Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Mindenkinek Nagyon jó készülődést!

Hmm Ma voltunk védőnőnél... Nem hízik a picilány: ((
ÉÉN olyan szarul érzem magam......még mindig csak 3600 gramm...

Wivi ti mennyinél tartotok? Neked mit mondtak mit csinálj hogy hízzon??

Olvasom hogy mindenkinél milyen szuperek az éjszakák! Én most kapom vissza hogy eddig jól aludt és 4 óránként evett. Most 3 szor kel este, és napközben is 2 óránkként eszünk.... hmmm és semmi nyoma...
Valakinek ötlet hogy mi lehet ez??

Ebba: neked sok a tejed?? milyen a vizsgálat? mesélj mit néznek!
És ha csak úgy tudni akarom milyen a tejem akkor, azt megvizsgálják csak úgy??

na megyek mert lejárt az időm.....

Végül is mikor TALÁLKOZÓZUNK???

pussza Eta

Kép
Kép
eta
 
 


MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 

 
 

A betegeknek mielőbbi gyógyulást!
Vendég
 


Eta: Mekkora súllyal hoztátok haza a kórházból? Védőnő mondott vmit?

Kriszta: Édesek ezek a képek!! Nekem is itt hevernek a karácsonyi rucik, de mindig amikor ráadom elkezd sírni :(.

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok Csajok!

Tegnap hazajöhettek Atiék. A feltétel az volt, hogy ne legyen a láza 39 felett. De tegnap már láza sem volt. Csúnyán köhög, nagyon taknyos, itthon inhalálunk és porszivózni kell az orrát, és természetesen szedni a gyógyszereket.

Tegnap barátnőm dolgozott nálunk sokat - Adélnak ilyen rossz napja még nem volt, sokat sirdogált, szóval én jobbára őt pátyolgattam -, hogy meglegyen mára a ház totális kitakarítása. Apa rohant fáért, megvett még két hiányzó ajándékot, elment bevásárolni, én beszereztetem a hentestől a bébipulykát. Úgy tűnik, hogy sinen vagyunk....

Ma reggel megy apa még boltba, a listáról meg nem vett cuccokat még beszerzi - 5 dolgot nem vett meg tegnap :evil: - , én 9:30-ra viszem Adélt uh-ra. Mára terveztem még az ajándékcsomagolást, a leves és a süti elkészítést, a szépítkezést ( :lol: ), hogy holnapra már csak a fadiszítés maradjon.

Apának megint fáj a torka, 5 napja, úgyhogy ha hazaértem, akkor ő megy dokihoz.

A babák csodálatosak!!!!! Különösen örültem a Kittikéről készült képnek!!!! :D Már nem is tűnik olyan picúrnak!!

Csajok, nem tudom, hogy tudok-e jönni, szóval ezért:
Nagyon boldog, békés, szeretetben gazdag Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!

Puszi!!!!

mikegirl
 
 


Ja, és arc vízbeérős sztori. Semmi gáz, ilyen korban még bőven működik a babák reflexe :wink: Atit 3 hónapos korától hordtuk annó babaúszásra, és merült is, mert akkor is még műkszik a dolog! Max van amelyik baba nem szereti, más meg nem szól semmit.

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Mikegirl,
éljen, hurrá! Apunak gyógyulást!

Ebba,
bunkó doki :twisted: Az enyém csak legelőször jött ki, 2 hetesen, aztán mondta h a legközelebbi tanácsadásra már vigyem. Én nem adok hálapénzt.

Eta,
:cry: :cry: :cry: fogalmam sincs miért nem hízik Gizus. Nálunk meglett a megoldás, ld lent, de nálatok nem az a gond.
Talán szimplán olyan lehet mint az én párom annó - a doki már temette... hosszútávfutó lesz vagy modell? A futó jobb! :wink:

Kriszti,
olyanok a babás képeid, mint a képeslapok! :D :D :D
Nagyon cuki!

Az őrület határán vagyok, és már nem várom a karácsonyt se...
Az elmúlt három napban napi 6-7 órát töltöttem kint a városban, több részletben a gyerekkel, és mivel nem volt időm még híreket se hallgatni, nem tudtam h szmogriadó van :cry: :cry: :cry: :cry:
A babuci az egész nyüzsiből nem sokat vett észre, de nekem leszakadt a hátam teljesen.
Vateráztam egy frankó játszőszőnyeget a kiscsajnak karácsonyra, és el kellett mennem érte kukutyinba, Kispestre. De megérte, mert láthatóan élvezi, bár még túl sok mindent nem tud vele, de ütögeti a csörgőt, meg a lábával rugdosta a hidat, amitől a feje fölött minden mozgott és nevetett, tetszik neki :lol: :D
És még ma is vissza kell menni a Mammutba a fene essen bele, plusz fa, szaloncukor, ajándékátadás barinőnek, takarítás, páromnak anyósnál takarítás, ablakpucolás, és mindjárt megbolondulok :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Tegnap éjjel rossz éjszakánk volt és reggel is nyűgösen indult, emiatt nem tudtam elmosogatni és elpakolni apa futócuccait, emiatt apa beszólt, amiért én kilátásba helyeztem, hogy az erkélyen fog bivakolni :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

A többi éjszaka hálistennek jól telik.
Nekünk nagyon bejött az együttalvás.

Valami jó hír:

1. Angie, bevált a kapszula! Sokkal több lett a tejcsim!!! Érezhető, mert 3-4 óra alatt teljesen megtelik, és Mollika 120-140-eket megeszik egyből, de átteszem a másikra is azért.

2. Fenti folyománya, hogy most kedden a méretzdkedésnél végre szép számot láttunk: 22dkg-át hízott a kiscsaj az utolsó héten, így 3 szar hét után (15-15-10dkg) végre rendeset hízott, így 4 hétre 62 dkg és minden OKÉ! :D :D :D :D :D :D Már több mint 4,5kg (4,54)
Nem a reflux a gond, mert annyit nem bukik, hogy ne maradjon benne kaja... tejcsi kellett több!

Megyek szoptatni aztán nyakunkba vesszük a várost.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!!!

Boldit mi sem szoktuk megfordítani fürcsi közben, illetve Apa nem szokta, de majd mondom neki ismét… 1ébként már Ő is megcsodálhatta a kád alját, nem reklamált…
Én egyszer alvás közbeni helyezkedésemkor véletlenül lekönyököltem a fejét, olyan keserves sírást még nem hallottam, rendesen potyogtak a könnyeim nekem is. Egész nap csak babusgattam… viszont Navi én a babakocsit direkt a göröngyös úton tolom, mert rögtön reklamál, ha nem rázkódik a segge. :-D

Szex: hát, h úgy fogalmazzak nálunk a leggázabb a helyzet és még csak a megoldást sem nagyon látom… Na, jó mondjuk 1 hete beteg Apa, most meg ugye Boldi is… és én botrányosan fáradt vagyok, szóval legyen elég, h én nem biztos, h kiváltom a gyógyszert, szerintem nem éri meeeggg! :-( :-(
3 éjszaka alatt aludtam annyit, amennyit egy normális ember 1 éjszaka, úgy, h ma 12-től f 6-ig aludt, lehet számolni… előző 2 éjszaka 0 alvás!!
Boldi orrát szinte állandóan porszívózni kell, és már most tipikus kis pasim van, állandóan panaszkodik, a szívem szakad meg. :-(

Eclipse: szuper, h bevált a kapszula. Mollikának pedig gratula a hízáshoz!!!

Mikegirl: szuper, h már Ati is otthon, gyógyulgassatok!

Kriszti: David eszméletlen aranyos… nekünk esélyünk sincs felöltöztetni Boldit, örülök, ha túléljük a kötelező renoválásokat. Utálja ha piszkálom, főleg a kezét! Az pedig, h üvöltős mikulásos képeket küldözgessek a családnak nem lenne túl elbűvölő ajándék. :-D

Eta: gizus tuti topmodell lesz… Ha jó a közérzete, és nem látod betegnek, szerintem sincs semmi baj…

Ebba: én szerettem volna, mert a fagyi már most tele van anyatejjel, de aztán a védőnőm nem tanácsolta, pont a sok vizsgálat miatt, ill nálunk nagyon nehéz az elszámoltatás, számlázás vagy mi. De nem bánom, mert ahogy mondta elég sok kötelezettséggel jár, amit most már nem tudnék vállalni.
Janka világ tündér!!!

Na megyek reggelizem gyorsan vmit. Mindenkinek pusziii!!!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!

Mike: Éljen!!! Továbbra is jobbulást, gyógyulgasson a család!

Eclipse: Örülök, hogy rendeződik a tejci! Akkor eddig csak 1 ciciből etettél? Én azt hittem, hogy mindkettőből :oops: :oops: :oops: Úgy a 200 nem tűnt kevésnek, de ha csak 110 ment neki... :oops: Szóval örülök!!!

Doki: Én ugye egyszer se adtam neki pénzt, de már vagy 3x itt volt. Azt hittem, ez általános. Védőnő detto.

Kriszta: Sorry, elloptam a mackós ötletet... Remélem nem haragszol (vedd inkább dicséretnek!)!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!!!



Kép

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Helló Csajok!!

Nem tudom, hogy holnap fogok-e tudni jönni, mert Apa itthon van, én főzök , ők meg Lilivel díszítik a fát :wink:

Örülök, hogy a betegeskedők jobban vannak :D :D

Mindenkinek nagyon boldog, békés, szeretetben és egészségben gazdag Karácsonyt kívánok!!!!

Puszillak Titeket!
Lili baba és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


megjött a kendő. úristen hogy fogom ezt megtanulni?????????????????????

Kép
ebba
 
 


Sziasztok Csajok!

Nem tudtam jönni!Egyszerűen nem tudom utolérni magam!De minden ok:)

Mike, nagyon örülök, h. Ati jobban van!!!!!!!!!!!Apának jobbulást!!

A babás képek egyszerűen zabálnivalók, gyönyörűek a kis manók!

Macs, nagyon örülök a jó híreknek, sokat gondolok Rátok!

Eta, akkor most már tuti, h. a modell szakmában gondolkozik Gizu!!!

Nekem se szuperál most úgy a tejem, ahogy kéne....2 mellből kell etetnem!!!Kicsit le vagyok törve!
De remélem ez csak egy ideiglenes állapot!

Képzeljétek, vasárnap az Arénában voltunk anyával 30éves Edda koncerten, egész nap bőgtem, h. nem bírom ki Luca nélkül, de nagyon jól érzetem magam!!!

Most megyek megpróbálkozom a mézeskalács formázásssal, h. ni lesz belőle....???????

Puszi mindenkinek!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Na látom mindenki nagy karácsonyi-lázban ég és készülődik :D
Hát én most nem viszem túlzásba... majd jövőre :wink:

Télapós babák cukkerek! :D

Szerintem nem sokat jövök én sem a napokban, így addig is:

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, SZERETETTELJES, NYUGODT, PIHENTETŐ KARÁCSONYT KÍVÁNOK!!!!!
SOK SZÉP AJÁNDÉKOT ÉS FŐLEG SOKAT ALVÓ BABÁKAT :D


pusszantás :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Kép

Kép
Kép
Kép
kankalin.
 
 


Hali!

Na van 5 percem, mert Gizus éppen alszik, én meg nem tudok nekiállni a többi tésztának, mert hiányzik ez az, és apa még nem ért haza...

Eclipse:
Tök jó hogy bejött a bogyó! Neked csak a reflux miatt kell szedni, hogy legyen elég vagy kiderült hogy kevés a tejed??
Ha olyan futó lesz mint a párod akkor azt mondom legyen: ))
Mi volt vele kiskorában??

Mellesleg az hogy derül ki ha kevés? Én csak azt tudom, hogy amíg eszik, és néha közben büfizik akkor büfi után mielőtt a szájába rakom a cicimet akkor megnyomom hogy érezze hogy merre van a kajci. Ilyenkor spricccel egy nagyot..
Na ez ugye azt jelenti hogy van elég?

Dorka: Neked miért kell két oldalról etetned?
Nem hiszem hogy modell lesz, mert a bőre nagyon speckó.. már vagy négy féle krémmel kell kenegetni, és bebé-vel kell fürdetni...ha ez mond valamit: (( Spanyol, szuperérzékeny atópiás bőrre.... na ennyit a szép reményekről

Mikelány:
Örülök hogy együtt a család karácsonykor!!
Ez szuper, még akkor is ha egy kicsit taknyoltok: ))


Amidaa:
2950 nel jöttünk haza a kórházból...
A védőnő azt mondta tegyünk hozzá tápos pótlást napi 30- 60 grammot....Ennyi

MACS:
Kitti GYÖNYÖRŰ, erős baba!
Sokat gondolok Rátok! Hazavihetitek karácsonyra??

NNa vissza a konyhába!!!

MINDENKINEK NAGYON ÁLDOTT KARÁCSONYT? ÉS BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!! JÓ BABÁZÁST!!!

Kép
Kép
eta
 
 


Kép

Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok!!!!

Maccs
vörösmacska
 
 


Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Minden Kedves Családnak, Babáknak és Mamáknak Nagyon Boldog Békés Egészségben Gazdag Ünnepeket Kívánunk!
Kép
Kép [/img]

rabbe78
 
 


Sziasztok Lányok!

Eta,
úgy néz ki, nem azért nem hízott Molli 3 hétig rendesen, mert a refluxtól kijön belőle, mert akkor már korábban is felmerült volna a probléma, és nem bukik többet mint 2 hetes korában, hanem a tejcsi lett kevesebb.
Most már megnyugodtam, mert nekem is spriccel nagyokat, meg jól telelesz a mellem, és 130-at tud enni a baba.
Biztos elsiklottál felette, apácskám picikorában annyira vékony volt, hogy a gyerekorvos azt mondta az anyjának, hogy nincs esély, meg fog halni... kb 7 kg volt 1 évesen, pedig evett rendesen. Beteg sem volt 19 hónaposa koráig, csak ilyen volt. Ilyenekből lesznek a profi hosszútávfutók. :lol:

ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDEN TOPIKLAKÓNAK, CSALÁDJUKNAK, BABÁIKNAK!

Puszi
Kriszti

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Leszállt egy angyalka és azt súgta nékem,

Gondolj most azokra, kik szívedbe férnek.

Eszembe jutottatok és a családjaitok,

Ezután kívánok Békés, Boldog Karácsonyt!

***

KépKép
ritya
 
 


Boldog Karácsonyt mindenkinek!
gigii
Budapest
 
 


Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Mindenkinek Kívánok Kellemes Ünnepeket!

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Kedves Mindenki!

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánunk Nektek!

Puszi

Erika&Máté Kép Máté
akra
 
 


Boldog Karácsonyt kedves topiktársaim!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!
Kívánom, hogy mindenkinek mosolygós csomag legyen a fa alatt :)


Kép
ebba
 
 


Sziasztok!
Nagyon boldog karacsonyt kivanunk mindenkinek!

Gepem most par napig nincs,de telcsirol tudok jonni :)
Most mennem kell sutit sutni, mert jonnek anyuek

Puszi mindenkinek!

szisszka
 
 


Mindenkinek nagyon boldog, békés karácsonyi ünnepeket kívánok!

Kép

Kép

rodina74
 
 


Annyira gyönyörüek és édesek ezek a babák!!!

rabbe78
 
 


És nagy nehezen, de én is befutottam, mindenkinek nagyon boldog, melegséges, szeretgetős, sokat alvós Karácsonyt kívánunk... millió pusziii viko, Boldi baba és Boldi Apa

Kép

Kép
vikoo
 
 


Jo reggelt!
nagyon edesek a babak a kepeken!
Hogy telt a karacsony?
Nalunk jol, leginkabb evessel es jatekkal.mienk apa ma mar dolgozoban...

szisszka
 
 


Sziasztok Lányok!
Remélem mindenkinek jól telt a karácsony! :D
Mollika rengeteg szép ajándékot kapott! :D :D
A Bp-HMV-Bp utat remekül viselte! :D
Most viszem 3-kor oltásra, szurkoljatok h ne legyen lázas.

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!
Nálunk sosem zökkenőmentes a kari, de túléltük :D
A szenteste szuper volt, de nem szeretem a rákészülést...
Zorka is sok szépet kapott, sokat ettünk és játszottunk mi is!

Képzeljétek, eddig egyedül is képes volt elaludni kicsi Zo, de most hogy mentünk mindenfelé és sokat volt kézben, nem tudjuk beimádkozni az ágyába, csak éjjel (mondjuk legalább ez is valami), szóval elrontottuk, majd győzzem "kijavítani" :roll: :D

Eclipse, szorítok, h. ne lázasodjon be Molli!!!
Mi majd január első hetében megyünk... :?

Szissz, szerencsére apa itthon még min. 1 hétig! :)

Na további jó pihenést, ha van rá lehetőségetek! Pusszantás!
Ja, a babák gyönyörűek!!! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Dobok pár fotót:

Kép ő (volt) az igazi ajándék :)

Kép ünneplős ruciban (+bundazsákban :))

Kép hercegnőcske

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


De jó, mindegyiken alszik :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Gyönyörűek a babák! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem minden képen mosolyog ám David sem :wink:

Dorka
Miért baj, hogy 2 mellből szoptatsz? Én általában mindig 2 mellből szoptatok...
Nem teljesen mindegy, hogy a gyereknek a szükséges mennyiség egy vagy két ciciből jön össze????? :roll:
Ezen felesleges stresszelned! (a stressz a tej legnagyobb ellensége :wink: )

Eta
Van napi 5-6 bőségesen pisis pelusa Gizusnak? Nem nagyon sárga a vizelete? Ha pisil eleget, akkor eszik is eleget...
Vendég
 


navared írta:De jó, mindegyiken alszik :lol:


Nem is hisszük el, hogy bosZorka :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Remélem, a betegek gyógyulnak! :wink:
Vendég
 


David ma megkapta az első védőoltásait...
Vendég
 


Kriszti, naja, így senki sem hiszi el :lol:

Viszont ma nem tudom mi van vele, de csak kézben hajlandó ellenni, nagyon szenved vmi miatt, nyüglődik, sírdogál, alig-alig alszik... :shock: :( Front van??? Kezd ijesztő lenni :?

Én mondjuk egy mellből szoptatok, de lehet Eta úgy gondolja, ha most már két cici kell, mi lesz ha több tejcit igényel...?! Legalább is én így lennék vele :roll:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Remélem, Davidot nem fogja megviselni az oltás!!!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


navared írta:Én mondjuk egy mellből szoptatok, de lehet Eta úgy gondolja, ha most már két cici kell, mi lesz ha több tejcit igényel...?! Legalább is én így lennék vele :roll:


A mell minél gyakoribb, minél alaposabb kiürítése a legjobb tejtermelő!

David általában 2 mellből szopizik... így kb. 3 óránként éri mindkét cicit az inger, hogy kell tej... ha csak egyik cicire teszem rá, akkor olyan 6 óránként éri inger a ciciket... Kevesebb az inger, kevesebb lesz a tej...
Vendég
 


5890g és 63cm...

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Fel 2 ota ebren vagyok, Marci belazasodott, pedig nem szokott beteg lenni. A durva, h 1 evvel ezelott is pont betrg volt. Picit taknyos es kohog is.
Egy oraja Dani is kohog, meg szorcsog is, ha felkelt ki kell porszivoznom az orrat szerintem.
Aludni nem tudok, folyton a gyerekek homlokat tapizom, h nem meleg e?! Ajj, ilyenkor annyira rossz, ugy sajnalom oket :( meg valamiert olyan kudarc elmenyem van, h betegek :(

szisszka
 
 


Eclipse
Nagyon ugyes Molli, h ilyen jol viselkedett a hosszu ut alatt! Az oltast hogy viselte a kisasszony?

Navi
Zorka nagyon edi a kepeken! Biztos visszaszokik majd a kisagyba! Nalunk olyan, mintha Dani tudna, h en nem cipelwm a segget egesz nap, de ha a nagyi itt van, akkor o kezbe veszi, dedelgeti a kisunokat :D egyebkent a masodik gyerekkel mar sokkal konnyebb kovetkezetesnek lenni... De persze benne van a pakliban az is, h Marcipan mellett nincs annyi idom babazni

Szoptatas:van, h Dani is ket cicibol szopizik, ez szerintem nem jelent rosszat... Volt, h Marci is 2 cicibol szopizott, 4 hos koraig kizarolag anyatejet kapott. 4 hosan idonkent estere kapott tejpepet, h ne keljen ejszaka szopizni, de egyebkent 2 es fel eves koraig szopizott, akkor szoktattam le, amikor terhes lettem Danival.

Kriszta
David nagyon cuki a kepen :) jovagasu kislegeny! Az oltast hogy viselte?

szisszka
 
 


Sziasztok!

ünnepek alatt többször is bekukkantottam de nagy volta pangás. de megértem. én sem lógtama neten :-) csak estétő éjjel 1 -ig nem szeret aludnia kis csodabogyom így olyankor barangolok egfy kicsit...

Annyira szépek a babák! és látni, hogy nagyot nőttek már!!!!
Amit írtam multkor, hogy szívesen fogadnálak titeket szerény otthonunkban, az igaz csak kérdés mikor?

Nekünk jó lenne:
-holnap :-)
-csütörtökön este 6-ig
-január első hetében bármikor

Én január 8-ra gondoltam, mert az szombat és gondolom többen apácskával jönnétek esetleg... d e ti mondjátok meg kinek mi a jó és akkor összedobjuk.
kérek mindnekit jelezze!!!


Képzeéjétek mi is pár napja probáljuk következetesen a kiságyba szoktatni. az első nap órákon át ott ültem az ágyánál és simiztem beszéltem hozzá...nyugtalan volt, majdnem visszavettem, csak akkor meg aza baj hogy egyfolytában cicizne, attól meg már hány.
Szóval marad a hátsimi, mert rájöttem nem is éhes csak cuclizna....(egyik este lefejtem tejet és amikor sirt azt akartam a szájába dugni: nos tej nem kellett neki, innen jöttem rá, hogy nem is éhes...) következő napokban probálkoztunk hátsimivel+cumihoz szoktatni. Nos a cumik nagyívben repülteka kiságyból kifelé...
aztán 2 napja találtam egy nuk cuclit. és csodák csodája az bejött. mit neki drága, flancos márkás cumi: a NUK az igazi :-)
Azóta nagyon jó átlagban 4-5 órát is alszik éjjel egyben(persze akkor már cumi kiesik, de nem sir lefekvésnél) de volt hogy 8 órát aludt egyhuzamban.
A másik, hogy nappal már nem igazán akar aludni, úgy mint régen, most elég felületesen max10 percre...aztán betettem a hintájába és abban naponta 2x legalább alszik2-3 órát is. (van amikor kiveszem és átteszem az ágyába közbe)
+ megkaptuk a hordozókendőt: ez valami fantasztikus találmány pedig ha valaki ellenezte, az én voltam, mert én nagy babakocsi imádó vagyok. de bekellett látnom, hogy fantasztikus érzés mikor a babab a kendőben szuszog (ezt eddig is tudtam,), és nem is nehéz vinni, mint gondoltam, mert hogy ez volta félelmem. Megkötni sem ördöngössség, bár még nem sokat probáltunk ki, a keresztezett nagyon bejött.

szopizás: neekm miota 3-4 óránként eszik(kb 1 hete) akkorára megnő a cici hogy van hogy lekell fejjem. kb 150 ml van ilyenkor benne, persze nem teljesen fejem le. van hogy én is mindkét mellből adok neki, bár a másodikat már nem nagyon szokta kérni, meg érzem hogy az elsőt sem szivja ki és félek hogy akkor csak 2 higat enne...

....most ugy alszika hintában, hogy fejét előre billentette :-D nagyon édi.....

Kriszti segítség!!!: voltunk csipő uh-on és a bal csipőjénél ezt irták: II/a csontmag nem látható.

Akkor most mi van? azt mondták ezt még kinőheti.... ortopédián meg azt mondta a doki, hogy mindne a legnagyobb rendben van, mindnet lehet vele csinálni. és az uh lelet utána ygerekorvos is megvizsgálta és azt mondta hogy minden rendben a csipőjével. Akkor most aggódjak vagy ne???

Mégvalamit akartam.....de elfelejtettem.... majd még jövök.

ne felejtsétek: időpont kinek mikor jó és ki jön???

rabbe78
 
 


sziasztok lányok! Látom kezdtek bejelentkezni...
nálunk is jól teltek az ünnepek, voltunk az egyik nagyinál is, olyan szépen viselkedett a kicsi Jankám:)

DE!!
mit mondtok, mit lehet váll becsípődésre szedni? Elsősorban Kriszta! SOS. Már nyelni sem bírok, előre sugároz.egészen a hátam közepéig, meg előre.Sírva aludtam el. Gondolhatjátok, milyen jó így szoptatni Nem merek enni, este óta...

csatlakozok a kendő imádókhoz!!!Megjött a futárral, azóta Janka abban alszik 1-2 órákat, amúgy nap közben 10percet aludt már5hete.

Kép
ebba
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudok jönni mostanában, mert Ádám nem hagy :( Semmit sem tudok csinálni. Nem tudom, hogy mi a baja, de ha nem kézben van, vagy cicin, akkor egyfolytában sír. Anyós meg állandóan azzal nyaggat, hogy éhes. Pedig biztosan nem az, mert mérem, hogy mennyit eszik (kb. 80-90 ml-eket kell ennie szopinként), tegnapelőtt pedig nem gondoltam, hogy olyan sok tejem lenne és hagytam szopizni, kb. 3/4 óra alatt 110 ml-t kiszopott. Persze ki is jött belőle a felesleg.
Gondolok arra, hogy amikor anyós itt volt, folyton fogta a fenekét Ádámnak (mert azóta szenvedek vele). Szerinte elaltatni is kézben kell és majd azután ágyba rakni. De mi lesz, ha 10 kilós lesz??? Nem fogom bírni, így most az esti alvásnál már szigorú voltam és szopi után büfi, egy kicsit vártam, amíg álmos lesz és akkor rögtön be az ágyba. Persze nem tetszett neki, de egy kis simi után elaludt. Szerencsére az éjszakákat jól bírjuk, mert amióta nem köztünk alszik, hanem rászokattam a kiságyra, azóta végigalussza szinte az összes éjszakát (ja és mostmár sötétben alszunk, eddig volt egy kis fény a szobában).
Szóval most ott tartok, hogy a nappalokkal van probléma. Próbálom azt is, hogy leteszem és játszok vele, de ez is csak kb. 10 percig érdekes, aztán csak kézben akar lenni vagy cicin :(
Mit javasoltok, mit csináljak?

Most meg kicsit feszült is vagyok, mert anyós bejelentette, hogy holnap jön az élettársával 2 napra! Hát pont most, amikor próbálom Ádámot rászokatni a normális napirendre, idejönnek vendégeskedni :(

Ja, meg ma délután mennünk kell dokihoz, mert úgy néz ki, hogy szájpenésze lett Ádámnak. Valaki írta régebben, hogy volt a kislányának (talán Eclipse). Mit csináltak? Hogyan kell kezelni? Meddig tartott?

Meg kérdeztétek a sulit. A dolgozatot sikerült leadnom, a tanár el is fogadta, igaz, hogy csak 4-es lett, de én ennyit sem adtam volna magamnak, mert gyorsan össze lett dobva :)

Január 4-én meg vizsgázok 2 vagy 3 tárgyból, a többi meg program lenne, csak nincs időm leülni a gép elé megírni :(

Nem fogjátok elhinni! Most hogy leültem a gép elé, Ádámot beletettem a babahintába, de elég sokáig nyűgösködött, sírt benne, aztán az előbb odanéztem és látom, hogy ragad le a szeme. Most meg már alszik. :)
Csak nem akarom sokáig benne tartani, mert nem olyan hinta, mint a Krisztiéké, hanem ez már majdnem ülős és nehogy a gerincének valami baja legyen...

Na megyek, megpróbálok extra gyorsan elmosogatni, amíg alszik.

Puszi mindenkinek!

Ja és nagyon kis édesek a babák! :)
Ha van kedvetek, akkor nézzétek meg az albumunkat.
http://picasaweb.google.com/113353787367058279600/Adam?authkey=Gv1sRgCKXGxZ3Lo76hdg#

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Kriszti, logikus!!! Zorkának most még elég az egy cici, de sokszor mindkettő tele van egyszerre... mint pl. most és ő pedig a szopipárnán + apucin durmol :D majd csak éhes lesz!
Szerintem nekem egy mellemben van minimum 150-160 ml!

Úgy néz ki David a képen, mint aki épp boxolna és ütni készülne :lol: édes krapek!

Szissz, sajnálom, h. Marcipán beteg és lázas volt éjjel :(
Hogy vagytok most? Jobb a helyzet?

Rabbe, tali??? Már most? :? :D Ti merre laktok?
Ügyes vagy az ágyba szoktatással! Azt hiszem, ez nálunk nagy meccs lesz! :roll:

Ebba, Algot vehetsz be, legalább a fájdalom múljon el! Próbáld finoman mozgatni és masszírozni/tatni és gyulladáscsökkentő krémmel kenni (Flector pl. vagy nekünk van Aloes piros kámforos krémünk, én azt szoktam használni!)

Lányok! Honnan rendeltétek a hordozókendőt és milyen fajtát, mennyiért??? Köszike!

Tatjana, nálunk is hasonló a helyzet, nappal ugyan alszik, de sokat van kézben és most újra kakival küzdünk... nem akar neki megindulni, viszont ha sikerül akkor aztán.... :lol: Ma is sikerült telibe f@snia (póló+szőnyeg bánta) :shock:
Nem tudok neked semmit javasolni, majd a tapasztaltabbak segítenek!
Ádám, nagyon édes!!!

Lányok, szerinetek előjöhetett most a depresszió rajtam? Így két hónappal szülés után? Ha nem akkor más a baj! :(

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: