Új privát üzeneted érkezett!

Szasztok!

Lois remélem hamar kinövi mert elég vicces mikor lerántja rólam a gatyát!(és épp mosogatok tovább gatya nélkül)

Jajj a Gréti sztorin nagyon jót nevettem!
Remek répapa!!!!! :lol:

Nani ruhacsomag szuper!!!! :wink:

Van egy bal alsó egyes fogacskánk lázzal sajna!
Mikánnak amúgy jó a kedve és jól is eszik hála!

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,
gratu a fogacskához! Most már majd szépen jön a többi is. :lol:
A mosogatás így érdekes lehet. :lol:

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


Nani!
Sajnos nincs mihez gratulálni. Eddig igazságügyi alkalmazottak voltunk, most átraknak minket, nettó 30 rugóval kevesebbért (mármint ez nálunk családilag 60 mínusz, pasim is itt dolgozik).
De a fejfájást részint ez okozta, mert természetesen hivatalos forrásból senki nem mond semmit, és fullra átszerveznek mindent. Kb. a választások óta vannak ilyen-olyan híresztelések, de biztosat nem tudunk.

Lili!
Nem tudom, okosabbak leszünk -e. De ideje lenne mondani valamit...

Rani!
Mintagyereked van! :DDD Enyémek is mindig akkor rendetlenkednek, amikor épp próbálok valamit csinálni, és nem velük foglalkozom.
vovanda
 
 

 
 

Vanda!
Bakker, sajnálom, dühítő lehet :? Nem kompenzálnak titeket valahogy? Mintha tegnap ilyesmit hallottam volna....

Rani!

jaja, ismerős a szitu, ha valami játszósgatya volt rajtam, énFiam is simán lehúzta rólam :wink:
Fogacskához gratula :D

Lili!
Biza akkor nyüsztetni kell, enyém is utált hasalni :?
Igen, a mozgásfejlődési fokozatoknak meg kell lenni, a mászás nagyon nagyon fontos. Sosem fordult még át? Egyszer sem?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó!
Répaapó :D
Rajzolás :arrow: Nem semmi :shock: Mi még meg sem próbáltuk :oops: Ellenben a Kölköm egyfolytában megszerzi a céges bélyegzőt és előszeretettel dekorál vele mindenhova... parkettára, falra, szekrényre :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ezeket másis fórumba készítetttem, de akkor már Titeket is boldogítalak vele :oops:

Téli Zétényem:

Decatlonos hógatyómban:
Kép

Anyavette overall:
Kép

3-as számú hóruhám:
Kép

Ezt meg eltettük hórihorgasabb időkre:
Kép

És bocsi mindenkitől, akit untattam ezzel a téliruha-agymenésemmel :oops: :oops: :oops:

Motorozós KisPasim:

Szép időben:
Kép

Car időben:
Kép

És az új verdám:

Kép

Eldugultam :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Babák édesek!

Vanda, hát szar és akkor a cafetériáról, a szar adórendszerről meg nem is beszélve és még sorolhatnám, jövőre nekem is nagyon szar lesz mint k.tisztviselő.
Vendég
 


LOis, nagyon édes és tök jó rucik!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba nagyon jük a képek!
A rucik nekem is nagyon bejönnek!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois!
Nem kompenzálnak. Az új adórendszer miatt nem lesz nagyon gázos,de erre nem tenném még a nyakam, ugyebár a puding próbája az evés.

És Zé tüneményes!!!

Hunci!
Cafetériáról és egyebekről még szót sem ejtettek, szóval boldog tudatlanság. :S
vovanda
 
 


Ranikám!
Ezek az én képeim, szóval ezennel a Babának írt mondatodat elkobozom :wink:

Baba!
Köszi :roll:

Vanda!
A franc, sajnálom :?
Közben már eszembe jutott, olyasmit olvastam, hogy azokat kompenzálják valahogy a közszférában, akik az új adózás miatt kapnának kevesebbet.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois,
nagyon édes KisPasid van!!! :lol: Divatbemutató tök jó!! :lol: Fotogén KisZé.
Domi sajnos még egyszer sem fordult át. Már tök ideg vagyok. Hasalást viszont kezdi megszokni. :wink:

Vanda,
:twisted: ez tényleg nagyon sok pénz havonta.

Lili

Kép


Kép

Kép
lili77
 
 


sziasztok!

Lois, jók a téli rucik, na meg benne a gyerkőc! Már egész fésülhetőre megnőtt a haja, fiúsodik. :D

Vanda,nem semmi lesz : 3 gyermek+ meló. :shock:


Nő a gyerekem......állandóan a gyomromon csücsül. Enni se hagy túl sokat, feszíti a cickó és köldök közötti részt. Olyankor "lesimogatom", helyezkedjen lejjebb is. Kell még néhány hét mire leszáll, addig 'hadakozunk'.
33+4
nani72
 
 


Sziasztok!
Nagyon fáradt vagyok, így nem igazán tudtam megjegyezni a hozzászólásokat mitóta nem voltam, mégha nem is volt oly sok. Ne haragudjatok!

Rani!
Gratulálok az első fogacskához! littinek is kilenc hósan lett az első. Egy évesen négy foga volt, most meg 12. Szerintem behozta magát. Olyan vicces ahogy belelátni a szájába és itt ott fehérlik. :)

Vanda!
Én nem szoktam borúsan látni a jövőt, de most valahogy olyan rossz érzésem van, pedig hol van az még hogy dolgozni fogok. Nem is tudom érdemes e visszamennem a munkahelyemre, annyira alul fizetnek és sokat is kell dolgozni. Egy pozitívuma van csak, hogy nincsnek bunkó kollégák, nem fúrnak, nem piszkálnak.....
Azért remélem, hogy nem lesz rossz nektek a "kihozatal", ha már minden világossá válik.

Lois!
Kis Zé továbbra is naggyon menő kis pasi. Tök jók a téli cuccai. Én még egy kiskabáton, meg egy termo együttesen kívül semmit sem vettem. :oops:
Kismotorozás nálatok mikor kezdődött? Litti nem mer rajta megindulni. :?

Nani!
Ezt az utolsó hónapot kicsit nagyobb türelemmel kell átvészelni. Egy jó tanácsot adnék, ha bírsz, akkor minél többet aludj!!! :wink:
Egy ruhacsomagnak én is bármikor örülnék. Majd meglátod egy vagyont kell rucira költeni.

Niko!
Gétikee szuper ügyes, hogy így beszélget. :)
Nálunk egyenlőre a következő a szókincs: apaapapapa, mammamam, anyanyanya, hamm, nem, tata, tátá, és tcitci ( ez lenne a cici, de nem tudom hangutánozni, hogy hangzik :lol: )

Lili!
remélem minden rendben lesz. ne idegeskedj!!!. Litti időben átordult mindkét irányban, viszont elég ritkán csinálta. Ettől függetlenül nagyon szépen elkezdett mászni. Eyébként a mászás azért fontos, mert a tenyerünkön vannak olyan pontok amik stimulálják az agyat. Állítólag amelyik gyermek nem mászik, hanem rögtön feláll, diszlexiás lesz. Nekem azt mondta a szomszédunk, akik így jártak. de nem tudom ez így igaz-e. Mindenesetre ne idegeskedj előre, főleg ha nemtanácsoltak más egyenlőre, csak a hason fekvést. ja és Litti is keveset feküdt hason, kimondottan utálta.

Na rólunk kicsit.
Melitta is átesett az enyhe 15 hós utáni betegségen, láz, torokfájás, nyágösködés kiütések és nem alvás. És emellett jön most is egy fogacska, úh. ezekhez párosult egy kis hasmenés és enni-inni nem akarás. Szóval múlt csütörtök óta tegnap este aludtam kicsit jobban. zé' vagyok fáradt.
Viszont nagyon szépen kirakja Cila-- Milácskám a képkirakókat. annyira kis ügyes. ha kétfélét összekeverek neki, akkor is tudka melyik melyikbe való. :)
Majd én is rakok pár képet, de most már megyek zuhanyozni.
Legyen szép hetetek!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Lois!
A gyerekteleneket kompenzálják, ők buknak az új adó miatt minimális összeget. Nekünk elvileg elég szép adókedvezményünk lesz. Új fizu nem az adó miatt lesz. Ez másik bértábla. Eddig a bírói alapfizetéshez igazodott a miénk is.

Nani!
Ne is mondd. Tiszta para vagyok, de nincs választásom. Az már tuti, hogy heti 3szor a szitter fogja összeszedni a gyerekeimet bölcsiből-oviból...
Gyomron csücsülő gyerek: én az ikrekkel a végén már fogytam. nnyira összenyomták a gyomrom, hogy nem tudtam enni.

Kat!
Litti nagyon ügyes. Daninak végre kinőtt az összes szemfoga, viszont a jelek arra utalnak, hogy elkezdte növeszteni az utolsó rágófogakat (csak tipp, nyúljon be a szájába, aki akar, én tuti nem fogok, harap a kiskutya).
vovanda
 
 


Sziasztok!

Lois bocsi igen a neked akartam írni multkor de kkicsit szét voltam csúszva! :oops: :lol:

Köszönöm a fogacskák gratulációit, tegnap volt kinn a dokinéni és azt mondta jönnek a felső fogak is, szóval kb most 5 foga jön a gyreknek egyszerre!!! :roll:

Nani drága szupi lehet, hogy szinte enni se tudsz!
Már csak pár hét és jobb lesz!
Azért szavad se lehet ha ném cirógatással ki tudtok eggyezni!!!

Katerína sajnálom, hogy csajos beteg!
Nagyon ügyi a kirakókkal!! :wink:

Vanda nem semmi szupi lehet családon belül minusz 60-an!
Azta azért ez nem semmi!!
(igen tudom a legroszabb a bizonytalanság!

Mi megvagyunk Milánnak torokgyuszija van sajna!
Nagyon köhög bár már jobban van!
Ugye írtam már jön kb 5 foga!
A járássegítővel repeszt a lakásba el se lehet kapni!!! :D
(most épp az üvegasztalt rágja és kopogtat az egy szem fogacskával ami látszik :lol: )
Én is dobok egy pár képet ha nem gond!
Igyekszem gyakrabban jönni de kezdek Karika készülődni recepteket gyűjtök és kezdem a mézes sütését is!
Olyan jó, hogy holnap már Decembert írunk!
Jipííííííííííííííííííííííííííííí!!!

Kép Huncut

Kép Téli batyu

Kép Téli cucc

Kép Táéi cucc 2

Kép Anyával

Kép Mamánál

Na ahogy Lois írná eldugultam :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nagyon cuki pofák ezek a bébik!

Vanda, azért azt hatszor gondoljátok meg, ki veszi igénybe a gyerekkedvezményt, leginkább mert módosultok k.tisztviselővé.Értem ezalatt, hogy a mai adórendszer mellett kinek hogy nő a bére, kinek mit ígér az átalakítás stb stb, mert mi most módosítottunk a csp jogosultján, mert jobb, ha az uram veszi fel, én lemondtam róla és így tényleg 10 ezret kapok...A magánnyugdíjon agyaltok?mi igen...nagyon is...de valszeg megvan a válasz, csak várunk a tv-re.
Vendég
 


Rani!
Kisfickód irtó vagány!!!

Hunci!
A napokban fogjuk intézni, hogy a pasim kapja a családit (ezért is kellett összeházasodni, mert Balu után csak így kaphatja), még reménykedem a csodában, hogy hátha mégis 6 órázhatok (nincs semmi alapja, csak ugye a remény hal meg utoljára).
Magánnyugdíj: hogy virágnyelven fogalmazzak: nemigen harapdálhatom a kezet, ami enni ad... Szóval nem érzem, hogy lenne választásunk. :?
vovanda
 
 


Vanda, akkor ti is ezt játszottátok ki :lol: Jó kis hézag a rendszerben.egyébként pedig választás mindig van.
Vendég
 


Helló csajok!

Esik a hó, babáknak, mamáknak jó szánkózást!

Én meg kihalászom a csizmám a szekrényből. :D
nani72
 
 


Szasztok!

Nani csak óvatossan ha kimerészkedsz!!!
Ez persze mindenkinek mondom baromira csúszik!

Köszi Vanda tényleg elég pasis!! :D

Mi meg vagyunk Milánnak most elég rekedt a hangja de amúgy jól van!
Kapja aköptetőt és a homeós gyogyikat!
Még szívni kell sajna az orát is de láza nincs hála étvágya viszont van!
Tegnap apa felé tettünk egyedül 3-om lépést!!!!!
(na persze anya nem látta mert épp fürcsivizet csinált, ilyen az én formám) :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Elveszett skrisz jelentkezik. :wink:

Rani, gratula a fogacskához, és jobbulást Milánnak.

Lois, irtó jó kispasid van! Nagyon dögös a téli cuccokban meg az új verdában.

Nani, látom megy a babavárós készülődés! Már mindjárt jön!!!

Vanda, közszférához no comment.... :? Szemfogakhoz gratula, rágókhoz részvétem. :wink:

Lili, ne idegeskedj! Minden rendben lesz.

Katerina, jobbulást a picúrnak!

Baba, nemtom mikor megyünk. :oops: Remélem cici javulgat, Fannika növöget!

Nikó, nem semmi, hogy beszél már Gréti! Az enyém csak gagyog, nyervog. Nyoma sincs szavaknak. :D De azt nagyon jól nyomja.

Nálunk jön a 15. fogacska. Jobb alsó szemfog. Már csak napok kérdése és kibújik. Már fehérlik a fogíny alatt. Két napja hajnalban kelünk, nem tudom miért. Nem sír Eszti, csak felébred. Fent van másfél-két órát, aztán visszaalszik. :roll: Kezén piros kiütések vannak, holnap viszem bőrgyógyászhoz. Szerintem gomba vagy ekcéma. Nem is tudom, melyik a rosszabb. :? De nem vakarja, csak ott vannak a kiütések. 15 hós oltást minden tünet nélkül megúsztuk. Dióhéjban ennyi.

skrisz72
 
 


Sziaszok!

Szakada hó anyuk és kismamik nagyon vigyázzatokha kimentek nagyon csúszik!!!!!

Skrisz kíváncsi vagyok mi van Esztike kezével írd majd le mit mondott a doki!!!
Gratula nektek is 15. fogacskához!!!

Lányok akik szeretik a Cherokis cumókat azoknak írom , hogy 30% kedvezmény van most egy csomó mindenre (Budaörsi Tesco) de tuti akkor az összesbe van!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Rani, azt nem is írtam, hogy nagyon jók a fotóitok, főként a közös képetek Milánnal! :wink:

Skrisz,jó és gyors! fognövesztést Esztilánynak!
( a tortádat megkóstoltam volna) :)

Babika, jól vagytok???

Én ma dolgozom kicsit, anyum séróját belövöm :lol: , és leeresztem a hűtőt,hogy az is meglegyen.
nani72
 
 


Nani, azért nem írok, mert carul vagyok még mindig/már megint. A tej visszatért hidegrázásom van, stb...ááááááááá :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Megjöttünk a bőrgyógyász nénitől. Semmi komoly. Valami vírusfertőzés szövődménye. 4-6 hét alatt múlik el, kaptunk rá szárító és hidratáló krémet. A biztonság kedvéért felírt még a dokinéni Fenistil cseppeket is, ha esetleg viszketni vagy terjedni kezdene. Egyenlőre csak Eszti kézfején van, de elvileg jöhet a törzsre is. Remélem ennyivel megúsztuk.

Babikám, te egy ősanya vagy, már ami a tejet illeti! Nemhogy apadna, most meg visszajön? :shock:

Nani, nagyon finom volt a torta. Büszke vagyok magamra. :oops: 8) :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz szupi, hogy semmi komoly nincs Esztike kezével!!
Jipppíííííííííííííí!!!

Babán nagyon sajnálom már szegény cicidet, bocs hogy ezt írom, de te egy hős vagy!!
Kitartást!!


Nani köszi a kép dícséretét!!! :wink:
Milán jövőhéten megy elösször profi fodrászhoz egy kis ígazításra!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Lois:

nagyon szuperek a téli ruhák és ez a babakocsi is nagyon jó és nem is beszélve KisZé-röll, hogy milyen helyes. :D Azt hiszem elcsavarja majd a csajok fejét.

Katerina:

remélem Melitta meggyógyult már és te is ki tudtad magad pihenni valamennyire.

Vanda:

Sajnálom, hogy nem úgy alakultak a dolgok ahogy szeretted volna.


Rani:

De édes Milán és már milyen nagy! Fogacskákhoz gratula.

Skrisz:

Nem semmi 15. fog azta..... Grétinek most bújik a 9. foga bal fent a rágó és a többi rágó fognál is meg van duzzadva az íny.
Jó, hogy semmi komolyat nem talált a Dr. néni.

Baba:

Sajnálom nagyon és remélem most már hamarosan rendbe leszel. Nem is tudom, hogy bírod ezt az egészet . Minden tiszteletem a tiéd.

Rólunk:

Fogacskát írtam, hogy bújik, változatlanul dekorál a kis asszony ahova éppen gondolja. Ma voltunk picit szánkózni de közölte a hó az dideg és mem ó. Ha ráesett a hópihe csak azt hallottam: jujuj dideg. Na ennyit a nagy havas sétákról. Így nem is maradtunk lent sokáig mert nem érezte jól magát. Kicsit náthás lett próbálom kikúrálni mert 9.-én oltást kap. Az orrszívás alatt üvölt és azt sírja: iga nem páj. Komolyan a szívem szakad meg ilyenkor.
Rakok pár képet én is:




Kukucs!
Kép


Nézem a mesét......de csak ritkán.
Kép

Öltözök:
Kép

Kicsit kicsi de azért jó:
Kép

Jó vagyok?
Kép


Boldog Mikulás várást mindenkinek!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, már nagyon nem bírom. Csajok köszi az együttérzést. Remélem, nem kell újra megműteni.4 hetes volt picikém, mikor mellgyulladással kezsődött, 6 hetesen műtöttek és tegnapelőtt volt 16 hetes a baba. Szóval kissé régóta tart és nagyon-nagyon elegem van. Túl sok a fájdalom már, néha úgy érzem, bekattanok. A Bromotól, vagy ki tudja mitől erős fejgörcseim vannak, szédülök, látászavaraim vannak stb...néha nagyon kikészülök már és cska sírok..nem így képzeltem ezt az egész anyaságot, ez már nagyon nem fair az élettől...kelelne már egy kis nyugalom, boldogság..
F. viszont imádnivaló. Hangosan kacag, gügyög. Már eszünk almát és sütőtököt. A tök a kedvence. Egyenlőre én készítem neki, nem bébiétel, hanem saját. Tejci jan.9-ig kitart napi 1 alkalommal adva. Mikuláskor 2 szuris oltást és a Rotát kapja, kedden csípőszűrés.
Nemsokára 6 kg!

Mindenkienk puszi. MAjd ha jobban leszek, írok mindnekinek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nikó!
Látom, Gréti is nőből van. :D
Nekem a két gyerekem kétféleképpen tolerálja az orrszívást. Réka üvölt, alig lehet lefogni, Dani meg leszívja magának....

Baba!
Nem tudom, mit írjak neked... Tudom, milyen rémes az állandó fájdalom. Remélem, most már hamarosan rendbe jössz.
vovanda
 
 


Megszületett december 2-án Sannah babája, Zétény.
64 cm és 4499 g! :shock:
Vendég
 


Gratula az óriásbébihez!!!
vovanda
 
 


Én is gratulálok!
Nanim, te jössz! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hunci... :shock: :shock: :shock:

Sannah, nagyon sok boldogságot kívánok! Nem mindennapi méretek! Isten hozta "kicsi" Zétényt! :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Sannah, gratulálok, jó egészséget. sok boldogságot és tejcsit kívánok! Nem semmi méretek!!! :shock:

Baba, a sok szenvedésedre már nincsenek szavak :cry: !

Lois, Niko, Raniko babák gyönyörűek!!!

Szerdán voltunk csípő kontrollon, uh-val is megnézték, ok volt. Legközelebb februárban lesz kontroll.
Védőnőt is meglátogattuk 5900g, 61cm volt.
Aztán torna következett, végig ordítva. :( DE! Már most látványos a fejlődés (nem domináns már a jobbra fordulás), szépen elvan hason is.

Nálunk már ma járt egy "kismikulás" is!

Kép

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Bols, de édes!

Baba, sajnálom.

Krisz, miért raktad oda nekem azokat a szmájlikat?Nem értem:)

mi is túl az első Mikuláson.pénteken volt a hivatali.holnap buli és délelőtt Mikulás, hétfőn buli , kedd Mikulás, szerda bölcsis Mikulás.Ő már abban a korban van, hogy nagyon élvezi, énekel stb.
Vendég
 


Jó reggelt!
(vagyis jó hajnalt!)
Úgy tűnik már ez mostantól mindig így lesz? , hetek óta hajnalban kelek / ma is 2.30-tól fent vagyok/ , olvasok,netezem,zenét hallgatok,ilyesmik.....aztán reggel 1-2 órát alszom.
Nem tudok egybefüggően szunyálni, no meg a wc-t is kell látogatni.

Sannah csapatnak nagy gratula!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy lett ez a gyerek ekkora!!!!!Hatalmas kisfiú!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(szinte "ijesztő" méretekkel rendelkezik)

Baba, nagyon sajnálom, hogy ennyire nehezen megy a javulás.
:? Doki mit szól? Tud valami okosat, bíztatót mondani?
F.baba mosolya legalább kárpótol. Olyan cuki.

Bols, olyan helyes Peti a csokimikulások közt. :D

Hunci , ennyi találka a Mikulással??? :)
A végén 'mikulás-zavara' lesz a mai gyerekeknek. :lol:
Cipőt pucoltattál vele?

Nikó, olyan szép haja van a kicsidnek, imádom a vörös ( vöröses szőke) hajat. :wink:

Tegnap elhoztuk az ismerősünktől a babaágyat, ma szerelés lesz.
Annyi szép ruhácskája lesz a kicsinknek,szivet melengető.
Mellszívót és légzésfigyelőt is kaptunk,meg sok apróságot.

puszi, 34+3
nani72
 
 


Nani:semmit.Szedjem a gyógyszert...

Bols, édi Péterke, emnnyi csoki!! A miénknek is ma jött a Mikulás, mert apa holnap dolgozik és akartam, hogy lássa az örömét! Mesekönyvet, csörgős labdást és csőrös poharat kapott. Élvezte! A világítós színes angyalkát is szereti az ablakban.Édes!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bols!
Tüneményes Mikulásod van!

Ezek meg itt az enyémek:

Diadal (Dani megszerezte a távirányítót):

[törölt kép]

Csokizabálók:

[törölt kép]


[törölt kép]


[törölt kép]

Hóemberek kakasó csigával:


[törölt kép]

Mikulással:


[törölt kép]
vovanda
 
 


Nanikám!
Nemalvásról nem tudok nyilatkozni, én jól aludtam az utolsó pillanatig :oops:
Zétény haja :arrow: Ááá, már meg van fodrászolva, köv. héten már másodjára fogom vágatni neki. Hátul már tök hosszú volt. Meg hát fiam van vagy mi a szösz, legyen pasisérója.

Lili!
remélem forgolódás azóta haladt valamicskét :roll:

Katerina!
Motorozás :arrow: Szeptember elején ült rá először, de utána megint nem jó darabig, októbertől már vígan motorozott a lakásban, úgy egy hónapja kezdett vele száguldozni kinn is. Azóta visszük mindenhova.
Mászás és nyomáspontok összefüggéséről nem tudok, én úgy tudom azért fontos a mászás elsajátítása, mert nagyon komplex mozgásforma, teljesen össze kell hozzá hangolni a négy végtagot, a jobb-bal használatát, nagy fejlődési ugrás ez az agyműködésben. Ezért hathat ki az elmaradása a későbbiekben rengeteg mindenre.

Vanda!

Értem ám, másik bértábla :arrow: Szívás
Srácok nagyon szépségesek :D

Rani!
Képek csudaédesek, a közösön annyira szépek vagyok :)

Skrisz!
15.-ik fog :arrow: Hűhaa :)
Mi még mindig a 11 és félnél dekkolunk, de már nem türelmetlenkedem, annyira gyorsan kijött ez a négy őrlő :)
Én fiamnak az szája körül pattog ki mostanában a bőre :?

Nikó!

Képek tündérédesek :D Gréti vörös haját imádom!
Ezt a kukucsolós pózt az én fiam is előszeretettel preferálja, főleg pucéran a pelenkázón :roll:
Hó egyelőre nálunk sem bejövős, amíg el nem esik addig tetszik neki, ahogy beledugja kezét a hóba, akkor vernyákol, kesztyűt egyelőre nem tudok ráerőszakolni :?
De mostanában alig jutunk ki, ma is negyed kettőkor aludt el, mire felébred már sötét lesz :?

Bolsi!
KisMikulásod zabálnivaló :D :D

Baba!
Francba, szegénykém, jobbulást :?

Hunci!
Hunort Isten éltesse!!! :D

Nálunk holnap jön a Mikulás, nem volt egyszerű olyan nasikat vennem amit jó szívvel odaadnék Zéténynek, kötöttem kompromisszumokat, lesz némi bűnözés :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, köszi átadom holnapra:)

Ma volt a buli, első zsúr, jó volt.ma evett először igazán csokit, eddig nem adtam csak túrórudit, ma ehetett egy miki csokit...
torta Thomasos volt.
Vendég
 


Hunci!
Tudom ám, hogy holnap lesz, de én akartam itt lenni az első aki virtuálisan meghúzza azt a hároméves nagyfiú-fület 8) :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Thomas a király?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


loislane írta:Hunci!
Tudom ám, hogy holnap lesz, de én akartam itt lenni az első aki virtuálisan meghúzza azt a hároméves nagyfiú-fület 8) :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nem mondanám, hogy Thomas őrület van, inkább csak sodródunk..mivel nem engedek mesét nézni, azt sem tudja, ki kicsoda, én sem, igaz.Így nincs mese őrület, mert nem ismer senkit sem, akik a bölcsiseknél sztárok. Így csak mivel fiú, meg szeret vonatkozni, van egy két thomasos vonata, ezért lett Thomas a torta is, de épp lehetett volna egy dömper.
Vendég
 


Lois!
Enyémek is száguldoznak, ha csak tehetik. Mondjuk vidám, amikor elfáradnak, a fülemen motor, egy gyerek ölben.... :D

Hunci!
Boldogat a nagylegénynek!
Nálunk komoly Thomas rajongás van, Balut ugye nem nagyon tilthatom le a TV-ről. Mennyiséget-minőséget figyelem, amiket néha az oviban hallok, hogy más gyerekek miket néznek, mi ugyancsak visszafogottak vagyunk. Thomas egyezményes, azt mindhárman szeretik. Meg a Kisvakondot.
vovanda
 
 


Hunci, a hír miatt tettem szmájlikat. :lol: Holnapra boldog szülinapot a nagyfiúnak.

Lois, Eszti szája körül is kipattogott, amikor épp fogzott. Szerintem ilyenkor megváltozik a nyál PH értéke, és azért van.

Vanda, édesek a kölkök. Csokimatyik. :lol: (nálunk folyton megy a tévé...)

Bols, tündér ez a kis Mikulás.

Mi még nem csináltunk nagy Mikulásozást. Vettem zoknit, bilit. Édességet nem. Úgyis elég cukrot rakok a kajába... :oops:

skrisz72
 
 


Anya ideültetett nemtom miért..

Kép

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.12.06 11:24-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


A hó szívás:

Kép

Kép

Inkább wellnessezek:

Kép

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


boldog Mikulást a kicsiknek nagyoknak!

Lois, édesek.

Krisz, ilyen korán bili?
Vendég
 


Huncikám, nagyfiadnak nagyon boldog szülinapot!!

Loiis, KisZé nagyon édes kispasi! Mennyi ajcsi:)).

Skrisz, a zokni/bili hasonló, mint nálunk az ajcsik:)). Csokit úgysem esznek.

Erről jut eszembe! A csőrös cucc szívás. Nem iszik belőle, hanem rágja, de úgy, hoyg csikorog a gumija. Azt hiszi, rágóka. :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: