Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

babszi, Isten éltessen sokáig :)

Kép

hbzs, jaj :cry: ezt még olvasni is rossz volt... szegénynek nem túl szerencsés ez a karácsony... azért remélem, hamar felépül majd!
Ti hogy álltok most az örökbefogadással? voltak már környezettanulmányon?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


laptetőmet gyorsan átruházom babszira és fitie-re :wink:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Drága Babszi!
Remélem, nem lesz semmi baj, és nem hoztak vírust a kedves rokonok magukkal! De ha betegek, szerintem kérd meg őket, hogy most egy ideig lehetőleg inkább a távolból drukkoljanak! :wink: Ahogy én is! :lol:

Szilva!
Hétfőn este jön a hölgy környezettanulmányra! 8) (Ezen a héten akart, de a férjem most nincs itthon. :( )

Kép
hbzs
 
 

 
 

Babszi,
sok boldog szülinapot kívánok, és remélem most csakis pozitívat tesztelsz! :wink:

Kép

Mindenkit puszilok

i.kata
 
 


Babszi!
Isten éltessen, továbbra is dukkolok nagyon!
Kép
sonjus
 
 


Nagyon nagyon szépen köszönöm, hogy ma gondoltatok rám! :)
babszi
 
 


Babszi!

Kép

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


sziasztok

Kedves Hbzs és Babszi,
nagyon boldog születésnapot kívánok mindkettőtöknek!
Kép

jelentem én jól vagyok, próbálok minél többet pihenni és nem emelgeti Pepét (már amennyire ez megoldható). Teljesen lefoglal Peti, így napközben szinte nem is gondolok a picire a pocakban, remélem ez jó és nem sértődik meg a kistesó :)

Babszi
nagyon drukkolok :) érzel valamit?

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Babszi!
Jobb lenne ha most amennyire csak lehet szépen ,illedelmesen,de távol tartanád magadtól azokat akik ennyire betegeskednek körülötted!Én biztosan megkérném őket arra,hogy valóban távolabbról drukkoljanak!Legyél határozott!
Tegnap Katánk mellett elaludtam fél -12ig,így még volt dolgom utána a konyhában,ezért kerültem későn a géphez.De nem ritka,hogy nagyon későn végzek mindennel! :wink:

Hbzs,Ágnes!
Igen,már gőzerővel lázban égnek a gyermekeim az ünnepi készülődéssel kapcsolatosan.Barninkat tavaly még nem nagyon érdekelte a dolog ilyen mélyrehatóan,de idén úgy tűnik,mindenben szeretne segíteni.Most éppen azon megy egymás között náluk a latolgatás,hogy kinek hoz egyáltalán valamit a mikulás! 8) :lol:

Ágnes!
Neked biztosan nagy megszervezést igényelnek az ünnepi előkészületek gondolom,ámbár ahogy elképzelem tuti,hogy már nagyon rutinos vagy! :wink: :lol: Ajándékok beszerzését szinte el sem tudom képzelni. :shock: :lol:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Belluska,
csak nem rosszalkodtak a gyerkőcök, hogy azon gondolkodnak, kapnak-e valamit? :lol:

i.kata
 
 


Szép jó reggelt :)
Az a nagy helyzet, hogy mégis lett ma reggelre egy "sutyi-teszt", amit párommal intéztettem. Jó korán teszteltünk egy csont negatívat. No igen. Mivel nem éreztem semmi extrát csak idegeskedést, a végére akartam járni a dolognak, és bár holnap lenne a naaaaagy teszt-nap, mi ma túlestünk rajta. Mivel negatív, futunk még pár kört - elszaladunk ma a Bálint Analítikába egy szúrásra, aztán tesztelünk még egyet vasárnap vagy kedden. Valójában ebben a részében már tényleg nem hiszek, de csak így lenne teljes a kör.
Terveim a következők: holnap telefon, és megpróbálom kifaggatni Sipos doktort, hogy hol is csinálnak olyan petefészek-kapacitást felmérő vizsgálatot, és hogyha az nem hozza a kedvező dolgokat, kapok-e valami olyan sorszámot, amibe még nem merülnek bele a petefészkeim :) Januárban fagyizunk, márciusban lehet befizetünk fizetősre, addig meg össze kell szednem magam, és a kiskölkökre gondolni az iskolában - jól elmaradhattak matekból. Ez van sajnos.

Belluska, nagyon reális amit mondasz, csak sajnos kivitelezhetetlen. Nincs grammnyi megértés se ilyen szempontból.
babszi
 
 


Kata, mesélnél nekem a fagyis beültetésről? Van egy-egy 8-7-6 sejtes fagyasztottunk...
babszi
 
 


babszi :cry:
akkor hajrá fagyi!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Jobb reggelt!

Babszikám,
annyira sajnálom. De azért hátha még mutat valamit a vérvétel.
Az utolsó fagyisunk az úgy nézett ki, hogy előző ciklus 21. napjától (de ebben most nem vagyok biztos, hogy ekkortól) indult a decapeptyl, aztán 3. nap környékén bekapcsolódott az Estrofem. Menni kellett talán 1-2 alkalommal uh-ra, ahol a mnyh-t nézik csak. A feltételezett peteéréstől bekapcsolódott az utrogestan, és onnan számítva annyi nap múlva volt a beülti, ahány naposak a picik. Az, hogy hány ébredt fel a fagyiból csak aznap derül ki közvetlenül a beültetés előtt.
Nem vagyok biztos a decában és az estrofemben, hogy mikor kellett kezdeni őket, de este meg tudom neked nézni otthon (persze ha hazajutok).

Én lent vagyok Tbányán dolgozni, és itt szép nagy hó van, az autópálya persze hókotrót nem látott, de lejutottam. Kissebb fajta koripálya van erre:-)))

i.kata
 
 


Babszi
nagyon sajnálom :(

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Babszi,
megjött már a vv eredménye?

i.kata
 
 


Most jött meg az eredmény:
BHCG 1 mIU/ML

Ennyi. Ez a kóbor vajon honnan jött??? Ez ha duplázódna is nullához közeli lenne...
babszi
 
 


Babszi,
erre az értékre mondják, hogy biokémiai terhesség, nem? Lehet hogy elindult valami, de már ürül is ki a hcg a szervezetedből :cry:

i.kata
 
 


Babszi! Nagyon sajnálom, és tudom ez most talán nem a legjobb, azért fogadd szülinapi köszöntőmet....
A petefészek vizsgálatot az AMH-t leírtam Neked azt hiszem, hogy az ÁNTSZ labor kft csinálja, a Podmaniczki utcában Pesten.

Belluska, hát szervezés az van az ajándékok körül.....most még nem koncentrálok rá igazán, majd 10-től. Összeírás, vásárlás neten, aztán a maradék áruházakban és boltokban együtt a sütés-főzéshez való bevásárlással....


Pusz.....

Á.
ágnes13
 
 


Babszi,
megnéztem, decapeptyl csak a 4. naptól volt, nem a 21-től. :lol: Az Estrimaxot nem részletezem, de időszakosan változott az adag, és az utró nekem konkrétan a 16. naptól indult.

i.kata
 
 


Babszi!
Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Kata!
Hát igen mikor nagyon rosszalkodnak a kicsik,akkor megtárgyalják,hogy mi lesz a következménye egymás között.Barnit látni kellene olyankor! :lol: Amúgy most két napja nagyon jól viselkednek. :wink:

Ágnes!
Szuper,hogy az interneten is sok mindent betudsz szerezni,azért azzal gondolom sok időt és energiát megspórolsz.Én is most pár napja vettem meg Katus barátnőjének a neten a lovacskás pulcsikat,mert nem járom be a fél világot miatta.Sikerült,remélem jövő héten megérkezik majd.De amúgy csodás lehet ilyen nagy családban ünnepelni a karácsonyt. :P

Zsuzska!
Úgy szeretnék fotókat látni a nagyfiúról,aki már elmúlt 1 éves!Légyszi,légyszi! :wink:

Mindenkit puszilok!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Babszi!
Annyira sajnálom!!!! :cry:

Kép
hbzs
 
 


Babszi!
Gondoltam benézek, mert pénteken nem nagyon volt időm. A munkahelyemen áll a bál, az sem biztos hogy januárban lesz hová visszamenni, na mindegy!
Jobb hírekre szerettem volna jönni :( Nagyon sajnálom, de örülök, hogy van fagyiban babátok!!! Drukkolok, hogy sikerrel járjatok!
sonjus
 
 


Babszi!
Én is nagyon sajnálom... :cry: De annak nagyon örülök, hogy három csodaszép fagyibabátok van, simán lehetsz ikres kis mami is, sőt tripla ikres is... :wink: :lol:

Tündérlétra!
Még nem jön a csodababa... :wink: csak megtetszett ez a vonalzó, jó látni, hogy mennyi idő van még Nati első szülinapjáig. :P :P :P

Nálunk már tegnap este járt a Mikulás, mert csak ekkor ért rá... :wink:

Íme néhány fotó:

Nati első reakciója...

Kép

Majd a második...

Kép

Végül...

Kép

Minnie sem maradhatott ki az ajándékosztásból... :P De ő megilletődött a Mikulás láttán... :lol:

Kép

Mindenkinek BOLDOG MIKULÁST kívánok!!!

Kép

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Minnie!
Nagyon cuki Nati baba,a második képen különösen! :P
Minnie-n látszik a két lépés távolság! :lol: :wink:
Nálunk is járt ma reggel a télapó,de csak az ablakban lerakta a cuccost! :lol: :lol: :lol: Felpakoltam hajnalban az ablakba az ajándékokat,és arra kelt a család,hogy Barni mesekönyve lezuhant,hát gondolom akkor távozott a télapó! :wink: Ismét örültek a virgácsnak! :oops: :lol:

Mindenkinek Boldog Mikit!!!!!!!
Kép

Sonjus!
Ennyire rossz a helyzet a melóhelyen?Nagyon sajnálom,de azért remélem rendeződnek majd a dolgok!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


sziasztok,

minnie, nagyon cuki Nati és Minnie :) köszönjük, hogy feltetted ezeket a képeket, olyan jó látni :)

mindenkinek boldog Mikit, rakok egy táblát is:
20101205

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Boldog Mikulást mindenkinek

Minnie
Nati egy tündér :D

jaj csajok
ma délután az utro maradéka olyan furán távozott, rózsaszínes árnyalatú, pedig még csak a ciklus 23. napján tartok, ET+9 :( volt már valakinek ilyen tünete?

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Szilva!
Holnap tessék jönni ám,hogy mi volt a konzin! :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Fitie,
nekem volt, amikor beágyazódás volt, bár nálad szerintem az már késői lenne. De nagyon sokszor hallottam már, hogy az utró irritálja a nyálkahártyát, de ez teljesen ártalmatlan :wink:

Minnie,
nagyon cukker a kiscsaj:-)
Látom nagyon jó dolga van Minnienek is, hogy kapott csomagot:-) Jövőre beutalhatom hozzátok az enyémeket is? :wink: :lol:

Belluska,
na mit kapott végül a 2 rosszcsont a virgácson kívül? :lol:

i.kata
 
 


belluska, igenis, igyekszem majd :lol:

fitie, én nem tudom :cry: remélem, semmi jelentősége nincs, és minden OK odabent +++++++++++++++++

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Születésnapot kívánok a mostanában ünneplőknek!Kata,neked is!!! :D

Gyerkőcöknek remélem tele a csizmája!Boldog Mikulás napot nekik!

BEUSKA!
NAGYON SOKAT FOGOK MA GONDOLNI RÁTOK!!!!!!IZGATOTTAN VÁROM A HÍREKET!!!!!DRUKKOLOK,HOGY CSODÁLATOS ÉLMÉNY LEGYEN A KICSIK SZÜLETÉSE!!!!!!!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Minnie, Nati baba gyönyörű :)

Fitie, nagyon drukkolok!

Beus, gondolok rád én is!

Kép
babszi
 
 


Kata!
Boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!!! :P
Kép

Mesekönyvet kaptak(imádják még mindig),adventi naptárt,társasjátékot,és nasit :lol:

Ancsa!
Hogy vagytok?????

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Kata!

Kép
babszi
 
 


Kata!
Boldog szülinapot :) Milyen jó, hogy ennyi ünnep van mostanában :)
Kép

Belluska!
Sajnos fogalmam sincs, hogy lesz-e munkahelyem jövőre is :(
sonjus
 
 


sziasztok,

kata, isten éltessen sokáig :)

Kép

beus, ezermillió drukk!

ancsa, hogy vagytok? írj egy picit magatokról, légyszi!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok jókívánságot!:-)

Beus ma szül?

Sonjus,
nagyon remélem hogy melóhelyeden minden jóra fordul. Nem lehet így egyszerű az év vége. :?

Belluska,
akkor nagyon jók lehettek, ha ennyi mindent kaptak:-) Diafilmeket nem szeretik? A barátaink kisfia egy időben nagyon odavolt értük, vittünk is neki egyet, ami mint kiderült jó hosszú volt, erre a kissrác megszólalt, hogy milyen rendes a Kata, hogy ilyen hosszút választott neki :lol: A szülő gondolom már kevésbé örültek :lol: :lol:

i.kata
 
 


kata, elméletileg igen, ezt 22én
[quote="beus84"]
írta:
beus84Én amúgy jól vagyok, már elég nehéz a pocak.Nagyon barátságos itt mindenki, tényleg ki lehet bírni.Dokival megbeszéltük, mikulás hozza a babákat:D
Már csak 2 hét, szóval 5 hét bent fekvés után mehetek haza:)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Hoztam a nagy örömhírt!!!!!

Megszületett ma Bence Barnabás 3040gr.-al és Vivien 2520gr.-al egészségesen,mindketten jól vannak!!!!!!

Beus!
Nagyon-nagyon gratulálok családom nevében is !!!!Jó egészséget,sok örömöt a picikhez !!!
Kép


Remélem hamarosan kapunk majd képet is a kis csöppségekről! :wink:

Kata!
De szeretik a diafilmeket is,régi én korombeli vetítőnk van! :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


beus, szívből gratulálok, jó egészséget kívánok az egész családnak, és ha lesz egy kis szusszanásnyi időd, nézz be :)

Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


és persze belluska, köszi a hírhozó szerepedért :*

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Beus!
Gratulálok, jó egészséget, sok-sok tejecskét :)
sonjus
 
 


Beus, szívből gratulálok, és minden elképzelhető és elképzelhetetlen jót kívánok az egész családnak sok sok szeretettel!!


Kép Kép
babszi
 
 


Sziasztok

Beus
Gratulálok nektek! Sok boldogságot, minden jót kívánok, Isten hozott Bence és Vivi :D
(a másik fórumról ahová járok, tegnap született egy kislány. Ő is a IIes női klinikán, még az is lehet hogy egy szobában vannak az anyukák :D )

Kata
Boldog szülinapot :D

Kép

remélem hogy tényleg csak az okozza a tüneteket, hogy az utro irritál. Egyébként semmi más tünetem nincs, nem érzek semmit, múlt héten eléggé be voltak durranva a petefészkeim, mindkét oldalt éreztem, most már szerencsére az is jobb lett. Már csak pár nap a tesztig :lol:

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Boldog Mikulást mindenkinek!


Kép [/img]
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Kata és babszi: Utólag is Boldog szülinapot nektek!
Kép


Beus: Gratulálok a babákhoz,sok egészséget és sok tejcit kívánunk!
Kép
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok,

nem volt ma semmi extra a konzultáción, bár eléggé feltéptem magam azon, hogy központi téma volt, hogy hány kiló vagyok :evil: :evil: :evil: :evil: na mindegy, ez itt OFF.
holnap megyek a diabetológiára, szerdán visszatelefonálok az eredménnyel. L-nak még hátravannak andrológiai vizsgálatok, azok eredményével szintén vissza kell majd szólni. a 24. napi vv eredményem szar lett, a 3. napi jó (nekem az lh kicsit alacsonynak tűnik, de mindjárt utánanézek). a doki szerint nem ovuláltam.
nagyjából ennyi.

aki volt második (vagy többedik) konzultáción, kellett fizetni érte?????????????????

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Beus!
SZÍVBŐL GRATULÁLOK!!!!NAGYON SOK EGÉSZSÉGET ÉS BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!
Kép

Milyen kis ünnepi babák!Nyuszival költöztek be,Mikulással meg ki! :lol:
Úgy várom a képeket!Biztos nagyon édes kisbabák!

Köszönöm az érdeklődést!Jól vagyunk,köszönjük!Van egy kis méret különbség a babák között,ezért jobban oda kell figyelni majd rájuk!Egyre biztosabb a vegyes páros! :D :D

Továbbra is figyelek és drukkolok!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 



Kép
Kép
tündérlétra
 
 


ancsa, gratula vegyeskékhez :)
vigyázzatok magatokra, reméljük, a méretbeli különbség nem okoz különösebb problémát (beuséknál is 500 g-mal kisebb a leányzó, és minden OK :))

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?