Új privát üzeneted érkezett!

Bols!
Édes a kis tigris!
És azt lestem, hogy erősen hasonló a kanapénk huzata a tiétekhez, csak már "kissé" lelakottabb. :D
vovanda
 
 


Bols!
Peti gyönyörűűűűűűűű :D
Szerkók dögösek, szépen tartja magát :)
Tetőszikrákon totál beparáztam volna :shock: :shock: :shock: :? :? :?

Nani!

Ha arra készülsz, hogy gyors lesz, akkor úgy is lesz :wink:

Rani!

Itthon csak egy réteg van rajta, nadrág és hosszú ujjú body. Nálunk inkább parkettás a padló, persze kő is van bőven, de ő már nem négykézláb közlekedik. Ha meg csinibe és nem játszósba akarom öltöztetni, akkor nagyfiús pólót kap és alá ujjatlan trikó body megy. Ha kimegyünk az persze más. Akkor harisnya, meg bélelt gatya, kardigán a pólóra, és rá a kabát.
Lábikó :arrow: A téli cipőivel méretben nagyot ugrottunk (szőrme-bélelt Falcon 23-as és egy hójáró bakancs 24-es) Az átmeneti őszi bakancsa 21-es volt. A 12-18 hós puha talpút október közepe óta hordja. Még jó lesz egy darabig, de már van 18-24 hós is két pár a következő méretugrásra.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois nagyon köszi az infót!
Igen Milánnak én is meg kell, hogy rendeljem a következő puha talpú cipőcskéket.
Most várom, hogy elinduljon és akkor kapjon valami jó kis kafa cipőt/csizmát.
Itthon nekem ahogy írtam 2 vékony réteg van rajta a rövid ujjú bady felett van egy pulcsi vagy a hosszú ujjú badyra adok egy pólót.
Nekünk még ugye megy a kúszás mászás sőt ostanába direkt hasalva néz pl TV-t a kövön.

Lányok nem akarok siránkozni de tele a púpom ezze a karácsonnyal.
Én mindenkinek segítettem az ajándék vásárlásba, anyut hétvégén fuvaroztuk, hogy mit vegyen unokahuginak és a párjának (Miéán dolgát is én rendeztem), a nővérem férjének is én vettem meg az ajándékát mert mit ad isten én pont bele botlottam, szóval mindenki jól áll kivéve engem.
Én ne tudom megvenni Csabinak az ajit, tegnap volt egy próba de Milán elég neheten bírta és nem tudtam intézni semmit (na nem Milán miatt) de nincs ajim.
Hívtam anyumat, hogy nem megy így a vásárlás de fel nem ajánlotta volna hogy vigyáz Milánra.
Anyósom mikor Csabi mondta, hogy nem boldugultam ő ugyan mondta de egy kezemen meg tudom számolni mennyit látta az unokáját szóval ő idegen úgymond.
Hogy haggyam egy olyan emberre akit nem ismer a gyerek?
Nem tud pelenkázni nem tudja hogy alszik hogy eszik.
Mikor mit is kell csinálni.
Ok nevelt gyereket kb 40 éve de ugye ez már nem ugyan az.
Anyám se tudja pelenkázni pl Milánt.
(mutattam neki de azóta se megy)
Na szóval most van elegem.
Örülök, hogy mindenkinek elintézhettem a dolgát remek csak nekem nem segít senki és én meg hoppon maradtam.
Bocsi a siránkozásért, és lehet, hogy nem nekem van igazam vagy én látom rosszul a dolgot de most épp elegem van.
Ja Milán már akkor visít ha ne vagyok vele egy szobába szóval remek.
Nem anyás áááááááááááááááá dehogy!

Tegnap főztem és rángatta a gatyám hogy ő is látni akarja mit csinálok a pulton.
Gondoltam beleültetem az etetőbe és tuti lesz.
Hát nem ott meg azért űűűvöltött, hogy mi az hogy én oda őt bekötöm.

(Ja csak zárójelbe jegyzem meg a Csabi szülinapi ajándékát is én intéztem ami egy hónapja volt) :roll:

Szerintetek?

Kép

Kép
raniko
 
 

 
 

Rani, szerintem légy határozott, kérd és mondd meg, hogy szükséged lenne némi szabadidőre ,hogy bevásárolj.
Biztosan találsz segítő embert.
A pelenkázást nem is értem, hogy nem tudják 'megtanulni' ?! Mit kell azon tanulni? adja magát,odaragasztják és kész. :shock:

Nálunk nem lesz nagy ajándékozás.Az az ajándék, hogy összeülünk,eszünk,iszunk ,beszélgetünk, és várjuk a kicsilányt.
:wink:
KArácsonyfa is kicsi lesz,abból a meggondolásból, hogy ne kelljen majd 1 napig leszedni/takarítani utána.

Eldőlt mikor megyek ctg-re: vasárnap reggel. Akkor dolgozik a szülésznőm, ő csinálja a kórházban.
nani72
 
 


Sziasztok! Köszönjük a dicséreteket!

Rani, szerintem is kérd meg anyukádat, h kis ideig legyen Milánnal.

Nani, már nagyon a finish-ben vagy! Vasárnapra drukk!

Nálunk sem lesz nagy ajándékozás, jókat eszünk-iszunk és babázunk!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Rani!
Én a múlt héten kereken kiadtam az ukázt anyámnak, mert ugye kollektíve betegek voltunk, hogy márpedig jön, főz, és segít a kölkökkel. Talán anyukádnál is ez lenne a célravezető módszer, az enyémnél is hiába várom, hogy nyögjön annyit, hogy segít egy kicsit.
És nyugodtan puffogj, nálunk is nagymamátlanság van. Nem keresel egy jó szittert?
vovanda
 
 


Rani! Nekem anya ugye itthon van, együtt lakunk, de annyira béna, hogyha elmentem valahová, hívni kellett segítséget, pl. a férjem bátyját. Hát ő pelenkázott, de mire hazaértem, ömlött szegényről a víz. + van egy szitterem, aki időnként, ha belefér a műszakjába, segít, akkor totál nyugodt vagyok.
Mostmár anyura is itthagyom őket, szépen eljátszanak 1-1 órát, de ellátni nem tudja őket( úgyhogy mindig rohanás az életem).

Vandus: Spiropentet nem adom, így jobbak az esték, de tegnap is fél 10-kor aludtak el. Kirus már aludna, ha Norbika nem mászna ki az ágyból és nem ugrana a fejére!

Lois, USA-cuccok nagyon jók, mi most kezdjük hordani, amit tavaly hozott a barátnőm.

Bols, Petike nagyon szép baba. Naptárra mi is gondoltunk, remélem, még lesz időm megcsináltatni.

Hiszti-korszak keményen befigyel, ma annyira kiakadtam Kiruson, hogy belerúgtam a hűtőbe mérgemben. Hazajöttünk, levettem a kesztyűjét, elkezdett üvölteni. Visszaadtam rá, akkor azért üvöltött. Betettem a kiságyba, ott visított, hogy anya ki, anya ki. Mondom, gyere együnk joghurtot, az se kellett, szétcsapta az asztalon. A végén cumi :shock: kellett neki, ölembe ült és megette a joghurtot. Mondom neki, hogy anya,apa,mama nem érti a hisztit, csak ha szépen mondod, mi a baj. Erre azt mondja: anya csucsu. Na most én vagyok a hülye vagy a gyerek túl okos?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Kép ADDIDEATORNYOMAAAAAAT!

Kép Jó testvérek vagyunk néha...

Kép Na itt a gengszter! Anya szerint ezért kaptam virgácsot!

Kép Néha szót fogadok és segítek anyának.

Kép Eljött hozzánk a Mikulás! (Papó küldte, mi se tudtuk!!!)

Kép Mi is elmentünk hozzá Hóországba, de Micimackó lett végül a barátunk.

Kép Micimackóra is, meg mindenkire vigyorgok, akire csak kell.

Bocs, ha sok voltam!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske!
Verd a hátsód földhöz örömödben, talpraesett, vagány fiad van. Ez persze nem jelenti azt, hogy Dani némelyik produkciójától nem kapok sikítófrászt, de inkább ilyenek legyenek, mint sarokban ülők.

Hiszti: hagyd ott szépen. UFO-t űzni úgy lehet a legjobban, ha nincs nézőközönsége. :D
http://www.nlcafe.hu/noklapja/20071128/ ... orszagban/
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lányok kösi a bíztatást!
Azért ez olyan furi, hogy mondani kell hogy gyere és segíts légyszí.
Mindíg is azt hallgattam, hogy nem volt velünk se könnyű, akkor nemkéne ezt kicsit átérezni?
Ja és ugye anyum dolgozik de nincs munkaideje álltalába reggel 8-ra megy és még este 9-kor is bennt van.
(na nem olyan a munkája, hogy ezt megkövetelné, csak jól érzi bent magát, jól kijön a főnökével)
Amúgy ilyen mindenes házvezető féle meg kicsit ügyintéző is de van hogy csaviznak vásárolnak arcpakolást tesznek fel stb.
Na mindeggy biztos benne van a hiba.
Szittere még nem gondoltam és szerintem nek is lesz talán ha a nővéremnél nagyobb lesz az uncsihugi akkor ő tuti vigyázz majd rá!

Íme most az uncsihugival!!!! :lol:

Kép

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Szöcske:

Nagyon jók a képek!!!
hiszti: megy nálunk is egy ideje, már nem veszem fel. Egyik nap sétáltunk kedves mama is velünk volt és Gréti elfáradt , mondtam én nem cipellek csücsülj a kocsiba. Közölte nem , anya hoppá. Felvettem és be akartam rakni a kocsiba és jött az ordítás erre anyós kikapta a kezemből, na én meg az övéből és közöltem azt mondtam csücsül a kocsiba. Gréti tombolt mama oda hajolt ne haragudj anya nem engedi, hogy a mami cipelje. Erre gyerekem pofon vágta na én kuncugtam magamba és közöltem vele : ezért nem hagyom rá a hisztit.

Karácsony:

Hasonló képen van nálunk is, mindenki engem nyaggatott mit vegyen Grétinek én vettem meg mindenki helyett. Mire mi akartunk venni se erőm se ötletem nem maradt. Mindig cincáljuk Grétit ha vásárolunk, tesóm vigyázna rá de nem egy helyen lakunk meg dolgozik is. Apukámat alig látja Gréti anyósra meg én nem akarom hagyni mert folyton hülyeségeket csinál. Nem kicsit sajna és folyton ellent mond nekem.

Vanda:

Hisztire nálunk nem jön be , hogy ott hagyom mert folyton jön utánam. otthagyom felpattan átjön a mi szobánkba és folytatja ott, ilyenkor mit csináljak?

Bols:

Nagy cuki Peti baba!

Rani:

Nagyon jó ez a kép! Miért borultak ki ennyire?

Magunkról:
Gréti megkapta a 15 hónapos oltást hétfőn. reméle karácsonyig tul leszünk mindenen. 1 hete csúsztunk mert náthás volt és dr. néni nem oltotta így be.
Továbbra is utálja a hideg havat és a kesztyűt. Lassan kifogyok az ötletekből, hogy miért is kell a kesztyű és éppen melyik baácsi, néni vagy kutyus foglya megnézni.
Nagyon szeret mondókázni, irkafirkálni. Karácsonyra a kéz nyomatából szeretnénk csinálni hűtőmágnest ajándékba. meg lehet kap mindenki egy fotót is ha a héten meg tudom csinálni.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rani!
Nekem pont ezért van szitterem: nem kell szívességet kérnem. :-)

Nikó!
Én egyszerűen nem veszek róla tudomást, ha jön, akkor jön. Meg szoktam mondani: hisztizze ki magát, utána tárgyalunk.
Barátnőmnél rács van a gyerekszoba ajtaján, náluk ott van a dühöngő. Beteszi a hisztizőt, rács bezár, így rálát, ha lehiggadt, kijöhet.
vovanda
 
 


Köszi a dicséreteket!

Vandus! Olyan vagány a fiam, hogy tegnap megint 10-ig tombolt, 6.40-kor felkelt és teljesen fitt a gyerek. Erősen gondolkodunk a sima gyerekágyon, mert nincs sok értelme a rácsosnak. Úgy mászik, mint Spidermen!

Nikó, reméljük, oltást jól viselitek. Mi a 15 hós után kifeküdtünk.

Ja, UFO-s cikket elolvastam, próbálok belőle tanulni.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Szöcsi nagyon jóka képek!!
Nagyon édik a gyerköcök!
Igazi kis levelen rosszcsontok nem? :lol:

Vanda lehet, hogy igazad van szitter ügybe én is úúútálok szívességet kérni főleg, így hogy szerintem tök természetes lenne ez a dolog.

Nikó hiszti nállunk is van!
Én se tudok néha mit kezdeni vele.
HOgy min borultak ki?
Bevallom foggalmam sincs! :roll:
(ja de eszembe jutott, Zoé drága felborult mint a büdibogár és azon kezdett el sírni, aztán Milán is rázendített!)
Aztán azt vettük csak észre, hogy az egyik próbálja túl ordítani a másikat.
Ha az egyik hallkabb volt akkor a másik elkezdett hangosodni és így felváltva.
Bevallom a hülye szülők meg ott álltak és röhögtek! :lol: :oops: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Ha megtalálod az "igazit", akkor nagyon sokat nyerhetsz vele. Tiszta vicc, de az egyetlen ember, akire bármikor szemrebbenés nélkül itt hagyom a három gyereket, az a szitter.
vovanda
 
 


Én is csak a szitterben bízok! Csecsemőápoló volt 20 évig, nem kell bemutatni neki a pelenkatrükköket.

Rani, ez a hiszti még nem az a hiszti, ami itt nálunk beindult! Az se mindegy, ki melyik kanalat kapja ebédhez! Múltkor Norbesznek adom a rózsaszínű tányért, erre közli, hogy Kiráé, kiráé, kiráé. Mondom, kisfiam, milyen királyé? Ekkor hülyeanyu rájön, hogy a gyerek tud beszélni és a tesó tányérjából ő bizony nem eszik.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Ma ingyenes a tesz-vesz feltöltés! Gondoltam szólok!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Húh, de mérges vagyok!
Időm semmi, de gondoltam most már írok pár sort, írtam egy tőlem nem ritka hosszabb üzit és feltöltöttem öt képet, mire kidobott az oldal, újra be kellett jelentkeznem és minden elszállt.
Szóval ne haragudjatok, nincs időm még egyszer, de legalább a képeket újra töltöm. :?
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

Látod látod Szöcsi drága van aki figyel! :D
Nem is értem, hogy adhattál Norbesznak rózsaszín tányérkából!! :wink: :lol:

Katerina nagyon jók a képek, na és ez a mosoly, nagyon cukki!!!!!!
LÁtom Scampos cuccok nálatok is vannak! :wink:
Én tegnap kaptam a mailt, hogy ma jön a csomag, mit ne mondjak várom mint gyerek a jázuskát!!!
Jipppííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!

Kép

Kép
raniko
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretettel ajanlom figyelmetekbe webaruhazam, kulonos tekintettel a hideg idore nezzetek meg a babakocsi-zsak kinalatot!!

Kép

Kulonleges kialakitasa reven sokkal praktikusabb, mint a hagyomanyos labzsak, vidam szinekkel, mintakkal a gyermek imadni fogja a setat! :)

www.babymarket.webs.com

Ha nem talaltal az izlesednek megfelelo szint, vagy mintat, irj uzenetet nekunk, megprobaljuk minden kivansagodat kielegiteni!

A zsak barany-gyapju utanzat belsovel is kerheto, 1500 Ft-os felarral. (feher, rozsaszin, es csokoladebarna szinekben)

Kép

Ha barmelyik termekunk felkeltette erdeklodesedet, batran irj, akar itt, priviben, akar a webaruhazban megadott e-mail cimre! :)

Bekes, Boldog Karacsonyt kivanok,
Nikoletta

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma nagyon rossz napunk van, reggel megjártuk a sürgösségit. Gréti játszott a szobájába én takarítottam, nagy puffanás rohanok be. Hatalmas nagy pukli a homlokán, tiszta vörös volt a szeme alatt is. Neki esett a kiságynak, szépen fog kinézni mert be fog kékülni a szeme is mondta az orvos. röntgent nem csináltak de meg kell figyelnem ma meg holnap. Eddig jól van leszámítva, hogy mindenért bőg. Lehet az oltás reakciója is bujkál benne? Hétfőn kapta meg, lassan az is várható lesz. :( :( :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok!

Katerina, micsoda telivigyor kicsikéd van! aranyos! :)

Szöcsi, a te gyerkőceid legalább a Mikulás ölében nyugton voltak? :lol: :lol:

Babi, hogy vagytok? és egészségügyileg?

Ma megvolt az első ctg/nst. Reggel itthon megbeszéltem kicsilányommal, hogy legyen jó, és produkáljon mozgásokat a vizsgálat alatt. Szót fogadott, nem is kellett 20 percig rajtam hagyni a "gépet".
Minden rendben, majd karácsonykor lesz a köv. ctg.

puszi mindenkinek!
nani72
 
 


Nani, olyan klassz, hogy már itt tartotok. Hogy viseled az utolsó heteket? Mármint fizikailag.

Nikó, szegény Gréti. Úgy látszik ezek a kiscsajok csak a fejükre tudnak esni. Eszti állandóan a fejét üti meg mindenhol... :( Bőgés nem tudom mitől lehet, szinte bármitől... :roll:

Katerina, micsoda mosolybabád van! Látom ti már fodrászkodtatok. Mi még nem.

skrisz72
 
 


Nikó Grétikének mihamarabbi jóbulástkívánok!
Szegénykém!
Biztos jól megijedtetek ti is!
Én is mindíg frászt kapok ha Milán elesik.
Most valamiért a bal szemének egyik fele kett kicsit poros eres de csak halványan és nem tudom miért.
A popija is kipirosodott (eddig soha) de szerinte ez a foga.

Nani drága már nincs sok!
Nagyon vigyázz ha kimést baromira csúszik!!

Képzeljétek Milán mint a kis részeg magától 8-10 lépést tesz!
KÉrnék szépen cipő javaslatokat!
(valami olyan kell amibe a buci maci tappancsa belemegy mert magas a rüsztje)

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Nani,
szuper, hogy minden ok. Kitartás, már tényleg nincs sok idő, hogy találkozzatok életetek legnagyobb ajándékával. :lol:

Nikó,
Szegény Grétike! Nagyon megijedhettél. Ezekre a produkciókra sajna nekünk is fel kell készülni lelkiekben azt hiszem.
:?

Rani,
gratula Milán első lépéseihez. :lol: Most már lehet pakolni, barikádozni. :lol: Sírós kép nagyon jó!!

Bols,
Petike nagyon édes!!!

Katerina,
nagyon édes kis hercegnőd van. :lol: Cuki nagyon!!!

Nálunk Domi pár napja forog, hasról hátra és fordítva, DE! a tudományát 1 nap csak egyszer mutatja meg, abból is csak az egyik verziót. :roll: Nem tudom, hogy most visszavigyem tornára vagy sem. Forogni már tud, csak nem érzi szükségét. Éjszakáink nagyon carok. Fél 11-kor kel, órát lehetne hozzá állítani. Két három órát fel van és nagy nehezen visszaalszik. Nem értem. :shock: Ja és már fél 6-kor ismét kukorékol. Mikor kezdődik a szeparációs félelem?

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Szöcske,
hűha, nálatok is zajlik az élet!!! :lol: Nagyon édes Kirácska és Norbi!!!!!

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Lili köszi a barikádozás már rég megvan mert ahogy mászott szinte egyből állt és pakolt!

Szupi, hogy Domi forog!
Nyugi így kezdik elösször hasról hátra aztán jön csak a másik verzió!
Mi mit szenvedtünk míg csak ez ment mert éccaka ugyan megfordult de vissza már nem ment neki és felkelt!
Nyugi hamarossan vissza is fog forogni!
Én tui vinném tornára ártani nem ár!
(lehet hogy picit lustább a drága és ez ösztönözné!)

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Falcon-Tesorino kollekció :arrow: http://www.falconshoes.hu/falcon_div_ko ... z_tel.html
Én erre esküszöm :roll:

Ennyi voltam, visszaolvastam, jövök majd, de mozgalmas napjaink vannak, így alig jutok ide :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

Lili, nem lesz ott baj! , lehet,hogy még kicsit lustácska a kisfiad, de fogsz te még rohangálni utána. :)

Rani, MIlán egyre ügyesebb! gratula!

Skrisz,Eszti helyes a fotókon, meglestem. :)

Köszönöm a ránk gondolásokat lányok, már tényleg elkezdek visszaszámolni...........mondjuk van bő 3 hetünk "egyben". :)
Eddig mindent jól viseltem/viselek, semmi panaszom.
CSak az ágyban megfordulás macera.
Kész a sztrepto tenyésztés is ,jó lett.

Tegnap jó napom volt, feljött a keresztlányom (20 éves már), és feldíszítettük a karácsonyfánkat ( mű fa). Ez most nagy segítség volt, és olyan jó, hogy már áll! Arany-piros színekben pompázik.

Ma leadtam a táppénzes papírjaim, és dec. 15-től terhesállományban vagyok, elindult a tgyas is innentől.
Az adózási formám még mindig tisztázatlan, lassan eljutok a leszar.m érzésig, még az apehtől se jött visssza az állásfoglalás, pedig rég letelt a 30 napos válaszadási idejük! :evil:
Így jár az, aki törvényesen szeretne eljárni....
Teszem majd tovább könyvelésileg a dolgom, aztán 1 év múlva a köv. szja bevallásnál ha behívnak, hát behívnak! Már az se érdekel. Ennél többet már nem tudok tenni.
MA az oep-nél is érdeklődtem, hogy jár e a tgyas, ha mellette ingatlant bérbeadok,amiből jövedelmem van?? Ők se tudják. Fasza.
Válaszuk: kérjek az apehtől állásfoglalást.
Na, azon már túlvagyok. :?
nani72
 
 


Nani, írj nekik megint, hogy letelt a 30 nap és mi van már...valszeg azt írják, hogy meghosszabbították 30 nappal :? de nyugi lesz válasz :lol: de majd utóbb :oops:
Láttam a fátokat, lentről ma este szánkózás közben, ha jól sejtem, a tiéteket láttam, ugye?a nagy szobában lett felállítva talán a kanapé mellett?mert ha igen, láttam :lol: szép :lol: gyerekdokit választottál?

Nikó, sajnálom :cry:

Skrisz, bilizés?

Szöcsi, jó olvasni téged :lol:
Vendég
 


Vagyok, de gyorsan! Végre kivettük a 2 oldalsó rácsot az ágyakból, így valamennyire rendeződött a helyzet, bár fiatalúr még néha a pelenkázón közlekedik. Hajnalban felkel, lenyom 200 ml tejet, aztán visszaalszik. Valaki meg tudja mondani, ez miért van? Éhes, vagy foga jön?

Ma kitudakolom az angol ovit, húmeni pénz és egyebek? Bár úgy néz ki, költözés előtt áll a család. Egy biztos, februártól egyedül maradok átmenetileg a prüntyőkkel. Remélem, addig kijön minden fog és az éjszakák rendeződnek.

Majd jövök! Ja, nekünk Richter cipőink vannak, bár most már mindegy, bármit rájuk lehet adni. Úgy futnak, mint a nyúl.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Hunci, oké, mégegyszer írok az apehnak.
Igen, sztem a mi fánkat láttad az utcáról. :D Az erkélyes szobában a sarokban áll. :wink:
és mindig nevetünk rajta, hogy műfa létére hullik. :lol:
Már alig van hó, hol tudtatok szánkózni?

Szöcsi, nem lehet egyszerű az ikrekkel.Edzésben tartanak. :)
nani72
 
 


Sziasztok!

Lois köszi a linket, nagyon tetszenek a cipőcskék.
Te hogy szoktad rendeled, vagy van bolt is ahollehet venni?
Béna vagy vak vagyok de nem láttam címet és elérhetőséget.
Milánnak mindenképp próbálni kell a cipőcskét.

Szöcsi szupik a fogacskák gratulálok.

Na most nekem is mennem kell de leszek még csak ez a készülődés wááááááááááááááááááááááááááááá!

Kép

Kép
raniko
 
 


Hunci, bilizés megyeget. Többször van pisi, mint nincs. De néha azért még a kádba is jut belőle. :D

Rani, gratula az első lépésekhez. Olyan édesek ilyenkor. :lol:

skrisz72
 
 


Áááá, sose érek ide, de azért némi helyzetjelentés rólunk:

minden rózsaszín, vagyis világoskék :roll: gyerekem egy tündér (vagy épp sakál, mint tegnap hajvágás közben) :oops: Csütörtökön a fodrásznál nem sikerült levágni a haját én ilyen üvöltést esküszöm még nem hallottam tőle :shock: :shock: :shock:
Azért tegnap le lett vágva neki, de a következő nyiratkozásig fogom kiheverni szerintem :?
Pénteken nagy vízválasztón esett át, első anyanélkül alvás. Megasztár döntőre mentünk (nyertem rá VIP jegyeket, hotellel, limuzinnal stb) , és a tesóm durván benyelte a calicit, így vagy a programot kellett volna lemondanom, vagy valami rettentő konstruktív megoldás kellett az én anyjamajma kölkömnek. Végül egy kétgyerekes barátnőm vállalta be Bp.-n, akivel bár sokat találkozik, viszont még sosem járt náluk, mert mindig ők jönnek hozzánk. Engem viszont megnyugtatott ez a verzió, mert csak 5 percnyire voltak a szállodánktól, és azonnal tudtam volna ugrani, ha gond van. De nem volt. Keresett minket sokat az ajtók mögött, de amúgy nagyon jól elvolt a gyerekekkel és simán elaludt a barátnőmmel. Férje meg kitúrva a nappaliba :oops:

Skrisz!
Azta... nagyon ügyesen vagytok....nekem még eszembe sem jutott hogy bilit újítsak :roll:

Katerina!
Litti tündérédes :D :D :D

Rani!
Sok helyen lehet kapni, pl. Brendon, meg kisebb cipőboltokban is.

NA mennem kell, mert ráncigál :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szöcsi!
Én éppen most terrorizálom Danit, mert betegen rákapott az éjszakai tejezésre (nappal alig ettek, örültem, hogy pótol), viszont mostansg 2 óránként felkelt és TEJCSIIIIII! Na ácsi, ez így nem lesz jó. Tejcsi elkobozva, volt ordítás rendesen az éjjel, de pár napot kibírunk, muszáj leállni. Rékát is folyton felüvölti.

Lois!
Ügyes a nagyfiú! Jó volt a buli?
vovanda
 
 


Éééés Loisnak boldog szülinapot!!
vovanda
 
 


Lois szupi, hogy KisZé ilyen jól elvolt!
Remélem ti jól éreztétek magatokat!!! :D

Vanda Milán éccaka vízért kelt fel sokat!
Mostanába meg szerintem a foga a bűnös, de ma reggel csak 7-kor kelt!

Na a mai napnak is vége bár sajna apjuk mág egy nyomdába melózik és csak hajnalba várható! :(

Holnap meg megyek a barátnőmhöz a hagyomásnyos ivós karácsonyi süti sütős hagyományunkra!!
Jipíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois, ez a bilizés azért még nem komoly. Csak fürcsi előtt csináljuk, mert nem szeretem, hogy pisis vizet vedel a kádból. :oops: Fogmosásnál még gondjaim vannak a felső fogsorral. Teljesen rászorítja a felsőajkát a fogaira. :D Rágókat és alsó fogsort tudom mosni, de a felső az nemigen megy. Arra odaadom neki a pótkefét, mossa ő. :D
(Ez a 2010-es megasztár annyira car volt... sajnáltam nagyon... X-faktor most jobb volt.... szerintem)

skrisz72
 
 


Vanda!
Köszi :roll: Buli jó volt, de annyira furi volt a külön éjszakázás, hogy nem élveztem ki igazán :oops:

Skrisz!
Akkor sem semmi, ügyesek vagytok.
Fogmosás, nem azt mondom, hogy annyira pöpecül át van sikálva Zéténynek is mind a 12 foga minden nap, de azért próbálkozunk :)
Szerintem mindkét zenés műsor gyengusz volt, az X-faktor műanyag, néhol playback, jobb esetben csak szimpla karaoke. Megasztárban is gyenge mezőny, de az legalább koncertszerű volt, élő zenével. Nagy rajongója nem voltam egyiknek sem, de ha már ezt itt megnyertem, akkor elmentünk, mert így belülről tök érdekes élmény volt :)

Lili!
Az a lényeg, hogy képes rá és láttad hogy csinálja, az már mellékes, hogy nem gyakorolja, a lényeg, hogy a tudás megvan :)
Szeparációs szorongás, úgy 8 hósan kezdődött, és még mostanában sem jelenteném ki hogy túl vagyunk rajta.

Nikó!
Szegény Gréti :?

Szöcske!
Képek haláliak, krémkenőset az énuram is megcsodálta, innen nagyon viccesnek találtuk :twisted:

Rani!
ez az együtt bőgős kép nagyon jó :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Én bőgtem egy fél napot, mire ráeszméltem, hogy én vagyok a hülye, ha a gyerek elérte a Sudocremet. Gondolhatjátok, csak lúgos szappanos vízzel jön le, a tapétáról meg már onnan se. Sebaj! Lakás lelakva, úgy nézünk ki, mint valami pereputtyos brigád.

Angol ovi kilőve, 65000/fő/hónap! :shock: Pedig jó lett volna, de ez egy kicsit luxus.

Lois! Kicsit irigykedek, egyszer jó lenne nekünk is kiruccanni, mert azért mégis csak férj-feleség vagyunk.

Krisz, bilizést ne hagyd abba. Én Kirusnál leálltam, amikor beteg volt, azóta visszafejlődött. Nálunk reggel és pancsi előtt volt. Norbesz hallani sem akar róla, őt csak a nagy WC érdekli, már amennyiben lehetne benne turkálni. + rámnyitja lazán az ajtót, adja a kezembe a kefét, papírt és mondja, hogy ANYÁÉ!

Most nézem, hogy Naninak már csak 20 nap! Hűha!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok! Én vagyok Twist, csak új néven regisztráltam. NAGYON hiányoztatok!
Mi jól vagyunk. Dorci baba "részegesen" ugyan, de próbál járni:) Most estünk túl egy torokgyuszin. Nagyon várom a karácsonyt, bizti sok szép ajándékot fog kapni, kiváncsi leszek, mit szól majd hozzá!
Megyek és visszaolvasok, kivel mi újság.
Vendég
 


szia Dorka anyu! :wink: üdv itt ujra!

Szöcsi, bizony, kb. 3 hetem van még.

(tettem fel 1 fotót a közös gmailre.)
nani72
 
 


Nani: hogy bírod a nagy pocit? Mit mondott a doki, kivárod az idődet, vagy jöhet korábban is a baba? Hogy szeretnéd?

Szöcsi, megette a picúr a Sudocrem-et? Jaj, szegényke, nagy lehetett az ijedtség. Én is megettem egy egész tégely popsikrémet kiskoromban ám. Nem lett semmi bajom anno.

Lois, jól jöhetett egy kis kettesben töltött idő a pároddal.)

Skrisz: gratula a bilizés elkezdéséhez, jól haladtok. Lett valami Eszti letört fogacskájával?

Rani, szuper lehet a süteménysütés a barátnőddel.:))))
Vendég
 


LÁNYKÁK!
A Sudocreamet az általam ismert összes gyerek megkóstolta eddig, az ikresen külön fotóorozat volt a krémzabálókról. Semmi bajuk nem lesz tőle, csak zöldül az ember, mire kivakszolja.

Szöcsi!
Ne keseregj a kégli miatt, nálunk is csupa mancsnyom a fal. Majd 1 év múlva festés, addigra már ésszel is felérik, hogy nem nyerő lekváros manccsal tapogatni a falat. :D

Twist!
Jó, hogy jöttél.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Dorkaanyu jipíííííííííííííííííí de jó, hogy itt vagy!!

Lányok tényleg nagyon jó volt a sütés rengeteg sütit csináltunk és végül a fiuk is végig ott maradtak!
Szép nagyot alukált Milán és imádta, hogy a lányok össze vissza puszilgatják.
Nagyon jó volt!
Bolét csinált a barátnőm húúúúúú néhány poár után igen csak szédelegtünk baromi becsapós volt.
Na szóval tele a hütű sütivel ez kipipálva.

Lakás amortizáció lassan beindul nállunk is, MIlán rovására eddig egy üveg méz és egy jó kis Tokai Aszu van.

Rengeteg dolog van még amit meg kell csinálnom sajna szóval holnap is el leszek úszve, + anyumnak lesza szülinapja!

Kép

Kép
raniko
 
 


Dorkaanyu!
Szijjja :D Hol jártál bárányka?? :)
Járáshoz gratula énfiam is 11.5 hósan kezdte, két héttel később már szaladt :wink: Vértezd fel magad a borulásokra, ilyen időszak jön :)

Szöcske!
Én is terveztem tavaszra némi festést, de sztem halasztva lesz, míg megokosodik a Ded...nálunk annyira nagy amortizációk még nincsenek, törött fiók, kissé összepecsételt fal (céges pecséttel persze), összekaristolt padló.
Kimozdulást mi sem visszük túlzásba...várjál mindjárt jól összeszámolom :arrow: Férjemmel 4 este, szólóban lányos bulin 3 este a mérlegem 17 hónap alatt. Vagyis inkább az utolsó 5 hónap alatt, már elmúlt 1 éves, mire először kimaradtunk este, és a tesóm fektette le :)
Ovi :arrow: Húúdedrágaa :shock: :shock:
Hova költöztök?? :)

Nani!
Képet csekkoltam, csini vagy :D

Én is töltök fel egy rakattal, mert nagynagy elmaradásaim vannak, :oops: Tuti lesz benne olyan is, amit már ide is feltettem :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!:)
Alig várom már a Karit, mert apa végre itthon lesz több napig egyfolytában és játszhat Dorkával:) Az Dorka kedvence, ha apával tombolhat:)

Emlékszem Lois, amikor KisZ-ről mutattál videókat, milyen édesen jár:)) Dorci úgy próbálkozik, hogy elesik a saját lábában és nagyon inog, vicces:)
Vendég
 


Lois!
Irigy disznó vagyok, te többet jártál el otthonról kölök nélkül, mint én... :?
vovanda
 
 


És boldog karácsonyt mindenkinek!

[törölt kép]
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: