Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!!!


Kép

Küldök pár fotót Nati első Karácsonyáról... :wink:

Kép Jézuska ajándéka Nekünk... ;)

Kép Ez most melyikünk ajándéka??? 8)

Kép Nati ajándékot bont... ;)

Kép Minnie ajándékot bont... ;)

Kép Átöltöztem játszani... :lol:

Kép Sziasztok!!! BOLDOG KARÁCSONYT!!! :P

Wepe!
Kép

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Szilvi!
Nagyon cuki Lóci baba!!! :) :) :) Pocaksimi neki!!!!!!!!!!!!! Neked pedig kitartást ehhez a pár naphoz, és sok erőt a szüléshez, ami reméljük a lehető legkönnyebbre sikerül majd... :lol: Aztán pedig várjuk az első képeket az ifjú legényről!!! :wink:

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Szilvi!
Örülök,hogy jól vagytok!Kitartás!!!!!!Várjuk majd nagyon a híreket rólatok,és persze majd fotót is! :wink:Minden jót kívánok!!!!!

Minnie!
Natinak biztosan nagy élményt és örömet szerzett az első karácsony.Annyira gyönyörűek és imádni valóak a szemei a kis királylánykátoknak! :P

Panini!
Hogy vagytok????Sok simi!

Kép Kép
Kép Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 

 
 

sziasztok

Kép

szilvi, gyors és könnyű szülést kívánok :)

minnie, belluska, nagyon szépek a gyerekek :)

puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


a képhez kimaradt, hogy boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Még erre a kis időre kellemes ünnepeket kívánunk! Lojcika és Benike!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Sziasztok
Ha valakinek sikeres lombikból megmaradt volna MENOPUR átvenném !
Légyszíves segítsetek
Írj privit ha van.
Köszönöm
boci35
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm a névnapi köszöntést! Igazán jól esik, hogy még mindig gondoltok rám :oops:

Minnie, nagyon édes Nati babátok! A szeme mellett a hajacskája is gyönyörű! Majd meg is mutatom Zotinak :wink:

Belluska, Kata és Barni nagyon szépek, és megható, ahogy ölelik egymást ! :D

Kismamáknak boldog babavárást, majd örömteli babázást! :)
Leendő kismamiknak pedig drukkolok, hogy mihamarabb pozitívat teszteljenek! :)
wepe
 
 


Szilva!
Kösziiiiii! :lol:

Lojcika!
Beni babáról írhatnál egy kicsit,biztosan tünemény!Iwiwen leskelődtem,majd lehet be is jelöllek ha nem gond! :wink: Puszi nektek!

Wepe!
Hurrá,hurrá,hurrá......,de jó,hogy jöttél!!!!!!Hát még szép,hogy sokan gondolnak rád,rátok!
Millió puszi a kis mosolygós"szerelmemnek"! :P :wink: Gyere máskor is írni!

Kata!
Hogy teltek végül az ünnepek? :roll: Annyit gondoltam rád!

Gabókám!
Te is igazán felbukkanhatnál! :wink: Pusziiii!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Sziasztok!

Ezer éve nem jártam már erre.
Gondoltam, Veletek is megosztom a nagy örömhírt, hogy ismét kismami lettem.
Teljesen spontán a baba, nem terveztük. Egész növemberben egyetlen egyszer voltunk együtt és sikerült :-)
Ma voltunk uh-on és van eg 4 mm-es petezsék, benne 1.2 mm-es szikkel.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nagyon sokat gondolok Rátok. Eleinte olvastalak is benneteket, de Bencus nem hagy netezni. Abszolút nem lehet nyitva a gépem. Püföli ezerrel. Már lassan 15 hónapos.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska!
Igaz,hogy már gratuláltam,de nem lehet elégszer leírni,hogy mennyire örülök ennek a csodálatos hírnek!Hatalmas gratula!Örülök,hogy jöttél! :wink: Millió pusssz Bencusnak!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Még egyszer köszönöm!!!!
Átadom neki holnap!
Sajnos az éjjelek ekég rosszak lettek pár hete. Nem tudjuk, hogy szorong egyedül, vagy fél a sötétben. Sokat sír éjszaka, és át kell menni hozzá felvenni, átölelni. Mihelyt ölben van, szinte rögtön el is alszik.
Most betettünk neki egy lámpát a szobájába és egy plüss állatkát az ágyába, hátha jobb lesz. De lehet, hogy szep. szorongás. nem tudjuk.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok lányok.

Ne haragudjatok...Manóim nem nagyon hagynak gépezni:(
Mimie Nati baba csoda szép:)
Belluska gyönyörűek vagytok!!!
Zsuzska szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon puszilok ölelek mindenkit, és BOLDOG ÚJÉVET NEKTEK!!!
Kívánom, hogy a ránk jövő év, hozza meg mindenkinek a vágyait:)
PUSZII

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Köszi Beus :lol:
Én is gratulálok a kis manókhoz!!!! Sok erőt és kitartást hozzájuk!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, gratulálok a picihez ! :D

Beus, Nektek is utólag hadd kívánjak sok boldogságot az ikrekhez !
Olyan kíváncsi lennék, hogy milyen lehet két pöttömmel :wink:
Képet tehetnél fel róluk!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!
wepe
 
 


NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Kép


Kívánok mindenkinek boldogabb új évet - teljesüljön a kívánságotok!
babszi
 
 


Sziasztok!

Wepe!
Örülök, hogy hallottam felőletek, esetleg képet tudnál feltenni, olyan kíváncsi vagyok... :wink:

zsuzska!
Tiszta szívemből gratulálok és tőled is várnám a képeket a nagy legényről és a kis tesóról i!!! :wink: :wink:

Beus!
Láttam iwiw-en a picurokat, tündéri mindkettő, tehetnél fel róluk képeket ide is!!! :lol:

belluska!
Gyönyörű mindkét gyerkőc, olyan jó látni, hogy ennyire szeretik egymást! PUSZI nekik és NEKED is!!! :P :P :P

MINDENKINEK!!!

Kép

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


SZERETNÉK MINDENKINEK NAGYON BOLDOG,EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNNI!

Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok,

Zsuzska, gratula a csodababátokhoz :) vigyázz magatokra!

Mindenkinek sikeres és boldog új évet kívánok :)

Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Még 2010. december 31-én megszületett Bianka Viola, azaz Ladiva kislánya :lol:

i.kata
 
 


Ladiva!

Itt a fórumon is nagyon sok örömöt,egészséget és boldogságot kívánok nektek a pici lányhoz!
Kép
Majd gyere mesélni! :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Kata!
Köszönjük a jó hírt! :P

Ladiva!
Szívből gratulálok a csöppséghez, jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!! :) :)

Kép

Itt küldök nektek pár fotót Natiról, tegnap reggel készültek az új szobájában... :lol:

Kép

Kép

Kép

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Minnie!
Natit ismét majd szét zabáltam,így képernyőn keresztül,olyan édes! :lol: Köszönjük a fotókat! :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Sziasztok!
MINDNYÁJATOKNAK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK SOK ÁLDÁSSAL!!!
Kép

Fitie!
Annyira sajnálom, hogy nem sikerült! :cry: De nagyon bízom benne, hogy a 2. lombik, ahogy Pepénél is, most is meghozza a várva várt babát!!!
Szörnyű, hogy már 1 éves előjegyzés van az intézetben!!! Ha tudnám, szívesen átadnám a sorszámomat neked (vagy bárki másnak), de így legalább valamennyien, akik május utániak vagytok, "eggyel előrébb" kerültök... :wink: S nem én vagyok/leszek az egyetlen ilyen! 8)

Beus!
Szuper, hogy be tudtál nézni hozzánk az ikrek mellett!!! 8) Ha lehet, nagyon szeretnék fényképet is látni róluk!!!! :D

Belluska!
Hú, mekkorát nőttek a gyerekeitek, s milyen szépek!!! :D Nekem is nagyon tetszik, ahogy átölelik egymást! :D
Köszönöm a névnapi köszöntést férjem nevében is! 8)
Mézeskalácsot természetesen most is csináltam, hiszen nálunk a fenyőfa elmaradhatatlan dísze! :D

Kata!
Gyönyörű a karácsonyi fotód! :D Gondolom te csináltad az adventi koszorút, ugye?
A lombikodról tudsz már valami közelebbit? :roll:

Panini!
Szuper látni a vonalzódon, hogy hogy nő a baba; már 15 centi!!!! :D

Minnie!
Annyira édes Nati!!! :D És Minnie is, ahogy együtt bontják az ajándékot!!! :lol:

Wepe!
De jó, hogy jöttél!!! :D Én is nagyon boldog névnapot kívánok neked - így, utólag is!!! :oops:

Zsuzska!
De jó, hogy jöttél - és SZUPER, hogy ismét kismami vagy!!! :D (Én mindig is biztos voltam benne, hogy nálatok nincs semmi gond ezen a téren - csak idő kérdése volt az eredmény -, hiszen rögtön az első inszemetek sikerült!!! 8) )

Ladiva!
Szívből gratulálok a picihez!!! :D Annyit gondoltam rátok az elmúlt napokban!!! Hívni is akartalak tegnap, amikor még otthon voltam, de végül nem jött össze - de így akkor örülök is neki, hogy nem zavartalak benneteket! :oops:

Lojcika!
Gratulálok a kicsi fiúhoz!!! :D Kíváncsi vagyok nagyon, hogyan alakult végül a szülésetek, hiszen annyira szeretted volna, ha hamarabb megtörténik! S rakjál fel képet is, jó? :wink:

Ancsa!
Hamarosan te következel!!! Hogy vagytok?

Szilva, Szilvi, Sonjus, Ágnes, Babszi!
Nagy ölelés nektek is!

Mindenkit puszilok! 8)

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok!
Én is nagyon boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!!!

És köszönöm a gratulációkat!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ladiva!
Nagyon sok boldogságot kívánok nektek!!!!

Múlt héten volt 4 mm-es petezsákunk és 1.2 mm-es szikhólyagunk.

És akkor Bencus sztárfotónk:
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És tesóbaba:
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hbzs!
Nagyon-nagyon örülök,hogy jöttél,már bevallom aggódtam érted!
Nem tudtam,hogy betegebb lettél e vagy csak az ünnepi elfoglaltságok miatt nem írsz,de megnyugodtam. :D
Remélem jól teltek az ünnepek!

Zsuzska!
Bence imádnivaló! :P Tesóbaba is helyes! :wink:
Köszönjük a fotókat!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Zsuzska!
Gratulálok Bencushoz, hatalmas nagy fiú lett már! :D S milyen ügyesen rámol!!!! :wink: :lol:

Belluska!
Köszi szépen, hogy aggódtál értem! :D Most már - hála Istennek! - gyakorlatilag meggyógyultam, csak nagyon sok dolgunk volt az ünnepeknek köszönhetően, be sem kapcsoltuk a számítógépet... :oops:
Puszillak benneteket!

Babszi!
Ugye ti most péntektől mentek az öf. tanfolyamra? Majd írj, hogy milyen, jó? :D Én már nagyon várom a miénket!!!

Kép
hbzs
 
 


sziasztok,

ladiva, nagy gratula tőlem is :)

hoztam friss táblákat (remélem, minden OK benne, ha mégsem, szóljatok!)

babanet tábla 20110107

sikertábla 20110107

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok!
Mindenkinek boldog újévet!
Bocsika hogy ritkában jövök,gondolom mindenki megérti! :oops:

Zsuzska: Hatalmas gratula!!! remélem én is követem majd a példádat :))))))

Hbzs: 23-ra voltam kiírva és 22-én született meg Benike,szóval kitartott :)))) Cupp!!!

Ladíva: gratula a kiscsajszihoz!!! Puszka

Beuska: Itt is váro a képeket! :)) Puszi a 4 tagú családnak :)))

Belluska: Jó hogy bejelöltél az iwiwen,örülök neki. Bár a facebookot használom legtöbbször az jobban tettszik nekem.
Édesek a gyerkőcök nagyon,főleg amin ölelkeznek :)))
Puszika nektek!

Minnnie: Olyan édes a a kis Nati baba :))))) Pusszancs!!!


Benike amúgy nagyon jó baba. Éjjel mindig alszik,szinte csak enni kel fel!!!
Hú már mennem is kell,ébredezik Beni!

Puszika mindenkinek!!!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Hbzs!
Hát nagyon örülök,hogy csak a sürgés-forgás miatt nem jöttél. :lol:

Lojcika!
Bejelöltelek ott is! :wink: Csodásak Beni képei,sokszor megszoktam nézni őket!És olyan szépen növekszik a kis legény. :wink:
Nekem is a kedvencem most ez az ölelkezős képünk. :lol:

Szilva!
Köszönjük a táblát,jó,hogy valaki kézben tatja! :wink: Nekem a 3. lombik helyett a 4. sikerült,de igazából nincs jelentősége. :D
Ünnepek alatt is sikerült betartanod a diétát?Olyan szépen haladsz a kilókkal!

Cirmi,Panini!
Hogy vagytok kismamik???????Írjatok!

Sonjus!
Mi újság a munkahelyen?Remélem minden rendben!

Mindenkit puszilok! :P

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


sziasztok,

belluska, köszönöm kérdésedet, az ünnepek alatt diéta inkább nem volt, mint igen :) így +1,5 kg-nál járok most a vonalzóhoz képest, gondoltam, ezt nem szokta reklámozni az ember lánya, ezért nem javítottam... :oops: :oops: :oops: most rázódok vissza a szigorba :)
a táblában előzményként a sikertelen próbálkozások száma szerepel, ezért van nálad 3 lombik.

többiek? sonjus, ági, rítá (hogy csak a nagyon régen jelentkezőket említsem)?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Sűrű elnézést mindenkitől, hogy csak most írok és bár kicsit megkésve, de boldog új évet kívánok!

Gratulálok az új babákhoz, terhességekhez, és a fotókon látott édes gyerekekhez :)

Én az utóbbi egy hónapban 5kg-t fogytam, ilyen fogyást nem kívánok senkinek. Nem tudtam enni, aludni, és idióta pótcselekvéseim vannak, mint pl, véresre vakarom a fejbúbom :) Izgi! Próbálkozom néha gyógyszerrel aludni, de nem nagyon hat, illetve úgy hat, hogy továbbra is nehezen alszom el, viszont annál nehezebben ébredek :)
A munkahelyemen zajló dolgok várhatóan ma-holnap lezárulnak. Nem akarok sokat mesélni róla, de a lényeg az, hogy aki azt szeretné megkapni, ami 5 és fél év munkaviszony után jár (és itt szigorúan a hivatalos dolgokról beszélek, ami az igazi fizetésnek csak egy része!), az nálunk a legutolsó szemét! Ezek közé tartozom én is! Mindegy, úgy néz ki, hogy egy részét mégis megkapom pereskedés nélkül és jelenleg is S.O.S álláskeresésben vagyok! A volt főnököm szerint nekem meg kellene értenem, hogy tönkrement, csak hát nem tudom, hogy a bankban ezt az indokot elfogadják-e, mikor nem tudom majd törleszteni amit kell! Szerintetek? :) Azért érdekes, hogy mikor jól ment neki, abból nem kaptunk, de most, mikor rosszul, akkor osztozni kell benne!
Bocsi, mégiscsak belemelegedtem a munkahelyi dolgokba :(

Ancsa! nagyon drukkolok értetek, lassan kézben tarthatod te is a régen várt babákat :)

Mindenkit puszilok, ölelek és a legjobbakat kívánom!
sonjus
 
 


Szilva!
Hát igen,az ünnepek már csak ilyenek.Szerintem kevés ember van aki ilyenkor is betudja tartani a diétát vagy fogyózik. :lol:
Bocsi,hogy nem figyeltem eléggé a táblát illetőleg,ne haragudj. :oops: Nincs is jelentősége.

Sonjus!
Nagyon szomorúan olvastam a munkahellyel kapcsolatos soraidat és hogy ennyire rosszra fordult a helyzet most!Ez a nem alvás is nagyon szörnyű lehet! :( Ilyen világot élünk sajnos,és hát a hitelek,csekkek sajnos nem semmisülnek meg.Kívánom,hogy minél előbb rendeződjenek a dolgok és találj egy jó munkahelyet és hogy pereskedés nélkül valóban valamennyire dűlőre jussatok anyagilag .Párod munkahelye most rendeződött?Bízom benne,hogy igen!Nagyon szorítok értetek!!!!!!!!Sok ölelés!

Szilvi!
Lóci baba már biztosan megszületett,majd kérünk infót! :wink:

Ancsa!
Hamarosan itt a ti időtök is!A legjobbakat kívánom nektek! :P

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Drága Sonjus!
Nagyon sajnálom, hogy ilyen rosszul alakultak a dolgok a munkahelyeden, s még azt sem akarják megadni neked, ami jár. :( S főleg nagyon sajnálom, hogy ez az egészségedre is hatással van! :cry: Szívből drukkolok, hogy egy új, a mostaninál sokkal jobb munkahely megtalálásával ennek az időszaknak mielőbb vége legyen, meg tudjál nyugodni, s végre a gólya is kopogjon nálatok!!!
Sok puszi és nagy ölelés neked!!!

Kép
hbzs
 
 


sziasztok :)

bocsika, én is eltűntem :oops: de nagyon aranyos vagy tündér, hogy érdeklődsz :wink:

rólam annyit, hogy még december közepén voltam az endó dokinál, aki felírt 3 hónapra egy erősebb gyógyszert, eucreas a neve. ezt a beültetés napjáig szedhetem, utána vissza kell térnem a merckforminra. eddig annyi a "mellékhatása", hogy fogytam 2 kilót és talán 40 nap alá tudjuk szorítani a ciklusom. hurááááááááá
februárban megyek egy uccsó vérvételre, aztán indulhat a lombik :)

puszi mindenkinek
rítá
 
 


Köszi mindenkinek a szorítást, sajnos rámfér, remélem hamarosan munkám is lesz és már híztam 1 kg-t :) Ma megyek aláírni a papírokat, persze csak akkor, ha minden ok rajta és a pénz is úton van! Párom munkahelye szerencsére rendben van :) és boldog lehetek, hogy ilyen megértő párom van és hogy egészségesek vagyunk, szóval a nagyja rendben ;)

Puszi mindenkinek!
sonjus
 
 


Szilva!
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!!!!!!!!

Kép

Sonjus!
Szívből örülök,hogy párod munkahelyével minden ok.!
Remélem mielőbb rendeződik minden!

Rita!
Szuper,hogy a ciklusod is rendeződni látszik és aztán jöhet a kezdés!Nagyon fogunk szorítani majd érted is.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


belluska köszi :)

rítá, tőlem is drukk a ciklusrendezéshez, és a februári kezdéshez +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

kata, látom, szépen mennek Neked is lefelé a kilók! én is már csak 20 dekával vagyok több, mint az ünnepek előtt :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


babszi? kezdtek ebben a hónapban?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva!
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!! :D
Kép

Rita!
Drukkolok a mielőbbi lombikos kezdéshez! :wink:

Sonjus!
Örülök a jó híreknek; írj, hogy hogyan alakult a szerződés-aláírás! :D Csak így tovább!

Kép
hbzs
 
 


Tündér, nagyon köszönöm a kérdésed :) Nemtom kezdünk-e. Késve jött meg nekem, ami velem még nem igazán fordult elő eddig. Nem teszteltem vagy ilyesmi, tehát okot sem tudok, arra gondolok lehet tényleg kezdek klimaxolni... Majd fel kellene hívnom az intézetet egy időpontért, amikor a ciklusomat megnézzük, éppen mi zajlik odabent, de a telefonig nem jutottam el eddig. Félév van, értekezletek sora, olyan későn járok haza, hogy csoda a párom nem kezd másra gyanakodni :) ez csak egy rossz vicc. Mi is csináljuk közben az örökbefogadást (brrrr a tanfolyam), szóval nálam havazik.
Örülök, hogy haladsz a kilókkal :) Nekem is nehéz visszarázódnom a karácsony előtti súlyomra. Tök röhej, de sokkal kövérebbnek látom magam tükörben, mint valaha, a képem viszont olyan nyúzott a karácsonyi fotókon, mint sose még...Ááá, lehet depis vagyok :o

Sonjus, sokat gondoltam rád - remélem papírok rendben és talán állás is akad végre...

Lojcika, úgy irigyellek téged is, Beust is, hogy csuda :) Biztosan nagy a boldogság :) Sok puszi csemetéknek.

Belluska, mindig jó látnom a napsugarad, amikor bejelentkezel :)

Mindenkit ölelek!
babszi
 
 


Zsuzska!
Nagyon tündéri Bencus baba és gratulálok tesóbabához!!! Puszi és pocaksimi!!!!!!!!!!! :)

Szilvi!
NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT! :) :) :)

Kép

Sonjus!
Remélem minden rendben ment tegnap... gondoltam rád! :P

Belluska! Hbzs!
Hatalmas ölelés nektek!!! :lol: :lol: :lol:

Puszi mindenkinek!!! :D

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


sziasztok,

hbzs, minnie, köszönöm :)

babszi, szerintem ne tulajdoníts nagy jelentőséget annak, hogy most később jött meg, ez bárkivel előfordulhat (pláne, hogy most stresszesebb vagy a félév miatt). mi a baj a tanfolyammal? mi hétfőn megyünk az első beszélgetésre, kíváncsi leszek...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


beus, lojcika, bejelöltelek Benneteket fészbukon :wink:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy már rég elmúlt karácsony, de azért ezt a két képet még megosztom veletek... :lol:

Kép Csodálkozó... :shock:

Kép Angyalka :P

Szép hétvégét mindenkinek! :)

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Sziasztok,
szeretnék ide csatlakozni hozzátok, olvasgattam visszafelé egy csomót, tudom, hogy már régóta együtt vagytok.
Nekem pénteken volt a leszívásom a Forgács Intézetben, 18 petesejt, 15 megtermékenyült.
Ma már nagyon izgulok!
buktabokmegint
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?