Új privát üzeneted érkezett!

fitie, akkor dobtam egy pü-t a mélcímmel :)

hbzs, és bevállaljátok?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


laptetőmet átruházom sonjusra, fitiere, babszira és cirmire (remélem, nem maradt ki senki)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


hbzs, írtam privit, nézd meg lsz.

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

 
 

Sonjus! 36 évvel még minimum 7 éved van....tehát továbbra se hallom meg az ilyen pesszimista szöveget...azt az irgum-burgum.....

Cirmi, Fitie,Babszi mennek a drukkok...

Tündérke a fogyózással álltam le.....ettől független fogytam egy kilót, ami vszínű a kedvetlenségből fakadó étvágytalanság.....


Pusz mindenkinek!
ágnes13
 
 


Fitie,
megadrukk szerdára!!!!

Sonjus,
már olyan izgatott vagyok ám a szajré miatt, nagyon várom hogy megjöjjön :lol:

Ma egész délután úgy éreztem, hogy meg fog jönni :evil:

i.kata
 
 


Sziasztok.
Édes drága nővérke engedékeny lett egy kicsit.
Sonjus drága nagyon sokat gondoltam rád!!!!Még hátha megtörténik a csoda, én szívből szurkolok neked!!!!!
Fitie sokat emlegettelek:) Mega drukk!!!
Babszi csak így tovább, szurkolok!!!
Újaknak üdv, és hajrá nekik is:)

Tegnap teli hold volt úgyhogy itt is nagy volt a forgalom:D
szerintem Benett baba is megérkezett:D

Szilva látom szépen megy a mérő szalag:D ügyes vagy , csak így tovább.
Szilvi ügyesek vagytok, szépen nöttök!!!
Ágnes hatalmas ölelés!
Belluska mindig tájékoztat rólatok hatalmas köszönet neki!!!!!!

Én amúgy jól vagyok, már elég nehéz a pocak.Nagyon barátságos itt mindenki, tényleg ki lehet bírni.Dokival megbeszéltük, mikulás hozza a babákat:D
Már csak 2 hét, szóval 5 hét bent fekvés után mehetek haza:)

Sonjus itt van az a csaj ( Andi ) akit akkor ismertem meg mikor téged! Emlékszel ott ült melletted és beszélgettetek. Neki egy hete 2 leányzója született.

Jönnék többet, de nem tudok:( Pedig úgy hiányzik mindenki!!!!!
Hatalmas ölelés mindenkinek!!!!!!!!!és kitartás.
Drukkolok innen is mindenkinek!!!!
És köszönöm azoknak akik szoktak rám gondolni.

Kép


Minden lehetőség a szíve alatt hordja a reményt.
beus84
 
 


Sziasztok!

Beu!
De jó hogy írtál!!!!!!!!!Minden nap lesem,hogy mikor jönnek hírek rólatok!Húúúúúúú!2hét!!! :D :D Kitartás még addig!Aztán ha itt az idő,ügyesek legyetek!!!!!!!!!!Puszillak!!


Sonja!
Szívem minden erejével szorítottam! :cry: Annyira sajnálom...... :cry: Ölellek!!!

Szilvi!
Akkor nem találkozunk a kórházban!Sajnálom,hogy így alakult!Felháborító! :(

Figyelek és drukkolok Mindenkinek!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Beus, de jó, hogy tudtál jönni :) Örülök, hogy rendben vagy, és hamarosan jönnek a babák! Látod én sok mindenkinek szerencsét hozok ;) remélem hamarosan meg lesz az én emberem is, aki pedig nekem hoz szerencsét! :)

Ancsa! Neked is örülök, tessék írni magadról, hogy hogy vagytok és nagyon kíváncsi vagyok, hogy tudjátok-e már a másik baba nemét! :)

Kata! Remélem hamar megérkezik a csomag :)

Ágnes! Nem szeretnék még 7 évet várni, 6-t már vártam :)
Ha nem is tud lemondani erről az ember, de most nem érzem, hogy van annyi erőm, hogy lelkesen kitartsak, így még holnapig bírok kitartani az újabb tesztig, aztán jó lenne elengedni ezt az egészet, megpróbálni az ünnepekre készülődni anélkül, hogy arra gondolok, milyen jó lenne ezt pocakosan csinálni :) Aztán majd jövőre összeszedem magam! ;)

Fitie! Drukk holnapra!

Babszi neked is drukk a megtapadáshoz, Cirminek is, mert mindjárt tesztel (mikor is?) és mindenkinek amihez szüksége van küldök sok drukkot, ölelést ;)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sonjus 2010.11.23 08:25-kor.
sonjus
 
 


Lojcikáról tud valaki? Remélem ok minden!
sonjus
 
 


Beus!
De jó, hogy jöttél! :D Puszi nektek! :D

Szilva!
Igen, bevállaljuk! 8)

Ancsa!
Én is szeretnék hallani rólatok is!!! :wink:

Kép
hbzs
 
 


sziasztok,

lojcika????????????????????? jelentkezz, mi van Veletek! remélem, már babázol, ez esetben eltekintünk az azonnali bejelentkezéstől :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: azért ha lesz egy kis időd, írj, mi volt/van, drukkolunk!

fitie, megkaptam a táblát, köszönöm, hétvégén igyekszem aktualizálni, és felrakom.

hbzs, ment válasz a privire, és előre is hálás köszönet! a bevállalósságotokért meg le a kalappal :wink:

beus, jó volt olvasni pár sort Tőled, nagyon ügyes vagy, hogy még egyben vagytok! ha így folytatjátok, szülés után pikkpakk hazamehettek! már mindkét babó elérte a 2 kg-t?

ancsa, ha minden nap olvasol, akkor írj légyszi gyakrabban, kíváncsiak vagyunk, mi van Veletek, hogy telnek a napjaitok, mi van a babókkal, szóval minden érdekel :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


beus, boldog szülinapot :)

Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Beus! Ügyesek Vagytok!

Sonjus! Nem úgy gondoltam, hogy várj 7 évet, csak, hogy még bőven van időd....így arra is, hogy ahogy írtad is pár hónapra elengedd.....de hátha holnap zebra-teszt lesz....
ágnes13
 
 


Ó, Beusnak még szülinapja is van, akkor sok-sok boldog szülinapot kívánok :)

Kép
sonjus
 
 


Ágnes!

Értem én, amit írsz :) csak pont az eltelt 6 év miatt érzem úgy, hogy már nincs sok időm és erőm, eddig is olyan sok idő eltelt és mindjárt 40 éves leszek, maholnap felnőtt nő leszek :lol:
sonjus
 
 


Sonjus írtam privit.......milyen mindjárt?!?! 3 év!!!!!az alatt 3 gyereket is szülhetsz....
ágnes13
 
 


Sziasztok!

Beus,
BOLDOG SZÜLINAPOT!


Ancsa,
mindjárt te is 30 hetes leszel. Neked mikor kell bevonulnod a kórházba?

i.kata
 
 


Beus!
Nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!! :D
Kép

Kép
hbzs
 
 


Ágnes!
Még 4 év van 40-ig, mert csak januárban leszek 36 ;) de a lényegen nem változtat tényleg :) csak legyen baba!
sonjus
 
 


Beus:

Kép
babszi
 
 


Ma igaztalanul felzaklatott - szokásos módon - anyukám. Nem tudom őt elkerülni, nem tudok vele mit kezdeni. Ha kérdezek se vagyok jó neki... Jól kibőgtem magam ,és csak reménykedem, hogy a babáknak nagyon nem ártottam vele :( :( :(
babszi
 
 


Beus
nagyon boldog szülinapot!

Kép
jó hogy tudtál írni egy kicsit, várjuk a híreket amikor csak lehet :D

Babszi
jaj, nagyon sajnálom hogy épp most történik ilyesmi veled :(
remélem a bőgés után legalább megnyugodtál egy kicsit. próbálj pihenni, tudom hogy most az a legnehezebb, de akkor is. relaxációképpen gondolj rám :D

parázok egy kicsit a holnap reggeltől... háromnegyed 7re kell menni :shock: ezek szerint nem lesz holnap teltház

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Fitie,
mit parázol amikor már rutinos vagy?! :lol: :wink:
Eddig a kistesóért visszamenő ismerőseimnek mindnek elsőre sikerült :wink:

Babszi,
dehogy ártottál, erre még csak ne is gondolj (én mondom, aki szintén nagy paragép vagyok) :oops:

Egy hete elkezdtem dolgozni, persze első nap bejelnette az egyik kolléga, hogy "becsúszott" a 2. gyerek... Kiderült sógornőmék (akivel egy idős babás lennék) haza jönnek karácsonykor...na azt nem tudom hogy fogom kibírni, legszívesebben bezárkóznék itthon. :oops:

i.kata
 
 


Fitie, hogyne gondolnék rád holnap!
babszi
 
 


HELPPPPPPPP!
Hajnalban keltem kb 4-kor, kimentem pisilni, gondoltam megcsinálom a tesztet, amit Tanár úr kért. Eltelt 3 perc, nem láttam a 2. csíkot, így nagy nyugiban visszafeküdtem.
6-kor kelek és látok valami halovány 2. csíkot! Ennyi idő elteltével gondolom ez akkor már nem érvényes!? Ilyet még nem láttam más teszteknél, de mondjuk ezt a fajta tesztet sem használtam korábban! Akkor most mi van? Ti látjátok amit én?
Kép
sonjus
 
 


Sonjus, tuti terhes vagy! Nekem ilyen tesztekkel lett Fannika:) SUZorítok! Írj privit majd!

Többieknek bocsi a betolakodásért..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sonjus! Na ugye! :D Mindenki mondta, hogy nem szabad feladni. Én egyértelműen látom a csíkot! Nagyon szorítok, hogy a továbbiakban is minden rendeben legyen. Majd írd meg mit mondott a Tanár úr.

Fitie, mostanra már lehet, hogy túl is vagy rajta, drukkolok Neked is, hogy jó hírekkel gyere!

Babszi nagyon sajnálom, hogy ilyeneket kell átélned, most amikor nyugalomra lenne szükséged. Azért próbáld meg valahogy elterelni a figyelmedet.

Beus! Utólag is boldog szülinapot kívánok! Hú, már csak két hét van hátra... :)

Lojcikáról nem tud valaki valamit? Bár már biztos babázik :D
2cirmi2
Budapest
 
 


Sonjus,
óriásit dobbant a szívem:-)
Nagyon drukkolok, hogy ez rendes csík legyen. Tanár úr szerintem azt fogja mondani, hogy akkor megint tesztelj 2 nap múlva, mert ennyi idő elteltével már nem éppen biztonságos a teszt.
Vegyél ma másfajta teszteket is, és azokkal is próbáld ki holnap.

Cirmi,
te holnap tesztelsz? Nagyon nyugiban vagy, gyanúsan nagy nyugiban :lol:

i.kata
 
 


Sonjus,
nem akarsz beszaladni a Bálint Analitikára hcg vv-re? Dél körül meg is lenne az eredménye. :wink:

i.kata
 
 


Szia Kata! Igen, holnap kell tesztelnem. Csak úgy tűnik, hogy nyugi van. Jobbnak láttam, ha nem is nagyon emlegetem a holnapi napot, de persze rettentően kíváncsi vagyok ennek ellenére...
2cirmi2
Budapest
 
 


Cirmi,
most már nem kell sokat várnod :wink:

i.kata
 
 


Babszi!
Sajnálom, hogy anyud ilyen :( de a sírással tuti oldottál feszültséget, most már minden ok lesz!!!!
Az enyémnek tegnap mondtam, mikor kérdezte, hogy mi újság, hogy semmi jó hírem nincs, mire addig faggatott, míg ki kellett mondanom, hogy nem sikerült a lombik! Kérdeztem tőle, hogy ezt miért kellett, aztán az volt a válasz, hogy ne kelljen már találgatnia, hogy mivel kapcsolatban nincs jó hírem, hátha a melóra gondoltam! Sebaj, ő már csak ilyen ;)

Fitie! +++++ :)

Baba! De aranyos vagy, hogy jöttél :)

Nagyon nem bízom ebben a halványkában, mert már ET+16 van, mert mikor eljöttem otthonról már nem is látszott a halványka.
De azért veszek ma valami másik tesztet is. A gond az, hogy az utrom elfogy ma :( de gondolom beszaladhatok receptért délután az Intézetbe.

Kata!
Nem hiszem, hogy elengednek melóból :( meg oda be kell jelentkezni nem?
sonjus
 
 


Sonjus!

Utrot kapsz úgy is a gyógyszertárban, hogy megígéred, hogy viszed a receptet. Sztem tesztelj még egyet, mert a 3 perc amit vártál kevés kicsit, viszont két óra múlva már hamis....
Babszi, nyugi ezzel nem ártottál......
Csajok sajnálom, hogy Édesanyáitok ennyire nem empatikusak.......én ezt igyekeztem elkerülni az enyémekkel, mondjuk hál'Istennek isteni a kapcsolatunk.....
Kata....ez az amire nehéz ill. lehetetlen okosat mondani......sok erőre lesz szükséged......
Cirmi, drukkolok ám holnapra!

Én közben hirtelen döntést hoztam.......elengedem a gyerek ügyet....de ha nem baj, azért rontom itt a levegőt és várom szeretettel a virtuális unokáimat......
ágnes13
 
 


sonjus, a képen látszik egy halvány csík, ez még akármi is lehet. el kellene menned vv-re szerintem ma, meg pénteken. a SOTE laborba úgy tudom (legalábbis nyárról így rémlik) nem kell bejelentkezni.
drukkok mennek továbbra is!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sonjus, én is úgy csinálnám, mint Kata - vagy vv, vagy más tesztek holnap. Ha rendes a patikus és nem a plázába mész, akkor tényleg ígéretért kapsz utro-t.

Ági, ez komoly döntés nagyon - párod, aki már kisapaként viselkedett is el tudja engedni ezt? Az enyém biztosan nem tudná, persze egészen más a helyzet. Én nagyon örülnék, ha jönnél rendszeresen minden nap, mert olyan jó tanácsokat adsz mindig, és próbálod reális szemmel nézni a dolgokat, így tartani a lelket éppen abban, akinek szüksége van...

Cirmi, akkor holnapra - is - megadrukk hegyek mennek :) de jó lenne jót hallani végre :)

A napokban az jutott eszembe, hogy aki miatt a kismamák távol maradnak egy ideje, nincs is köztünk már. Nem akarnak sűrűbben írni?
Hiányzik nekem Belluska napsugaras üzenete reggelente például. Nem szeretnék felsorolni senkit, mert ha vkit kihagyok, az olyan rossz érzés... De olyan sokakat hiányolok.

Fitie, hogy vagy, mi volt ma?
babszi
 
 


Babszika! Az az igazság, hogy Párom azt mondta, hogy Ő még próbálkozna , de viszont azt is tudja, hogy engem a felszín alatt, hogy megviselt most is a kudarc.....ezen kívül nálunk még két vetülete van a dolognak.1.ebben a korban már meggondolandó az a hormonterhelés, amit ilyenkor kap az ember.2. én nem mennék finanszírozottra, mert nem tudnék azok szemébe nézni, akiknek nincs gyermekük, és miattam akár egy sorszámmal is későbbre csúsznak. Igazából, ha őszinte vagyok megengedhetnénk magunknak még egy -két lombikot, de azt kérdeztem magamtól, hogy szabad-e többet ráfordítani erre a családi költségvetésből, vagy adom-e pl. lakás célra a gyerekeimnek. Ne érts félre, nem előlük vettem el, de azt hiszem határt kell annak szabni, hogy mennyit szánunk erre?
Aranyos Vagy, hogy marasztalsz, szívesen vagyok Veletek....és nagyon drukkolok....
Most én voltam úgy, hogy nem értettem amit írtál...miért nem jönnek a kismamik? Lemaradtam valamiről?


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Sonjus,
nem kell bejelentkezni, viszont szerintem csak délelőtt van vv.

Babszi,
ki miatt nem jönnek a kismamik? :roll:

i.kata
 
 


Ágnes,
szerintem ne kell, hogy bűntudatot érezz más lombikosokkal szemben az finanszírozott lombik miatt. A váróban senki nem tud rólad semmit, és ha te úgy érzed szeretnél még 1 gyereket, akkor ne ez akadályozzon. Ha meg meg is engedhetitek, akkor én biztosan megpróbálnék még 1-et, hátha.
Őszintén szólva már a 10 gyerek is rengeteg önmagában, de ha úgy érzitek szeretnétek még egyet, akkor hajrá.

i.kata
 
 


Ágnes! Én sem értem a kismamák miért, ki miatt nem jönnek, bár én nem is vagyok köztetek régóta. De szerintem mindannyiunk nevében írhatom, hogy hiányoznának az írásaid. Annyi tapasztalatot, tanácsot tudsz adni, ami nagyon sokat számít mindenkinek! Eszedbe se jusson ilyen, hogy nem jössz! Az pedig, hogy hány gyereket tudtok vállalni, akár anyagilag, akár lelkileg, az csakis a TI döntésetek, senki másé. Úgy van, ahogy Kata mondja, a váróban senki nem tud rólad semmit.
2cirmi2
Budapest
 
 


Kata, Cirmi tündérek Vagytok....de magammal se tudnék szembe nézni.
Nem tudom, szeretném, és igazság szerint annyira nem viselt meg, hogy attól belevágnék. Csak pl. Sipos Doki azt mondta, hogy ebben a korban már meggondolandó a hormon terhelés. Ezen kívül amit írtam, hogy éppen ki tudnám fizetni, de szabad egy-két százalék esélyért erre fordítani még százezreket?
Az az igazság, ha lehetne donor petével, akkor azonnal belevágnék.Mert igazán nálunk a petéim korán kívül vszínű semmi más gond nincs.
Az viszont nekem is feltűnt, hogy Belluska nagyon nem jön...merre Vagy elveszett báránykám?


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Sonjus!
Ez nagyon bíztató! :D Drukkolok nagyon, hogy a holnapi teszten már erősebb csíkokat láss! :wink:

Babszi!
Nagyon sajnálom, hogy anyukád így felzaklatott ismét! :( Próbálj meg elvonatkoztatni tőle - a babák pedig mindettől függetlenül biztos jól érzik magukat bent! :wink:

Cirmi!
Nagyon várom a holnapi teszt eredményét, s addig is nagyon drukkolok!!! :wink:

Fitie!
Nagyon várlak a mai eredményekkel!!! :wink: Drukk-drukk!!! :D

Kép
hbzs
 
 


Ágnes!
Eszedbe ne jusson eltűnni :)
Szerintem se foglalkozz azzal, hogy támogatottra mész vagy sem! Ha támogatottra mész, akkor te ugyan úgy kivárod a sorod mint mások, ami most úgyis hosszú várakozást jelent, ha pedig tudjátok finanszírozni magatok, akkor szerintem is meg kellene próbálni azt még 1x, közben meg telne a várakozási idő a sorban. Nem gondolom, főleg, hogy ilyen jóban vagytok a gyerekekkel, hogy bármelyik is szólna, hogy pont az a pár százezer kellett volna neki. És képzeld, ha összejön, milyen nagy öröm lesz mindenkinek :) Egyébként meg nem azt mondta a doki, hogy jók a hormonjaid? Szerintem engem többszörösen terheltek, mint téged, akárhány év is van köztünk.

Én a véremet adtam, 1.305.- volt és 14:00 körül lehet telefonálni.
Hááááát nemtom :?: :shock: :oops: :?
sonjus
 
 


Sonjus,
nagyon izgulok érted, annyira örülnék, ha jó híreket kapnál!!!!

i.kata
 
 


sonjus, ügyi vagy :) hol csinálták ilyen olcsón?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


:oops: :oops: :oops: Hagyjuk inkább. Lehet csak bennem hagyott mélyebb nyomot, amikor Gabó és még 1-2 kismama megbántódott. Ez a napokban jutott inkább eszembe, de felejtsük is inkább.

Sonjus, nagyon izgulok érted :)
babszi
 
 


Babszi,
tudod a kismamik már elfoglaltak a picikkel, de én is emlékszem erre amúgy. Ez van, nem lehet semmit rájuk erőltetni, ha akarnak majd jönnek. Ők amikor ritkán benéznek legalább nem tesznek szemrehányást, hogy nem lettek név szerint kiemelve...

i.kata
 
 


Szilva!
I. Belgyógyászat, Központi labor
VIII.ker Korányi Sándor 2/A.

Én is örülnék a jó hírnek, valahol még bízom is benne, de úgy igaziból nem hiszem...
sonjus
 
 


sonjus, ahogy olvasom, eléggé össze vagy kavarodva... bízol, de nem hiszed... kb. másfél óra, és kiderül. az intézetet hívtad?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Igen, eléggé össze-vissza vagyok :)
Az Intézetbe majd a véreredmény után csörgök.
sonjus
 
 


Sonjus,
megkaptam a fülit és a gyűrűt, most is abban vagyok. Igaz ma itthon vagyok, melegítőben és elnyűtt trikóban, de itt virítok felékszerezve :lol: Gyönyörűségesek, nagyon szépen köszönöm, nagyon ügyes vagy!
Elszámolásról priviben:-)

i.kata
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?