Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Kiki nagyon szoritok hogy minden rendben legyen!

Beze sajnálom a hátfájást!!!
Babicsek örülök a pozítiv hozzáálláshoz

CSajok én nem tudom miért de holnap után mentünk volna tanácsadásra injekció meg stb erre Dari ma megint lázas lett de semmi más egyenlőre de a rágófoga még nem tört át és remélem csak ez a baj de holnap elviszem dokihoz biztonság kedvéért.
A szülinap nagyon jól sikerült képeket majd hozok.Most megyek mert Dari sírós picit és most anyát akarja!!

Pusza mindekinek!!
Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Mné köszi az érdeklődést. Apukám sajnos rosszul lett vasárnap, tegnap volt terheléses ekg, és úgy néz ki, hogy szív koszorú ér elzáródás, szűkület lehet a gond. Katéterezni kellene, de időpontja (a legközelebbi!!!!!!!!!!!!!!) január 7. Hát ez aztán a magyar eü! Addig mi lesz vele, nem tudom. :cry: Nagyon izgulunk érte, és megpróbálunk magánúton valamit. Ma voltam nála, azért jobban nézett ki, mint tegnap. Remélem rendbehozzák.
Voltam fül-orr-gégésznél, ugyanis még mindig nem hallok. Bejelentkeztem szakrendelésre csütörtökre abba a kórházba, ahol apu fekszik. LEmentem vele megnézni, hogy hol a szakrendelője a dokinénik, és kiderült, hogy épp magánrendelést tart. Így megnézett. Elvileg a hallásom visszajön. Most kaptam orrsprayt és még erősebb bogyót. Az orr és fül közötti részen van gyulladásom. :cry:
Kiki olyan szépeket írsz, annyira jó olvasgatni. Maradj ilyen pozitív, és meglásd a teszted is az lesz!!!!!!!!!
Babikám nagyon szorítok neked!!!!!!!!!

Kép
kissedi
 
 


Kissedi, jobbulást neked és apukádnak!

Vius, köszi, de ez már csak akkor fog elmúlni, ha Marci megszületett.
Darinak jobbulást, Lexinek is elkezdett folyni az orra, remélem, nem lesz nagyon beteg...

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Kissedi: Jobbulást mindkettőtöknek! Ez tényleg borzasztó, hogy mindenhol ennyit kell várni. Pedig a kardiológiánál, meg ilyen probléma esetén nem is értem hogy miért nem adnak hamarabbi időpontot. Köszi a szorítást! Ti mikor mentek inszemire?

Képzeljétek a férjem ma önnálóan kért időpontot a spermavizsgálatra. :D Tegnap próbálkozott hogy hívjam már fel én a dokit, de mondtam neki, hogy szó sem lehet róla, vagy intézi, vagy nem. Mondtam neki hogy én mindenhová megszereztem magamnak a beutalót, úgyhogy jó lenne ha összekapná magát ő is. Mondtam hogy elég nekem a saját dolgaimmal foglalkozni. Erre ma hívott délelőtt, hogy beszélt a dokival, de csak december 8-ra kapott időpontot. Mondtam neki, hogy nem baj, ez is jobb mint a semmi. Úgyhogy még várakozunk.

Csajok holnap lesz életem első szalagavatója. Már tiszta ideg vagyok!
Azt sem tudom hol áll a fejem.

Kikikém: Hogy érzed? Zajlanak a rendezkedések odabent?

Most megyek, 4-ig van még egy órám, úgyhogy megpróbálok pihenni egy kicsit, mert aztán megyek Marciért. Most egyedül vagyok itthon, annyira jó ez a csend. Kihasználom. :lol:

Kép
babicsek
 
 


Kiki: Nagyon aranyos a Koncz Zsuzsa szám. :) Remélem megtalál titeket a kishercegetek! :wink:

Kép
babicsek
 
 


Még ezt nézzétek meg! :D :D

http://www.youtube.com/watch?v=gdcPdm3O1ok

Kiki: Nektek is ilyen lesz!

Kép
babicsek
 
 


Bezém!
Köszi! Őszintén szólva én sem hittem volna, hogy megint ilyen pozitív tudok lenni. De azt hiszem pont ez alatt a két hét alatt a legkönnyebb optimistának lenni. Most még nincs miért aggódni, vagy sikeres lesz a hónap vagy nem. Aztán ahogy sikerül, akkor hirtelen mindennek "tétje lesz".
Értem a hátfájást, akkor sajnos még egy hónapig kb. kínozni fog. Tervezitek már a karácsonyt? Mármint próbáltok tervezni, hogy mi legyen, hogy legyen, mert persze Marci bármibe beleszólhat akkor már... :)
Lexikének is gyógyulást!

Vius!
Úgy látszik Dari nem akar szurit kapni. Na jó, biztos nem ezért lett lázas. Elvitted ma dokihoz? mit mondott? Remélem semmi komoly, és már jól is van! Várjuk az újabb szülinpos képeket. De jó, hogy kétszer is ünnepeltétek a sok ismerős miatt, biztos élvezte Darinka nagyon! :)

Kissedi!
Ez tényleg szörnyű, hogy másfél hónapra tudnak csak időpontot adni ilyen komoly gondnál. :( Kitartást nektek! Remélem, sikerül valamit intézni. Gyógyulást neked is. Fáj is a füled? Hogy kaphat az ember ott gyulladást?

Babicsek!
Ügyes vagy és szuper férjed van! Azért ez siker, hogy telefonált, és szerzett időpontot! :)
A szalagavatóra nagyon drukkolok, hidd el, minden szép lesz és rendben lesz! Végül milyen számot választottatok, kérdeztél minket is, hogy mi lenne jó vajon.

Én ma nem érzek semmit. Vagyis tegnap este illetve ma reggel megértettem, hogy miért hallottam már panaszt többször is a hüvelygélre... Érdekes, napokig semmi, már meg is állapítottam, hogy ez mennyivel jobb, mint az utro, bár én azt is szívesen használtam, mert örültem, hogy van miért használni. Na de ez a gél... összecsomósodott túró szerű izékben távozik... brrr. Na mindegy, ha ez kell, akkor ez kell, nem nyavalygok.
Képzeljétek, tegnap sütöttem sütőtökös pitét! Gyerekkoromban nagyon szerettem, így kerestem egy receptet és megcsináltam. Kértek?

Kép

Az is nyugodtan kóstolja meg, aki nem szereti a sütőtököt, gyerekként úgy kóstoltattam mindenkivel, hogy nem árultam el, mi van benne, és általában ízlett! :lol:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 



Kép
babicsek
 
 


Finom lehet a süti, én megkóstolnám. Gyerkkoromban utáltam a sütőtököt, de mióta megszületett Marci és neki csinltam, azóta szeretem. Viszont Marcim nem. :lol: Csecsemőkorába még bepuszilta. :lol:

Kép
babicsek
 
 


Babi!
A bubifújós Pimpinkin feldolgozást még nem ismeretem, de a számot igen. :) Ez nagyon tetszik!
És, tessék, a szalagavatós zenéteken meg bőgök! :lol: Ez nagyon tetszik, nem is gondoltam rá ilyen megközelítésben még, jó választás.
Az ember ízlése annyiszor változik életében. A férjem mellettem (meg a szüleim mellett) kalandozott el először az ízek világában. Eddig ő sem szerette a sütőtököt, bár azért meg-megkóstolta, de idén rákapott, hogy feta sajttal egye, úgy is finom...

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki ez állítólag most valami mutáns vírus. És nem elég rá az augmentines kezelés :twisted: gyerekek is vannak otthon fülfájással, és persze én is ezt nyaltam be. Nem is én lennék, ha kimaradnék valami jóból.
A süti nagyon jól néz ki.
Babicsek fogalmam sincs mikor megyünk inszemre, valószínűleg csak tavasszal (most nincs kedvünk-anyagilag :oops: )
Nagyon szép számot választottatok. MI a közeli helyekent énekeltük. Azóta is a volt oszt.társaim jutnak eszembe ha hallom, de ezzel ők is így vannak. :roll:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Kiki drága, nagyon drukkolok továbbra is! Mikor mentek érvételre?
Köszi, átadom az illetékesnek! :wink: A süti nagyon jól néz ki, én kérek! :D

Babi, örülök, hogy a férjed összeszedte magát. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Kiki: Ha maradt esetleg még a sütiből, akkor én szeretnék kérni belőle.

Babicsek: Nagyon szép a szám, amit válaszottatok. Egy kalappal a szalagavatóhoz. Biztosan nagyon jól fog sikerülni.

Lányok, a doki kötelező érvénnyel előírta nekünk a hajkócolást a HYCOSY után 3 nappal... Kérlek mondjátok, hogy csak beképzelem, de tökre úgy érzem, mindta sikerült volna. A párom is így érzi. Lehet, hogy teljesen megbolondultam már... Ugye ilyenkor még semmi nem érezhető? Istenem, de hosszú lesz az elkövetkező 2 hét. Lehet, hogy már annyira szeretném, hogy bebeszélem magamnak?
mné
 
 


Kissedi!
Gyógyulást nektek! Sajnálom, hogy minden betegséget összeszedsz az oviban. :(
Apukádnak most január elejéig kórházban kell lenni? Vagy ha jobban lesz, kiengedik?

Beze, Mné!
Mennek a sütik! :)

Beze!
Jövő pénteken megyünk, két héttel a beülti után. Aznap már tesztelhetnénk is, de szerintem nem fogok, pár órával hamarabb már minek. (Érdekes, az inszeknél mindig teszteltem, sosem mentem vérvételre, és nem is értettem, hogy tudják mások megcsinálni, hogy nem tesztelnek a vérvétel előtt. Aztán áprilisban két nappal korábban mentünk vérvételre, mint tesztelni kellett volna, így persze nem is teszteltem. És két napra rá, mikor teszteltem, olyan halovány volt, hogy azt hívtam láthatatlan pozi tesztnek. Na, ezért nem tesztelek, majd a vérvétel megmondja. Az legalább konkrét értéket mond!)

Mné!
Leszel a zebrapárom? :) Drukkolok nagyon!
Nem tudom, mit lehet ilyenkor érezni, és mit nem, vannak nők, akik megérzik, hogy sikerült, de tünetek ilyenkor még nem nagyon vannak. Drukkolok nektek.
(Egyébként szerintem az inszem, lombik kezdés előtt sokan szeretnék nagyon, hogy mégis sikerüljön spontán, akkor ez is lehet a motíváció, de az átjárhatósági tudtommal tényleg növeli az esélyeket.)
Kitartást, és morzsoljuk együtt a napokat! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Babicsek!
Drukkolok, hogy minden jól sikerüljön ma!

Mimilee!
Rég jártál felénk, hogy vagy?

Linácska!
Hogy van Levi? Gyógyul már?

Rodi!
Hogy alakulnak az első hetek?

Monic!!!
Nagyon régen jártál felénk, hogy vagytok?

Agassi!
Milyenek lettek az eredményeid?

Bikfy!
Sokat vagy az eszemben te is! Értem is, hogy nem jössz, meg hiányzol is nagyon!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Kiki köszi. Aput tegnap hazaengedték, de nem igazán van toppon. Elég gyenge, erőltetni nem szabad magát, így többnyire fekszik, néha sétálgat, de ennyi.
Mné drukk, hogy jók legyenek a megérzéseid!
MEgyek mert apa nagyon szeretne hajat kócolni. :lol: :wink: :oops:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Kiki, a nem tesztelek tökre ismerős, ha nem parancsol rám a férjem, hogy most akkor megyünk venni, aznap se csinálom meg, végülis kidobtam jó pár negát. És igazad van, a vérvétel a tuti!
Köszi a sütit. :D Finom volt. :D

Mné, drukkolok, hogy Kikivel legyetek zebrapár! :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Olvasgatlak Benneteket, csak elég ritkán. Ettől függetlenül minden drukkom Kikindáé és Mné-nek is jut belőle bőven, h meglegyen a következő zebrapárunk!!! :)

Leleteim apránként csordogálnak be, eddig ami megvan, az mind negatív, de még a fele se jött meg. Majd talán vlmikor januárban mehetek ismét az immunológushoz, s addigra egyben lesz a paksaméta.

Gyerkőcök jól vannak, erősen várjuk a Mikulást :D

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 


Kiki,
hát nem tudom, nem igazán javul Levi. Szerdán lecserélték az antibiotikumját Augmentinről Klacidra, de szerintem ez sem jó. Ugyanolyan csúnyán köhög, és a füle is folyik már pontosan 1 hete. Az ÁNTSZ-be vittünk szerdán mintát, ha hétfőn is folyik még, akkor felhívom a doktornőt, hogy nincs-e eredmény, hátha valami egészen másra érzékeny a baci. Lilivel jártunk egyszer úgy, hogy csak Summetrolimra volt érzékeny, a doktornő hívta a gyerekosztályt, hogy mondják már meg, ebből mennyit írjon, mert életébe nem írt gyereknek.

Mennek a drukkok nektek!!! Kiki, én azt hittem, már kedden tesztelsz, nem úgy van pont négy hét köztünk??? Én kedden töltöm a 8. hetet.

Mné,
én soha nem éreztem semmit, de a barátnőm mindig megmondta, hogy na most terhes.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok lányok!

Kiki, köszi az érdeklődést, itt vagyok, és nagyon-nagyon drukkolok nektek!

Mi ma voltunk az első inszemen, hát majd meglátjuk. Ami jó hír, hogy a pasimnak nagyon jó lett a reggeli minta eredménye (a korább eredményei a mozgást tekintve 14 és 9% voltak, a mai pedig 80%!), és a mindenféle vizsgálatok alapján nálam sincs semmi gond.

Bikfy, a PCOS-ra külön rákérdeztem két orvosnál is, de mindkettő kizárta az esetemben.
És őszintén szólva, azért sem jöttem az utóbbi időben, mert kicsit úgy éreztem, hogy az nagyon jó, hogy támogatjuk egymást, és ha szükséges, tanácsot adunk egymásnak, de az nem hiszem, hogy célravezető, ha egymást paráztatjuk. azért mert neked ez a betegséged van, (amit tényleg szívből sajnálok) és emiatt minden föllelhető szakirodalmat nyilván elolvastál a témában, még nem gondolom, hogy ilyen minden kétséget kizáróan kéne távdiagnosztizálnod másokat. persze, az jó dolog, hogy felhívod a figyelmünket erre is, hiszen ki tudja, de azért még egy orvos sem menne odáig, hogy mindenféle leletek ismerete nélkül kategórikusan azt mondja, hogy ez PCOS.

Mné, remélem, a megérzésetek bejön majd!

Kissedi, jobbulást neked is és apukádnak!

És mindenkinek egy gyönyörű hétvégét!
mimi
mimilee
 
 


Mimi,
kívánom, hogy sikeres legyen ez az inszem.
De ha véletlen mégsem, akkor egy vérvételt szerintem iktass be a Mensmentisbe, ezen semmi nem múlik. Ha ők is azt mondják, hogy nem PCOS, akkor szinte biztos. De ez csak az én javaslatom, és nem akarok senkit paráztatni, de nekem is vagy egy év volt, mire rájöttek, mert nincsenek tipikus tüneteim, csak az elhízás, de még az sem olyan vészes.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kissedi!
Remélem, napról napra erősebb lesz apukád! Neked is gyógyulást!

Beze!
Még egy hét a vérvételig. A nagy töretlen lelkesedésem alábbhagyott, azért persze még mindig hiszek benne, hogy sikerülni fog, és sikerülnie kell, de valahogy emlékszem, hogy áprilisban minden nap rácsodálkoztam, hogy milyen szép minden, teljesen más szemmel néztem a világot. Persze a tavasz több csodálnivalót ígér, mint ez a zimankó, de hiányzik egy kicsit az a lelkiállapot.

Agassi!
Köszi.
Nem is tudom, minek drukkoljak, hogy derüljön ki valami nálad, vagy ne?
Édesek lehetnek a kicsik a Mikulás várásban! :)

Linácska!
Nem semmi, hogy már egy hete nem javul Levi füle. Remélem ez a másik antibiotikum hatni fog végre. Küldöm a gyógypuszikat!

A lombiknál mindig elcsúszik a tesztelés ideje is, meg a terhesség heteit sem az utolsó mensitől számolják, hanem a visszaültetés előtt két héttel keződik elvileg. Amikor elkezdtem írni, hogy hány napos, hetes terhes vagyok, azok még nem végleges adatok voltak... :lol: Áprilisban pont egybeesett a mensi alapján és a beülti alapján kalkulált terhességi hét, most elcsúsztunk, így 3 hetes 1 napos terhes vagyok jelenleg. :) Így mégiscsak november 5-vel indul a terhességem, ahogy azt Lucuzs mondta! :)

Mimi!
Örülök, hogy jelentkeztél! Már meg is volt az inszem! Ez szuper, drukkolok! Kell most szedned valamilyen gyógyszert, vagy a természetre bízzák, hogy minden rendben legyen? Nekem az első 3 inszemnél semmit sem adtak, azért kérdezem.
Sajnálom, hogy beparáztatásként élted meg, amit Bikfy írt, az biztos, hogy jót akart, és a saját felesleges köreitől akart megóvni téged. Az biztos, hogy mi itt nem vagyunk orvosok, csak többen találkoztunk már hozzá nem értő orvosokkal. Bízom benne, hogy jó kezekben vagy!

Babicsek!
Hogy sikerült a szalagavató?

Lucuzs!
Remélem jól alakulnak a dolgaitok és szuper lesz a Bogi-szülinap!

Vius!
Hol maradnak a képek a második-első szülinapról?

Lányok!
A héten itthonról dolgozok, és sütök, főzök minden nap valamit magamnak. Tegnap és tegnapelőtt is kellett vöröshagyma hozzá, és mindkét nap megpucoltam egy-egy ikerhagymát! Nem tudom, ez milyen gyakori, de én jelnek vettem! :lol:
Ma beszéltem a babácskákkal, hogy csodás, befogadó méhhel állnak szemben, legyenek kedvesek kapaszkodni! :lol:
Most megint kicsit görcsölgetett a hasam, de nem tudom eldönteni, hogy mi az oka, csak remélni tudom, hogy a babácskák, tőlük bármit szívesen veszek. Na, megyek is gyorsan, fújok nekik egy kis bubit! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Most nagyon magam alatt vagyok. Még azóta sem hallok, néha mintha fújna a szél a fülemben :roll: , de meddig tart még ez? :twisted: mi van ha többet nem hallok majd? :cry: nagyon kész vagyok! A doki azt mondta, hogy 2-3 nap után elkezd majd pattogni és kidugul. Erre még mindig semmi és kedd óta már eltelt 3 nap.
Bocs hogy offoltam a topicot, de muszáj kiírni magamból. Csak sírok.... :cry:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi: Nagyon-nagyon sajnálom, hogy nem javul a füled. Küldök neked egy giga-mega ölelést! Remélem, hogy hamarosan meggyógyulsz! Addig is vigyázz magadra!
mné
 
 


Sziasztok!

Mindenkit puszilok, ölelek, drukkjaim mennek mindenkinek. Kiki, Mné, sikerülni fog.

Mimi!
Ölellek téged is, és most megkövetlek, bocsáss meg kérlek, de csak jót akartam. És Isten ments, hogy távdiagnosztizáljalak, de hidd el, mi itt nagyon sokan úgy jártunk, mint te. Évekig jártunk dokiról dokira, eredménytelenül. Lina is, én is, vagy Rodi is tudna mesélni. És miután megtaláltuk a hozzáértő embert, pikk-pakk megoldódott minden bajunk. A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, de nekem 3 orvos is azt mondta, nem PCO.

Nem is magyarázkodok tovább, dönts saját belátásod szerint.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
most látom, ciklus 35. napja...lehet szorítani???? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok,

mi köszönjük jól vagyunk, csak rengeteg a tennivaló, az emelet elkészült, már csak apróbb munkálatok és a bútorok vannak és költözhetünk fel. Persze két kicsi gyerekkel a bútor keresés nem egyszerű, főleg dancival, aki azt hiszi, hogy a boltban az ágy azért van kirakva, hogy ő ugráljon rajta... :oops: Sőt, olyan is volt, hogy egybe belefeküdt, betakarózott, hogy ő alszik, alig tudtam kiparancsolni onnan.

Kiki,

mindig olvaslak, nagyon sokat gondolok rád és a két babácskára, biztos nagyon ügyesek lesznek.
Mellesleg a lombik után én sem teszteltem, nekem is a vérvétel mondta meg, hogy útban van Danika :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


És persze mindenkit puszilok :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Halihó!

Bikfykém!
Remélem, lehet szorítani a 35. napon! Nagyon reménykedem....

Kiki!
Minden nap gondolok rád! Nagyon örülök, hogy ilyen jó passzban vagy! Csak így tovább, és szorítok nagyon!

Lina!
Mikor lesz uhus kép a babóról? Nagyon kíváncsi vagyok a kis pöttyödre!

Mimi!
Sajnálom, hogy zokon vetted amit Bikfy írt. Biztos nem paráztatni akart, de engem is ő rugdosott el a Mensbe. Addig senki nem mondta, hogy pco-s vagyok, pedig a Kaáliba is voltam már akkor. Kb. 10-15 doki is látott, és senki nem mondta, senki nem kezelt erre. Aztán mikor szakértői kezekbe kerültem, és kaptam gyógyszert, 6 hét után terhes lettem, és itt babusgatom a mi kis csöpp lányunkat! Szóval egy kis bibi miatt, meg kellett élnem olyan dolgokat, melyeket szívesen kihagytam volna az életemből! Ezzel az egésszel csak annyit akartam elmondani, hogy néha a mi tapasztalataink is előbbre vihetik a dolgokat!
Remélem, hogy tényleg nem vagy pco-s és hamar babás leszel!

Kisedi!
Hogy van a füled? Javult már tegnap óta?
Apukádnak nagyon szurkolok! Az én apukámnak ezt a katéterezést a ÁEK-ben csinálták áprilisban, és egy érhálót is betettek, de neki hátsófali szívinfarktusa volt. Sürgősséggel csinálták meg. Remélem, hogy nálatok sokkal szimplább lesz az ügy, és minden a legnagyobb rendben lesz!

Babicsek!
Remélem jól sikerült a szalagavató! Majd ha van időd, gyere mesélj! Apának küldünk egy nagy piros pontot!

Lucus!
Remélem jól sikerült a Bogi születésnapja!

Agaasi!
Örülök, hogy eddig minden negatív! Remélem, a többi is így lesz!

Mné!
Nagyon szurkolok, hogy a hajkócolásnak legyen eredménye!

rodina74
 
 


Rodina,
még csak 1 UH képem van, de azon még nem sok minden látszik. "Élőben" annyi látszott, hogy a nagy kerek valaminek villog az egyik széle :lol: De ezt a kép nem adja vissza, maga az embrió még nem igazán kivehető. Majd december közepén megyek újra, remélem addigra jó megnő, mert én nem érzek belőle semmit.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek a szalagavató nagyon jól sikerült. Ügyesek voltak a gyerekek. Időnként úgy éreztem jobban parázok, mint ők. :D
Még utána este 11-kor meglátogattuk egy kolléganőmmel őket egy szórakozóhelyen, táncikáltunk. Úgy volt hogy egy fél órára ugrunk ki, ennek ellenére 1-kor jöttünk haza. Aranyosak voltak. KÖSZÖNÖM SZÉPEN A DRUKKOKAT! Ja és egy olyan csodaszép csokrot kaptam, hogy csak na.

Rodi:Egy nagy puszit küldök a kis szépségeteknek!

Bikfy: 35. nap? Remélem valami folyamatban van. :wink:

Mi is tiszta takony vagyunk Marcival. Alig van hangom. Köhögök. Még estig eldöntöm hogy holnap menjek e egyáltalán dolgozni. Csak az a gáz hogy annyi dolgom lenne, meg mindig ilyenkor lelkiismeret furdalásom van, nem szeretek táppénzre jönni.

kissedi: Remélem rendbe jön a füled. Nagyon szar érzés lehet. Menj vissza a dokihoz, ha úgy érzed nem javul.

Mimi:Remélem sikerrel jártok!

Kiki: Mikor is mész vérvételre? Nekem most úgy összefolynak a napok!

agassi: Kiváncsi vagyok mit szólnak majd a gyerkőcök a Mikuláshoz. :) Mi is várjuk már ott van kirakva a levél az ablakba. De eddig mégnem jött érte a télapó, se a krampusz.

Most megyek. Sütőtököt sütök, meg aztán rántotthús lesz az ebéd. Hozzáfogok lassan, de semmi erőm sincs. Meg teregetni is kell, a vasalásról nem is beszélve. :roll:

Kép
babicsek
 
 


Sziasztok Drágáim!

Jajj, úgy szégyellem, elfelejtettem szólni. Ne izguljatok, sajna most sem sikerült, csak a Mamanet nem működik, így nem tudom átállítani a vonalzómat. 29. napon megjött egy brutál erős mensi, ami több, mint 1 hétig tartott. Valószínűleg sikerült a baba, csak nem sikerült megtartani. Már ez is előrelépés lehet, remélem hamarosan sikerál.

Rodi!
Úgy imádom olvasni a soraidat. Nagyon boldognak tűnsz. Milyen dolog babázni? Ugye nálatok is lesz kistesó?

Kiki!
Mennyi idő is van még tesztig?

Lina!
Minden nap eszemben vagy. Örülök nektek. :wink:

Babi!
Örülök, hogy a szalagavató jól sikerült. Muszáj néha kiszállni a mókuskerékből. :wink:

Vius!
Nagyon szép kislány lett Dari. Remélem hamarosan talizunk.

Agassi!
Lisztérzékenységről valami hír? Vagy még annak sem jöttek meg az eredményei?

Mné!
Drukk a hajkócoláshoz!

Mimi!
Szorítok, hogy sikerüljön!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
én októberben jártam így, hogy olyan mensim volt, mint még soha. Szerintem ott is sikerült, csak valami közbejött. Aztán novemberben már nem jött meg.
Ma egész nap érzem a hasam. Nem görcsöl, de érzem, hogy van. Nem emlékszem, hogy volt-e ilyen a másik kettővel.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Bikfy pedig már olyan izgatottam vártam, hogy mivan. Sajna hogy nem jött össze :cry:
Babicsek örülök, hogy jól sikerült a buli! Ha úgy érzed maradj otthon inkább, mert lehet, hogy rosszabb lesz, ha nem fekszed ki.
Rodi magadról nem írtál. hogy viselkedik a kiscsaj? Olyan szép szemei vannak, mindig nézem!
Monic tök jó, hogy kész vagytok, akkor most jön a legjobb, a berendezkedés! Én csak ezt imádtam a házvétel és költözésben.
Mné köszi az ölelést, remélem használ!!
Köszönöm a kedves szavakat, de sajna a fülem nem javul. VAgy talán annyit, hogy most már néha pattog, mintha ki akarna dugulni, de csaknem következik ez be.
Apukám tegnap este megint rosszul volt, vérnyomása felmegy, de szerencsére nem kellett mentőt hívni, mert egy idő után jobb lett. Most próbálnak dokit keresni aki elindítja a kivizsgálást, vagy megcsinálja a katéterezést. Januárig így nem lehet!

Ma egyedül vagyok, api dolgozik, majd csak este jön haza. Nagyon szar ez, hogy amikor én egész nap itthon vagyok, ő nincs, vagy fordítva. :cry: de dolgozni muszáj.

KÉpzeljétek anyósomtól ágyat kapunk karira. Ma beszéltem a sráccal aki megcsinálja nekünk. Matracunk van, tavaly előtt vettük, és régi ágyra van rakva, de az nagyon car. Most végre lesz szép új ágy, ahol megfogan rögtön a kiscsibénk!!! :wink:

Ma az öcsém bejelentette, hogy szakított a nőjével, erre én már megvettem az ajándékát karácsonyra. :twisted: Majd elhasználom én... :roll:

Kép
kissedi
 
 


Rodi és apukád azóta jobban van?

Kép
kissedi
 
 


Lucuzs!
Boginak sok boldog szülinapot kívánok!

Kép

Kissedi!
Nagyon sajnálom, hogy nem javul a füled, remélem kidugul lassan. Megértem, hogy kiakadtál rajta. Drukkolok, hogy végre rendbejöjjön! Gyógyulást neked!
Remélem sikerül dokit találni apukádnak!
Gratulálok az új ágyhoz! És drukk a kiscsibéhez! ;)

Bikfy!
Sajnálom, hogy nem jött össsze a november. Tudom, hogy te nagyon-nagyon spontán babát szeretnél, és hiszek is benne, hogy lesz neked olyan, csak lehet nem az első baba... Annyi mindenkit féltesz, hogy csak telik az idő, és nem derül ki, ha esetleg van egy kicsi bibi, és hiába az inszemek, lombikok, de nálad már minden rendben, merj elindulni az inszemek útján, kérlek! Ugyanolyan édes, aranyos pici babátok lesz belőle, és nem vagy attól kevesebb, hogy ha csak így sikerül.
Mikor mégy vissza a dokidhoz, februárban? Mennyi spontán időt beszéltetek?

Monic!
de jó, kész az emelet? Ez nagyon jó hír! Teszel majd róla pár képet? Édes lehet Danika a boltokban, bár szülőként nehéz lehet kezelni az ágyba fekvős jeleneteket.
Köszi a rámgondolást.

Rodi!
Köszi. Azért kicsit türelmetlenebb vagyok, mint legutóbb. :oops: Örülök, hogy jössz közénk, remélem jól vagytok, és alakultok! :)

Linácska!
Akkor az már a 10. hét környékén lesz, mikor ultrahangra mégy?
Nekem az áprilisi terhesség alatt sokszor görcsölgetett a méhem, éreztem, hogy nő.

Babicsek!
Jaj, de jó, hogy jól sikerült a szalagavató, meg utána a buli is! Nagyon ügyesek vagytok!
Gyógyulást nektek!

Bikfy!
Pénteken megyek vérvételre. December 3. a nagy nap!

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Lányok!
Múltkor panaszkodtam a zord idő miatt, de péntek éjszaka, vagy inkább szombat hajnalban nagy élményben volt részem. Egy barátunk volt nálunk, és kicsit sokáig maradt, így mikor 1 felé elindult haza, meglepetten tapasztaltuk, hogy hó esik. Férjem hazavitte az illetőt, én meg kimentem a kutyánkkal esti sétára. Érdekes volt, ahogy hallottam, ahogy az arcomba toccsannak a hópelyhek, szinte szúrtak a hideben. Vad szembeszél fújt, de gyönyörű volt! Ezt énekeltem: http://www.youtube.com/watch?v=byuSsDVkXDk.
Mikor elfordultam a szembeszéltől, meglepetten tapasztaltam, hogy alig látok át a szemüvegen, csupa hó volt. :) A kutyánk persze nagyon élvezte, ilyenkor mindennek más szaga van.

Mné!
Képzeld, azt álmodtam, hogy nagy híred van, és mindenki gratulál... Én arra asszociáltam, hogy kismama vagy! :) Tudom, még korai a teszt, de sosem szoktam ilyet álmodni, remélem, valósággá válik! :)

Tegnap fura élményem volt, éppen jöttünk haza valahonnan kocsival, és fáztam is kicsit, és egyszer csak azt éreztem, hogy kellemes forróság tölti el a hasam alját a méhemnél. Érdekes volt, még nem éreztem ilyet.

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Jó reggelt!

Itthon maradtam én is. Megyünk majd a dokihoz délután. Köhögök mint a kutya. Marci úgy beszél mintha egy nagy gombóc megakadt volna a torkán és taknyoskodunk.

Köszi csajok a jobbulásra vonatkozókat!

Kiki: Annyira szorítok! Remélem ez a forróság érzés a babáitok jele volt, hogy igen megérkeztünk és itt vagyunk a jó meleg fészkünkben! :wink: Én érzem hogy sikerült!
Azért nem semmi vagy, hogy éjszaka képes vagy sétálni a hidegben! Én biztos nehezen dugnám ki az orromat.

Bikfy: Igaza van Kikinek. Miért nem próbáltok meg egy inszemit? Semmiség az egész és hátha sikerül elsőre. A párod rendben van ezen a téren?

Kissedi: Ha pattog az már jó jel nem? Előbb utóbb kiürül az magától! Csak kitartás! Jobbulást apukádnak. Gondolom hogy nem könnyű ez. Biztos ő is nagyon megijed, amikor rájön a rosszullét. Valahogy mindenképpen próbáljátok meggyorsítani a vizsgálatokat. Ez nem mehet így.

Kép
babicsek
 
 


Jó reggelt!

Betegeskedőket sajnálom, nem tudom mi van, de nekem is fáj a torkom, mint a rohadás.

Az inszemről: egyeltalán nem arról van szó, hogy én spontán babát szeretnék, egyszerűen a belső megérzésem súgta mindig azt, hogy ha rendbe tesznek, akkor nem lesz szükségem beavatkozásra. Egyéb iránt már milliószor elindultunk az úton, de nem csinálták meg nekem az inszemeket. Mert mikorra a PCOS-t kikezelték, hormonok rendbe jöttek, megtalálták a méhsövénbyt. Akkor utána műtét, lábadozási idő, majd kötelezően előírt spontán próbálkozás. Ez most járna le, a dokim hívott is, hogy menjek, de most itt van megint a nyakamon ez a szar vizsgaidőszak, amit egyébként gyűlölök, és amíg az nem zárul le, nem merek nekivágni. Így marad a február. Szóval én se nem félek az inszemtől, se nincsenek ellenérzéseim, egyszerűen csak nem jutottunk eddig oda.
Uramat már rég vizsgálták, akkor kiválóak voltak az eredményei. 150 millió sejtje volt, semmi bibi nem volt velük. Most ezen már nem is akarok vele vitázni, hogy menjen, februárig már úgy sincs sok idő. Akkor gondolom őt is megnézik majd.

KépKépKép
bikfy
 
 


Babicsek!
Sajnálom a betegséget, gyógyulást nektek küldöm a gyógypuszikat neked meg Marcinak! Párod nem kapta el?
Köszi, bizakodunk! A kutyánkat naponta háromszor visszük ki sétálni, és minden nap van egy közös séta, mikor mind az öten kimegyünk (a kutya, a férjem, én és a babák... :lol:). Ez általában az esti, ami lefekvés előtt valósul meg, ez hétvégenként elég későre tolódik, de hétköznap este is 10 körül szoktunk kimenni. Ilyenkor üresek az utcák, kicsit el lehet engedni szaladgálni a kutyát.

Kissedi!
Jobbulást nektek is!

Beze!
Lassan neked is jönnek az NST-k, vagy mik? Vagy már voltál is? Lehet hülyeséget kérdezek, de a pocakodon is látszik, hogy haránt fekszik Marci, vagy csak amikor mozog?

Bikfy!
Ne haragudj, akkor csak rosszul emlékeztem az inszemet illetően. :oops: De a február már tényleg mindjárt itt van, és azt megértem, hogy a vizsgaidőszak alatt nincs erőd, energiád, időd az inszemre. Meddig tart ez a suli, hány vizsgaidőszakod van még hátra? Remélem, így vagy úgy, de hamar teljesülnek az álmaid, nagyon sokan drukkolunk neked, nektek!

Vius!
Hogy vagytok, hozol képeket a szülinapozásról?

Lucuzs!
Hogy sikerült a nagy szülinapozás?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Sziasztok! Csak futtában, mert Balázs mindjárt kel (bár kb. 1 órája azt gondolom)

Kiki! Nagyon köszi a Bogi köszöntést!!! :lol: :lol: :lol:
Szuper volt a szülinap! Már áttöltöttem a képeket a számítógépre, ha lesz egy kis időm, válogatok, és töltök fel! :D

Nagyon megható volt olvasni a meleg pocak érzésedről!!! :D
Jaj, annyira szorítok nektek!!!
Mikor is lesz a nagy nap? Bocs, hogy nem tudom... :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Annyian kérdezitek a tesztnapot, hogy végre eszembe jutott, hogy beírhatnám az aláírásomba... :) Így minden beírásomban szerepelni fog a december 3. :)

Lucuzs!
Örülök, hogy jól sikerült a szülinap, kíváncsian várom a képeket! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Ma már az embiócskáink 14 naposak! Azaz tegnap voltak 13 naposak, ami azt jelenti, hogy most alakult ki a középső réteg is, az ektoderma és az endoderma közötti mezoderma. A kis gyermekeink most leginkább 3-3 palacsintára emlékeztetnek a rétegeknek megfelelően, tehát jelenleg van 6 palacsintánk. :) És ha már a kajáknál tartunk, elvileg tegnap vettek magukhoz először „ételt”, tehát a külső erőforrásból először vettek magukhoz energiát, táplálkoztak, és ezt már az én szervezetemből (vagyis kialakulóban a köldökzsinór), így gyorsan küldtem nekik egy-egy kocka csokit. (Tudom, tudom, szörnyű anya vagyok, hogy a 13 napos kis embriócskákat már csokival tömöm, milyenek lesznek így a fogaik… :lol:)
Most kezd kialakulni az embriók felszínén egy vékony sejtvonal, egy kezdetleges ér, és ez mostantól betájolja, hogy merre van a fent, merre a lent, a jobbra és a balra. (Fura, hogy ezek után évekbe telik megjegyezni, hogy melyik a bal, melyik a jobb, ez nekem még most is néha gondot jelent balkezes lévén. Milyen okos kis embriócskáim vannak, túlszárnyalják az anyjukat! :))
Persze mindig elbizonytalanodok, hogy ha a lombiknál a beültetéstől számítják a 2 hetet, meg onnan visszaszámolják két héttel a ciklus kezdetét, azzal visszasorolják az embriókat pár nappal kisebbre, így előfordulhat, hogy ez a palacsintaszerű állapot csak pár nap múlva lesz… De nem is ez a lényeg, ugye?

Tegnap este a férjem elhalmozott puszikkal, és a hangja tisztára olyan volt, mintha esne az eső. Hol gyakrabban cuppantak a puszik, hol ritkában, vagyis mikor milyen intenzitással esett az eső. Mondtam is neki, hogy ezt mutassuk meg a babáknak is, így az arcom után a hasamon is eljátszottuk az eső csepegést, zuhogást. Nagyon jó érzés volt játszani a gyerekekkel, már láttam magam előtt, ahogy ezt 1-2 év múlva már egy-két kicsi pocakocskán játsszuk kacagások közepette. (:

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Linacska: Hogy van Levi? Gyógyul? Használ az új antibiotikum? Hívtad a dokinénit az eredményért? Te hogy vagy? Holnap vagy 8. hetes. Hihetetlen, hogy repül az idő. Még csak most írtad, hogy terhes vagy…

Mimilee: Drukkolok nagyon, hogy sikerüljön az inszem. Mikor kell tesztelned?

Bikfy: jaj de örülök, hogy jelentkezel. Nagyon hiányoztál ám! Írásod alapján úgy érzem, hogy egy kicsit kezdesz helyrebillenni lelkileg.

Monic: Látom a lelki szemeim előtt, ahogy Dani alszik az áruházban az ágyban… Istenem a kis Drága!

Babicsek: Örülök, hogy jól sikerült a szalagavató és a buli is. Milyen volt a „Búcsúdal”? Nagyon megható lehetett. Sajnálom, hogy megbetegedtetek Marcival. Jobbulást kívánok! Azt hiszem Kiki írta még régebben a hagymateát megfázásra. Kipróbáltátok?

Rodi: Hogy vagy? Nem írtál magatokról. Lehet esetleg új képet kérni Kittiről?

Kissedi: Remélem, hogy mára már a pattogás is elmúlt a füledről, és egyre jobban vagy. Lehet, hogy butaság, de mikor kislányként nekem fájt a fülem, akkor anyukám melegített sót, és betettük egy zokniba, bekötöttük, és azt kellett rászorítani a fülemre. Általában lehúzta a gyulladást. Szerinte érdemes lenne kipróbálni, de javaslom, hogy ne zokniban melegítsd a sót, mert egyszer mi okosan szétégettünk így egy zoknit. :-) Édesapádnak jobbulást kívánok. Hihetetlen, hogy több, mint egy hónapra kapott időpontot. Ez a magyar EÜ.

Kiki. Nagyon meghatott, amit írtál. Jót pityeregtem rajta. KÖSZÖNÖM neked! Remélem, hogy igazad lesz, és a Próféta szólt belőled.
Jól hangzik ez az eső utánozás. :-D Remélem, hogy a gyerkőcök is élvezték.
mné
 
 


Kiki! Megható az apróbetűd!!!! :D

Bogi hív játszani, de ha apa hazaér, feltöltöm a képeket, már kiválasztottam őket!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kép

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs: Nagyon sok Boldog Születésnapot kívánok Boginak!
Milyen szép nagy lány! Gratulálok!
mné
 
 


Ha nem haragszotok meg érte, akkor megosztoznék ezen a laptetűn! Mindenki vágjon magának belőle egy szeletkével! :)
mné
 
 


Lucuzs!
Nagyon jól sikerült a gyertyafújós kép, láng is van, füst is van, szinte ott érzi magát az ember! Nagyon szép kislányotok van, és már 4 éves! Gratulálok még egyszer! A második kép is nagyon jó, igazán csinos a kis szülinapos! Tényleg szokta utánad csinálni a babájával, amit te Balázzsal? Mennyire játszik babásat?

Kikinda Kép
kikinda79
 
 


Mné!
Aranyos vagy ezzel a laptető osztozkodással, de én bízom benne, hogy okkal került hozzád! ;) És most nézem, hogy már az előző is! :)

Kikinda Kép
kikinda79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: