Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta: kitartás! nem lehet könnyű! :oops:
én is majd ezt fogom tenni, csak majd jövő nyáron :oops: :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


MIKEGIRL! Muszaj neked irnom (mobilrol). En penteken ugyanigy jartam, pedig nekem rengeteg tejem volt (4 l a fagyasztoban). Reggel szopizott 110et, utana meg lefejtem 70et es punktum, nem akart tovabb termelodni, egy-egy cicibol alig tudott 20-30at kiszopni. Sirt is hogy ehes. Anyu javasolta hogy minden szopi utan fejjem, meg ha csak 2 csepp is jon. 2 orankent szoptattam + fejes, plusz napi 6 filter laktoherb, oszile, hust hussal enni. Vasarnap vettem moremilk kapszulat es estere ismet 110et szopizott, es meg fejni is tudtam 30 ml-t. Szerintem vmi hormonalis valtozas lehetett. Azt hiszem ez a moremilk kapszula nagyon jot tett (igaz h baromi draga). SEMMIKEPPEN NE ADD FEL es ne stresszeld magad mert van megoldas, nem kell felni a tapszertol sem, a babad nem fog ehen halni :wink:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Zsofi! Elore is koszonom a babazenet!

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 

 
 

sziasztok!

Eta, sajnálom, hogy nem jött össze, de lesz ez még jobb is! majd beáll a napirend, tudod majd Te is alakítani picit, és akkor úgy csinálod, hogy mind a kettőtöknek jó legyen! ;)

Navi, hááát, ma, vagy szerdán jó lenne szülni menni! :) ha esetleg van kapacitásod a szülésindítóra! :) köszi!!!

miért fontos, hogy hány milit evett? mármint, miért nem jó grammban a fogyasztás? szerintem amúgy közel azonos lehet a két mértékegységben!

Henne, nagyon izgalmas ez az utcsó együtt tölött nap! talán annyival jobb Neked, hogy Te tudod, hogy holnap nap végére már tuti külön lesztek! :) egy kalappal, aztán majd dodb az sms-t a hírekkel! :) gondolunk rátok!!!!

Krisztina, drukkok mennek a vizsgáidhoz! még 1 hét a nagy nap!? biztosan sikerülni fog, és akkor Dávid is megnyugodhat! ügyesek vagytok nagyon!!!

sophie27
 
 


Macsék jól vannak, csak pörög az élet náluk nagyon!
Nemrég jöttek el Kittikétől a kórházból. Jól van a kis csöppség, kapott vért, kis piroska volt tőle :D
Nagyon kis szépséges :D
Baluci szemét is megnézték, rendben van, de továbbra is figyelni kell!
Jövő héten mennek fejlődésneurológiára Balázzsal! Kitti lehet hogy később megy majd, ha már picit nagyobbacska lesz! gondolom ha a 2000 grammot eléri, elengedik majd a kivizsgálásra őt is!

Majd Macs biztosan jön a hírekkel ha lesz 2 perce! :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter! azért köszi a híreket! örülök, hogy jól vannak, elhiszem, hogy van mit intézni két csöppség mellett, ráadásul ugye a kórházba is menni kell Kittikéhez! de örülök tényleg, hogy minden okés velük!!!

sophie27
 
 


Helóka!

Voltam dokinál.Fájásokat mutatott a gép.Egész éjjel olyan rendszertelenül, de voltak fájásaim, vannak most is.Méhszáj kb.1 cm.Dokker azt mondta lehet ma éjjel megleszünk, ha nem és önfejű lesz a pici Tamáska azt mondta hogy hétfőn megbeszéljük.Szerintem akkor indítani fog már.

Nagyon várom már de olykor olyan félelem kap el.Mégiscsak tudom mi vár rám. :shock:

Bocsika hogy nem reagálok másra.

Drukkoljatok

KépKép
ritya
 
 


Ritya, drukkjaim mennek! ++++++++

én is valahogy így érzek! nekem fájásom nincs, csak apróbb nyilallások, derékleszakadás! azért jó lenne, ha hamar túl lennél rajta! szorítok! :)

sophie27
 
 


Halihó!


Hogy én mekkora figyelmetlen vagyok!!!!!!!!!!!!
Csillag:
Isten hozta Gergőt is: )
Gratulálok!


Kriszta:
Hát ma megszenvedtem, a kisasszonnyal. Eszik, de böfi után nem alszik vissza, csak ha a karomban van!
Tuti evett eleget, mert olyat bukott hogy még az orrán is jött. Szegény: ( De akkor ezek szerint simán csak egy kis bújci miatt sírt.
Hát ezt jó tudni.

Navi:
Te aztán kézben tartod a dolgokat az egyszer biztos!
Mi ma nem biztos hogy megkíséreljük a sétát, bár gyönyörű idő van!
Én ma már szinte érzéstelenül ringattam................ borzalmas volt!
Szegény kislányom! De nagyon lefárasztott reggel óta!
Na mindegy most csönd van és nem a kezemben van hanem az ágyában!

Megyek is kihasználom az időt mert nem lesz tiszta pelus ha nem vasalom ki ami megszáradt!

Remélem este még majd tudok jönni!

Pusz

Kép
Kép
eta
 
 


Olvastalak benneteket, írni most nem nagyon tudok.
Apa vesz teát és homeobogyót, a doki most volt itt, írt fel receptet végszükség esetére. Egyelőre nem adom fel, de sajnos az a helyzet, hogy Ati halálra stresszel, és szerintem ez itt a probléma....

Bármit kérek szépen, semmivel nem foglalkozik, azért is csinálja - ráadásul butábbnál butább dolgokat, vagy éppen azért sem csinálja, amire megkérem.

Nem megy el wc-re, táncikál, egészen addig, amíg bepisil. Ha kakil, nem szól, levetkőzik, aztán kakás meztelen seggel megy be mindenfelé. Hajigál a játékokkal, állandóan ordibál, beszórja a játékokat az ágy alá....... és ez csak egy kis ízelítő.

Szerintem jövő héten megy oviba, ráadásul egész napra.
Adél meg folyton éhes, a kezemben bírja egy ideig, de két szétcincált bimbóval elég nehéz óránként cicire tenni. Kettőt ki sem bír.........

Bocs csajok, de kivagyok, és világvége hangulatom van, lépek is.

mikegirl
 
 


Halihó!

Mikelány!

Háát Ati szaros segge szexis lehet: )
Tudom könnyű így távolról beszélni de hadd osszak meg veled két sztorit.
Az egyik még baby-szitterkedésem alatt történt.
Két gyerek volt az egyik 5 a másik 2 éves.
A lényeg, hogy az idősebb kissrác úgy érezte hogy Ő már nagy és neki mindent lehet, és ha csúnyán beszél akkor majd talán jobban figyelnek rá.
Én eljátszottam (lévén nem vagyok német) hogy nem értem, nem ismerem ezt a szót: ) A szüleinél is bepróbálkozott vacsoránál, egy új káromkodással amit az oviban tanult. Erre legnagyobb meglepetésemre a szülei nem rászóltak vagy leüvöltötték, hanem kinevették, hogy ez milyen csocsis viselkedés :lol:
Nna én többet nem hallottam csúnyán beszélni a "nagyfiút"

A másik saját unokaöcsémmel történt.
Nemrég a nővéremnél voltam (5 fia van), hogy megvarrjunk még ezt azt. Megbeszéltük hogy míg a tesóm varr én a srácokkal leszek. Megcsináltuk a házikat angoloztunk a nagyobbakkal de a legkisebb (elsős) csak addig jutott hogy szóltam neki hogy hozza ide a táskáját pakoljunk be holnapra.
Erre berohant a szobájába és jön vissza majd földhöz vágta a táskáját.
Várta hogy rászóljak, vagy leszóljam, mert a tesóm ezt szokta.
Erre mondtam neki hogy na ezzel Velem aztán jól kiszúrtál nem az én táskám megy tönkre, de ha akarod hogy tönkretegyük akkor vágd földhöz még egyszer!
Na ezen elgondolkodott.................. aztán szépen bepakoltunk.

Hát ennyi. A kakás segg meg az ágyalatti játékok csak a lájtossabbak nemde?

És apa nem tud kivenni szabit egy picit, hogy veletek legyen?
Jó lenne de gondolom nem egyszerű!

Nagyon sokat gondolok Rád és küldöm a LAZA NŐI NEMTÖRŐDÖM ENERGIÁT, hogy ne vedd ezeket komolyabban mint kell.

HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Tejed meg annyi lesz a végén hogy atinak is adhatsz :wink:

Sophie: Én még küldjek privit vagy be tudsz súvasztani az iwiw-e s bandába???

Na puszi mindenkinek:
Eta Gizu

Kép
Kép
eta
 
 


JA és Ritya


MENNEK A DRUKKOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!10000000rel

Kép
Kép
eta
 
 


Halihó lányok!

Elöször is:

Amida! Kankalin! Vaya! Akra! Ebba ! Gyancsi! Hajni! Sziszka! Csillag!
Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok nektek!


Bocsánat, hogy ennyire nem jöttem, és nem jelentkeztem. Elég kaotikusak voltak a napjaink. De erről majd később.

Hát, nem tudom, hogy vissza tudok-e majd olvasni. Igyekszem reagálni legalább az utolsó két oldalon írtakra.

Kinga!
Sajnos Vayával nem találkoztunk, mert aznap engedtek el, amikor küldted az sms-t, és már délben eljöttünk a kórházból. Talán csak másfél órán múlt az egész. Szóval 11-én már itthon voltunk.

Mike!
HA jól veszem ki az írásokból, nincs tejcsid? Mi történt? Egyébként ez az elmúlt néhány nap még inkább rádöbbentett arra, hogy aki kisgyermek mellett vállalt még egy babát, az egy hős! Szóval Mike, nekem te is egy Hős vagy! Én nagyon sok laktoherb teát iszom és szedek ricinus commnist – hoemós- bogyót is. Remélem, azóta Angie javaslatára beindul ismét a tejed!

Sophie!
Ti még egyben vagytok? Én küldöm priviben a nevem.

Eta!
Az etetés nálunk is teljesen kétségbeejtő volt. Talán még most is egy kicsit az. Nálunk is bealszik, de nem lehet felébreszteni! Alig lehet tejcsit diktáni bele. Már én is nagyon ki voltam akadva. Én etetés közben csikiztem a talpát, és addig tudtam etetni!

Lucuzs!
Jaj, de jó, hogy Balázskának védőangyala van! Gondolom jól megijedtél! Látom, már otthon vagytok! Majd jelentkezz, hogy hogyan teltek az első napok!

Üdv köztünk Lilgee! Gratulálok Laura Grétához!

Vaya!
Nagyon szép a kicsi lányod! Nagyon jók az apucis képek, látszik, hogy nagyon büszke rá(tok)!

Eclipse!
Hihetetlen, hogy ti milyen aktívak vagytok, már most! Nálatok is látszik, hogy apa milyen büszke! Nagyon jók a kendős képek!

Tatjana!
Most már biztos babázol! Remélem a vége már gyorsabban ment!

Henne!
Ó, látom, holnap lesz a nagy nap! Nagyon szurkolok nektek! Csodálatos találkozás lesz!

Telokin!
Majd gyere, és mond el, hogy mi volt a dokinál!

Rabbe!
Örülök, hogy nálatok is szép lassan helyére kerültek a dolgok! Olyan jó, hogy már ennyit tudtok sétálni és egész nap a szabadban vagytok!

Bedoha!
Sajnálom, hogy átadnak egy másik dokinak.A lényeg, hogy Oli jól van. Húú, szép nagy baba lesz! Nem kérhetnék tőletek egy plusz kilót?

Bocsi lányok, ezt még reggel kezdtem el írni, és lehet, hogy azóta már egy-két dolog, megjegyzés okafogyottá vált!

rodina74
 
 


Mindenkinek köszönöm így utólag a drukkokat és a gratulációkat is!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Tamás vagyok, Hajni férje.
Csak kutyafuttában. Hajni még ma este császárral világra hozza Olivért. Jelenleg nincs semmi baj, a doki pont azért döntött így, hogy ne is legyen. Túl sok a rizikófaktor (nagy baba, nem az igazi a CTG, 42. hét vége)
DRUKKOLJATOK!!!!!!!
Majd jelentkezem a fejleményekkel. Most rohanok vissza hozzá a kórházba.

Üdv.
Tamás
bedoha
 
 


Bedoha és Tamás!

Nagyon gratulálok nektek! Nagyon sok egészséget, boldogságot és tejcsit kívánok nektek!

rodina74
 
 


Sziasztok Csajok!

Szomorú vagyok:(
De nem akarok nyavalyogni. Anya ma elment, nem az a bajom, h. ketten maradunk Lucával, nem igazán félek tőle, hanem, h. elment anya, mi nem egy helyen lakunk, és annyira, de annyira régen töltöttünk ennyi időt együtt!Nagyon hiányzik már most, pedig 1 órája menet el!

Mindjárt jövök!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Bedoha!!! Gratulálok én is nagy-nagy szeretettel!!!

Zsófi, ezt csak kíváncsiságból kérdeztem... ml-gramm, de védőnő azt mondta, egy az egyben van a váltás, nincs kecmec, azaz Zorka baba megevett 1 dl tejcit! :shock: :D
Akkor holnapra megy a szülséindítóóóóó:
:arrow: :arrow: :arrow: ((((((((((((((((((((((((((((O)))))))))))))))))))))))) :arrow: :arrow: :arrow:

Lilgee, bocsi, h. nem is üdvözöltelek... :oops: Most pótolnám: üdv. szerettel egy szuper csapatban! :D

Mikeleányzó... Istenem, most nem irigyellek, de tényleg próbálj meg nem stresszelni, sokat gondolok rád/tok!!! És szerintem is HŐS/ÖK vagy/tok!!!

Kriszta, igen én is észrevettem, h. sokszor csak rám van szüksége... hát megkapja :wink:

Eta, ezt mire értetted pontosan, h. kézben tartom a dolgokat??? :? Jó értelemben írod? :oops: csak mert próbálok magabiztosan viselkedni és uralni a helyzetet... többé-kevésbé sikeresen! :wink:
Ma jól sikerült a "kirándulásunk" nagyon és azt mondta védőnő, h. sétához nem kell tejci, ha előtte evett :shock: max. forralt lehűtött víz, ha szomjas lenne, de 1 óra alatt nem lehet még éhes, ha jól szopizott! :roll:

Rodi, örülök, h. jöttél!!! Várom a kaotikus napok beszámolóját! Nyugi, mindenkinek kijut belőle!

Vikoo??? Ugye minden okés :?:

Na megyek, mert fürcsi még nekem is és Zorcsinak is!

Szép, nyugodalmas éjszakát!!!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Dorka, fel a fejjel!!! Minden rendben lesz és anya-hiány szűnik majd szépen! És mikor taliztok újra?

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Na, visszatértem, nem gáz, majd visszazökkenünk!!!

Csillag, tiszta szívemből gratulálok nektek!!!!!!!!!!!!!

Henne, holnap nagyon szorítok nagyon, húúú holnap már a kezedben lesz a picikéd!!!!!!!!!!!!!

Bedoha, nektek is nagyon szorítok!!!!!!!!!Köszönjük az infót!!!!

Tatjana, remélem már babázol, és minden ok!!!Sokat gondolok Rátok!!!

Lucuzs, de szuper, h. itthon vagytok:)

Sophie, holnap 17, megy a szülésindító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hogy vagy?

Kinga, nekem is volt aranyerem, és jobban fájt, mint a varratok.Egy jó tanács, minden wc után alvázmosás
:wink: Lehet, h. te csinálod, nekem akkor kezdett el javulni, amikor ezt elkezdtem csinálni.

Navi, akkor 100 ml-t evett!Én nem mértem még le Lucát, mióta itthon vagyunk, van itt egy régi, rossz mérleg, de össze vissza szarakodtunk vele, lemérni meg nem tudtuk!
Vonalzóval én is így vagyok:)

Ryta, hajrá!!!!!!!!!!!

Eta, amit Bedohának írtál-potyogtak a könnyeim!!!
Nagyon pörögsz te csajszi!Nem dobsz még képet Gizuról?

Kriszta, kitartás!Ha meg úgy érzed, gyere és beszéld ki magadból!!!

Eszter, köszönjük a híreket Macsékról!!!

Mikegirl, én sajnos nem tudok hasznos tanácsokat adni, de amit Eta és Angie írtak, ha van energiád egy próbát megér!
Minden tiszteletem a tiéd, és az olyan anyukáké, akiknek már van másik gyerekük!Biztos, h. rendeződni fognak a dolgok!!!!Mert rendeződniük kell!!!

Rodi, örülök, h. jöttél!!!

Megyek csajok, átadom apának a terepet, dolgoznia kell még sajnos, de lőtte dobok egy képet a nyuszikámról!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Navi, majd szombaton, de az már nem lesz ilyen!!!:(

Én is csak vizet szoktam magammal vinni a sétára!

Na, keresem a képet!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Kép

Nem én állítottam így az ujjait, érzi, ennyi:)

Jó éjt csajszik!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Sziasztok!

Mi ma délután jöttünk haza, most mindkét fiam alszik :D

a szülés nem volt könnyű (pedig arra számitottam), 23 órát vajúdtam,
elég kemény volt, szüléstörténetet majd írok később.

A lényeg, hogy itthon vagyunk, jól vagyunk, tejem rengeteg. Daninak nem csak megállt a súlyesése, hanem már hízott is vissza belőle 100 g-t :) Jó étvágyú gyerek, kb. 50 g-kat szopizik :D

Sophie
Akkora hatalmas mázlim volt, hogy a Dr. Bálint Mihálynál szültem :) :)


A kórházban a helyzet durva, folyamatos teltház, ha egy anyucit elengednek, akkor egyből van is aki beköltözzön a helyére.

most megyek, kicsit összeszedem magam.

Igyekszem visszarázódni!
Puszi mindenkinek!

szisszka
 
 


Sziasztok!

Mi ma délután jöttünk haza, most mindkét fiam alszik :D

a szülés nem volt könnyű (pedig arra számitottam), 23 órát vajúdtam,
elég kemény volt, szüléstörténetet majd írok később.

A lényeg, hogy itthon vagyunk, jól vagyunk, tejem rengeteg. Daninak nem csak megállt a súlyesése, hanem már hízott is vissza belőle 100 g-t :) Jó étvágyú gyerek, kb. 50 g-kat szopizik :D

Sophie
Akkora hatalmas mázlim volt, hogy a Dr. Bálint Mihálynál szültem :) :)


A kórházban a helyzet durva, folyamatos teltház, ha egy anyucit elengednek, akkor egyből van is aki beköltözzön a helyére.

most megyek, kicsit összeszedem magam.

Igyekszem visszarázódni!
Puszi mindenkinek!

szisszka
 
 


Bedoha Gratulálok a kisemberhez!!!!!

Ami engem illet:
Most ez a feliratom:
Game over! You lost...........You are looser: )))
Hát ezt nem értem! Az egyik nap szinte már tökéletes, a másik napon minden teljesen szétesik! Össze-vissza volt ma minden. Szegény Gizu alig aludt! És sejtelmem sincs mennyit ehetett. Ha időben mérem nagyon sokat, de máshogy foggalmam sincs!
Ti honnan tudjátok mikor szív igazán és nem csak cumizik?
De azt nem éri írni hogy "hallom , ha nyel" mert én nagyothallok: )

Pont ezért most kicsit fáradt is vagyok:( lehet aludnom kéne.
De Ő meg nem alszik, tehát ez kizárva!

NAVI:
teljesen pozitívan mondtam!
Nem semmi! Eddig utáltam ha két napom ugyanúgy telt, most pedig az lenne minden vágyam!Hát változik az ember ha gyermeke születik az tuti!


Dorka!
Hát Igggggen Anya csak egy van! Tök jó hogy ilyen jóban vagytok!
Nekem anya annyit segített hogy hozott kaját. Azt behozta, aztán már ment is mert dolga van, volt.
Anyósomék is hozzák a kaját, meg néha visznek mosnivalót hogy legalább az ne legyen.Ez piszok nagy segítség, tök örülök neki!!!
De ma egyedül takarítottam végig a lakást , amikor végre elaludt a kisasszony. De most megint nem akar aludni! Most apa próbálkozik.......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Eddig bírta: )

Na megyek hátha én tudok tenni valamit. puszi mindenkinek!!!

ANCSA TE ÉLSZ MÉG?????????????
Tessék jelentkezni, És Képet is Követelek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
eta
 
 


Gyorsan dobok fel képet Kitti babáról, holnap pedig írok a szülésről és az azóta eltelt napokról. Látom másnak is voltak gondjai az első napokban! :(

Kép

Kép

Kép

rodina74
 
 


Sziasztok!

Megérkezett a legújabb földlakó!!!!!
Olivér 23:05-kor jött világra, 4330 gramm és 58 cm.
Gyönyörű baba!
A császár jól ment, Hajni jól viselte. Eléggé kimerült, hisz elég sokkoló volt ez az egész, mert mi csak egy vizsgálatra mentünk ma be a kórházba az új dokinkhoz. De ő azonnal ott tartotta. Lelkileg nem voltunk erre felkészülve (a régi dokinknál szóba sem került a császár), így eltartott egy ideig, míg feldolgoztuk. Féltettem is emiatt Hajnit, de hősiesen viselte.
A kis lurkó is jól van. Kis hajasbaba. :) :) :)
Bocsánat, ha kicsit össze-visszák a soraim, még nem tértem magamhoz és végtelenül fáradt vagyok.

Szép álmokat mindenkinek!
Tamás
bedoha
 
 


Sziasztok!

Kedves Bedoha Anyuka és Apuka!Gratulálok Olivér babához!

Rodi:jaj de édes Kittike!Tiszta Te vagy ez a gyerek! :wink:

Mike drága:küldöm a pozitív energiát,azt hiszem bőven ránk fér.Nem tudok mást írni,mint hogy türelem-türelem-türelem-türelem.Könnyen beszélek most,pozitívan látom a dolgokat,mert mindkettő alszik még és CSEND VAN!Próbálj meg arra gondolni,h mindjárt itt a jövőhét Ati megy oviba és talán könnyebb lesz egy picit.

Sziszka:üdv újra itthon!

Dorka:köszi a tippet,így csináltam eddig.Nagyon cuki Luca baba :D !

Ritya:várjuk a híreket rólatok!

Tatjanaról semmi hír... :( Remélem minden rendben van velük.

Tegnap megjött Pankuci TAJ kártyája.Végre lehet ügyet intézni...
Jövőhét szerdán visszük mindkét csajszit hasi ultrahangra,kíváncsi vagyok mit mondanak.....

Tegnap este Flóó szoptatás közben:
-Anya mit csinál Panka?Eszik didiből tejszeletet? :D :D :D :D :D :D :D
Dőltünk a röhögéstől........

Szép,stresszmentes napot kívánok Mindenkinek!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Bedoha, gratulálok!!!!!!!! Nagyon sok boldogságot, sok-sok tejcit!!!!

Tatjana, remélem a babázás örömeibe feledkeztél bele, és amúgy minden ok!!!!!

Ritya - na, megvolt??????? :D

Henne, hajrá!!!!!! Ez a Te napod!!!!!

Sophie, remélem szülni vagy!!!!!!!!!!! :wink:

Csajok, köszi a bíztatást, a mai napnak háromszoros türelemmel vágok neki a tegnapihoz képest. Próbálok.......

Tejci kérdés - itt is köszike a tanácsokat!!!!! - reggelre megteltek a cickók. De elkezdtem szedni a homibogyót - urtica urenst, meg főzök teát is. Mondjuk a 6 literes fogyasztás részemről elképzelhetetlen :oops: Tápszer van tartalékban, de egyelőre nem adom fel.
Egyébként cickóim kivannak, tegnap késő du óránként tréningezett rajta a kisasszony, és kb. már az agyamat szívta. Szóval már nem csak a bimbi fájt, hanem úgy zusammen. Reggel kiújult az egyik repedés, mert nem tudta rendesen bekapni Adél, mert annyira tele volt. És nem volt időm puhítani a dolgon, mert akkor felsírja az egész családot, viszont így meg nagyon megjártam :( :(

Kinga - mai programom nekem is papírtöltögetés lesz alvásidőben.
És milyen szuper hamar kaptatok uh időpontot. Csak nálunk van ilyen tömegnyomor?

Rodina - pusszantás gyönyörűséges Kitti babának!!!

Eta - basszus, hát tényleg leginkább abból lehet tudni, hogy nyel :lol: :lol: Meg akkor olyan erővel szív, mintha a véremet is akarná. Wellness szopikor piciket és gyengéket szív szerintem, a szája gyorsabban mozog, kevésbé erőteljesen.
Egyébként én mindig mérem - tudom, hülyeség, de ez az én defektem :lol: :lol: És meg kell állapítanom, hogy iszonyatos étvégya van. Remélem a plusz kilóimat eszi le rólam :lol:
Ok, próbálok a "lesz@rom" tablettából is minél többet bevenni, hátha Atinál is használ. A gáz csak az, hogy egy csomó dologgal valóban velünk cseszik ki :evil: :evil:

Szisszka - üdv újra itthon :D 23 órás vajúdás - na, nekem Te vagy a hős!!!!!

Dorka - micsoda kis vagány :lol: :lol: Anyahiány - sajnálom :( Én sajnos nem tudom mi az......

Kriszta - kitartás!!!! A tanuló és vizsgázó kismamik is hősök a szememben!!!!!

Most mennem kell....majd még próbálok jönni.
Puszi mindenkinek!!!!!

mikegirl
 
 


BEDOHA! TAMÁS!
Isten hozta Olivért a Földön! Hát érdekes hogy egy orvos miért dönt a császár mellett ilyen hirtelenséggel. De a lényeg hogy jól vagytok!
Hajrááááááááááá

Mikelány:
Jó hogy ilyen pozitív vagy! Ati is csak gyerek és pont erre játszik Tudja jól hogy veletek cseszik ki, de ilyenkor le kell szarni, és csak akkor észrevenni amit csinál és megdicsérni ha az jó!
Akkor tejed megint van? SZUPPER!Hogy-hogy nem tudod mi az anyahiány? -már ha kérdezhetek ilyet................
Én nekem már meglehetne a 6 liter ha alvás helyett fejnék.................

Minden pizsama felsőm tele van tejjel. Nem tudom, hogy ezt most lefejjem, vagy hagyjam szopiig? Félek lefejni, met ha felkel mit adok Neki?
Na erre mi a megoldás? miért éjszaka folyik????

Rodi: Ez a Kittike egy csodalány! Nagyon nagyon kis cuki!

Kriszta:
Remélem bírjátok a gyűrődést! Hogy haladsz a tanulással?

Sophie:
Hogy vagy ma reggel? Hátad derekad..........
Kitartás!!!!

gyerekek megyek enni mert ki tudja milyen lesz a mai napunk................

Dorka:
Hogy sikerült a mama-mentes korszak eddig?


Puszi_pá

Kép
Kép
eta
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Visszaolvasni csak kutyafuttában tudok reggeli közben, de:

Csillag és Bedoha!
GRATULÁLOK A BABÁKHOZ ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!
Bedoha,
Nálunk is ugyanígy volt, reggel bementem a kórházba ultrahangra és mondta a doki, hogy kevés a magzatvíz és ma szülünk. Én is sokkot kaptam, szólni alig tudtam. Annyit bírtam kérdezni, hogy akkor már a cuccaimért haza sem mehetek? Mintha ez lett volna a legfontosabb :D
Dorka, Rodina,

Lucababa és Kittike nagyon édesek  Olyan ennivalóan tudnak aludni!

Mikegirl,

Szerintem nem Te vagy a béna szopi ügyileg, hanem ez így alakul, sajnos  Köszi a tanácsokat!
A szopis teákat iszom folyamatosan, a homeos bogyót is elkezdtem, minden szopi után kifejem a maradékot (ami csak pár csepp) de így is csak 40-50 gramm jön össze. Arra is gondoltam, hogy lehet a fáradtság miatt van, mert én annyira fáradt vagyok folyamatosan, hogy tegnap este már sírtam, ha csak rágondoltam, hogy még mennyi feladat vár rám.
De közben olvasom, hogy megint van tejcsi :D Nagyon örülök neki!!!

Sophie,
Mi újság? Hogy érzed, ma lesz a napotok? ;)

Rólunk annyit, hogy az elmúlt két éjszaka extrán fárasztó volt. A kisasszony felébred, kakil, eszik, megint kakil és utána nem akar aludni. Tegnap előtt este már a mi ágyunkban aludt úgy, hogy apa simogatta. Ez a kis program úgy 2-2,5 óra éjjel, pont a kellős közepén  Remélem nem lesz ez mostmár így, eddig olyan jól ment, evett, büfi és szépen visszaaludt. Persze nappal, mint egy kisangyal. Hasonló a helyzet, minta Aranyoskáéknál.
A tegnapi napom amúgy is fárasztó volt, reggel okmányirodában kezdtem, délután meg sebésznél voltam, a nagylábujjamon kellett a körmöt rendbe tenni.
Most megyek, pihenek egy kicsit amíg Lorka még alszik. Ne haragudjatok a panaszáradatért!!

Jó babázást mára, a kismamiknak pedig kitartást és ha már vannak, eredményes jóslókat kívánok!
Puszi
lilgee
 
 


sziasztok!

először is! Tamás, Behoda, gratulálok Olivérhez! nagyon szépen megnőtt anya pocakjában! ;) és örülök, hogy végülis, a lehetőségekhez képest Hajni szuperül viselte a császárt! (nekem mondjuk fura, hogy eddig minden tökéletes volt, most meg hirtelen nem is olyan jó az a CTG sem!? szerintem nem lett volna baj, ha hamarabb megindítja a dokinőtök, és mégis term. úton megszülethet, de így sem rossz, végre a karjaitokba zárhatjátok! ;))

Eta, hááát, ez a szopi kérdés! nem könnyű, de, ha méred sem tuti, hogy azt mérik a digi mérlegek, amit kell... szóval ne aggódj! a sírás önmagában nem feltétlen jelenti azt, hogy éhes! inkább tényleg csak azt, hogy vedd fel, legyen a karodban. én imádtam ezt... :P mármint, hogy mindig babusgatni kellett, olyan hamar elmegy ez az időszak, és utána már nem feltétlen vágynak ilyen sok anyai közelségre! :S

a napközbeni alvást nem próbáltad még, hogy ledőltök ketten, és te fekve szopiztatsz!? ha nem is eszik, csak cumizik a cicin, akkor is szupereket tud aludni veled! ;) ezt is imádtam! most majd jól nem lesz ilyen, főleg, ha Beni nem akkor alszik, mikor a pici!

iwiw, a teljes neved nem tudom, szerintem... :roll: :oops:

tejcsis pizsifelsők... jajj, de jó is az! :) szerintem minimálisan fejhetnéd ilyenor is, hogy ne csoduljon túl! vagy Gizus, mind egy szálig kiszopizza egy-egy alkalommal?

jaaa, és ne stresszeld már magad! napirendetek nem biztos, hogy lesz még egy darabig! először úgy tűnik, hogy juhéjj, szuper nap van a hátatok mögött, és minden simán ment, aztán a következő nap pedig, mint a kártyavár dől össze minden! annyira sokmindentől függ! nyugi! nem a Te hibád, és nem is Gizusé, szóval csak nyugi! :) minden okés lesz! próbálj sokat pihenni Gizussal, hogy ne legyél túl fáradt! ügyik vagytok!!!

Mikegirl, köszi az sms-t, háát, sajnos még itthon, de hosszú még a mai nap! ;)

sajnálom az Atis kirohanásokat! :( csak enyhül ez pár nap múlva már! ha látja, hogy ő ugyanúgy létezik, akkor nem kell feltűnősködnie, gondolnám, hogy az a cél, hogy ő legyen ismét a középpontban, még akkor is, ha nem Adél van vele szemben, csak mégis így gondolja! jajj, mi vár még rám!? :S

örülök, hogy rendeződni látszik a tejci! :) szuper! az meg, hogy Ati újra ovis lesz, nem tudom, hogy nem ront-e többet a jelenlegi szitun!? nehogy azt higyje, hogy Adélka miatt kell újra ovizni... vagy szeret oda járni?

Rodi, szerintem Te már megvagy nekem, mert küldtem postán CDt... ha jól rémlik! :P

nagyon szép Kittikéd! annyira kis formás bébike! örülök, hogy dobtál képet!

Navi, köszi a szülésindítót, remélem, hogy ide is ér ma... :)

Dorka, sajnálom, hogy újra messzebb kerültetek anyukáddal egymástól! hidd el, fog ő még jönni hozzátok, azért egy unoka nagyon sokat változtat a kapcsolatotokon! szerintem! és kérni sem ciki, ha kell egy kis segítség, bátran szólj neki, biztosan intéz egy kis szabadidőt! ;)

nagyon cuki Luca baba! :) és tényleg, ahogyan az ujjait tartja! :)

Szisszka, üdv újra a fedélzeten! gyere aztán tényleg, és mesélj, ha már ilyen jófejek a fiaid, hogy egyszerre is képesek szunyni! :)

azért a 23 óra nem semmi... minden érdekel! szerintem a többieket is! amúgy a dokit nem ismerem, akinél szültél, csak a nevét hallottam már. nagy szülész nemzedék... hogyhogy eddig tartott a vajúdás? rögtön bementetek? vagy mikortól voltál szülőszobán? jajj, annyira izgatott vagyok már magam miatt is...

Daniról képet majd tegyél fel!!!

Kinga, villám gyorsaságú TB kártya! szuper!!! Flóó nagyon cuki! annyit lehet nevetni ezeken a gyerekszáj dumákon! :) írni kellene!

a tegnapi napom azt hittem, hogy a nagy nap lesz... bár lehet, hogy most már minden napra ezt fogom hinni! :S

egész nap alig volt étvágyam, vacsira ettem szinte csak rendes kajcsit. aztán lent is voltunk a játszón, fájt a derekam, szinte non-stop, meg sokat keményedett, vagy feszült a pocim! de végül 11 körül mégis el tudtam aludni, és nem is volt semmi az éjjel!

holnap megyek dokihoz, akkor megvizsgál, remélem, ha más nem, az majd beindítja a dolgokat... vagy legalább bíztat valamivel, méhszáj ügyben! jó lenne már túl lenni rajta, de nem azért, mert annyira nehéz a létezés, csak azért, mert tartok a dologtól, meg, hogy esetleg túl nagy is lesz, stb., szóval már inkább a karjaimban tartanám, bár az is igaz, akkor egy másfajta para kezdődik! :)

Csillag, Gergőnek nagyon sok boldog névnapot!!!

Angie, nem tudtam tegnap feltölteni a cuccot, csak 99%-ban, valami hiba folytán, de nem adom föl! :)

sophie27
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok így előre is, de panaszkodni jöttem kicsit... :oops: :oops: :(

Barni 2napja kisangyalból átváltozott kisördöggé. Nem tudom a frontot érezheti-e, de eszik, utána böfi és egyszerűen nem alszik vissza. Másfélórás kemény küzdelem után elnyomja az álom, de fél óra múlva ismét ébred. (Egyszerűen nem értem mi van vele.) Múltkor már beállt 3órára, de most ismét 2,5h-ként eszik. (Vagy picit bealszik, de akkor pedig böfinél felkel és minden elöről kezdődik...) Nem tudom mit csinálok rosszul... :( :( :(

Próbálok visszaolvasni és reagálni, ha sikerül és addig még kibírja...
De így előre is:

Csillag és Behoda
Gratulálok a babákhoz! Jó egészséget, gyors felépülést és sok tejcsit!

A babafotók gyönyörűek!
Mondtam én, itt mindenkinek szép babája születik! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Mikegirl
Sajnálom a tejcsit! De örülök, h megoldódni látszik! Most olvasom Atit... :( Nagyon sok kitartást és türelmet kívánok hozzá! Biztos nem egyszerű, de meg fogod tudni oldani!

Dorka
Sajnálom, h anyudnak menni kellett! Én is hasonlóan éltem meg, amikor egy hét után ment haza. (200km-re laknak a szüleim tőlünk. :( ) Kitartást!

Lilgee
Üdv köztünk!

Eta
Nálunk is így van. Amikor azt hinné az ember, h minden kezd rendeződni, akkor van a totális összeomlás...

Navi
Szerintem teljesen jó, amit mértél! Nagyon jó étvágyú a kisasszony!
Én leálltam a méregetéssel, mert csak ideges lettem tőle, mert Barni nem ilyen jó evő.

Sophie
Drukk, h induljon lassan ki a kislányod! Hogy viseled így a végét? Beni készül már az új családtagra?
Hogy készítitek fel?

Ne haragudjatok, ennyi telt mostanra, bocsi attól aki kimaradt!

Várjuk majd a szüléssztorikat!

Az egyben lévőknek mennek a drukkok, és Anyuka társaknak pedig kitartást!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi, ne izgulj! rendeződik nálatok is minden, csak még egy kis türelem!

van a babáknál bizonyos időközönként, hogy fejlődési ugráson mennek át! lehet, hogy Barni most ezért tért vissz a gyakoribb szopizásra, illetve egyre nagyobb fiú már, nem csak aludni fog, hanem nézelődni, meg nyüglődni is! :) ha teheted, kösd magadra, ott aludni is tud, és neked is szabad a kezed!

egyébként ma kettős fronthatás van, vagy lesz... :S

sophie27
 
 


Bedoha! Nagy-nagy Gratula Olivér babához!!!
Sok tejcit, jó egészséget és gyors felépülést kívánok!


Zsófi, basszus, annyit gondolok Rád/tok!!! Jövök és látom, h. ég mindig egyben... :roll: nem érteni...
Most már aztán tényleg ám aztán ám.... :lol:
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: ((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((O))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Dupla adagot neki :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Wivi, kitartás, Zsófi jól írja, h. minden nap más és tényleg vannak ilyen hullámok... mondja a tapasztalt :oops: :)
Én sem méregetem, csak egy héten 2x, max. 3x! Nem idegelem magam!

Mikelány, örülök, h. tejci újra van! Legalább ezen nem izgulsz!!!

Rodi, csodaszép Kittike!!!! :D

Szisszka, jó, h. jöttél, kérjük majd a beszámolót!!! 23 óra :shock: Húúúú, hát nem sámli, az biztos :roll:

Dorka, Luca baba nagggyon édes!!! Ez az ujj-tartás :lol:
Zorka is szokott ilyet, de nem tudtam múltkor lefotózni... viszont képzeljétek, görbe mindkét kisujja, pont mint az apjának!!! Most legalább biztosak lehetünk benne, h. a mi babánk... Zolié legalább is :lol: Tőlem max. a szemeit (mandulavágású) örökölte :o talán...
Örülök, h. jobban vagy, amúgy!!!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Kedves Behoda és Tamás!
Nagyon nagyon gratulálok a kis Olivérhez :D
Mielőbbi felépülést kívánok :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Navi, köszi! remélem, hogy nem téved ma már el a dupla adag szülésindítóm! :) a tegnapi úgy látszik, hogy Hajnihoz ment véletlenül! :)

jajj, valamit akarta még... :S terhesagy...

sophie27
 
 


jaaa, igen! :)

az én öcsém kisujjai is görbék... de állítólag az azért olyan, mert mikor hazahozták a kórházból, én bemásztam mellé a kiságyba, és megharaptam jól... :oops: :roll:

sophie27
 
 


Sziasztok!
Azt igérte a srác, hogy szombaton bejön, és behúzza a kábelt a nappaliba. Már alig várom!!!

Behoda!
Gratulálok a kis Olivérhez. Te aztán igazán kihordtad a babádat :) Sok tejcit és gyors felépülést kivánok a csasziból.
Tamás, köszönjük a hiradózást :)

Mikegirl!
Örülök, hogy megteltek a cickók. Az enyémek azért nem durrannak szét, mondjuk, én éjjel is szoptatok 4 óránként, de azt azért nem mondhatom, hogy totál tele vannak. Inkább csak pont annyi, amennyire szüksége van a babának. Én is csak pár cseppet (max 20 milit) tudok kifejni a szopik után a kettőből összesen :(

Eszter!
Na, jól bekaptad a laptatőt itt nálunk :)

Zsófi!
Már mondtam apának, hogy nézze meg a linket. Ami fent van, azt letölti a laptopra, és ha majd mind meglesz, akkor kiirja nekem. Már alig várom. És nagyon szépen köszönöm a fáradozásodat!!!

Hát, ennyi voltam, máris hiv a kisebbik fiam............................

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


Hááát, eddig nem alakul túl jól a nap....... :?

Eta - Délutánra ürülnek ki a cickók, este is a fagyasztóból vacsorzázott. Kíváncsi vagyok mi lesz ma....
Anyahiány - az én anyukám a küzdés és helyettem az alkoholt választotta. Egészen néhány évvel ezelőttig keményen ivott, tönkre téve ezzel már gyerekkoromtól az életem, mikor lett egy agyi infarktusa, és fél oldala lebénult. A lábát húzza, a jobb keze egyáltalán nem mozog. Azóta egyáltalán nem iszik, de a történtek nem múltak el nyomtalanul, legalábbis bennem. Néhány felszínes szóból áll a heti telefonbeszélgetésünk, egyébként meg semmi nem érdekli igazán. Pl. egyetlen kérdése sincs, ha ott vagyunk náluk 2 napig. Elnéz a fejem mellett, és nézi a tv-t. Szóval már egyáltalán nem része az életemnek semmilyen formában, már nagyon régóta. De nem szomorkodom ezen, már túl vagyok rajta. :wink: Én a küzdő títpushoz tartozom, aki előre néz és előre megy, nem a múlton rágódik.
A 6 litert a napi folyadékfogyasztása értettem :lol: :lol: A laktoherb teára....

Lilgee - hát igen, akkor a pihenésen kívül mindent megteszel Te is. A teendőket szelektáld, ne próbáld ugyanazt nyújtani egyből, mint baba nélkül..... én is ezzel ütöttem ki magam annó Atinál.

Sophie - akkor is ma fogsz menni szülni!!!!!! 8) Nálam is csak du 3-kor kezdődtek az események :wink:
Óvodát még nem mertem felhívni, hogy vinném...... egyelőre kudarcként élem meg ezt a sikertelenségem, még próbálkozom, hátha..... utálom feladni. De már ma is bebuktam vagy 2x.
Ovit egyébként imádta. Én nem tudom mit fog hinni, hová gondolná tovább, de én biztos több türelemmel tudok iránta lenni, ha csak a nap egy részéről lenne szó.

Vivi - Adél késő délután szokott ébren lenni. Most már szerintem eljön az az idő is, hogy nem alszanak folyton. 3 óra helyett 2,5 óra az még annyira nem is gáz szerintem.

mikegirl
 
 


Sziasztok Csajok!

Lehet, h. időközben ébredezünk, de még gondoltam megpróbálok írni...Azon filozofálok, h. menjünk-e sétálni, mert olyan ködöd az idő....
Szerintetek csajok?Bár belegondolva már csak egyre rosszabb lesz az idő, és sétálni akkor is kell...Nem tudom...

Éjszaka most nem aludtunk túl sokat, álmos is vagyok, délután jön a barátnőm, de hozza az anyukáját is, így ledőlni biztos nem fogok tudni.

A védőnő szerint Lucababám túleszi magát és azért sírdogál.De akkor mit tegyek?

Bedoha, szívből gratulálok Olivér babához!!!!
Meg az apukának is persze!!!

Henne, hajrá!!!!!!!!!!!!

Sophie, drukkok mennek!!!!!!!!!!


Szissz, nagyon jó, h. jöttél!!!Ha lesz időd, gyere mesélj!!!!

Mikegirl, örülök, h. legalább a tejci dolog rendeződött.Amúgy estére már szerintem nekem sincs annyi, illetve változó.Komolyan mondom, tiszta zavart vagyok....

Eta, kitartás!!!!!!!!!

Mennem kell, sírdogál!!!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Hát lányok, nálunk is az éjszaka horror volt, pont mint Etáéknál. Éjjel eszik, majd nyűglődik, majd bekakil, és átpelenkázom, utána megint éhes és kezdődik az egész elölről. Ez általában hajnali kettőtől eltart 5-ig, aztán elalszik és egész nap a kaják közötti időben alszik!
Szóval én is nappal alszom meg az éjszakai adagom, hogy bírjam.

Mike!
Örülök, hogy a ciciben lett tejcsi! Ne idegeskedj - tudom könnyű mondani- és meglátod estére is lesz tejcsi.
Sajnálom, hogy anyukáddal így alakult a kapcsolatotok. El sem tudom képzelni, hogy mit érezhetsz!
Nálunk is vannak anyuval hullámvölgyek, de az csak a szokásos anya-lánya kapcsolat szintjén.

Sophie!
Igen, igazad van! Látod milyen feledékeny vagyok! Nagyon szurkolok nektek, hogy végre ez a nap a tiétek legyen!

rodina74
 
 


sziasztok lányok!

ebben a pillanatban kaptam az sms-t Tatjanatól!

"Ma végre megszületett Fehér Ádám 52 centivel és 2750 grammal. Nem volt egyszerű a szülésig eljutni, de majd később mesélek."


Tatjana, szívből gratulálok nektek, bár tény, hogy megszenvedtétek az idáig vezető utat! :S mihamarabbi regenerálódást!!!

Mike, azért sajnálom, hogy anyukáddal így alakult, de az jó, hogy legalább már te nem keseregsz ezen! ;)

remélem, hogy tényleg lesz ma valami! :)

Atis dolgot nem tudom, de szerintem túl szigorú vagy magadhoz! :( picit próbálj lazulni, és akkor Ati is talán könnyebben kezelhető lesz! hm?

tudom, hogy nem ugyanaz, meg nálatok is Ati nagyon várta Adélkát, de az előbb a fiam, mikor pelusoztam, felhúzt a pólóm, és azt mondta, hogy ott a tesó, majd megölelte a hasam, és azt mondta, hogy szeretem a tesót! :) annyira cuki volt. persze, mert szegényem még nem tudja, hogy mi is az a tesó! :) féééélek! :S

Dorka, sajnálom az éjszakát! :( próbálj azért pihizni. a vendégés nem esik nehezedre? vagy inkább így jobban telik a nap, ha valaki meglátogat?

Angie, megtennéd, hogy visszaküldöd majd azt a linket, amit kapsz tőlem a bpontzsofiakukacgmailpontcom címre!? ha valakinek kellene, akkor tovább tudjam küldeni, és innen letölthető! azt hiszem, hogy csak 5 napig, szóval akit érdekelnek babazenék mp3-ban, az dobjon priviben mail címet, és máris küldöm a linket, ahonnan letölthető! ;)

most hamiztam, megyek egy kicsit lazulni, amíg a gyerekem is pihen, mert egyébként ma megint kikészített... :S egyre kevesebb a türelmem szegénnyel! :(

sophie27
 
 


Sziszka!
Hát, a 23 órás vajúdásért nem irigyellek! Nagyon ügyes voltál!

Én is iszom rendesen a teákat. Napi 3 liter lemegy. Én váltott ciciből etetek, bár Kittinek nincs ereje kiszívni egy egész adagot a cicimből, mert elfárad és bealszik. Úgyhogy úgy csinálom, hogy ráteszem a cicire, onnan szív 20-30 ml-t és utána cumisüvegből megkapja még azt, amit szeretne. Utána lefejem azt a cicit, amiből evett, és abból még 30 ml-t ki tudok szívni, de gyakran 40-t is.

A párom tegnap elment az OEP-hez és egy jegyzőkönyv féleséget kapott, amivel már lehet intézni a papírokat. Azt mondták, hogy jövő pénteken érkezik ki a TAJ kártya.

Képzeljétek el, hogy anyukám vasárnapra övsömörös lett. Előtte csütörtöktől végig velünk volt. Most az én mellkasomon is van 7-8 pötty, ami viszket, de már vagy két napja, de eddig még nem jött ki több. Én 28 évesen voltam bárányhimlős. Most kicsit aggódom, hogy Kitti nem kapta-e el. Egyáltalán mi lesz, ha beteg lesz, mert olyan kicsike és még védtelen. Szóval most nagyon be vagyok sz@rva, hogy mi lesz! Van valakinek valami tapasztalata!

Mérlegelés: Mivel Kittike kicsi súllyal született, és az első napokban enni sem akart, én folyamatosan, minden étkezés előtt, és után is mérem. És persze fürdetés előtt meztelenül. Ma már ismét el fogja érni a születési súlyát! Ez engem megnyugtat, mert így látom, hogy napról napra hízik!

Na megyek, mert valami ebédet kellene kreálnom és vasalnom is kell még.

rodina74
 
 


Tatjana!

Gratulálok! Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok nektek!

rodina74
 
 


Rodi, ez az OEPes dolog micsoda!? bement a szül. anyakönyvi kivonattal, meg egy meghatalmazással, és akkor ezt adták, ahelyett, hogy kinyomtatták volna a TAJ kártyát? nem egészen értem, de ez csak az én hibám! elmesélnéd még1x!? :oops:

de az jó, hogy amúgy már lehet intézkedni!!!

betegségekkel kapcsolatban nincs sok tapasztalatom, de az biztos, hogy az anyatejjel nagyon sok ellenanyag átmegy a babába, így szerintem védettebbek olyan betegség ellen, amin az anya már átesett... azért figyelgesd, hogy nem lesznek-e rajta pötyik!

méregetés, most mi is kapunk kölcsön babamérleget, bár Beninél utáltam, de azért csak jó, ha az első időben méregetem a kajcsikat, főleg, hogy nálam lutri a tejcsi is! ;)

na. fájdogálok, mármint nem úgy! de picit lefekszem! ma megint Benit cipeltem... 15 kiló, plusz sétáltunk lent, meg játszóztunk, szóval nehéz ez már nekem, de jobb, mint itthon ülni! ;)

sophie27
 
 


Sziasztok!

Na végre!Tatjana szívből gratulálok Nektek!Sok boldogságot kívánok!

Rodi:nekünk tegnap megjött a TAJ kártya,egy nappal később szültél,talán Te is megkapod a héten.
Övsömör:én tapasztalatom annyi,hogy amikor tavaly mamámnak volt,doki kifejezetten felhívta rá a figyelmet,hogy minimum egy hétig kerüljék egymást Flórával.Neten mit írnak róla?
Sajnálom a rossz éjszakátokat! :(

Hogy én mekkora egy f.......asz vagyok,vagy inkább béna.Nem elég,hogy tegnap kellett volna beadnom a gyereknek a konakiont,elfelejtettem oké.Mondom majd most evés előtt.Gyerek kapálózott és minden a body-n landolt.Most akkor mi van?Kérjek majd egy új receptet,mert egy ugye kiesett?Béna Kinga...... :? :? :?

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sophie!

Igen, bement a születésivel és minden más irattal. / lakcímkártya, és az én irataimmal is/ és kérte, hogy adják ki neki a TAJ kártyát.
Kapott egy jegyzőkönyvet, amiben szerepel a TAJ száma, és azt mondták, hogy ez alapján már az Államkincstárban minden el tud intézni.
Meghatalmazás nem is kellett, mert mint szülő, el tudta intézni.
Igen, TAJ kártyát nem kapott, csak ezt a jegyzőkönyvet.

Kinga:
A neten sok mindent írnak. NA mindegy, úgyis fel kell hívnom a gyerekorvost, majd szólok neki. Remélem minden rendben lesz, árgus szemekkel figyelem Kittit.

Majd meglátjuk mikor lesz belőle TAj kártya. A párom pénteken megy majd az Államkincstárba és a mh-re ügyet intézni, kíváncsi leszek, mi lesz belőle.

rodina74
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: