Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Kép

Maccs
vörösmacska
 
 


Jó reggelt!

Kicsi fiam úgy döntött, hogy aludni minek? Remélem, azért majd még visszafekhetünk...én tudnék aludni :oops: :wink:

Rodina
Egy-egy fájdalomcsillapító kevesebbet árt, mint a fájdalom kiváltotta reakció a szervezetben (emelkedik a pulzus, a vérnyomás, olyan hormonális folyamatok indulnak be pl. ami a tejelválasztást csökkenti).
Algopyrint, paracetamolt vehetsz be, ha szükséges...

Mikegirl
David haja is kopik ki, főleg hátul... és ő is 5 kiló felett nyomja...

Haynii
Párásítás: valami vizes edény a fűtőtestre... :wink:
Superman :lol: :lol: :lol: :lol: (kép alapján nem gondolnám, hogy baj van a fejecskével)

Lucuzs
Nagyon rendes volt a párod, hogy meglepett a tortával!

Eta
Gyönyörű Gizus! :lol: :lol: :lol:

Eclipse
Kitartást a költözéshez!
Leányzód nagyon édesen mosolyog!

Vayacon
Mekkorát ásít a picurka! :lol: :lol: :lol: :lol:

Cicamama
Mekkorát nőtt a Kandurkád! :lol: :lol: :lol: :lol:
Cicalány?
Vendég
 


Ha a csecsemő gyakran, rövideket szopik, és az édesanya minden alkalommal a másik mellét kínálja fel, a baba valóban hasfájóssá válhat. Ennek azonban nem az az oka, hogy a félig emésztett tejre frisset szopott, hanem az, hogy rövid szopásai alkalmával mindkét mellből csak az ún. első tejet fogyasztotta el. Ez a tej laktózban gazdag, ami gyakran puffadást, így hasfájást okoz, a baba széklete pedig hígabb, zöld színű lesz. Elkerülhetjük ezt a helyzetet, ha a babát ugyanarra a mellre tesszük vissza, hogy alkalma legyen a mellet kiüríteni, és a zsírdúsabb, hátsó tejhez eljutni.

http://www.lll.hu/node/204


Szoptatott babáknál néha előfordul zöld színű széklet, ez semmi rosszat nem jelent, nem kell megijedni tőle. Nem igaz az a tévhit, hogy a túletetéstől alakul ki, a hátterében az áll, hogy a tej zsírosabb, de okozhatja fogzás, vagy betegségek kísérőjelensége is lehet.


http://www.kismamablog.hu/nem-kategoriz ... mo-szeklet
Vendég
 

 
 

Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Haynii és Kriszti,
gyönyörű mindkét fiúcska és milyen szépen vannak felöltöztetve! A supermanes rugin behaltam :D

Apa éjszaka hisztizett (nem a baba) és ma reggel is mielőtt ment edzeni. Tudom h túlterhelt mert rengeteget edz, melózik meg a költözés miatt lótott-futott, meg cipekedtek, de azért berágtam :evil:

Most megyek a kontrollra a dokihoz! Benéztem délre, minden úgy néz ki mint szülés előtt és úgy is érzem magam, biztos nem lesz semmi gáz... :D

Mollikánál is következik a növekedési ugrás szerintem, mert nem lehet levenni a mellemről, és két szopi között eszi az öklét :shock:
Neki cumija nincs.
Cumi-mentes anyukáktól kérdezem, mint Lucuzs, nálatok Balázska is megtalálja az öklét?

Holnap jön anyukám megint! :D

Karácsony: készpénzt és pelust kértünk és kapunk.

Csípőszűrés: nálunk csak 2-3 hónapos kor között adják az első beutalót a Madarászba!!!
Most kedden megyünk mérésre, majd januárban kapja meg az oltásokat.
Választható oltásokról, megmondom őszintén még nem is gondolkoztunk... túl drágára nincs pénz, de idővel a kullancs enchephalitis (vagy hogy írják...) ellenit be kell adatnom, mert természetjáró nép vagyunk.

Jöő pénteken 1., előrehozott vizsgám lesz, és most küldték az új fordítani valót is, hejjj!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Neva,
az infacoltól is lehet zöld a kaki. Nem tudom használtok-e?

Hajhullás,
Koszmós a Drágaságom feje teteje. Fürdés előtt jól bedörzsölöm olajjal majd fürcsinél mosdókendővel kap egy dörzsit. A fejbőr szépen javul de a hajacskája kikopott ahol dörzsiztem. A gond az, hogy csak a fejtetőn. Tiszta gázul néz ki szegény gyerek. Mint amikor az 50 évesek elkezdenek kopaszodni felül. Ugye nem csináltam maradandó kárt? Vissza fog nőni. Dörzsizzem máshol is hátha hozzákopik? HILFE! HELP! AIUTO! Több nyelven nem megy. 8)

Kép
Kép
haynii
 
 


Kedves Kismamak!

Szeretnem ujra ajanlani webaruhazamban talalhato baba-termekeimet, a hideg tel bekoszontevel elsosorban az egyedi kulseju es kivitelezesu babakocsi-zsakot.

Kép

A leghidegebb idoben is melegen tartja a gyermeket a babakocsiban, vedi a szeltol. Extra hosszu, akar 4 eves korig hasznalhato, koszos cipo eseteben az alja nyitva hagyhato.

Most pihe-puha baranygyapju-utanzat belsovel is keszul, az extra hideg idokre.

Kép

ez a zsak a kovetkezo anyag-kombinacioval is kerheto:

Kép Kép

Ezen kivul megprobalunk egyedi kereseket is kielegiteni, ha mas mintat, vagy nevet szeretnel a zsakra varratni, batran irj privit!

Mas jellegu termekeket is talalsz boltomban:
www.babymarket.webs.com

Nagyon Boldog Karacsonyt kivanok mindenkinek!
Niki

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok!

Gyors kérdés: milyen sóoldatos sprayt szoktatok a szörcsögésre használni?Mert Andris megy a patikába, amúgy beteg, és Lucának szeretném, ha lenne itthon ilyen spray!

Nagyon köszi!

Majd még jövök!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kriszti!
Nagyon helyes Dávid baba!
Kösz a bevágást a zöld kakiról. Látjátok egy csomó mindentől lehet. Mondjuk nálunk biztos nem azért zöld a kaki, mert csak első tejet iszik, mert én egy mellből szoptatok, és utána még azt fejem le. Mondjuk nálunk nem is hasfájós Kitti-szerencsére.(kopp-kopp-kopp)
Mindenkinél ki kell tapasztalni, hogy mitől van. Nálunk, hogy nem etettem túl, el is múlt.
Kösz a fájdalomcsillapítós tájékoztatást!

Eclipse!
Mi is cumi mentesek vagyunk! Kittinek egyáltalán nem kell, és mivel nem sírós, így mi nem is erőltetjük. Igen, nálunk is a kis öklét próbálja begyömöszölni a szájába, de csak akkor, ha már éhes.
Szurkolok a vizsgához, és hogy legyen időd még a fordításra is!
Apa: Mindenkinek vannak rosszabb napjai. Valóban túl sok volt nektek ez az elmúlt időszak! Minden helyre billen!

Haynii!
Ne izgulj, lesz haja a gyereknek! Valakinek kihullik a születéskori haja, valakinek nem. Nem is biztos, hogy a dörzsöléstől hullott ki, hanem amúgy is hullani kezdett volna. Ja, és ki fog nőni ott is a haja!

Vörösmacs!
Nagyon jók a képek! Nagyon helyes Balázska!

rodina74
 
 


Kittike 1 hónapos kori képei

Kép

Kép

Kép

rodina74
 
 


Na kb. van 5 percem... :lol:

Köszi a zöldkakis hsz-eket! Inkánbb a Kriszta-féle verzió jöhet szóba, h. nem mindnig egy mellre van visszatéve... de ez nem gyakori jelenség!
Amúgy mennyi idő javasolt, h. elteljen maximum az egy mellre tevések között? (remélem, érthetően fogalmaztam :oops: ) 2óra???

Hajni, Zorka is olyan mint egy öregember: fent középen kopik egyre jobban az a kevés haja, ami eddig volt :lol: Amikor meg oldalt össze-vissza áll, olyan, mint Hókuszpók!!! :lol:
Nem hinném, h. bajt csináltál, nyugi! Tuti, h. ha finoman dörzsölgeted, attól nem kopik ki végleg!!!
Infacolt csak elvétve használunk, de majd megfigyelem, h. lehet-e attól a zöldike a gatyeszban :lol:

Csillag, nekem a pofázmányom is zsíros újra :(
Elméletileg nem moshattam volna hajat, mert füldoki letiltott, h. nehogy víz menjen bele, de én ma rossz kislány voltam és megtettem! :wink: Nagyon vigyáztam!

Lucuzs, Csillag, ügyesek vagytok az együtt altatással! Nem s kell nekik néma csend!

Rodi, köszike! Nagyon remélem, h. mindn okés lesz 3 hónaposan a csípőjével! Tornáztatom ezerrel! :wink: És én is azzal biztatom magam, h. ha baj lenne, akkor min. terpeszpelus kellene :roll:
Édeskömény tea csak nagyon ritkán, de majd azt is figyelem!

Tényleg Lányok, ti adtok már néha teát a gyerkőcöknek? Úgy értem, mikor még nem tök éhesek és ne kajáljanak be tejciből túl hamar, mert akkor megüli a gyomrukat?

Vaya, szuper édes Noni!!! Micsoda hajzuhatag :wink: :D

Macs, Bazsi micsoda nagy fiúcska már! Még szép, hisz ő a legidősebb a babák között! :)

Kriszta, David is jó kis pasi!!! Annyira látszik rajta, h. kiscsávó! :D

Na mennem kell, kakilunk mindjárt! Azaz Zorka már elkezdte, de kell egy kis rásegítés :lol:

Sziszi, fő a természetesség ugye, de nekem nem :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Dorka: Stérimar , de szerintem ezt is fogják ajánlani, mert ennek olyan icipici a bevezető része...

Navi: zöld kaki túl etetés… ezen lehet vitatkozni, mert állítólag nem lehet túletetni az anyatejes babákat… és szerintem sem, DE pl ez lehet az egyik jele… nálunk az elején estére jött ki és reggelre mindig elmúlt!!

Vaya: hogy hogy ingyen??? Meg lehet pályázni? Mert akkor mi is:-)

Én Fiam, ma visszabukott mindent, úszott a szoba, én pedig bugyiig áztam. Mire sikerült felöltöztetnem az 5. bodyt használtuk el... Remélem nincs baj, majd a következő etetést mérem, h marad e benne vmi...

Dorka: Luca, h hányt? Mármint honnan tudtad, h az hányás és nem csak bukás???

Kép

Kép
vikoo
 
 


Rodi, Kittike nagyon cuki!!!!!!!!!! :D
De jó, h. nem sírós! :wink:
Miért fejed le a tejcit és adod úgy neki???? Erről lemaradtam :oops:

Hajni, na az meg a másik, h. én nem dörzsölgettem, mégis kihullott :? :)

Eclipse, Rodi, nálunk sem menő a cumi... van neki egy, vmi újságban volt ajándék, de 99%-ban kiköpi, ha nagy ritkán mégis bepróbálkozom vele, mer épp ordít, de nem tudni miért és leginkább az öklét dugdossa a szájába ügyesen ő is!

Most itt van a kezemben, megy a kaksi feszengés :D mindjárt takarítom is ki, na puszi pá!!!!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Vikoo, én is úgy tudom, h. anyatejjel nem lehet őket túletetni... :oops:
Jujj, sajnálom a bukizást :( nem lehet egyszerű :roll: Mit mondanak, mitől lehet?

Rota: nálunk 17.000/db... durva :twisted: és csak 4 vírustörzsre ad védettséget, azt is csak 2 éves korig, szóval nem tudom...

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi!

Kittit is elküldték csípőszűrésre, és nekünk sem kellett végül még terpesz pelus sem. Annyit mondtak, hogy ne nagyon fektessem oldalra, és napközben legyen sokat hason, és a lábait rakjam szét.

Én még az arc bőrömön nem látok változást, de a hajam már jobban zsírosodik!
Én adok neki teát. Nem sokat, max. napi 100 ml-t. Úgy látom, hogy igényli is. Nekünk is azt mondták, hogy elég az anyatej, de azt is mondták, hogyha netalán beteg lesz a gyerek, akkor kevésbé fogja kívánni az anyatejet, és akkor jó lesz, hogy a tea izét ismeri, és nem akkor kell először megismertetni vele.

Hétfőn megyünk koponya és hasi uhura.

rodina74
 
 


Ma én is ki akartam szippantani az orrát, de az a sz@r orszívó be sem fér :shock: :shock: kézi bisz-basz...
Ez a sóoldatos spray kiszedi a cuccost is v. csak a szörcsögést szünteti meg?

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Köszi Vikoo a választ.
Ezzel bespriccelek a nózijába és ok?
Kicsit amatőr vagyok ezekben a dolgokban!

Hányás: dőlt belőle, de nem úgy, mint szokott, hanem folyamatosan megállás nélkül!
És rengeteg!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Navi!
Kitti nagyon nem akart szopni az elején ciciből. Cumisüvegből kellett etetni. Kicsi volt a születési súlya, és így nem nagyon lehetett várni, hogy a ciciből szopja ki a kellő mennyiséget, mert akkor 2 kg alá fogyott volna vissza. Mindig úgy kezdtük, hogy cicire raktam, és szopott, amennyit bírt. Az elején 10 ml-ket szívott, utána megkapta a lefejt tejet. Ahogy erősödött és gyarapodott a súlya, egyre többet eszik ciciből, most már 40-50 ml-t is szív (volt, hogy már 80-t is szívott), a többit meg megkapja cumisüvegből. Most, hogy végre elérte a 3000 grammot, szépen át akarom szoktatni a cicire.

Vikoo!
Sajnálom, hogy Boldi ennyire visszabukott. Mi is jártunk így. Biztos nem lesz semmi baj, néha előfordul!

Mivel mi cumisüvegből is etetünk, onnan annyit bírna enni, amennyi csak van. Aztán orrán-száján folyt ki a tejcsi. Úgyhogy így – sajnos – nekünk sikerült párszor túletetni!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek ezek a babák!!! :D :D :D

Zöld kaki:védőnőm azt mondta,attól is lehet ha anyuka szénsavasat ivott.....
Ez is egy verzió.

Eclipse:nyugi,kullancs elleni oltással ráértek még...azt majd egy éves kora után fogja megkapni.

Mi 20.-án megyünk koponya-hasi-csípő ultrahangra a Budai egészségközpontba.Kicsit para vagyok,anyósom csípőficamos.....

Dorka:igen!De vigyázz szegénykét nehogy szemen lődd!

Navi:én nem adok teát.

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Vikoo,
a hányás kicsit túrós és nyálkás állagú. A büfi vízállagú.

Dorka,
mindenfajta "....mar" spray csak lazítja a bennlévő cuccost. Befújod aztán jöhet a porszívó.

Rodi,
ügyes vagy! Én nem tudtam átszoktatni cicire a cucliról. Manóka is kapott kiegészítést aztán annyira megtetszett neki, hogy a cicit el is dobta. Mondjuk az én cicimből tényleg meg kellett dolgoznia szegénykének. Nem is indult be úgy a tejem és a bimbim sem szoptatásra alkalmas. Bár azt mondják, hogy az hülyeség mert a baba mindent be tud kapni ha akar. Már nem görcsölök rajta. Így jártam Mióta a tápi előnyét nézem azóta nincs idegrokkerkedés a tejcsi miatt. Betudom a szülésmizériámnak.

Kép
Kép
haynii
 
 


Kép Panka egy hónapos

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


sziasztok

köszi a bíztató szavakat. Kijöttünk a kh-ból, egyenlőre minden oké. Párásító megy ezerrel, áldom, hogy van.

Hanna viszont hőemelkedéses lett mostanra. :( Egész de. alszik, és sírdogál álmában időnként, enni se nagyon eszik, csak keveseket (150ml-t fejtem le kajálás után!!).
Nem egy nyerő széria nekünk ez mostani úgy látom.

Du. dokinéni, ha lázas és nem látja mitől, akkor kórház. Hát remélem nem jutunk el odáig. :( Eddig elkerült minket mindenféle betegség, most meg... csőstül jön. :(:(

Dorka, Navi

Sterimar befúj egyik és másik orrlyukba, "belemasszírozod" kicsit, majd porszívós orrszívóval kiszívod a feloldott nyálkát. Ez a tengervizes cucc arra van, hogy feloldjad vele a takynit, ezután ki kell szívni a nóziját. Ne sajnáld beledugni a végét a nózijába és körkörösen forgasd - a kórházba megmutatták és nagyon profin leszívják egy nap 3x is vinni kellett a gyerekeket, szóval volt szerencsém testközelből. :( Itthon ugyanígy kell eljárni.

felébredt..
gigii
Budapest
 
 


mégsem ébredt, csak nyöszörgött álmában megint :(
amúgy szépen gyarapszik, elérte ő is az 5 kg-t 1 hónapos korára, bár ő 4490g-al született.

Másik ez a karácsony, hogy semmire nem futja az időből. 2 hét és itt van, most vas akarunk mézeskalit gyártani, holnap munkanap, apa dolgozik.. szerintem én mindent netről rendelek. már a kaját is Laci bá' hozza nekem, annyira elúsztam.. bár tegnap sikerült vmi csoda folytán mandulás csokikrémet gyártani és üvegekbe is töltöttem. Sztem sansztalan leszek, szegény kis Hanna, olyan melegecske, és csak rajtam jó neki reggel óta, most van csak a mózesben, hogy elaludt.

oltások
én nem adatok semmit csak a kötelezőket, kivéve az agyhártyagyuszi ellenit később. Se H1N1 se semmi.
gigii
Budapest
 
 


Sziasztok Csajok ismét!

Köszönöm a gyors hozzászólásokat az orrspray témában!

Csajok, ezek a kicsi babák egytől egyig tökéletesen gyönyörűségesek!
Hihetetlen, ennyi szép babát!!!!

Ma voltam nődokinál, 6 hetes kontrollon, felírt fogamzásgátlót, minden ok, mehet a szex!
Bár ugye nekem megjött vasárnap, de múlófélben-4
Félek, Andris meg be van zsongva! :?

Haj: az enyém zsírosodik!

Tegnap voltunk Ikeában, vettünk Lucának karácsonyi ajándékot, de még szeretnék, szinte semmi nincs meg amúgy, úgyh. Győr-vasárnap!

Gigi!Remélem elmúlik az a fránya láz, most tényleg kijut nektek szegénykém!
Kitartás, és szorítok, nehogy megint kórház legyen a vége, de NEM lesz!

Eta, akkor ok a hallókészülék?

Luciuzs, mivel csinálod a naptárakat?Én is arra gondoltam, h. szerkesztek vmi ilyesmit, de a dm-ről már lecsúsztam!

Vikoo, bukás?
Ja, tényleg, ahogy Hajni is írta, hígabb a hányás!

Eclipse, majd csak lesz azokkal a dobozokkal valahogy, addig meg elférnek!
Most nálunk is káosz van
:?

Megyek is, puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk! Csak péntek óta csak olvasni van időm :(. Bence csak most kezd visszazökkenni a régi kerékvágásba. Napirendünk sajnos még mindig nincs, van, hogy 9x eszik egy nap, van, hogy 5x. Az éjszakai jó alvásnak is vége egyelőre, max 4 óránként eszik. De ez is már jó, volt olyan nap, hogy éjjel is 2 óránként kért :S.

Dokihoz csak jövő héten megyek, akkor nézi meg a gátsebem – és sajnos semmi változás.

Annyi minden történt, csak ezekre reagálok (sorry :S):

Az összes babó csudaszép!

Rodi: Vettél végül elektromos mellszívót? Így már értem, miért kellett 50ml-t fejned!

Eclipse: Kitartás és erő a pakoláshoz!

Gigi: Fú, remélem nem lesz semmi gond :(.

Cumi: Bence szereti, de ha nem kapja meg, az ujján is nyammog.

Zöld kaki: Nálunk is volt – amiket írtatok azokból úgy látom bármitől lehet!

Haj/bőr: Nekem az arcom zsírosodik. A hajhullástól pedig nagyon tartok – hosszú a hajam, szép látvány lesz :S.

Tea: Nem adunk neki teát.

Nyüszög, megyek…

Mindenkinek szép napot!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Babócák édesek!!!!!!!

Ma Adél megint össze-vissza eszik, én hulla vagyok, nem bírtam magam rávenni, hogy elmenjek a 6 hetes kontrollra. Várom a gyerekdokit, mert Adélka tuti azért szörcsög, mert taki van az orrába, viszont nem jön ki!!!! :evil:

Adélnak magától hullik a haja, Atinál is így volt. Most elég viccesen néz ki. Tarkóján alul hosszú haj, felette kopasz csík. :lol:
Fejtetőn nálunk nem koszmó van, hanem valami atrópiás cucc. Pikkelyesen hámlik a bőre, na meg a szemöldökénél, és a két szeme között is. Na mi meg ezért olajozzuk vadul.
ÉÉÉÉÉs rengeteget gügyög!!!! Annyira édes!!!! Próbálok majd képet dobni.

Tengervizes orrspray - kifejezetten csecsemőknek: Physiomar baby. Kisebb és gumis a vége, nem olyan kemény műanyag, mint a Sterimar-é.
Gyerekdokink szerint a profik úgy csinálják, hogy átmossák a gyerkőc orrát. Az egyik orrlukán fujják be a spray-t, a másikat szívják orrszívóval. Én kipróbáltam ezt is, egyedül is kivitelezhető.

Anyatejen, na meg időnként a szükséges pótláson túl nem adok semmit. Se teát, se vizet.

Dorka - bátorság!!!! :wink:

Lucuzs: én is minden évben gyártok naptárt. Annó IKEA-ban vettünk spec tartót, abba nyomtatok. Minden oldal egy-egy hónap, rajta egy kép, és alúl pedig az adott hónapban esedékes szüli- és névnapok felsorolva. Szerintem ez az egyik legjobb ajándék!!

Mi még nem vagyunk 5 kilósak, de mindjárt :lol:

Gigii - ja, most jó kis hullámvölgy van nálatok. De eddig tartott!!! Finito vagy mi 8) És NEM JUTTOK EL A KÓRHÁZIG!!!! Minden rendbe jön!!!!

Most mennem kell. Majd próbálok még jönni.

mikegirl
 
 


Sziasztok!


Hétfőn volt Marci szülinapja, csináltam neki Miki egért tortát.
A fiúk egyre jobb testvérek, nm kilátástalan az élet, csak roppant sűrű :D Bár valamelyik nap azt hittem megőrülök, mert vagy felváltva vagy egyszerre bőgtek egész nap.
Házimunkából pocsék vagyok, be kell, hogy valljam, most is szanaszét vannak a játékok, mosogatni is kellene, a kaját is rendelem, viszont játszásból tuti 5-öst kapnék :D
Dani szépen növekszik, fejlődik, nézelődik, dumál :D
Éste Dani elaludt 8kor, Marci 9-kor. Dani kelt enni 11-kor, aztán aludt 5:30-ig, kaja majd visszaalvás, és Marci keltett fél 8-kor , úgyhogy kezd alakulni az alvás is :)

Uh, mindjárt lemerül a laptopom

szisszka
 
 


HALI!

Hát csak reakciók!

Dorka:
Igen halloka rendben, és a legolcsóbb változat mellett döntöttünk, mert így is ez lesz a karácsonyi ajándékom: )
Ez is 75 darabja.. fülmögötti öreges, de rohadtul nem érdekel, csak halljak vele. MA voltam beprogramoztatni , és most van rajtam egy próba. Ha bejön akkor elküldjük a megrendelést és utána fizethetem
: ((
IKEA: )) Van valami akciós? vagy familycard-os jó cucc?
Decathlonban nem voltál?

Hmm Nem is tudom ki írta a hányást... de ezek szerint Gizus is hányt: ) Azt hittem csak bukott egy nagyot , és még örültem is neki hogy legalább tele van.... na ennyit az örömről.............

macs!
Örülök hogy jöttél! Megtehetnéd gyakrabban is! Balázs szupi kiskrapek!!!
[size=7]Kitti?


cumi: Én használok, de lehet hogy elrontottam.............

Tea: csak a köményes de az is csak ha naggyon fáj a hasa

Nálunk nem az én bőröm változik hanem Gizué.. ma a 3.krémet hoztam el a dokitól az arcára.....
Tényleg modell lesz.. már most több kréme van mint nekem (és ez csak az arca) :lol:

GIGII
Remélem nem juttok "messzire"....és semmi baj nem lesz....[/size]

Kép
Kép
eta
 
 


helló! Janka is csak nyüglődik ma.. már 5x kellett kivennem megnyugtatnom és visszaaludt.. nem tudom, mi van :( Úgy sajnálom.
Na megint..majd még jövök
ebba
 
 


HALI!

Hát csak reakciók!

Dorka:
Igen halloka rendben, és a legolcsóbb változat mellett döntöttünk, mert így is ez lesz a karácsonyi ajándékom: )
Ez is 75 darabja.. fülmögötti öreges, de rohadtul nem érdekel, csak halljak vele. MA voltam beprogramoztatni , és most van rajtam egy próba. Ha bejön akkor elküldjük a megrendelést és utána fizethetem
: ((
IKEA: )) Van valami akciós? vagy familycard-os jó cucc?
Decathlonban nem voltál?

Hmm Nem is tudom ki írta a hányást... de ezek szerint Gizus is hányt: ) Azt hittem csak bukott egy nagyot , és még örültem is neki hogy legalább tele van.... na ennyit az örömről.............

macs!
Örülök hogy jöttél! Megtehetnéd gyakrabban is! Balázs szupi kiskrapek!!!

cumi: Én használok, de lehet hogy elrontottam.............

Tea: csak a köményes de az is csak ha naggyon fáj a hasa

Nálunk nem az én bőröm változik hanem Gizué.. ma a 3.krémet hoztam el a dokitól az arcára.....
Tényleg modell lesz.. már most több kréme van mint nekem (és ez csak az arca) :lol:

GIGII
Remélem nem juttok "messzire"....és semmi baj nem lesz....[/size]

Kép
Kép
eta
 
 


nem tudom mi a franc baja van ennek nem úgy állítja be a betűméretet ahogy AKAROMMMM

TATJANA CSINÁLJ VALAMIT :wink:

Eclipse: Azt hiszem Te sem a legunatkozósabb napjaidat töltöd...
Apa nagyon berágott?? De min? Nem tudom miért hiszik azt hogy mi csak "ülünk és szoptatunk"... na mindegy..
Szerencsére Zoli nagyon megértő, de alig várja már a 6-hetes kontrollt: ))
űazt hiszem egyet ért Andrissal (Dorka)
na megyek mert ez már túlalvás!!! 10kor evett utoljáraaaaa.....
felébresztem a hétalvót mert ez így nem módi... pedig ezt utálom csinálni.........

na pápá

Kép
Kép
eta
 
 


ja Hajni: AYUDARME.... csak hogy legyen még egy nyelv: ))

Kép
Kép
eta
 
 


Babaképek egyszerűen gyönyörűek!!!!

Na kaja meg volt: egy gramm sem jött vissza, én komolyan nem értem ezt a kisembert… 140-et tolt le hipp-hopp! Akkor mennyit ehet, ha visszajön egy csomó????

Navi: elvileg „csak” azért bukik, mert nagyon ömlik a tejem, plusz még mohó is, és ugye mint tudjuk még bömbi is, ennek az egyvelegnek köszönhetően tele van a pocó légbubikkal amik meg kinyomják a kaját, vhogy így… DE Kriszti talán jobban tudja… Az Uh-n 1ébként majd 20 percig nézték a pocót és a dokinéni össze-vissza tessékelte a légbubikat, mindig számolta, h megvan e az összes, vicces volt, azt mondta 1 bubi jött vissza vagy mi? De ez nem jelent semmit!!!

Rota: nekem is többek között ezért nem ajánlotta a védőnő. Totál megoszlanak a vélemények, pont mint a H1N1 oltásnál , fúúú de piszok nehéz döntés volt, mert nekem addigra már ott volt Bendegúz…

Sóoldat: hát megától nem jön ki, nekem pl vissza sem folyik, viszont van, h nagyon ügyesen prüszizik egyet, na akkor viszont repülnek a cicakakik. :-)
Hát az igazásg az, h én mindent tesztelek magamon, vagy Apán mielőtt Boldinak adom. Így volt ez az összes hasmass dologgal, azt pl Apa vállalta be. Én meg az orrspricct. Megkóstoltam és fújtam is az orromba, nem kellemetlen és az íze is csak nagyon minimálisan sós. Egyet, vagy max kettőt szoktam beleereszteni az orrába és után oldalra fordítom, mondom nekem még nem folyt ki soha semmi, viszont után könnyebb egy picit fülpiszkával áttörölni, de csak olyan babással, és nem kell nagyon, mert addigra már felpuhulnak a leragadt trutyik. Aztán ha meg jön a prüszi akkor meg jön a mélyből is fel, az a legjobb, de olyan ritkán van. Viszont én nem nagyon merek porszívózni, mert azt mondta a védőnő, h irritálja a nyálkahártyát és még több váladék képződéshez vezethet… De nálunk szerintem csak a tejcsi van a nóziba…

Tea: én nem merek adni neki semmit a cumis üvegből, mert ismerve Boldit menten lecserélné a bimbim a könnyen megszerezhető táplálék reményében az üvegre… :-( Meg igazság szerint így is bukik annyit, mint a fene, ráadásul 2 óránként eszik… szóval nem tudom, de jól jönne egy szakmabeli véleménye is… Adjunk teát, h kicsit kihúzzuk a 2 órás kaját, mondjuk 3 –ra?

Hát nem tudom ezzel a hányás-bukás témával nem tudok dűlőre jutni. Most volt is benne darab, de inkább csak az eleje jöhetett vissza, nem tudom. Az uccsó kaja meg totál bent maradt, lehet csak nagyon tele volt a poci, végül is 2 óránként eszik…

Szex: hááát, mi másfél hete zöld utat kaptunk, de egyszerűen nem jutunk el odáig, h egymásra találjunk. :oops: :oops: Boldi mindig esténként a legaktívabb, ráadásul a kiságyában ordít, az ágyunkban meg már csak nem lehet?! Ha nem én, akkor Apa alszik be, ha pedig egyikünk sem ,akkor Boldi foglalja be a cicimet. Már mondta is neki Apa, h mi van nem akarsz kistestvért??? Úgy fest nem! :-( :-( Én nem is tudom, mi lesz velünk???? :-(

Kép

Kép
vikoo
 
 


nekünk is rossz napunk van ma állandóan felkel sir felkéredzkedik. tegnap meg úgy aludt mint a bunda egész nap, hihetetlen. beleraktam a hordozókendőbe úgy üvöltött. végül kimentünk a teraszra úgy megnyugodott. ja és közben milánói makarónit gyártottam

én simán összeállitok egy fényképalbumot anyuméknak az unokák képéből

ezt az orrszivást mindenki csinálja? én ettől tartok egy picit pedig van orrszivónk. de ő is szokott szipogni mondjuk prüszköl is sokat, akkor jön ki cicakaki de biztos marad is bent

rota: szerintem a cégtől kaptak oltást, ha jól értettem le fog járni gondolom azért adják ingyen. de még igy is gondolkozom mert ez a 17 ezer is sok.

szex: én megmondom őszintén még egyelőre gondolni sem tudok rá pedig tudom hogy nem lehet sokáig húzni. biztos a hormonok hatása de én még nem kivánom

szerintem létezik túlevés legalábbis én azt tapasztaltam mióta ritkitottuk már nincsenek olyan brutál hasfájások. nekünk a csipkebogyó teát ajánlotta a védőnő ilyen esetre de nem nagyon issza cumit is kiköpdösi. de az ökle neki is mindig a szájában van és az ujját is megtalálja néha

Gigi gondolok rátok csak nem lesz baj

Macs jó h jöttél nagyon helyes a kiskrapekod

Szisz szerintem a játékot jobban értékelik a gyerekek. csajok ne vállaljátok túl magatokat. védono tanácsa: minden héten legalább egy órás program gyerek nélkül séta stb amig apa vigyáz rá

Kép
vayacon
 
 


Szisszka - a játék a fontos, arra fognak emlékezni. Arra nem, hogy el volt-e mosogatva :lol: Miki egér torta, durva!!!!! Ügyi vagy nagyon :lol:

Eta - hallóka - szuper, hogy megvan!!! Cumi - nem rontottad el. Homeopátiás bőrgyógyász érdekel?

Vikoo - Boldi echte pasi!! :lol: Nekem se időm és se energiám a szexre. Igazából eszembe se jut. Bezzeg egy jó, hosszú, pihentető alvás.... :oops: :oops: Szerintem én visszanövesztem a szűzhártyám, és bepókhálósodom.
Szörcsögés - nálunk olyan pára van a rengeteg mosás miatt, hogy kizárt, hogy a száraz levegő okozza.

Nav - csípővel minden rendben lesz. Adtak volna valamit, ha probléma van.
Ma délelőtt hajat mostam, így kevésbé látszik a lenövés. Na meg időszerű is volt. És volt bozótirtás is, végre úgy nézek ki, mint egy 21. századi nő :lol: :lol:
Szóval akkor a Ti gyereketekben is van beépített vízszintező. A miénkben is. Rajtunk, függőlegesben, félig függőlegesben 10 másodperc alatt elalszik, de amint lerakod, riaszt :lol: :lol: Jó lesz majd keddtől itthon egyedül :?

Eclipse - apa javulgat. Nektek meg kellemes dobozolást!!!

Vaya - kedvezmény az oltásra - tök jó!!! :D Orrszívástól ne félj. Kipróbáltam magamon. Amikor Adélnak csináltuk, szabály szerűen vigyorgott. A tengervizes öblítés miatt utálja csak.

Rodina - jó, hogy semmi nem lett a hőemelkedésből. Lehet valami vírus vagy baci miatt köhög, azt hozhatta bárki. Nem biztos, hogy megfázás - szerintem. Nálunk mindenkinek van valamilyen kisebb nyavalyája. Ezért izgulok a szoptatás miatt, legalább késő tavaszig kell tartanom.
Rodi, és azt is mondták, hogy ha nem kívánja az anyatejet, akkor a teát fogja kívánni? :?: :?:

Lucuzs - nálunk Ati olyan ricsajt csap, és Adél mégis tud aludni. Tényleg csak szokás kérdése az egész. De ha egy gyerkőc fáradt....múltkor Ati a ház riasztójára sem ébredt fel éjszaka :lol: :lol:

Karácsony - egyszer volt pár óránk vásárolni, többi rendelés a Net-ről.

Csillag - időzített kaki, pisi :lol: :lol:

Vörösmacs - Bazsinak gratula a 4 kilóhoz!!! Nagyon szép fiúcska!!!! Jó, hogy benéztél hozzánk.

Haynii - párásítás: teregess abba a szobába, ahol alszik.

mikegirl
 
 


Kép

Egy apró mosoly:
Kép

Na és egy fityisz :lol:
Kép

mikegirl
 
 


Sziasztok!

A tegnapi katasztrófa napot talán egy egész jó követi..(kopp-kopp-kopp!) Most csak a szokásos ölben alvós dolog megy. Apával együtt alszanak most itt mellettem. Aranyosak nagyon!

A babafotók gyönyörűek!


Ne haragudjatok, de csak összegezve a témákhoz reagálnék:

Orszívás-öblítés: egyenlőre még nem csináljuk. Mióta párásítunk nem szörcsög annyit.

Böfi: nálunk is szokott ilyen is, olyan is jönni. De általában túrósat küld vissza némi híggal vegyítve, h jól folyjon szét a ruhán... :? :?

Zöld kaki: Az szokott Barninál is lenni. De nála a felsoroltak bármelyike bejátszhat.

Kontroll: tegnap voltam a 6hetes kontrollon. Minden rendben van, de hasonlóan vagyok mint ti. Egyenlőre az alvás előrébb van a listán, mint a szex... :?

Ajándékok: idén csak Barni kap ajándékot nálunk...

Cumi: Nekünk muszáj volt adni Neki, mert a mellbimbóm nem bírta a sok komfort szopit, és féltem, h annyira kisebesedik, h szoptatni sem fogok tudni. De ettől függetlenül csak elalváshoz kell neki, amint elaludt kiköpi. (Innen lehet tudni, h alszik :) :D )
És amikorolyanja van, akkor a cumi mellé bekerül még vagy 2ujja is, vagy szokott olyat is, h cumi ki és az öklét "eszi"...

Bőr-haj: annyira jó volt terhesség alatt. Alig zsírosodott a hajam és szuper volt a bőröm. Na, mostmár ennek vége....

Talán mindenre írtam...
Közbe a fiúk felébredtek... Mennem is kell!

Szép napot és nyugodt éjszakát!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Kép
Barni

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


De beindultatok csajok!:)

Vlaki nem tudja véletlenül hogyan kell Picasa webalbumot csinálni, mert akkor a család láthatná a képeket és le is tudná tölteni, nagyon béna vagyok:(

Mikegirl, Adélka nagyon szép!
Tényleg minden babától el vagyok ájulva!
Beépített vízszintező nálunk is van, sőt radar, ha átkerül a mi ágyunkból a kiságyba!

Apa beteg:(Fáj a torka náthás, kapott bika antibiotikumot, remélem nem kapja el Luca!

Szissz, Mikegirlnek igaza van, valóban a játékra fognak emlékezni a gyerekek!
Én már nem idegesítem magam a házimunkám, de tudom, h. nektek 2 gyerkőccel sokkal nehezebb!
Te is ügyes kis cukrász vagy!Marcinak boldog szülinapot így eyg picit megcsúszva!

Szex: én tényleg félek tőle,meg igazából Luca általában éjjel 1-ig fent van, jó tudom délután is lehet, de én még várnék picit!

Vikoo, nyugi, látnád Boldin, ha baj lenne, Luca teljesen másként viselkedett, látszott, h. kínlódik, nem érzi jól magát szegényke!
És ő is bukik továbbra is, akárhogy büfiztetem, van, h. 1,5 órával kaja után, amikor már nem is számítok rá!

Eta, szép kis summa így is!De a lényeg, h. megvan!!!!!!
Lucának vettünk leendő szobájába, napocskás lámpát, meg tárolókat!
Akció van, de célirányosan haladtunk, mert hajlamosak vagyunk elcsábulni...Decathlonban nem voltunk!

Ebba, kitartás!Nálunk is ilyen ez a nap, meg az éjszaka is szörnyű volt!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Hihetetlen, hogy az előbb írtam, és azóta hogy pörögtök!

Dani kajcsizott, aztán most alszik, Marci Hannah-t néz.

A babák nagyon szépek ám, ezt az előbb is akartam írni! :)

Tea: én adok Daninak pár kortyot naponta, és már nem fáj annyira a hasa! Az infacolt egy hétig használtuk, de most nem jött be annyira

Zöld kaki: nálunk is volt, előtte piszkosul fájt a gyerek hasa egész éjjel.

Cumi: Dani kiköpi

Viko
Jó étvágya van Boldinak! :)

Oltások:
ROTA: annak idején Marci megkapta ingyen, mert Battán az önkormányzat betámogatta ezt az oltást. Daninak meg megvesszük, ezen ne múljon.
Emlékszem, Marci a 2 hós oltással együtt kapta a rotát. Este a hiradóban volt, hogy mennyi gyerek van kórházban, és h plusz ágyakat kell rakni a kórtermekbe. Akkor nagyon bőgtem, de közben nagyon örültem, hogy Marci megkapta az oltást.
Ha "csak" két évig véd, szerintem akkor is megéri, egy gyerkőcnek könnyebb pótolni a folyadékot, aki már elmúlt két éves szerintem.
Egyébként szerintem Marci minden választható oltást megkapott, mert az önkormányzat betámogatta, valamelyik ingyen volt, valamelyikért kevesebbet kellett fizetni...
A H1N1-et is beadattuk neki is, magunknak is.

Sóoldat: Nekünk Nasivin van. Spricc a gyerek orrába, utána általában kihapcizzák a cicakakát, ha nem, akkor kézi orrszívó, mert az elég gyenge, de az ilyen cicakakákat kiszívja, vagy a fültisztitópálcás megoldás. Porszívós orrszívót csak akkor használok, ha nagyon taknyos a gyerek.

Vaya
Sokszor a friss levegő segít! Kiviszed és máris bealszik :D

Program gyerek nélkül: én ma pl. voltam bent a suliban, apa vigyázott a két gyerekre. Vasárnap meg Marcival csavarogtunk vagy 4 órát kószáltunk az Alle-ban, a Szamosban vettünk isteni ischlert meg ilyenek, tök jó volt :D

Pára: mi vettünk párásítót még amikor Marci pici volt, apa az auchanban szerezte be, nekünk jó szolgálatot tesz, vmi 8000 ft volt.

Na, megyek, legalább a gépbe dobok be ruhát, meg egy picit összepakolok. Kedden kéne vizsgázni számítógépes könyvelésből, úgyhogy tanulni is kéne valamit majd :shock:

szisszka
 
 


Gyorsan teszek a tortáról képet:

Kép

szisszka
 
 


Eclipse
Hisztiző apának egy virtuális tasli :?
David cumizik, kezét rágja és mindent ami a szája közelébe kerül...

Haynii
Majd kinő! Általában az újszülöttkori haj ki szokott kopni...aztán majd újranő... :wink:

Én nem szoktam szívni, spriccelni David orrát... csak a törölköző csücskével szoktam fürdésnél kitörölni...

Rodina
Kitti is szépség :lol: :lol: :lol:
A napi 100ml tea szerintem sok! Mennyi anyatejet, tápszert eszik mellette?

Navared
Két mellretevés közötti idő: amennyit a baba igényel. Nálunk ez általában 1-3 óra között ingadozik... és általában a 3 órás periódusban David mindig ugyanazt a cicit kapja meg... én akkor szoktam oldalt váltani, ha látom, hogy David szív-szív, erőlködik, de nem nyel... akkor ürült ki a cici... pár ilyen hiábavaló szívás után szokta is jelezni David, hogy ő még nem lakott ám jól :wink:
Teát én nem adok... az csak üres lé... az értékesebb tej jusson inkább a pocakba... még nagyon kicsi a gyomruk... a tea csak elfoglalja a helyet...

Vikoo
David is szokott bukni. Amíg fejlődik, amíg összességében nem látszik betegnek, én nem foglalkozom ezzel... élettanilag gyenge a gyomor nyelőcső felöli részénél levő záróizom...
Bukásnál is lehet benne olyan emésztett tej... túróra emlékeztető cucc...
Sex: ha este Boldi akadályoz, akkor lehet azt más időben is :wink:

Gigi
Jobbulást!

Mike
Adél már most fityiszt mutat neked :lol: :lol: :lol: :lol:

Vivi
Barni, mint egy manócska :lol: :lol: :lol:

Dorka
Picasa: https://www.google.com/accounts/Service ... ssive=true

Fiók létrehozása....

http://picasa.google.com/intl/hu/ innen letöltheted a picasa programot... azzal nagyon jól lehet képeket szerkeszteni, feltölteni...
Vendég
 


Kriszta!

Mellette napi szinten 450 körüli anyatejt és kb 80 ml tápit kap.
Kénytelen vagyok annyi teát adni, mert az nem jön ki belőle. Kitti evésenként kb.80-90 ml-t kap, és ő még enne, de ha anyatejet adok neki, akkor kijön belőle. Ha viszont teát, akkor kielégítem az étvágyát is, és nem is jön ki belőle. Mondjuk ma csak 50 ml teát kívánt, nem is kapott többet.
Azt hiszem kaja terén az apjára ütött. Őt annak idején két kanállal kellett etetni, mert amikor az egyik kanalat húzták el a szájától, már bömbölt, és már egy másik kanállal kellett közelíteni a szája felé. Kitti is annyi enne, amíg lát, és a fülén ki nem folyna!


Mikegirl!
Igen, a doktornő mondta, hogyha lázas lesz, akkor az anyatejet nehezen vagy egyáltalán nem fogja elfogadni, mert étvágytalan lesz. Viszont folyadékot mindenképpen juttatni kell nekik, és ha akkor kezdjük a teáztatást, nem biztos, hogy el fogja fogadni. Egyébként a Németországban élő unokatesómnak is ezt mondták, amikor kisgyermekes volt. Ő is a lelkemre kötötte, hogy adjak neki teát.

Nagyon helyes Adélka!

Ami!
Sajnálom, hogy kevesebbet tudsz aludni. A napirend is majd kialakul. Nálunk sincs még beállt napirend, majd szép lassan kialakul. Remélem, a gátsebed már rendben lesz a jövő hétre!
Igen, vettem egy medelát, azt amit te is használsz (ha jól emlékszem), de sajnos nem annyira vált be, így aventtel fejek. Annyit javult a helyzet, hogy azt az 50-70 ml-t, már 10-15 perc alatt lefejem.

Sziszka!
Szerintem is a játék a fontos. Valóban nem arra fognak emlékezni a gyerekek, hogy el volt-e mosogatva! Jó tanulást, és szurkolok a keddi vizsgádhoz!

Szex: Én már várom, de egyben félek is tőle!

Nálunk is csak Kitti kap ajándékot! Szülőktől pelust kértünk!

Wivi!
Nagyon helyes Barni!

Dorka!
Sajnálom, hogy apa beteg! Biztos nem kapja el Luca!

rodina74
 
 


Jó reggelt!

Gyorsan írok, amig Dani alszik. Marci már ébren van.
Mi viszonylag megint jól aludtunk.
Most elkezdtem Danit hason altatni, azóta nagyon jól alszik (bár a dokinéni azt mondta, ne altassam hason, de ha a hátár teszem le akkor egyből felébred, ha pl. szopi végén elalszik :? )

Lányok
Igen, a gyerekek a játékra emlékeznek, csak közben apa meg múltkor is beszólt, h nálunk mindig rendetlenség van :shock:
Ő meg azt mondta, hogy maga után elpakol, de más után nem fog... :oops: A logikáját nem értem, mert én minden nap szedem össze utána a tányérokat, poharakat, szennyest... :twisted: Akkor ki is pakol utána??? :twisted:

Hajni
Dani haja is kopik (pedig neki nem koszmós a feje):) Ilyenkor viccesen néznek ki, de visszanő a hajuk, ne aggódj :D

Navi
Napi Szandika :D

Rodi
Látod, a mellszívó is olyan dolog, h nem mindenkinek ugyanaz jön be :) én pl. medelával fejtem tegnap 70 ml-t 10 perc alatt, mert mentem a suliba, és gondoltam, hogy ha Dani esetleg megéhezik apa tud neki adni.

Karácsony:
szerintem mi is pelust kérünk majd meg sok-sok popsitörlőt :D. Marci éjjelre kap pelust, és van, h napközben is kéri, h adjam rá :oops: Ez azóta van, amióta Dani megszületett. Azt mondják az okosok, hogy majd rájön újra, hogy ő nagyfiú :) Viszont igy rengeteg pelus és popsitörlő fogy nálunk a két gyereknek.
Nálunk lesz egy közös ajándék elvileg, ha minden igaz, megvesszük az étkezőt. A gyerekeknek veszünk játékot, én apát egy -két aprósággal.

szisszka
 
 


Jó reggelt Csajok!

Útálom, hogy munkanap van. Csak egy napos lesz a 7vége. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Kérdés,
szeretném kikérni a véleményetek valamiben. Ez egy szoptatást segítő cuccos. Akár a tejet is újra beindíthatja ha apadófélben van. Szerintetek kipróbáljam? Olyan bizonytalan vagyok. Most, hogy belenyugodtam, hogy a Manókám táposcsibe lett megint itt van valami ami elbizonytalanít. Eddig úgy éreztem 99%-osan megtettem mindent erre tessék!!!!

http://webcache.googleusercontent.com/s ... clnk&gl=hu

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok Lányok!

Szisszka,
gyönyörű torta.

Tea: én még nem adtam neki.

Haynii,
nem ismerem ezt, de én javasolnám h vedd fel a kapcsolatot a La Leche Liga szoptatási tanácsadóival, de még inkább az IBCLC laktációs szaktanácsadókkal, 99% biztos vok benne h még van remény :wink:

Lekopogom megint sokkal jobb a helyzet nálunk, Mollika arany tündér baba :shock: :D

Tegnap voltam a dokinál is minden rendben :D :D
Apát elszalasztottam gumiért és hosszúúúú idő után végre megint találkoztunk és minden tökéletes volt nem fájt semmi olyan feldobódott vagyok h csuda 8) 8) 8) 8) 8)
Mindenkinek hasonló jókat kívánok!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jövök sűrűbben, de kész vagyok teljesen. Nagyon örülök, hogy Ádám szopizik, viszont egy szopiidő 1,5 óra! Semmire nem marad időm. Közben méresgetni szoktam, de sajnos fél óra alatt szopizik 40ml-t, így muszáj még visszatennem cicire. Pedig figyelem is, hogy nehogy aludjon közben. Anyu szerint még gyenge ahhoz, hogy intenzíven kiszívja a cicit, azért tart ilyen sokáig.

Hajni: ne add fel. Már én is majdnem feladtam, meg már a tápszeren gondolkodtam, mikor el kezdett szopizni.
Ráadásul nálunk cumisüvegből is iszik, cumizik is, mégsem mondott le a ciciről.

óóó, mennem kell, ébredezik.

Puszi

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Eclipse
Köszi :D
Naa, örülök, h jól sikerült Apával a randi :)

Hajni
Én nem ismerem ezt a szerkezetet, de amit mondott Eclipse, h a La LecheLigával érdemes felvenni a kapcsolatot!!! :)

Tatjana
Ne törődj most semmi mással, csak magatokkal, csak ti vagytok a fontosak! Ha másfél óra a szopi, akkor másfél óra, minden baba más! A babád miatt ne aggódj, h mennyit eszik, mert úgyis jelzi, ha éhes! Ha jól lakott, akkor meg úgyis csak cumizik a cicin, de azt érzed.
Vannak babák, akik hamarabb elfáradnak, kell nekik közben a pihi :)
Ügyesek vagytok! :wink:

szisszka
 
 


Tatjana,
egyetértek Szisszkával, jól csinálod, kitartás és majd hamarosan rövidül és könnyebb lesz! :wink:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Haynii - kérdezd őt, van mail cím a hsz-nál:
http://www.hoxa.hu/?p1=forum_tema&p2=24695

mikegirl
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: