Új privát üzeneted érkezett!

Kata!
Örülök, hogy tetszik, már aggódtam, mikor kapod meg :)
sonjus
 
 


Sonjus,
Már én is nagyon vártam, de tuti ma hozta a postás, mert tegnap este nem volt semmi a p.ládában.:-)
A gyűrű is pont jó, talán egy ici-picit nagy, de így is jól elvan a középső ujjamon :lol:

Remélem ez a laptető nagyon jót jelent!!!!

i.kata
 
 


sonjus, laptető rulez :lol: ++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

 
 

Lányok, nincs több titok, a véreredményem egy nagy nulla!
Hívtam az Intézetet, de Tanár úr már nem volt bent.
sonjus
 
 


:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
babszi
 
 


Sonjus,
letörtem veled együtt :cry: :cry: :cry:

i.kata
 
 


Ne törjetek le, már én is jól vagyok :)
sonjus
 
 


Sonjus!
Nagyon sajnálom!!! :( :( :(

Kép
hbzs
 
 


Mostanában nincs valami nagy sikerszériánk (Paninit leszámítva) :roll:

i.kata
 
 


Sonjus most olvasom, előbb priviztem, nagyon -nagyon sajnálom......
aranyos vagy Te és a többiek is, de nem férne rám, hogy egy helyet is elvegyek a fiatalság elől-tudom, hogy fiatalon én sem tudtam volna megfizetni...
A gyerekeim szerencsére sose kérnek, megköszönik amit kapnak. Inkább nekem van kételyem....mindig arra gondolok, hogy Ők ne úgy induljanak, ahogy mi(a ruha, ami rajtunk és egy táskában volt,mivel a családok ellenére házasodtunk).
Tényleg jók a hormon eredményeim, Sipos doki inkább a hosszú távú mellékhatásoktól óv.
Ha tiszta lenne ez a donoros dolog nem filóznék. Amit nem értek, hogy miért kötöttek bele ebbe a petesejt megosztásba. Hisz annak is segítség lenne, aki adja.
Lányok! Én nem tudom, miről szólt az a vita, de most itt előre és utólag elnézést kérek, ha időnként-főleg ha egy-két nap nem tudok jönni,nem említek meg mindenkit, aki írt....persze én már mentséget kereshetek a korommal járó memória romlásban...he-he...


Üdv.


Nagyanyó
ágnes13
 
 


Sonjus! :( Sajnálom, hogy végül így alakult.
2cirmi2
Budapest
 
 


sziasztok

Sonjus
:( :( :( :( :( :( :( sajnálom


nekem sem volt a legjobb napom :( kicsit elkenődtem, mert összesen 3 petét tudtak leszívni, és abból is 1 használhatatlan. úgyhogy 2 maradt, holnap reggel kell telefonálnom és szombaton transzfer. Kata, lehet hogy ráéreztem a dolgokra, most nagyon megviselt ez az egész, borzasztóan fájt a hasam (eddig ilyen nem volt) Tanár úr mondta, hogy próbáltak többször is megszúrni, hátha még lapul bent több tüsző.
minden esetre a gyerek ugye 1 petesejtből van :) szóval igyekszem pozitívan gondolkodni. még mindig kicsit kába vagyok, Pepével aludtunk egy jót délután, majd holnap jövök a hírekkel
puszi mindenkinek

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


sziasztok!
Csak egy gyors bekukk.

Sonjus, sajnálom...!!!
Babszi, Cirmi, Fitie - szorítok nektek! :)

Ágnes,
Én is úgy vélem, hogy nem szabadna elengedned a dolgot! Miért ne adhatnál magatoknak még egy esélyt??!! Hajrá! :)

Szilva,
Fúú, nagyon szépen mennek le a kilóid, gratulálok! Én kb két hét múlva megyek vissza terheléses cukorra, és abba kell hagynom a Meforalt...hát, félek, hogy könyörtelenül elkezdenek felkúszni majd a kilók...

napuszi mindenkinek! :)
panini
 
 


Lányok édesek Vagytok...még filózok, de egy két hónap tuti kimarad.....
Fitie! Neked így is nagyon jók az esélyeid, hisz az előző is sikerült...
Panini,hogy Vagytok?
ágnes13
 
 


Fitie, a kettő pont elég, ha erősek, hiszen nem is nagyon kapnál vissza többet. :) Ahogy hallom tesóért sikeresen mennek vissza :)
Biztosan erősek :)
babszi
 
 


Ágnes, köszönöm, jól vagyunk! Hétfőn megyek az Istenhegyi Géndiagnosztikára kombinált tesztre, ami ugye a 12. heti UH és vérvétel egyben. A dokim javasolta, hogy ha belefér a költségvetésbe, akkor csináljunk egy ilyet is magunk megnyugtatására. :) tegnap éjjel már ezzel álmodtam! Ma vagyok 11+5 - és jövő szerdától visszamegyek teljes időben dolgozni még egy pár hónapot. Az elmúlt hetekben heti 1-2 alkalommal mentem be megbeszélésekre, és itthonról toltam a többi melót. De nyilván nem lehet ezt huzamosabb ideig fenntartani, így úgy döntöttem, visszamegyek. A férjem nem örül, mert tudok stresszelni rendesen...:) Hát meglátjuk, ha nagyon idegeskednék, akkor a tervezettnél hamarabb jövök betegácsiba.

Na ez egy kicsit hosszú monológ lett, bocsesz érte! :wink:
panini
 
 


Panini...én ha lehetőségem volna, most ezzel az eszemmel biztos otthon maradnék...
ágnes13
 
 


Ágnes, igen, egyre több ismerősömtől hallom ezt, ezért én is kezdek elbizonytalanodni, mennyire volt bölcs döntés ezt kijelenteni a főnökömnek.
Egyébként a döntésem hátterében az is állt, hogy ha fair módon hagyom ott a csapatomat, és a főnökömet - vagyis hagyok elég időt arra, hogy megtalálja az utódomat, elvarrom a szálakat -, akkor nagyobb eséllyel számíthatok arra, hogy 2 v 3 év múlva visszategyen ebbe a poziba, vagy találjon valami hasonlót nekem.
Mondom, meglátom, hogy alakul a hajtás. A december eleve egy fél hónap, azt már fél lábon is kihúzzuk. A január is döcögve szokott beindulni, szóval még attól se tartok túlzottan.
A dokimmal megbeszéltem, abban maradtunk, hogy bármikor újra felvesz betegállományba, ezen ne aggódjak. Már csak nekem kell tudni, hol a határ, és időben lelépni, ha túl zizi lennék! :)
panini
 
 


Fitie,
ne idegeskedj, minden rendben lesz :wink: Azért fájhat a hasad most annyira, mert biztos sokszor szrtak meg, és az megviseli a petefészkeket. Nekem is mindig fájni szokott, mondjuk olyan is van aki 20 petesejt leszívása után sem érzi a hasát.
Amúgy mivel stresszeltél is már előtte, ezért is lehet, hogy most érzékenyebb vagy a fájdalomra.

Panini,
kihez mész az Istenhegyibe? Én a Hajdú doktornőnél voltam, állítólag neki van a legjobb szeme. A lombinált eredménye meglesz 1-1,5 óra alatt.

i.kata
 
 


Panini! Igen ebben a részében igazad van....én csak azért írtam ezt, mert én mindet úgy szültem, hogy akkor esett ki a meló a kezemből mikor szülni mentem....nem is tudtam igazán kiélvezni a terhességeket.Pedig csodás időszak, ha belegondolsz...
ágnes13
 
 


Panini, én is visszamentem dolgozni, elvesztettem a babát. Tanulom, hogy senki nem pótolhatatlan, és eleget vártál már erre a gyerekre. Nem tenném a helyedben.
babszi
 
 


Babszi,
igazad van, nem is érzem magam pótolhatatlannak. :) köszi a véleményedet, még egy strigula a nem oszlopba.

Kata,
Én is Hajdú Krisztinához kértem időpontot. Már nagyon izgulok!

Ágnes,
Tudom, hogy csodálatos időszak. Imádtam a lányommal is ezt az állapotot.
panini
 
 


Panini, bocsi, hogy belevau!!! :) Komoly hibám.
babszi
 
 


Babszi,
No problem! Mindenkinek megvan a maga véleménye, nem haragszom meg, ha elmondjátok!
Ahogy írtam, húzom a strigulákat, és ha nagyon dilemmázom, megnézem, hogy az igen vagy a nem oszlop a magasabb. (Mint a Naplóban! :wink: )
panini
 
 


Sonjus!
Nagyon-nagyon sajnálom!!!!! :cry:Olyan igazságtalan az élet....!

Cirmi,Babszi,Fitie!
Nagyon szorítok értetek!!!!!

Fitie!
Ne keseredj el,kettő petike is hozhat nagy-nagy boldogságot nektek!És reméljük hoz is majd!
++++++++++++++++++++++++
Pepe álomszép kis pasi!!!!!Gondolom ő is egy kis örökmozgó! :lol: De azért próbálj meg pihenni is most.Sok puszi nektek!

Ágnes!
Én azért nagyon drukkolok, még valóra válhat ez az álmotok!De persze értem a sok hormonnal kapcsolatos dolgokat is,és Sipos doktor féltését is,de hát olyan jól alakultak a hormon eredményeid!
Ha a szíved azt súgja ,ne add fel a küzdelmet a legkisebbért!
Ja és el ne merészelj vonulni a fórumról,akárhogy is lesz tovább! :wink: Itt a helyed köztünk!

Panini!
Biztosan minden rendben lesz az uh.-on és vérvételen!
Szerintem a kevésbé hajtós időszak után pihizzél csak otthon,és élvezd ki a kismamaság minden percét!

Kata!
Nem irigyellek a karácsony miatt! :( Ez biztosan nagyon nehéz lesz most neked/nektek,de annyira bízom abban,hogy jövő év elején most már egy igazi jó év vár rátok!

Hbzs!
Sokszor puszillak!!!!!!
:P

Szilva!
Gratulálok,tényleg nagyon szépen haladsz a kilókkal!

Szilvi!
Olyan helyes a kis picur!!!!!Pihenj sokat!

Ancsa!
Tényleg tudjátok már a másik pici nemét?
Vigyázzatok nagyon magatokra!!!!!!Puszi Marcinak!

Amíg nem írtam,addig is minden nap olvastalak benneteket és szorítottam mindenkiért!

Nekem nagyon-nagyon hiányoznak a kismamik,anyukák a fórumról!
:cry:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Fitie!
Nagyon drukkolok a 2 petikédnek, hogy szépen megtermékenyüljenek és ügyesen osztódjanak! :wink:

Panini!
Miért kell abbahagynod a Meforal szedését? Én úgy tudtam, hogy az IR-eseknek az egész terhességük alatt szedni kell. :roll:
Én is adnék egy strigulát a nem oszlopodba, mert szerintem is inkább az otthoni nyugit válaszd, ha megteheted! :wink:

Kép
hbzs
 
 


Belluska,
hát majd meglátjuk hogy alakul a karácsony. Szívem szerint elutaznék, de párom ettől vonakodik, meg most az apukája is beteg, így azért meg tudom őt is érteni, csak sz@r...

Panini,
részemről szintén a nem oszlopot javasolnám, de ezt neked kell érezned. Lassan túl vagy a kritikus időszakon, és ha H.K. is mindent rendben talál majd, akkor szerintem hasonló módon, mint most azért picit dolgozhatsz. Persze tudom hogy otthonról nem az igazi, látom férjem is hogy szenved néha. De azért tényleg mérlegeld, hogy mennyit vártatok a kistesóra.

i.kata
 
 


Szia Belluska!
De jó, hogy ismét jöttél írni is!!! :D (Nekem kiderült Beus írásából, hogy olvasni azért mindig olvasol - ha nem is írsz! :wink: )
Hogy vagytok? Újabb "aranyköpések" a kicsiktől??? :wink: :lol:
Nekem is hiányoznak a kismamáink/anyukáink!!! :(
Puszi nektek! :D

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok!

Olvastam a hozzászólásokat és jöttem, hogy erősítsem a kismamik csapatát (bár én ha ritkán is, de azért szoktam... :) ), hátha más is kedvet kap... 8)

Sonjus!
Őszintén, tiszta szívemből sajnálom :(
De bízom benne, hogy hamarosan te is átélheted ezt a csodát... :wink:

Kata!
Az biztos, hogy így nem lesz könnyű a karácsony... :( De te egy erős csaj vagy és tudom, hogy megbirkózol vele!!! :wink:

Fitie!
Tényleg ne keseredj el, mert a 2 petikéd extra sebességre kapcsol és Pepének kistesót varázsol... :lol: :lol: :lol:

Panini!
Én is a nem oszlopot erősítem!!! Lehet, hogy simán bírnád a munkát, de nem érdemes kockáztatni!!! Pocaksimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :)
Légyszi-légyszi, kérünk vonalzót... :P

Cirmi!
Holnapra +++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Beus!
Nekem is nap mint nap eszembe jutsz, lassan kezdhetünk visszaszámolni... pocaksimi!!!!!!!! :P :P :P
Utólag is

Kép

Belluska!
Olyan jó, hogy ismét itt vagy, igaz én nagyon ritkán írok, de azért olvasni rendszeresen olvasom a topikot és nekem is nagyon hiányoztál!!! :P :P :P
Puszi Katának és Barninak is!!!!!! :D

Hbzs!
Sok puszi! :)

Ágnes!
Megértem, hogy nem akarsz elvenni más elöl helyeket és azt is, hogy nem szeretnéd az egészségedet kockáztatni, de azért aludj még rá egyet-kettőt... Sose lehet tudni, mit hoz a holnap... :wink:

Babszi!
Látod, én most jöttem... :lol:

Kismamiknak!
Pocaksimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha valakit véletlenül kihagytam volna... bocsi, de neki is :D :D :D

Nem tudjátok, hogy mi van Lojcikával, kibújt már a pocakból Benett baba?????

Minnie

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Kata!
Az elutazás gondolata az én fejemben is megfordult,hogy talán az lenne a legjobb nektek.....De párodat is megértem.Jobbulást párod apukájának!
Remélem nem haragszol ha megkérdezem,mert más téma,de most ház ügyben hol tartotok?

Hbzs!
Aranyos vagy,hát igen Beusnak ígéretet tettem hogy tudósítok! 8)
Igazából nem nagyon akarok unalmassá válni a drukkolok,szurkolok írásaimmal,ezért is nem írtam most,csak otthon szép halkan tettem.De hát ez a valóság,mert mindenkiért szívből izgulok mindig.....
Legutóbbi aranyköpése Barnimnak volt.Apukámmal mondogatták az állathangokat,és Barninak ki kellett találni melyik adja ki az adott hangot,mire apukám mondta,hogy na melyik állat a múúúúú,Barni nézett(nem mintha nem tudná),erre apukám mondta neki,hogy hát melyik állat adja a legtöbb tejet,erre Barni rávágta,hogy a János bácsi(tőle hordjuk a házi tejet) :lol: :oops: 8) :wink:

Lojcikáról és Benett babáról remélem hamarosan kapunk híreket!!!!!Vagy akár fotót! :wink:Annyit gondolok rájuk!!!!!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Minnie!

Örülök,hogy írtál!!!!!!!!!
Úgy látom egyszerre gondoltunk Lojcikára is! :wink:
Nati baba?????Iwiwen leskelődök folyamatosan és a legutóbbi közös fotó fantasztikus!!!!!Akarok Natiról tudni bővebben!!!!!
Puszi!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Nati lassan 9 hónapos, a járókában már kapaszkodva közlekedik és néha megtesz egyedül egy-két kósza lépést is... de ezt is csak a járókában. Viszont ha a kezeit fogjuk, már nagyon szépen lépdel... :lol: Kapott a múlt héten egy bébikompot, azzal száguldozik és kinyit mindent, ami az útjába kerül, szekrényajtó, fiók, hűtő, stb. Néha úgy belelendül a száguldozásba, hogy alig lehet utolérni. :lol:
Remélem nem bántok meg senkit, de szeretném megosztani veletek ezeket a pillanatokat...

Kép Lógok a járókán... :D

Kép Ez az új járgányom... :P

Kép Ezt most jól kinyitom... :wink:

Rólam:
Voltam vissza az endokrinológusnál és mivel ismét magas volt a TSH szintem és az anti TPO-m sem lett az igazi, hormontablettát kell szednem... Csökkent pajzsmirigyműködésem van, azt mondta a doki, hogy ezt kiválthatta a terhesség, bár családon belül is örökölhető (anyukámnak stumája volt) és a leánygyermek nagyobb eséllyel örökölheti... :roll: Most szedem a gyógyszert, aztán 3 hónap múlva kontroll vérvétel, majd 6 hónap múlva, aztán 1 év és utána évente, ha eltérés van a megengedetthez képest, akkor állítanak a gyógyszer adagon. Azt mondta a doki, hogy ez nem nagy probléma és ezzel a gyogyival teljesen normális szintre tudja hozni a hormonszintemet, de én azért elég rosszul vettem, hogy innentől kezdve talán életem végéig gyógyszert kell szednem... :cry: Mert elmondása szerint annak, hogy normalizálódjon magától ez a hormonszint, nagyon minimális esélye van... :roll:

Remélem nem untattam senkit...

Szép estét mindenkinek!!! :P

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 


Sonjus! Felrohantam hajnalban a fórumra, hátha pisiltél már....most viszont megyek melózni.....de ha tudlak napközben megnézlek valahol...
ágnes13
 
 


Cirmi, írjál! Remélem sikerült!

Na, mégis volt értelme szólítani a kismamikat :) Én örömmel olvastam mi minden van veletek :)

Kata, én aztán tudom mennyire rossz lesz neked, de nagy levegő, és kibírod. Annyi dolgon vagy már túl, és olyan lelkierőd van, hogy ezen is túl leszel. Bízz a párodban is, átsegít majd. És majd kiírod magadból, hátha az is segít. Nekem is van olyan barátnőm, akivel egyszerre voltunk terhesek, most lesz 2 éves a gyerek. Végigéltem a terhességét, meg utána is mindent. Muszáj volt. Fogok rád gondolni sokat sokat!

Minnie, egyszer én is voltam pajzsmiriggyel dokinál. Egy véreredményből közölte, hogy életem végéig bogyót szedhetek. Ezen kiakadtam én is, így engedett egy második vérvételt, ami teljesen normális eredményt adott. Akkor csak annyit mondott, hogy jó, akkor nem kell szednem. Kösziiii
Nagyon szép Nati baba :)

Hbzs, remélem jól vagy. Árad belőled a nyugalom. Felszín alatt is? 8)
babszi
 
 


jó reggelt mindenkinek!

kata, boldog névnapot :)
Kép

minnie, Nati nagyon cukorfalat, örülök én is, hogy benéztél és írtál magatokról!

cirmi, milyen lett a teszt? remélem, ilyen: ++++++++++++++++++++

fitie, fel a fejjel, drukkolok én is!

belluska, welcome back :) János bácsi :lol: :lol: :lol: :lol: beusról van újabb híred? puszilom :) köszi a gratulákat Neked is, már cserélnem kell a vonalzót, ez kb. 2 hetes, azóta is ment már le :)

néztem iwiwen, lojcika 22én hajnalban jelentkezett be utoljára, már tuti babázik szerintem :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Ezt nézzétek:

Kép


Jaj, lányok, én el sem hiszem, hogy sikerült :D :D :D

Mindenkinek nagyon köszönöm a sok drukkolást!!!
2cirmi2
Budapest
 
 


pedig hiheted, ez szerintem szép erős csík!!!! de jó! örülök!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


remélem, beindítod a sikerszériát :wink:

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Fitie! Nagyon szorítok, hogy jót mondjanak ma a kicsikről. Tényleg elég kettő is, ha szépen beindulnak és fejlődnek.
2cirmi2
Budapest
 
 


Cirmi nagy gratulaaaa! Mesélj, mit érzel :):):)
babszi
 
 


Cirmi!
Micsoda csíkokra jövök!!!!!Gratulálok!!!!!Nagyon-nagyon örülök!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kata!
Sok Boldog névnapot kívánok!!!!!!
Kép

Minnie!
Nati cuki mint mindig! :P És hát ahogy írod,olyan kis ügyes már!
Pusziiiiii!


Szilva!
Hát akkor meg még jobb a helyzet!Örülök! :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Beusról most nincsen új infóm,de még biztosan beszélünk majd a héten!És akkor írok! :wink:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Kata! Nagyon boldog névnapot kívánok!

Babszi! Hogy mit érzek? Hát nagyon-nagyon örülök. :D :D :D

Most mennem kell, de majd délután jövök, remélem addig Fitie is jókat ír majd.
2cirmi2
Budapest
 
 


Kata, nagyon sok boldog névnapot kívánok!

Kép
babszi
 
 


Cirmi!
Te aztán tudod, hogy kell ezt csinálni :) Tiszta szívből gratulálok :) TÖKÉLETES ;)

Babszi! Vedd le a mintát! :)
Szerintem is Hbzs a nyugalom szigete ;)

Kata!
Sok boldog névnapot kívánok :)

Fitie!
Szerintem is erősek lesznek, hajrá-hajrá!

Lojcika!
Ugye babázol már és minden rendben!!!

Panini!
Jó, hogy jöttél :) Hű, már mindjárt a 12. hét :)
Nekem sajnos nem lenne kérdés, hogy meló, vagy táppénz, ugyanis nekem 2 féle fizum van, ha táppénzre megyek, akkor csak a felének egy részét kapom, abból meg nem lehet megélni :( De ha te teheted, maradj otthon!!!

Belluska!
Kicsi fiad beszólása szenzációs :lol: :lol: :lol:

Minni!
Még mindig tünemény ez a kislány :)
Remélem rendben lesz a hormon dolgod, drukk a kontrollhoz!

Ágnes!
Én bár pipiltem reggel, de nem tesztre ;) szerintem Cirmiét vártad! :)

Szilva!
Nagyon ügyesen csinálod ezt a fogyit :) Én befuccsoltam vele, most inkább kényeztetem magam :oops:

Nem tudom kinek nem írtam személy szerint, de mindenkit ölelek és köszönöm az együttérzést!
sonjus
 
 


Cirmi!
Beus is nagyon gratulál és örül! :P

Beus jól van,de kicsit fel van fázva sajnos.De azt írta,hogy lehet éjjel bekukkant ha engedékeny lesz a nővérke! :wink:
Mindenkit puszil!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Kata!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!
Kép

Cirmi!
Ez csudaszép két csíkos tesz!!! :wink: Gratulálok!!! :D

Minnie!
Nati gyönyörűséges!!! :D Én úgy örülök, hogy időnként írsz nekünk, s képeket is teszel fel róla!!! 8)
Nagyon drukkolok azért, hogy a gyógyszer hatására (is) normalizálódjon a hormonszinted!!! S arról mit mondtak, hogy ez mennyire befolyásolja egy kistesó érkezését? :roll:

Belluska!
Köszi Barnus aranyköpését!!! :D Szegény János bácsi... :lol: :lol: :lol:
Dehogy válsz unalmassá a drukkolós írásaiddal!!! Írjál csak továbbra is, jó? :wink: (Én is jobbára már csak ezekkel tudok "szolgálni"... - De azért remélem, engem is szívesen látnak továbbra is a lányok... :oops: )

Babszi, Sonjus!
Édesek vagytok! :D Korábban sem terhelt meg nagyon a gyermektelenség, de mióta beadtuk a papírt öf-ra, s "letettük" a lombikozást, úgy érzem, még sokkal nyugodtabb és felszabadultabb lettem. 8) Most egyszerűen hagyjuk, hogy történjenek a dolgok: elmentünk a TEGYESZ-hez, beadtuk a jelentkezésünket. Vártuk, hogy hívjon a pszichológus. Hívott. Vártuk, hogy eljöjjön a találkozó időpontja. Találkoztunk. Aztán vártuk, hogy hívjon a családgondozó. Hívott (tegnap :D ). Most várjuk, hogy eljöjjön december 6., amikor eljön hozzánk stb. stb.
Aztán most jön a karácsony is, ami egy csodálatos ünnep, nagyon szeretem. Mind lelki-szellemi szempontból, mind pedig családilag nagyon sokat jelent. S ilyenkor mindig sokat kreatívkodok, ami mindig kikapcsol, és felszabadít. Olyan jó, ahogy (nekem :D )csodaszép dolgok kerülnek ki a kezem alól - csak az a baj, hogy azokat majd oda is kell adni... :lol:

Mindenkit puszilok!!! :D

Kép
hbzs
 
 


sziasztok

Cirmi!!!!!!
jaj de örülök, gratulálok :D nagyon szépet pisiltél :lol: :lol: :lol:

Kata
nagyon boldog névnapot kívánok neked!
Kép

Minnie
de jó hogy jöttél! Nati baba egy tündér, azok a szemek!!!! :D

Belluska
:lol: :lol: :lol: annyira imádom ezeket a gyerekszáj beszólásokat

reggel telefonáltam az intézetbe, a 2 petéből 2 embrió lett :D sőt, az egyiket meg sem szúrták, hanem hagyományosan termékenyült meg! holnap kell megint telefonálni és szombaton transzfer

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Szép napot mindenkinek! :P

Köszönöm a bókokat Nati baba nevében is... :oops:

Cirmi!
Kép :oops:

Fitie!
Gratula, ez nagyon szép eredmény! :) Mondtam én, hogy turbóra kapcsolnak..., csak figyelj!!! :wink:

Kata!
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép

Babszi!
Sajnos, én már 3* voltam ismételt vérvételen, és mindegyik eredmény rossz lett... :(

Hbzs!
Annyit mondott a doki a kistesóról, hogy ha "csak úgy" terhes lennék azonnal menjek, mert magas a vetélés kockázata és emelni kell a gyógyszeradagon. De ha tervezett terhességről van szó, akkor előtte keressem fel, mert akkor már az elején elkezdik a gyógyszert beállítani... A kontroll vérvételeken csak azt látják, hogy a gyógyszer hatására megfelelően működik-e a pajzsmirigyem és termel-e kellő mennyiségű hormont... Azt mondta, ne éljem bele magam nagyon, hogy valaha is abbahagyhatom ezt a gyógyszert... :?

Belluska!
Puszi és ölelés!!! :D Olyan jó hallani felőletek, nagyon tetszik Barni legújabb aranyköpése. Páromnak is felolvastam este, jót nevettünk rajta mindketten. :lol: Egyébként Ő is üdvözletét küldi! :) Megint felemlegette a savanyúságotokat... :wink:

Tündérlétra!
Ne haragudj, hogy tegnap kihagytalak, de már a végén nem tudtam kinek írtam és kinek nem... :? Én is GRATULÁLOK a - kilókhoz, nagyon ügyi vagy és kitartó! :) Előbb-utóbb meglátod, meglesz ennek a gyümölcse... :wink:

Kismamiknak!
Ismét pocaksimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Többieknek!
:D :P :) :P :D

További szép napot!!! :P

Ne álmodd az életet, hanem éld az álmaidat...

KépKép

Kép
minnie manó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?