Új privát üzeneted érkezett!

Kingóca,
nem győzöm hangsúlyozni, hogy a pocakomat körülöleli egy min. 5 cm-e hájréteg :lol: tehát itt nem a gyerek a nagy, hanem a disznó anyja...:)

GYanús vagy nekem, mondom, hogy közeledik a 21.-e :wink: :wink:

Az a pudingos verzió na az is tuti! az iszonyat finom! Tyűűűűűűűűűű,de ennék! De nem fogok.

A disznóvágásos melóval meg most már aztán tessék vigyázni!
Vendég
 


Csajok, de jó hogy vagytok most itt! Néha szétszéledünk.

KInga! Nekem van mocsári hibiszkusz magom. Gyönyörű növény! Van zebra és pampa füvem. Kakkukfű, és különböző sziklakerti növény amit írtani kell. Szívesen küldök!

Niki! Kérek majorannát is. Ja és rengeteg leander magom is van.

Letti! Hagyd már azt a zsírpárnát, tökre látni hogy nagy a poci. Jó kis Zsófi kuckó. Mondtam én hogy jó a diéta. Én azóta nem éhezem, mert mindig enni kell. A lényeg hogy a vércukor szint ne nagyon ingadozzon. Ja és még mindig fogyok, de már nem hiszem a mérlegnek, mindig kérdezgetem a családot, hogy jó e a mérleg. Szerintem kizárt.

Puszi nektek, majd este még jövök!

Nálunk husileves és brassói az ebéd. :oops: :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Hello Ana,

A brassói egy jó ötlet! Apa úgyis múlt héten akart, de nem kapott...most akkor megkapja :)
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Kinga, én már annyira rég voltam disznóvágáson, pedig tökre jók szoktak lenni és nálunk olyankor mindig együtt volt a család!
De most már senki nem nevel disznót! :(

Gondolom azért a főzés sem olyan egyszerű a nagy pocaktól,mivel messzebb van a tűzhely!? :roll:

Letti, már megint az a zsírpárna! :?
Annyira formás pocid van és a hájacska nem is látszik!
Igazi kismami vagy! :D

Ana, okés. Ami a steviát illeti,lehet hogy ki kellett volna már szednem korában,mert úgy néz ki kifagyott.De úgy látom, mintha lenne magja.
Ma felszedem és megnézem megmarad-e!

Te hova viszed ilyenkor a leandereket? Én a tavasszal kaptam és behoztam most a nappaliba,de nagyon sárgul és hullik a levele.
Mi lehet a baja? Mert nekem még ilyen virágom nem volt.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

A nappali nagyon meleg neki!
Hozzánk jöhetsz disznót vágni,én rohadtul utálom! Főlega szagokat, terhességtől függetlenül is!

Ana

Küldhetsz mindent,csak írjál hozzá használati utasítást,hogy hol szeret és mit kell vele kezdeni! A pampafű egyedüli ismerősöm,a többiket nem ismerem még! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki!Igaza van Kingának, melege van ott. Elég neki egy pince vagy ilyesmi. Ahol nincs meleg.

KInga! Ok, tavasszal lehet szétszedni, akkor postázok.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Ana, olvastam a dokis-ir-es hozzászólásod. Nekem az a véleményem, hogy arra hallgass, akiben megbízol és egyben orvos is :) Én véleményem, hogy nézess tesztoszteront, az IR betesz a hormonoknak és ha sok a tesztód, akkor nem nem tud megtapadni a baba. A gyógyszer helyreteszi, nomeg a fogyás. Elmondásod szerint nem vagy túlsúlyos, úgyhogy max. legalább megerősíti a vérvétel, hogy ezzel nincs gond. Ha magas lenne, akkor szedd tovább a gyógyszert. Persze nincs orvosi diplomám, ez tényleg csak az én véleményem. Nekem pl. magas a tesztoszteronom (szabad tesztoszteron), amióta szedem a gyógyszert, azóta megállt a hajhullásom, szóval javult az eredmény, de még mindig a refi tartomány felett volt legutóbb, ahogy a tsh-m is 2.96. Doki szerint, amíg ez nem jön helyre, addig ne is próbálkozzunk babával. Ezt nekem mondta, az én eredményeim alapján, úgyhogy bízd magad az orvosodra, valakiben csak meg kell bízni.

Leti, jó nagy a pocakod :) Én amondó vagyok, hogy simán diétázz, aztán szülés után lehet már tornázni is rendesen. Már nem sok van hátra úgy sem ::):)

Kinga, nem is értem, hogy mit várnának tőled egy disznóvágáson?! Még jó, hogy nem segítesz! Kitartás, minnyá baba :)

Babagoa, jobbulást kislányodnak! Úgy látszik, most ilyen hülye járvány van.

Chris, igen, bicajozok, nagyon jól érzem magam tőle. Nagyon örülök, hogy megvan a gyönyörű pici fiad!

Niki, csak így tovább az edzéssel, kitartó vagy! Le a kalappal!
Gratulálok párod új munkahelyéhez. Nemhiába drukkoltunk. Remélem, hogy a baba is ilyen hamar összejön! +++++++++++

Csillag, bízom benne, hogy minél hamarabb kijössz a gödörből, nincs más választás! Mindig lesz valahogy és most már valami jó is kell, hogy történjen veletek! A két kisfiadból meríts erőt! Tudom, ez csöpögős, de nézz körül, nagyon szerencsés vagy, hogy van két gyereked, van fedél a fejetek felett és nem kell éheznetek. Én mindig erre gondolok, mikor rámjön a depi!

Nálunk du. Forma 1 a program, de csak itthon a tv előtt. Én imádom!
Sok puszi nektek!

maccs01
 
 


Sziasztok!

Nem csináltam tegnap semmit! Nem is tudtam volna. Délután meg megint rámjött a hasfájás. Lefeküdtem,de nem szűnt semmit! Csak a zuhany alatt volt jobb,utána nem. Elaludni se tudtam,mert vagy pisilni kellett,vagy arra keltem,hogy fáj! Nem volt közte szünet,egyenletesen fájt,de ennyire még soha! Éjjel is!
Most jobb,de délutánra biztos megint kezdődik.
Mi a fene ez? A jóslófájásnál is van szünet nem? Vagy lehet attól,hogy fordul be a baba? Na de napok óta?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga
Fordul be a baba? Faros? Valamit elmulasztottam?
Azért kb. látni, hogy forog..., de ilyenkor már nem igazán tud általában.

Jóslók közt úgy tudom, hogy szokott lenni szünet. Nekem nem voltak ilyen fájdalmaim, fogalmam sincs. Szerintem hétfőn menj be egy uh-ra, nst-re! Ilyenkor már bármi gebaszt érzel, inkább menj be, mint ne menj és kéne! Feszül is a hasad?

maccs01
 
 


Majd felhívom a szülésznőt!

Olyan érzés,mint ha a hasam legalján, a méhemnél lenne egy adag tégla és az húz lefelé! Szabályosan nehéz!

Nem faros,csak kicsit még keresztben volt!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Csatlakozom Maccshoz, mindenképpen szólj valakinek. Ilyenkor már minden gáz. Nekem sem volt jósló, így én sem tudom milyen.

Maccs! Köszi a hozzászólást. A tesztot nézték, igaz nincs úgy odaírva mint a tiedhez hogy szabad, de azt mondták hogy ezt szokták nézni, és nincs vele gond, még csak határértéken sincs. Egyébként nem hullik a hajam, nem szőrösödöm, nincsenek ragyáim. A tsm 0,9 volt szeptben augban 0,88. Tehát tökéletes. Most csak egy tsh, ft4 és kortizol beutalót adott. A kortizolt azért, mert nem értékelte a labor, hanem az eltűnt tsh értéket írták a helyére. Jó mi? Most a 173 cm-hez, 66kg-ot, mutat a saját mérlegem, ehhez hozzá szoktam adni+2 -t mert így hihetőbb. De láttál már képet rólam nem? Tényleg nincs túlsúlyom, és soha nem is volt, legfeljebb én hisztiztem. Egyébként a progitól kezdve minden hormont megnéztek és minden teljesen rendben van. :lol: :lol: Annak ellenére hogy az Ir magasabb. Tehát rám nemigaz hogy összekuszálja a hormonokat. Amióta diétázom, azóta 72-66ot mutat a mérleg. Ja, és én is érzem hogy semmi bajom.

Az iwiwen még nem vagy ismerős vegyél fel és láthatod a képeim. Püben írom az elérhetőséget.

Kép

Kép
anabana
 
 


Beszéltem a szülésznővel! Ezek jóslófájások,tehát a kisfiam már készülődik kifelé! Ilyen lepénynél nem furcsa szerinte! Úgyhogy hamarosan találkozunk a szülőszobán is! Kedden megyek NST-re,talán néznek majd egy áramlást is,de az nem biztos!
Jól gondoltam,de azért jobb a biztonság! Mondta,hogy zuhanyozzak le akár többször is,mert az lazít,ne lépcsőzzek és ne nagyon sétálgassak,sok pihi!
Hát nincs is kedven kalandozni! :)
Anyukám is csak lesett,mert neki mindkétszer elfolyt a magzatvíz,aztán csókolom,tesómnál még fájása sem volt,csak nálam!
Apuka tiszta izgatott,de a bátyám még rajta is túltesz! Jobban várja,mint ha a sajátja jönne!

Kép
Kép
k_inga
 
 


kinga

nekem sajnos nincs stivia nővényem,úgy szoktam venni csomagban.
tök izgi ha már van josló :) kórházi csomi egyben van már?

Letti

szép Zsófi pocak :)

niki

nem nehezebb nagy pocakkal sem főzni,csak vigyázni kell nehogy megégetsd mert fel sem tűnik h a pocak jobban odaér az edényhez pl :D :D

különben büszke vagyok rád,nagyon ügyes vagy a fogyiban,elszánt és kitartó,szupi :)

KépKép
bettike83
 
 


Betti

A csomag már a 34.héten készen volt,akkor mondta a doki,hogy vacak a lepény,rakjam össze a csomagot!

Te hogy állsz? Mikor pakolsz?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Hát micsoda történések vannak itten kéremszépen! Kinga, úgy
izgulok! Holnap aztán várjuk a híreket!
Fogadd meg a szülésznő tanácsát, irgumburgum!

A fene egye meg ezt a világot! A Mamám diós - almáspitét sütött! Hát most nem bírtam ellenállni! A francba!
Még kell főznöm 1-2 napra előre...a takarítás már megint elmaradt...

Most már nemcsak zsibbad a kezem, hanem a csuklóízületem is tropára ment, fogalmam sincs, mitől. Ja és tegnap a jobb bokám és csak az duplájára dagadt, olyan volt, mint egy elefánt lába. Q...ra örültem, azóta majdnem folyamatosan polcolom, most nem dagat fel, icipici ödéma van csak rajta.
Vendég
 


Letti

Kedden megyek NST-re,nem holnap!
Az tuti,tiszta selejtes vagy! A bokám nekem is fáj! De a terheléstől!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Ana, köszönöm a privit, nagyon hamar megnyitottam, nemrég meg is néztem, nagyon szépek vagytok! Szerintem jók a "paramétereid" :) (testsúly-testmagasság), de a doki az übermájer 8) Lehet, hogy csak kis türelemre van szükséged, kis nyugira, és meglesz a baba hipp-hopp!

Kinga, ha így megy tovább, szerdán a kórházi menzát fogod élvezni, nem a habzsidőzsit anyudnál :wink:

Leti, fehérjét vizeletben néztek mostanában? Vérnyomásod miként van? Sósat semmiképp se egyél!

maccs01
 
 


Maccs! És nem akarsz az iwiwen ismerős lenni. A többiek már azok.
Aranyos vagy, nem a dicséret miatt akartam hogy megnézd,bár jól esik, hanem csak azt akartam lásd az alkatom. Úgy gondolod a doki gyagya.? Melyik az endos vagy a nődoki?

Hát nyugi jó lenne, munkamentes nyugi. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Kép

Ezt találtam nektek Kinga és Betti! Tök jó dekoráció a fiús szobába.

Kép

Kép
anabana
 
 


Hú de szétszéledtünk.!!!!!!!!
Kinga! szülsz, vagy hol vagy?



szépen elbeszélgetek magammal

Kép

Kép
anabana
 
 


Hello Ana!

Na kicsit jövök én is.

Gyanús ez a Kingóca nekem is!

Maccs, a fehérjét múlt kedden nézték utoljára, a vérnyomásom 120/80, néha-néha 130/80. Aznap 137/85 volt. Nekem is mondta a doki, hogy akkor van gond, ha felmegy a vérnyomi és fehérje lesz a vizeletben. Szorítok neki, hogy ne legyen... :?

Gyerekek, itt olyan gyönyörű idő van: kb. 20 fok! Vagy több!

Ana, jól néz ki az a dekoráció! Én is egyre többet gondolkodom rajta, hogy valami kellene...
de én nem vagyok ilyen ezermester, mint ti.
Vendég
 


Kis kíváncsiak!

Nam szülök még! A hétvégére tervezem! :D

Nem akarok már barkácsolni! De ha van kedved elküldheted nekem! Lagalább valami sablonja van? De készen is elfogadom ám,nem vagyok finnyás! :P :lol:

Letti
Én a dekort a fakopancs.hu-n rendeltem! Tök olcsó, egy csomag olyan fadekor 300 ft,abból raltam fel 2,5 csomagot,meg egy nagy lepkét, az 620 volt! És azt rakhatod csillárra is,mert szétnyílik! Majd én is felfüggesztem,ha megjön az újabb adag rendelésem,csak adig se legyen üres a fal! Tök jó dolgok vannak! Kukkatsd meg,ezekhez aztán semmi kézügyesség nem kell! Ragsztós a hátuljuk! :D

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, jártam az oldalon, épp egy kicsit csak, de ez több időt igényel...tényleg nagyon jó cuccok vannak...újabb költési lehetőség :?

A hétvégén szülsz? Jól van, akkor majd írj, milyen volt!

Az jutott eszembe, hogy a Mares még nem is írta le a szülés sztoriját!
Hallod, Mares? Légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Csillag, kerülj elő! Nem szabad ilyen sokat depizni! Gyere, sírd ki magad nyugodtan, csak gyere már!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hát költeni éppen lehet,de legalább nem kell babrikolni és nem egy drága hely!

Csillag

Lettinek igaza van! Gyere már elő,mert megkereslek és szétrúgom a sejhajod! de komolyan! :!:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hellóbelló!!!

Kinga, hétvégén??? Úgy legyen, ha úgy szeretnéd!

Maccs, reméljük, úgy legyen ahogy mondod! És már csak 5 nap választ el attól, hogy 28napos ciklusom is legyen.

Bettike, köszönöm. Neked is szívesen küldöm majd steviát, ha szeretnéd!

Ana, szép dekoráció!Te hogy álsz a ciklussal??? Mikor kellene nem jönnie!!?? :wink:

Csillag, egyetértem Lettivel én is!Gyere, ha csak panaszkodni, de akkor is, tudod mi meghallgatunk.

Most hallottam a tv-be, hogy elítélték azt a párt, akik megölték a csecsemőjüket. Ezen annyira fel tudom magam húzni.
Egyeseknek megadatik és képesek eldobni, más meg évekig szenved, hogy lehessen. :evil: :evil: :evil:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki! Én vas. de inkább hétfőre nem várom. Akkor 22.-e a párom sokadik szülinapija. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szorítsatok, hogy a piri nevű mikulás az idén már elkerüljön. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, természetes, hogy nem várjuk! És ezzerrel szorítunk a szülinapi ajándékhoz. :D :D +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Te Ana!

Fogjunk össze! Én szülök és elküldöm neked a gólyámat,úgyis fiús gólyám van! Jó??? :wink: :D
Az időpont is jó lenne!


Niki

Igazad van! Meg is érdemlik mindketten! Szemét vagyok,de én meg is kínoznám az ilyet! Valahogy nem érzek irántuk semmi szánalmat! Pedig a pszichotanár elemezte nekünk,hogy ilyenkor mi fut át az ilyen szülő agyán és,hogy utána milyen rossz neki ráébredni a tettére és feldolgozni! Na mi ezzel nem értettünk egyet,mire jól lenyomta a bandát! Akkor is ez a véleményem! Semmi joga sincs senkinek elvenni a saját gyereke életét,mert egy kisember is ember és joga van az élethez! Adja be valahová vagy tegye inkubátorba!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Maccs
Milyen pihenőszéketek volt? Nem dobnád fel megint a képét? Mit csinált? Mert Benmő is azt kap anyuéktól karácsonyra

Kép
Kép
k_inga
 
 


KINGA !

Ennél a cégnél vannak jó székek és nagyon jó áron. DE
Én biztos hogy elektromos hintát vennék. Szerintem nagyon szuper találmány, elringatja helyetted a bébit. Igaz drágább, de a pihiszéket sem tudod tovább használni.

Van egy másik szék, nekem az jobban tetszik, egy szürke csak nagy kép és itt a munkahelyemen nem tudom kicsinyíteni. Nézd végi a honlapot.

Kép

Bippa Kft.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára anabana 2010.11.16 08:09-kor.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm a hiányolást. Az egy dolog, hogy szar lelkiállapotban tengetem napjaimat, néha jobb a kedvem, de néha tiszta ideggörcs vagyok, de azért az is van, hogy mostanában ide is rohangásztam, meg oda is, mindig van valami, szóval bocsi, hogy nem jöttem, de nem is nagyon tudtam, mit írjak. Néha el vagyok kenődve, és ingadozó a hangulatom. Az meg nem hinném, hogy hiányzik nektek, meg egy rakat panaszáradat sem. 8)
De most aztán megkapjátok :twisted:

Ha esetleg érdekel valakit, leírom, hogy az egyik sokkon már túl vagyok, miszerint az OTP-nél megszűntették a C-hitelt, ezáltal fel kellett vennem személyi hitelt náluk, hogy visszafizessem a tartozásomat. Bemegyek a bankba, egy rohadt szék nincs, mert állópulthoz hívtak, így mire végeztem, annyira fájt a derekam, azt hittem, kettétörök. Sosem bírtam sokáig egyhelyben ácsorogni.
De ez még semmi, mert agyon bonyolították az egészet, nem kaptam annyit, amennyit szerettem volna összeget, hanem 50 ezerrel többet kellett igényelnem, különben nem kapom meg a hitelt. Valamint 12000 Ft-ba került a hiteligénylés, miközben ők szűntették meg a C-t. Szóval nagyon szemétládák.

A munkahelyemre elméletileg csütörtökön megyek be, remélem, benn lesz a főnökasszony. Már nem is tudom, mit csináljak, csak egyszerűen esz az ideg nap mint nap. Aztán mehetek a munkaügyi kp-ba, onnan meg majd kiküldözgetnek mhelyekre, de ezért nekem be kell ruházni persze BKV jegyekre, nanáhogy. Hogy addig hol hagyom szegény kisfiamat? Passz. Gondolom a nagyszerű anyósékra.

Tegnap benn voltam a suliban, mert az első óra nyílt óra volt, megnézhették a szülők, hogy mit tudnak már a csimoták. Döbbenet, hogy jó pár gyerek folyamatosan tud már olvasni, és vannak, akik még csak most tanulnak, jó nagy különbségek vannak így. Szegény kicsikémet tegnap is jól meghajtottam itthon is, nem jó, hogy ennyire le van maradva az olvasással. :roll:
Délután, mikor a lecót írtuk, már nagyon fájlalta a kis kezét, ilyenkor mit tegyek? Hát segítettem neki írni. :?

Szóval délelőtt hazaértem, csináltam ezt-azt, aztán mehettem vissza Endivel a suliba Sziliért, akinek korrepetáláson ott kellett maradnia, így 5 órája volt. Rohanunk a buszmegállóhoz, nem hiszitek el, de 2 buszjárat is kimaradt, gondolhatjátok, mennyire kivoltam. Szili meg már ott várt a suli aulájában, és biztosan elkettyent a kincsem, hogy nem megyünk érte. Bakker, végül rákényszerültem, szóltam apósnak, hogy menjünk már el autóval a gyerekért, itt állunk a megállóban, busz sehol. Ez kb. háromnegyed óra volt már, amit vártunk ott. Após beközölte, hogy szédül, és nem mert volán mögé ülni. Mondom akkor anyós, de azt mondta, hogy nem. Jó, mondom akkor megoldom én. Hű, de boldog voltam... elindultunk gyalog, de inkább rohanva, de tudni kell, hogy az utca úgy fel van túrva végig, por, mocsok, minden amit el lehet képzelni... szóval rohantunk szegény Endivel, aki már nyafogott, hogy éhes, szomjas és fáradt. Na az utca végére érve telcsizett anyósom, hogy mégis elmegy Sziliért, úgyhogy visszafordultunk a kicsivel. Brutális... okés, hogy ingyenes a buszjárat, na de mi értelme, ha nem jön időben? Más meg nem jár arra...áááááááá, hócipőm tele.

Szerdára megint benn kell maradnia Szilnek korrepetálásra az 5. órában, de mondtam neki, hogy most nem megyek majd érte, mert fél 3-tól meg logopédiája van, majd csak utána küldöm anyósomékat, ha hajlandóak menni érte. Hátam közepére sem kívánom, hogy ennyi segítségek kérjek tőlük, de van más választásom? Nem nagyon basszus.

Hát szóval tök gáz az élet, de még mindig a 2 kisfiam jelenti azt, amiért érdemes élni, meg azért vannak édes pillanatok is, bár sajna nekem mostanában kevés ilyen jut.
Ja, még az kimaradt a szórásból, hogy ki nem állhatom a szemüveget, de kénytelen vagyok azt hordani, mivel valamiért a szemem mostanában nem tolerálja a kontaktlencsét. Voltam abban a boltban, ahova szoktam járni, mert ingyenes a szemvizsi. Erre a miss picsa kijelentette, hogy mivel nem náluk vásárolom a lencsét, 3000 Ft-ba kerül a vizsgálat. Mondom nem érdekel, legyünk túl rajta. De ahogy az beszélt velem... mint egy hülyével, aki vmi baromi nagy bűnt követett el az emberiség ellen. Búúúúú, de ki nem állhatom az ilyen bigéket bakker.

Na mindegy, szóval tök jól elvagyok, mi? :lol: Bocsi a sok hablatyért, de ti akartátok :lol:

Más:

tudom, most itt sok-sok kismami van, és lassan további topicbabák megszületnek, de akinek kell esetleg LH és HCG teszt, vagy tud ismerőst, barátot, családtagot, akárkit, akit érdekel, az adja tovább, hogy most van itthon készleten, 75 Ft darabja a tesztcsíkoknak, írjatok privit, ha vkit érdekel, mert úgy gondoltam, csak most kari előtt segítenék azoknak, akiknek kell teszt, ugyanis amíg nem volt már itthon teszt, sokan keresték rajtam :) !
Köszönöm

Niki, na ez az az igazságtalanság, amit írtál, melytől én is forrongok, miért van az, hogy annak adatik meg valami vagy valaki, aki nem akarja, és annak meg nem, aki évekig küzd érte. Erre mondják, hogy nincs igazság a Földön. Úgy látszik, az tényleg csak "odaát" van. :roll: Vagy nem :lol:

Kinga, nekünk ilyen volt a pihiszékünk:

Kép

Volt rajta egy játszóív is, ahol csörgő, meg babák lógicáltak le, hogy játszhasson velük, mondjuk Endi túlzottan nem szerette azokat, többnyire nem is tettem fel. Inkább velem szeretett kommunikálni a székből :lol: . A popsija alá pedig be volt szerelve popórezgető, azt eleinte nagyon csipázta :D De később már nem izgatta a dolog :lol:

Ana, drukkban a lelkem érted :wink:

Letti, sajna Szilivel én is olyan voltam, mint a puffancs, főleg az utsó hónapban, alig bírtam járni, és már ülni is, mert annyira dagadt volt pl. a lábam. Szörnyű. De amikor Endit vártam, a szülésznő megjegyezte, hogy nagyon sok a víz bennem. Én viszont nem érzetem tragikusnak, főleg, mert tudtam, milyen az, mikor tényleg vizes vagyok. Szilinél a szülés utáni 2. napon lohadt le a puffadás, a lábam már annyira zsibbadt, azt hittem, szétrobban. De nem :D

Na, most mennem kell, bocsi a többiektől, mindenkit pusszantok ám, akinek nem írtam külön, annak duplán jár :wink:

Pusz

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Szia Csillag! De örülök neked. Gyere nyugodtan és mesélj ilyen hosszan. Szeretjük! Köszi a lelki együttlétet. Rám fér,mert a bakancs kivan hogy nem akar összejönni.

Olvasás! ÉN azzal cseleztem ki a gyereket, hogy magnóra vettem. Visszahallgatta úgy hogy nézte a szöveget és ellenőrizte, aztán nem tetszett neki ahogy olvasott, felolvasta még egyszer, megint visszahallgatás. Így észre sem vette, játéknak tekintette, mégis 4-szer olvasta el a szöveget. :lol: :lol: :lol: Jó cselnek minősült.

Nagyon édes a bébid!! Rácsodálkoztam!

Kép

Kép
anabana
 
 


Helló!

Megyek NST-re,majd délután jövök!

Csillag

Akkor is örülünk neked! Zajos az élet felétek!

Maccs

Végül Fischer price lett,ami 18 kg-ig jó,olyan,mint Csillagéké,csak később hintázni is lehet benne,most meg rezeg és zenél! Barátnőmnek 9 kg-ig van,imádta,mert jó volt hasféjáskor!

na mentem! Pussz!

Kép
Kép
k_inga
 
 


megint megállt az élet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hol vagytok?????????????????

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

én itt vagyok a háttérben, csak MÁR MEGINT MEGBETEGEDTEM!!!!!!!!!!!!!! Én ezt már nem bírom! 2 hónap alatt negyedszer!
A homeopátia csúfondárosan leszerepelt! Kicsit elmulasztja, aztán megint előjön. Megyek is dokihoz 3 - ra.

Csillag! Végre előkerültél! Most már gyere rendszeresen, de ne úgy rendszeresen, hogy 1 hónapban 1x!!!!! Most már hidd el, jön a jó széria! Te szoktad idézni Brigitte Jones-t?

Kinga, várjuk az eredményt! Szerintem is fogjatok össze, Kinga és Ana! Kellene a kismama utánpótlás most már!
Vendég
 


Tényleg nagyon tetszett a Kinga ötlete és a megvalósítás mellett döntöttem. úgyhogy Kinga hétvégén szülni, bár én feláldoznám a lehetőséget és inkább Bence még nőjjön. Bízzuk ezt a sorsra. Bár én örülnék a Bence gólyájának. Majd elválik.

Letti! Én terhes nem vagyok, vagyis nem tudok róla, de megkívántam a mákos gubát. Tegnap meg muffint sütöttem, de még nem kóstoltam, ezt hoztam uzsira. A diéta miatt csak óvatosan eszem ilyet. Próbáltál már sütni muffint? Tényleg a "lusta nők sütije". Gyors és egyszerű! Sajnálom hogy beteg vagy, ilyenkor meg pláne. Szedjed az oscillococcinum vagy hogy a francba kell írni, a Dm ben is kapható. Nekünk bevált.

Csajok! Minden évben gyűjtöm a Rama vonalkódott, az idén kicseleztek, mert csak a karácsonyi csomagolású sárga vonalkód a jó. Ezért nekem még nincs meg 2.5kg és még nem tudom beküldeni, ha valakinek van légyszi küldje el!!!!! Nagyon örülnék neki! Megőrülök a receptkönyvért! :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, azt szedtem eddig is, de azóta jön vissza. Most kérek valami szedhető brutál cuccot a dokitól.

Igen, sütöttem régebben muffint...volt, hogy amikor fogyóztam, akkor teljes kiőrlésű lisztből és zabkorpából, édesítővel - na azt csak én ettem :)
Vendég
 


Már jöhetne Kinga a hírekkel!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Nem tudjuk, hányra ment... Nagyon izgi...

Mi lehet Chris-ékkel, nincs már rajta iwiw-en se...

Na meg a Mares-Gergő páros is hiányzik :)
Vendég
 


Majd ha megszületik a te Tündérkéd, akkor te sem jössz majd ennyit. Ezt már magamról tudom.

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, jó kis csel, nem mondom. Képzeld, ma megint olvastattam a szerencsétlen csimotámat, és a tegnapihoz képest nagyon jól ment. Tökre örülök, így most már olyan érzésem van, hogy csak cseszegetni kell kicsit, és menni fog neki az olvasás :D
Micsoda szenyó ez a Ramagyár :lol: , sajna ebben nem tudok segíteni, mert nem nagyon veszünk sütőrámát, inkább férjuram süt, ha rájön az ihlet és a vágy egy kis nyamihamira :lol: , mint pl. tegnap, fogta magát, és fahéjas-cukros almákat sütött, majd hozzádobott egy kis fagylaltot, és jól bekajoltak belőle Endivel :lol:

Letti, basszus, nekem is fájdogál a torkom, de nem minden nap, ez a fura, hanem biztos bújkál bennem valahol az a büdös dög vírus, vagy baci, vagy akármi. Ahelyett, hogy baba bújkálna a méhemben :lol: Van olyan, amikor már semmi sem használ, csak a komolyabb gyogyik. De mi bajod egyébként? Mert ha köhögéses szenyóság, akkor férjemnek csak a Stodal és Lándzsás útifű szirup együttese vált be, sem antibiotikum, sem köptető, sem semmi más trutymóság, amit vettem a gyógyszertárban, vagy felírtak a dokik. :roll:
Igen, én nagyon szeretem ezt a Bridgitte Jones filmet, kissé bolondos nőszemély, pont, mint én, és kövér, mint én (bár szerintem fenét sem volt kövér, bezzeg én... :roll: ), és Ő mondta, hogy szar után most már következnie kell valami nem szarnak is, persze lehet, nem pont így mondta, de a lényeg benne van. Na ezután csukták börtönbe 15-20 évre. :twisted: Igaz, utána mégis valahogy jól jött ki a dolgokból, és a vége happy end lett, természetesen. Bár csak az életben, főleg az enyémben is így lenne, hogy jól alakulnának most már a dolgaink!

Kinga, szerintem a Fisher Price termékek nagyon tutik, nekünk sok ilyen FP babajátékunk volt, szerettük mindegyiket, praktikusak, és tartósak. :wink: Sajnos szinte minden ilyesmit eladtam, amit azóta is bánok, és megfogadtam, hogy nem érdekel, ha a gyerkőcök nem játszanak vele, akkor sem adok el többet semmi játékot.

Azt egyébként nem meséltem, hogy volt ám pozitív terhességi tesztem, és éreztem is pár napig a babát (én mindig olyat érzek a méhemben terhesen, mintha valami kis gombóc lenne ott, ami nyom vagy mi), de aztán elkezdtem vérezgetni, és végül nega teszt után meg is jött a mensim. :cry: Nagyon el voltam kettyenve, de talán kicsit azóta jobb kedvem lett. Bár idegileg még mindig nem vagyok toppon, de igyekszem rendbetenni magamat.

Na puszó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára esthajnalcsillag 2010.11.16 16:19-kor.

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Halihó!

Kicsit sűrű lett a nap!
Nst jó,bár megint meg se mozdult! Felállítottak,járkáltam,aztán a doki rápillantott és már ki is rakott a rendelőből! SZTK!!!!
NA nem is érdekel,lényeg,hogy jó. Szülésznőm aranyos volt! Szeretne a hétvégén találkozni velünk,élesben! Mondtam neki,hogy ez csak Bencén múlik,én is addigra tervezem! Aggashztja a lepény! Azt mondja inkább jöjjön ki! De ez nem kívánságműsor!

Voltam a Tescoban,vettem karácsonyfaizzót,nehogy már ne legyen! :)
Tiszta karácsonyi lázam van! Mire odaérünk,meg nem lesz semmi hangulatom! Mindig ez van!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, örülök, hogy NST rendben, azért tényleg aggasztó ez a túlérett lepény dolog, de remélem, minden okés lesz babusoddal!
De jó neked, hogy karácsonyi lázban égsz, minden bizonnyal én is így lennék, de most annyira lekötnek a munkahelyi bizonytalan események, hogy lassan zabszem sem fér a hátsómba... hmmm, enyhén rettegésben élek emiatt. Pedig kár stresszelnem, tudom mi hogyan lesz, legalábbis szerintem, de mégis, olyan idegesítő a bizonytalanság. :?

Amúgy még nekem lesz egy Endi névnapozás, nem nagy, csak átadom szerintem apucival a kis gyurmaszettet a babónak, puszi, és ennyi. Aztán jön a mikulás, mi megyünk a Mikulásvonatra, rohadt drága egy családnak, de már megígértem a csimotának, hát muszáj volt. Remélem, legalább jól érezzük majd magunkat a programon! Meg azt is remélem, hogy idén is beöltözik apukám, meg talán férjem is Mikubának, az olyan mókás. Persze tudják a gyerekek, hogy kik bújtak piroskába :lol: , de én mindig azt mondom nekik, hogy áááá, ez nem a papa, csak a Mikulás mindig arra hasonlít, akit nagyon szeretünk :lol: Gyerkőc persze úgy néz rám, hogy á, ez csak át akar rázni, de azért próbálja elfogadni a hülyeségemet :D

Kép Kép[url=https://lilypie.com]Kép

"Boldogok az emberek, kiknek szívét öröm hatja át, mert az öröm Istentõl való" - részlet a Sissi c. filmbõl
esthajnalcsillag
 
 


Micsoda mozgalom van itt. Az ilyet már szeretem!Mennyi örömet okoztok nekem!

KInga! Veled minden rendben ez jó hír. Bár elég szűkszavúan nyilatkozol a vizsgálatról.

Csillag! Te is itt vagy újból.Örülök hogy jobban olvas a gyerek, hidd el nagyon sok macera kell hogy jól tanuljon. Ez elsősorban a te energiádat igényli. Mi nagyon sokat tanultunk. Hazajöttem melóból és ültem le tanulni. Néha a párom besegített a házimunkában amikor tudott. Nagy áldozat a szülőtől, de csak így halad a gyerek.

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Csillag, na ezt már szeretem! Tessék itt is marradni, itt megvígasztalunk! Újabb pozi teszt??? Akkor ha felkészül a méhed, biztos hamar össze fog jönni!
Nemcsak köhögök, hanem rohadtul fáj a légcsövem, a hgátam és taknyos vagyok. Mindkét köptetőt szedni fogom, amiket te is írtál, + Augmentin Duo-t kaptam.
Most végülis visszamész a régi helyedre dolgozni?

Kinga, ez nagyon jó lenne, elég közel van az időpont! és pont ezt is akartad! Meglátjuk, a Királyfi mit akar majd... :lol:

Ana, ha lesz ilyen Ramam, elküldöm neked! Madj megpróbálom begyűjteni a Mamitól is.

Csajok szorítsatok, Anyukámnál mindjárt kiderül, hogy van-e agydaganata is...akkor összeomlok! A bal lábát és kezét alig tudja mozgatni...remélem "csak" a csont - áttét miatt van. Most van kórházban, el se tudok menni, mert nehogy megint megfertőzzem. A k. életbe! Miért szopatja szegényt ennyire a sors?
Vendég
 


Csillag

Sajnálom a tesztet!
2005-ben apu is beöltözött Mikulásnak és mentünk a kislányhoz!
Olyan szerkót aggatott magára,míg mi nem voltunk otthon,hogy esküszöm ömlött a könnyem a röhögéstől! Megtalálta a villogó hóemberes sapkámat,anyu piros köntösét, a saját báránybéléses mellényét kifordította, vattaszakáll és egy orbitális munkavédelmi szemüveg,ami olyan koszos és karcos volt,hogy hegeszteni is lehetett volna benne!
Elváltoztatta a hangját, ő gyalog jött,mi előre mentünk kocsival,mondván a Papa(mert a gyerek így hívja és így tekint rá) dolgozik! A szomszédasszony tekert haza biciklivel és annyira bámult visszafelé,hogy ki lehet ez az idióta,hogy nekidurrantott a ház előtt a kukának! :D
Hát mi felnőttek majd megpusztultunk a röhögéstől! A gyerek egy ideig vette a lapot,aztán kijelentette,hogy: Ez csak a Papa!
Mi meg,áááááááááááá,hogy lenne a Papa,ő dolgozik,meg nem is ilyen öreg,stb.
És mi volt a gyerek válasza? De olyan a keze!
Nem a karkötőt szúrta ki vagy a cipőt! A kezét!
Aztán később hozzátette,hogy ez meg a BAlázs gatyája!( aki mellesleg egyszer vette fel azt a gatyát) Na arról is igyekeztünk lebeszélni. Ment a műsor,kislány szerepelt,de csak ott bújkált benne a dolog!
Elment a Miki,rá nemsoká Apukám beállított,hogy ő bizony látta hazafelé a határon a Mikulást! Mire a gyerek odaszaladt,beleugrott a nyakába és kiabálta neki,hogy tudom ki volt az, Te voltál!!!!!

Apu is lebeszélte,hogy ááááááááááááááá!
Aztán megnyugodott,hogy akkor jó,nem ő volt és elmesélte az élményt!

Azóta minden évben Mikuláskor visszanézzük a videót és szétröhögjük magunkat!

Nem is gondolnánk,hogy egy 4 éves mi alapján azonosítja be a felnőtteket!

Remélem lesz ilyen élménye az én fiamnak is!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sajnos a Jóisten nem velünk van...az agyán is van 3...
Vendég
 


Sziasztok!

Itt végig olvasom mindent és tökre örülök mindennek. Erre az utolsó Letti üzeneténél csak az jutott eszembe, hogy uhhhhhh.

Annyira ledöbbentem. Szemét egy sors, nehogy bármi jól alakuljon.
Én személy szerint bevallom soha nem voltam hívő és nem is leszem, hisz nem lehet ennyire kegyetlen a jó emberekkel. :(

Letti,annyira sajnálom, hogy a jobb helyett rosszabbodik a helyzet.Csak annyit tudok nektek kívánni, hogy remélem anyukád még sokáig ringatja az unokáját.

Csillag, annyira jó, hogy újból itt vagy és csak úgy ömlik belőled a szöveg. :D
Látod látod volt pozid és ez csak azt jelenti, hogy nem kell aggódni össze fog az jönni.
Amit írtál a várakozásról, hát én is dettó ilyen vagyok.
Azért anyósodék is jó, hogy nem akkor szólnak, hogy még is elmennek már mikor odaérsz.

Olyan jók ezek a mikulásos sztorik! És olyan édesek tudnak a gyerekek is lenni. :D

Kinga, már kíváncsian várom mikor fog Bence jönni! Pláne, hogy tényleg bejön-e a hétvége?!Most amúgy jól vagy és nem feszít?

Ana, most azért te is többet írsz! De szemetek ezek a rámások!
Én sajna nagyon ritkán sütök mostanában és akkor sem ramat szoktam venni. De a könyveiket ismerem és tényleg tökre jó sütik vannak benne.

Én ma szabin voltam. Azt mondjuk nem mondom, hogy pihentem.
Délelőtt átültettem az epret, délután meg elugrottam anyumékhoz, hogy felvarrja a párom munkás naciját, mert holnap megy dolgozni. Aztán eldumáltuk az időt és most értem haza.
Így ma elmaradt a tornám és ez miatt van kicsi bűntudatom is. :oops: :oops:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

Leti, borzasztóan sajnálom Anyukádat! :cry: :cry: :cry:
Azon gondolkodom, hogy nem vették észre, mikor elindult ez a lavina, aztán hirtelen MOST megtalálják az összeset...
Szegény Anyukád!

Reggel írok többeteknek.

Pussz

maccs01
 
 


Letti

Sajnálom,amin át kell most menned/mennetek! Tök igaza van Nikinek! Igazságtalan a sors!

Ana
nekem van egy nagy kocka vonalkódom! Ha adsz egy címet,postázom!

Ma nem leszek itthon,anyuékhoz megyek,ha lesz pár percem bejelentkezem onnan! De az nem garancia! Szerintem csak este jövök!

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?