Új privát üzeneted érkezett!

Rita!
Üdv közöttünk! Drukkolok, hogy a sorszámodra már ne legyen szükséged, hanem a fizetős lombik meghozza a várva várt babát nektek! :wink:

Babszi!
Annyira édes az avatarod!!! 8)

Fitie!
Drukkolok nagyon, hogy hamarosan igazi, "babás" hányingered is legyen! :wink: :lol:

Kép
hbzs
 
 


Jaj, már megint nálam van a laptető... :oops: :lol:
Babszi és Fitie! Legyen elsősorban a tiétek - és persze mindenkié, aki még babaáldásra vár!!! :wink: :lol:

Kép
hbzs
 
 


kedves hbzs, köszike :)
rítá
 
 

 
 

Lojcika!

Nagy gratula Benett babához!! :)

Rita,
Csatlakozva a többiekhez: Sajnálom, hogy kétszer is át kellett élned ugyanazt! Na de majd a Forgácsban gyorsan segítenek nektek, hogy jöjjön a várva várt baba! :)

Gyorsan megosztom veletek a mai vizsgálat eredményét, ha nem bánjátok...
Nos, minden okéj! NT: 1,6, orrcsont látható. és úgy egyébként mindene látható volt, és mozgott. Imádtam! Nagyon örülünk apával! A Down kockázat 1:10364; az Edwards szindróma: 1:3343, a Patau szindróma 1:27015
Méreteit tekintve 2 nappal kisebbnek hozta ki mint a valós kora, de azt mondta, hogy ez semmi, ezzel nem kell törődni. Hát ha ő mondja, akkor megnyugszom. :) Mindjárt csatolok róla egy képet.
panini
 
 


Kép csöpikénk 12+3
panini
 
 


Rita!
Köszöntelek én is téged!Mielőbbi babásodást kívánok!!!!!

Panini!
Nagyon helyes a kis picikétek és nagyon-nagyon örülök,hogy minden rendben van!

Minnie,Kata,Ágnes!
Biztosan igazatok lesz,aztán simán fog menni mindkettőjüknél az ovis kezdés!Puszi nektek! :P

Fitie!
Mikor Pepével kismama voltál voltak hányingerek?
Mennek drukkjaim folyamatosan....! :wink:

Minnie!
Tegnap nagyon eszembe voltatok pároddal,mert a mostani almapaprika borzalmas erősre sikerült(igaz én imádom),de ez most nagyon durva. :lol: :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Babszi!
Nekem is nagyon tetszik az avatarod! :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Belluskám, Hbzsm nagyon köszönöm! :)
babszi
 
 


csak egy próba - a vonalzó miatt.

nem megy, de nem adom fel! :)
panini
 
 


Panini,
gratulálok a jó eredményekhez. Ugye hogy jó választás volt a doktornő?

Ma kiderült egy volt osztálytársamról, hogy ők is lombikoznak, de ő külföldön él és ott is szinte ugyanazokat vizsgálják (köztük IR), ugyanazokat javasolják a nyálkahártya növesztésére.

Babszi,
már én is néztem az új avatarodat, remélem szerencsét hoz :wink:

i.kata
 
 


Kata,
Nagyon szimpatikus volt a doktornő! Mindent végig mutogatott, a tarkóredőt 5x!! mérte meg! Aludt a csöpség, úgyhogy fel kellett ébreszteni, mert pont szemben volt az UH-val, és nem láttunk az orrcsontot, de aztán jól nevelt gyermekként szépen mozgott, hogy lássuk mindenét. :)

Ez az IR nagyon gyakori probléma...
Ja, nem hagytam abba a gyógyszert, szerintem megvárom vele a hétfői terheléses eredményt, és hogy mit mond az alapján az endo doki.
panini
 
 


Panini,
jól tezsed, hogy szeded még a gyógyszert, kíváncsi vagyok mit fog mondani a dokid.
Szerintem is nagyon kedves a doktornő. Amikor nálunk kiderült a baj, akkor velünk sírt, vagyis ő csak könnyezett, és még hozzá is tette, hogy nagyon reméli, hogy minél előbb újra találkozunk.
Nagyon a szívembe zártam, nem lehetett neki egyszerű kimondani a nyilvánvalót...

i.kata
 
 


Lányok (kata és rita), IRre biztosan jó döntés méhpempőt szedni? már csak azért, mert tele van cukorral...

panini, nagyon cuki a babátok :) a neméről lehet már tudni valamit? drukk a hétfői terheléses vizsgálathoz +++++++++++++++ biztosan minden rendben lesz!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


ez jó kérdés tündérlétra. én nem tudom, de majd Kata hátha tudja :)
Sipos dokit mindenesetre kifaggatom majd, ha már ott tartunk.
rítá
 
 


Panini!
Nagyon édes a bébi és szuper, hogy minden a legnagyobb rendben van! :D S hurrá, van vonalzód!!! :lol: Nagyon ügyes vagy, s nagyon jól sikerült! :wink:

Kép
hbzs
 
 


Kislánykáim, egy rövid kukk,Panini édes a bébi, Babszi szorítok nagyon-nagyon.

Kata, Te most már csak ünnep után mész műtétre? És letisztáztad, mikorra kapsz helyet a lombikra?

Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Sziasztok,

Tündér,
szerintem nem gáz a méhpempő. Én nem érzek rajta édes ízt amúgy, de ezt úgy képzeld el, hogy egy sűrű, sárgás trutyiba belemártasz egy fogpiszkálót, annak is csak a végét, és annyit eszel meg. Ez ránézésre sincs még bosónyi sem, szóval nem lehet gáz. Én lombik alatt éhgyomorra szoktam ezt az adagot enni, de el is mondják általában, hogy csak ennyit kell belőle, mert ez tiszta méhpempő, nincs mézzel higítva.

Ágnes,
várom, hogy megjöjjön, és akkor kell hívnom megint S. dokit, és meglátjuk még beférek-e idén. Ha igen, akkor elvileg januárban indulhatunk. De nem vagyok a januárban még biztos, majd meglátjuk hogy jön ki a lépés.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Rita, mi már csak ilyen kedves, aranyos társaság vagyunk! Ez vicc volt ne vegyél túl komolyan én mindig hülyéskedek, szegény csajoknak már lehet sok is belőlem.
Hbzs, Te is babásodni akarsz, nem? Mi az, hogy akik babásodásra várnak? Neked nemsoká spontán babád lesz......én érzem.


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Ágnes, már régóta olvaslak benneteket, látom én, hogy nagyon kedvesek vagytok :) kérdeztem már más fórumon is, ahol rám se hederítettek :lol:

egyébként ki hány beültetésen van túl? (remélem nem bántok meg senkit a kérdéssel)
szerintetek naiv vagyok, ha azt mondom magamnak, hogy nekünk az 1. sikeres lesz?
rítá
 
 


kata, tudom, ettem én is annó méhpempőt :) brrrrrrrrr :? :? :? megnéztem egyébként, hogy a natúr méhpempőben van-e cukor, és van! lövésem nincs, hogy IR esetén lehet-e enni, ezért is kérdeztem, hogy ez jó-e, azt hittem, már utánakérdeztetek :)

rita, én a magam nevében tudok nyilatkozni, 0 beülti, nem bánt a kérdés :) van egyébként egy táblánk, én kezelem, legutóbb talán hétvégén tettem fel, esetleg visszakeresheted, ott sokunknak benne van az előélete... (már Te is benne vagy, csak nem akarok naponta táblázni... :oops: :oops: :oops: )
és nem, nem vagy naív, nem Te lennél itt (sem) az első, akinek rögtön sikerül :) a pozitív hozzáállás mindenesetre ártani nem fog :D

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a gratulációt!!!

Visszaolvastam gyorsan de így írni már nem sok időm maradt!
Így csak annyit hogy mindenkinek megy a drukk továbbra is és jövök ahogy időm vagy inkább ahogy Benikém engedi!!!
Még a héten élvezzük hogy apuka itthon segít :) Mert hétfőtől ketten maradunk Benivel!
Pusz
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Tündér,
nem kérdeztem utána, mert az orvosok általában elég szkeptikusak a természetes dolgokkal kapcsolatban. Szerintem ha úgyis szedi valaki a gyógyszert, akkor ezzel az egy hónapos kúrával sokat nem árt, főleg mert ez tényleg olyan nagyon pici mennyiség, hogy egy konyhai mérleg meg sem mozdulna alatta.

Rita,
azt hiszem én vagyok a csúcstartó a csapatban, úgyhogy ne engem vegyél alapul. Nekem már 3 komplett lombikom volt és fagyasztott embriós beültetés, szóval összesen 5 transzfer. Ezekből a 2. sikerült, de 10 hetesen elhalt a pici, és sikerült az utolsó is, de sajnos ez is csak 19 hétig tartott :cry:
Nagyon sok első lombikos kismamink van ám, de már szinte mindenki babázik, így nagyon ritkán szoktak írni.

i.kata
 
 


Lojcika!
Sok puszi nektek, főleg Beni babának!Néha gyere írni azért,hogy mizujs veletek.Most pedig még valóban élvezzétek ki minden percét a hármasban együtt töltött napoknak.

Kedves Hbzs!
Nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok neked!!!!!!!!
Kép

Panini!
Örülök,hogy sikerült vonalzót csinálni! :wink:

Babszi!
+++++++++++++++++++++

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Jó reggelt!

Hbzs,
sok boldog születésnapot kívánok! :lol:

Kép

i.kata
 
 


Rita,
nagyon dinka vagyok, mert Panini és Cirmi is első lombikos kismamik :lol:

i.kata
 
 


boldog szülinapot hbzs :)

Kép
és köszi az intézkedést privi ügyben :*

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Ágnes!
Köszi, nagyon kedves és bíztató vagy! :D - S én is így érzem! :wink: :lol:

Cirmi!
Szerintem csak így szabad hozzáállni, hogy az első sikeres lesz!!! :wink: Ez nem naivság, ez egyszerűen az egyetlen helyes gondolkozás! 8)

Belluska, Kata!
Nagyon szépen köszönöm a köszöntést, nagyon kedvesek vagytok!!! :D

Képzeljétek, munkába jövet a Nagyvárad téri metróból feljőve pont előttem és egy másik hölgy előtt esett el egy asszony - elcsúszott. (Mint kiderült, távoli munkatársak vagyunk mindhárman, bár konkrétan azt a hölgyet, aki elesett, én még nem láttam.) S ő ott maradt a földön, mert érezte, hogy eltört a lába; a bal bokája teljesen ki is volt fordulva. Elszaladtam, bejelentettem az István Kórházban, de persze a portás azt mondta, ők nem tudnak segíteni, mert náluk nincs baleseti sebészet..., de kérésemre tárcsázták a mentőket, akikkel beszéltem, s kértem, jöjjenek ki. Szegény asszony végig ott ült a földön, ráültettük a táskájára és néhány sálra, s valaki hozott egy vastag kartondobozt is. Mi pedig körülvettük, melengettük. Sokan megálltak, ki így, ki úgy segített. Jó volt látni! Csak mire jöttek a mentők (bár szerintem egész hamar odaértek), szegény asszony teljesen összefagyott. De végülis megkapta a segítséget. A mentőorvos azt mondta, műteni kell... De míg ott ültünk, és vártunk, még 2 embert láttam hatalmasat esni... S ez nem a mai hó, amin csúszkáltak az emberek, hanem a napokkal ezelőtt esett, és lefagyott... :?

Mindenkinek balesetmentes közlekedést és szuper szép napot kívánok születésnapom alkalmából!!!! :lol:

Kép
hbzs
 
 


Szilva!
Neked is nagyon szépen köszönöm a köszöntést! :D
És nagyon szívesen (a segítséget)! 8)

Kép
hbzs
 
 


Kép
babszi
 
 


köszönjük hbzs :)
tényleg jóleső érzés, ha ilyet lát az ember, hogy vadidegen emberek segítenek egymásnak :) reméljük, a hölgy mihamarabb felépül (én tavaly csúsztam el olyan szerencsétlenül, hogy 6 hétig voltam otthon táppénzen bokaficammal, bár az első gondolatom nekem is az volt, hogy eltörött a lábam, olyat reccsent... :shock: :shock: :shock: )

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Hbzs, ezt neked küldtem, csak még írni akartam hozzá :):):)

Nagyon sok boldog szülinapot!!!
babszi
 
 


babszi :?: :?: :?: :?: :?: már csak 3 nap :wink: hogy vagy? (esetleg csináltál már sutyiban tesztet?)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Hbzs! Boldog születésnapot kívánok Neked! Szerintem összekeversz Ritával... Bár első lombikom volt nekem is és én is úgy voltam vele, hogy ennek sikerülnie kell :)

Rita! Üdv a csapatban! A Forgácsban jó kezekben leszel, ebben biztos lehetsz. Mi már az első konzultáció után éreztük, hogy jó helyre jöttünk. Nekünk szerencsére elsőre sikerült, bár még nagyon sok idő van hátra, (3 hete volt a beültetés) remélem a továbbiakban is minden rendben lesz.

Panini! Nagyon helyes a picikétek! Hogy sikerült a terheléses vizsgálat? Remélem jók lettek az eredmények!

Babszi! Nagyon drukkolok Neked!

Fitie, hogy vagy? Hogy tetszik Pepének a hó? Azért tudsz pihenni is, ugye?
2cirmi2
Budapest
 
 


Tündér, köszi a kérdést... :) Nincs sutyi teszt. Könnyű megállni, mert egyetlen teszt sincs itthon, én szobafogságban vagyok, párom pedig csak pénteken vesz nekem tesztet. :) Hogy is vagyok? Iszonyat izgulok, hogy mi van. Az iskolából állandóan keresnek, meddig leszek még itthon, meg HOGY VAGYOK. Mint kiderült, ezt a kérdést úgy értik vérzek-e... Annyiszor elcsodálkozom egyébként, hogy felnőtt emberek mennyire nem ismerik a saját ciklusukat, vagy hogy miből lesz a cserebogár - a gyerek. Tudom, nem értenek hozzá, nem tudják ez mivel jár. De annyit szörnyülködöm, amikor azt hiszik tegnap együtt voltak, ma terhes a nő... Azt sem tudják miért véreznek, és amikor beszélek nekik bármiről, néznek, mintha kínaiul hadarnék :)

Tündér :) bocsi, ezt neked elemeztem :) pedig te másként kérdezted a "hogy vagy"-ot :) Nem tudom hogy vagyok. Hol azt érzem sikerült, hol azt, hogy "atya világ, jövő héten mennem kell dolgozni, és be kell zsebelnem a lesajnáló pillantásokat". :o Párom nagyon bizakodó egyébként, közli, hogy most aztán elintéztük, hogy 3 évig ne kelljen mennem sehova :) Jaaaaaa, és IRIGYLEM CIMRIT :):):):):):):):):):)
babszi
 
 


jaaaaaaaaaaaaaj babszi, remélem, szombaton Téged is irigyelni fogunk :) úgy drukkolok!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Babszi, Cirmi!
Köszi nektek is a köszöntést!

Cirmi!
Bocsi, tényleg Ritának szántam az írást... :oops: :lol:

Szilva!
Igen, a hölgy is azt mondta, hogy hallotta/érezte, hogy reccsent... :? De akkor hátha mégsem! :roll:

Kép
hbzs
 
 


Lányok!
Azt tudjátok esetleg, hogy ha betelt az elküldött postafiókom, attól még elküldi a rendszer a levelemet :?: - Most írtam privit valakinek, s csak utólag láttam, hogy beteltem, s jó lenne, ha nem kellene újraírnom... :roll:

Kép
hbzs
 
 


Babszi!
Húúúú, én nagyon drukkolok, és nagyon bízom!!!! :wink: :D

Kép
hbzs
 
 


Hbzs!
Boldog szülinapot :)
Kép
sonjus
 
 


Sziasztok,
Hbzs én is nagyon BOLDOG szülinapot kívánok :)

Kata, nagyon sajnálom az eddigi beültiket és babákat :cry: de biztos mindennek meg van az oka, a legközelebbi már tuti a ti babátok lesz :wink:

Én ma rossz kedvre ébredtem. Néha rám jön egy mindjártfeladomésnemleszgyerekem rossz kedv :( de majd felpofozom magam. muszáj.

mindenkinek szép napot, hiszen esik a hó :)

rita
rítá
 
 


Sonjus, Rita!
Köszönöm szépen nektek is! :D

Rita!
Az én szülinapomon nem lehet rossz kedved - főleg ilyen szép hóesésben! :wink: :lol:

Közben az kiderült, hogy attól még, hogy betelt az elküldött fiókom, elküldi a rendszer a levelem, csak nem tudja elmenteni nekem az elküldött leveleim közé. :D

Kép
hbzs
 
 


Hbzs...igazad van :wink: [/url]
rítá
 
 


Sziasztok! :P

Hbzs!
NAGYON-NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!!


Kép

Köszönöm a segítséget!!! :wink: Jó volt beszélgetni... 8)

Belluska!
Párom is imádja a csípőset, szerintem neki nagyon bejönne az idei savanyúságotok... :wink: :wink: :wink:

Jó ünnepi készülődést mindenkinek!!! :lol: :lol: :lol:

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


bakker minnie, megláttam a 2. vonalzódat, és már azt hittem, hogy úton a kis csodababátok... a szívbajt hoztad rám (jó értelemben persze :wink: )!!!!!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


hbzs, akkor lehet, hogy szalagszakadás - az sem lehet kellemes... és azt műtik. azt mondják, hogy ha szerencséje van az embernek, akkor a bokája törik, és nem a szalagok sérülnek, mert az sokkal nehezebben gyógyul, és valószínűleg nem is lesz már soha a régi :(

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Minnie!
Nagyon szépen köszönöm neked is a köszöntést itt is!!! :wink: :lol:
Örülök, hogy segíthettem, és szerintem is nagyon jó volt beszélgetni! :D

Szilva!
Közben beszéltem azzal, aki bement a hölggyel a kórházba a mentővel, s kiderült, hogy szilánkosra tört a bokája, úgyhogy - amint a mentős megmondta - műteni kell. :( Annyira sajnálom! S remélem, hogy hamar felépül! :roll:

Kép
hbzs
 
 


Babszi!
Boldog szülinapot kívánok!
Kép

Minnie!
Cukker a másik vonalzó is!!!!! :P

Hbzs!
Jó olvasni,hogy azért még van sok ember akikben van emberség,remélem hamar felépül a hölgy.A te maximális segítőkészségedben egészen biztos lehet bárki,bárhol!Te olyan jó ember vagy.

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Sziasztok! De szorgosak Voltatok tegnap......

Hbzs boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rita!Nem is szeretnék ám még egyszer43 éven alul olyat hallani, hogy egy pillanatig is eszébe jut bárkinek, hogy"nemleszgyerekem"-ehhez most képzelj hozzá egy "mamis"homlokráncolást....irgum-burgum,na!!!

Babszi, mennek a pozitív gondolatok holnapra........de bárhogy lesz....foglalkozz már kicsit kevesebbet másokkal....sz@rd le őket.....ezt sajnos meg KELL tanulni....

Na, gondolhatjátok, hogy jött a vénasszony és cseszeget mindenkit.....de estig aztán úgysem érek rá, úgyhogy pihizhettek....

Belluska, mekkora az ünnepi készülés a kicsikkel?

Fitie, Neked se sok a tesztig......

Pusz mindenkinek, azoknak is akiket kifelejtettem, de mindenkire gondolok....
ágnes13
 
 


Babszi!
Nahát, te 1 nappal (és néhány évvel :lol: ) utánam születtél? :idea:
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!! És szuper szülinapi ajándékot szombat reggelre!!! :wink: NAGYON drukkolok!!!! :D
Kép

Ágnes!
Köszi szépen neked is a köszöntést! :D

Belluska!
Én is kíváncsi vagyok, hogyan készültök az ünnepekre a gyerekekkel! :D Gondolom, most, hogy a hideg és a hó is megjött, könnyebb nekik is ráhangolódni! :wink: :D

Kép
hbzs
 
 


Köszönöm Belluska, Hbzs a köszöntést. Nahát Bellus, te voltál így az első köszöntő. Mi a túrót csináltál hajnalban?
Hbzsm, én is csak lestem tegnap, hogy egy nap a különbség :) csak nem akartam tegnap mondani. De Belluska olyan szemfüles, hogy mindenkiét tudja :)

Éjjel nem voltam valami jól - nem tudtam, hogy hányjak vagy a hasam után szaladjak :( Végképp nem tudom mi történik odabent, de fél család beteg, és állandóan itt vannak fent nálam, hogy boldogítsanak - lehet vírust is hozták magukkal, bár utána simán visszaaludtam, és azóta sincs semmi.

Háát, már nagyon nehezen viselem ezt a várakozást.
babszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?