Új privát üzeneted érkezett!

Babszi!
Küldtem privit oldal ügyben ;)
Én hét végén nem leszek gép közelben, de gondolok majd rád holnap :)
Párom mindig azt mondja, hogy az A terv a tuti, szerintem egyelőre maradj te is ennél! :)

Ma veszem meg a pénteki tesztet (még jó, hogy eddig nem volt otthon) Remélem nem lövöm el holnap reggel :)
sonjus
 
 


Sonjus,
még csak itt láttam a gyűrűt, de nagyon bejön, tuti vevő vagyok erre is és a fülire is :lol: Írd meg az árat légyszi:-)

Babszi,
örülnék, ha találkoznánk, de nagyon remélem, hogy most sikerül ez a lombikod :wink:

i.kata
 
 


Sonjus,
megnéztem, és baromira tetszik :lol: Most pont fekete kövek vannak a gyűrűs ujjaim örmén is. :lol: Nagyon ügyi vagy!

Babszi,
amúgy ma mi volt a telefonban????

i.kata
 
 

 
 

Képzeljétek, ma azt mondták, hogy van 4 db A minőségű kicsi (5.ről nem tudok, lehet, hogy B, lehet, hogy nincs), amin gondolkodnak, hogy elvigyék-e blasztóig.
Esetek:
1. 2-3 szombaton visszakap, 2-3 fagyaszt
2. hétfőn blasztón vissza, fagyi nem biztos, hogy lesz, és nem biztos, hogy marad egyáltalán visszakapásra blasztó

Holnap menni kell, ott döntik el a dokik és az embriológus. Szétizgulom az agyam... :):):):):):):):):):):)
babszi
 
 


Babszi!
Drukkkkkkkkkkkkkkkkkkolok :)
Vagy így, vagy úgy, de rendben lesznek a dolgok, az tuti!
sonjus
 
 


Babszi,
nem akarlak befolyásolni, bár szerintem amúgy sem te döntöd majd el, de én nagyon örülnék, ha blasztókat kapnál vissza. Látod, Ancsa és Beus is ikres kismami lett, és nekem is mindkét alkalommal blasztóval sikerült.
De aztán látod, a többiek is milyen sikeresek voltak 3 napos picikkel.

Na mindegy, bárhogy alakuljon, nagyon drukkolok! :lol:

i.kata
 
 


Ó, én nem döntök ebben - szerintem. Én attól félek, hogy 5 szék közül a földre ülünk majd.
Egyébként múltkor is csodaszép 3 jött vissza, és nem sikerültek - 3 naposan. Szóval jó lenne a blaszto, csak ne lenne benne kockázat :)
babszi
 
 


Babszi,
szerintem ha úgy látják túl nagy a kockázat elvinni őket blasztóig, akkor bele sem kezdenek, úgyhogy ne izgulj :wink:
Amúgy nekem az utolsónál úgy volt, hogy visszakaptam 2 szépet 3 naposan és a másik 2 picit, akik nem voltak olyan szépek mégis el tudták vinni blasztóig és fagyazstásig. és végül tudod, nekem a fagyasztott blasztó sikerült végül.

i.kata
 
 


Babszi!
Nagyon szép eredményeid vannak! :D Gratulálok hozzájuk, és drukkolok nagyon továbbra is! :wink:

Kép
hbzs
 
 


Babszi:Gratulálok!!!! Holnap írj hogy mi volt. :)
Vagyis ma :) Én ugyanis virrasztok! nem ám csak nem tudok aludni!

Voltam ma dokinál és NST-n!
NST rendben,méhszáj még mindig 2100-as és Benike feje még mindig nagyon fennt van.
Nos ha nem szülök meg hétfőig akkor hétfő délelött NST és akkor megmondja hogy kedden vagy szerdán kell-e befeküdnöm a kórházba. Csinálni fog magzatvíz vizsgálatot,hogy tiszta-e,nem-e kakilt bele.Ha rendben van akkor a befektetés napján csinál OTT -t (oxitocin terheléses teszt) hogyan reagálunk rá én és a baba. De azt mondta ha ezek az OTT-t terhelések is rendben lesznek akkor 1 hetet is várunk az indítással!
Na úgyhogy hajrá Benike mi ezt nem várjuk meg remélem!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Sziasztok!

Mára 1 db A babó maradt, és 4 B babó, így úgy döntöttünk "mi", hogy ma a 2 legszebbet kérjük vissza, a többi fagyi baba lett B tervnek :) vagy tesónak. Az A babó 10 sejtes, a B babó 8 sejtes, a fagyisok 8,7 és 6 sejtesek. Most pihenni fogok, aztán meglássuk mi lesz. Párom mindentől eltiltott 2 hétre... Szó szerint mindentől - még a szülinapomon se mehetek el egy vérvételre, mert nem 14 nap lesz, hanem 12. :) Nagyon édes, nagyon reménykedünk.
babszi
 
 


Babszi! Ez nagyon jó hír! Vigyázz magadra nagyon, pihenj, drukkolok, hogy jól megkapaszkodjanak a kicsik!

Sonjus Neked is drukkolok, hogy jó hírekkel gyere hétfőn!

Lojcika kívánom, hogy Beni baba meggondolja magát, és ne kelljen mindenféle tesztekkel rávenni arra, hogy kibújjon.

Szép hétvégét kívánok mindenkinek!
2cirmi2
Budapest
 
 


Babszi,
jujjj, nagyon izgi, a 10 sejtes az gyönyörű teljesítmény a 3. napon :lol: Van is miért reménykednetek :wink:

Lojcika,
mostmár nincs sok hátra, ezt fél lábon is kibírod :wink:

i.kata
 
 


Kata, tényleg így gondolod? De jóó...

Köszi Cirmi, én is drukkolok nektek!

Kép
babszi
 
 


Babszi!
Ez csodaszép eredmény!!! :D - Nem is értem a 8 sejtesek hogyhogy csak B minősítést kaptak :? , mert szerintem azok is csudaszépek a sejtszámukat tekintve!!!! :wink: Nagyon-nagyon drukkolok nektek!!!!!!!!! 8)

Lojcika!
Nagyon drukkolok, hogy Benike most már 1-2 napon belül magától kibújjon! :wink: Benike, itt az idő!!!!! :lol:

Sonjus, Cirmi!
Ti hogy vagytok? 8) Millió drukk megy nektek!!! :wink:

Fitie!
Hol tartasz már? Jelentkezz, jó? :wink: Nagyon drukkolok!!! :D

Kép
hbzs
 
 


Babszi!
De jó hurrá nagy gratula nektek!!!! Mennek a drukkok! De édes a párod!!! Fogadj szót neki!

Sonjus és Cirmi: Nektek is szorítok ám :)

Sonjus neked már csak a holnapot kell kibírni!
Cirmi: Te mikor tesztelsz?

Pannini kismama hogy van???

Fitie: hajrá!!!!
lojcika
Nagyvenyim
 
 



Kedves Lányok

progesteron streuli 25 mg-os ampullák (70 db), illetve Utrogestan és Duphaston eladók.

Ha érdekel, kérlek írj a vreka1@yahoo.com címre

Mindenkinek sok szerencsét kívánok

Kép
kikka
 
 


[quote="kikka"]K írta:kikkaedves Lányok

progesteron streuli 25 mg-os ampullák (70 db), illetve Utrogestan és Duphaston eladók.

Ha érdekel, kérlek írj a vreka1@yahoo.com címre

Mindenkinek sok szerencsét kívánok




Ezt nem olvastad????

X
Kedves Babanetesek!

Az elmúlt napokban törlésre kerültek azok a topikok, amelyekben törvénybe ütközõ tevékenység folyt. Felhívnánk figyelmeteket, hogy a vényköteles gyógyszerek, gyógyászati termékek patikán kívüli kereskedelme nemcsak az egészségre lehet káros, de komoly jogi következményekkel járhat!

A Babanet moderátorai a jövõben is törölni fognak minden olyan topikot vagy hozzászólást, ami ilyen jellegû cselekményhez köthetõ, elõzetes figyelmeztetés nélkül. Kérünk benneteket, hogy a regisztrációkor elfogadott moderálási feltételeket mindig tartsátok szem elõtt a Társalgó használata közben.

Köszönjük:
A Babanet csapata
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Sziasztok! élek ám, csak elhavazva a munka és gyerek terápiában!

Lojcika, higgy nekem....Neked és az Orvosnak együtt kell dönteni...ha befektetnek nem alakul úgy a méhszájad és lehet, hogy pont abból lesz a valódi túlhordás, és nem igazán kánaán egy nagasan fekvő éretlen méhszájból indított szülés....igaziból a terminus után két hétig semmi nem indokolja a befektetést.

Sonjus, én is várom ám a holnapi tesztedet!!!!!!!Az utro nekem olyan volt, mintha altattak volna, és nekem is, mint Cirminek délben a déli volt a legdurvább.Mondjuk én rosszul nem voltam, olyan volt, mintha altatásból kelve lebegnék...

Babszi! Fantasztikus!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Fogadj szót Párodnak!!!!
Nekem Sipos Doki azt mondta, hogy ami 3-5 nap közt "kimegy" az vszínű méhen belül is szelektálódna.Ennyiből jobb a blasztó. Kevésnél azért ültetik vissza, mert úgy sincs miből válogatni.

Hbzs! Tényleg tök izgi ez az örökbe fogadós dolog.És ha pl. olyan lenne, hogy 0-3 közti baba egy idősebb tesóval? Azt is vállalnátok?

Cirmi, mikor tesztelsz?


Mindenkinek drukk és üdv.


Á.
ágnes13
 
 


2:00 óta folyamatos fájásaim vannak!
Kezdetben 16-17 perces voltak,de azóta vannak 10 percesek is.....
2-szer volt már nagy dolgom 2:00 és 4:00 között!
Szóval nem tom mi van???
Mindegy várok még,apuka is alszik még mit sem sejt.... Aztán nemsokára lezuhanyzok!

Épp 2:00 körűl már kezdtem elálmosodni majdnem aludtam,mostmár nem fogok,de így meg nagyon fáradt leszek.

Amúgy telihold van és kettős front is! :)))

Remélem ez már az és ma megszületik a kicsi fiúnk!!!!!! :))))))))
lojcika
Nagyvenyim
 
 


lojcika :) ez bíztató! Úgy tudom, ha meleg zuhanyra nem múlnak a fájások, akkor lehet készülődni a baba érkezésére. Hajrá, ügyesek legyetek, és tudósíts :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Lojciiii, de izgalmas volt olvasni téged :) Én abszolút nem értek hozzá, szóval tök laikus vagyok - még - szülés terén, de bíztatónak tűnik; főleg ha belevesszük a frontot...

Ági, kicsit hülye vagyok és értetlen - nem értettem meg amit írtál, illetve természetesen valamit felfogtam, csak nemtom, hogy jól értem-e. :)
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Tündér, ti hogy álltok?

Avi, nagyon kedves vagy, hogy így drukkolsz nekem, én meg tök bunkó, hogy nem is kérdeztem veled mi van tesó-ügyben??

Hajnalban eszembe jutottál Sonjus, hogy máris bekapcsolom a gépem mi van veletek... :) Aztán most, hogy jöttem, és láttam a korai időpontot, gyors letekertem hogy azonnal olvassalak... Merre vagy? Mi újság? Úgy izgulok!!!

Háát, én azt csinálom mióta hazajöttünk, hogy egy nagyon kicsit járkálok a lakásban pl elmosogatok, aztán pihenek sokat. Nem tudom, hogy az a jobb ha csak fekszem egész nap, vagy ha mászkálok. Próbálom a kettőt ötvözni, hátha nem rontok el vele semmit. Ti hogy vagytok ezzel?
babszi
 
 


Hú, Lojci ez nagyon jól hangzik!:D Drukkolok nagyon, hogy Beni könnyen és gyorsan kibújjon, és minél hamarabb magadhoz ölelhesd!

Sonjus! Várjuk a jó híreket! Nagyon szorítok Neked, hogy csíkosat láss!

Én ma vagyok ET+11. napon, még van kis időm a tesztig...
2cirmi2
Budapest
 
 


Jó reggelt!

Sonjus,
nagyon várlak a hírekkel.

Lojcika,
megadrukk a szüléshez.

Ágnes,
nem tudom az én szülésem lehet-e összehasonlítási alap egy normálissal szemben, de nekem átkozottul fájt egészen addig, amíg a burok meg nem repedt. :roll:

i.kata
 
 


Babszi!
Ez a 10 sejtes szenzációs és a többi is nagyon gyönyörű, tuti babás leszel :)

Lojcika!
Annyira izgi ami történik, tuti meglesz Beni nemsokára és nem kell befeküdni :)

Cirmi!
Drukkolok neked is! Olvasd le a számról SIKERÜLNI FOG ;)

Kata!
Ma postázom a szajrét :)

Nagyon szépen köszönöm a sok rámgondolást, nagyon meghatódtam tőle, nagyon jól esik, de sajnos egy csíkosat teszteltem. Telefonálok majd az Intézetbe, bizti mondják majd, hogy még 2 napig tartsak ki, de szerintem már nincs mire várni.

Ölelek mindenkit
sonjus
 
 


Sonjus,
az írásod elején a mosolygós fejekből már nekem is fülig ért a szám, azt hittem tuti sikerült.
Nagyon sajnálom, de azért tényleg hátha 2 nap múlva még te is meglepődsz :wink:
Nagyon köszi a szajrét!!!

Sonjus, kérdezhetlek a cérnázásról? neked volt olyan hogy ciklus közepe felé elkezdtél barnázni? Én szombaton és tegnap is barnáztam, de menzesz még nagyon korai lenne :roll: Viszont most a dokinő felemelte a piros bogyómat 2x2-re. :roll:

i.kata
 
 


Sonjus :( még drukkolok, semmi nincs kőbe vésve...
babszi
 
 


Kata!
Én nem barnáztam, de nálad simán lehet beágyazódás! ;)
Piros bogyót azt hiszem nem szedtem, de már olyan régen volt, hogy nem emlékszem :) Remélem, hogy sikert hoz neked ez a szurka! Nagyon-nagyon drukkolok! Gondolom neked is nézegeti a nyelved és a pulzusod a dokinéni. Döbbenet milyen jól néz ki, aztán már nagymama :)

Babszi!
Köszi a drukkot, nem tudom hová van vésve a sorsom, de most már nagyon megnézném, hogy van-e értelme küzdeni tovább :)
sonjus
 
 


Sonjus,
ne csináld, ez a doktornő már nagymama? :shock:
Nekem most csak a nyelvemet nézte meg, a pulzusomat nem, de a nyelvem alapján annyit mondott, hogy sokkal szebb. Próbáltam vele beszélgetni, de nem túl beszédes, legalábbis magyarul. Mert amikor odaért a segédje, akkor megeredt a nyelve vietnámiul :lol:

Nem lehete beágyazódás, mert 13. napon csináltam egy ovuláiós tesztet, és annyira negatív lett, hogy még halványan sem lehetett látni a 2. csíkot, aminek elvileg erősebbnek kellett volna lennie a kontroll csíknál :roll:

i.kata
 
 


Kata!
Mikor hozzá jártunk, akkor mesélte, hogy közel egy idős velem a lánya, aki Canadában él és hogy milyenek a mai fiatalok, mert nem akar gyereket, majd a kövekező alkalommal meg azt mesélte, hogy képzeljem milyen meglepetés érte, mert terhes a lánya :)

Ezek az LH tesztek egy időben nekem semmit sem mutattak, pedig volt peteérésem :) Tudod mit, majd 9 nap múlva meglátjuk ;)
sonjus
 
 


Sonjus,
na majd tényleg meglátjuk, bár az számomra már igaz csoda lenne...

i.kata
 
 


Nagyon sajnálom Sonjus, de azért még ne add fel, hátha kicsit később ágyazódtak be! :(
2cirmi2
Budapest
 
 


sziasztok,

sonjus :cry:

babszi, köszi a kérdést, egyelőre sehogy sem állunk, 2 hét múlva újabb konzultáció, ma andrológus, december elején nekem diabetológia. aztán meglássuk.

kata, ovu tesztet csak egyet csináltál? simán lehet, hogy pont az lh völgyet kaptad el :) nekem is volt annó, hogy nem volt pozitív a teszt, a hőm meg rendesen kétfázisú volt.

tudom, hogy valaki már vezetett táblát, de az utóbbi időben nem láttam, így csináltam egyet - még hiányos, és kicsit fapados is... :oops: :oops: :oops: ha gondoljátok, szívesen kiegészítem és kipofozom...
1290416577.0259.pdf

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Sziasztok!

Lojcika!Ügyesek legyetek!!! Várunk a jó hírekkel!

Mindenkinek kitartás,akik jó hírekre/eredményekre várnak!

Tündér: én is szívesen felkerülnék a táblára,ha lehetséges,mivel az előzőn is fent voltam.
Adataim: bné_szilvi aktuális:34.hét Lőrinc Vilmos babával; előzmény: PCOS,IR, ovarium drilling műtét 2010.02.hóban; 4 év próbálkozás után siker kezelésekkel,gyógyszerekkel
Nem tudom,mi kell még hozzá,de szólj,ha valami még hiányzik.
Köszi előre is!

Mi amúgy jól vagyunk,Lóci 45 cm és 2450 gramm.
puszi Mindenkinek
szilvi
bné_szilvi
 
 


szilvi, nincsenek kötelező adatok, azok lesznek benne, amit megadtok :) mindjárt bővítem a táblát az adataiddal :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 



Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Szilva,
basszus te csaj, nagyon ügyesen fogysz!!! Nekem nem megy, pedig nagyon odafigyelek :evil: Eddig kemény 4 kilótól sikerült megszabadulnom.
Hát én nem is tudom mit írj hozzám a táblázatba (amúgy nekem tetszik:-) ). Eddig volt 3 teljes lombik, 2 fagyis, úgyhogy januárban a 4. teljes lombik lesz. :roll:
Probléma nálunk IR, trombózis hajlam és apagond.

i.kata
 
 


Tündér!
Köszi,hogy felkerültem a táblára! Hogy jött ki az aktuális hetek száma? 34 hetes vagyok pont.
puszi
bné_szilvi
 
 


Sonjus!
Nagyon sajnálom! :( De azért még én is drukkolok a szerdai ismétléshez!!!

Lojcika!
Nagyon drukkolok!!!! Hajrá Benike!!!! :D

Ágnes!
Mindkét gyermek esetén a 0-3 éves korosztályt adtuk meg, azaz amíg nem változtatunk rajta, és testvérpárt kapunk, mindketten ebből a korosztályból lesznek. 8) (Mondjuk egy 2,5 éves "nagy" és egy 1 éves "kicsi". :wink: ) De ez persze (mármint a különböző kor) csak TEGYESZ-es öf. esetén lehetséges, mert az alapítványok csak csecsemők örökbe fogadásával foglalkoznak, így náluk csak csecsemő (gyakorlatilag 0 napos :D ) ikerpárról lehet szó!!! 8) :lol:

Szilva!
Jó lesz az új táblázat! :wink: A régit egyáltalán nem használod?
Én 6 inszemet és 2 lombikot szeretnék beiratni magamhoz.

Kép
hbzs
 
 


Sonjus nagyon-nagyon sajnálom, de tényleg lehet még pozitív....hogy érdemes-e még próbálkozni?...no, ezt zsenge korodat figyelembe véve meg se hallottam.
Babszi, úgy értettem, hogy amelyik embriócska nem marad meg 3-5 nap között az általában genetikai okból hullik ki, tehát nem ágyazódna be.
Kata, lehet, hogy előbb ovuláltál.Hátha.....
Lojcika drukk, bár már lehet nem olvasod.........
Tündér tök ügyi Vagy....én leültem a fogyózással ,mint kávéban a zacc...
Szilvi, gratulálok Lócika méreteihez, lesz vagy 3,60 ha így halad.


Sonjus küldöm ma a rendelést.


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


kata, nekem bőven van miből leadnom, ha a célként kitűzött 16 kg dupláját fogynám le, akkor sem fújna el a szél... de most belassult nálam is, lehet, hogy a hideg idő is befolyásolja... mindenesetre a múlt heti ingadozástól eltekintve (na, ezért nem fogom magam naponta mérni, mert volt olyan, hogy egyik napról a másikra 60 dekát híztam... :shock: :roll: :shock: :roll: ) - 80 dekával zártam a hetet (tudom a hibát, úgyhogy többet nem fordul elő :)) arról nem is beszélve, hogy a 4 kg is szép eredmény, a lassú fogyás életmód váltást jelent, ezért tartós is lesz :) drukkolok!

bné_szilvi, a tábla magától számol, kezdő dátum ET-14 nap, és Nálad reggel a vonalzón még 33 hét 2 napot láttam, csodálkoztam is, hogy 34 hetet írtál, de a vonalzót vettem alapul. javítom :)

hbzs, lehet 2 gyerkőt egyszerre örökbefogadni? én nem merném bevállalni valószínűleg, pláne, hogy ragaszkodunk az újszülötthöz...

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


hbzs, Neked nem fejeztem be...
beírtam Hozzád is, amit kértél. a régi táblát nem használom, mert nem tudom, ki csinálta, mikor rakta utoljára, és nem kerestem vissza... :oops: :oops: :oops: :oops:

ági, köszi :) hogy érted, hogy leültél a fogyival? nem csinálod, vagy csinálod, csak nem mozdulnak a kilók?

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


sziasztok

jaj milyen hírekre jövök! Lojcika! nagyon drukkolok hogy szép és könnyű legyen a szülés. ha pihenés és langyos zuhany hatására nem múlnak a fájások, akkor az nem jóslófájás :D Hajrá Beni

Sonjus
5 perccel pisi után is megnézted a tesztet? Petinél nekem úgy volt, hogy megcsináltam, csont nega volt, kimentem kv-zni, cigizni ( :oops: akkor még dohányoztam) és 5 perc után kezdett látszani egy nagyon-nagyon halvány csík.

Tündér
:oops: :oops: :oops: :roll:
régi tábla 1290428438.3765.pdf

Babszi
szerintem én is kb így csináltam, nem bírtam egész nap feküdni meg ülni, úgyhogy néminemű házimunkával elfoglaltam magam, persze csak light-osan. Szorítok nagyon, a 10 sejtes szerintem nem A, hanem *****A, nekem sosem volt ilyen szép embikém, Pepe 7 sejtesből született

Ágnes
a munkaterápia nagyon jót tesz ilyenkor (gondolom a pénztárcának is így az ünnepek előtt). Nálatok hogy zajlik a karácsony? :D gondolom külön nyilvántartást vezetsz az ajándékokról :wink:

Hbzs
nagyon drukkolok nektek is.
nálunk a családban van egy házaspár, akik nevelőszülők (nem örökbefogadók) és 3 testvért kaptak (két fiú és egy kislány) a saját kislányuk mellé. Nagyon szépen elboldogulnak és a gyerekek is nagyon szeretnek náluk lenni. a legkisebb pl le sem száll a pótanyuról, amikor gyerekorvoshoz mennek úgy kell őt megvizsgálni, hogy öleli a pótanyu nyakát, nem lehet letenni sem úgy szorítja magához.

Rólunk: ma voltam uhu-n és vérvételen, szerdán reggel punkció :) ma este 7kor be kell adnom a tüszőrepit a hasamba (ilyet még nem kaptam sosem, eddig minden alkalommal popsiba kellett kapnom) 11 mm nyálkahártya, összesen 7-8 tüsző érik, már volt egy 18-as is közöttük.

rengetegen voltak ma is az intézetben, volt két anyuka pici gyerekkel, nagyon aranyosak voltak. A kisfiú (kb. 2 éves lehetett) sorba járt a váróban és osztogatta a "nyényiknek a cukrot", az egész váró el volt olvadva :D

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Tündér!
Akkor már értem a dolgot.
Igen,csak nálam ugye nincs ET,így más a helyzet.Így egyértelműen 34 hét.
Köszi a javítást! :-)
bné_szilvi
 
 


Ágnes!
Az én zsenge korommal az a gond, hogy mindjárt 36 leszek és nincs egy szál gyermekünk sem, így nem mondanám, hogy nagyon ráérek :)
Főleg, ha azt veszem, hogy 30 évesen úgy gondoltam pikk-pakk jön a gyerek, aztán azóta sincs semmi! Várom a rendelést :)

Fitie!
Megvizsgáltam később is, jó alaposan, de még halványan sem látszódott semmi! Drukkolok a szerdához :)

Nehezen értem ma el a Tanár urat. Zsuzsa vette fel még délelőtt, mikor először telefonáltam, annyira aranyos volt, azt mondta, hogy ő akkor most mindjárt öltözik és hazamegy, mert annyira elszomorodott, hogy nem sikerült! Aztán fél 1 körül tudtam Tanár úrral beszélni, ő is elkeseredett, mondta, hogy próbáljuk meg a szerda reggeli tesztet és ha az is pozitív, illetve negatív (így mondta :D) akkor hagyjam abba a gyógyszert stb.
sonjus
 
 


szilvi, tényleg, elfelejtettem, hogy Nálatok spontán a babó... ne haragudj!

fitie, akkor ezek szerint Te vezetted eddig a táblát :) nem akarom elvenni a kenyeredet ám, nyugodtan csináld továbbra is, ha van időd/kedved! drukkok mennek :)

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


Tündér
jajaj, dehogy veszed el!! így is ég a pofám, hogy mennyire elhanyagoltam :oops: dobj egy email-címet priviben és átküldöm az excel file-t, ha akarod

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Fitie, már akartam írni neked, mikor lesz punkciód, sőt, hajnalban számolgattam ujjaimon a napokat, és nekem is a szerda jött ki :) De örülök neked :)

Sonjus, így legyen a teáddal, amiről írtam!!!!!!!!!!:


Kép
babszi
 
 


Fitie!
Drukkolok a punkcióhoz!!! :D Bízom benne, hogy most is olyan ügyesek lesztek, mint Petinél, s egyből jön a kistesó!!! :wink:
Köszi a bátorítást! 8)

Szilva!
Lehet 2 gyermeket is örökbe fogadni, amennyiben testvérekről van szó. :wink:

Kép
hbzs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?