maccs
vörösmacska
 
 


Vörösmacs! Nagyon sok ölelést küldök Nektek és a kis Angyalkátoknak!!!! Annyira sajnálom :cry: :cry: :cry:

mikegirl
 
 


Drága Macs, rengeteg ölelést küldök nektek!!!
Azt hiszem az egész topik most veletek sír!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Macs

Őszinte részvétünk Kittikéért! :cry: :cry: :cry:
Annyira sajnálom! :cry: :cry: :( :( :( :cry: :cry:

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Drága Vörösmacs!
Megrendülve olvastuk a híreket, nálunk is az egész család drukkolt Kittikének.
Balázskának így egész életére lesz egy kis angyalkája, aki vigyáz majd rá.
Kitartás nektek!

H

KépKép
bedoha
 
 


Macs, belenéztem a naplódba és nagyon meghatódtam édes Kitti-Angyalkádon :( Nagyon sok erőt kívánok és millió szeretetteljes ölelést küldök!
Eszter kislányai és Boldi baba is vigyáznak Kittikére!!!!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Bedoha, nagyon jó a ti kendőtök is! Ez milyen fajta? És milyen hosszú?
Nagyon tecc az altató!!! :D

Rabbe, ugye te írtad, h. több mint 5 méteres a ti kendőtök... szerinted nekem is kell akkora vagy elég a 420-as? Én nem vagyok 50 kiló és 160 cm-t alulról verem...
Bocs, h. ezen pörgök, de nagyon szeretnék egyet, viszont nem akarok bakot lőni...

Lányok, Zorka esténként iszonyúan műsorozik :( Éhes, de közben fáj valamilye... gondolom a pocija, de nem húzza a lábát, csak üvölt, néha becsúszik egy böfi (lehet a kis gyomrában vannak buborékok, amik bántkák szegényt), aztán annyira sír, h. nincs ereje enni, meg már elaludni sem nagyon... persze végül alvás lesz belőle. Úgy sajnálom szegényt, nem tudom, mit lehetne vele csinálni? :?
Most is végül bekumott, de teljesen kimerült :cry: pedig egész nap nem volt semmi gond!

Dorka, nagyon jók a fotók!!! (Még meg sem dicsértem...)
Azt hiszem januárban én is elmegyek kozmetikushoz, viszont a hajamat úgyis csak copfban hordom, mert különben Zorka belecsimpaszkodik, úh. azzal most nem foglalkozom! De egy torna... na az nagyon hiányzik!

Na mennm kell, pusszantás mindenkinek és szép éjszakát kívánok!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: