Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi,bakker,nem semmi lehetett :shock: Még jó,hogy nektek nem kellett az utcán éjszakázni :x
Tűzoltó cigivel :shock: :twisted:
És végül kiderült mi volt a gond?Nem esett baja senkinek?

Timi,még a mi babánk haja se büdi...majd meglátjuk.

Labkat,neked akartam már többször is írni,hogy vizet teszünk a a kis tartóba,és abba csöpögtetünk 5-5 csepp illóolajat,és meggyújtjuk a mécsest.

Kérdeznék valamit,szerintetek ha sose vágtam még hajat,akkor van értelme venni egy hajnyírót?Nagyon nehéz vele dolgozni?Néztem a philips cc5060 kimondottan gyerekeknek való.Jó lenne Bazsinak,mert már megint nagyon hosszú a haja.
Vendég
 


Zsófi: uh, szegény! Nagyon ijesztő lehetett. :? Jó, hogy nem történt semmi komoly nálatok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: én vettem hajnyítrót, K. haját nagyon régóta én nyírom. Nem nagy ördöngősség, szerintem simán megy neked is! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

 
 

Zsófi!
A fiaim tuti nem aludták volna át a bulit, sikítoztak volna az ablakból a tűzoltóautónak! Szerencse, hogy nem volt semmi baj nálatok!

Nyuszi!
Összes pasit én kopasztom már évek óta. Nem nagy mutatvány, igazából nem lehet elrontani.
vovanda
 
 


Zsófi :shock: Jó, hogy Nektek nem esett bajotok!!!! Ügyika a gyerkőcök az átaludt ramazurival!

Timi, úszásra irigy kicsit, minden elismerésem a csajoknak!

Nyuszi, csatlakozom, én is évek óta kopasztom férjem családját géppel (plusz én ollóval is). Ezt tanulni sem kell, vedd meg azt a gépet nyugodtan. De édes Noncsi, hogy már szólítgatja Bazsit :D Csak nehogy úgy járjatok, mint mi, hogy Míra ha felébred, azonnal "Emmaemmaemma" kiáltással kelti a tesóját is :lol: Nagy öröm, hogy már tudnak dumálni. Mondtam, hogy innen már ugrásszerű a fejlődés, hamarosan szinte mindent érteni fogsz. De csak Te :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Zsófi: hú, de jó hogy nem lett baj!

NYuszi: szerintem érdemesebb jobb gépet is venni. REmmingtont nagyon ajánlják, valamint a babyliss is jó. ÉN is nyírom férj haját, csak a gépek sokszor feladják, és azt cserélgetjük. Érdemes bele vágni, gyerekekét is és a magamét is én nyírom :wink:

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: tényleg, most hogy Kata írta, a philips elég gyenge, nem bír sokat, a Remmington viszont nagyon jó, 2 éve nyúzom és semmi baja. Ha már veszel érdemes jót venni.

Kész vagyok a mai naptól. Tuti front is van. Egyik gyerek sem ebédelt. A mi tányérunkból a mi kanalunkból a babfőzelék fasirttal kellett, ugyanaz villával kicsit összetörve a saját tányérjukból-kanalukkal nem kellett, sőt! Hanga olyan hisztit vert be, amilyet rég nem láttam (nem is nekem szólt, hanem az apjának), Alexa meg délutáni alvás előtt durcállt be, üvöltve aludt el. Kíváncsi vagyok az ébredésre! Vagy lehet, hogy mégsem? :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: lakástűz már nálunk is volt iilyen, de akkor még gyerek nélkül, de én ugy is nagyon paráztam itt a 10.-en, jó hogy nektek nem kellett kimenni

Móni
KépKép
reunion
 
 


Sziasztok!

Köszi,tegnap el is mentem 3 boltba,végül megrendeltem a neten.Philips lett,mert csak utána olvastam,hogy mit írtatok :roll: Remélem azért jó lesz.Azt írja,gyerekeknek 2-6 éveskorig,na meglátom majd milyen.

Tegnap nekem se ebédeltek,végül tápot kaptak,és mentek aludni :twisted:
Vendég
 


Ki keresett játék babakocsit?Tescoban 990.-

Másik,szerintetek ezek a játék laptopok mennyire koraiak?Annyira érdekli őket a mienk,viszont azokat csak 3-4 éves kórtól írják,persze biztos nem tudnák rendeltetésszerűen használni,de ha mondjuk hangot is ad,akkor biztos nyomogatnák :roll: meg amúgy is :lol: Vagy hülyeség?
Vendég
 


Vera kapott elég korán egy olyan játékszámítógépet, amit még ma se tud igazán használni, mert nem ismeri a számokat és betűket. De van rajta pl zongora, rajzoló program, és olyan, ami zenél egy egy gomb lenyomásakor. Azt szereti, de nem sokat játszik vele. Én tudnám ajánlani a beszélő könyvet. Abban van egy füzet jellegű könyv, és egy csip kártya tartozik minden könyvhöz. Van egy érintős ceruza hozzá, amivel ha a képre érinted a tollat, az hangot ad. Az első könyv ami benne van, szerintem nagyon édes állathangokat ad. VAn hozzá még matekos és földrajzos változat is. Szóval ha nem tépnék szét a könyvet, akkor lehet ez jobb lenne nekik egyenlőre. Magától mesél, ha akarják. Szerintem jó játék, csak lehet kettő kéne belőle, hogy ne legyen hajba kapás!

Kata
labkat
 
 


Nyuszi, én kerestem babkocsit. De nem mindegy, hogy milyen, mert a töröttet kellene pótolni. Majd elnézek a Tescoba a héten, ha lesz rá lehetőségem. (Nem sok esélyt adok neki. Apa csütörtökön megy Pestre, menni akartam vele a lányokkal, de nem prferálja az ötletemet :? )
Hajnyíróm Babyliss van, mégis eltört a távtartója. Szerintem a típustól is függ, milyen tartós, biztos jó lesz az a philips.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!
Zsófi: hu nem semmi sztori, de jo h nem Nálatok volt, akkor nem lett nagy baj sehol végül?
Törpi: tetykoban nincs ilyen müa kocsi tegnap voltam nem láttam, persze máshol lehet de én még nem láttam ilyen hiperekben ezt a fajtát

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Nyulasz: biztos jó lesz a hajnyíró!

Eső=mormoták. Reggel 8.15-kor arra ébredtem, hogy kockára aludtam a fejem és nagyon mély a csönd. Most visszakapták-én keltettem őket! :twisted: :lol: 10.45-től meg megint alszanak.

Tegnap hagytam őket garázdálkodni a lakásban, csak a fürdő ajtaját csuktam be, mert mindegyik a wc kefével akar fogat mosni-fúj! Egész jól viselkedtek, meg is főztem közben. Nem rámolták ki a virágcserepet, a könyveket is csak módjával rámolták lefelé, Hanga a lépcsőn rendesen lépdelve ment le vagy 50x oda vissza, persze kapaszkodva. Gyakorolt. Mindennel ezt csinálja ami új tudomány. Addíg gyakorol, amíg nem megy biztosan. Alexa vérszemet kapott, de ő olyan kis merev, le is esett a két lépcsőfokon. Azóta hiába mutatom neki hogyan kell lemenni, nem hajlandó, csak kapaszkodik belém. Pedig a hátrafelé lekúszást próbálom neki mutogatni, mert akkor nem esik akkorát, de azt sem akarja.

Babus: hogy van Lalu?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: köszi koppkopp azota csak 1x mondta h fáj nuni gyogyit kapja, remélem jo lesz kontrolpisi :?
hu mindjárt lefel fognak szaladni a lépcsön :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, köszi!!!!

Timi, Le a kalappal Hanga előtt! Na de ennyit aludni :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


képzeljétek Csajok belejöttek az Apával valo telefonálásba :? :cry: :lol: :lol: kérdezik h Apa mizujs meg mondják h szeretlek :lol:
vettünk diszkivilágitást már tiszta karihangulat van sötétben olyan jo :lol: van egy télapos is arra azt mondták Csajok h robot :lol: :lol:
ha vkit érdekel 240 izzos kültéri 1990-tetykoban

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek. Ma Gergő kinyitotta a konyhában a mosogató alatti kuka tároló szekrény ajtaját, és kiborította. :shock: :shock: :shock:
Na meg mostanában alig esznek valamit. Azaz nem kell nekik a főztöm. De a bébi konzerv sem kellett,c sak úgy, hogy bele turmixoltam 4 szelet sonkát. Akkor aztán csak úgy tátogtak. Húszabbantók, mint az apjuk :lol: :lol: :lol:
Éjjelünk rémes volt, szerintem minden gyerek kelt 5ször fejenkétn, így vagy 20szor felébresztettek minket :( :( :( :(

Szőnyeget vadászok lányok szobájába. Gondolkoztam hogy kidobjuk a szőnyeget, ha esetleg a srácok asztmásak, de egyszerűen nem bírok szőnyeg nélkül élni :cry: :oops: :lol: Ehhez szoktam, olyan rideg és üres nélküle a lakás... Inkább majd gyakran takarítom, és átgőzölöm, hogy elpusztuljanak az atkák. A lányok szobájába volt dobva a srácok szobájába vásárolt szőnyeg (régen az volt a lányoké) és most vissza raktuk, a lányok meg kapnak karácsonyra egy szépet. De nem nagyon találtam elég nagyot, így a diegoban néztem padlószőnyeget, amit be is szegnek nekem ha kérem.Ezek volnának: Nekem az első tetszik a legjobban, de keresztbe csíkos, ami miatt kissé elkeseredtem. A harmadik viszont talán azért jó, mert kevésbé látszik meg rajta egy két folt, ami gyerekeknél óhatatlanul is esik rajta. Mit gondoltok? Egyébként sorrendben a második a legdrágább (4*3-as darab szegetve kb 29000Huf) az utolsó a legolcsóbb (kb 21000Huf) Ha az árat és a foltosodást nézem, az utolsó lenne a legjobb, de a csíkos nagyon tetszik. Bár szerintem férj a legolcsóbbra szavaz!!!

Kép
Kép
Kép

Kata
labkat
 
 


Kata hu de klassz a csikos :lol:
3. nagyon jol néz ki élöben is láttam ismerösnél
sajnálom éjszakát :cry: lehet az idö miatt volt :?

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: csíkos nagyon jól néz ki tényleg! A 3.-hoz lehet hogy már nagyok a lányaid-vagy nagyon hamar "kinőnék". :oops:
Gergő ügyes! Éjszakát sajnálom!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: nekem nem jo az expressz linked amit felraktál
(sajnos nem tudok érdeklödöt csak megnéztem volna :oops: :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


jo :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Éjszakázósokhoz csatlakozom,bár én csak egyszer kelek Noémihez.

Törpi,azért szólj,ha mégis jöttök apával :D

Zsófi,van üveges sürített pari a dm-ben,esetleg azzal? :roll:

LKata,én a csíkosra szavazok :D Akkor lehet várok még a laptoppal,bár most találtam olyat is,ami 18 hóstól van :roll: Könyv :D Szétszedik :lol:

Timi,Hanga ügyi :D Majd Alexa is fogja,bár azt hiszem ő olyan mint Bazsi.

Babus,suncának jobbulást!

ilyen a tescos babakocsi:

http://www.tesco.hu/akcios-termekek/tes ... -babakocsi
Vendég
 


Kata, hát én nem lennék nagy segítség Neked, nekem mindegyik tetszik :oops:

Zsófi, ma már csak ilyen hasztalan vagyok, de nekem saját elrakottam van. Amit mellesleg nem esznek :?

Nyuszi, köszi, de nekünk nem ilyen van. És ez nem is bírná ki, hogy a terroristáim beleüljenek, mert még ez a nagy sláger. Ezért is tört el :roll: Ki az a sunca? Még nem vettem elő a témát apánál újra, de lehet az utolsó pillanatban való lerohanás lesz a taktikám :lol:
Most épp a szülinapomon való elutazás a téma. Egy éjszaka egy max. egy órányira lévő szállodába. Ez januárban lenne esedékes a szilveszteri buli után. Szilveszterezni nem visszük a csajokat. Ezek után két héttel nincs szívem újra nélkülük menni, de apa nem akar egy éjszakára felpakolni mindent a két gyereknek. Kezd meggyőzni, hogy jó lesz kicsit kettesben wellnesselni, de még nem igazán sikerült neki, mert ezen agyalok azóta is :?

Éjszakákat sajnálom. Nekünk hol ilyen, hol olyan, de már nem hat meg Emma alkalmankénti szomjúsága. Kap vizet, cumit, aztán alszunk tovább. A nagy hír, hogy már egy ideje nem kelnek korán, közelítünk a 8 óra felé. Remélem megtartják jó szokásukat :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: nehogy kihagyd a kettesben-wellnesst! Tessék elmenni, nem agyalni! (mondom én, aki még 2 órára is nehezen hagyom őket másra :lol: ) Éljen a sokáig alvás!

Zsófi: nekünk is saját eltett pari van, de szerintem nyugodtan adj üvegeset.

Nálunk ma sajtos-tejfölös tészta lesz! Na, erre nagyon kíváncsi leszek! Lehet megint nem lesz ebédevés. Most az az új, hogy kiszedik a szájukból a kaját, kinyújtják oldalra a kezüket, közben baromi kihívóan néznek a szemembe és szépen, nőiesen lepotyogtatják, ami a kezükben van. Bár múltkor a falról mostam le a kaját. És nem értem miért csinálják a kedvencükkel is!? Megőrülök ettől a malackodástól! :twisted:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, ne is mond. Nálam is elgurul a gyógyszer, ha csapkodás van a kajával, vagy köpködés. Emma egyszerűen csak elfordítja a fejét és szájzárat kap, ha nem tetszik neki a menü, de Míra rendesen edzi az idegeimet ezzel a malackodással. Nem, nem a ruha érdekel, már nem adok rájuk kölcsönt, csak sajátot, az meg menjen tönkre. Nem is a takarítás - bár nekem falon még nem landolt, csak a földön - hanem az, hogy főzök, szenvedek a konyhában, amit amúgy sem szeretek, és akkor ilyen gusztustalanul köpködi, dobálja, keni szét a fején.
De ötletem nincsen mára, a tészta már kifolyik a fülükön, azt mégsem adhatok.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: nálunk ritkán van tészta, én a levessel vagyok meglőve. Fogalmam sincs mit főzzek. :? De jó neked, hogy csak 1 malackodik, nálunk ebben is megy a majmolás. ha az egyik elkezdi, akkor a másik is, nehogy már kimaradjon a jóból! Ha nem mennének minden este a víz alá, akkor is muszáj lenne a hajmosás, estére már igencsak ragad az egész napos étlaptól.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi: nem számol sehogy sem amióta megcsináltam. :twisted: Tésztával utóljára kb. 3 hete próbálkoztam kanállal is, villával is, de sehogy sem ment. Végül turmixoltam, de úgy sem kellett. Ma megint megpróbálkozom vele, de a saját tányéromból és a villámmal, mert a tányérjaikat valamiért nem csípik-vagyis abból a kaját bekanalazni. Ha délután nem jövök, akkor agyvérzés kaptam! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lányok, lehet, hogy nincs jelentősége, de csajaim az orsó és a penne tésztát eszik. Durva, de a nagyi kézzel gyurtja sem jön be. És spec elég kevés feltét, amivel szívesen eszik, de a sima sajt ráolvasztva kicsit mindig bejön. A vadas szósz mondjuk nem jött be (fene a finnyás izlésüket), és a tejfölt sem szertik rajta. Bezzeg együltő helyében bekanalazott málnakeverőlábú kisasszony egy tálkával cukrozva (nagyi műve volt :x )

Timi, müxik ez a vonalzó. 14-iek a lányok és az pont 9 napja volt, nem?

Zsófi, Ti jöttök! Megvannak az ajándékok? Mikor lesz az ünneplés? Napján, vagy hétvégére toljátok? Ja, és nem háziasszonyok gyöngye vagyok (csak született feleség :wink:), hanem jól tart anyukám meg a nagyim. Én még egy deka befőzést nem csináltam életemben :oops: Elkényeztetett hp vagyok :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Megjavítottam a vonalzót! :wink:

Túléltem az ebédet és a gyerekeim is! :lol: Kétfogásos menü volt, kaptak egy kis hagymalevest a tészta előtt. A tészta Alexának nagyon csúszott, Hanga meg megint elkezdte kiköpködni 2 falat után meg kézzel kiszedni, mire némi agyhűtés után kipróbáltam, hogy akkor mi van, ha elé rakom a tányért. Nos, az én nagy lányom szépen szedegette ki a tésztát és tette a szájába és ette. Ha én tettem a szájába, akkor kiköpte. :shock: Így kezdődik valahogy az önállósodás??? Igaz, hogy így vagy fél órán át ettünk, de elfogyott és a földről csak nagyon keveset kellett föltakarítanom (meg a ruháról, székről, hajból....stb.) Azt hiszem most türelmet kell tanulnom, hogy ne kapjak idegbajt minden egyes evésnél.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja, és nálunk fodros nagykocka volt.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Zsófi, asszem írtam már, Müllerben akciós az ugrizebra. Vagy csak a csacsi jó? Bocs, ha ismétlem magamat.
Eleinte félbevágtam a pennét, most már egy egészet betolnak a szájukba. Ingerencia egyedül evésre 15 hósan volt először, de úgy igazán egyedül kanalazni, bökködni úgy egy-két hónapja kezdtek. Valamit könnyebb ugye, valamit nehezebb. Míra levesevését inkább nem ecsetelném - a gyengébb idegzetűek kedvéért. Emma lustibb, ő nem berzenkedik, ha kiszolgálom, közbe-közbe ő is önnállóskodik egy-egy kanál/szúrás erejéig. Míra már keményebb dió, sokszor el sem fogadja a kaját, csak ha ő küzdhet meg érte. A legszebb, mikor kimeri a tálkájából a kaját, átteszi az én segítőkanalamba, és úgy már elfogadja. Konkrtétan kész játék az evés velük :lol: :lol: Csak a hajam tépem ki egy-egy étkezés végére. De amúgy tényleg szórakoztató tud lenni, ha olyat kapnak, amit szeretnek.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: :lol: :lol: :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi,a sunca az a nuni :oops:

Ja persze,egymás tologatását tuti nem bírná :lol:

Lányok,evés nálunk is kész katasztrófa :evil: Bazsi egyáltalán csak úgy hajlandó enni,ha van kanál a kezében,amivel nyúlkálhat a tálban,aztán néha szépen a szájába is teszi,de csapkod is vele,meg keni mindenhova.Noémi meg utánozza.

A kezemből is sokszor repül ki a kanál,az egyéb kajálásokról ne is beszéljünk,amikor kenyeret vagy péksütit próbálok adni,rendszerint porszívózni kell minden kaja után.
Vendég
 


Zsófi: a cipő nem tudom hogy supi féle e, de lábra gyártott. Ott volt egy fazon, márka név nincs a cipőben. Most kapta idén!

Evés nálunk az elmúlt napokban kudarcba fulladt. Nem kell nekik a főzi. Most már kezdek tanácstalan lenni. Bár még arra gondoltam, hogy gyümivel adom a csirkét, és akkor gyümis pempiket veszek, vagy készítek. Mert tegnap ugyan megették a spenótos sonkás balhét, de ma mivel általam gyártott bébikaja nem megy, hurkát akartam nekik adni, amit mamámék nevelete disznóból készült. Hát nem díjjazták :( A kenyér mehet és a sok édeskés cucc! :(

Ja és képzeljétek, Bálint úgy morog mint egy kutya, ha valamit nem akar, mi meg rá akarjuk erőltetni,v agy G elvesz tőle valamit :D :lol: :lol: :lol:

Kata
labkat
 
 


Ja és a képeket majd elfelejtettem:

Kép
Kép Kép Kép

Kata
labkat
 
 


Nyulasz: nyugi! Én minden evés után porszívózok/felmosok-mikor mit kíván a helyzet. A porszívót már el sem rakom-úgyis az a legjobb játék, a felmosóvízre meg rácsukom a fürdő ajtaját. :lol: Valahogy meg kell tanulniuk enni önállóan. Én már próbálom nem felhúzni magam, csak nem nagyon sikerül, de észt osztani annyira jóóóóó! :wink: :lol: :lol: :lol: Nem ám, csak próbállak vígasztalni, hogy nem vagy egyedül-tudom sovány vígasz! :wink:

Kata: nagyon helyesek és jól látom, hogy mind a 4 erősen rád hasonlít?!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata, csodaszépek! Azok a hatalmas, mosolygó szemek! :D

Nyuszi, bocs :oops: így még nem hallottam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Sziasztok!

Megint elmaradtam, mert mindháromnak vírusos torokgyulladása volt. Ezt kedden állapította meg a doki és csütörtökön már kórházban voltam Lilivel nehéz légzés és tüdőgyulladás-gyanúval. Szerencsére nem lett nagyobb baj, kapott hörgőtágítót és bent maradtunk 3 napig. Életem legrosszabb napja voltak: aggódtam Liliért, mert csak az ölemben ülve tudott aludni és otthon hagytam két beteg gyereket. Szerencsére túl vagyunk rajta, csak a következmények miatt szívunk:
én is elkaptam; mivel 4 napig tartottam a karomba Lilit, így őt nem nagyon tudom elengedni, illetve ellöki a tesóit, akik mivel otthagytam őket, folyamatosan visítva követnek. Jelenleg folyamatosan nedves a térdem, mert abba kapaszkodva áll a három gyerek és vagy sír, vagy folyik a taknya.

Bocsi, hogy nem reagálok többre, de csak egy bejelentkezésre futja, mert felébredtek.

Kata! Nagyon helyesek!

Babából én ezt vettem:

http://www.jatekfutar.hu/markak/fisher_ ... lso_babam_

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske: jajj annyira sajnálom, tudom mit élhettél át. Remélem ennek nem lesz folytatása (befulladásnak). Mi 6-án megyünk Törökbálintra!
Szép a babátok :)

Timi: tudod, a házastársak egy idő után hasonlítanak egymásra, de a mi gyerekkori képeink is hasonlítanak férjivel, szóval vegyesek a kölykök nagyon. Johi pl pont úgy néz ki, mint férj kiskorában, de anyukámra is hasonlít, meg anyósomra is!

Kata
labkat
 
 


Tigrsike: nagyon sajnálom! :( Remélem mindenki meggyógyul! Jobbulást nektek!

Kata: akkor nem csoda, hogy ennyire hasonlít egymásra a 4 gyerek, ha ti is eleve hasonlítotok egymásra! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Tigriske: jobbulást nektek, gyógyuljatok hamar
Porszívó: nálunk is az etkezőben van az új helye
Kata nagyon helyesek a fiúk, tényleg hogy mosolyog a szemük :D

Zsófi foggal hogy álltok?
Laurának kijött az alsó 2 foga egyszerre
3-4 napja vettem észre véletlenül, de nem engedi se megnézni, se kitapogatni, csak úgy szoríjja össze a száját

ma én is falatozgattam a lányokkat, kenyér, sajt, meg jobb híján frankfurti virsli, nagyon tetszik ahogy ököllel tömik magukba a kaját :D most kapták így először
nálunk a joghurt kilőve, mert Laurának nagyon csúnya, hatalmas piros foltos lesz tőle az arca, és az Elocom is legalább 3-4 nap mire leviszi

Móni
KépKép
reunion
 
 


Ja azt akartam még írni, hogy lányoknak nem ér le a lábuk a zebráról (le kéne igaz?) nem tudják használni, nem tudom valaha megnőnek-e akkorára
még mindig hosszú nekik a 6-9 hós nextes nadrág :?
nem lesz belőlük hosszúlábú manöken

Móni
KépKép
reunion
 
 


Jó reggelt!

Tigriske,jajj,nagyon sajnálom,jobbulást nektek!


Lkata,gyönyörűek a gyerekek :D Egyenszerkó nekem is bejön,lehet azért,mert én nem gazán tudok rájuk azt adni...jól látom,hogy azon a képen a hajába kapaszkodik(meg nem mondom ki-kinek :lol: )?Hurka :shock: :lol:

Móni,nekünk nincs zebránk,de a játszón is simán hajtja magát Noémi azokon a rugós játékokon,amiken nem ér le a lába :roll: Meg a libikókán is.Ne aggódj,persze hogy megnőnek! :D
Vendég
 


Móni: gratula a fogacskákhoz! Enyémek olyan 10-11 hósan egyszercsak nyúlottak egyet, szinte egyik napról a másikra, csak azt vettem észre, hogy rövid lett a nadrág szára. :lol: Megnőnek ám! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Emmának nagyon boldog névnapot kívánok!!! :D :D :D

Tkata,nem tudom ma tartjátok-e,de Flórának is nagyon boldog névnapot kívánok!!!
Vendég
 


Emmának nagyon boldog névnapot kívánok!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


EMMA NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!

Móni
KépKép
reunion
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?