Új privát üzeneted érkezett!

Én meg pénteken hívtam fel őket, és augusztusban voltam is náluk már.
Nem zárnánk már le? Másról se szól már a topik Kép
vantal
 
 


Én meg pénteken hívtam fel őket, és augusztusban voltam is náluk már.
Nem zárnánk már le? Másról se szól már a topik Kép
vantal
 
 


Én meg pénteken hívtam fel őket, és augusztusban voltam is náluk már.
Nem zárnánk már le? Másról se szól már a topik Kép
vantal
 
 

 
 

Kép
rgabriella
 
 


Kép
rgabriella
 
 


Kép
rgabriella
 
 


Sziasztok!

Mi a 19. héten fizettünk 8000Ft-t, ebben benne volt a vizsgálat, a videó és cd-re kiírva 8 kép. Ez volt 8000 Ft( netes kedvezménnyel mindegyik vizsgálat!!! ).
Másodszor pedig mivel semmit sem lehetett látni Fanniból, képeket nem írattunk cd-re, tehát 7000 Ft-ért a vizsgálat volt meg a videó róla ( -1000 Ft-tal ). Az adatok áprilisiak és júniusiak.

Yndi

Kép
Kép
yndi
 
 


Sziasztok!

Mi a 19. héten fizettünk 8000Ft-t, ebben benne volt a vizsgálat, a videó és cd-re kiírva 8 kép. Ez volt 8000 Ft( netes kedvezménnyel mindegyik vizsgálat!!! ).
Másodszor pedig mivel semmit sem lehetett látni Fanniból, képeket nem írattunk cd-re, tehát 7000 Ft-ért a vizsgálat volt meg a videó róla ( -1000 Ft-tal ). Az adatok áprilisiak és júniusiak.

Yndi

Kép
Kép
yndi
 
 


Sziasztok!

Mi a 19. héten fizettünk 8000Ft-t, ebben benne volt a vizsgálat, a videó és cd-re kiírva 8 kép. Ez volt 8000 Ft( netes kedvezménnyel mindegyik vizsgálat!!! ).
Másodszor pedig mivel semmit sem lehetett látni Fanniból, képeket nem írattunk cd-re, tehát 7000 Ft-ért a vizsgálat volt meg a videó róla ( -1000 Ft-tal ). Az adatok áprilisiak és júniusiak.

Yndi

Kép
Kép
yndi
 
 


Hát ez jó. Most felhívtam újra a praxist, mert már többen mondták, hogy 7E-et fizettek. Erre most a csaj is ezt mondta. Mármint, hogy a 8E-ből jön le az ezres.
Amikor nyáron voltam, külön jeleztem is a fizetésnél - meg persze a bejelentkezésnél - hogy volt babanetes kedvezményem, és erre mondta a csaj a pultban, hogy igen, így 8E!
És van még egy lány, akinek szintén ezt mondták, és aki amúgy szintén nyáron volt!!!
FŐleg, hogy pénteken, amikor bejelentkeztem, lebeszéltük a babanetes dolgot, azaz elmondtam a kódot, akkor szintén azt mondta, hogy vigyek magammal videókazit, és 8E forint lesz a vizsgálati díj.
Ez állati érdekes, nem?!
Az a baj, hogy rá se kérdezhetek náluk, mert akkor egyből bebukok, mondván egyszer már igénybe vettem - ezek szerint csak elvileg - a kedvezményt...
vantal
 
 


Hát ez jó. Most felhívtam újra a praxist, mert már többen mondták, hogy 7E-et fizettek. Erre most a csaj is ezt mondta. Mármint, hogy a 8E-ből jön le az ezres.
Amikor nyáron voltam, külön jeleztem is a fizetésnél - meg persze a bejelentkezésnél - hogy volt babanetes kedvezményem, és erre mondta a csaj a pultban, hogy igen, így 8E!
És van még egy lány, akinek szintén ezt mondták, és aki amúgy szintén nyáron volt!!!
FŐleg, hogy pénteken, amikor bejelentkeztem, lebeszéltük a babanetes dolgot, azaz elmondtam a kódot, akkor szintén azt mondta, hogy vigyek magammal videókazit, és 8E forint lesz a vizsgálati díj.
Ez állati érdekes, nem?!
Az a baj, hogy rá se kérdezhetek náluk, mert akkor egyből bebukok, mondván egyszer már igénybe vettem - ezek szerint csak elvileg - a kedvezményt...
vantal
 
 


Hát ez jó. Most felhívtam újra a praxist, mert már többen mondták, hogy 7E-et fizettek. Erre most a csaj is ezt mondta. Mármint, hogy a 8E-ből jön le az ezres.
Amikor nyáron voltam, külön jeleztem is a fizetésnél - meg persze a bejelentkezésnél - hogy volt babanetes kedvezményem, és erre mondta a csaj a pultban, hogy igen, így 8E!
És van még egy lány, akinek szintén ezt mondták, és aki amúgy szintén nyáron volt!!!
FŐleg, hogy pénteken, amikor bejelentkeztem, lebeszéltük a babanetes dolgot, azaz elmondtam a kódot, akkor szintén azt mondta, hogy vigyek magammal videókazit, és 8E forint lesz a vizsgálati díj.
Ez állati érdekes, nem?!
Az a baj, hogy rá se kérdezhetek náluk, mert akkor egyből bebukok, mondván egyszer már igénybe vettem - ezek szerint csak elvileg - a kedvezményt...
vantal
 
 


Doktor Úr!

Most vagyok 31 hetes és jövő héten szeretnénk a párommal elmenni hétvégére. Én Hajduszoboszlóra vagy Zalakarosra gondoltam, de nem tudom, hogy lehet e így terhesen a gyógyvízbe fürdeni.
Előre is köszönöm válaszát!

Sys
sys
 
 


Doktor Úr!

Most vagyok 31 hetes és jövő héten szeretnénk a párommal elmenni hétvégére. Én Hajduszoboszlóra vagy Zalakarosra gondoltam, de nem tudom, hogy lehet e így terhesen a gyógyvízbe fürdeni.
Előre is köszönöm válaszát!

Sys
sys
 
 


Doktor Úr!

Most vagyok 31 hetes és jövő héten szeretnénk a párommal elmenni hétvégére. Én Hajduszoboszlóra vagy Zalakarosra gondoltam, de nem tudom, hogy lehet e így terhesen a gyógyvízbe fürdeni.
Előre is köszönöm válaszát!

Sys
sys
 
 


Persze a recepciós csaj kérdezte előtte, hogy kérünk-e számlát, mi meg mondtuk, hogy nem...
Lehet, hogy ő a ludas?
Azért ez elég kiábrándító...
vantal
 
 


Persze a recepciós csaj kérdezte előtte, hogy kérünk-e számlát, mi meg mondtuk, hogy nem...
Lehet, hogy ő a ludas?
Azért ez elég kiábrándító...
vantal
 
 


Persze a recepciós csaj kérdezte előtte, hogy kérünk-e számlát, mi meg mondtuk, hogy nem...
Lehet, hogy ő a ludas?
Azért ez elég kiábrándító...
vantal
 
 


Azt is akartam már kérdezni, hogy ti láttatok valahol a rendőlő szolgáltatásairól egy ártáblázatot? Mert a weblapjukon sincs, és én még sehol nem találkoztam vele. A babanetes kedvezménynél sincs leírva, hogy miből is jön le az az ezres.
Közben kiderült, hogy nem csak itt vannak eltérések, hanem többen más-más árat fizettek, ha kazettát ill. ha színes képet kértek is...
vantal
 
 


Azt is akartam már kérdezni, hogy ti láttatok valahol a rendőlő szolgáltatásairól egy ártáblázatot? Mert a weblapjukon sincs, és én még sehol nem találkoztam vele. A babanetes kedvezménynél sincs leírva, hogy miből is jön le az az ezres.
Közben kiderült, hogy nem csak itt vannak eltérések, hanem többen más-más árat fizettek, ha kazettát ill. ha színes képet kértek is...
vantal
 
 


Azt is akartam már kérdezni, hogy ti láttatok valahol a rendőlő szolgáltatásairól egy ártáblázatot? Mert a weblapjukon sincs, és én még sehol nem találkoztam vele. A babanetes kedvezménynél sincs leírva, hogy miből is jön le az az ezres.
Közben kiderült, hogy nem csak itt vannak eltérések, hanem többen más-más árat fizettek, ha kazettát ill. ha színes képet kértek is...
vantal
 
 


rendőlő = rendelő
vantal
 
 


rendőlő = rendelő
vantal
 
 


rendőlő = rendelő
vantal
 
 


Na mindegy, nem érdekel. Igaza van a férjemnek, ezen nem kell kiakadni. Amikor meséltem neki csak annyit reagált: most őszintén, hol nem kavarnak: ez Magyarország!
vantal
 
 


Na mindegy, nem érdekel. Igaza van a férjemnek, ezen nem kell kiakadni. Amikor meséltem neki csak annyit reagált: most őszintén, hol nem kavarnak: ez Magyarország!
vantal
 
 


Na mindegy, nem érdekel. Igaza van a férjemnek, ezen nem kell kiakadni. Amikor meséltem neki csak annyit reagált: most őszintén, hol nem kavarnak: ez Magyarország!
vantal
 
 


...mindenesetre ha odamegyek, akkor bedobom, hogy szeretnék egy árlistát arról, hogy mi mennyi, mert mondjuk a barátnőm is akar menni hozzájuk. Meglátjuk, hogy van-e egyáltalán ilyen listájuk!
vantal
 
 


...mindenesetre ha odamegyek, akkor bedobom, hogy szeretnék egy árlistát arról, hogy mi mennyi, mert mondjuk a barátnőm is akar menni hozzájuk. Meglátjuk, hogy van-e egyáltalán ilyen listájuk!
vantal
 
 


...mindenesetre ha odamegyek, akkor bedobom, hogy szeretnék egy árlistát arról, hogy mi mennyi, mert mondjuk a barátnőm is akar menni hozzájuk. Meglátjuk, hogy van-e egyáltalán ilyen listájuk!
vantal
 
 


Vantal!
Nem akarok beleszolni, mert nem jartam a prakszisban, csak nem lehet, hogy Te azert fizettel 8000, mert kepet is meg cd-is kaptal? Yndi irta, hogy ha nem kersz semmit csak videot, akkor 7000ft, de ha kell kep akkor 8000.

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Nekünk is úgy volt 9000, hogy kértünk cd-t is. Viszont nem vettem igénybe az 1000 ft-os kedvezményt.
Szerintem nem kell ezen ennyire kiakadni. Nézd úgy, hogy egy fantasztikus élménnyel leszel gazdagabb, mert látod 4 dimenzióban picurkádat.

Sys
sys
 
 


Ezvicc: nem kaptam se színes képet, se cd-t, se dvd-t Kép
Közben egy másik fórumon is írt még egy lány, hogy bizony ő is 8E-et fizetett az alapért.
Aztán az egyik lány meg azt írta, hogy ő a színes fotót ajándékba kapta, mert a doki "beleszerett a lányába".

Sys: nem az ezresen akadtam ki, hanem az elven, vagyis inkább az "eljáráson". Mindenképpen megéri, azt én is tudom, csak ez inkorrekt akkor is.
Mindegy, nem idegesítem már ezen magam.
vantal
 
 


Amúgy meg én vagyok a hülye, mert minden hülyeségen felhúzom magam. Meg is fájdult tőle a pocim, és ez az egész tényleg nem ér ennyit.
vantal
 
 


Vantal!

Ebben teljesen igazad van, hogy nem ér annyit az egész. Ne stresszeld a bébit.

Sys
sys
 
 


Téli fagyok a Jahn Ferenc kórházban

november 9. 18:49
[Index]

140 millió forintra lenne szüksége a Jahn Ferenc Kórháznak arra, hogy megjavítassák az ablakokat, ugyanis számos helyiségben egyszerűen nem működnek a nyílászárók, számolt be róla az RTL Klub híradója. A mérések szerint van olyan zuhanyzó helyiség, ahol 13 fokra süllyedt a hőmérséklet, egyes kórtermekben pedig 14,5 fokot mértek. Ikva-Szabó Imre, a főváros egészségügy bizottságának az elnöke szerint jelenleg nincs pénz a felújításra.
vantal
 
 


És meglehetösen huzat van a szobákban.
Én júliusban voltam a 30 B-ben, icipici hidegfront volt és ez már elég volt hozzá, hogy az ablakon húzzon be a zúg. (Majd megfagytam éjjel, mert csak lepedöt adnak takarózni..)(Merthogy a folyosó két oldalán vannak a szobák, ablakokkal, még ha csukva vannak az ajtók, akkor is huzat van. Az ajtók meg úgy csapodtak be , hogy öröm volt hallgatni.) Kérdeztem is hogy mi van itt télen? ! Mondták, hogy hát hideg.. A gyerekek meg a huzat közepén. Nem örülnék, ha télen kellene ott lennem.
Félelem a szüléstöl: állítólag ahogy közeledik a nagy nap, úgy múlik..VSZ ha rendben megy minden, akkor -azzal együtt, hogy tényleg elég intenzív jellegü a szülési fájdalom (vagy inkább fájdalmak, mert több dologból tevödik össze) +/- egyéni érzékenység,- akkor azért valahogy tolerálható. Ki van ez találva:-) Ami szerintem igazán szenvedést okoz, az az, ha nem rendben zajlanak a dolgok, elhúzódik a vajúdás vagy a szülés, beavatkozásokra van szükség, valamilyen komplikáció lép fel... Az orvosnak kellene szerintem ilyenkor mérlegelni, hogy milyen fájdalomcsillapításra lehet szükség..(Úgy tudom sok nyugati országban szülésindításhoz automatice felajánlják az epidurált pl. Más kérdés, hogy az EDA mellé meg sokszor kell a fájáserösítés és innen már megvan az "ördögi kör".)
A több mint 3 évvel ezelötti császárral végzödött szülésemet a mai napig nem hevertem ki, otthagytam orvost, mindent, mert már rákszürésre se mertem menni hozzá, a mostani 4 hónappal ezelöttit (extrém könnyü vajúdás, átlagos szülés)meg már el is felejtettem..Így tényleg nem nagy ügy szülni, ilyet kivánok nektek is! (Vagy még jobbat)
moncaberta
 
 


Monca: na most megnyugattál... Január végére vagyok kiírva, és roppant módon fázós vagyok.
Ezek szerint vigyek bundát és hótaposót?!
vantal
 
 


"Hideg kórházi szobák
'Énekel a kórház'
RTL Klub Híradó - Békéssy Olga
2004-11-09 19:39:39


Tizenhárom fokban kell fürödniük a pesterzsébeti Jahn Ferenc kórház sebészetén fekvő betegeknek, a kórháznak ugyanis nincs pénze az ablakok cseréjére. Télen a leghidegebb kórtermeket kiürítik. Az igazgató szerint, ha fúj a szél, olyan, mintha énekelne a ház.


A nővérszobában találtuk az első ablakot, amit nem lehetett bezárni. A dél-pesti Jahn Ferenc kórházban a tél rémálom. Az épület felújítatlan részén kilenc emeleten át süvít a szél. Bár még nem fagy, a sebészeti osztály fürdőjében ma 13 fokot mért a kórház mérnöke. Az egyik férfi kórteremben jobb a helyzet. Itt 14,6 fok van az ablak mellett.

A kórteremben a legtöbb ablak százas szöggel be van szögelve a hideg miatt, úgyhogy ki sem lehet nyitni. Szellőztetni azért kell, ezért az egyik ablakot nyitva hagyták, amelyik nincs beszögelve, azt lehetetlen bezárni. Az igazgató szerint körülbelül 140 millió forintra lenne szükség a kórházban az ablakok cseréjéhez. Addig meg ott fűtenek a legjobban, ahol süvít a szél.

A fenntartó fővárosi önkormányzat várólistáján a második helyen áll a kórházi ablakcsere.

„Erre nincs beállított keret 2004-ben, főleg nem november végén. Ha ebbe be kell avatkozni, akkor azt kell eldönteni, hogy melyik program terhére” – mondta Ikvai-Szabó Imre.

A kórház igazgatója szerint körülbelül két-három év alatt tudják lecserélni az ablakokat."
vantal
 
 


Kedves Vantal!
Még mindig a Weidner doki az orvosod? Ha igen akkor légszi keress meg privátban. Szerintem fontos lehet.
Orsó
orsó
 
 


Kedves Doktor úr!
Köszönöm válaszát!
Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Orsó: megkeresnélek, de asszem itt nem lehet privátot írni.
E-mailem vantal@inext.hu
Ő az orvosom!!!
Köszi előre is!
Viki
vantal
 
 


Orsó: de hamar írj, mert bepánikoltam egyből! Kép
vantal
 
 


Doktor!
Mennyire tolerálják a kórházban, ha mondjuk szülés után 2 nappal - saját felelőségre - lelépek a kórházból, mert mondjuk hideg van?
Az esetlegesen kimaradt vizsgálatokra vissza lehet vinni a bébit ettől még, ugye?
V.
vantal
 
 


Vantal!
Nyugi nincs olyan hideg, sőt túlfűtés van.
Boeszter!
EDA: 28 év 10000(tizezer)nél több EDA után nem láttam tartós bénulást (sem), azaz nincs a pakliban.
A "babó"-nak előnyös lehet az EDA mert a méh vérellátása javul az EDA-tól. Tehát így segíthetsz neki. Másként pedig nem, hogy gondoltad a segítést?
És nem automatikus, természetesen.
Sys!
Alapelv az, hogy se nagyon eleg (kb 33 felett) se nagyon hidegben ne (kb 20 alatt), Bár a finnek szaunáznak terhesen is. Egyébiránt alapesete annak, hogy "kérdezze meg orvosát ..." Már csak azért is, hogy hogy áll a méhszáj. Nem mindegy.
gyuri
Szeged
 
 


Ha a gyerek rendben van simán hazaengednek. Vissza lehet vinni a vizsgálatokra, oltásra, UH-ra, szerdánként van kontroll a csecsemöosztályon. Mi is ezt tettük.
moncaberta
 
 


Miért nem álltok velem szóba?:-( Egyébként szép napot mindenkinek :-)
rgabriella
 
 


Na ezt meg honnan vette, kedves Gabriella! Kép
Én szóba állok. Láttam a babád is, csak most nézem, hogy nem reagáltam le - pedig nagyon aranyos - mert, ha éppen idegbeteg vagyok valamin (nem ritka) akkor nem nagyon látok ezen kívül mást. Tök furcsa. Nemrég még a szülésre készültél, most meg már lassan én tartok ott. Na jó, még addig van pár hét! Kép
vantal
 
 


Gabi,
tudnal egy mail cimet adni, ahol elerhetlek?

-Afonya
afonya
 
 


Doktor Úr!

A segítséget úgy gondoltam és gondolom, hogy ha érzem, mi történik ott belül, befelé figyelve, a természet mutatja, mit kell tennem, és tudom tenni vagy legalábbis igyekszem. Ha viszont nem érzem, csak csináltatak velem valamit, rásegítenek, de én nem érzem, mi történik. És ez szerintem nem jó. Ezért van, hogy sok kismama, aki EDA-val szül, úgy érzi, mintha nem is ő szült volna, és sokkal jobban ki vannak téve a depressziónak. De nem akarok itt okoskodni, nem értek hozzá. De én idegenkedem tőle. Aztán persze ki tudja, ha ott leszek, és érzem a fájdalmakat (ha pont nem a szerencsésebbik kategóriába fogok tartozni, akiknek nem fáj annyira), akkor másképp fogom gondolni, de remélem, hogy nem.

Köszönöm a megnyugtató válaszát mindenesetre, és minden jót kívánok!

eszter

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?