Új privát üzeneted érkezett!

Jesszusom mennyi helyesírási hiba... :oops: nézzétek el nekem, de mostanában gyorsírásban vagyok, ahogy gyorsevésben és gyorsalvásban is... muszáj!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Kriszta, tanúsíthatom, h. a kaksi képes kilövellni torna-masszázs közben :shock: de még hogy! :roll:

Na jól van, megyek, mert fürdetés, aztán nem is tudom... jó lenne egy saját ágyban alvás végre valahára!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Kép
Vendég
 

 
 

Ebba
Nem csodálom, hogy apuka szerelmes a lányába :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Kép

Apuka távolságot tartva cseréli a pelust... :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


sziasztok!

csak jelenteni jöttem... egyben még! legalábbis doki szerint még maradunk is!

visszaolvastam, de írni most nem tudok!

a kiskönyvembe ezt írta:

1 ujjnyi multipara méhszáj, hosszú nyakcsatorna, rögzült fej, álló burok.

az NST pedig okés!

gyerek még jól érzi magát odabent!

Krisztina, ha tudnál ebből jósolni valamit :P

az NSTn amúgy voltak már 60as méhtevékenységeim is, bár erre azt mondta az asszisztens nőci, hogy fájásom nincs! :) mondjuk tény, mert nem fájt semmi!

na. megyek csobbanni, meg aztán enni valamit! próbálok majd reggel jönni!

jó éjt!!!

sophie27
 
 


Nekunl ma horror napunk volt. Hajnala fel 5kor kezdodott nyoszorgessel, semmi alvas egesz nap, olben volt el, meg 1 orat a babakocsiban seta kozben. 2tol meg siras, torkaszakadtabol (azt hiszem, koldokserve is lett tole). 5-10 percekre nyugodott meg. 1szer tudtam megpukiztatni. Most nyugodt kb 20 perce, de mar megint kezdi. Gozom sincs hogy pontosan mi lehet a baja. Mar minden praktikat bevetettem :(

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Egyfolytaban szopna, lehet pont az a baja hogy a 3400 gramjahoz kepest tul sokat eszik (100-120 ml). De ugy latom, nem csak nekunk volt ma sz..r napunk. Jobb ejszakat!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Sziasztok Csajok!

Lányok, nektek is van olyan, h. nagyon sokat visszabüfizik a babátok?Mindig sok jön vissza, ma délután viszont sugárban jött!Marad benne egyátalán kaja?Kicsit kétségbeestem.Ez normális?
Tud vki vmi tanácsot adni az ügyben?

Sophie, akkor azt hiszem, h. a szombat lesz a te napod!Az a lényeg, h. minden ok, tudja az a kis nyuszi mikor kell jönni! :D
Kérdezted, h. jó-e az, ha vki van itt, igazából attól függ, h. ki.Ha olyan jön, nekiállok takarítani vagy olyan dolgot csinálok, amit nem tudtam, de van, h. olyan jön, akivel beszélgetni kell meg ilyenek.Azt nem szeretem.De ha lesz mégegyszer babám, 1 hónapig tutira nem fogadunk látogatókat!

Angie, sajnálom a rossz napot!Ha vmi új praktikát tudsz sírás ellen, oszd meg velünk, kérlek!Nekünk a tegnap volt ilyen!

Mikegirl, köszönjük, h. leírtad a szüléstörténeted.Én is már annyira szeretném, de vhogy mindig kimarad!
Milyen napotok volt?Ati?

Eclipse, akkor örülök, h. nem nagyon gázos a lakásprobléma!Örülök, h. jól sikerült a kendőzés is!Mollival és a lelkeddel mi újság?Bár az írásaidból azt veszem ki, h. minden teljesen ok!!!!

Gigi, üdv itt!!!Gratulálok a 4 babához. te is hős vagy!!!

Berni, szorítok!!!!!!!!!!!!!

Lucuzs, Bogi és Balázs csodaszépek!!!!!!!!!!!!!Nagyon büszke lehetsz rájuk, tényleg gyönyörű gyerekek!
Örülök tiszta szívemből, h. ennyire jól alakulnak a dolgok!Bogi egy kis tündér!!!

Gyancsi, de örülök nektek!Nagyon várunk már vissza hiányzol, és képet, képet szeretnék Liliről, ha lesz időd!!!

Kinga, hős vagy, és köszi, hogy megosztottad te is velünk a történeted!!!!!!!!

Rodi, sikerült a melegítőt megoldani?

Szissz nagyon várunk!

Eta, ma is álomnapot zártatok?Remélem igen!!!

Vikoo, én telejsen így vagyok Lucababával!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Navi, kívánok neked alvásban gazdag szép éjszakát!!!!

Hajni, sok erőt kívánok neked!!!Szépségesek vagytok a képeken!!4

Ebba, nagyon szépséges a babád!Felesleges energia nincs, de kitartás!!!!!

Kriszta, apuka ügyes:)

Megyek, lezuhanyozom, mert már kezd ébredezni!!!


Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Csajok S.O.S.-ben.
Pocifájunk:((((Mit tudtok a cseresznyemag párnáról????Ma vettem...

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Jó reggelt!

Remélem rajtam kívül mindenki alszik még!

Dorka: kérdésedre válaszolva:
Nem volt olyan álom nap, de lehetett volna szarabb is.
Valójában én rontottam el mert hagytam nagyon sokat aludni, és utána nem bírta behozni a kajalemaradást (szerintem ez volt a baj).
De ma kemény leszek és 3 óránként kelteni fogom!

Senkit nem irigylek akinek fáj a torka!nekem ötletem sincs mi az ami jót tehet. Nekem egy negro cukorka és hopp vége.
A férjemnek kapart a torka régóta, és tök szárazon köhögött. Erre vettünk lándzsás-útifű teát. Én azóta nem hallottam köhögni.

húúúúúú vissza kelll olvasnom mert a memóriám olyan mint egy kismamáé: ))

Sophie??? Hogy vagy ma???
ki van még hátra? Teljesen elvesztem mióta nincs tábli:((

Na olvasok egyet remélem lesz időm reagálni is.

Kép
Kép
eta
 
 


Dorka! Zsombor keveset bufizik, azt sem mindig. Viszont Szilard nagy bufis volt. 1,5 eves koraig (mar reg rendes kajat evett) kemenyen lokte ki a kaja felet. A dokink nem engedett semmilyen kivizsgalasra mert gyonyoruen hizott. Azt mondta hogy addig nincs baj ha hizik. Zsombor joval tobbet eszik, nem bukik es megis lassubb tempoban novekszik. Minden gyerek mas! Es ezt most mar el is hiszem :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Aranyoska! Zsombor tegnap vegul attol nyugodott meg. Mondjuk nekunk dm-es szolomag parnank van, de ugyanaz mindkettonek a funkcioja. Felmelegitettem, ratettem a pocijara es beletekertem egy takaroba. Igy jo sokaig melegen maradt. Nem draga, erdemes befektetni.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


sziasztok!

próbálok én is reagálni gyorsban! jön ma anyósom, csak úgy, szóval még pizsiben nyomjuk mind a ketten, mert most keltünk nem olyan régen! :)

Dorka, köszi, de őszintén szólva, nem tudom, hogy mikor lesz a mi napunk! :S majd csak eljön annak is az ideje!

hát, lehet, hogy legközelebb már lazább leszel, vagyis, nálunk Beninél volt, hogy 1 hónapig nem nagyon jött senki, csak max. a nagyik, de lehet, hogy most ez kivitelezhetetlen lesz... majd meglássuk! :)

szerintem nyugodtan szelektálhatsz, hogy ki jöjjön, és ki ne! elvégre ez a gyermekágyas időszak, itt te és a baba vagytok fontosak, mindenki más hozzátok kell, hogy alkalmazkodjon!

itt van a babazenés link, bár Angie-ék megszenvednek vele, lehet, hogy valamit nem jól csináltam!? :S azért, akinek kell, az töltse hamar, mert csak 5 napig él a cucc, és ebből 2 szerintem már letelt, szóval vasárnap estig lesz csak elérhető!

http://s1.toldacuccot.hu/letoltes?sid=e ... azenek.zip

Aranyoska, be kell tenni a mikróba, rá van a papírjára írva, hogy hány mp-re, milyen watton, és utána mehet a pocira! sajnálom a pocifájást! :( egyébként nekünk anno az is bejött, amikor hajszárítóval melegítettem a pocit... szerette, hogy zúg, meg a finom meleget is, persze csak messziről fújattam rá a levegőt, főleg, ha meztelenül volt, nehogy túl meleg legyen neki... de, amit Krisztina írt, hogy kivasal egy vastagabb törcsit, az is szuper, szóval, valamit, ami meleg, azt kell odatenni a pocira. gondolom, hogy a törcsi és a cserimag párna jobban tartja a hőt, ezért is ajánlják ezeket a cuccokat!

Vikoo, jó, hogy jöttél! sajnálom, hogy picit felhúzod magad Boldin, vagy nem is tudom, hogy jó megfogalmazás-e ez! szerintem próbálj picit lazítani, mert nem direkt csinálja, persze lesz majd ilyen is, de most még nincs erről szó! :) talán Krisztina hozzáállása a legpraktikusabb, elfogadja, hogy David még csak egy kisbaba! :) nem szabad sem magaddal, sem Boldival szemben olyan magas elvárásokat támasztani, főleg nem az első időkben! esetleg több réteg textil pelus a nyakába, és a te válladra, hogy a büfi ne áztassa át annyira!? vagy ez hülyeség?

a bukással kapcsolatban, esetleg azt kellene, lehetne kipróbálni, hogy szopi közben, még, ha sír is picit, többször megállni, és megbüfiztetni! biztosan vannak olyan gyerekek, akiknél más áll a háttérben, pl. reflux, vagy ilyesmi, de akkor ott a gyerkőc sem fejlődne megfelelően, és más tünetei is lennének. sajnos mohón eszik a letöbb, aki ügyesen szopizik, és sok levegőt is nyel hozzá, aztán csak visszajön a felesleg a pociból! :S

hodozással kapcsolatban... nekem csak sima kengurum volt, abba 3 hós kortól lehetett beletenni Benit, 9 kilóig, persze azt a hátam már marhára nem bírta, szóval nincs nagy tapasztalatom, de szerintem a meitai-ba békapózba már hamarabb is be lehet tenni. szóval úgy, hogy a kis lábai nem lógnak ki kétoldalt, hanem a hasa előtt van, a hasadon! ;) újszülött kengurut nem ismerem, az olyan, amiben fektetni is lehet?

Angie, remélem, hogy sikerült megoldani a linkes macerát... zip-be tömöríti a cuccot... bár ezt a párod biztosan látta! ötletem sincs, hogy mi lehet a baja! :( merre is laktok? esetleg postán is el tudom küldeni, ha nem megy így!?

Eta, örülök a tökéletes napodnak, a nem annyira tökéletesnek már kevésbé! :S sajnos lesz még pár ilyen... de nem a Te hibád! szerintem ezt el is felejtheted! ;)

tegnap próbáltam a táblit frissíteni, de rájöttem, hogy nagyon béna vagyok... azt le tudom írni, hogy kik vannak hátra, illetve kikről nem tudunk semmit:

Ági, Andabella, Nyusztika, Aquana, Telokin, Amanita, Ritya, Berni, Sophie és Ágica, ilyen sorrendben...

Berni, üdv a klubban! :) én legközelebb jövő szerdán, 24-én megyek, ha addig nem történne valami! aztán onnantól 2 naponta! :S királyság!

Eclipse, na, akkor jó, ha nem olyan para a helyzet albi fronton! remélem, hogy hamar találtok legalább ilyen jót, mint ez! :)

hordozókendőzés szuper lehet! mennyiért jött ki az oktató?

Lucuzs, kösziiii! :)

annyira aranyos Bogi, a képeken is látszik, hogy imádja a tesót! és azért talán szerencsés is vagy, hogy a lányka után jött a fiú, azért egy kislány mindig is jobban elbabázik, meg elbabusgat, mint egy fiú. nem? de biztosan a gyerkőc természetén is sok múlik! ;) nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen jól tudjátok kezelni az új szitut!

Navi, sajnálom, hogy kis bosZorkád lett :) én is jót mulattam a megszólításon! :) ja, és igen, még egyben... :S

Haynii, nagyon szépek vagytok! kis Máté nagyon cukker! gyere majd bővebben is mesélni, hogy mi volt ez a kétkesztyűs császár... mi volt a gond?

Gigii, köszi a privit, meg a méreteket! a nevét is elárulod? írtam is már rá!

torokfájásra, sósvízes öblögetés, vagy tantum verde, vagy homeogene9, ezek szerintem mind mehetnek szopi alatt is, de kérdezz rá a patikában feltétlenül! jobbulást!!!

Ebba, üdv újra itt! nagyon jók a fotók! rázódjál vissza minél hamarabb! :)

Krisztina, apa nagyon tudományos! :) hát, nálunk a lassan 2,5 év alatt nem sok ilyen volt... mármint, hogy apa pelusozta volna, főleg az első időkben, amikor még a kilövellés veszélye is fennt állt! :D szóval egy hős a férjed! :D

mi jó éjszakát zártunk, semmi említésre méltó nem történt! :)

szép napot, bár az idő ocsmány... :S

sophie27
 
 


Szoptatas: Tegnap megkerdeztem a vedonot es o a valtott cicibol szoptatas hive. Azt mondta hogy ha mindket cicibol szoptatunk, akkor sosem fog teljesen kiusulni egyik cici sem es nem fog tobb termelodni. En valtva szoptattam Szilardot, most is igy inditottam.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Zsofi! Apa megnezeue egy informatikussal es kiderult hogy serult a fajl. Mi Vactol 7 km-re lakunk. Postara maszkalassal nem akarlak terhelni, van neked most eleg bajod! Mindenesetre koszonom a segitokeszsegedet :)

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Jelentem, ma jobb volt az éjszakánk! Még aludtam is :lol:
Most meg ennie kellene, erre csicskázik, de muszáj lesz felkeltenem, mert elszúrjuk így az egész napot...
Olyan f@s idő van, itt esik a fránya eső, pedig vinni akartam sétálni - nekem is jót tenne!
Most nem volt bosZorka a drága, de amúgy tényleg igaza van Zsófinak és Krisztának, h. nem direkt csinálják... még :roll: :D hiszen csak kisbabák, akik nagyon okosak és többet értenek, mint hinnénk, de még nem rafkóznak!

Olyan jó veletek "beszélgetni"! Még ha nem is mindig reagáljátok le minden gondolatomat, de tök jó kiírni magamból a dolgokat... napló helyett is megteszi :lol:

Zsófi, basszus, nem értem, de végül is azt kértem, h. akkor jöjjön a picúrod, amikor a legjobb neki és neked is - úgy látszik ez nem vág egybe azzal amit tudatosan szeretnél - de hát meg kell adni az esélyt annak, h. minden úgy történjen, ahogy kell és ahogy a legjobb! :wink:

Angie, tegnap szerintem majdnem mindenkinek szar napja volt, lehet a front jött?!

Kriszta, teapa nagyon kis gyakorlott, énapa még nem annyira, de igyekszik! Annyi a gond, h. eltököl vele, szépen lassan, nyugodtan csinálja a dolgokat, Zorka meg megunja a szarakodást. Én megfogom, nem finomkodom és teszem a dolgom! :D Amúgy is ennyire eltérő személyiségek vagyunk!

Eta, tegnap pont azt mondtam, h. szerintem nem csak a tejet szívja ki, hanem az agyamat is... mindent elfelejtek, kis cetlikkel járkálok! :lol:

Dorka, nálunk is zabál a kisasszony, de nem jön vissza sok, az is csak ritkán, szerencsére, de jó ötlet a többszöri büfi, kaja közben is! Kicsit max. mérgelődik, de utána könnyebb neki is! Nálunk ha nem a gyomra miatt visít, akkor a pocija miatt :roll: szóval muszáj büfiztetnem!

Na most már tényleg felkeltem! Irgum-burgum! :evil: :)

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


http://www.youtube.com/watch?v=2J2dwFVZHsY

remélem, ezt meg tudjátok nyitni... megint itt fogom az ölemben és nem bírom felkelteni :?
és ezt éneklem neki :lol: igaz egy ez szerelmes szám, de hát bele vagyok szerelmesedve úgy is! és különben is Ő is egy gyönyörűséges szörnyeteg! :lol:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi! :) ez jó!

Angie, akkor... megpróbálom újra! okés? aztán lesz valami!

főzöm a tésztát az ebédhez, gyerek+anyós a kertben... ja, és elsétáltam a zöldségeshez... fájok! lent a hasam alja szúrkál, és húzodik! még a végén tényleg igaza lesz Dorkának, vagy nekem, mert pár napja úgy gondoltam, hogy amilyen mázlija van a párom nagyanyjának, Beni az ő szülinapja után született kerek egy héttel, ma meg pont Erzsébet nap van! :) a névnapja...

majd még jövök, ha van valami számottevőbb! :)

sophie27
 
 


Sophie!

Látom még egyben vagy! Lehet még a te napod a mai, főleg, ha elkezdett szúrkálni, húzódni. Nagyon szurkolok neked! Ha bármi változás van, írj mindenképpen!

Büfi:
Én is evés közben is büfiztetem. Nálunk is van, hogy egy kicsi visszajön, de ez azért ritka. Mi sokat csuklunk, szegény napjában 3x,4x is csuklik. Jól tűri, de én nagyon sajnálom!

Lehet, hogy már írtam, de nálunk is a védőnő a váltott ciciből való szoptatást preferálja. Mivel a mi kis Punculkánknak még nincs annyi ereje, először cicire rakom, ahol szopik 20-30-40 grammot (ml-t), aztán mikor látom már, hogy elfáradt, akkor kapja még cumisüvegből, ami még szükséges neki. Aztán lefejem azt a cicit, amiből szopizott. Tejem van bőven, éjszaka a tejben úszva ébredek. Már pelenkákat rakok a cicimhez, mert mindent eláztatok. Csak vigyázni kell, nehogy kiázzon a cici, mert akkor könnyebben kireped. Egyébként én a cicimet babylove-os cuccal kenegetem, és nagyon jónak tartom.

A pelenkázás nálunk is kaotikus néha, amikor kibontom és majdnem átpelusoztam, akkor vagy jön egy kaki, vagy érkezik egy hatalmas szőkőkút! Múltkor, majdnem a kis arcocskáját is lepisilte! Csak centikkel ment arrébb! :wink:

Nálunk ma volt az első éjszaka, amit normálisan végig aludtunk. Este 11 után etettem, majd felébredt fél kettőkr. Eddig mindig tisztába raktam, de most nem. A sötétben megetettem, nem is mérlegeltem, és visszaraktam aludni. Reggel 5-ig aludt, egyfolytában! Reggel, mikor tükörbe néztem, nem ismertem magamra, ki volt simulva az arcom! :lol:
Ja, és leesett ma éjszaka a köldökcsonkunk is! Emiatt nagyon boldog vagyok, mert annyira, de annyira utáltam!


Navi!
Örülök, hogy jó éjszakátok volt!

Én is mindent elfelejtek. Van egy jó vastag noteszom, abba írok mindent bele. így, úgy ahogy számon tudom tartani a dolgokat!

Az én párom is pelenkázik már! Ő sem egy gyorsvonat, ő is elpepecsel rajta. Kittiként többnyire türelmes, de van, hogy ő sem bírja kivárni, míg apa befejezi. De, hagyni kell, hagy csinálja, majd belejön! Nálunk a következő dolog, amit apának el kell sajátítani, az a fürdetés! :lol:

Angie!
Nekem nagy nehezen bejött az oldal és elkezdtem letölteni, bár nem tudom, hogy le jön-e, mert nagyon lassúnak tűnik.Jó sokat kellett várni, míg bejött az oldal.

Ebba!
Gyönyörűséges a kisasszony! Nem is csoda, hogy az apja szerelmes belé! Ez nálunk is így van! Az apja rajong érte.

Navi!
Baba tali! De jó is lesz majd! A sok egyforma korú gyerek milyen jól el lesz majd! Az anyukák meg majd jót fognak pletyizni, és büszkélkedünk majd a sztorijainkkal.

Dorka!
Nálunk a nagyszülőkön kívül nem jöhet senki. Igaz, most az én szüleim sem jönnek, hogy anyu övsömörös lett. Apukám sem mer jönni, mert ugye ő is el tudja hozni a vírust! Bár annyit voltunk együtt előtte anyuval, hogy simán elkaphatta Kitti baba is. No, majd néhány hét múlva kiderül!

Eclipse!
Nagyon sajnálom ezt a lakás mizériát. Jó, hogy van egy kis időtök, meg tényleg nehéz mostanában eladni az ingatlanokat! Szóval, akár még hónapok is lehetnek! Remélem, az egész úgy alakul majd, hogy nektek a legjobb legyen!

Mike!
Atival kapcsolatban van valami változás? Hogy bírod?

A melegítőt sikerült megoldanom! Köszönöm.

Eta!
Sikerül tartani a 3 órás etetést?

Vikoo!
Kitartást! Napról napra jobb lesz minden.
Na, ébredezik a kisasszony. Délben kell etetnem, és órát lehet hozzá igazítani.

Ja, én is megírtam a születéstörténetet. Kicsit hosszú lett, ezért inkább a blogomba raktam, akit érdekel, ott el tudja olvasni!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Gratulálok minden babának és anyukának!!!


16.-án kedden reggel 6.57-kor megyszületett levente, 3680 g és 53 cm-el. Normál szülés volt.


Tegnap jöttünk haza a kórházból,a tejem kezd beindulni és úgy néz ki ő is rendesen szívja.

A szülés elég gyorsan ment, éjszaka 1-kor kezdődtek a rögtön 10 perces fájások, 5-ig itthon voltunk, de akkor már 5 perces fájásaim voltak, 5.30-ra beértünk a kórházba, már a feje kezdett tapintani lehetett, hogy majdnem jó helyen van.6-ra beért az orvosom , gátmetszésem volt, majd egy másik orvos rányomott kettőt a hasamra és már meg is volt Levente. A dokim szerint szép szülés volt! A Virág még a kórházban látta, még anyuéknál van, vasárnap hozzák, addigra talán az én sebem is jobb lesz és össze tudunk hangolódni.

Kép
Kép
telokin
 
 


Sziasztok!

Hajni még kórházban van, ezért ismét én kérem a segítségeteket.
Borzasztóan vizesednek Hajni lábai, szó szerint dagadtak szegénynek, viszont a dokik és nővérek nem nagyon foglalkoznak vele. Pedig egy KÓRHÁZBAN VAN!!!! :(
Tudnátok segíteni abban, hogy mit lehet kezdeni a lábaival, amitől javulhat a helyzet?

Előre is köszönöm a segítséget!
Tamás
bedoha
 
 


Sziasztok Csajszik,

Na ma már mi is sokkal jobban vagyunk, ill csak én, Boldinak még mindig van némi pocakfájása. DE jelentem én már sokkal jobban viselem. Nem hiába a folytonos sírásba is bele lehet jönni. A múltkori írásom kicsit lehet kiborító volt… DE tudom én, h Ő még picike kis baba, és, h csóri nem tud másképp kommunikálni csak sírással, meg mosolygással… csak hát nekem ezt is meg kellett szoknom. Most, h már „megszoktam” sokkal higgadtabban és még viccesebben próbálom meg kezelni a helyzetet. Csak az a kár, h Boldi még nem kacag rajta(m). :-D
Most volt kint a védőnőm, és mondta, h gyönyörűen fejlődik Boldi, és még h nem rafkóznak, hát gondolom mondanom sem kell, Boldi végig úgy csinált mint egy kisangyal. Letettem a kiságyba, ami nála már szentségtörés a büntetés érte sikítás, most meg kitárt szemekkel, fordítgatta a fejét, meg forgott Ő is. A védőnő meg nem győzte dicsérni, meg hüledezni, h milyen ügyes, meg, h hogy elvan egyedül is, meg még gőgicsél is. Amit persze még én sem hallottam sosem… Szóval, csak néztem én is, h neeee ez az én fiam??? Aztán miután elment már nyilvánvaló volt, az én fiam, megismertem a sírásáról. :-D :-D
Dorka, a bukásról annyit mondott, h ameddig hízik nincs baj, és mivel én is többször teszem a vállamra, h böfizzen cici közben, és már az elején is jön vissza, arra meg azt mondta, h ha továbbra is kéri a cicit, akkor nyugodtan tegyem vissza. Heti 120-150 gr hízást kell produkálnia, ha az megvan akkor nincs baj!
Navi: örülök, h jól aludtatok és, h jóságos bosZorkátok lett! :-)

Pelusozás: a miapánk, szuper apa, pelusozik, az éjszaka közepén is, főleg mert én anyu kettőig sem lát olyankor, és szigorúan csak Ő fürdet, ez több okból is jó, 1, mert a kisfia imádja, a biztos kezeit, 2,mert így mindenképp haza kell érnie 8-ig.
Persze a reflexei nem a legjobbak, így már kapott egy-két pisit a markába. :-D

Rodi: Kitti továbbra is gyönyörűséges!!! :-) és a történeted, pont mint az enyém, olyan jó volt olvasni!!! Én 1ébként pont tegnap néztem meg a videót a szülésről, tényleg mintha fényévekre lenne… és olyan jó, h van, mert így sosem felejtem el azt a csodát, ahogy világra jött Boldi baba…

Gyancsi: már nagyon kíváncsiak vagyunk Rátok!!!

Telokin, hatalmas gratula Levente babához!!!!!!!

Mennem kell Csajok, mert szólít a fiam és parancsolóm! Mindenkinek puszik

Kép

Kép
vikoo
 
 


Sziasztok!


Ha van egy kis időtök nézzétek meg ezeket.Remélem sikerül egy kis mosolyt csalnom az arcotokra....

http://bigyoshop.hu/?q=products/show/semmi

http://bigyoshop.hu/?q=products/show/beszolo-wc-papir

http://www.trefagyar.hu/termek/268/fado ... inden.html

http://www.trefagyar.hu/termek/267/fado ... alami.html

Jó szórakozást hozzá!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Kedves Tamás, sajnos nem tudok segíteni, esetleg Hajni védőnőjét lehetne még felhívni, talán???!!!!
De a Lányok jönnek és biztos tudnak segíteni. Addig is kitartás!
puszi

Kép

Kép
vikoo
 
 


Vikoo, a védőnőnk szabin van a héten. Így még a receptekért is én mehetek Olivér orvosához. (vagy csak mi vagyunk - lettünk volna - olyan kiváltságosak, hogy a védőnő intézte volna a recepteket? :) )
Nem baj, intézem szorgalmasan, csak Hajnit sajnálom nagyon.
Tamás
bedoha
 
 


Sziasztok!

Lucuzs:
Jaj, Bogi olyan aranyos lehet, ahogy ott sertepertél a kistesó körül :lol: De jó, hogy így örül neki!!!!!!

Gigii:
Hühaaaaaaaa...szép méretek!!!! :lol:

Ebba:
De édes!!!!!!!!!!!!! Olyan szép, gratulálok!

Krisztina:
Apa látom már rutinos :lol: Nem bízza a véletlenre, fel van készülve egy esetleges kaki támadásra :)

Na, most hirtelen ennyi, még visszaolvasgatok.

Anyukáknak kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sorstársaknak, akik még egyben vannak pedig sok türelmet!!!!! Rám is rámfér :)

Rólunk:
Ma voltunk megint NST-n, + megvolt az első magzatvízvizsgálat. Mától 2 naponta kell mennünk.
Minden ok volt, bár kissé sokkolt, hogy csináltak ASK-t, mert azt hittem azt majd csak a következő alkalommal fognak, plussz az előttem lévő csaj előadta, hogy neki már csináltak és nagyon rossz volt, és kihallatszott, ahogy jajgatott! Szóval kellő "magabiztossággal" mentem be ezek után a vizsgálatra :) ...de nem is volt olyan vészes! Jó, nem azt mondom, hogy repetát kérnék belőle, de azért túlzás volt, amit az a másik csaj előadott.

Na, mindenki vigyázzon magára, meg a Picúrokra!!!!!
berni01
 
 


Csajok barnás folyás lehet a magzatvíz vizsg.-tól?????????????????
Most voltam mosdóba és kissé ráparáztam, bár gondolom attól lehet, hogy megpiszkált a doki. Vagy??????
berni01
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a tippeket, mára sokkal jobban lettem. Csak állandósul ebben az időszakban a nátha, az ovisok folyamatosan hozzák a bacikat haza, dehát Hanna erős kislány és nem kap el semmit. :)

Berni,
lehet a piszkálástól. Meg is indulhat, barátnőm is így járt. :)
Sajnos nem csak azért lett császár, mert ilyen szép nagyra megnőtt, hanem mert nem tudott beilleszkedni rendesen a buksija, így semmit nem tágultam éjféltől reggel 8-ig, és a fájások is beritkultak, az oxy ellenére is, ígyhát irány a műtő. :(

Kismamik, kitartás!

Kövezzetek meg, de néha fordult meg olyan kósza gondolat a fejemben, hogy 1-1 órára az ember szívesen visszadugná a pocakba, hogy aludjon egy jót. :wink:

Zsófi,
Hanna a kislányom, és az ÁEK-ben született nov.7-én. :)

A mi éjszakánk is jól telt, 1-kor, fél 4-kor és 7 után ébredt a leányzó, azóta csak enni kel föl és folyamatosan alszik, meglesz még ennek a böjtje.. :? :wink: :D
gigii
Budapest
 
 


Tamás!

A neten néztem utána egy-két dolognak.
Az elsődleges dolog, hogy el fog múlni magától is, csak van akinek ez hosszabb idő, mert a hormonok lassabban ürülnek ki.

Sokan ajánlják a petrezselyem vagy a zeller rágását.
A homeós bogyókból a natrium sulfuricum-t ajánlják, főleg lábak, bokák vizesedésére.
Ajánlják még a palástfű teát is.
Vagy még ezt találtam:
Főzz meg 2 kilónyi burgonyát héjában, só nélkül. Oszd el egész napra, 5 felé(reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi). semmi mást ne egyél aznap(ezt is mindenféle fűszer nélkül, max vizelethajtó petrezselymet vagy zellerzöldet tehetsz hozzá, de inkább azt sem), de igyál hozzá rengeteg vizet, gyógynövényteát(az engedélyezettek közül).

Külön kiemelem, hogy nem tudom, hogy ezek tényleg hatásosak-e, mert rólam a szülés után szinte azonnal lement a víz.
Remélem Hajni hamar megszabadul a vizesedéstől!

rodina74
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!

Tegnap hazajöttünk a kórházból, minden OK velünk. :D

És akkor most leírom gyorsan Nektek a mi szupergyors szüléstörténetünket.
Vasárnap reggel NST-re + ASK-ra kellett mennem a kórházba, a dokim pont ügyeletes volt és ASK előtt megvizsgált. Azt mondta, hogy bő két ujjnyira nyitva vagyok (jelzem nuku fájással :P ), ezért délután 5-re menjek vissza, hogy megnézzük tágulok-e tovább. Ha igen, akkor megrepeszti a burkot és hipp-hopp meglesz Gergő.
A baj csak az volt, hogy ebben a hónapban ez volt az a nap, amikor dupla előadást kellett játszania a színházban (zenekarban játszik). Na, elkezdődött a szervezkedés, hogy valaki (egy régi kollégája) üljön ott mellette a színházban, hogy ha telefonálok, hogy "SZÜLÜNK", azonnal tudjon jönni. Ez így is történt. Az első előadást sikerült végigjátszania. Én egyedül bementem a kórházba. Amint odaértem és mentem fel a lépcsőn gyenge összehúzódások is jelentkeztek. A doki megvizsgált és azt mondta, hogy kicsit tovább tágultam, így már semmiképp nem enged haza, nehogy a liftben vagy a kocsiban szüljek. A férjem 6 után ért be a kórházba a cuccaimmal, akkor engem előkészítettek, kaptam egy "fincsi" beöntést :oops:, majd lezuhanyoztam. 3/4 7-kor kerültem a szülőszobára, ott rövid időn belül megrepesztette a dokim a magzatburkot. Szerencsénk volt ezzel a félig meddig indítással, mert már zöld volt a magzatvíz (reggel még nem...). Utána magamra hagytak fél 8-ig, hogy megnézzük, lesz-e eredménye a burokrepesztésnek. Sajnos csak kicsit erősödtek a fájások, ezért 19:40 körül bekötöttek minimális cseppszámmal oxitocin infúziót, illetve kaptam egy nospa szurit meg még valamit, ami állítólag arra jó, hogy puhuljon a méhszáj. Na ettől tényleg beindult a dolog, kb 2 percenként jó erős hosszú fájásokat produkáltam. A szülésznő néha kérdezgette, hogy nincs-e székelési ingerem, amire egyszer csak jött a rövid válsz, hogy DEEEEEEEEEEEEEE és már éreztem is hogy nyomnom kell. Alig volt idő arra, hogy felállítsák a szülőágy lábtartóját illetve odaérjen a szomszéd szobából a dokim. Kb 5 perc alatt, 3 nyomásra volt kint Gergő 20:17 perckor. :D
A gyorsaság miatt sajnos nem úsztam meg a gátmetszést... viszont ha azt nézzük, hogy a szülésből mindössze 35 perc volt fájdalmas, akkor azt mondhatom, hogy az igazán szerencsések táborába tartozom. :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok Csajok!

Képzeljétek, éjjel 1-kor elaludt Lucababa, aztán kelt 05.15-kor 6-kor már aludtunk, aztán kelt 09.30-kor, 10-ig volt fent és aludtunk délig!
Kipihent vagyok!!!!!!!!!!!!!!
Aztán ébren volt betettem a pihenőszékbe beszélgettünk, nagyon jó volt, aztán szopi és most alszik!
Ez annyira maga a tökéletesség, h. félek az éjszakától!

Mindenkinek köszi a segítséget böfi ill. hányás ügyben.Ma nem csinálta eddig, fejtem szopi előtt mindig vmennyit, meg közben is böfiztettem.Bár a böfiztetés közben eddig is játszott csak a fejés nem!

Csillag, valóban igazán szerencsés vagy!!!!Bár én sem panaszkodom!!!Nagyon örülök, h. minden ok.Bencse?Hogy viselkedik?
Ha tusz képet, majd hozz nekünk, persze, ha elsz időd rá!

Kedves Tamás!Sajnos én nem nagyon tudok hozzászólni, remélem sikerül vmit okozni, hihetetlen, h. a kórházban ilyenek!!!

Sophie, mi újság van veletek?Még anyós ott van?
Nem jelentkeztél egész nap!!!Csak reggel!Gondolok Rád ezerrel!!!!!!!!

Navi, tényleg én is azt érzem, h. olyan jó itt beszélgetni, szabályos hiányérzetem van, ha nem tudok jönni, legalább csak olvasni is!!!

Rodi, te csináltad jól a látogatókat illetően.És nem volt sértődés?
Én is elfelejtek amúgy mindent!!!
Pl. m,a találtam meg a net csekket, kikészítettem, h. posta, aztán elfeljtettem ott is maradt, kicsit lejárt a határideje....

Telokin, tiszta szívemből gratulálok Levente babához!!!Nagyon örülök, h. szépen ment minden!!!

Vikoo, nagy kópé Boldi :D
Néha komolyan azt gondolom, h. hülyeség, h. nincsen öntudatuk, Luca is olyanokat produkál néha, h. szakadok a röhögéstől.És nem volt kiábrándító a múltkori írásod, mindig imádom olvasni, és ráadásul ez a bukás probléma, mintha én írtam volna!

Berni, hajrá!!!!Sokan mondják, h. a viszgálattól beindulhat a szülés!!!!!!!!

Gigi, nagyon örülök, h. jobban vagy!!!

Megyek eszem vmit, aztán elfutok boltba, apa itthon, Luca alszik!!!

Puszi mindenkinek!!!!!!44

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Telokin! Hatalmas Gratuládé Levente babához!!!

Csillag, nagyon tuti szülésed volt akkor neked is! Zuppa! :lol:
Nem mondom, h. megható (mármint így átolvasva, átélve biztos az volt...bocsi :oops: ), de legalább gyors! :wink:

Tamás, nem tudok sajna jobbat, mint amit Rodi tanácsolt, mert rólam is lement minden még a szülőágyon! Hajninak sok puszi!!! És remélem, bejönnek ezek a praktikák!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!!!

Lehet Sophiéknál action van?? 8) Mennek a drukkok!!!! ++++++++

Dorka - szuper nap és éjszaka :D

Csillag - üdv újra itthon :D

folyt köv, mennem kell.

mikegirl
 
 


Rodi! Az oldal bejott, le is tolti csak kicsomagolni nem lehetett. De azota szerintem Zsofi mar ujratoltotte es lehet hogy mar mukodik.

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Angie!

Na, nekem végül nem jött le. Menet közben megszakadt. :x
Megpróbálom újra!

Zsófi!
Remélem, azért nem jössz, mivel már a szülőszobán vagy!

rodina74
 
 


még egyben, sehol semmi, kicsit magam alatt...

majd jövök később! bocsi :oops:

sophie27
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy eltüntem, d e nálunk is ezerrel megy az élet: pici hasfájos, komfortszopizós zabagép, állandóan jön valaki és ott a nagyfiam is(edzés suli stb) szóval zajlik az élet.

Látom a bukást, kaki témát kiveséztétek igazából ujat én sem tudnék hozzátenni... Viszont :

TAMÁS:


Nekem is nagyon vizes volt a bokám-meg a kezem, combom stb- és császár után méginkább. Nagyon meg is ijedtem, az orvosok minden vizitnél nyugtattak hogy kb 3-6 nap és lemegy magától, nem kell semmit szedni rá. Nem használ állitólag erre semmi mert hormonok okozzák.
Szóval elég rémisztő látványt tud nyujtani(nekem a bokám labda nagyságú volt a 3. napon) d e magától elmúlik!!!! Jobbulást hajninak!!!


Csajok bocsi d emár rohanok is tovább mert szopi lesz aztán meheteka naygért edzésre. puszi mindenkinek és kitartás, lesz ez még rosszabb: kicsi gyerek kis gond, nagy meg sok gond!!! ;-)

puszi és nyugalmas jó éjszakát!!!

rabbe78
 
 


Sziasztok!
Egy gyors bekukk, aztán jön a fürdetés :)

rabbe! Remélem elmúlik nemsokára a hasfájás... Neked mindig büfizik kajcsi után? Mert nekem nem...éjjel nem is töröm magam. A fejéssel sem.

zsófi! Köszi a hír továbbadását:) Nemsokára te is karjaidban tarthatod a picid:) Nem gondoltam volna, hogy ilyen érzés lesz. De te már tudod....

szülésem: Este 10 kor befeküdtem a szülőszobába, túlhordás miatt, nem volt semmi fájás, nem is tágultam. Megpróbáltak hajnalban tágítani, de csak 1111-re ment. Közben még mindig semmi fájás, csak az a derekam.. pár nappal előtte ugyanis megfájdult, és még ma is tart.
Szóval csak a derekam...
reggel 7 körül egyszer csak elment a szívhang, ill. nagyon leesett, és onnan felpörögtek az események. Telefonáltam csabinak, beért a dokim, vittek a műtőbe.
Két anesztes is szorgoskodott ott. Visszaállt a szívhang, beadták az epit, nem is fájt. Állítólag egy órán át voltam ott, de csak arra emlékszem, hogy egyszer csak csabi bejön, és pikk pakk, a szemem elé teszik Jankámat, amit persze a könnyeim miatt nem láttam, csak derengett a kis hercegnőm lila képe :D
Utána 24 óra őrző, és mehettem a kórterembe Jankázni.
Bababarát kórház, többé kevésbé minden rendben volt, a nővérek aranyosak, megtanítottak bimbóvédővel szoptatni, mert a kis drága szétrágta a cicimet.

Mára van elég tejcsi, csak az alvás hiányt kell még megszokni.
Most hirtelen ennyi jut eszembe.
puszi mindenkinek!!!

Remélem, mindenki rendben van, rendben??? A babák szépen egyenek:) gyarapodjanak..


Kép
ebba
 
 


ebba: tegnap este óta mintha kevésbé gyötörné a poci.... viszont jobban figyelek(illetve ügyesebben megy már magától) hogy lehetőleg legyen egy-két büfi. Általában egy nagy jön. eddig nem nagyon tudtunk kicsikarni belőle, még a inflact cseppel sem. éjjel nem nagyon büfiztettem és érdekes mégsem csikarta a hasa ha mellettem aludhatott ;-) Nagyfiamnál éjjel sosem büfiztettem mondjuk ő nappal sem csinált ebből gondot: sosem bukott, büfi is csak nagy ritkán jött. Szerintem Patrik is lassan beáll, én nagyon bizakodo vagyok :-D

Jó éjt mindnekinek!!!! Halljátok babácskák??? :-D

rabbe78
 
 


Dorka, a szopi előtti fejést nekem is mondta a védőnőm, CSAK sajnos Boldi nem igazán tolerálja, ha várnia kell egy percet is a cicire. Azt meg, h mikor kel fel, h elő tudjak készülni, csak a jóisten tudja. Talán majd ha lesz egy rendszeresség a napjainkban. 1ébként vmiért ma Boldi sem bukott, egy garnitúra ruhával kihúztuk a napot!!! :-)

Csillag képeket kérünk ám!!!!

Sophie: én érzem, h a 7végén már a kezedben tartatod Tesó babát!!!! :-D

Ebba: Boldi sem büfizik éjszaka, nappal is csak hosszas könyörgés után. De olyankor jó férfiasat nyom a nyakamba. ÉDES kis büfiszagúm!
Én már nem fejek, egyszerűen nincs rá kapacitásom, meg így is annyi tejem van, mint a fene. Azt mondta a védőnőm, h amennyiben Boldi éjszaka is felkel szopizni, (ezzel fenntartja a tejtermelést), akkor napközben nem kell ezzel foglalkoznom. Viszont ha már ritkulnak az éjszakai szopik, (bárcsak) akkor egyszer minimum fel kellene kelnem fejni (jajjneee)
Ebba: szuper, h Jankával és Veled is minden rendben volt, van!!!

Rabbe: én is ezt vettem észre, h ha mellettem alszik, a második szopi után, általában már reggelig, akkor olyan kis nyugodtan tud aludni, bezzeg ha beteszem a kiságyba, akkor meg ott nyünyög egész éjjel!

Lányok, Apa, Boldi alszik, én végeztem a vasalással, lassan megyek én is tentizni. Mindenkinek nyugodalmas éjszakát!!

Kép

Kép
vikoo
 
 


Hogy repül az idő, nemrég még az ultrahangok miatt izgultunk, mára meg majdnem mindenki babázik!!!!! Dejóóóó!
Mi kedden már két hónaposak leszünk, túlhaladtuk a 3 kilót!!!!!!, de még csak most kellett volna 25-én megszületnünk. :? A fejlődési ütemet ehhez nézik az orvosok.
Büfigondok :wink: Balázskám mindig szépen büfizik, aztán hála nem bukik, néha ha anyatejet eszik és nem tápszert, akkor az orrából jön ki egy kis tejcsi, mikor leteszem. Nagyon szeret hason lenni, de csak kizárólag akkor hajlandó, ha már nincs bent büfi. Általában így is alszik el, és félidőben "szól", hogy meg kellene fordulni, és akkor úgy csicsizik tovább következő etetésig. Napokban már észrevettük, hogy amikor szólunk hozzá, értelmesen elkerekedett szemmel ránk néz és figyel. Az ágy feletti forgó játékot ahogy forog követi a kis szemével.
Tiszta zombi vagyok, éjszaka szinte alszom, ahogy etetem, főleg ha nem sikerül legalább egyet szundítanom vele napközben, ez általában a fürdés előtti esti szakasz lenne, bár még csak egy párszor sikerült ezt megtennünk, de akkor könnyebben is keltem hozzá éjszaka.
Irigylem azokat akiknek a baba ügyesen szopizik, biztos nem olyan macerás, mint cumisüvegekkel bajlódni. Szopizáskor visit, mint a kismalac, ez a legújabb, de ha kifejem előtte az elejét és jól összetejezem a cicit, akkor már tetszik neki, de nem eszik így sem számottevőt, éppen arra elég, hogy a tejtermelésemet fokozza. Fejem utána. Egyik étkezés tejci, következő tápszer, 7x eszik egy nap. Délután egy nagyot babakocsizunk, persze csak akkor ha aznap éppen nem voltunk sehol, sokat járunk orvoshoz vele is, mert nagyon szoros az után követés a koraszülöttség miatt.
Egyébként egy tünemény az én kis szerelmetes Bazsikám. Arany életem van egyébként vele. Fürdést imádja, csúcs, ahogy ellazul a vízben. Ha megyünk Kittikéhez, nyugodtan rá tudom bízni Anyukámra, mert semmi extra használati utasítás nem kell hozzá.

Arra gondoltam, hogy nem csinálunk egy tablószerűséget vagy kollázst, ahol az összes kisbabánk rajta van, ha mindenki megszült???? Persze nem vállalnám be, de vannak itt olyan ügyes anyukák :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép

Maccs
vörösmacska
 
 


Kiságy gond. Hát igen! Szerintem magányosak az ágyukban és szoronganak. Balázs is sokszor felnyög, felsír, kurjongat álmában nyugtalanul, és aztán visszaalszik szó nélkül, de csak az ágyában csinál ilyet.

Maccs
vörösmacska
 
 


Vörösmacs, nagyon cuki Balucid! :) és milyen nagyfiú már!

a kollázs kép nagyon jó ötlet! én szívesen megcsinálom, ha átkülditek a fotókat mail-ben! csak meg kellene beszélni, hogy milyen fotót küldjön mindenki!? születés utánit, vagy pár heteset, naposat?

na meg persze még meg is kellene szülnöm, hogy ne maradjunk le! :)

nálunk még mindig minden okés, leszámítva, hogy Beni tegnap estére betaknyosodott! :( pont a legjobbkor! :( ki vagyok!!!

sophie27
 
 


Beninek jobbulást!!!!

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok Kismamik, Anyukák!

Nem tudtam írni pár napig, de végig olvastalak titeket!

Hatalmas gratula minden "új" babához!!! :D :D :D
A feltett fotók gyönyörűek!

Böfi
Nálunk is gond újabban. Mert én kis naivan azt hiszem, h amikor egy-két hatalmasat böfizett akkor végeztünk is... Na mármost ez közel sem így van. Amint vízszintesbe kerül rögtön jön ki belőle ismét. (Természetesen a ruhájára... Ha ezután öltöztetem, akkor pedig szegényem a bolygatástól böfizget. --->viszont nedves ruhába pedig nem hagyhatom... :? :? :? )

Babatabló
Az "Első babás" fórumon, úgy csináljuk, h a közös gmail-es emailcímen a "Fényképek" menüpont alá mindenki létrehozott egy mappát a saját nevével és oda töltöget fel babaképeket.
Ha jó emlékszem nektek már van gmail-es közös email cím. Esetleg lehetne oda feltenni...

Szülés
Mikegirl, Kinga: kísértetiesen emlékeztet a szülésetek az enyémre. Tényleg első babás... De túl vagyunk rajta, és itt tényleg az eredmény számít! :wink: :)

Vikoo
Micsoda rafkós Boldi! Barni is ugyanezt csinálta a gyerekorvosnál! Szépen megdícsérte, h milyen ügyesen nézelődik a kiságyba! (Holott sem előtte sem utána én ilyet még nem láttam tőle!!!!)

Sophie
Mennek a drukkok továbbra is!
Sajnálom Benit! Mielőbbi gyógyulást neki!

Lucuzs
Már előbb akartam írni: gyönyörű és nagyon jó lelkű kislányod van! Milyen szerencse! És milyen aranyos a kezébe a kisöcsi!

Gyancsi
Milyen szerencsés vagy, h kisangyalod van!

Navi, Eta
Hogy telt az éjszaka?
Jó nap után alvós este?

Macs
Milyen nagyot nőtt Balázska! Nagyon édes!

Dorka
Nekem azt mondták, h azért ne fejjek szopi előtt, mert az első része a tejcsinek a vizes rész. Az a szomjoltó... De én már nem is tudom. Az a baj, h mindenki mást mond minden kérdésre...

Rabbe
Barni is mellettem alszik a legnyugodtabban.

Behoda
Vízesedés:
sajnos én sem tudok segíteni.
Abba a szerencsés helyzetbe voltam, h én a terhesség alatt sem vizesedtem...

Képzeljétek:
Hasra fordítottam Barni gondolván az hátha segít neki a pocakján. Olyan dühös lett érte, h mérgében, majdnem visszafordult!!!! A kis felsőteste már teljesen oldalt volt csak a popsija ragad meg egyenlőre a hasonfekvős állapotba. Mondom ejha! Ezután gyakrabban rakom hasra... :wink: :)
Azt én is észre vettem, h lassan kinyílik a kis tudata. Már figyelget mindent. Ha ébren van, akkor nem feltétlenül sír, hanem van amikor nézelődik. (A játszószőnyegen van, h már kibír negyed órát is.--->ez nálunk nagy szó(!)) :)

Mindenkinek jó hétvégét és nyugodt éjszakákat! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Kép
Az én nagy fiam :)

Kép Barni
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára wivianne 2010.11.20 11:33-kor.

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Dorka, igen mindenki más tanácsogat osztogat, persze jóindulatúan, de ugyis az lesz, amit te akarsz/szeretnél és ami nektek bejön!

Wivi, köszi, az éjszakánk nem volt valami klafa... azaz este még okés, de valahogy hajnal-reggel-felé már zűrös egészen 9-10-ig! :roll:
Most épp az ágyában nyöszörög, pedig úgy terveztem, h. alszom egyet még az ébredése előtt, mert kissé kivagyok merülve :(

Hát lányok brutál ez a nemalvás!!! Én már tiszta dinka vagyok tőle: tegnap kimostam mosószer nélkül :shock: :D csak röhögtem, de mivel tiszta is lett és jó illata is volt (öblítőt azt tettem bele, meg fehérítőt), gondoltam leszarom, jó lesz így!

Macs, örülök, h. ilyen jól vagytok! Balázska tünemény! Már 2 hónapos, szalad ám az idő!
Kollázs jó ötlet, de majd az csinálja, akinek a babucija alszik is éjszaka... hahaha :lol:

Na megyek, mert nyüszít... ez a qrva hasfájááááás!!! :shock: :shock: :shock:

Vikoo, ja épp hogy végre aludhatnál éjjel, majd fejegesd magad, jó ötlet! :roll: :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Ja Wivi, nagyon édes a kis Barnid!!!!! :D Zorka is ilyen nyelvöltögetős már születése óta!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Zsófi, Beninek én is jobbulást kívánok!

Na most már tényleg megyek! :roll:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: