Új privát üzeneted érkezett!

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Vanda, gyönyörűek a gyerekek, szuper a kép!
Baba: gratula, hogy már 4 hónapos nagylányod van!:)

Kép
Vendég
 


TWIST, hiányoztál!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Boldog karácsonyt az egész csapatnak!!!

Vanda, nagyon szép kép készült a gyerekekről :!:

Dorkaanyu, mikor is született Dorka pontosan? (lehet pont 1 év lesz a kicsijeink közt?) :wink:

Lois, jöhetnek a fotók. :wink:
nani72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Szia Dorkaanyu! :lol: Jó hallani újra felőled. Gratula az első lépésekhez. Kérdezted Eszti fogát. Nem lett vele semmi. Szép fehér, csak hiányzik a csücske. :wink: Nagyon édes a képeslap, amit feltettél.

Lois, képzeld, tegnap Eszti belekakilt a bilibe. Tudom, hogy véletlen volt, de úgy örültem neki. Elég morbid, hogy ilyeneknek örülök mostanság.... :lol:

Szöcsi, ovi tényleg bazi drága.... :? És akkor milyenbe mennek most a kölkök?

Vanda, olyan szép ez a kép a gyerekekről. Nagyon meghitt.

skrisz72
 
 


Nani: Január 10-én született a kiscsajom. Emlékszem, hogy tavaly már nagyon vártam őt, már télapókor is gondoltam, hogy hátha megszületik. Aztán Karácsonykor is számítottam rá. Nagyon vártam már Dorkát! Aztán jó sokáig kihúzta, 40. hét + 1. napon született meg. Addig akart maradni és kész, akkor költözött ki az "albérletből". :-)

Baba: te is hiányoztál!!! És a többiek is:)
Baba: még ott lemaradtam, hogy mellgyuszid volt. Azóta rendbejöttél? Dorka pár hete már nem akar szopizni:-((, és nem apadt még el a tejem. És mintha egy "golyó" lenne a mellemben. Próbálom fejni, hogy tűnjön el. 2 napi kitartó fejés után már talán kezd csökkenni a pukli, de nem vagyok biztos benne. Van valami kenőcs, ami segít esetleg? Gastarman, vagy Tetrán?

Ja, tényleg: Tieket hívtak már a Kaáliból, hogy néhány kérdést feltegyenek a megszületett babáról? Engem hívtak azokkal a kérdésekkel, hogy milyen súllyal született és mi a neme és császár, vagy sima szülés volt, mi a születési súlya és hossza. Jó, hogy érdeklődtek, jól esett, hogy gondolnak ott még rám:)

Skrisz, örülök, hogy minden okés veletek és Esztike fogával sem lett baj.
Vendég
 


Vanda!
Tényleg? Ilyen jó a statisztikám? :roll: Gondolom én azért egy gyerek mellől könnyebben lelépek, mint te három mellől :roll: A három szóló esti kimenőn ugye C. gyerekezett, de vagy 3* mentem már el egész napra is, suli meg ez-az miatt, nem volt gond. A páros estéken meg a tesóm csőszködött az utolsót leszámítva mikor ugye a rókázás miatt nem ért rá :)
Kép nagyon szép, srácaidért odavagyok teljesen :roll: Törtem a fejem, hogy Réka teniszlabdájának mi a karácsonyi apropója :lol:

Nani!
Ja úgy értettem, hogy a gmailre töltök (és töltöttem is :) )

Dorkaanyu!
Dorkás kép nagyon édes :D

Skrisz!
Gondolom nem produkál a gyerek óránként, szóval ha épp a bilibe sikeredett a napi egy kaka (?) az nem lehet véletlen :)

Tündibündi feleség vagyok, második sütim sül épp, na jó csak muffin, de akkor is. Majdnem nekiálltam püspökkenyernek, de ahhoz gép kellene amivel felverném a Kölkömet, így holnapra marad :roll:
Fenyőfánk áll, nem kaptunk normannt(??), remélem ez a másik (ezüst) nem hullik le holnapra :? Én asztalra tettem, egyelőre még csak fények vannak rajta, eddig le se sz@rta :) Pedig azt hittem rögtön nekiesik :oops: Viszont ma raktuk össze a Jézuska által hozott szekrényeket, na annál nyüzsgött ezerrel, előkapta a játékkalapácsát és ő is kalapált serényen :)

NA megyek még csomagolok egy sort :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok Mindenki! :)

Áldott, békés Karácsonyt (Piciknek sok-sok ajándékot :) ) kívánunk
nagyon sok szeretettel:

Till & Lencsi (és a Fiúk)
:P

(Sajnos mindkét Kölköm beteg, Vackor 4. napja lázas, Lencsi pedig ELŐSZÖR lett lázas, mióta megvan...Vizes ruha, kúp, úgyhogy nem sokat haladtam az előkészületekkel...Majd holnap :roll: :P )

tillidian
 
 


Lois!
Hozzám képest szuper a statisztikád. Még szólóban se nagyon tudok elmászkálni, az a barátnőm is megszült, akivel plázázni jártam (ha itthon volt). A másikkal meg(neki is 3 gyereke van) fél éve tervezünk egy csajo estét. Vele mentem volna a Diótörőre, csak közbe jött a róka.

Teniszlabda: az ovi tornatermében volt a fotózás, ott találta, és nem volt hajlandó letenni. Netes ismerősöm az utóbbi szar éjszakák miatt úgy gondolta, az Éjkirálynő országalmája. :lol:
vovanda
 
 


Sziasztok!

Boldog, békés karácsonyt kívánunk Nektek!

Peti baba és szülei

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols: Gratula a hófordulóhoz, éljen Petike!:)

Az én párom ma dolgozik, ezért tegnap éjjel mentünk bevásárolni, még egy utolsó rohamra. Éjfélre értünk haza. De most már minden megvan, családonként csomagoltam be az ajándékokat és így vagy 10 zsáknyi lett:) Remélem, hogy mindenki boldog lesz:)
Vendég
 


Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánunk: Kirus, Norbika, Andianyu, Norbiapu

Gyerekeknek játékesőt, anyukáknak pihenést, apukáknak jó babázást!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Évente egyszer egy téli éjjel,
bűvös, titkos álmok suhannak a szélben.
Mindenki házába boldogság költözik,
szívünk örömmel csordultig megtelik.
Boldog karácsonyt kívánok!

Kép

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Annyira kész vagyok mindennel, hogy még ide is eljutottam, sőt még a körmöm is ki van lakkozva 8)

Képekben :arrow:

Jézuskára várva:

Kép

Énfám, esküszöm éleben nem ennyire puritán, tök szép, ódonstíl:

Kép

Lois sütésre vetemedett:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Bakker, bezzeganya vagy. Szerintem a körömlakkjaim rég beszáradtak. :lol:
És látom, Zének Pizsi lassan szemmagasságba kerül.
vovanda
 
 


Vanda!
Ááá, fenéket, érdemeimet csökkentendő leírom, hogy pl. a vacsorához semmi közöm, C. intéz mindent (vásárlás/elkészítés), na jó én pucoltam meg a húst, de ennyi :roll:

Nálunk tegnap jó kis nap/este volt, Zétény nagyon belejött a bontogatásba, ajándékok tetszettek neki, az FP brümbrüm pályához persze lúzer módon nem vettem elemet, így azt játssza hogy beleáll és pörög mint egy olyan forgós fitnesz gépen :roll: Kapott még Daloló mesekönyvet, meg fürdőjátékot amit már el koboztam és mondtam a tesómnak hogy ezzel csak náluk játszhat :) Plüsshernyó, Thomasos legó, mágneses rajztábla meg egy tűzoltóautó a többi zsákmánya :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Békés Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!!

Gyerkőcök nagyon szépek!! :lol:

Lois,
a fa nagyon szép! Süti nyami-nyami. :lol: de a Jézuskára várva kép fantasztikus. :lol:

Szóval mi megbeszéltük apával, hogy tavasszal megyünk tesóért. :lol: Éljen!!!!!!!!!!!!! Már alig várom. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Kellemes karácsonyt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Mindenkinek Kelelmes és Békés Karácsonyt kívánok!

Sajna most nincs sok idpm majd írok élménybeszámolót, ahogy remélem olvasni is fogok párat!

Milán imádja a díszeket íme:

Kép

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog Karácsonyt kívánunk!

Noncsi és Bazsi

Kép
Vendég
 


Kicsit túltengek... :D

Ajándék bontás:
[törölt kép]

Olvassuk az új könyvet:
[törölt kép]

Marad a gyerek, ha játszik:
[törölt kép]

Sok sín, sok vonat:
[törölt kép]


[törölt kép]

Kisó és Réka:
[törölt kép]

Porszívóügynök (csak fel ne jelentsenek gyerekmunkáért):
[törölt kép]

A "kicsi" keresztfiam:
[törölt kép]

Csajok pirosban:
[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda, picit mindig irigykedve nézem a képeidet. Olyan jó ez a sok gyerek. Persze tudom, hogy én nem bírnám, szeretlek nézni benneteket!

Nyulasz, boldog karácsonyt nektek! Hol lehet több képet nézni rólatok?

skrisz72
 
 


Sziasztok! Szuperek a képek, tényleg jó nézni őket:) Vandus, tök jól nézel ki, csinik vagytok pirosban!
Rani: Milánka is nagyon édi:)) Látom, hogy a díszek nagyon bejöttek neki!
Lois: de édi KisZé ahogy a kutyussal várja a Jézuskát:) Fincsik lehettek a muffinok!

(Én már azt várom, hogy hétfőn nyissanak a boltok, mert minden elfogyott itthon:))
Vendég
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a gyerekek.

Mindenkinek békés ünnepeket kívánunk!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt!

Skrisz,a várandósság topicban vagyok a 2009.ikreket várunk,sajna mindenhonnan elmaradtam,oda is van,hogy csak kora reggel,vagy éjszaka írok,egyszerűen nem marad időm már fórumokat követni :oops: Pedig úúúúgy hiányoztok :oops:
Vendég
 


Skrisz!
Én sem vagyok mindig meggyőződve arról, hogy ezt nekem találták ki. Alapból két gyereket akartam mindig, lett 3 és fél. De mindig azzal biztatom magam, hogy ha a tesóm néggyel bírja, akkor 3 nem ügy. :D

Twist!
Az én bélpoklosaim is mindent felzabáltak.
vovanda
 
 


sziasztok!

Szépek a gyerkőcök, csodásak a fenyőfák!

Tegnap megvolt a 2. ctg. , kicsit lusti volt a babánk, egyszer ugrott egy nagyot,aztán szunyált. A lelet jó lett azért, csak a vérnyomira kell odafigyelni, mert a határon kullogok (140/90) , és vizesedek bokára.

MA is mértem (előbb) 150/100 volt. Muszáj figyelnem. HA nem megy le, teló a szülésznőnek. Különben itthon pihizem, láb felrakva.
Hivatalosan pont ma 38 hete volt a petesejtleszívás, tehát mától él 38 hete a kicsikénk. Felőlem már kibújhatna, úgyis a dec. 28-at "lőttem be" neki. :)

puszi mindenkinek.
nani72
 
 


Sziasztok Lányok!

Képek nagyon szépek, Vanda olyan jó hogy tényleg ennyien vagytok!
Gyerekek gyönyörűek.

Dorkaanyu igen engem is hívott a dokibácsi ezekkel a kérdésekkel, valami statisztikának kell.
Azta Dorka is nemsokára 1 éves!

Nani sokat pihizz és ki ne dugd az orrod nagyon csúszik és hideg van!

Kép

Kép
raniko
 
 


Milán így kíván mindenkinek Kellemes Ünnepeket!

http://www.dancingsantacard.com/?santa=778899

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Ez nagyon cuki, már én is megcsináltam :D :D :D
Szép fa, cuki a kis fanyüvő, én Kölköm nem foglalkozik vele...mondjuk nem bánom, azt hittem majd őrt állhatok mellette :roll:

Vanda!
Nagyon szépek vagytok Mind, piroscsajok különösen :D Pasik helyesek :)

Nyulaszkám!
Te is hiányzol, ezért is olvaslak Titeket odaát, meg ugye ott szomszédok vagyunk, szóval adja magát :wink: Csak ott nem kotyogok bele, de most is ámultam a karácsonyi fotóknál hogy a kisnyuszik mennyire nagynyuszik már :shock: :shock:

NAni!
Akkor lábakat fel és pihi :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nani, PIHI!!!

Hanna, örülök, hogy jöttél! Nyulasz, neked is.
Twist, neked is.
Babák gyönyörűek.
Nekem nincs kedvem, írni.
Puszi mindenkinek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois, :D nyugodtan kotyogj bele :D Bizony megnőttünk,de Zé is :wink:

Baba,pussz!

Nani,kitartás,és tényleg figyeld,én is így kerültem be,vérnyomi felment,boka bedagadt,még aznap csaszi volt.Drukkolok! :wink:

Rani :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Jelentkezem, tegnap este bevonultam a kórházba, mert 165-re ment fel a vérnyomás, és az már nagyon nem jó. (dokim utasítására 140 fölé nem szabad mennie)
Vettek vizeletmintát, de szerencsére nincs benne fehérje, így hazaengedtek, de dopegitet kell szednem 2x1-t.
Itthon pihizem ,lábak felpolcolva, betaloc + vérnyomás-gyógyi beszedve, metet abbahagytam, és "nyugizok".
Babácska jól van, 9,3 a fejecskéje, szép erősen mozgott, a ctg/nst jó lett, aktív volt. Azt mondják 'hosszú' baba lesz.
Méhszáj rendben, még zártan.

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Nani!
Hűha, mindjárt babázol! :D
vovanda
 
 


Remélem Minden Kedves Topiklakó családnak jól telt a Karácsony! Nálunk nehezen indult a készülődés, mert Litti most először lett beteg, csak nátha, de két hétig húzódott vissza neki( közben belázasodott kicsit), szerencsére épp mire jött a Szent Este meggyógyult.
Azóta vagy nálunk vannak vendégek, most mi vagyunk anyósoméknál. Így most sem tudok sokat írni, de annyit mindenképpen, nehogy arról is lemaradjak: Jó Szilveszteri bulizást Mindenkinek!

És a karácsonyi jókívánság és beszámolós képek nagggyon cukik!!!!

Utólagosan köszönjük a Littinek szánt kedves szavakat!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Nani drága nagyon vigyázz magatokra!
Én is az utcsó hetekbe szedtem Dopagitet!
Micsoda nagy öröm lesz nemsokára a kezedbe foghatod!
Én is én is én is! :P

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Baba: :oops:

Nani: vigyázz magatokra.
A helyzet ismerős. Én 3 nap múlva babáztam. (38+2)
Nagyon drukkolok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Erre kóboroltam, gondoltam, benézek :P

Nani,
ez fantasztikus, hogy mindjárt Te is babázol!!!!! Annyira drukkolok!!!!! :D

Nyulasz, Katerina,
de jó Rólatok is olvasni!!!!!!! :D

Hanna,
1000 éve akarlak már hívni, csak "behavazódtam", minden értelemben :oops: De foglak!!!!!!!

Gyerkőcök Mindenkinél gyönyörűek!!!!!! :D

Na, rólunk dióhéjban annyi, hogy télleg nehéz időszakon vagyunk túl, nem ragozom, mennyi téren. De most jól vagyunk :P
leszámítva, hogy Vackor skarlátos lett, 7 napig volt lázas - egész karácsonykor.
Lencsi egy huncut manólány, akaratos, öntudatos kis csajszi :D . Már majdnem elértük a 9 kilót, evéssel továbbra sem vagyunk kibékülve :oops: (csak úgy eszik, ha közben eltereljük a figyelmét, vagy TV-reklámot néz :oops: ).
8 fogacska van, aktív rohangászás, de egy kanyi szót nem beszél :roll: - günyög babanyelven, mindent ért, csak nem beszél...Nekem ez furcsa, mert Vackor 1 évesen kezdett szavakat mondani. Na majd csak megtanul a Lyány is :lol:

Megvan még a g-mail? Raknék képeket....

tillidian
 
 


Megtaláltam a g-mailt, raktam is képeket bőven!!! :P

Pusza Mindenkinek!

tillidian
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, hogy nagyon eltűntem, de most megosztom Veletek is az örömhírünket:

2010. december 02-án 11:38-kor 64 cm-rel és 4499 g-mal megszületett a mi kis csodánk, Zétény, csatolok egy képet a kicsikémről!!!!

Életünk legszebb karácsonya volt, ahogy olvasgatom mindenkinek nagyon kellemesen telt, kívánunk Nektek: Boldog Új Évet!!!!!!

- sannah voltam, zsenka lettem -

Kép
zsenka
Budapest XVII. kerület
 
 


Sannah: végre, gratulálok!!!:) Én is másik néven jöttem vissza a babanetre:) Van ez így:)
Gyönyörű a kisfiad, és nagyon cuki a mikulás szerkóban! Gyere most már gyakrabban a fórumra! De kár, hogy nem tudtál sms-t küldeni:-( Én is ezer éve akarok írni, de semmi időm nem volt.

Till: Lencsi nagyon édi lehet. Én már elfelejtettem a gmail-es jelszót, majd priviben írja meg valaki légyszi.

Nani: lehet, hogy az Újév első babája lesz a tiétek! :) Drukk nektek!

Baba: puszi neked is, írj majd valamit, hogy vagytok stb. Ha lesz kedved.

Puszi a többieknek is, megyek, kezdődik a műszakom, ébred Dorka:-)
Vendég
 


Till!
Doki nénink szívbajt fog kapni a 2 éves státuszon, lánykám most 9 kiló. :lol:

Sannah!
Gratula!! Édes a miniMiki.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Zsenka hatalmas gratula a picihez!
Nem semmi méretei vannak, azta!
Természetes úton jött közénk?
(akkor minden elismerésem, (és amúgy is))
Nagyon édi kis Miku!!!!! :D

Tilli Lencsi akkor ahogy írtad igazi cserfes kiscsajos!
Jajj azok annyira édik!
Bevallom énis az voltan, na nem voltam rossz csak eleven! :lol:
(Milán is igen öntudatos)
Mi most vagyunk kb. 9 kg.
Szegény Vackor nem lehetett könnyű neki, na és nektek se, de az a lényeg, hogy túl van rajta!

Megyek a g-mailre képet tölteni na és kukkolni!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Till, megnéztelek benneteket! Lencsi igazi kiskópé. Helyesek a bátyussal.

Lois ,Z.is csudaédes.

Zsenka, Huncitól kaptunk infót,hogy ez a 'nagylegény' végre eljött közétek!Isten éltesse erőben, egészségben!!!! NAgyon aranyos!
(Remélem nem nagyon kínzott meg a születésénél.)

Lányok, köszönöm, vigyázok magamra, szoktam mondani: más dolgom sincs. :)
Szedem a dopegitet, a vérnyomi 150/90,ez még elmegy, feltéve a lábam nem dagad.
Ma úgy ébredtem, hogy a pizsimen ( a 2 mellem közti területen) egy félökölnyi kifolyt tej fogadott. :lol: Azt nem tudni melyikből jött, mert pont középen van a 'tejtócsa'. :)

puszi mindenkinek, jó szánkózást a kisgyerkőcösöknek!
nani72
 
 


Lányok mondhatni Milán ma tényleg elindult!!! :D
(na de ehez kell egy csinos szomszédasszony is) :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=yDFCv3WsJtI

Kép

Kép
raniko
 
 


Vovanda,
nem baj, filigrán Kiscsajok!!! :lol:

Sannah-Zsenka,
tiszta szívből gratulálok!!!!!! Istenem, de örülök Nektek!!!!!!!!!
Te is igencsak megérdemelted már a babát!!!!!! :D :D :D

Raniko,
hatalmas gratula a járó Babának!!! :D

Nani,
mindjárt lesz "jelentkező" a tejcire! :lol:

tillidian
 
 


Rani: itt is hatalmas gratula a kis járóbabádnak!!!:) Nagyon ügyi! A szomszédasszony is jó fej, ahogy térden hátrál, cseles:)

Nani: akkor amiatt már nem kell izgulnod, hogy lesz-e tejed:))

Ha nem baj, én is felteszek egy járós képet Dorkáról.
Kép
Vendég
 


Ügyes Dorka!

Nanim++++++++++++

Többre nincs időm, sorry

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok!

Babaimi, puszi!

Milu és Dorka nagyon aranyosak! Ügyesek!

Ma végre sikerült aludni, csak 1x keltem éjjel. :D
vérnyomi 140-150 közt, csak maradjon így.
nani72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: