Új privát üzeneted érkezett!

Hunci, Isten éltesse a Háromévesed!!!!

Lois, finom csokikákat hozott a Mikibácsi Z-nek. :wink:
jók a képek.

Vanda, ti is szépek vagytok,kicsilány egyre csajosabb.

Baba, csak megy a bromo és ennyi?

Nálunk kiságy a helyén, lepedők,matracvédő ,téli takaró kimosva.
Baldachinnal nem szórakozunk,pedig van.
Kicsiruhák már rendbe téve, ma a 68-asok jönnek ( némelyik úgyis olyan 62-68-as), ráérek velük molyolni. :)
Kezeim( ujjaim) elkezdtek dagadni,zsibbadni . :?
Picilánykám nagyon mozgékony, tegnap olyan hancúrt művelt, nagyokat nevettünk.


pusz mindenkinek.
nani72
 
 


Sziasztok!

Hunci,
Isten éltesse a kisfiadat!!!!!

Lois,
nem tudok betelni olyan édes kispasid van. :lol:

Nani,
imádtam én is a készülődést. Lassan visszaszámlálás. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Bols,
nagyon aranyos Kis Mikulásotok van. :lol:

Vanda,
Milyen nagyok már a gyerkőcök. Édesek nagyon!! :lol:

Lois,
forgás még mindig nincs. Ha december közepéig semmi, akkor vissza kell vinni. Most már tényleg aggódok. Esze ágában sincs forogni. Hasalni már szeret, és jól megerősödött, de csak nem akar átbillenni.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 

 
 

Lois!
Zé irtó aranyos. :lol:

Nani!
Ja, nőből van. Látnád, mikor válogat a ruhái között. Meg amikor hisztizik. :lol:
vovanda
 
 


Lili, ne aggódj, dögönyözd meg jól helyettem Domit, mint a sodrófát, :lol: hátha megszereti a forgolódást.
nani72
 
 


Nani, vedd vissza a só fogyasztását, pihenj sokat és esetleg 1 csésze csalántea, de azzal óvatosan!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm a köszöntéseket H nevében is.
Vendég
 


Sziasztok!


Hunci:

Sok boldog szülinapot a kis 3 éves fiúcskának!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Hunci szeretnék elösször is nektek Sok Boldog Szülinapot kívánni!!! :D

Lányok ahogy nézegetem a gyerkőcöket mindeggyik annyira gyönyörűűűű!
De most komolyan!
Sok gyereket látok az utcán és van is egy jóőár a környezetünkbe de akikre nem mondanám jó szívvel hogy szépek (uram bocsá), de itt a lurkók jajj édik!
Alíg várok már egy jó talit!!!

Hát a mai nap az nem a mi napunk volt, Milánnak sikerült úgy esni, hogy az orra alján lett egy nagy karc ami olyan véres volt, hogy a szívemhez kaptam!(nem is értem oda hogy tudott úgy esni ha arat volna se tudott volna amúgy szerintem)
Aztán magra rántotta az egyik bárszéket, de az hála nem ütötte meg, és valahogy a hátán is keletkezett némi sérülés, szóval ma volt minden.
Mi is készültünk némi képell ha nem gond!: :roll:

Kép
Rénszarvasunk!

Kép
Anyával

Kép
Mikulás

Kép
Anya kapta :O)

Kép
Elfáradtam

Kép
Mini Mikulás

Kép
Azt hiszem innen jöttem...

Mindekitől ezer bocs a sok képért! :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Hát ezektől a képektől totál behaltam... :lol: :lol: :lol: :lol:
Sztem ezt a rénszarvasgúnyát én is néztem (Tesco??), de enyémFérj lehurrogta, hogy a "nagyfiunkat" már ne öltöztessük jelmezbe :( ez még nem hatott volna rám, de egyszerűen nem viseli el magán a kapucnit, szóval ilyen cuki képeket tuti nem tudtam volna csinálni róla.
Azért egy rénszarvasos bodyt vettem neki....és elfelejtettem ma ráadni :oops: :oops: :oops:
Esés :?

Kedves szavakat köszönjük szépen Mindenkinek :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!
Hajnali baglyotok itten vala! ( alvás nálam szörnyű)

Babi, oks, akkor visszafogom a sóevést, bár így sincs túlzásban nálam.

Rani, azért örülök, hogy nem lett semmi baja Milunak. stramm gyerek,vagyis stramm kistélapó. :D

MA megyek az utolsó szülésfelkészítőre, csecsemőápolás lesz a téma.

puszi
nani72
 
 


Rani!
Irtó édes ez a baba!!!

Nani!
Bagolykodás nem gáz, legalább edződsz. Minket a taknyos lányunk trenírozott éjjel, Dani meg negyed 6kor felkelt. :? Kivinni se tudom őket délelőtt, Réka hajbalban lázas volt, jó hosszú nap lesz.
vovanda
 
 


Mi még csak most keltünk....épp a reggeli kávémat szürcsölöm...vagy inkább kussoljak??? :roll: :roll: :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Cseréljünk gyereket. Illetve kettőt kapsz egyért. Réka 3kor lázasan ébredt, visszaaludt. Aztán Dani negyed 6kor. Nem aludt vissza. :?
vovanda
 
 


Lányok, még mindig van 7 jegy a Karácsonyi Ringatóra, a MÜPÁ-ba ha valakit érdekel esetleg.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nani, én a szülést megelőző hetekben alig aludtam és a gyomorsavam is az egekben volt.Kitartás, még egy picit kell kibírni. Ha van kedved, gyere át bármikor, csak szólj előtte:)))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok! Olyan rég voltam, de jó volt egy picit olvasni. Ha nem gond, majd írok magunkról pár sort, betegség, szülinap, mikulás után. Netezni nem hagynak a gyerkőcök, mert ha bekapcsolom a gépet, állandóan néznék a Noddyt. Megyek, mert ébredeznek, puszi Mindenkinek

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


sziasztok!

Babika, gyomorsavra nyomom a rennie-t, és napközben citromos vizet kortyolgatok. Bizonyos étkekre nagyon savasodom (pl . : túró,étcsoki, rántotthús,hagyma),az utálatos.
Invitálást köszi. :wink:

VAnda, lázas kicsilány rendbejött?

Én ma reggel 7-re mentem vv+vizeletre. Ez a 36. hétre szükségeltetik.Holnapra kész a lelet.
Holnap jön a védőnő a lakásra, kelengye-ellenőrzésre.
A csecsemőápolásos tanfolyam jó volt, megspékelték még 1 szoptatás alatti fogamzásgátlással is.

puszi
nani72
 
 


Sziasztok!

Bocs csak egy percem van.

Lois betennéd nekem a linket ahonnan a peluszsemetesbe veszed a zsákot!
Előre is nagyon kösi!
Megyek mert Milánból ezen a héten kibújt a kisördög!

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja lányok köszi a képek dícséretét!
Lois igen Tescos cucc mind a kettő.
Badyt én is vettem ami zacsiba volt egy szép anyagzacsiba, de azt még egy nyári akcióba a mostani 1800Ft hejett 495 Ft-ért és ugyan az.
(ezt vennem egy pár embernek mikura amúgy még akkor)

Nani a gyomorsavat sajnálom!
Nekem csaka szülés közbe volt de akkor rettenet volt annyira!

Kép

Kép
raniko
 
 


Nani!
Kicsilány éjjel jókora műsort rendezett. Alvás nekem fél 10től fél 1ig volt. Kisasszony felébredt, és hiába szívtam le az orrát (igaz csak az elektromossal, nem porszívóssal), nem bírt visszaaludni. Egy idő után meg nem is akart. 4ig küzdöttem vele én, 4kor bement az apja csövezni, így legalább feküdt, szendergett. 5kor meg fel kellett kelnem, mert tegnap este elmaradt a mai ebéd előállítása.
Egyébként még van takony, kicsi hő, de semmi tragikus.
vovanda
 
 


Sziassztok!!!!

1000 éve nem jutottam ide, de most egy gyors életjel! :P

Lencsém növöget, 8 fogacskánk van, most jön a 9. :oops:
Akkora huncut, a Bátyjára ütött! :wink:

Megvan még a g-mail? (már a jelszót sem tudom :oops: , pedig oda tennék képeket szívesen, már ha van Valaki, aki még benéz oda :roll: )

Csak az alvás, az nem megy...max 4 órát - se- hagy aludni éjjelente...5 sírós ébredés...a max felkelés 11 volt...

Pusszantunk Mindenkit, talán eccer majd gyakrabban is tudok jönni...

tillidian
 
 


Jó reggelt!
Till, de jó, hogy jöttél!!

Vanda, hú, sajnálom a tegnapi vacak reggelt! Remélem, a mai jobb!

BAbák édesek! Én iwiw-re tettem képek, akit érdekel:kukk! Puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Tilli de jó hallani rólatok!
Szupi Lencsinek a 9. fogacska gratulálok.
Milán is éccaka 5 ször kel sírva sajna.

Vanda nem semmi, hogy birod ezt a tempót??? :shock:

Lányok tudom, hogy vásárotatok már innen, én is szeretnék rendelni, csak abban kérném a segítséget, hogy mekkora méretet érdemes rendelni?
Milán most növi ki a 6-9 hónapos rugikat elvileg azok 74-es Cherokik és nem tudom innen rendelhetem e a 80-ast?
Köszi a segítséget!

http://www.scamp.hu/

Kép

Kép
raniko
 
 


Baba!
A mai nap még gázabb. Háromból kettő hányt, én émelygek...

Rani!
Most éppen pocsékul. De majd lesz ez még jobb is.

Ma éjjel legalább aludtunk.
vovanda
 
 


Vanda nagyon sajnálom!
Mielöbbi gyógyulást kívánok nektek!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Uhh ,VAnda, ez aztán az éjszaka! :shock:
Járvány van.

Épp most hívott a házidokinénim, hogy megvan a tegnapi vér+vizelet leletem, minden jó, küldjek be valakit érte.
Hát nincs kit, így mindjárt indulok ,elhozom.
Azt mondta ha beérek, kopogjak be, ne várjak, mert tele a rendelő fosós,vírusos emberekkel. Szóval evvan.

Till-familia puszi!

Baba, tök ari a kicsikéd ,pussz.
nani72
 
 


Vanda, ez nagyon gáz, hogy ennyien vagytok. Mármint a betegségeket illetően. Mindenkin sorban végigmegy minden. Nagyon sajnálom, irtó rossz lehet. Jobbulást az egész családnak.

Hunci, tudom, hogy korai még a bilizés. Minden nap csak fürdés előtt ültetem rá, hogy legalább ne a kádba pisiljen. Mert ugye abból meg szürcsöli a vizet. :wink: Persze nem mindig pisil a bilibe. Sokkal jobb a meleg vízbe. :lol:

Rani, nagyon édesek vagytok a jelmezben. Jól áll neked is!!

Tillikém, hát téged meg a Mikulás hozott közénk? Pusszantás.

Lois, csak azt ne mondd, hogy Zé már be is zabálta az összes mikulás csokit. Vagy te dézsmálod? (Ja, és igen, kussolj! Ne merészeld leírni többé, hogy fél 10-kor ébredeztek. Itt minden rendes gyerek hajnalban ébreszti a szüleit. :mrgreen: ) Zé egyébként nagyon jóképű. Szeretem az ízléseteket is, nagyon szép holmikat vásároltok neki.

Nani, olyan klassz volt készülődni, ha így visszagondolok. Remélem élvezed minden percét. :D

Szöcsi, jó téged is látni újra! Majd írjál!

Lili, szerintem csak lusta Dominik. :lol: :lol: Majd egy nappal, mielőtt indulnátok a dokihoz, szépen átfordul magától. Viccet félretéve, tudom, hogy aggódsz, de ilyenkor egy-két hét is nagyon sokat számít. Én a kúszás-mászás miatt voltam pánikban, aztán meg egyik napról a másikra elindult Eszti.

Baba, majd megyek iwiw-re leskelődni.

skrisz72
 
 


Ennél gázabb nincs, mint amikor én is lerobbanok. Totál kipurcantam...
vovanda
 
 


((((((((((((Vanda))))))))

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Először is elnézést, hogy így eltűntem, eléggé kikattantam........, de már jól vagyok.

Kornélkám hatalmas 7500gr, sok mindent csinál, hasról már rég megfordul, de érdekes mert nem minden nap, ez olyan hangulat kérdése nála.Hason is nagyon ügyesen játszik, és a saját tengelye körül is forog, kúszik.A kiságyat rendszeresen szétbontja :lol: Gagyog, dumál, sikít.És anya szerelme :P

Mindenkit soxor puszilok, kisgyerkőcök gyönyörűségesek!!!!!!!!!!!

Nanikám!
Kitartás mingyáááá itt a Te kis csodád:)

Kép

ha nem adnak enni a zoknival is beérem

KépKép

Kép
keny
 
 


Szia Keny,
gyönyörűséges lett Kornél. Nagyon szép kisfiú. Elhiszem, hogy anya szerelme. :wink:

skrisz72
 
 


Sziasztok! Gyorsan egy pár szót, amíg alszanak a gyerkőcök!
Értelmünk irtóra kinyílt, Kirus olyan, mint egy papagáj. Amit mondasz, visszamondja, úgyhogy előtte óvatosan kell beszélgetni. 16 foga van, még a rágók hiányoznak. Reggel és este bilibe pisil, időnként sikít, hogy szorít a pelus és bugyit akarok, de abba meg bepisil. Elbújik a sarokba és akkor szól, ha kész a mű. 13 kg. Tesót időnként megveri, aztán ha rászólunk, mondja, hogy bocsánat, simóka, ne haragudj.

Norbika gengszter, falat firkál, tegnap este kimászott a rácsos ágyból, este fél 10-ig ezt játszotta, kacagott, úgyhogy itt a vég. Dokinő szerint addig van nyugtunk, amíg a rácsosban alszanak, de eljött ez is, lassan ágyat kell cserélnünk. 12 foga van, most jönnek a szemfogak. Bilizni egyáltalán nem akar, viszont mindenre mondja, hogy kaka és éjszaka is 1X felkel, anyakaka címszóval tisztába kell újabban tenni. 11 kg, keveset beszél, de mindent megért. Dobálja szét a játékokat, poharat tör, egyszóval igazi gézengúz férfiember.

Járunk angolra, nagyon tetszik nekik, órán passzívak, viszont itthon mondogatják a mondókákat.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Kedvencük a Noddy című sorozat, amiért képesek leformattálni a számítógépet, ugyanis nincs DVD-nk, eddig valahogy nem hiányzott. Most beruháztunk egy Trekstarra, amire ráfér 300 film, azt elrejtem magasan a Tv mögé, aztán lehet, hogy tudok majd netezni nyugodtan.

Szülinapra kaptunk dömpert, Chou-Chou babát (nem tudtam, mi kerül ennyibe rajta, aztán rájöttünk, hogy elem kell bele, és sír, kipirul az arca, meg kell gyógyítani, stb. hülyeség). Hozott a Mikulás egy halom csokit, azóta ebéd után csokit kell enni, Noddy repterét, Noddy pizsamákat, Noddy babát.

Képekkel majd holnap!

Gyerkőcök irtó édesek, rénszarvasos Milánka cuki, anyuka még jobb! Nagy Zé wellnessezik, csúcs! Kornélkának pedig adjatok enni!

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Sziasztok!

Szöcsi de jó, hog írtál!! :D
Köszi a képekdícséretét főleg anyájét!! :lol: (remélem az volt)

Keny neked is nagyon örülök, és annak is hogy minden ok, már!
Kornélka nagyon édi!
(kaját azért adjatok neki most komolyan naaaaa :D )

Vanda jóbulást neked is.

Nekünk jelentem két fogacskánk van!
Jipppppíííííííííííííííííííííí anyáját meg egyre jobban tudjuk harapdálni!

Lányok rendeltem nem kis csomagot a SCAMP cuccokból, nem írta senki hogy nem lenne, jó így remélem tényleg nagyon jók!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani!
Huhh, pedig akartam ám írni :oops: :oops: :oops:
Mi akkor kezdtük el hordani a 80-as Scampos rugikat amikor rövidujjas idő lett. De még nem volt rá annyira vészesen kicsi a 74-es sem. Olyan 11 hós volt akkor. Szeptemberben még 80-as hosszú ujjúakat rendeltem, most kezd kicsi lenni, de már itt figyel a 86-os kollekció :roll:
Szóval hordtuk a 80-as méretet vagy 6 hónapig a Scamp-ból :roll:
Szerintem még nagy lesz picit, de nem annyira hogy ne adhatnád rá... :)
Mikulásos bodyt (vagyis rénszarvasost is Scamposat vettem :roll:

Peluszsák:
http://teszvesz.hu/item1349245206_angel ... minta.html

Elveszett báránykáknak örvendezem :D :D

Keny!
Kornél óóóóriási és gyönyörű :lol:

Szöcske!

Jó olvasni rólad és a kópéidról :wink:
Hatásodra indítottam ma egy Noddyt, gyerekemet még nem érdekelte, sztem aranyos, már amennyire belenéztem. Bár a férjem szerint ijesztőek benne a koboldok.

Tilli!

Örülök neked :) Sajnálom hogy az éjjelek továbbra is carok :? Mivel próbálkoztál eddig??

Skrisz!

Oké, éreztem én ám hogy gizdaság...ígérem kussolok ezentúl :roll: De ha az vigasztal, ma hajnalban 5-kor itt motorozott a lakásban kurjongatva :? Bár én aludtam, az apját szórakoztatta :roll:
Szép holmik? Mire gondolsz? remélem nem arra a kinőtt sárga bodyra amiben ül az ablakban...azóta már a kinőtt zsákban van, meg addig is csak játszós volt :oops:

Vanda!
remélem ma már jobban vagytok :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kipurcant az egész család. Ma este mentem volna színházba a barátnőmmel, annak is annyi... :?
vovanda
 
 


Nálunk is egész éjszaka balhé volt, ilyen még talán soha nem fordult elő és most is alszanak. :shock: :shock:

Lois, nekem úgy 2 hónapja nézik a mesét intenzíven, de csakis ezt és este 6-7-ig engedem, mert itt lógnának a képernyő előtt. A koboldok a legsikeresebbek nálunk, Forti és Kárátty néven futnak!

Vandus, kitartás. Mi 2 hétig voltunk betegek, a végén kaptunk injekciót, mert a gyógyszert kifújták, hiába tömködtem beléjük. Rémálom volt, mint a tegnapi éjszaka. Persze mi is későn feküdtünk, Szíjmelindát néztünk.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Lois nagyon köszi az infókat!
Énis jól bevásároltam nadrágokat rövid és hosszú ujjú badykat , pólókat miegymást. szóval várom a csomagot.
Tuti akkor a minősége is jó megnyugodtam.
Nagyon szerlmetes vagyok a csíkos holmikba Milánnak nagyon jól állnak!!! :lol:
A Cherokis 6-9-es badykat most növi ki a lelkem de csak az újja lett kicsi.
Mindíg így növi ki meg alul.
Remélem azért jók lesznek, max felhajtom.

Köszia pelusszemetes linket is.

Mennem kell sajna vár a házimunka.

puszi mindenkinek!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Vanda:jobbulást nektek!

Keny:jó nagy már Kornélka.

Bols?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, a farmerekre, cipőkre, téli cuccokra, ingekre gondolok. Irtó szépek. Olyan édes kispasi.

skrisz72
 
 


Kész vagyunk, Norbika rájött, hogy ki lehet mászni a kiságyból, így műsorozunk alvás előtt. Fiatalúr kimászik, bemászik Kirushoz és megy a móka este 10-ig. Az eddig szépen lefekvő gyerekeim teljesen megváltoztak. Help! Vegyünk gyerekágyat vagy mi legyen?

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske!
Enyémeket is őrizni kell elalvás előtt, különben buli van. Nem tudsz mit tenni: becsüccs a két ágy közé, zord tekintet elővesz, és ott őrködsz, amíg el nem alszanak.

Mi: kölkeim már rongyak, én még elég rozoga, antibigyót kapok.
vovanda
 
 


sziasztok!

Javulást a megbetegedetteknek!Nyomjátok a c vitamint.

Keny, örülök, hogy visszatértél. :) Igazán szép fiúcska Kornél.

Nekem többet kell pihennem, estére bedagad a bokám. :?
Összeraktam 90%-ban a kórházi pakkot, majd csak a kaját és a tisztálkodószereket kell mellé tenni.
Most Hétvégén 2 vendégem is megszült, mindketten a 38. hétre. (ezért csomagoltam be gyorsan :lol: )
Holnap megyek nődokihoz,ez lesz az utolsó "sima" terhesrendelés.

puszi mindenkinek
nani72
 
 


Vandus! Nem megy, ma is fél 10 és még nem alszanak. Norbika annyira huncut, hogy eléri a villanykapcsolót, kapcsolgat, kihajigál a kiságyból mindent, aztán átmászik Kirushoz. Eddig letettem őket fél 8-kor, megitták a tejet, aztán elcsendesültek egyedül, sose kellett őrizni, altatni.
Reggel nem bírnak felkelni, fel van borulva a napunk teljesen. Januártól egyedül maradok velük átmenetileg, félek, hogy nem fog megoldódni ez az alvás-kérdés. Nem beszélve az éjszakai vándorlásról.

Rani, scampos rucik nagyon jó minőségűek, bátran vásárolj tőlük. A Tescos bodyk nekem hamar elnyúlnak, ezért csak itthonra használom őket.

Ma voltunk Mikulásvonatozni, nagyon tetszett a gyerekeknek, bár a jelek szerint ez sem fárasztotta el őket... Képeket ígérek, talán holnap.

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Szöcske!
Ááá, szerintem okés a kobold-ábrázat, szerintem pl. a Scooby-Doo sokkal ijesztőbb. Mondjuk nem is ez a korosztály a célközönsége.
Ezt a Mikulásvonatozást tavaly is mesélted, már akkor is irigykedtem :)

Rani!
Zétény valahogy egyszerre növi ki minden paraméterében, a testére is akkor lesz kicsi, mikor az ujja rövid lesz.
Rövid ujjú? Azt meg hova adod?? Én szeptemberben elpakoltam őket.
Most kaptunk egy Floridában élő barátnőmtől állatjó Old Navy Cuccokat, küldött rövid ujjúakat is, még röhögtem is, hogy a floridai nyárban el sem tudja már képzelni, milyen a jó kis magyar december :lol:

Skrisz!
Köszi :roll: :roll: Igyekszem... :roll: Látnád az új Bruce Lee-s pólóját, behalás :)

Nani!
Én már a 32.-ik héten összeraktam a pakkomat, mikor elkezdtem kinyílni, áprilisban. Aztán júliusban aktualizáltam, is kiraktam a meleg pizsiket :D :D
Barátainknak szombaton született meg a babájuk, 1.5 azaz másfél óra alatt :shock: :shock: :shock: Ilyet kívánok Neked is :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok Csajok!

Régen írtam már.

Betegeknek jobbulást!

Till, Keny, Szöcsi, jó h írtatok

Minden baba szépséges, klassz nézegetni a képeket.

Mi jól vagyunk, bár elég zűrös hét volt az előző. Kedden volt az új védőnénink aztán rohantam a gyerekorvoshoz, mert Peti megkapta a 3 hónapos oltást. Egész nap attól rettegtem, h belázasodik, de megúsztuk (rendes gyerek!). Este nem volt áramunk, a szomszédból a recepciós szólt át telefonon, h szikrázik a vezeték a háztetőnknél. Gondolhatjátok... azon törtem a fejem, ha ég a ház mit kapjak fel (a kisfiúnkon kívül természetesen!), közben Peti kajált is (sötétben minden nagyon jó ). Hosszú lenne leírni (telefonok Émásznak, tűzoltóknak stb.), a lényeg a "villanyászok" kiértek a tűz előtt és szereltek valamit. A házunk még áll!

Szerdán voltunk tornán, a konduktor néni megdicsérte Petit, amiért mentünk (jobb oldalon a nyakánál izomtónus probléma) letapadás megszűnt. Ez volt a 3. torna és látványos, gyors a fejlődés. Holnap megint megyünk, szegény gyerekem végig üvölt és kétségbeesett ábrázattal néz rám. A szívem szakad meg szinte, de muszáj!

Csütörtökön wellness-eztem Petivel, élvezte a sok vizet, mozgott keze-lába.

Pénteken férjem barátait (családostól) hívtuk meg vacsorázni 11-en voltunk, igaz mi a kis tökössel nem sokáig élveztük a "tömeget".

Szombaton férjem dolgozott, mi itthon, vasárnap sétáltunk (baba kocsiztunk) egy jót a városban a friss levegőn.

Ez a hét egész nyugis, szerdai tornán kívül a hétvégén meglátogatnak az unokabátyámék január végén náluk is jön a kis trónörökös.

Puszilunk minden babát és mamát!

Készítettünk naptárt a mamáknak karácsonyi ajándékként, ezek és hasonló képek kerültek fel a 12 hónapra.

Kép

Kép

Kép

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


sziasztok,

Bols,Peti nagyon helyes! igazi fiú! :wink:
naptár ajándék jó ötlet.
Ez a "tüzes" szitu elég rázós lehetett.


Lois, remélem a mi kicsikénk is gyorsan jön majd, és hamar túl leszünk a nehezén mindketten.

Tegnapi vizitünk rendben ment, baba súlya 2800-3000 közt lehet most, dokinéni szerint idén nem bújik ki, inkább januári lesz.
Hétvégén ctg .
Holnap megint jön 1 szerelő hozzánk, aztán már tényleg rend lesz itthon és minden gép működik. :D

puszi mindenkinek,

remélem a betegek egyre jobban vannak!
nani72
 
 


Sziasztok!!

Bols peti nagyon kis cuki!!
Én is hasonló ajándékokra gondoltam! :wink:

Nani már csak 30 nap!!! :wink:

Lois én ha rövidet adok rá akkor arra megy egy vékony kis pulcsi!
Ha hoszút kap akkor annak a tetejére megy egy póló!
(muszály mert hasal a kövön mindíg!

Miért te mit adsz KisZére?

Kép

Kép
raniko
 
 


Ja lois még valami!
Mekkora most KisZé lába?
Milán lassan kinövi a 6-12 hóig jó szobacipőket.
Nem sok van már elöl amibe nincs lábika!

Kép

Kép
raniko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: