Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi: egy évben egyszer ha elviszed a gyereket, kaphat felírásra gyógycipőt, amit az ő lábára készítenek el. CSak el kell vinned ortopédushoz. Hozzánk pl a Heim Pálból jár ki egy doki, és Vera kapott gyógyszandit, amit oviban használ! Kicsit felrde volt a sarka, és ez korrigálja!

Vigantolt én is van hogy ujjamra, van hogy kanállal, vagy hogy ha esznek épp a kanál kajára csöppentem. Szóval így!

Kata
labkat
 
 


Lányok, van valakinek eladó Angel Care légzésfigyelő?

Kata
labkat
 
 


Zsófi, Vigantol kanálba c-vitamin mellé. Mi így esszük. Fütyi miatt HURRÁ! Én ehhez nem igazán értek két csaj mellett :oops:

Kata, de szép ajándék volt ez a segítő kéz! Éljen! Ja, és boldog névnapot kívánok Gergődnek!!!!

Babusok, kérdezni akartam már regebben, hogy hol vettétek a babakocsit? Ugyanis mi szülinapra kaptuk és a terroristáim már el is törték az egyiket. Az ajándékozót mégsem akarom megkérdezni, de szeretném pótolni, mert a csajok egyre többet játszanak vele.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 

 
 

Törpi!
Eszméletvesztés a legmarkánsabb jel. Ez lehet pár másodperc is, tehát esésnél: mozdul -e, felsír -e azonnal. Egyforma méretűek -e a pupillák. Szédül -e, fáj -e a feje, esetleg akár 1-2 nappal az esés után is. Na meg jellegzetes tünet a hányás, néhány órával az esés után. De bazi nagyot kell esni agyrázkódáshoz, nyugi.
vovanda
 
 


Törpi: kínai piacon :lol: :lol: mi is elhasználtunk már 1et, kitört a kereke, Apa szaladt is ujat venni de pont forditott szinben vette (lila-rozsaszin a kombinácio) és aztán meg izgult h észre ne vegyék a Csajok :lol: :lol: :lol:
lehet h webjátékáruházak is árulják ám, még nem kerestem
és 1300-1500 körül volt nem emlékszem már pontosan
wct néha már bezárom ha sokat matatnak bent :oops: :lol: és már többedik wcpapirt lopják el :evil: :lol:
Vanda: na fürcsi után megnéztem jobban nunust, piros de nem tudom, lehet h a mai több kaki miatt lett mert pár pötyi is lett popon :? ha nem kakitol piros akkor mi lehet?
jaj remélem reggel sikerül pisit vinni :?
Kata: Boldog Névnapot Gergőnek!!! én már eladtam másik meg kölcsönbe volt szerencsére
Zsófi: na mi volt ma? :? éljenek a fütyijohirek :lol: mi is kiskanál bele tápi és az 1 csepp

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata, nekünk akad egy.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kép Fent...
Kép ...lent

Kép
Kép
Kép ....a fejedre húúúúúúúzom

Kép Az ominózus 100 méteres szemeteszsák
Kép

Kép Egyik délelőtti sétánk alkalmával
Kép

Kép Nyuszi, a hűtő. Lehet ötletelni :-D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kata: megkésve boldog névnapot Gergőnek! Futópad kíméli az ízületeket, egyáltalán nem fáj a térdem, pedig kint elég pár méter, hogy 1 hónapig ne tudjak lábra állni.

Zsófi: én is kiskanálból adom táphoz.

Törpi: olyan édesek! Míra mossa az Emma fogát? Olyan kis gondoskodó! Nem is hiszek neked, amikor panaszkodsz rá! :wink:
Tappancsos harisnyát hol szereztél? Én sehol nem láttam.

Tegnapi futás elmaradt, barátok jöttek át, hétvégén elköltöznek, így teljesen egyedül maradunk. Így sem sokat találkoztunk, mert ugye mindenki dolgozik, suliba jár (ikerfiúk), de azok az esték olyan eszeveszett röhögéssel teltek mindíg, hogy minden gondunkról meg tudtunk feledkezni egy kicsit. :cry:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Törpi,de szépek a lányok :D Szemeteszsák :lol: :lol: :lol:
Ja,és látom a kajáltatás megoldódott,megetetik ők egymást :D Jó is,ha van egy tesó :wink:

Mikrót picit odébb,és a szekrényre az egyik fele,a hűtőre a másik.De elég rossz a kép,mert a túloldalát nem látom a hűtőnek,hogy ha ajtót fordítasz,ott hogy lehetne megoldani :roll:

wc,gondolom úgy működik,hogy szól,anya pisilni-kakilni kell,és megyek vele.Mert ha szűkítő,vagy felépő van,akkor is kell a segítség,na meg törölni is kell...Dehogy van nyitva a fürdő ajtó :shock: :lol: Persze 2-2.5 évesen gondolom jobban megértik,hogy nem eszünk wc-kefét,és nem nyúlkálunk a wc-ben :roll:

Kép

Babus,remélem sikerült pisit gyűjteni.Szegénykém,azóta nem volt sírás?Gondolom milyen rossz lehet ilyenkor egyedül :(

Zsófi,nekünk vannak fütyigondok,nem jön hátra,én sem huzogattam,csak egy éves kor után kezdtem,dokibácsink azt mondja,hogy legkésőbb 5 éves korig kell teljesen hátrajönni,de fürdés után próbálgassam,meg írt egy kenőcsöt,de úgy látom az nem annyira jó,mert picit piros neki a vége. :(
Nekünk is supinált cipőnk van,supi+,én nagyon szeretem.

Lkata,enyémek nyitják a szájukat,és úgy csöppentek fürdés után.
Gergőnek boldog névnapot!!!

Futópad nekünk is van,még az előző munkahelyemen a cafetériának egy részét egészségpénztárba kértem,és úgy vettem,tehát ingyé volt :D
Vendég
 


Timi,barátokat sajnálom :? Messze lesznek?Nektek mizus a költözéssel?Nagyi mondott már valamit?
Vendég
 


Törpi: édesek :wink:
mikro mellé a szekrény belsejébe sztem befér az ikeás, elég hosszu a "madzagja"
Lalunak már van pisi remélem jo lesz
Taminak is :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: ügyik vagytok! Remélem semmi gond nem lesz!

Nyulasz: Gyálra költöznek-nem a világ vége, de tudom, hogy így még ennyit sem fogunk találkozni. Már nem úgy lesz, hogy 150 métert átsétálnak. Hát ez van. Mostanában mintha csak veszteség érne. :? :(
Mamival még nem beszéltünk azóta a költözésről, de az tuti, hogy januártól eladó a házunk. Nem tudom mi lesz-hogy lesz.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz: nem is olvastam amit írtál és egyre gondoltunk :lol: :lol:
Törpi: na akkor ezt a verziot ki kell probálnod :wink:
Timi: remélem a legjobban alakul majd a ház-költözés dolog... :wink:
nekem is nagyon hiányoznak a régi haverok :cry: olyan jo volt mindig volt vkivel lemenni játszora vagy tuti összefutottunk vki ismerössel...lakotelep elönye :lol:
de már itt is ismerkedünk a játszon, Lányok már tudják pár gyerköc nevét is :lol:
a szomszédok nem nagyon barátkozosak :cry: pedig mindenhol van gyerek...na sebaj várjuk lelkesen a tavaszt h egész nap kint lehessen lenni meg tudjunk majd homokozni és pancsizni(utobbit csak nyáron persze) :lol: :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


este lemegyünk dokihoz, addig meglesz pisieredmény is, de állandoan mondják h fáj meg kakiltam(persze nem) Lalu megint mondta h fáj nuni :(

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babusok, sajnálom! Szegény Csajok :( De nagyon ügyi vagy, hogy sikerültek a pisivételek.

Nyuszi, lehet,h az lesz a megoldás, most leszálltak a hűtőről egyenlőre. Meglátjuk. Ha valóban olyan jó hosszú az ikeás cucc, akkor működni fog a dolog.
Szegéyn Bazsi. De nem fájlalja? Vagy ez ilyenkor milyen tünettel jár?
Bocs a tudatlanságért, tényleg nem jártam körül ezt a témát. Majd a következő fiúpárosomnál :wink:

Timi, sajnálom a költözést, remélem hamar el tudjátok adni a házatokat Ti is. Éjszakád milyen volt?

Mi este 9-kor egy hányást produkáltunk tápievés után. Aztán ment a szunya gond nélkül reggelig Mírának. Bezzeg Emma megint addig tutult, míg kaját nem vittünk neki. Ezek után azonban nem szokott reggel inni. Most bezzeg, betörölt még 200ml-t. Meg esténként is megiszik 3dl. Mi ütött ebbe a gyerekbe???? :shock: Ilyenkor van még növekedési ugrás? :lol: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Jó éjszakánk volt. Keltek a srácok meg minden, de aránylag jól telt. Nem vagyok hulla fáradt. Bár azt annyira nem szeretem, hogy reggel 6kor már kukorékolnak,és 8-9 körül baromi fáradtak. Így alszanak 20 percet. Aztán próbálom kihúzni evés utánig az újabb altatási ciklust, majd már csak fürdés után, de az is necces, mert 5-6 körül már megint nagyon nyugtalanok.
Ja és majd elfelejtettem, sajnos Bálint is rájött a kanapé mászásra, Gergő még csak egyszer, de nem is izgatja, Bálint viszont sportot csinál belőle. Egyszer le is zakózott, de nem lett baj!

Törpi: sajnálom a hányást :( A lányok nagyon cukik :) Néha irigykedek rájuk, mert azért jó hogy fiaink vannak, de szépek lehetnek az iker lányok :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára labkat 2010.11.18 11:38-kor.

Kata
labkat
 
 


Babus: szegények! Drukk, hogy hamar kiderüljön mitől fáj!

Törpi: csak nem tervben van egy fiúpáros is? :lol: Köszi, jók az éjszakák újra, csak fél 6-kor Hanga sírdogált, mert nem találta a cumiját, megkapta és 8-ig szunyáltak, csak én nem tudtam már visszaaludni.
Emmának van étvágya! Nem semmi! Hányást sajnálom.

Nyulasz: hogy haladtok az új napirenddel?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpi!
Látom, eleven gyerekeid vannak! Édesek nagyon.

Összes beteg gyógyuljon meg most már, mert irgumburgum :-)
vovanda
 
 


Törpi, de cukik a lányok!! mikor jöttök el?
az overállhoz itt maradtak a kesztyűk.


várom ám még a sok-sok babaképet! imádom őket nézni :)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Nem volt nagy nyüzsgés itt délután! Mi kint voltunk egy kicsit, aztán fél 4-kor mentek aludni-még mindíg alszanak és délelőtt is több, mint 2 órát aludtak. :shock:

Babus: dokinál voltatok? Mi volt? Mit mondott?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Törpi,szerintem elég hosszú nektek oda az ikeás cucc :D Nyugi,ez csak átmeneti,hogy leszálltak a hűtőről :lol:

Hányás :roll: mitől?

Szerintem nem fáj a kuki,mert nem fogdossa.Illetve kentük ezzel a krémmel fürdés után,és akkor volt,hogy markolászta a pelusát,abba is hagytam,majd ma beszélek a dokival.Mire megérkezik a fiúpárosotok megmondom a megoldást :lol:


Timi,új napirend,talán jó lesz,ma éjjel nem kelt Noémi...hátha.
Szép az új vonalzód,csak kicsit sötét a kép.Tudom nehéz olyat találni,ahol eg magasságban vannak :roll:

Babus,remélem megldód mitől sírt szegény.Mikor lesz eredmény?

Lkata,kanapézás...tudom miről beszélsz :lol: Még jó,hogy nem lett baj!
Vendég
 


haho Csajok naná h nem lett jo pisieredmény :( de azt mondta doktornéni h annyira nem is rossz ...így Lalu kapott gyogyit ha beszedte kell majd kontrollpisi ha nem mulik el akkor nephrologia és vmi alsohugyutinyavaja :( remélem elmulik :?
Timi: jo az uj vonalzo :wink: aztaaa kis mormoták :lol: :lol:
Kata: mi meg irigykedünk a fiukra :wink: :lol: :lol:
Zsófi: remélem gyorsan kibékültök Anyuddal :wink: jaj én is szoktam összeveszni de mindig ugy megbánom :oops: :cry:
nekünk elsö baba ez volt (van-még birja :lol: )
Kép
van még az a fonalhaju puhababa, nekem az nagyon tetszik még, mindjárt keresek mutatni

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: remélhetőleg csak egy kis felfázás és hamar rendbe jön Lalu!

Zsófi: jó idegvasalást hétvégére! :wink: Anyóstól kaptak a lányok rongybabát, de még akkor amikor pocakban voltak. Most adtuk nekik oda játszani, eddíg a polcon volt, de nem nagyon érdekli őket. Inkább most a minél jobban zörgő, törni-zúzni való dolgokkal játszanak. Néha szétmegy a fejem a zajoktól.

Nyulasz: tényleg sötét, de nem találtam jobbat. Nem egyszerű tényleg!

Mormotáim fél 9-kor keltek, 3/4 11 óta ismét alszanak. Talán Zsófi várta a hidegfrontot-nos, nálunk így hat. Mondjuk nem bánom, mert ma egyedül vagyok délután-este.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babus: te olyan jó vagy ebben! Nem keresnél nekem csúszásgátlós harisnyát? Akárhogy keresem nem találok neten.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi: koppkopp igen reméelm talán felfázhatott :? csak zokniban voltak mert kilyukadt a puhatalpu és nem vették fel a lyuk miatt :? :lol: most jött meg az uj azota abban pompáznak le se lehet venni ugy tetszik, hapcivirágos még szagolgatják is :wink: nézek majd harisnyát :wink: csak gyorsan porszivozok egyet

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus!
Jobbulást nektek!
Húgyúti bajt komolyan kell venni, ha kiújul (előfordulhat), akkor mindenképpen nefrológia, végére kell járni az okának. Egyébként antibigyóval jól kezelhető, Balunak is meg Pasi Laurájának is volt.
vovanda
 
 


Vanda: nem tudom emlékszel-e, Lalunak volt picinek (akkor voltunk is nefrologián) de akkor összenövés miatt, sztem most felfázhatott lehet mégis hozzá vannak szokva a puhatalpuhoz és kevés volt zokni :?
Zsófi: ugyan már nincs mit, Neked is tetszik??? :lol: remélem találsz vmi jót :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: honnan rendeltél puhatalpút? Én itt néztem: http://www.babatrend.blogspot.com/

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


pill. ebéd után jövök :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus!
Anno csináltak Lalunak vese UH-t? Gondolom az összenövés rendben. Felfázás nem okoz bakteriális fertőzést.
vovanda
 
 


Timi, bocs, nem vagyok nagy segítség, én használtan kaptam ezeket a harisnyákat, és már gőzöm sincs kitől :oops: Mondjuk nekem csak kevés van, mert Emma elviseli már a papucsot.
Ismersz, kötélből vannak az idegeim. Nekem már csak még egy ikerpár hiányzik :? :wink: :lol:

Vanda, ahogy elolvasgatlak néha Téged, látok rá némi esélyt, hogy együtt kerüljünk be a diliházba :wink: Elég sokmindent írtál az agyrázkódás tüneteire, jó lesz észben tartanom. Rékával minden rendben?

Zsófi, sajnálom a vitát :( De figyled meg, egyre ügyibbek lesznek a gyerkőcök, és nem is olyan soká simán, zökkenőmentesen levezényled a fürdéseket. Tegnap én is egyedül voltam, mert a segítő kéz tesóm személyében beült a számítógép elé :evil: Na de megcsináltuk a csajokkal mi is. Végre hazaér Gáborod is. Ápoltasd a lelked (is :wink: )

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi!
Réka jól van.
Ami az eséseket és egyebeket illeti: csak visszakapom, amit én osztogattam a szüleimnek. Így utólag nézve csoda, hogy szívroham nélkül túlélték a gyerekkorom. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!

Nagyon cukik azok a copfos babák :)

Zsófi: sajnálom hogy anyuddal összevesztél. Mi volt a gond, ha nem titok? Én is sokat zörrenek anyuval. Ő elég irányító típus, és én is, és hát két dudás egy csárdában....

Babusok: Laluval most akkor mi a helyzet? Kicsit bele kavarodtam. Jól van???

Kata
labkat
 
 


Vanda: anno voltunk uhon hasin tuti de sztem a vesét is nézték majd elökeresem a leletet
Timi:
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-LEATHER-BABY- ... 6b1a5ab8e0
4800plusz390ajánlottitthoni posta lett a vége

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Kata: köszi, igen :wink: , vmi alsohugyutinyavaja és kap gyogyit, utána kontroll

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: na ilyenkor bánom, hogy annyira utáltam angolt tanulni. Most milyen jól jönne! Na, de ez is ugyanolyan, mint amit én belinkeltem nem?

Törpi: szerintem megbírkóznál még két fiúval! :wink: :lol: Én még mindíg nem tettem le róla, bár lehet az esti fürdetésig még meggondolom magam! :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi: szem igen :wink: lehet kapni USÁban, Kanadában, Angliában is tényleg olcsón, sztem onnan hozzák ök is :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Timi:
http://teszvesz.hu/item1323302991_csusz ... sibes.html
ezek szerint tényleg létezik :wink: lehet érdemes megkérdezni az eladót h szokott-e nagyobb lenni, ugy látom ujakat árul csak

Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 



Lilypie Kids Birthday tickers
babusok
Budapest
 
 


Babus: brendonost én is néztem :shock: :shock: :shock: Aranyszövéssel készült? :lol: Teszveszt köszi, megkérdezem!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Babusok: ez a harisnya tényleg horror áron van. Én Verának most 2db-osat vettem Tescoban, és nagyon jó. 1900Huf volt összesen. Nem a legolcsóbb, de aranyos és anyaga is elég jó!

Kata
labkat
 
 


Zsófi!

A nyugdíjnál sztem beleszámít a munkanélküli, hisz az ismunkaviszonynak számít. Most inkább azzal kevernek, hogy csak a 3 gyerekesek mehetnek el.
Hol hallottad ezt a munkanélkülis dolgot? Minket is érintene...

Köszi!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Ezt tudjátok???

http://www.scamp.hu/HUN/Kepdobozok/Ikreknek/32/

Csak mert én szeretem ezeket a bodykat, és ha már kedvezményt is kapunk, még ha keveset is, azért jó. :)

Kata
labkat
 
 


Kata: én is scamp-fan. Bodykat már csak tőlük veszek, meg a nadrágjaikat is szeretem.

Ma betévedtünk egy Aldiba és találtunk egy tök jó kabátot leértékelve, csak azt sajnálom, hogy 1 db volt belőle, de azt nem bírtuk otthagyni. :D

Zsófi: sajnálom anyósod, anyum is nyüglődik, de ha minden így marad, akkor 2,5 év múlva el tud jönni nyugdíjba. Annyiszor változtatták már, félő, hogy mire odakerül, megint belenyúlnak. :( Idegeid vasalódnak?

Múlt héten kimaradt az úszás szülinap miatt, na meg betegek is voltunk. Azt az örömet,a mit ma láttam! De az oktatókon is. Mondták is, hogy nagyon hiányoztunk múlt héten. Alexa visított, ha kiraktam a partra, csakis nyakig vízben érezte jól magát, na meg a víz alatt. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyugdíj: a fősuli/egyetem már SENKINEK nem számít bele... :S
A munkanélküli állományt nem tudom, de szerintem annak max. egy része számíthat.
vovanda
 
 


Hali,

Nekünk is van ilyen fonalhajú babánk,Noémi kapta az unokatesóméktól,de állítólag idővel nagyon büdilesz a haja,és mosás után 2 nappal újra büdi.Miénk még nem az :roll:

Timi,úszás :D Úgy irigykedem,nekünk a hajmosás egy rémálom :evil:
Tessék menni másik Aldiba is,két gyereknek két kabát jár! :lol:

Babus,lányok hogy vannak?

Képzeljétek,rájöttünk mi az az "abi",amit a Noémi mond sokszor...hát a Bazsi :lol: Amikor kiabálok,hogy Bazsi,hol vagy?Akkor Noémi is kiabál,abi,abi,abi!

És a kukucsot mondják,hogy kuku :lol:

De néha megőőőőrülök,annyira mondanak valamit,meg mutogatnak,és nem értem mit akarnak.Biztos tök hülyének néznek :lol:

Viszont már sokat segítenek,pelust kidobják,cumisüveget a mosogatóba teszik,ha azt mondom fáj a hátam,akkor simogatni kezdik,egyszerűen ez a korszak annyira cuki,és minden nap meglepődök valamin,hogy "jé,ezt is értik :shock: ".

Na,jó éjt mindenkinek!
Vendég
 


Nyulasz: én is épp mondtam K.-nak, hogy tuti hülyének néznek, amikor mondják-mutatják a valamit én meg nem értem. Ügyesek, hogy kezdenek beszélni, Olyan jó lehet!
Ha lenne Aldi a közelünkben mennék is, de nincs. :twisted:
Mi fonalhajú babánk nem büdi, bár nincs folyamatos használatban-még nem is mostam ki. Enyémeket annyira nem érdekli még a baba-csak az élő. :lol:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?