Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntéseket :) Szilvi druszámnak hasonló jókat kívánok én is, remélem, minden rendben van velük!

ági, sajnálom, hogy nem sikerült :( volt sorszámod, vagy egyből fizetősre mentetek? próbálkoztok újból?

puszi Mindenkinek, sonjusnak és cirminek mennek a drukkok!

PS: panini, nagyon helyes csöpke :) vigyázz magatokra!

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


laptetőmet sonjusnak és cirminek ajánlom :D

Kép
Kép
tündérlétra
 
 


lojcika, utólag boldog születésnapot Neked, gyors és könnyű szülést, sok tejcit :)

Kép
Kép

Kép
Kép
tündérlétra
 
 

 
 

Lojcika, az klassz, hogy ilyen szépen "alakulsz".Legaláb könnyebben megy majd.....
Tündérke, merre jártál? Már furcsálltam, hogy se metróról, se fodrásztól semmi.Egyből fizetősre mentünk. Nem kértem sorszámot, nem venném el a helyet olyan elől, akinek nincs gyermeke. Nem tudom, hogy próbálkozok-e. Lehet, hogy donorral. Vagy erősebb stimuval. Vagy sehogy. Most úgyis ünnep jön, januárra eldöntöm.

Azért mindenkinek köszi a drukkokat és mindenkinek drukkolok!!!!


Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Sziasztok. A segítségeteket szeretném kérni.
Van már egy kisfiam, de ahol az inszeminációm sikerült azt az intézetet időközben bezárták, mivel XX. kerületben lakom kézenfekvő, hogy a Fograch intézetet válasszam kistesó segítségre.

Tudnátok nekem árakat írni, hogy milyen költségekkel lehet ott számolni?
Kivizsgálás és az inszemináció költségei érdekelnének.

patkosagi@gmail.com

Kép

Kép
pkagi
 
 


Szia Ági!
Küldtem neked priviben választ az árakról. :D
Üdvözöllek közöttünk! Gyere máskor is, ha kedved tartja - nagyon szívesen látunk! :wink:

Kép
hbzs
 
 


Babszi!
Friss hírek?

Örülök Szilva, hogy előkerültél :)

Ágnes! Lehet, egy kis pihi jó lesz most, bár a te családodban, nem tudom, hogy van-e ilyen? :) Gondolom hamar el kell kezdeni az ünnepekre készülődni.

Lojcika!
nagyon izgin alakulnak a dolgok :)
Isten éltessen!

Ancsával mi lehet? Légyszi jelentkezz!

Beusnak is pusszantás, ha Bellus át tudja adni ;)

Jönnek a babák sorra :)

Cirmi!
Drukkolok!

Szia Ági!
Én inszemes árakkal nem tudok szolgálni, max lombikossal.

Ölelés MINDENKINEK!


Kép
sonjus
 
 


Sziasztok!
Köszönöm szépen a születésnapi köszöntést :)
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Sziasztok

térdelek a sarokban a kukoricán és hamut szórok a fejemre :oops: bocs hogy ilyen sokáig nem írtam Nektek, sok minden összejött mostanában. Remélem minden kismama és egyébként mindenki jól van!
Mi megvagyunk, Peti egyre nagyobb gazfickó, persze a jó értelemben. A számok szerelmese, szépen mondja hogy egy, öt, hat, hét, illetve mondja azt is hogy nulla, de csak a végét: lla

Ágnes
nagyon sajnálom hogy nem sikerült, remélem azért még próbálkoztok akár így, akár máshogy :lol: :wink:

Magamról egy kicsit: tegnap kezdtem :D antagonista protokoll lesz megint, azt mondta Tanár úr hogy nyertes szérián nem szabad változtatni! Úgyhogy jövő héten szerdán vagy pénteken punkció szerintem. Kicsit rosszabbul viselem az injekciót, mint 2 éve (pedig sokkal jobban ki vagyok párnázva :lol: )
Találkoztam tegnap Babszival :D pontosabban leszólítottam a váró közepén :lol: jó volt beszélgetni egy kicsit!
most megyek, mert Peti ébredezik, de rakok egy bónusz képet. Pepe pilótakekszet eszik
Kép :lol:

puszi mindenkinek!

[img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;17/st/20090520/n/Pepe/k/d665/age.png[/img]
fitie
 
 


Sziasztok!

Babszi! Mi újság? Remélem jó hírekkel jössz majd!

Lojcika Neked nem ma volt NST-d? Hogy alakulnak a dolgok?

Sonjus Hogy vagy?
2cirmi2
Budapest
 
 


Sziasztok!

Fitie,
nagyon drukkolok! Titkon reméltem, hogy már egy pozitív teszttel jössz majd :lol:

Babszi,
nálad mizujs? Holnap punkció?

i.kata
 
 


Szia Fitie!
De jó, hogy jöttél!!! Én is bíztam benne, hogy pozitív teszttel jössz - de jó lesz 3 hét múlva is!!! :wink: :lol:
Nagyon-nagyon drukkolok neked!!! :D
Pepe pedig nagyon édes!!! 8)

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok!

Bocsánat, nem írtam, de futok állandóan, hogy minden rendben legyen, amikor itthon leszek. Borzasztóan izgulok a holnapi nap miatt. Belülről feszít az egész, csak szét ne robbanjak.
Nem akartam írni róla, míg Fitie be nem jelentkezik :) de valóban találkoztunk szerdán. Én nyuszi vagyok ezekben a dolgokban - Belluskának mondtam is annak idején - én nem tudok odamenni senkihez, pedig hát ismerlek már titeket mióta... :) De ahogy Fitie odalépett, és megszólított, hogy Babszi... annyira természetes volt a dolog, mintha ezer éve beszélgettünk volna, akár minden nap :) Azóta is elönt egy jóleső érzés, amikor eszembe jut. :)

Hát, ilyesmik vannak velem... :) Jó éjt!
babszi
 
 


Babszi!
+++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++
Minden tuti jó lesz!!!! Várom nagyon a híreket!!!
Jujj de izgulok :D

Fittie!
Édes ez a gyerek :) Egy pilótakeksszel ilyet lehet csinálni?
Aztaaa :lol:
Drukkolok neked is nagyon!

Cirmi!
Köszi a kérdést, még magamhoz képest is egész pozitív vagyok :) Jó lenne, ha nem a gyógyszerektől érezném amit érzek, de így is szuper :)
Te hogy vagy?

Lojcika? Helyzet?
sonjus
 
 


Sziasztok!
Ti nem ismertek engem, csak Babszival ismerjük egymást a méhenkívüli topikból! Gondoltam írok, hogy tudd! Nagyon szorítok érted!!!!!!!!

És igen, Érzem az írásaidból, hogy sokat keményedtél. Én azt gondolom, hogy most állsz teljesen készen!!!!!! :wink:
puszi!

aviubi
 
 


Sziasztok!

Fitie, Babszi, Sonjus , Cirmi nagyon várom ám a híreket, még ha kevesebbet is írok(de azért mindig"beolvasok"ám), mert most munkaterápiával kúrálom a lelkemet(kettős hasznú, mert jót tesz a pénztárcának is he-he). Szóval viselkedjenek jól kis virtuális unokáim és nyomassátok a pozitív teszteket!!!!!!!!

Az az igazság, hogy még mindig nem gondolkodok folytatáson, azt hiszem, majd Ünnepek alatt átbeszéljük és eldöntjük. Én a csalódást bánatot általában némasággal reagálom le, mivel a Férjem ismer már, nem is forszírozza a beszélgetést a témáról, csak egyszer kérdezte, hogy van-e gondolatom a folytatásról.

Lojcika, Neked is mennek a drukkok, hogy Beni Baba könnyen bújjon ki.
Fiti, Pepe igazi szívtipró!!!!!!!!!!!!!!!!!

Üdv. Mindenkinek

Á.
ágnes13
 
 


Kép

Kép

Kép

Lócika még 32 hetesen. 40 cm és 1600 gramm.

puszi Mindenkinek
bné_szilvi
 
 


Szia Szilvi!

Nagyon helyes a babátok!
2cirmi2
Budapest
 
 


Szia Cirmi!

Köszi,nagyon aranyos vagy! :-)
bné_szilvi
 
 


Szilvi!
Nagyon édes Lóci baba! Gratulálok hozzá! :D

Kép
hbzs
 
 


Szilvi!
Szuperek a képek! :)
Tessék több infót adni magadról! Hogy vagy, hogy bírod, stb?

Ágnes!
Én is ilyen néma típus vagyok, ez azért is feltűnő mert egyébként be nem áll a szám :) Remélem a munkaterápia jót tesz neked és hogy az ünnepek alatt sikerül átbeszélni a dolgokat.
sonjus
 
 


Szia Ubi! Köszönöm a szavaid! :)

Sziasztok lányok!

Hát, egészen jó hírek... 6 sejt lett leszívva (több, mint múltkor), és abból 5 nagyon nagyon szép, a 6. pedig még simán belehúzhat az embriológus szerint. Ez így több, mint a múltkor. :) Azt is mondták, hogy a párom eredményei is annyira szépek, meg a sejtek is, hogy sima randi lesz, és nagy remények vannak hozzájuk fűzve :) Nem 100%, de nagyon valószínű, hogy szombaton lesz a beültetés.

Az altatás és ilyesmik most eléggé megviseltek, utána fájt a gyomrom, kis hányinger is volt - hozzáteszem, hogy ezek mostanában mindennaposak, szerintem a kúra alatt valami felpiszkálhatta a metfogamma mellékhatását. Most pihenek, holnap dolgozom, meg pénteken is, de szombattól pihi lesz ezerrel :)
babszi
 
 


Sonjus, te mikor tesztelsz??? És majd a gyöngyökről essen köztünk szó :)
babszi
 
 


Sziasztok!

Köszi az érdeklődést,minden oké,Benike nagyon jól elvan még a pocakomban :)
Pénteken újra NST,ha addig nem történik semmi! Keddre vagyok kiírva ha addig nem szülök meg valószínű be kell feküdnöm és 2-3 nap múlva megindítják. De ez majd pénteken kiderűl és közbe hátha ki akar jönni Beni babám :)

Fitie,Babszi,Sonjus,Cirmi: hajrá :) Pusz :)

Fitie: Aranyos Pepe :)

Bné szilvi: Nagyon édes baba :)


Pusz mindenkinek!
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Babszi!
Nagyon örülök a jó eredményeknek :) drukkolok akkor most szombatra ;) aztán a továbbiakhoz szépen sorjában!

Tesztelés 11.22-én hétfőn reggel :)
Gyöngyöljünk :)

Ágnes, ha esetleg még aktuális a karácsonyi "megrendelésed" beszéljünk erről is, hogy időben legyünk! :)

Lojcika!
Drukk, hogy keddig megérkezzen Beni :)
sonjus
 
 


Sziasztok!
Mi jól vagyunk,bár sajnos október elején problémák adódtak,ami miatt 1 hetet kórházban töltöttünk. Sajnos korai jóslófájásaim voltak,nagyon erős kontrakciókkal,ami miatt be kellett mennünk a kórházba,ahol bent is fogtak,s egyből 4 liter infúziót lenyomattak,így sikerült megállítani a fenyegető koraszülést. Szóval volt izgalom rendesen.
Ráadásul,ha ez nem lenne elég,elküldtek Kistarcsáról,hogy szüljek máshol,mert itt túl rizikós vagyok és nem tudják vállalni az utógondozásomat. Mindezt a 31.héten közölte az osztályvezető főorvos. Az én dokim is teljesen kiakadt rajta,de sajnos a főnöke dönt. Arról persze,hogy hol fogok szülni,nem gondoskodtak,így mehettem érdeklődni mindenfelé,de egyedül csak az ÁEK-ba vettek át,így ott fogok szülni. Valószínűleg a 36.héten befektetnek és nagyon remélem,hogy Lócika Karácsonykor úgy dönt,hogy kibújna a pocakból.
Velünk röviden ennyi történt mostanában.
Mondták a diabetológián,hogy már illene híznom egy kicsit,hiszen még mindig -20 kg-nál tartok,de volt miből lemenjen ez a 20 kg.
puszi Mindenkinek
bné_szilvi
 
 


Babszi!
Ezek fantasztikusan jó fejlemények!!! Nagyon drukkolok!!! :D

Lojcika!
Hú, neked már csak napok vannak hátra, s kezedben tarthatod Benikét! :D Drukkolok, hogy babóca még a külső beavatkozás előtt megszülessen! 8)

Szilvi!
Örülök, hogy jól vagytok - bár sajnálom, hogy ilyen izgalmas októberetek volt. De a lényeg, hogy a veszély elmúlt!
Hihetetlen, hogy elküldtek máshová szülni, főleg, hogy nem is segítettek, hogy hol érdeklődj!!! :? Örülök, hogy az ÁEK-ban vállaltak. Drukkolok nagyon, hogy a továbbiakban minden rendben menjen, és a szülés is majd problémamentes legyen!!!
A -20kg pedig csodálatos!!! Gratulálok hozzá! :D

Sonjus, Cirmi, Fitie!
Nagyon drukkolok nektek!!! :wink:

Mindenkit puszilok!

Kép
hbzs
 
 


Hű Szilvi ez nem semmi :shock:
Remélem most már minden ok lesz és tényleg karácsonyra együtt lehettek :)

Hbzs!
Köszi a drukkot, veletek mizujs?
sonjus
 
 


Szilvi, ez nem semmi. Én is felháborítónak tartom ezt a kiszolgáltatottságot! A dokid ottani orvos?? Remélem nem "tömtétek" pénzzel...
babszi
 
 


Sziasztok!

Igen,a dokim egyébként is ott dolgozik,ott főorvos.
Egyébként nem lenne indokolt,hogy elküldjenek,mert nálam sokkal rizikósabbak is szülnek ott. Ezért nem értette a dokim sem,pláne,hogy odajött volna a diabetológusom is a szülésre,hogy az állítólag rizikót ezzel is csökkentsük. Csak azt nem értem,hogy akkor ugyanaz az oszt.vez.főorvos,aki most nem engedélyezte a szülést,hogy engedhette meg,hogy ugyanott mélyaltatásban 2 órán keresztül tartó műtétet februárban elvégezhessenek. (PCOS miatti ovarium drilling,hysteroscopia,stb.)-mert ahhoz is az ő engedélye kellett.Na ezt rakja össze valaki,ha tudja...
A dokim próbálta kiharcolni,hogy maradhassak,de ez a szemétláda nem engedte.
Hát,ez van.
Nekem,ami kiverte a biztosítékot igazán,hogy megkérdeztem,mi van,ha beindul a szülés előbb???
A válasz a következő volt: ha 34.hét előtt indulna meg,úgysem oda visznek,ha a 36.hét után,akkor nem tudják. Ez csak azért érdekes,mert ez egy kiemelt,megyei kórház,ahová egyébként területileg is tartozom,tehát nem utasíthatnak el.
Érdekes szitu.
bné_szilvi
 
 


Szilvi: Ezen én kiakadtam szó szerint!!! Ha a mi kórházunk ezt mondta volna nekem nagyon meszeire (nekem messzi van) kellett volna menni szülni!
Nem gondoltam volna hogy létezik ilyen h egy kórház elutasít!!!!
Keméyn dolgok ezek :?
lojcika
Nagyvenyim
 
 


sziasztok, bocsánat, hogy betolakodok, csak én is:-) ismerem Babszit a méhenkivüli topicból, és nagyon szoritok neki ( is)!!!!!!

Babszi Gratulálok a sok kis petikédhez:-)nagyon sok sikert kivánok a továbbiakban!!!!!!!
Sok puszi :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Sziasztok!

Babszi ezek nagyon jó hírek! Drukkolok, hogy ma is ilyen jókat kapjál, mikor telefonálsz.

Szilvi hihetetlen, hogy ezt megtehetik, csak így elküldenek, és még csak nem is ajánlanak mást...

Lojcika drukkolok, hogy ne kelljen megindítani, bár ha ilyen jól érzi magát Beni odabenn... :)
2cirmi2
Budapest
 
 


Sziasztok!

Babszi, nagyon-nagyon örülök!!!Látod, amit írtam, hogy a nehéz kezdet után...tutira sikerül, főleg, hogy még a Párod is "kitett Magáért"(ill. a kis hadserege).
Sonjus, ígérem konkretizálok napokon belül. De a 3 kiscsaj-lánc, meg a hat garnitúra tuti.Árakról még nem értekeztünk.Mikr tesztelsz? Már nagyon izgulok...
Lojcika! Most megint okoskodni fogok....nem indokolt a szülés várható napján befeküdni. Ha otthon aktívkodsz nagyobb eséllyel megindul spontán és hidd el az nagyságrendekkel kellemesebb. egyébként a bébi tudja mikor kell kibújni.
Szilvi ez nem semmi....újabb adalék a magyar egészségügyről....amúgy én mondtam volna a Főorvosnak, hogy kezem-lábam lesz@rnám, ha nem mernék egy ilyet bevállalni.Ne izgulj, sok olyat láttam, hogy fenyegető koraszülés után túl is hordták akár a babát.

Mindenkinek mindenhez sok sikert...
ágnes13
 
 


Húúú lányok, szívem csordultig van most - mennyien drukkoltok nekem, és még ide is bejelentkeztek miattam, hát ez csodálatos... kicsit meg is könnyeztem. Nagyon köszönöm mindenkinek!

Kép
babszi
 
 


Ágnes!
Teszt hétfőn reggel :)
Nem akartalak sürgetni csak totál kifogytam gyöngyileg és együtt szeretném megrendelni Babsziéval a hozzávalókat.
Raktam még fel képeket :)

Kata!
Gyűrűdet holnap felrakom, megnézheted aztán döntesz :)
sonjus
 
 


Sonjus!
Köszi az érdeklődést! :D Múlt héten voltam az intézetben; a bal oldali reziduális tüszőm még mindig ott van (most 33 mm-es, míg előző hónapban 30 volt - de ez a különbség nem nagyon lényeges, főleg, hogy nem ugyanazon a ciklusnapon lett nézve), de jobb oldalamon is van 2 db 20, illetve 22 mm-es tüsző. Ez utóbbi akár még jó is lehet, ha van bennük petesejt, de Tanár Úr szerint ez akkor is valami peteérési gondot jelent, mert 9. ciklusnapon nem kellene ekkoráknak lenniük... :? Most várunk (s én nagyon bizakodok :D ), s következő ciklus 2. napján ismét szeretne UH-n látni Tanár Úr...
Közben most hétfőn találkoztunk a TEGYESZ pszichológusával is. Egy kicsit tartottam tőle, mert eddig még nem beszéltem pszichológussal, nem tudtam "hogyan kell viselkedni" :lol: , s kinézetre elég morci és szigorú is volt a nő, de végülis jól elbeszélgettünk. 8) Ő beszéltetett minket a gyerekkorunkról, szülők, testvérek, barátok stb., s néha kérdezett valamit, s a lényeg, hogy a végén azt mondta, hogy nem kell többet találkoznunk! :lol: (Elvileg 1-4 beszélgetésre kell számítani a pszichológusnál.)
Most azt várjuk, hogy a családgondozó is jelentkezzen, hogy mikor jön hozzánk családlátogatásra, illetve várjuk, hogy hívjanak, mikor mehetünk a tanfolyamra.
S persze várjuk a spontán babát!!! :D

Kép
hbzs
 
 


Sonjus:
Lehet én már nem tudom meg a hétfői teszted eredményét csak késöbb!!! Nem baj továbbra is szorítok!!!

Hbzs:
Hajrá spontán baba :)))

Ágnes:
Nem vettem még mindig okoskodásnak! De ha a doki beparancsol a kórházba nem tudok mit tenni! Örülök hogy eddig is ithhon maradhattam,mert már 1,5 hete bennt lennék....


Puszka
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Hbzs!
Érdekes tüszőid vannak, de gondolom a korábbi spontán baba nagy lendületet adott. Milyen rendes Forgács doki, hogy így nyomon követ és folyamatosan látni akar. Vagy ezekért a találkozásokért pénz is kér? Vagy most hogy van ez? Bocsi, ha indiszkrét vagyok, nem kell ám feltétlen megosztani velem mindent!!!! :)
Érdekesek ezek a pszihomókusok :) Jó lenne belelátni a fejükbe, hogy mit is találnak ki rólunk a beszélgetések közben, bár rólatok csak jókat gondolhat, ha többet nem is kell menni :) A családgondozó környezettanulmányra megy? Ez is milyen!? Úgyis mindenki puccba vágja a lakást előtte nem? Vagy nem? :) Annyira izgalmas ez az örökbebaba várakozás is. Szerinted lehet, hogy nem kell 3 évet várnotok? Miről szól egy ilyen tanfolyam? Bocsi, ha már írtad korábban, de milyen korú babát vállalnátok?

Én még mindig elég durván kóválygok az utro használat után 2 órával :(
sonjus
 
 


Most konkrétan úgy érzem mindjárt elájulok :?
sonjus
 
 


Sonjus!
Sajnálom nagyon, hogy ennyire megvisel az Utro. :(
Az UH-imon továbbra sem esik szó pénzről, ahogy eddig sem. Ugyanúgy délelőtt megyek, mint mindig is, s legutóbb nem is Tanár Úr csinálta, hanem Sipos doki, de ő csak kinyomtatta a képeket a tüszőkről, s átadta Tanár Úrnak, hogy ő döntse el, mi legyen.
A TEGYESZ-es környezettanulmányról és a tanfolyamról majd leginkább azután fogok tudni írni, miután már megvoltak. Az biztos, hogy a családgondozó nem azt nézi, hogy milyen rend és tisztaság van otthon, hanem hogy milyen körülmények között lakunk. Gondolom pl. azt, hogy hány szobánk van, milyen elosztásban, hányan lakunk benne, összkomfortos-e a lakás stb. stb.
Mi azt jelöltük be, hogy 0-3 éves gyerekeket szeretnénk, testvéreket is. Remélem nagyon, hogy nem kell 3 évet várnunk, de ezt senki sem tudja előre megmondani. A tanfolyamon állítólag azzal kezdenek, hogy elmondják, hogy tudják mennyi fájdalmon, nehézségen mentünk már keresztül, de egyet igérhetnek: ennek az útnak a végén biztosan lesz gyermekünk! :D Egyébként ez egy nagyon sokrétű, izgalmas tanfolyam lesz (ha jól emlékszem, 30 órás) - nagyon várom. Ezt nem csak a TEGYESZ-nél lehet elvégezni, hanem az Ágacska Alapítványnál is, s utóbbi oldalán rajta is van, hogy mi mindenről lesz szó. Ezen a linken olvasható:
http://www.agacska.hu/tanfolyamok-kepze ... tanfolyam/

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok

Ha valakinek megmaradt MENOPUR átvenném !
Köszönöm
boci35
 
 


Sziasztok!

Babszi,
mi volt ma a telefonban? Nagyon drukkolok :wink:

Szilvi,
nagyon ledöbbentem ezen, hogy nem hagyják hogy ott szüljél. :roll:

Sonjus,
köszi, meg fogom nézni, de szerintem így látatlanban is tuti kelleni fog :wink:
Ha nem bírod az utrót, akkor próbálj meg aludni a használat után. Én a reggelit is mindig úgy használtam, hogy olyan 5-6 körül feltettem, és még tudtam vele aludni.A deles az már macerásabb :?

Hbzs,
de jó hogy nem is kell már találkoznotok a pszichológussal, gondolom akkor nagyon jó benyomást tettetek rá :lol:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Babszi ezek nagyon jó hírek! Drukkolok, hogy ma is ilyen jókat kapjál, mikor telefonálsz.

Szilvi hihetetlen, hogy ezt megtehetik, csak így elküldenek, és még csak nem is ajánlanak mást...

Lojcika drukkolok, hogy ne kelljen megindítani, bár ha ilyen jól érzi magát Beni odabenn... :)
2cirmi2
Budapest
 
 


Na ezt vajon hogy csináltam? :oops: Valamiért elküldte a reggeli hsz-t mégegyszer... Bocsi :D

Babszi remélem jó hírekkel jössz!

Sonjus, az Utrotól én is szédülök időnként, de leginkább délután szokott előfordulni, és főleg mikor evés előtt veszem be, ha evés után akkor semmi bajom általában. Úgyhogy ha tudom, így csinálom. De ha rámjön a szédülés, le is kell feküdnöm, még jó, hogy itthon vagyok.

Szép estét mindenkinek!
2cirmi2
Budapest
 
 


Sziasztok!

Ma párom telefonált érdeklődni (szerintetek nagyon gáz, hogy nem én? de órám volt a kicsikkel, és páromat ahogy tudtam hívtam...), és azt mondták, hogy 5ből sima randival 5 szép lett. A 6. éretlennek bizonyult. Nagyon tetszettek az eredményeink, hogy sima randival mindenki fejlődésnek indult, szóval hátha lesz fagyisunk is :)
babszi
 
 


Babszi! Szuper eredmény! Drukkolok a továbbiakhoz is!

Szerintem egyáltalán nem gáz, hogy a férjed telefonált. Az első konzíliumra a férjem kért időpontot, semmi kivetnivalót nem látok ebben. Végülis Ő legalább annyira "érdekelt a dologban", mint Te. :)
2cirmi2
Budapest
 
 


Babszi,
:lol: :lol: :lol: jajj de örülök :lol: Szerintem sem gáz, hogy nem te telefonáltál, tényleg mindketten ugyanannyira érdekeltek vagytok :lol: Mi lesz, beülti után otthon maradsz?

Cirmi,
neked mikor is kell tesztelned? Majd csütörtökön, vagy mikor? Olyan jó hogy most ennyien akcióztok, mindig van kiért izgulni :lol:

i.kata
 
 


Babszi!
Csudijó híreket hoztál :) Nagyon örülök, és drukkkkkolok is!!!

Utro után a melóhelyen nem nagyon tudok lepihenni, de a székemben hátradőlve hősiesen kivárom a rosszullét végét :)

Kata!
A gyűrűről van több kép is az oldalon, de rakok egyet ide is :)
elneveztem Katának ;)
Kép
sonjus
 
 


Sonjus, milyen oldalon van több kép is??? Én is akarom az oldalt :)

Nagyon köszi a drukkokat! Nagyon bizakodóak vagyunk most, hogy a rossz kezdet után még talán fagyi-babánk is lesz, és akkor ha mégsem sikerülne az A terv, akkor is lesz B tervünk januárra (Katával :)) De jó lenne! :)
Éjszaka nem voltam jól - kis hasmenés, hascsikarás. Fájdogál a pocak, remélem elmúlik majd. Biztosan mert jól meg lett bolygatva minden lent :o

Lojci, és mindenki, aki babás, babás lesz vagy csak velünk van - ne haragudjatok, ha nem emelek ki mindig mindenkit a hozzászólásokban, de szoktam olvasni a hozzászólásokat, és mindenkinek tiszta szívből mindig nagyon drukkolok. És nagyon háláls vagyok, amikor olvasom, hogy ti is gondoltok rám :)

Bocsi a szentimentális sorokért, hatnak a gyógyszerek (is) :)
babszi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?