Új privát üzeneted érkezett!

Ancsuka

Oke lefenykepezem, es majd szolok a szomszed csajnak, hogy felraknam a kepeket a gepere megint, es utana atkuldom emaibe.
De nemtom mikor mert most a mezei gepemrol irok, ez meg mar ugy 100eves :D :D !
Vendég
 


Sziasztok,

Csak gyors életjel :) Takarítok egész nap, így azért nem igazán jövök, meg estére már teljesen kipurcanok, ajándékok már megvannak, be is vannak csomagolva :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


fuuu én ma nagyon sokat takarítottam,úgy megfájdult a derekam, de már jobb.
nyugtatásként előbb meghallgattam drágám kis szívét:))

KépKép
dike
 
 

 
 

Sziasztok,

Már végeztem :) úgy örülök, mert befejeztem mindent, már csak porszívózni fogok 24-én és kész :) Szerencsére nekem nem fáj semmim, mert sokat pihentem közben és óvatosan csináltam mindent. Holnap nekiállok sütni! linzert már simán megcsinálhatom holnap, annnak úgysem lesz baja :)

Többiek merre jártok? Újdonsült anyukák hogy vagytok? :)

Vanili? Angyal? Meli

Zita

Kép
zitácska79
 
 


georgia, okszi várom a képet

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsuka

At kuldtem a babakocsirol a kepet es a bebirol is egy uhus kepet.
Elegge szar a kep, de majd legkozelebb jobb lessz!!
Koszi :D :D !!
Puszi!
Vendég
 


Teszem a képeket.
GEORGIA babakocsi kép, illetve babóca kép. :)

Kép

Kép

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsuka

Koszi hogy feltetted :D :D !!
Nemtuljo a kepminoseg, de a heten remelem megjon a laptoppunk amit rendeltunk, mst meg megyek uj fenykepezogepet nezni, aztan csinalok meg rola kepet.
Eloben sokkal jobban nez ki a babakocsi :D :D !!
Megegyszer koszi!
Vendég
 


szerintem így is teljesen jó, nagyon jól néz ki :)
Viszont nagyon merészek vagytok, hogy ilyen színt megmertetek venni........ szívből kívánom, hogy a doki ne nézze el a nemét :) ugye a lány lehet még fiú a fiú már nem lehet lány :)
Még én sem veszem 100%-nak amit a genetikus mondott, mondjuk az egyik babóca tuti fiú, ott a kukac, de a másik....... hiába genetikus mondta, túl fiatalok még a tutira :)
De nagyon nagyon jól néz ki a babakocsi.
Az uh-n is lehet látni a babócát, igaz nem túl jól :( de fej, orr az megvan :)

Puszi

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Helló lányok!

Nálunk továbbra sincs semmi különös,pénteken 3 hónapos lesz már Roli :lol: :lol: :lol: :lol: rohan az idő,sőt nem rohan hanem vágtat :D
Nagyon sokat mosolyog a nagyfiú,hangosan kacarászik és tökre értelmesen néz mindenfélét.
Még mindíg erősen megy a "torna",úgy vettük észre,hogy ezáltal kicsit kisebb a tokája is :lol: IZMOSODIIIIIIK!!!!És már nagyon benne van a mászókázás is,nem marad egy helyben,mindíg jár keze-lába,ha látnátok...............tündéri. :D

Lányok!
Tudom,hogy ünnepek lesznek,de óvatosan a takarítással!!!!

Georgia!
Szuper a babakocsi és édi a bébike! :lol:

Ancsu!
hát nem tudom..............én már teljesen beleéltem magam,hogy neked vegyes párosod lesz :roll:
Szólj,ha van valami elképzelés név ügyben!

Amúgy olvasok mindíg!!!

Mindenkinek puszi & vigyázzatok magatokra!
Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Sziasztok,

Georgia
Tök jó a babakocsi :) A képen legalább a körvonalak látszanak a bébiről :) gondolom vakuval csináltad, próbáld meg vaku nélkül lefényképezni :wink:

Ancsuka
Láttam a képösszeállítást :) nagyon tetszik

Cukigabi
Örülök, hogy jól vagytok, kaphatunk majd képet is a picurkáról? :)

Én ma sütök, linzert, vagyis elkezdtem, de már elfáradtam, úgyhogy ennyi lesz mára. Mamám megint a kórházban van, így amúgy sincs sok kedvem sütögetne, már másodszor van bent ebben a hónapban, szívműtétre vár :( Holnap ha bírok bemegyek hozzá, talán hó nem esik, mert akkor el sem indulok.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


ROLCSI:D :lol: :D

Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Georgia!nagyon szép a babóca4:) babakocsi nekem tetszik!


gabi! istenem de cuki:)

zita! sajnálom a mamádat!

ma fürdő takarítás,mosás volt.....holnap még porszívózás,felmosás,amit a legjobban utálok! :evil:


holnap 4D! szorítsatok h minden rendben legyen és h jó képeket,felvételt tudjunk csinálni:)

KépKép
dike
 
 


Sziasztok,nagyon régen voltam itt nálatok és csak ritkán.Lombikos vagyok talán még emlékeztek rám.Nagyon örülök nektek,jó sokan bebabásodtatok:)Nézem a vonalzóitokat és fülig ér a szám:)
Nagyon boldog ünnepeket,és sok akciós pelenkavásárlással tarkitott boldog új évet kivánok!Akik még eddig nem lettek kismamák kitartást és erőt mert sikerülni fog!
Gondolok rátok és drukkolok,mindig olvaslak titeket.Pocakosoknak jó egészséget,anyuciknak sok tejcit,a babaáldásra vároknak jó erős pozitiv tesztet kivánok!

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok!

Koszonom mindenkinek a babakocsi dicsit :D :D !!
Epp most keszult el a karifam, es most vettem eszre, ki nyilt a jatszintom is :D :D de orulok nekiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabi

A kisfiad egy tunemeny, :D :D szoktam nezegetni az iwiwen.

Dike

Lassitsal a takaritason te csajszi :D :D !!
Drukkolok a 4D uhura :D :D ++++++++++++++!!

Ancsuka

Remelem tuti lanyunk lessz, de vegul is ha fiu az sem gondd :D :D !!
Nagyon tetszik az iwiwen a kep amit felraktal, klasszul megcsinaltad :D :D !!

Kamilla

Nagyon ari vagy :D :D
Nektek is boldog unnepeket, jo egeszseget, es tovabbra is jo babazast :D :D !!
Szep gyermekeid vannak!!!!!!!!!!

Zita

Nagyon sajnalom a nagymamadat!!!!!!!!!!!!!!!!
Remelem rendben jon, es haza engedik hamarosan!!
Gondolom mit erzel, en is imadtam a nagymamamat!!

Most lett kesz a fam, kozben a tyukhuslevesem is mindjart kesz, rohanok a ferjemert kocsival, hozom haza enni a munkabol :D :D !!
Puszi mindenkinek!!
Majd jovok!!
Vendég
 


Csajok!

Holnap reggek 9re megyeg uhura drukkoljatok legyszi :D :D !!
Vendég
 


Sziasztok,

Georgia, Dike
Drukkolok holnapi uh-ra! :) de biztosan minden rendben lesz mindkettőtöknél :wink:

Kamilla
Én nem ismerlek, de nagyon kedves vagy, s neked is boldog karácsonyt és a családodnak is!

Gabi
Nagyon édes Rolcsi :) kis pufi pofis :)

Valószínűleg a mamám nem otthon tölti idén a karácsonyt, de a saját érdekében, ez most jobb is, mert otthon tesz-vesz, s állandóan veszekednek a papámmal, így jobb lesz neki most a kórházban....

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zitus, szegény mamád :( sajnálom nagyon

Gabi, Rolcsi baba egy tündér!!!!! tiszta jókedv és derű, nagyon jóóóó :)

Kamilla, én tudom ki vagy.... :)
Köszönünk minden jó kívánságot, viszont kívánom nektek is.

Georgia, a képeket megkaptam, teszem fel :)
Pacasa 3-al készült, tök egyszerű, én azt használom fényképek tárolására.

Nekünk is holnap karifa díszítés, Vivit még nem akarjuk bevonni a díszítésbe, de 24.-én nem tudjuk hogy feldíszíteni így marad a holnap délután. Átmegy majd a szomszédba :)
Mondjuk nem tudom miért nem szokás itthon hamarabb feldíszíteni a fát, mint 24.-e, szerintem olyan jó volna. Pl. tudom Briéknél már rég fel van díszítve, ha jól tudom, meg ugye Georgia nálatok is :)

Nekem szerencsére anyukám nagyon sokat segít, sőt mindent ő csinál. Bejglit csinálunk, kata szeletet, hófehérkét, sósat azt hiszem annyi süti lesz :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsuka

Nalunk december 5tol van mindenkinek karifaja :D :D !!
Mi 2 napja vettuk meg, eloszor nem is akartunk iden, mivel koltozunk, de csak januarba koltozunk, igy megis lett karacsonyfank.
Ma allitotta be a ferjem a fat, en meg delutan diszitettem fel :D :D !!
Aztan 31en szedem szet delutan, ejfelkor levisszuk az utcara, es a tobbi emberrel egyutt, elegetjuk a fakat egykupacba .
Majd lefenykepezem :D :D !!
Ez tradici, elegetik a 2010es evet, es jon az uj ev :D :D !!
Aztan hajnal 3oraighallgatod a petarda, es jobbrol balrol elolrol hatulrol 2 oras tuzijatek.
Ami szep egy ideig, de utana borzaszto, mintha haboruba lennel :oops: !!
Ennyi itt igy unneplik.
Vendég
 


Sziasztok,

Lehet, hogy már holnap nem lesz időm, így ma kívánok Nektek Nagyon Boldog Karácsonyt! :)

http://ak.imgag.com/imgag/product/previ ... 7/graphic1

(a bélyegre kell kattintani, aztán sorban a hógolyókat egymásra kell tenni, végül megérinteni a hóembert, de mindent kiír angolul, hangot adjatok rá :wink

: Kép )

Zita

Kép
zitácska79
 
 


MINDENKINEK:



Kép

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Kívánok Én is Nagyon Boldog Békés Ünnepeket.

Csajok vigyázzatok nagyon magatokra és a babákra.

Puszika

Kép

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Csajok!

Boldog karacsonyt mindenkinek :D :D !!

Most ertem haza az uhurol, megint feloraig neztek :D :D !!
A szivevel minden oke a kamrak stb :D :D !!
Megneztek megint aztmondtak tuti kiscsaj :D :D !!
Rengeteget ficankolt, kaptam kepet a talpacskairol, es eggyet a bebirol, epp egig ero labakkal :D :D !!
Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


Gratulálok az eredményhez Georgia,nagyon sok örömet ezekhez a csodálatos hónapokhoz és ahhoz ami előtted áll :lol:

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Sziasztok

Holnap nagyon sok dolgom lesz, így most kívánok Mindenkinek Boldog Karácsonyt! :D

Puszi
Vendég
 


Mindenkinek áldott, békés, szeretetteljes Karácsonyt Kívánunk :wink:

Puszi:
Lili baba és Ancsa

KépKép
gyancsi
 
 


Elveszett barany bekukk :oops: Anyum itt van az unnepek utan talan tudok jonni kicsit irni magamrol bar FB-on jobban elerheto vagyok 8) Szal csak azert jottem hogy mindenkinek Kellemes Unnepeket Kivanjak :!:

Kép

Ancsu
Nekem a genetikus 15het + valamennyin azt mondta fiu es azt mondta ez tuti :wink: szal ha ok azt mondjak nekem 18het utan hogy valami tutti az az :lol:

Georgia
Nem lesznek azok a babakocsik melegek neked mire majusban ill Junius elejen mesz ki a babaval :shock: Ezek eleg teliesitettek :roll: Vgy en latom rosszul vgy nalatok olyan hideg ido van :roll:

Kismamiknak pocaksimi anyukaknak jo babazast a tovabi kuldoknek pedig kitartaaaast!!!!

Nalunk minden rendben kukis novexik rugdos ficankol,ugy nez ki meg mindig total lent van a placentam mehszajon mondjuk en nem aggodom emiatt.Miomam koszoni jolvan 10*10centis :? Gyomoreges bant de az ngyon...mostmar nappal is ejszakara gyogyszert szedek es szinte ulve alszom,hogy jo legyen :? :roll: Azon kivul minden tutti igerem jovok ahogy tudok mert nem felejtettelek el benneteket sem csak hat idohianyos lettem :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bri

Azthittem mar tobbet fel sem jossz a tropikba, jol eltuntellllllll!!
Orulok hogy minden oke veletek, mar csak 13 heted van :D :D !!
Nem lessz ott semmi gondd :D :D !!
A fekvos reszet tudom hasznalni a babakocsinak es a maxikozit.
Az ulos reszebol pedig a bundazsak kivehetos.
De amugy nalunk majusban van max 30fok, es juniusatol marad a 20fok, max 24fok.
De itt ilyen babakocsit arulnak, voltunk egy parhelyen.
Magjeloltelek az iwiwen, lehet nem lattad.
anyukadnak is kellemes unnepeket, meglestem az ismeroseid kozott, szinpatikus kedves , a kepeken.
Szia!
Vendég
 


nem sokára visszaolvasok,először beszámoló és képek!:)

nagyon jó volt az egész,meghitt,szép,sokat nevettem olyan boldog voltam. 35 percig uhuzott kb. az elején nagyon sokat ficánkolt,majd 15 perc után bealudt,sokat ébresztgettük,vagyis nem az volt a gond, h elaludt,hanem h nagyon elbújt a lepény mögé. tornáznom kellett kicsit,meg ettem szőlőcukrot, és a végére megint aktív volt.hallgattunk szívhangot. integetett,ásított,tátogott(ivott) és nagyon nevetett is nekünk:))) el se hiszem, annyira jó élmény, azóta már 2szer megnéztem itthon a dvd-t. át is másoltam a szülőknek,meg a képeket is plussz ott nyomtattattam 5öt.
nagyon rendes volt a nő is,végig úgy beszélt az én kicsi fiamhoz:))) ugyanis ezer százalék h kisfiúúúúú Árminkánk lesz:))

Bpd(két fül között) 2.64cm ez alapján 14+4 napos
hc(fej körfogat) 9.82cm 14+4 napos
ac(has) 8.62cm 14+6 napos tele volt a pocija:)
fl(comb) 1.33 14+0 rövd lábú mint én:)

méretei alapján 98g a drágánk:)

apa is nagyon figyelte,kérdezgetett,megszámoltatta a kezén,lábán az ujjait,de stimmelnek:)

KépKép
dike
 
 


tennék fel képet,de most vmiért nem engedi...javascript azt írja ki..majd legközelebb.

KépKép
dike
 
 


sok kép van a





Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
dike
 
 


szóval még több kép a babaprojekt 2010 topicba akit érdekel,de még ott se az összes.

KépKép
dike
 
 


Kép


Kép

Kép

KépKép
dike
 
 


bri! örülök h jól vagytok!

georgia! gratulálok a kislányhoz!!!!!!

mindenkinek kellemes ünnepeket!!!!

KépKép
dike
 
 


Dike

Nagyon edes a kisfiad, es orulok hogy jolsikerult a 4Des uhud :D :D !
Gratulalok a kisfiadhoz :D :D !!
Vendég
 


Dike

De jo lehet latni a bebit ahogy nevet milyen klassz :D :D !!
En csak januar 22en megyek 4D uhura, itt nemnagyon csinalnak elobb.
Vendég
 


Áldott ünnepeket mindenkinek!
Kép

Meli
Kép
Kép
Kép
2008.12.04: 3x850mg met
2010.06.15: 2x850mg met
Nem az az erõs, aki sohasem bukik el.Az az erõs, aki mindig fel tud állni!!!
Kép
Görbe: http://www.fertilityfriend.com/home/22f589
melinda84
 
 


Sziasztok,

Dike
Nagyon aranyos a uh képek! :) Örülök hogy minden rendben van. S gratula a kukishoz! :)

Georgia
Szuper, hogy minden oké és gratula mégegyszer a kislányotokhoz! :)

Én egy kicsit kipurcantam, egész du. feküdtem, fáradt vagyok, remélem nem betegség előjele ez, a savam is nagyon fent van és hányingerem van, s picit fájdogál az alhasam is :( de a babával biztosan minden rendben van, mert nagyon sokat mocorog :) már annyira sokat, hogy jó pár napja nem alszok éjszaka rendesen, mert arra ébredek, hogy rugdos, biztos ez az oka a kimerültségnek. Bocsi, hogy panaszkodtam, de most jót nem tudok írni magamról!


S mégegyszer mindenkinek Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok! :)

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Köszönöm mindenkinek!!!

Zita! akkor pihenj sokat!


mindenki örült minden ajándéknak,most mutattam meg nem rég anyuéknak a dvd csak úgy lestek, nagyon boldogok voltak!!!!!

KépKép
dike
 
 


Zita

Ne aggodj, en is sokat fekszem.
Ez szerintem normalis ha pihensz, ha ugy erzed.
Es gyere nyugodtan barmi van, azer vagyunk :D :D !

Dike

Jo erzes lehetett mikor lattad anyudekon a boldogsagot :D :D !!
En csak egy honap mulva mehetek 4Dre 22en.
De mar nagyon varom :D :D !!
Vendég
 


Sziasztok!

Ha kicsit késve is, de
nagyon boldog, meghitt karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép

Kép

KépKép
anett_1
 
 


Szeretetben Gazdag Békés, Boldog Karácsony Kívánok Mindenkinek.


Kép
szrityi
 
 


Sziasztok,

Rövid helyzetjelentés :)
Jól telt a Karácsony, 25-én mászkáltunk rokonokhoz, 26-án pedig mi vártuk őket, ma pedig pihi van :) ez a kedvenc napom :) du. megyünk dokihoz, a szokásos havi vizsgálatra.

Nálatok mizu? Elfogytak a bejglik? :D

Zita

Kép
zitácska79
 
 


zita! drukk mára gyere majd a hírekkel!

mi ma nagy születésnapi meglepetés buliba megyünk, nem tudunk róla semmit, szóval nekünk is meglepi....4kor van gyülekező egy étteremnél onnan busszal visznek 1 órás út...passz h hova megyünk, a szülinapos anyu barátnője 40.szülinapja lesz és a palija rendezi neki.

KépKép
dike
 
 


Zita

Drukkolok a delutanra, biztosan minden rendben lessz, majd gyere a hirrel :D :D !!

Dike

Meglestelek az iwiwen, pont ilyennek kepzeltelek el :D :D !!
Jo bulizast :D :D !!

Nekem a ferjem vegig dolgozott, minen nap, es meg most is januar 3ig, reggel 11tol, ejszaka 3ig delutan hozom haza kajalni aztan mar megy vissza autoval dolgozni, de jo a munkahelye, es kozben haza ugralt hozzam, ugy 3szor egy nap :D :D !
Egesz hetvegen teveztem rokonokkal beszeltem karacsonykor.
2 csomag nemerkezett meg :cry: :cry: !!
Eggybol pedig kiloptak amit kuldtem ajandekba, igy serulten, azaz kibontva adtak at a csomagot, igy most a hollandok nyomoznak, es valami karteritest fizetnek.
Remelem mindenki jol van!
Puszi!
Vendég
 


Zita

Mar itt izgulok :D :D !!
Merre vagy?

Ancsuka

El vagy veszve :D :D !!
Jol vagytok?
Vendég
 


Sziasztok,

Georgia
Szuper, hogy kilopják a csomagot :?

Minden rendben volt a dokinál tegnap, megbeszéltük a cukorterhelést, hogy mikor megyek, jan. 12-én, aztán 17-én megyek vissza a dokihoz. Meghallgatta a szívhangot, s mondta, hogy tényleg rettenetes mozgékony.

Sajna, éjfélkor arra ébredtem, hogy görcsölök, de már jobban vagyok, pedig semmit nem csináltam, sőt pihentem egészen du. 1-ig pizsiben voltam az ágyban, úgyhogy ma is kényszer pihenőn vagyok... Dokihoz nem megyek, mert nem tartom szükségesnek, lehet pont a vizsgálat váltotta ki ezt nálam, nem tudom..... Rettenetes sokat mozog a bébi, már nagyon fáradt vagyok tőle, nappal kb. max. 1-2 órán át nem mozog.

Veletek mizu? mindenki eltűnt, gondolom most pihenitek ki a karácsonyt.

Zita

Kép
zitácska79
 
 


Zita

En is 12en megyek cukorterhelesre :D :D !!
Remelem mar jobban vagy!!
Nekem mikor alszom akkor kell lassan fordulnom oldalra, mert a medence csontom nagyon faj, es ha trusszentek is akkor meg belenyilal huuuuuu!!
En majd csutortokon reggel megyek szivhanghallgatasra.
Vendég
 


sziasztok!

A karácsony a szilveszter..... majd jövőre visszaállok a régi kerékvágásba. Vivi is ugye itthon van, vele is kell foglalkozni.
Ma voltam 20.heti uh. Viszont a kicsilányunk az arcát már megint enm mutatta meg, u.ez volt a genetikusnál is, semmi adat nincs beírva a genetikusnál az archoz most néztem meg és akkor így jól is emlékeztem, hogy nem lehetett látni és most is arcal lefelé volt, így megint nem. A férjem itt pánikol, de más többi eredmény totál normális. Most keresgélek a neten hátha találok valamit, hogy ez baj vagy sem.


Puszi csajok

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


ancsuka! nem lehet gond,tuti nem!

zita! örülö h minden rendben volt! én örülnék ha már jó sokat mozognak! én január 7.én megyek cukorterhelésre nekünk itt ilyenkor is kell....meg majd a 24.héten is :(

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?