Új privát üzeneted érkezett!

bibi: nem halt be,csak tényleg ritkán járunk erre.gyere el a talira és megismerkedhetsz velünk.

Akkor 10,26 án kedden mindenkit szerettel várok egy kis találkára.
10-11 től amíg a gyerköcök bírják.címet privibe adom aki kéri.
remélem leszünk páran.

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Hali!

Tündi,dia,marcsi már visszajelzett,hogy jönnek holnap.
Többiek:esztke,rita,niki,fruzsi?

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Mi megyünk!!! Igaz nem tudunk sokat maradni, de fél11 körül ott vagyunk!

Kép

Kép
esztke
 
 

 
 

Szia Esztke!
Mi is Fruzsáékkal délutánra megyünk. Nem tudtok ti is akkor jönni, és akkor veletek is tudunk találkozni?

Mi ebéd és alvás után, kb 3ra megyünk Andiékhoz.

Kép
Kép
nikilány
 
 


Szia Niki!

Írt Andy, szóvl én is megpróbálok du. menni. Csak ma dolgoznak nálunk munkások és nem tudom, mikor végeznek.... még jelentkezek...
esztke
 
 


:)
Sziasztok!

Szült mostanság valaki a Bajcsyban Polgár dr-nál?? Mi volt a véleménye??
kismano2011
Budapest X. kerület
 
 


Kismanó: én nem polgárnál szültem,csak hozzá jártam a terhességem alatt,alapos,normális doki,

csajok. tök jók lettek a képek,remélem hamarosan megismételjük a talit.

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!
nagyon jó volt a tali! Hunor azóta a mi ágyunkon ugrál, fetreng. 10 perc alatt széthányja a bevetett ágyat :) viszont a nagy hancurban pénteken levágódott az ágyról :) úgyhogy puklink is van :)

Andi! én azóta is játszósátrakat keresek a neten, de egyenlőre sehol sincs olyan, mint nektek. ha esetleg te találsz ilyet, szólj már lécci. köszi

Kép
Kép
nikilány
 
 


Niki,

Itt vannak hasonló sátrak, igaz nem használtak, de itt hatalmas választék van az üzletben...
http://www.regiojatek.hu/kat-75-jatszosator.html
tücsi85
 
 
 


[quote="békefiné"]Kismanó: én nem polgárnál szültem,csak hozzá jártam a terhességem alatt,alapos,normális doki,

Köszi!! Örülök, hogy pozitív véleményed volt a dokiról... :D
kismano2011
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Látom megint kezd kihalni a fórum. :?

Tücsi, köszi a képeket, nagyon jók! Sajnálom, hogy nem lehettünk ott mi is, remélem legközelebb már összejön! :D

Egyébként mi jól vagyunk, ma voltam 12 hetes uh-n meg kombinált tesztes vérvételen. Minden rendben volt, már 64 mm a baba és eszméletlenül integett és kapálódzott kézzel-lábbal. :lol:

Na, és azóta nem csatlakozott valaki hozzám? :lol: :lol:

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok!

Crissy! Örülök, hogy jól vagytok! Mi még nem, de remélem másnak már sikerült! Várjuk a híreket! Mi még várunk fél évet, de utána beszállunk mi is. :)

Mi újság így karácsony előtt? Hogy álltok a készülődéssel? Írtok ajándék ötleteket, hogy ki-mivel lepi meg a kis lurkókat?

Nekem már van egy listám, amit szétküldtem a családnak.
Orsi listája: Simba bébi vizi virágok, Aqua Doodle (tesco-s változata, mert az jóval olcsóbb), Fa építőkocka, vasaló, hangszerek, szánkó, babakocsi babával. :) Aztán majd meglátjuk, mi valósul meg belőle.

Kép

Kép
esztke
 
 


Ja és könyvek minden mennyiségben! :)
esztke
 
 


Crissy,

Örülök, hogy minden rendben veletek!
Remélem hónap végén csatlakozom hozzád :lol: :lol: Folynak a munkálatok :lol:

Ajándék ügyben... én még le vagyok maradva... ilyen mágneses rajztáblát már kinéztem Bulcsúnak, vendégségben nagyon bejött neki... de amúgy még nem gondolkoztam a témán... ja meg esetleg bili vagy ilyesmi....:)
tücsi85
 
 
 


Hali!

Nincs valakinek felesleges liberó vonalkódja?
Hálás lennék érte.

Pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


sziasztok
Gratulálok Crissy én is csatlakozom ,9 hetes vagyok:)))) csak nem is mertem elhinni,pedig már a nemvárt előtt 2 nappal pozitív lett.
Esetleg tud valaki vírusos torokgyusziról?Kedd este bekerültünk a kórházba Emmával,hirtelen magas láz,részleges eszméletvesztés,hát elég durva volt de ma hazaengedtek.Nem tudom hol kaphatta,mert az oviban mindenki jól van :shock:
bibi15
 
 


Tücsi, nagyon örülök!!! Hajrá, drukkolok nektek!!! :lol: :lol:

Ajándéknak mi nagyon sok mindent gondoltunk, most lesz Emma névnapja meg Mikulás, Karácsony, úgyhogy most sok újdonságot beszerzünk. Cegléden voltunk egy hotelben ahol volt játszóház is és ott nagyon sok ötletet kaptunk, már vettünk neki "ugráló lovat", konyát fogunk még mindenképpen nézni, esetleg játszósátrat, építőkockákat, duplot vagy fakockát, babakocsit babával, könyveket........ szóval jó sok minden újdonság lesz. :lol: Mondjuk a szülinapja óta nem nagyon kapott ennyi mindent.

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


sziasztok
Dr Molnár Imréről ki tud valamit mondani?Szült esetleg nála valaki?
bibi15
 
 


Sziasztok!
Csatlakozom én is a népesség-növelő elősegítők táborához :)
igaz csak 1 személlyel, de az is elég galibát okoz :)

Képzeljétek van reggeli rosszullét! Mondtam a dokimnak, erre azt válaszolta, most mit panaszkodik, terhes! :) Mondtam, hogy Hunorral nem volt semmi bajom! hát minden terhesség más, reklamációnak helye nincs :)

Tesó: jelenleg 9 mm, 7 hetes, július elején bújik ki.

Elméletileg 9 hetes lenne, de nekem soknaposak voltak a ciklusaim, és kicsit le van maradva, így 7 hetes méretei vannak.
most hizlalom magam, tömöm a vitaminokat és sokat pihenek, hogy ne fájjon a hasam.

Hunor már alig tejcicizik, de van neki cipelnivaló 10 kilója a 3. emeletről a játszóra, és két gyors lába, ami után futhatok, szóval a pihenés rám is fér...

Többieknek mindent bele! :)

Kép
Kép
nikilány
 
 


sziasztok
még az is érdekelne,hogy tudtok -e olyan bajcsy-s orvost aki magánban XVIII, XIX, XX, XXIII. környékén rendel?nagy segítség volna mert elég messze esik a kórház és környéke,Emmával meg mostanában nem egyszerű eljutni Á -ból,lB-be.főleg az esti órákban,és nem is tudom kire hagyni.
köszi előre is
bibi15
 
 


nikilány
gratula neked is,és nyugi esti hányinger is van,igazolom :roll: és tök szadi.Gyömbér ital,gyömbéres keksz ,próbáltad már?
bibi15
 
 


Nikilány, hatalmas gratula nektek!!! Nagyon örülök, hogy csatlakoztál!!!

Sajna, én is így jártam, Emmával annó semmi bajom nem volt, most meg folyamatos émelygés, szagérzékenység (még az öblítő finom illatát sem bírtam!), ja és örökös fáradtság! Mióta betöltöttem a 12. hetet azóta kezd múlni! Kitartás!!!!!

Pihenj nagyon sokat, én is azt csinálom, mert nálunk is van ám mit cipelni (Emma 12 kg elmúlt!! :lol: ), ja meg a rohangászás utánna, egy percre sem áll meg! :lol: Most a lakás szalad én meg szaladok utánna ha tudok, de akkor is lefekszem pihenni amikor Emma alszik, még így is sokat fáj a pocim!

Tücsi, ti hogy álltok?? :lol: :lol:

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Crissy,

Jövőhéten lesz tesztelés :)
tücsi85
 
 
 


Tücsi: megy a drukk ezerrel:)

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Jaj, de jó! Drukkolok nagyon! :lol:

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Csatlakozom az előttem szólókhoz! :)

Kép

Kép
esztke
 
 


Holnap megyek vérvételre a bajcsyba. annyira jó lesz megint odamenni :) néha úgy érzem évek teltek el, egy másik évszázad volt, amikor én a bajcsyban megszültem Hunort, aztán még csak 1 év telt el...

Bibi! tényleg van éjszakai hányinger! és tényleg tök szar!
ismerem a gyömbért, venni is fogok, mert tényleg jó!

viszont a reggeli szédülés elmúlt, és más sokkal jobban bírom a napokat. a hasam sem fáj, úgyhgoy minden ok :)

Hunor már tudja, hol van anya pocija :):):)

Legyetek jók! és DRUKK!

Kép
Kép
nikilány
 
 


Most olvasom! Nikilány! Gratulálok!!!!! :)

Kép

Kép
esztke
 
 


Sziasztok!

Én közel a 8. hetemben vagyok a kisbabával a pocakomban és múlt héten voltam dr. Palczertnél az EG.házban (nekem nagyon szimpatikus volt), tudtok róla, hogy ő is a Bajcsyban rendel-e? Milyen tarifákon mozog ma egy szülés? :D
Van valaki közületek, aki kb. július elejére van kiírva, mint én?

Köszi! :D
kathiplum
Budapest X. kerület
 
 


Kathi!

Én már a második babámat fogom Palczertnél szülni a Bajcsyban. Ha esetleg kérdésed van szívesen válaszolok, akár priviben is! :D

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Sziasztok,

"Sajnos" néhány nap múlva folytatódnak a munkálatok... :)
De remélem a következő hó lesz a tuti :)
tücsi85
 
 
 


kathiplum
június 15 re vagyok kiírva.Emmával, fogadott orvosom volt rendben ment minden.
tudtok olyan orvost a kórházban aki elég rugalmas nyugodt,és úgy szülhetek ahogy nekem jó?Azért kérdezem mert én állva vajúdtam ,nekem így volt gyors és kényelmes,viszont 5 percenként felzavartak az ágyra vizsgálódni,amitől kiestem a ritmusomból és elég nehéz volt újra visszarendeződni.Tudtommal lehet tágulást vizsgálni úgy is hogy a doki nem fektet le hanem"alám nyúl" :oops: ,vagyis hajlandó nem a saját kényelme szerint végezni a munkáját.És szerettem volna a kitolást is így csinálni mert az utolsó vizsgálatnál mát érezte a fejtetőt,vagyis simán kinyomtam volna állva.És az sem biztos hogy szükség lett volna gátmetszésre,főleg hogy szülés előtt 2 hónapig "gyúrtunk" a vágás nélküli szülésre.Szóval keresem azt a bajcsys orvost aki a legközelebb áll a természetes szüléshez.Hozzáteszem problémamentes várandósságom,és szülésem volt,első gyerek 3,5 óra .
bocs litániáért :)
bibi15
 
 


Drukkolunk Tücsi!
esztke
 
 


Karácsonyi készülődés? Eltűnt mindenki! :(

Kép

Kép
esztke
 
 


Boldog Mikulsát Holnapra minden manókának!

Hannával voltunk tegnap egy mikulás ünnepségen és nem félt,még le is tudtuk az télapó ölébe fényképezni.

Mi a helyzet a babavárokkal?

Rita hogy vagy?

januárban tali?

pusz

Andy

]Kép[/url]
békefiné
 
 


Sziasztok!
Van sátrunk!!!! Labdákkal!!! Nagyon szuper, Hunor azóta benne ül és pakolja ki a labdákat :) Apa is benne ül... Persze azonnal kijelentették, hogy ez a fiúk sátra, erre Hunor kitolta a fejemet. :(
Majd megerősödik a lány front!
Tuti lányom lesz. Hányingerem van. bárhol, bármikor. tök gáz. persze hányni nem hányok, csak az érzés tart jó sokáig...

A sátor tök olyan, mint Hannáé! Nagyon szuper! Köszi az ötletet! :)

Amúgy Hanna nagyon szép! Nagylányos már nagyon! :)

Boldog Mikulásnapot Minden BAbának!!!

Kép
Kép
nikilány
 
 


sziasztok!

Ági vagyok és most várom a második babámat,akit a Bajcsyban fogok megszülni!

érdeklődnék, hogy ti mennyiért szültetek, aki itt szülte a babáját, illetve hogy tud- e valaki valamit dr. Polgár Zoltánról? :oops:


külön kell fizetni a szülésznőnek és az orvosnak is, ha fogadott, ha nem???

előre isköszi a válaszokat:)
minimano24
Budapest X. kerület
 
 


szia minimanó
én 2008- ban szültem ott,az én dokim 60,000.-kért,idén már 70000.Orvosa válogatja,nagyjából egyforma a tarifájuk,ha szülésznőt fogadsz a felét szokták gondolni,akkor ő csinál minden vérvételt nst-t semmire sem kell várnod.Ha nem fogadsz annyit adsz amennyit akarsz,bár ők maximálisan megérdemlik.Egyébként én juniusban szülök újra ott,sztem nem választok szülésznőt,mert mind egy angyal,nemigen tudsz mellényúlni.Polgár dokit nem ismerem,nem hozzá jártam.Mikorra várod a picúrt?boldog pocakolást :D
bibi15
 
 


ja minimanó
ha nem fogadsz dokit természetesen nincs tarifa sem,ahogy bánik veled és ahogy érzed annyit adsz.még én sem tudom mit csináljak mert most fejeztük be az építkezést,nem biztos hogy elő tudom rántani a zsét. :oops: :shock:
bibi15
 
 


Sziasztok!

Nagy ritkan benezek...
Mar eltelt egy ev miota szultem a Bajcsyban. De reginek tunik az emlek! :)
Latom tobbeknel is jon a teso. Gratulalok! :)
Mi is szeretnenk nemsokara.

Zsoka kapaszkodas nelkul megy. Nagyon ari, ahogy totyog! Meg csak 2 foga van, alul. Mar nem szopizik par honapja (elapadt). Most o is virusos torokgyulladasban szenved, de remeljuk mar kifele tart belole.

Bibi, Dr Toldi termeszetes szules partinak tunik. Bar nem volt idom megtapasztalni, mert mar nyitva volt a mehszaj, amikor beertunk a korhazba es en alig vartam, hogy vagjon gatat. :D De szerintem megbeszelhetok vele a reszletek. www.drtoldilaszlo.hu Nagyon kedves, aranyos doki, ajanlom.

Kép
Kép
csuti25
 
 


Kedves Bibi!


Köszi, aranyos vagy, mindenesetre még alaposan átgondolom hogy választok -e egyáltalán, mert a kisfiamat magánorvosnál szültem 80.000-ért, de ha belegondolok sok baj nem érhet ha mégsem választok!Legalábbis remélem:)
Egyébként tudnál ajánlani szülésznőt?
És tőle személyesen kérdezzem meg hogy Ő mennyit kér a szülés levezetéséért?
Annyiból rajtuk gondolkodom, hogy eddig minden vizsgálat előtt órákat vártam, hogy bekerüljek!:(
Nekik előre kell odaadni a pénzt,vagy mielőtt kijövünk a kórházból?

A pöttömöt nem tudom mikorra várjam,mert bár lassan 14 hetes vagyok, még mindig nem írtak ki !Ráadásul egy nőci orvos azt mondta hogy menzesz alapján már 16 hetes vagyok!Igazodjak el:)!!!

Bár elvileg május júniust számoltam, nincs kizárvahogy egyszerreleszünk bent:)Te mikorra várod a babót?egyébként ha nem választok senkit és az éppen ügyeletes orvosnálszülök, akkor ő és egy szülésznő is bent van?
minimano24
Budapest X. kerület
 
 


Még eszembe jutott egy kérdés: ha nincs sem szülésznőm, sem orvosom, akkor az apuka bent lehet a szülésnél?azt tervezzük, hogy bár az elsőnél nem sikerült, de most Ő is ott lesz!persze ha ez nem pénz kérdése!:)
minimano24
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!
Most voltunk uh-n, de Babó már 11 hetes, úgyhogy sos-ba kaptam időpontot a 12 hetes vizsgálatra :)
A szülés időpontja így előrébb csúszik, de ez úgyis alakul. Ahogy Hunornál :)

Csuti! Zsóka tök ügyes ha 1 évesen megy! Hunor is ment 1 évesen, és most már rohanni kell utána! Jó testedzés :) Gyógyuljatok meg hamar! és ne essetek vissza!

Minimano! ne aggódj, mert nekem is két hét különbség volt a menszesz és az első uh alapján. most már csak 1 hét, de ez normális, mert hosszúak voltak a ciklusaim. ne aggódj, ahogy nő úgy pontosítják a dátumot!

Toldi dokit én is ajánlom mindenkinek! én is hozzá járok, és nagyon rendes, figyelmes! még ha nem is akarsz a magánrendelésére járni, akkor próbálj meg akkor menni a kórházba, amikor ő ügyel :)

Hát én már kifogtam röghöz kötött szülésznőket is, úgyhogy én azért nem ajnároznám őket ennyire... de tény, hogy sok rosszat nem lehet hallani róluk.

Ja, Bibi! az a baj, hogy még ennek a kórháznak megvannak a berögzött szokásai a szülésre. de Toldi dokival biztos lehet beszélni, ha te nem a szülőágyon akarsz szülni. Nekem is vannak már elképzeléseim, hogy csinálnám másképp, mint Hunorral, de erről azért még "puhítanom" kell a dokit :)

Remélem mindenki jól van! Díszítitek a lakást és gyűjtitek a recepteket az ünnepi vacsihoz!
Betegek ne legyetek!
Azért némi életjelet küldjetek! :)

Kép
Kép
nikilány
 
 


Sziasztok!

Végre eljutok ide is. :lol:

Niki, ha így haladsz, lassan utolérsz! :lol: :lol: Én holnap töltöm a 17. hetet, most voltam afp-n, már megint alig bírtak vért venni tőlem. :?

Egyébként jól vagyunk, a kombinált teszt és a 12 hetes uh-n minden ok volt. Január 3-án megyünk a genetikai uh-ra, már alig várjuk. :lol: A hányingeres korszak teljesen múlóban!! :lol:

Emma betegeskedik sajna egész héten, tiszta nátha. Jövőhéten kéne kapnia a 18 hós oltást, félek, hogy így nem fogják beoltani. :?

Crissy

Kép

Kép
crissy
 
 


Minimanó!

Toldi a 17 kerületben az sztk-ban is rendel. Meg kell nézni melyik napokon.

http://www.bajcsyszul.hu/osztorv.htm

Itt fent van mindig a szakrendelői beosztás. Az ügyeleti beosztáshoz azt hiszem kód kell már, mert az a dokik kórházi beosztását írja le, de a szakrendelőt bárki megnézheti. 2 hetente frissítik. Ott nem kell semmit fizetni.
fruzsa7
 
 


Izgi m sok pocakos megint. Rita nálatok? Tündire még várunk. Valahogy megint június július lesz dömping itt a topikon ...mármint a szülési időpontokban.

Beni nagyon élvezi a havat. Az öltözést kevésbé, mire az utolsó kesztyű is fel kerül rá, leizzadok. ..Na de jó mennem kell..na majd akkor később visszatérek..és írok.

Szép napot.


Kép
fruzsa7
 
 


minimanó
apuka akkor is bent lehet ha nem fogadsz se dokit se szülésznőt,fizetni sem kell érte,de kérdezd meg milyen ruhát papucsot vigyen az eseményre,úgy értem kényelmes legyen. Mi is vittünk aparuhát,de addig ugrált körülöttem a drága hogy a végén farmerben maradt,és zokniban és lefagyott a lába :D
a szülésznőt azért nem ajánlom,mert most készülök váltani,bár nem volt vele baj,de a doki mellett foglalt állástmármint hogy hogy szüljek,és nem az én kényelmemet nézte.Egy ponton túl jött a szabályzattal,ami akkor már engem baromira nem érdekelt.A szülinő pénzt ráér távozáskor adni
jajj baromi cikinek érzem hogy összefussak a régi dokimmal a kórházban ,úgy hogy mást választok .lesülne a képem tuti ha összefutnánk,és szólna hogy rögtön jön,én meg mondanám hogy másra várok.Vagy én aggódom túl?Ez igaz a szülésznőre is.sajnálom de most már pontosan tudom mi lenne nekem jó és kényelmes,de nem akarok senkit megsérteni.Hogy ne legyek bunkó,ti mit csinálnátok?
köszi
bibi15
 
 


ja minimanó utolsó mensi első napjától számított 40.hét.Sztem mindegy az uh szerinti kormeghatározás,mert úgyis az számít mikor voltatok együtt,és 2 hét differencia elég nagy eltérés,mert a ciklus termékeny szakaszába nem fér bele 2 hét eltolódás.Szóval a fent említett módon simán kiírhatod magad pontosan,aztán majd a természet eldönti.Kb 5% az esély a napra pontos születésnek,persze Emmácskám ebbe tartozott,nem várt egy percet sem.
bibi15
 
 


Sziasztok!

Első gyermekemet augusztusban én is a Bajcsyban szültem, orvosom dr. Ferenczi Miklós volt. Nem volt nagyon rossz tapasztalatom, de olyan nagyon jó sem - mármint a kórházzal kapcsolatban, az orvosom és a szülésznőm is tündérek voltak.

Polgár doktorhoz volt szerencsém egyszer, megvizsgált amikor ügyeletben volt az utolsó hetekben (orvosom épp szabadságon volt), hát köszönöm, de nem kérnék többet a doktor úrból. Soha nem fájt előtte a méhszájvizsgálat, de akkor és ott majdnem leugrottam 38-39 hetes terhesen a vizsgálóágyról :(
Kellemes bvasárnapot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
Jelentem jól vagyunk, megvagyunk, Hunor eszik, játszik, és a hó sem viseli meg annyira.

Crissy! hát ha minden héten egyel több hetesnek nézik, akkor biztos :) :lol: :wink:

Bibi! sztem meg az uh vizsgálat sokkal pontosabb, mint a dátum alapján való meghatározás. A mensi alapján kijelölik a szülés dátumát, mert az kell. De az uh vizsgálattal egyre pontosabban meg lehet határozni, ha a szülés később, vagy hamarabb lesz. A fiam 3 héttel jött korábban, és az uccsó uh alapján meg is mondta a doki, hogy már bármikor jöhet, annyira szépen kifejlődött már.

Névtelen!
nem gond, ha vállalod a neved a véleményed mellé. Ez a fórumunk nem arról szól, hogy agyondicsérjük a bajcsy és az ott dolgozókat. csak a tapasztalatainkat írjuk le. Nekem is volt rossz emlékem, és leírtam itt. Ha neked ennyire kellemetlen volt az egyik doki, sztem azzal sincs semmi gond, mármint van, de azzal nem, ha megírod nekünk. AKi hozzá jár, esetleg megvédi, ha meg vki választani akar, ezt a véleményt is figyelembe veszi.

Jó készülődést!

Kép
Kép
nikilány
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?