Új privát üzeneted érkezett!

Lucuzs:HEP BÖRSZDÉJ TÚJÚ,HEPI BÖRSZDÉJ TÚJÚ,HEPI BÖÖÖRSZDÉJ TÚJÚÚÚÚ,HEPI BÖRSZDÉJ TÚJÚ!!!!!

ISTEN ÉLTESSEN SZÜLETÉSNAPOD ALKALMÁBÓL!!!!!

PUSZI-PUSZI!

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Dorka,
itt egy link a babakötvényről. Mindent megtalálsz rajta.

http://www.babakotveny.info/

Kép
Kép
haynii
 
 


Kriszta vagy valaki aki már találkozott ilyennel. HILFE! HELP! Stb.,

A gyerköcöm néha úgy néz (mereszti a szemeit), hogy kilátszik felül a szeme fehérje. A védőnő azt mondta, hogy nem kéne így legyen és valószínű koponya uh-ra vagy mire be lesz utalva a gyerek az orvos által. Besza......tam. Hallottatok már ilyenről?????

Kép
Kép
haynii
 
 

 
 

Aranyoska! :lol: :lol: :lol: :lol: Köszi! :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Haynii, csak nincs semmi gond!!! Ne ijedj meg, minden okés lesz!!!
Zorka is szokta mereszteni így a szemét, szerintem... főleg, ha koncentrál a kakára, de persze nem akarom elbagatelizálni a dolgot, csak próbállak vigasztalni (több-kevesebb sikerrel, gondolom :oops: )
És mikor lesz uh v. ct?

Tatjana, remélem, tanárúr elnéző lesz veled! Majd írd meg, hogy alakult!!!
Bár nekem lenne egy ilyen éjszakám, h. nem kel fel Zorka 11-től 6-ig! :roll:
Micsoda kis gonosz nővérke lehettél :twisted: :lol:

Fülfájásom talán javul, ma már este kiszedtem a csíkot, szóval hallok, de sajnos muszáj lesz ma is bevennem egy fél Algot, h. tudjak aludni... persze ha hagynak :?

Tegnap éjjel alig aludtam, mára totál ki voltam ütve :( Anyum du. elvitte Zorcsit sétálni, így siekrült 1 órát aludni... életmentő volt!

Májki, frizkó szép lett???

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi, Algo-bevételt sajnálom, de az azért jó, hogy jobban vagy!
Életmentő alvás??????? Néha nekem is jól jönne... Gergőci sem bír annyit alukálni éjjel egyhuzamban, mint Tatjana kisfia... Nálunk a max az 3,5 óra. Jó-jó azért én nem panaszkodom ám, mert éjjel az etetéseken és néha peluscserén kívül más nincs. (mármint sírdogálás)

Tatjana, itt egy kétgyermekes anyuci, akinek tripla karikák vannak a szemei alatt.. hát így bírom... Éjjel 3-4 etetés, nappal pedig az én 3 éves örökmozgó "nagyfiam" csinálja a programot a szopik között. (aki egyébként azóta mióta megszületett a kisöcsi, csak nagy ritkán hajlandó délután szunyálni... nehogy Anya véletlenül egy kicsit le tudjon ülni a s@ggére :twisted: ) Ja, és van még a háztartás is... A férjem segít a főzésben (nagyon ügyi :D ), de minden más rám marad.

Ma megvolt az első utam egyedül a két gyerkőccel! Igaz, hogy kocsival mentünk, de én öltöztettem mindkettőt (meg magamat :lol: ). Csak a szüleimhez mentünk, de azért büszke vagyok magamra, hogy flottul ment minden. Én aztán leléptem egy órácskára shoppingolni, de örültem annak, hogy a fiaim jól elvoltak Anyummal. Gergő sem sírdogált. :lol: :lol: :lol:

Hajnii, sajnos nem tudok hozzászólni ehhez a szem meresztgetéshez... :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Lucuzs, boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!

Ja, és még annyit akartam mondani, hogy Gergő mégsem romlott el, vagyis tegnap délutánra megjavult. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Remélem így is marad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szerintem az időjárás változása miatt volt nyűgös 2 napja. Nálunk 20 fok különbség volt a hőmérsékletben. :shock: Ez egy felnőttnek is sok(k)!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Haynii
Fejkörfogata mekkora? Nem nőtt hirtelen?
Valószínűleg csak az a "gond", hogy még nem igazán tudja a szemmozgásokat irányítani...
Koponya UH viszont nem árt...
Vendég
 


Bocs, most csak ennyi... a főnököm engem óhajt... :wink:
Vendég
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Enyém gyerek nem gyengét aludt. Képzeljétek 20:40-kor a jól megérdemelt jó éjszaka puszik után letettem. Úgy elaludt mintha lecsapták volna. 1:20-kor kelt. 20 perc alatt végeztünk mindennel majd reggel 7-kor láttuk egymást viszont. :wink:
A baj az, hogy hajnal 4-től idegrokker voltam, hogy mi van már????? Minden okés a gyerekkel?!?!? Tehát alvás=0 :(
Tiszta hülye vagyok!!!!! :twisted:

Neva,
Jövő héten jön ki a gyerekdoki 1 hónapos kontrollra és akkor meglátjuk. Sajnálom a fülfájásos storyt. Örülök, hogy már gyógyulsz.

Kriszta,
hülye kérdés, de a fejkörfogatot, hogy kell pontosan mérni?

Rodi,
eltűntél, minden okés????

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok Anyákok!

Hát tudom csak Dorka kérdezte, de megvagyunk....
Hol így hol úgy: )

Sikerült 3300 ra feltornászni a kilókat, de ez még mindig nem túl sok. Szóval marad továbbra is a kiegészítés.
Az esti alvást úgy nyomjuk mint Ádámka: )
A hétvégénk húzós volt, de Gizus Tündér mód viselte!
Pénteken lementünk Békéscsabára, a tesómat ünnepelni. Na itt karaokee-t szervezett a sógorom..... HÚÚÚ MICSODA HANGZAVAR :roll:
De Gizus az utat is és a bulit is VÉGIGALUDTA. A kettő között meg szopizott! Mindenki ájuldozott tőle: ))
És a visszaút is nyugis volt! Féltem tőle nagyon.... De ezek a gyerekek egytől egyig szuperek.
Aztán hátfőn kijöttek az arcán a kiütések! Szerencsére aznap reggel benézett a védőnő, és mondta hogy 1re menjünk be, mert ez naggyon csúnya, és a doki ír fel rá krémet. Tejkiütéses lett a kisasszony, ami állítólag a zsíros anyatejcitől van!
Úgyhogy tejet is ki lehet lőni az étrendből.....................SZUPER DIÉTÁS KARÁCSONY JÖN: ))

Eclipse:
Én nem tudom hogy tudsz költözni, fordítani a babázás mellett, de megemelem a kalapom! Nekem "semmi dolgom" de így sem udom kétszer egyformára megoldani a napot!
Méghogy ugyanakkor etetni..... há maj 10 éves korára csak beáll
:oops:

LUCUZS!
Nagyon nagyon boldog szülletésnapot kívánunk NEKED!

Most milyen tortát kreáltál?
Van képed?? Hogy sikerült a szülinapozás?


Dorka!
Nem semmi vagy! Örülök hogy minden rendben van veletek!
Remélem megnyugodtál. Ami a tornát illeti..... nem tudom mit szabad és mit nem... De az tuti hogy csak lájtosat ajánlanak!
Nekem 7 kg maradt :cry: pedig előtte is volt plusz.... és még hízom
Emiatt lelkiismeret furdalásom van, mert a Gizus helyett rám rakódnak a kalóriák: (((

Na egyenlőre ennyit....
Puszi mindenkinek!
(SZISSZ: nálunk volt a Mikulás)

Kép
Kép
eta
 
 


Sziasztok!

Szuper éjszakánk volt!!!!! :D :D :D Evett a fiatal úr 17:30kor 19:30kor, 20:30kor, és ennek köszönhetően aludt hajnali 4(!!!!) ig! Persze én keltem 2kor, 3kor és 4kor is, h vajon mi van már, de azért többet aludtam így is, mint az elmúlt 3napba összesen!

Tegnap beszéltem a védőnővel, és azt mondta, h amíg meghízza a havi fél kg-t addig ne aggódjak. Ez szerencsére meg van éppen. (Tegnap volt 3,5kg, és 60(!)cm) Majd behozza a lemaradását! Azért ez furi, h nőni annyira nő, mintha nyújtanák, hízni pedig alig. :? :shock:

Lucuzs
Boldog szülinapot! (Majd tegyél képet a tortáról had irigykedjek. :D )
A gépen lévő képeket sikerült megmenteni?

Eta
De jó, h megkerültél! Már hiányoltunk! :) Azt hittem meghiúsult a bankrablási kísérlet és azért ilyen nagy a csend! :D :D :D :D
Milyen jó alvókája van Gizunak! Ne aggódj! Helyre fog jönni a csajszi is!

Hajni
Úgy tűnik volt valami a levegőben, h mindenkinél jól aludt a picur!
Biztos, h nem lesz semmi gond! Az uh-pedig csak megnyugtatásra!

Csillag
Szuper ügyes vagy, h ilyen jól boldogulsz a kettővel! Az én Párom is szokott segíteni a főzésbe. Nagyon jól belejött mióta Barni megvan! :)

Navi
De jó, h nincs komoly baj! De azért mielőbbi gyógyulást!

Tatjana
Drukk, h sikerüljön még leadni! Majd írd meg, h mi volt!
Táblázat: Azt hiszem Gigii-ék még kimaradtak. (És akkor majdnem egyenlő lesz a fiú lány arány. :) :D )

Mikegirl
Adélka ügyes, h Ati hisztit simán átalussza!
Meggyógyult Ati? Hogy bírod, h nem megy oviba?

Dorka
Sajnálom ezt az utalás dolgot! De ha ők cseszték el, akkor is muszáj neked ezt Karácsony előtt visszafizetni?
Annyira jó, h rendben van Luca!

Aranyoska
Nagyon cuki Beki baba!

Kriszta
Szólj ám, ha nem bírod már a sok kérdésünket! (De annyira jó,h ha kell, akkor tudsz nekünk segíteni! :) :D )

Mindenkinek szép napot! :D És legalább olyan éjszakát, mint a miénk volt! :) :) :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Csajok!

Lucuzs, kicsit megkésve, de nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!!!!!

Eta, szuper, h. jöttél!Karaoke :D :D :D :D :D Csak kár, h. nincsen semmi hangom! :(
A tejtől lesz zsíros az anyatej?Vagy micsoda?Mert én rengeteg tejet iszom, imádom!
Rajtam a terhesség előtt volt 8kg fölös, a szülés után maradt 5, ezt kellene leadni!
Nem fáj Gizu pocija a tápszertől?
Kiütések meg mondjanak le!!!!

Wivi, szuper a jó éjszaka!
A munkahelyem balfék, ilyenek ezek az állami szervek!!!
Na, szupi, h. megvan a fél kg!Lesz ez még több is!!!

Hayni, nem vagy hülye, én is nézem , ha sokat alszik:)
Vagy mindketten azok vagyunk?:)

Csillag, szuper ügyes vagy te is 2 gyerkőccel!
Lehet, h. tényleg ez a bolond idő ez a 20 fokos váltás engem is kicsinált, tegnap azt hittem szétrobban a fejem!

Navi, füled hogy van ma?
Amúgy szó szerint dühöngök, h. képes volt, és megjött!!!


Mike, milyen volt a fodrász Adélkával?Hétfőn, én is megyek Lucával!!!

Tatjana, jó fej anyósod!
Mi lett a tanárral, illetve a dolgozattal?

Fotókönyvet gyártok a mamáméknak karácsonyra!Csak olyan lassan haladok!Holnap ikea és auchan túra, anya lesz addig Lucával!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Most csak beugrottam, hogy megmutizzam Nektek Gergőt! Majd később jövök és reagálok is... :oops:

JA és képzeljétek el, 3,38 kg-val hoztuk haza a kórházból, hétfőn pedig 4,2 kg volt! Nem semmi kis Zabagép! :):):):):):):)



Kép

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok Ancikák!

Tegnap megjártuk a Heim Pált, megnézték a buksiját, de már nem találtak tágulatot, és átnézték a pocót is, és nincs refluxra utaló jel. Bár uannyit bukik, ha nem többet, de mondta is, h a doki néni, aki 1ébként baromi alapos volt, mert kb 20 percen keresztül nézegette belülről Boldit, h biztos nagyon mohó. Ami igaz is, ráadásul a tejem is ömlik még mindig.
A csípőszűrés is pikk-pakk meg volt, a Doki teljesen oda volt meg vissza, h milyen fejlett a korához képest, tartotta a fejét, meg forgolódott. Nem hiába masszív gyerek!

A morcossága és ezzel együtt az üvöltések mértéke csökkent. Kezd rájönni, h ha kinyitja a szemét és nézelődik sokkal izgalmasabb dolgokat lát. Olyan aranyos, mikor hazajön Apa és meghallja a hangját, már forgatja is a fejét, h hol van, hol van? Amikor pedig anyukám jön át, a gyerek dől a röhögéstől. De nem túlzok mi ketten együtt a Férjemmel nem kaptunk annyi mosolyt, mint Anyum.

Továbbra is 2, azaz kettő óránként eszik, éjjel is… A hétfői mérlegelés eredménye pedig 5500 gr, ami majd 60 dekával több, mint a múlthéten! Leszakad a hátam!!!!!

Most csak gyorsan pár szó, mert Boldi épp most aludt el, először ezen a csoda szomcsi napon… és EZER dolgom van!!!

Lucuzs: heppi börsztdéj tu júúúúú!!!!!

Dorka: jó shoppingolást!

Wivi: sajna mi nem azt a levegőt szívjuk, mint a többiek, mert Boldi masszívan ragaszkodik a 2 óránkénti zabához és ezzel kicsit meg van bojgatva az éjszakám, mi lenne ha még fel is kelnék?! :-D. Azzal nyugtatnak többen is, h bizti most van a növekedési ugrása, lehet, DE már 3 hete tart??????

Csillag: Gergő csodaszép kis krapek!!! Grat a hízáshoz!!!

Eta: nem lesz semmi baj, lassan de biztosan jönnek majd a kg-ok! A kiütések meg nem ritkák, és gyorsan múlnak!!! Pár nap és nyoma sem lesz!

Sophie: hogy bírod???? Eszti csodaduci kis Csaj!!!! Még képet!!

Na megyek, puszi mindenkinek!!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Felkelt és ismét cicit akar, ugye csak az idő????!!!! De legalább pisiltem :-D :-D :-D

Kép

Kép
vikoo
 
 


Helló csajok!

Dorka! Irigy irigy a shopping túra miatt!! Főleg az Ikea...de jó lesz neked!!Mit vettél, majd mondd!!!

Vikoo! Nekem is anyumat bírja nagyon..rajta akkorákat alszik!! És Janka is nap közben 1.5-2 óránként eszik, és ez nem hiszem hogy a növekedési ugrás miatt. De fejlődik szépen, az a lényeg!! Nem?


Most épp 1 órája alszik a kiságyában!! Mi van? Megjavult a gyermekem? ÉS!!! Átaludta az éjszakát!!! este 9-5.45-ig!! Na? mit szóltok????


eta! Rajtam is sok sok kg maradt! de olvastam egy könyvben, hogy 9 hónap alatt jött fel, annyi alatt is megy le! Ne várjunk csodát!! Én inkább a miatt aggódok, hogy a gyenge bőröm hogy bírja a hirtelen cici növekedést :( Már van is rajta több új csík, kenhetem én....

vivi! Hogy mérted le a hosszát?


lucuzs! Én is hagy kívánjak boldog szülinapot!!!! És várom a torta képeket!!!


Kép
ebba
 
 


Anyucik,
szerintetek mit kérjünk karira meg látogató ajiba??? Nincs ötletem, mire van szüksége egy ilyen kicsi manónak. Esetleg amit a későbbiekben is tudok használni??? :?: :?: :?: :?:

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok!

Minden baba gyönyörű!

Hajni:csörgőt,rágókát,felhúzható zenélős játékot.

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


hajni! Ezen gondolkodtam én is. Kaptunk is pénzt pl a déditől, és nem tudom, mit is kellene belőle venni..pelenkát kértünk a télapóktól :) Az legalább hasznos


Kép
ebba
 
 


sziasztok!

most csak gyorsan kérdezni jöttem! sajnos olvasni sem volt még időm! :( ígérem, pótolom valamikor, de az nem most lesz...

lányok, Vikoo, azt hiszem, hogy Te tuti írtad, hogy büdi volt Boldi köldöke. most Esztinek is ezt tapasztalom! kicsit megijedtem, mert Beninél szinte pár nap alatt leszáradt, most meg szenvedünk vele... tök csúnya neki, bár melyik köldökcsonk szép, ugye, szóval nem tudom!

beszéltem a védőnővel, azt mondta, hogy most ne hintőporozzam, és kenjem át neki betadine-nal... ha nem javul, akkor dokinéni nézzen rá!

nektek mi volt? illetve mit kellett vele csinálni? meggyógyult már?

köszi előre is a válaszokat!!!

képeket hozok majd, vagyis igyekszem! az oldalon átfutottam a tiéteket! csodaszépek a babócák!

sophie27
 
 


Ápolod alkohollal? Nekem azt kellett minden pelus cserénél, utána csak a hintőpor....

Kép
ebba
 
 


Sophie, Gergőnek is büdi volt a köldökcsonkja és nekünk is a Betadine-t javasolta a védőnőnk. Először alkohollal megtisztítottam, kiszedtem a pici váladékdarabokat, aztán rácseppentettem a Betadine-t és egy másik fültisztító pálcával beletörölgettem. Kb 3-4 napig csináltam így, de már az első nap után megszűnt a büdi szaga. Ja, és csak reggel és este csináltam, nem pedig minden peluscserénél.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Ebba, persze!

bár a kórházban azt mondták, hogy csak fürdésnél kell az alkohol, amúgy meg minden pelusnál tonna hintőpor, de a védőnő azt mondta, hogy inkább minden pelusozásnál alkohol is, de most, hogy büdi, nem kell a hintőpor, csak a betadine...

áhh. idegesít...

amúgy van még valaki, akinek tápszerrel kell szopi után pótolnia az elejétől kezdve??? :(

sophie27
 
 


Haynii
http://www.medstart.hu/csecsemo-percent ... lator.html

Eclipse
David is nyálas... ilyenek ezek a kisbabák :wink:

Bébik gyönyörűek! :lol: :lol: :lol:

Ajándék
Mi pelenkát kértünk. Az sose elég...

Zsófi
Betadin, vagy alkohol nagyon jó rá... bőségesen...nem kell sajnálni...
Vendég
 


Kép
Mit is kellene most csinálni?

Kép
Morcika

Kép
Azért lesem anyát...
Vendég
 


Halihó lányok!

Bocs, hogy nem jövök, de állandó időzavarban vagyok! Olvaslak benneteket, de hogy írjak, arra valahogy nem jut időm. Most a párom kezében van Kitti, így gyorsan írok pár sort.

Haynii!
Amikor olvastam a szülésedet, hálát adtam az égnek, az enyémért! Nem semmi csaj vagy, hogy ezt kibírtad! Gondolom Máté mindenért kárpótolt utána.

Szerintem sincs semmi baj Máté szemével, csak valóban még nem tudnak úgy fókuszálni! De egy koponya uhu tényleg nem árt.

Mi is 6-án elértük a 3000 grammot, aminek nagyon örültem. Az evés nálunk nagyon hosszadalmas. Először szopizunk ciciből, aztán a lefejt tejet kapja meg cumisüvegből, majd büfiztetés, utána lefejem a cicim, és ezzel elmegy másfél óra. Ez ismétlődik 3 óránként. Szóval kicsit sok idő, és egyelőre nem tudom lerövidíteni. Először enni nem akart Kitti, aztán túlette magát, ekkor orrán, száján jött a tejcsi, és zöld volt a kakija.

Közben voltunk ortopédián és kardiológusnál is, de úgy néz ki minden rendben van, még kontrollra kell visszamenni. Én is voltam már vizsgálaton, minden rendben van velem is, a 6 hetet ki kell várni, és jöhet a kekszelés! :lol:

Ma estére meg 37,7 a hőmérséklete, és nem tudjuk, hogy miért. A dokinő mondta, hogy adjak neki egy fél kúpot éjszakára, és majd holnap reggel telefonáljak, hogy mi volt az éjszaka.

Lucuzs!
Nagyon boldog születésnapot kívánok!

Minden elismerésem a többgyerekes anyukáknak! Én el sem tudom képzelni, hogy hogyan tudjátok ezt a helyzetet kezelni.

Plusz kilók rajtam már nincsenek, annyi vagyok, amennyivel kezdtem a terhességet, bár előtte a hormonok miatt felszedtem 4 kg-t!

Lányok! Ti mertek fájdalomcsillapítót szedni. Nekem kb. 1 hete 3 napig úgy fájt a fejem, hogy a szememet nem bírtam kinyitni, azt hittem szétrobban! De a dokik azt mondták, hogyha szoptatok, akkor semmi fájdalomcsillapítót nem vehetek be. Ti egyébként mit szedtek?

Sophie!
Nekünk is csak a fürcsi után kellett alkohollal kezelni a köldököt, és azon kívül csak hintőpor. A 10. napon esett le a köldök, de nem volt büdi!

Minden baba gyönyörű! Nagyon jók a képek, minden baba tökéletes!

rodina74
 
 


Hali!

Gyors életjel, aztán ha tudok, akkor írok még, mert azért folyamatosan olvaslak titeket.

Apa beteg. Már tegnap sem dolgozott, légcső- és hörgőgyulladása van, plusz éjszaka hányt.

Ati jár oviba, szemecskéje szép, egyet-kettőt köhhent, de dokival megnézettem, füle, tüdeje, torka ok. Virgonc, mint mindig.

Adélka - szörcsög. De!! Az orrából egyszer sikerült kiszívni egy kis takit, aztán többet nem. Lehet orrmandula megnagyobbodás. Jó lenne, ha kiderülne, mert mindig is parám volt a bennmaradt taki összes következménye. Szerintem ma dokival megint megnézetem.
Egyébként tegnap össze-vissza kajált, másfél óránként. Mondanom sem kell, ezt a cicik nem bírják. Pedig azt hittem, hogy tegnapelőtt minden rendeződött, hogy vége a növekedési ugrásnak. Óramű pontossággal nappal három óránként kaja, 150g / majdnem minden alkalom - szóval nőtt is a fogyasztása, előtte éjszaka hosszú alvás, váltott ciciből szoptatás is ment - egy cickó elég volt egy szopira. Tegnap mindez borult. Ma nem tudom, hogy lesz..., mindenesetre evett este 11-kor, reggel 4-kor - de nem ette meg a teljes adagját.

Most várom a következő szopit, aztán viszem Atit oviba, tankolnom kell és megyek boltba. Nincs kaja - főznöm kell, tegnap mégsem jött a védőnő - lehet ma befut. Amúgy mindent kellene csinálni: mosás, vasalás, takarítás. A 6 hetes kontrollt jövő hétre halasztottam. Ja, és délután Atit fodrászhoz kell vinnem, lassan be lehet fonni a haját. Majd ott szoptatok, vagy nem tudom mit csinálok.

Fodrászhoz nem mentem el, mert Adélka szörcsög, esett az eső is, és totál ki voltam ütve (a fáradtságtól). Szóval ronda vagyok, mint a bűn. A fejem többi része is elég lestrapált.

Egyelőre csönd van, hátha így is marad egy darabig, és akkor folyt köv. Ha mégsem, akkor szép napot, és puszi mindenkinek!!!!

mikegirl
 
 


Rodina - kilók - irigy-irigy :oops: :lol: Rajtam van plusz öt, na meg még hármat akarnék lefogyni.
Reméljük a hőemelkedésből nem lesz láz, és hogy az éjszaka is jól telt, és nincs mit mondani a dokinőnek.
Fájdalomcsillapításban nem vagyok otthon.

Kriszta - nagyon édes Dávid!!!! Jó sok haja van. Mi már kopaszodunk, tiszta haj a sapi meg a fej alatti pelus. Szerintem a Karácsonyt kopaszon nyomjuk, és öt kiló felett :lol:

Sophie - időnként nekem is kell tápszeres pótlás. A nap végén, az utolsó egy-két szopinál. Büdi köldök hamar rendbe jön :wink:

Haynii - pelus, popitörlő - csak pontosíts, hogy melyiket, nehogy rosszat vegyenek, játszószőnyeg (nekünk már van régről), bébi tornászó (mi ezt vettünk Adélnak Karira), pihenőszék, amit Kinga írt, vásárlási utalvány CundA-tól Brendonig.

Pelus - visszatértem a Libero-hoz. Pampers 2-es (nem gold csomag), nem gumis a hátulja, és mindig kifolyt belőle minden.

Vikoo - tök jó, hogy minden ok!!! :D
2 óránkénti kaja - az is bazi fárasztó. Sok - sok energie-t küldök hozzá!!!!

Lucuzs - én csak így: Boldog szülinapot!!!!!!!!! (Késve, de azt hiszem egy hétig érvényes :oops: :D )

Csillag - nagggyon szép kis Zabagéped van !!!! :lol:

Dorka - jó fodrászkodást! Miket vettél? IKEA-ban én is kiszemeltem egy-két dolgot....csak szponzort keresek hozzá :lol:

Wivi - látod, nem kell aggódni!!!

Eta - kiegészítéssel kapcsolatban hogy döntöttél? Tápit adsz akkor? A plusz tejcit elteszed? Gratula a 3300-hoz. Gizus modell alkat :wink:

Látom egyre többen írjátok, hogy a babák átalusszák az éjszakát! Szuper!!!!!! :D Mondjuk mi visszafelé fejlődünk 8)

Csillag - nekem hazaérkezni is nehéz. :lol: Megjövünk az oviból hárman, és azt sem tudom, kihez rohanjak, mert mindig akkor szopi idő is van, Atinak is kell valami, én is felöltözve, szakad rólam a víz....
Puszi a megjavult Gergőnek!!!!

Nav - hajrá gyúgyuló fülfájás!!

Tatjana - dogaleadást el tudtad intézni?

Na megyek, dolgom van 8)

mikegirl
 
 


Jó reggelt!

Ma volt az első reggel, hogy gyomorgörcs nélkül ébredtem!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lányok,
van valami ötletetek a párásításra? Csatlakozok én is a "szürcsögök mint atom" csoporthoz. Már gépen is gondolkodtam. Van valami tapasztalatotok?

Kriszta,
nagyon szépen köszönöm a választ. Megmértem a fejkörfogatot. Nem nőtt drasztikusan. (csak a tokánk :wink: ) Megnéztem a záróját és a MÁV-ban megcsinálták a koponya UH-t. Ott nem találtak semmi elváltozást.
Ne haragudj, hogy mindig csak kérdéssel zaklatlak de olyan jó, hogy mindent így vágsz (érdekel is ahogy észrevettem, meghát te is benne vagy). Köszi még egyszer.
Dávid gyönyörű!!!!!!!!

Mike,
sajnálom az uradat!!! :cry:

Szép napot mindenkinek!

Kép
Kép
haynii
 
 


Kép

Let's save the World!

Kép
Kép
haynii
 
 


sziasztok!

szörcsögő babáknak jobbulást! Mike, apának is! :) beteg pasinál rosszabb... bár azt hiszem, hogy a Te párod azért kivétel ezalól, ha jól rémlik annó beszéltünk már erről! :)

ma kijön a dokinéni, ránéz a kisasszony büdi köldökére! jobb inkább megnézetni, mint, hogy nagyobb gond legyen. lévén jön a 7 vége is...

apa ma vitte el az autót szervízbe, pont jókor. de nem is baj, mert trágya idő van, így nem is kellene kimoccannunk...

tápival kapcsolatban. lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de ma pl. Eszti, olyan éjfél körül aludt be, és egészen reggelig nem kelt, vagyis volt fent, csak közöttünk aludt, így szopizott, mikor gondolta. csak az nem vili, hogy éjjel hogyhogy nem akar éhen halni, napközben meg 10-20 mili pótlásért is úgy üvölt... :roll: :oops:

hajnalban kapott pótlást, mert már szerettem volna kicsit pihenni is, de persze ez megint nem volt jó, így ismét mellettem kötött ki, és most még mindig szunnyad, Beni persze 8kor kelt! :)

Kriszta, Haynii, Csillag, csodaszépek a fiúk! :) lesz kik közül válogatni a csajainknak! :) Aranyoska, Ti is szépek vagytok nagyon!

jajj. nem is tudom, hogy mit szerettem volna még!?

sophie27
 
 


Sziasztok!

Csajok! Tündérek vagytok! Köszi a rengeteg köszöntést! :lol:
Fura, mert annyira nincs időm magamra, hogy az sem jutott el az agyamig, hogy 30 lettem. Délután jött haza apa és akkor mondta, mikor felköszöntött, hát mi tagadás, jól fejbe vágott, hogy ilyen gyorsan megöregedtem. :oops: :cry: :lol:

Amúgy tényleg volt torta! Nagyon meghatódtam: apa sütött nekem meglepi tortát! :lol: Munkahelyén (anyósomnál) készített nekem egy máktortát csokival leöntve, lekvárral belül!!! Nagyon finom lett!!! De hogy Ő csinálta!!!!!! Egyszerűen imádom!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bocs, de rohanok, mert semmire sincs időm. Annyira, hogy ma már rendelem a kaját... :oops: Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem ez a karácsony túl közel lett a szüléshez, pedig egy csomó mindent még előtte megszerveztem.

Puszi!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hali anyucik!

Lucuzs!
nem semmi párod van neked! mákos torta???? woww nyamm
Tényleg közelednek az ünnepek.. nem tartok sehol én sem, de most először nem érdekel..................

Sophi:
mi is minden peluscserénél alkoholoztunk, meg hintőporoztunk....
És hipp hopp leesett....

ma megyünk oltásra: )) kiváncsi leszek milyen gizus tűrőképessége.

Aztán ha minden összejön engem fognak kirabolni, mert megyek a füleshez megcsináltatni a készüléket.

Mikelány:
azt csináljuk, hogy napközben szopi, és este fürcsi után 20perc szopi, majd 30ml tápi, és ha még éhes akkor újra cici.
De tegnap és ma már nem fogadta el a tápot, de még szopizott..
hál'istennek nem ízlik neki a tápi.
ma újra lemérjük a védőnőnél... drukkoljatok!

Hajni: ez egy szuperfotó, ahogy navi télapósa is!
Sajnos nekünk az összes ilyen vicces ruci nagy: ((

na leteszem mert elaludt és leszakad a bal karom...

pussz, és szép napot....

Kép
Kép
eta
 
 


ja és egy kép.... Kép csini ruciiiiiiii

Kép
Kép
eta
 
 


heloka mindenkinek

Tamáska a kezemben ma valahogy nyugos.keveset alszik.szar ido vegett biztos.

Babókák igen cukkerok.gyorsan nőnek, Tamás is ma már 3 heteske.Tegnap voltunk hallás vizsgálaton, minden oké vele.

Udv mindenkinek

KépKép
ritya
 
 


Sziasztok Lányok,

Sophie: mi kaptunk rá külön „pezsgős vizet” és egy antibiotikumos krémet, mert féltek rosszabb lesz… Már aznap nem volt büdös, és rá két napra leesett! A „víz” neve hidrogén-peroxid 3%-os, minden pelus cserénél kellett rá cseppenteni és a pezsgés elmúltával kenni rá a krémből… mellette továbbra is bőséges alkohol és hintőpor! És így volt több, mint 2 hét mire leesett!

Kriszta, nagyon édeske David, olyan mint egy kismanóóóóó!

Rodi: nekem engedélyeztek egy fél algot, mondjuk nekem az megváltás, mert a legmakacsabb migrénemet is megszünteti, hál istennek nem vagyok hozzászokva a gyogyikhoz…

Mikegirl: Apa beteg :-( Gyors felépülést neki!!!
Adélka: lehet, h a brutál hidegfront kavart be nála is, Boldi kemény 2 óránként nyomul a cickóra!
Szörcsögés nálunk is állandó: nem száraz a levegő? Nem lehet, h beszáradt a tejci a mit tom én hova.. csak mert én is folyamatosan figyelem, szopik után szoktam a spriccelni az orrába sóoldatot és töménytelen szmutyit szed ki, ha porszívózol előtte mindenképp lazítsd fel sóoldattal…

Nagyon jó vagyok már reggel óta írom ezt a pár sort, most megyek is és visszafekszem Boldi mellé, szegénykémet nagyon megviseli ez a rossz idő… :-( Kitartást Babák és Mamák!!
puszii

Kép

Kép
vikoo
 
 


Hát csajok! Nem semmi ez az idő!! Csoda, hogy a frontok miatt nyűgös mindenki?Baba, mama, papa...
Janka is 2 óránként nyomul a cicire, de most engedem neki, szegényt tényleg megviseli a nyomi idő!!!

Kép
ebba
 
 


Csajok,
én nagyon félek az előttünk álló éjszakától. :oops: A gyerekem egész nap mást nem csinál csak eszik, büfizik és alszik.

Kép
Kép
haynii
 
 


Helloka,

köszi a fül-biztatást! Mára már tényleg jobb, de tegnap még mennem kellett gyógyszeres csíkért sé eléggé fájt, de azt hiszem, most már megmaradok :D

Ma voltunk csípőszűrésen és sajna vissza kell mennünk 3 hónaposan :( kicsit kötött a bal csípője (1b-s besorolást kapott)... nem jó érzés, h. gond van vele, de tornáztatással állítólag rendbejön, mert terpeszpelusozni sem kell, nem akkora a baj, csak hát... anyuka vagyok na és aggódós is :oops: :)

Vikoo, irigy a mosolyokért!!! Nálunk csak nagyon elvétve van...
Örülök, h. minden okés Boldival! De mit mondanak, akkor miért bukik?

Májki, az én fejem sem lehet különb, mint a tiéd, ráadásul fül miatt nem is moshatok hajat még pár napig... eddig ez nem volt gond, mert nem zsírosodott, de elmúlt a jó világ :? nemcsak zsírosodik, hullik is!

Hajhullás??? Nálatok is megindult? :(

Rodi, nekem most muszáj volt Algot bevennem a fülem miatt, de csak össz. 1,5-et vettem be 3 nap alatt, felenként adagolva! Amúgy azt lehet, minden doki azt mondta nekem!

Dorka, de szoptatsz, nem? Már a menzi miatt kérdezem... :roll:

Húú, most ennyi, mert igaz, h. Zorka is mama kezében nagyon élvezi, de sajna mennie kell anyumnak és ma az ágyban nagyon fáj az én kislányomnak mindene :evil: vízszintes betegsége van! :lol: És az evés is össze-vissza működik, szóval dettó, mint nálatok!

A babák csodásak!!!
Pusszantás mindenkinek!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ja, valaki említette a zöld kakit... az mitől van? Nálunk néha előfordul... talán mikor nehezebben jön ki... ez a szorulás nálunk? :oops: :roll:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Elnézést h nem írok mindenkinek, még dobozban és zsákban lakunk.

Lucuzs,
utólag is sok boldos szülinapot kívánok, még 3x ennyit!

Eta,
nagyon szép Gizike.

Vikoo,
örülök h minden rendben Boldival. Elképesztő kis zabagép, jó értelemben. Gyúrjál tovább!

Navi,
nem hiszem h komoly baj lenne, tornáztasd szorgosan, még élvezni is fogja a picike :wink:

Köszi lányok a megnyugtatást nyáladzással kapcs.

Mikegirl,
gyógyulást apának!

Hayni,
örülök h jobban vagy!

Enyim leányzóról képek:

Kép Apán kényelmes

Kép Szemek

Kép Mosoly

Kép Mit hozott a Mikulás?

Kép Törcsin

Kép Pofika

Kép Pelenkázón

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Eclipse, remélem én is! Köszi :wink:
Nagyon aranyos tiéd Leányzó!!! :D Törcsis kép szupi aranyos!
Hát dobozból élni nem lehet egyszerű, de majd helyrerázódik minden hamarosan!

Lucuzs, én nem is kívántam boldog szülinapot :oops:
Akkor most bepotóltam, okés?! :D
HEPI BÖRSZDÉJ TU JÚÚÚ... :lol:

Eta, Gizus is csúcs édes!!!

Úgy látom, ma du. mindenkit lefoglalnak a gyerkőcök :D De azért majd zöld kakis témával kapcsolatban ötleteket kérek! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


sziasztok

Gigi borzasztóan sajnálom szoritok h minél hamarabb túl legyetek ezen

Eclipse gyönyörűszép a kiscsaj költözésért nem irigyellek

Navi hú ez a fülfájás nem semmi gondolom most csak ez hiányzott

Mike szerintem is büszke lehetsz magadra mint a többi kétgyerekes anyuka én el sem tudom képzelni hogy kezelném a helyzetet

Vivi jó h jöttél anyudnak igaza van ;)

Dorka örülök h otthon hős vagy h ezt kibirtad

Aranyos nagyon csini Beki baba

Tatjana sikerült megirni a dogát?

Csillag Gergő tud ám termelni ;)

Viko örülök h minden rendben volt Boldival

Zsófi szoritok h rendbe jöjjön a köldök

Kriszta nagyon pasis Dávid

Rodi jó h jöttél rendeződött a hőemi?

Lucuzs bocsi h utólag de nagyon boldog szülinapot!

Hajni nagyon cukker szupermaned van

Eta Gizus is édibédi

mi jól vagyunk változóak a napok volt egy két mélypont de most épp megjavultunk :) sokat alszik igaz most épp a karomban. ma voltunk 1 hős tanácsadáson 5 kilós a "kis" bébi. képzeljétek a rota virus elleni oltásból kettőt ingyen kapnánk lehet h igy azért megérné

próbálok képekkel jönni

Kép
vayacon
 
 


Eta!
Nagyon szép Gizus baba!

Mikegirl!
Remélem apának mára már javult az állapota!
Nálunk az éjszaka szerencsére jól telt. Éjszakára kapott egy kúpot Kitti – doktornő mondta – és reggelre már semmi baja nem volt. Nem tudom, mitől lehet, bár óránként köhög egy párszor, de hogy esetleg hol fázott vagy hűlt meg, fogalmam sincs.

Ebba!
Janka ma két óránként evett? Hogy bírtad?
Nálunk ma inkább erőltetni kellett az evést, mert inkább aludt a kisasszony.

Navi!
Örülök, hogy már jobban van a füled!A csípőszűrés miatt ne aggódj, ha még terpesz pelus sem kellett, akkor semmi gond sincs!
Én említettem a zöld kakit. Az általában a túletetés jele. Nem bírja megemészteni az anyatejet! Mi nálunk vissza is kellett venni a kajából! Kitti baba súlyának megfelelően 450-t kell ennie naponta, és ő volt, hogy 600-t is megevett! Ez túl sok neki, és veszélyes is, mert már most kialakulhatnak a zsírpárnák!

Eclipse!
Gratula az ügyes költözéshez! Majd szép lassan kipakolsz, és rendeződik minden.
Nagyon jók a képek, főleg a mosolygós!

rodina74
 
 


Navi!

Ja, még a zöld kakiról jut eszembe, hogy a doktornőnk mondta, hogy zöldre festheti a kamilla és az édeskömény tea is.

rodina74
 
 


mosoly
Kép

ásít
Kép

gyönyöjúségünk
Kép

Kép
vayacon
 
 


Hát Csajok!!!!! Csak ámulok és bámulok, hogy minden baba milyen tökéletes!!! És, hogy mekkorát nőttek!!! :shock: Komolyan már egyik sem újszülött, csecsemővé cseperedtek. :lol: :lol: :lol:

Érdekes ez a zöld kaka kérdés, az én kisokosom szerint ha néha fordul elő, akkor teljesen oké, ha viszont pár napig folyamatosan, akkor alultáplátságot jelezhet. Tök ellentmond Rodi írásának...
Kriszta? :wink: :lol:

Nekem épp küzd a két kis tündérem az elalvással. :D Úgy döntöttem nem altatom el Balázst külön szobában fürdés után, hogy aztán ha már a nővére is alszik, akkor óvatosan becsempésszem az ágyba. Hanem tegnap óta fürdés-szopi-bepilledés és irány a közös hálószoba! Bogi még matat, mocorog, dumálgat, de úgy tűnik ettől könnyebben elalszik Balázs. :lol: kopp-kopp :wink:

Éjszakánként mi még 2-3-szor kelünk enni, így elég fáradt vagyok nappal. De nagyon lelkes vagyok, egyszer úgyis ritkulni fognak a szopik. És úgyis erre vártam 4 évet!!! :wink: :lol:

Most megyek megint, fényképes naptárakat szerkesztek a nagyszülőknek. Bocs, hogy nem tudok reagálni, de ígérem januártól megint tejlesjogú tag leszek! Csak a karácsony menjen le és akkor szusszanhatok.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs, én is hagyom, hogy Bence matasson Gergőnél amikor este elaltatom. Nem akarom, hogy ahhoz szokjon hozzá, hogy "süket csend van amikor alszunk". Úgy gondolom, hogy ha van alapzaj, akkor ehhez fog hozzászokni!
Gergőhöz is 3X kell felkelnem éjjel, de nem bánom, egyszer majd csak ritkulni fognak ezek az ébredések. Most csak azért nehéz, mert Bencus nem ovis és Ő bizony szépen kitölti a nappalokat...

Mikegirl, nálunk dettó ugyanaz a helyzet, hogy amikor Gergőt szoptatom, tutira akkor kell Bencének pisilnie vagy kakilnia, amihez viszont segítségre van szüksége... (szerintem van a dologban egy jó adag "csak azért csinálom, hogy figyelj rám" dolog, de ezzel is úgy vagyok, hogy majd csak egyszer könnyebb lesz...)
Apának jobbulást!

Navi, a hajam nekem is sz@rabb, többször kellene mosni, de most általában 5-6 naponta van időm rá. Nekem még az arcbőröm lett hirtelen nagyon száraz, nem győzöm kenegetni.

Eta, nagyon cukker Gizus rucija! És én nem is látom Őt vékonynak...

A babafotók csodálatosak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindkét gyerkőcöm nyomja a szunyát már lassan egy órája, úgyhogy megyek és gyorsan fürcsizek egyet!
Pihentető alvásos éjszakát Mindenkinek!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sok mindentől zöld lehet a széklete. Nálunk, amikor sokat evett Kitti, és az orrán-száján jött ki a tej, mert annyit evett, akkor volt zöld a széklete. Ahogy visszavettünk a kajából megszűnt a zöld széklet. Ja, és Kittikének a súlya szépen gyarapszik, úgyhogy nálunk biztos nem az alultápláltságtól volt zöld a széklet!

rodina74
 
 


Nagyon szépek a babák! Majd elájulok, végigfutottam egy-két oldalt...puszilok mindenkit.
Nekünk is zöld a kakink, olyan mint a spenót, ma mutattam a Péterfiben, mert voltunk kontrollon, azt mondta dokinéni nincs semmi baj. Bazsikám tegnap volt 4 kilós!!!

Maccs
vörösmacska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: