Új privát üzeneted érkezett!

[quote="dike"]a írta:dikeztaaa hát tényleg nem mondanám meg h te vagy a terhes képeken!!!én is én is így leakarok majd fogyni!!!!!! :)


héjjjj, ott már nem voltam terhes ez a gáz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
chamomilla
Pécs
 
 


csak most legyen eszem, hogy ne hízzak ennyit.....olyan étvágyam volt, hogy húúúúúúú, nem bírtam magamnak parancsolni. Más fogy szopi alatt, én szerintem híztam. Ahogy elválasztottam Marcit, ápdéteztem, de amikor stagnáltam, kénytelen voltam tornázni...végül 51 kg-ra fogytam. Most 55 vagyok, mert nem tornázok :twisted: pedig kéne.........nagyon kéne :roll:
chamomilla
Pécs
 
 


Aszta mekkora hasad van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Anyaaaaam!!! Ebbe meg en is beleferek! :wink: Es ebbol a nagy hasbol lett ez a kis gizda jany a kiiiit gyerekvel??!! Van akarat erod boven, nem kell a szomszedba menni. Azt elhiszem, hogy pocsek hangulatod volt koveren. Na, latod, en ezert fosikalok, hogy nem fiatalon szultem. Ennyi idosen sokkal nehezebben mennek a kilok is le.:( Te most mennyi vagy?
Vendég
 

 
 

Megy meg az X faktor?
Vendég
 


megy, nézem. Marcit le kéne fektetnem.

30 leszek decemberben
chamomilla
Pécs
 
 


nagyon nyafog, majd visszanézek 8)
chamomilla
Pécs
 
 


ahhh, fiatal vagy meg banyek! Ne aggodj egyet se!
Itt is elkezdodott mar az X nezem is.
Reggelre drukk majd kerjuk a csikokat!
Gyerkocnek gyogypuszik!! Jobbulast! Te el ne kapd!
Vendég
 


Cham, Anyááááám, meg nem mondanám, hogy mindegyik képen Te vagy! Csak meresztgettem a szemem... :shock: :shock: :shock:
Nem semmi dolgokra vagy képes a fogyás terén!!!!!!!!!!!! Van Benned erő meg kitartás dögivel!
Én ugyan nem híztam meg sem Bencével, sem most, de a szoptatás alatt rám is jött fel kb 2-3-4 kg, ami baromira zavart. 13 hónapig szoptattam és addig ragaszkodtak hozzám ezek a kilók. :twisted: Utána is hiába diétáztam, csak akkor indultak el lefelé, amikor elkezdtem a diéta mellé tornázni is.

Nagyon cukkerek a fiaid is! Mennyi idősek most?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


A pocakod meg tényleg hatalmas!!!!!!!!!!!! Mekkorák voltak a gyerkőcök amikor születtek?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


No, csajok en teptem aludni mert mar szetszakad az agyam ugy faj a fejem pedig gyogyit is vettem be.
Viragom, joccakat!! Holnap szules van! Majd en beledszugeralom, hogy szulsz maaaar!! Holnap varom az smst!
:wink:
Vendég
 


Bogi, benne vagyok a holnapi szülésben! Végül is a dokival is megbeszéltük, hogy fél 10-kor szülünk! :lol: :lol: :lol:

Jóóóóóó éjt! Én is léptem, mert szétszakadok a fájdalomtól... sok volt a mai séta meg takarítás... :? :? :?

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Remelem kialszod a derekfajast es csak a Gergo okozta fajdalmak lesznek holnap! Jo ejt!
Vendég
 


Cham, Neked is jo ejt!
Vendég
 


itt vagyok 8) Marci 2 és fél éves, Milán nyáron volt 6.

Kellett akarat bőven, régen annyit ettem, amennyit akartam. Most meg, ránézek 1 szelet sütire és hízok 1 kg-ot. Csak torna+diéta a biztos fogyás és súlymegtartás :evil: :evil: :evil: pedig imádok enni és lusta dög vagyok alapjáraton. Egészségtelen zsíros, cukros ételek......IMÁDOM ŐKET :twisted: :twisted: :twisted: de sajnos lemondtam rólunk, 100 kg lennék :cry: :cry: :cry:

na rakok egy újságos fotót egyik kedvenvcem volt, 4 éve készült, pill, hány megint
chamomilla
Pécs
 
 


Cham, jobbulast a kicsinek! Otthon is jarvany van, sokan ebben a hanyhos nyavajaban szenvednek.
Nagyon varom a fotot de mar nem birok itt ulni.:(
Es a dieta honnan van? Vagy magadtol fogod dietara magad?
Tenyleg mentem de attol a kepet varom am!:) Reggel juvok!:) Pussz!!
Vendég
 


jóéjt, majd holnap felrakom, mennem kell, követel a kicsi
chamomilla
Pécs
 
 


Még egy mondat...

Cham, régen én is ehettem azt és annyit amennyit akartam, aztán kb olyan 28 éves korom körül elkezdtek rakódni rám a plusz kilók. Azóta meg kell válogatnom, hogy mit tömök a képembe... :twisted:

A fiaid között csak pár hónappal van több, mint amennyi nálunk lesz! :D :D :D :D :D :D :D

Most már tényleg húúúúúúúúúúúúúúzok... pusszantyúúúúúúúú!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


na végre visszaaludt, szegény, nagyon sokat hányt.

most én is dőlök le,

virág, lehet ez a 28 év a bűvös határ, előtte nekem is tök más volt. NAgyon drukkolok neked!

amúgy így születtek:

Milán: 2004. július 31, 50 cm és 3670 g (38 hétre) 20 kg-ot híztam kb
Marci: 2008. március 20, 55 cm 3750 g (39 hétre) 30 kg-ot híztam kb
chamomilla
Pécs
 
 


de az első után simán lefogytam, minden hülye diéta meg mozgás nélkül
chamomilla
Pécs
 
 


Good morning 8)

Tegnap elfelejtettem leszedni a képeket, és már nem lehet :? na mindegy, elég gáz, hogy velem van tele az egész oldal :oops:

Szóval 20 perce felébredtem pisikélni, és naná, hogy teszteltem.

NA a 20-as corax meg az 50-es clearblue is nagyon halvány pozitív, ami azért nem nyugtat meg, nekem az tecc, amikor erős 2 csík van. HA lefotóznám nem is látszana, szerintem. Amúgy MArcinál 1 nappal korábban volt ilyen halvány coraxos 2 csíkom, az igaz, nem lett csíkos 5 perc alatt. Elvileg ha ez a ciklusom is 25 napos, akkor szerdán jönne meg, így valószínű tesztelek még

Mindenkinek szép napot, nekem ma tanulni kell.... :evil:
chamomilla
Pécs
 
 


Mármint Marcinál nem lett 2 csíkos 5 perc alatt, most 5 percen belül az lett, de iszonyú halvány
chamomilla
Pécs
 
 


ja lógok egy képpel bog, a minőség azért ilyen, mert újságból scenelt.

Kép
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!

Virág te még egyben?

Hú csajok,tegnap engedtek haza a korházból...
Pénteken voltunk vásárolni a tescóban és mikor a pénztárnál álltunk,éreztem hogy carul vagyok,mondtam is apának össze fogok esni,majd elsötétült velem minden és csak arra ébredtem hogy sokan ott állnak felettem,meg vízzel locsolgatnak...elájultam... :cry:
Kihívták a mentőket,amíg megérkeztek én egyszer hánytam,majd jöttek a mentősök és elvittek...a mentőben mértek vérnyomást ami jó volt 120,cukrot is néztek az is jó volt...
Megérkeztünk a korházba, ott is hánytam egyszer,vizsgálgattak majd infúzióra kötöttek,b6 vitamint meg nemtom még mit kaptam vénásan...
Éjszakát ott töltöttem,3 adag infúziót kaptam... Néztek vizeletet,volt benne valami,ami a hányástól lehetett....de szombatra már jó volt...
Megfigyelő szobába raktak,de ne mondjam kikkel voltam eggyütt :cry:
Férfiak és nők voltak vegyesen,az egyik pasi egyfolytában fingott meg büfögött,a másik mindig a nővért hívta mert mindig pisilnie kellett,a harmadik tök részeg volt és hányt,a negyedik barnabőrű volt...szóval éjszaka semmit sem aludtam, és senkinek sem kívánom azt,amit én átéltem ott!
Eggyáltalán,miért oda vittek,nekem szerintem a nőgyógyászati részlegen lett volna a helyem,de nem abba a korházba vittek, na meg összetenni ilyen emberekkel.... :cry: :cry: :cry:
Szóval szörnyű volt az egész!
Kiscsaj mocorog,korházban is nagyon aktív volt, aztmondták keressem fel a nőgyógyászomat...ez van írva a zárójelentésre is.
Kiszáradás szélén álltam, mert pár napja tényleg nagyon keveset ittam,szóval az én butaságomból következett be ez!
De mostmár iszok amennyit csak bírok, és vigyázok nagyon magunkra!

Remélem veletek minden rendben,nem olvastam még vissza...
Vendég
 


Cham: a halvány csík is csík :D de jóóóóó, szorítok hogy erősödjön szépen :!:
Vendég
 


mia: uramisten!!!!!!!! mkár gyanús voltál, amikor reggel írtad, hogy hánytál.
és tutira csak kiszáradás? babóckát nem is nézték meg? pihenjél, pihenjél, egyél, igyál...
örülök, hogy jól vagytok már. tomika is végignézte?

cham: halkan, tudod mit akarok... :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Kati: nem,ez nem aznap volt mikor hánytam...
Babát nem nézték, igen sajna Tomika is végignézte... :cry: Holnap majd felhívom a nőgyógyászomat hogy mi legyen...
Vendég
 


Cham:most néztem meg a képeket amit felraktál,nagyon csinos vagy!és mekkora pocid volt?????? :shock: Tomival nekem is jó nagy volt :!:
Mikor tesztelsz újra?
Vendég
 


cham! gyönyörű vagy!!!! de jóó a csík az csík én gratulálok neked!!!

mia! jaj szegénykém,sajnállak!igyál jó sokat,vigyázz magadra!!

KépKép
dike
 
 


cssjok!
szerintem csillagéknál "buli" van!!! nem jelentkezett reggel, pedig mostanában szokott.

Kép

Kép
@ka(ti)
 
 


Csajszikáim, ma vagy holnap lesz a mi napunk a dokim szerint!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Ha addig be nem indul magától a dolog, akkor 5-re vissza kell mennem a kórházba és újra megnéz. Most bő két ujjnyira vagyok kitágulva és Gergő feje iszonyatosan lent van. Ha tovább tágulok, akkor burkot repeszt és állítása szerint pikk-pakk meg fog születni a bébikénk. :D :D :D Ha nem repeszt burkot, valószínűleg akkor sem enged haza, nehogy a kocsiban vagy a liftben szüljek.
:shock: :shock: :shock:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Mia, szegenykem!! Borzalmas ami tortent! Orulok, hogy nem lett bajod!! Nagyobb. Tessek inni!! Ami a korhazi korulmenyeket illeti szohoz sem jutok. En kiborultam volna a bofogos, pukizos alaktol. Jujjj, tuti kivertem volna a palavert, hogy tegyenek el onnan. Meg egyebkent is, hogy lehet egy kismamat igy bezsufolni egy korterembe. Hallatlan! Csodalom a kitartasod! En nagyon kiakadtam volna az tuti.

Kati, Virag NSTn van, fel10re ment. Lehet csak ezet nem irt de lehet szul?? :D :D :D De jo volna! Veled mizus? Keszulsz a holidayra?:):)

Cham, jo ez a kep is. Es ez hogyan keszul? Csak mert a nyaklancod libben, a hajad is de gondolom szelgep, vagy mi? Kisfiad??
Vendég
 


Waaaa, Viraaaaaag!! Pusziiiiiiii!!!!:):):) Ez mar a veeeeeeg!! Es pikk-pakk??? Tutiiiii!! Homeot szeded?
Vendég
 


Még annyit, hogy Apaja most eszveszetten rohangál, hogy legyen mellette valaki a színházban (ma ugye dupla előadás van), hogy ha telefonálok, akkor bejöhessen velem a szülőszobára! Nem akarja kihagyni a dolgot! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Pár napja nem szedek semmit... és a teát sem iszom... lehet, hogy nálam pont az ellenkező hatást váltotta ki és ezért nem indult be a dolog...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


virág!!! jupppppíííí!!!!!!! nagyon szorítok :wink: :wink: :wink:

mia, szegénykém :cry: aceton szokott lenni a pisiben, a kiszáradás jele. remélem szülésig elkerülöd a kórházi osztályt nagy ívben! igyál cukros kólát. Mondjuk én azt is kihánytam anno, de vkinek bejön :wink: (pl Marcikámnak is adtam tegnap, akkor nem is hányt, de a víz meg tea sugárban jött ki belőle)

csajok, kösz a dicséreteket, annyira azért nem vagyok a topon...pláne most, vhogy olyan sz@rul érzem magam a bőrömben :roll:

tesztet tuti veszek holnap, a suli mellett van DM, Rossmann meg 2 gyógyszertár is :D aztán vagy estefelé tesztelek, vagy kedd reggel :D
chamomilla
Pécs
 
 


bog, fel kellett ugranom meg volt szélgép is
chamomilla
Pécs
 
 


amúgy a kicsikém jobban van mára. De após meg a kórházban kötött ki, fel is kéne hívni, mi újság vele....bezabált és nagyon rosszul lett, elment az ügyeletre (amúgy cukros, meg nem OK a hasnyálmirigye....) és bent fogták.
chamomilla
Pécs
 
 


virág, csak nem színész a férjed? tök jó 8) 8) 8)
chamomilla
Pécs
 
 


Jaj, annyira b@nkó vagyok... azt azért írhattam volna az előbb is, hogy minden betegnek, kórházból kijövőnek gyógypusszancsok mennek! JOBBULÁST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cham, nem színész a férjem, hanem a színházi zenekarban játszik.

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Virag, na, ha Apaja rohangasz akkor itt ma mar lesz valami!:) :wink: O is erzi!:):) :wink: Latod,latod, megis ott lesz Mellettetek, Veletek!! :D :D :D Orulok, hogy minden jol alakul!! :D Olellek es puszikallak!!

Cham, sajnalom aposod! Majd ird meg hogy van! Ugy latszik tegnap amolyan zabalos nap volt, mindenki zabalt. Gyerkocnek tovabbra is jobbulast!
Vendég
 


virág, az is tök jó :wink: 8)

és kösz nekünk is a jobbulást, remélem nem nyalom be. Amikor Milán volt rotás, én meg terhes a kicsivel, persze elkaptam....aztán befeküdtem a nagyfiam mellé a gyerekosztályra a János kórházba és mindketten infúzión lógtunk :?

pussssssssz mindenkinek, vigyázzatok magatokra, húzok vissza a konyhába, aztán elmegyünk kicsit a szabadba, olyan szép idő van
chamomilla
Pécs
 
 


bog, neked is köszi. ne tudd meg én is mennyit ettem, le sem merem írni :oops: :oops: :oops:
chamomilla
Pécs
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!

Pedi nekem egyik gyereknél se volt légzésfigyelő....sokaktól hallom afelesleges beriasztásokat majd idegeskedést.......én soha nem idegeskedtem..nem volt ami beriasszon:)

Dike sajnálom a barátnődet.......én is a 12.hét után vetéltem el 2008-ban:(:(

Pedi gyógyulj ám meg!!!!!!!
párodnak meg megy egy fenékbe billentés amiért téged hibáztat:(

Kati ejnye bejnye........csak óvatosan jó????:)
olyan függönyt csak nálatok lehet kapni?...mennyibe kerül??????
NEKEM IS NAGYON TETSZIK!!!!!!!!!!!

Cham nem semmi mennyi mindent csináltál!!!!!!!!!!!!
basszus eszméletlen csinos nőci vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ahogy a többike is mondják a halvány csík is jó.......nekem is alig látszott Barninál.....majd ha megtalálom megmutilom neked...

Mia jól mgilyesztettél..............most már semmi baj..iszol szépen inkább többször keveset!!!!!!!!
pusszantalak!!!!!!!!!!!

Virág Barninál ugyan ezt mondták mint most neked!!!!!!!!!!!!!
HAJRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csajok es a burokrepesztest azt hogyan csinaljak? Ez is faj?
Vendég
 


Bogi nem fáj a repesztés...egy nagy tű félével megbökik a burkot...........nekem szépen lassan mindíg engedett le a szülésznőm vizet........annyit érzel hogy valami forró folyik a lábad között.:):)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Cham: nekem küldheted a könyvet :) profilomban fent van emailcím :)
És jobbulást nektek :)Wow szóval modellkedtél tök buli :) én mondjuk a 100 kg-mal nem nagyon vinném semmire modellkedés szinten főleg a beteg arcom miatt sem de örülök,ha másnak sikerül.Én tökre nem voltam sosem irigy senkire sem aki jobban nézett ki nálam.Elfogadtam,hogy az átlagos emberek körébe tartozom :):)
Tényleg nagyon ügyesen alkalmazod a titkot :):):) én is próbáltam de egyenlőre nem jött össze pedig nagyon szeretném :)Úgy tűnik most is összejön a titok :) halkan gratula :)

Kati: nagyon szupi a függönyöd :):):

Gergőnek is vannak narancs színű cuccai :) szerintem unisex a narancs :)

Cham de dinnye vagy:) szerintem meg nagyon is szép és nagyon csinos vagy még két gyerek után is :)Terhes kép igen szép nagyra növesztetted a pocidat :):):)

Kép
ez egy mai gyurmázik a drága :)
Kép
Úgysem tettem még fel ide képet :)

Csillag: akkor nem drukkolunk hanem legyn úgy ahogyan te szeretnéd :)

Mia: húúúú min mentél keresztül annyira sajnálom de a lényeg hogy már jobban vagy :)Nem semmi hopgy nem a nőgyógyászatra vittek.ki tudja mit lehet elkapni ilyen vegyes társaságtól :(:(:(:( brrrrrrrrrrr
[/img]

nika70
Salgótarján
 
 


Nika de szép nagyfiú lett Gergő!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nika, jaj de huncut fiú Gergő!!!!!!!!!!! Nagyon jó a fülhallgatós kép!

Bogi, a burokrepesztés nem fáj. Nálunk egy görbe ollóval csinálta a dokim Bencénél. Alám tettek egy tálat és egyszerre kiengedték az összes vizet. Ami sz@r, hogy utána jó erős fájások szoktak jönni és felgyorsulnak az események. Nekem Bencénél ettől kezdve jött a brutál rész...

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok!

Micsoda forgalom van itt kérem szépen!

Virág! Jaj, de örülök Nektek! Most már mehet a drukk, ugye? :wink:

Nita! Köszi, aranyos vagy. Ma már sokkal jobban vagyok, és aludtunk az éjszaka(juhéééjj).

Cham! Hogy Te milyen jól nézel ki, tényleg hihetetlen, hogy a többi képen is Te vagy. Végre egy példa arra, hogy igenis vissza lehet csinosra fogyni 20-30kg felesleggel is. Ja, a teszthez természetesen gratula. Tuti babás vagy.

Dike! Tegnap írtad, hogy Te is mennyire aktív vagy! Nem szabad! Egyelőre felejtsd el a csúszás-mászást, csak amit muszáj azt csináld meg! Én az első 3hónapban alig csináltam vmit, azon kívül, hogy minden nap bementem dolgozni. Mondjuk nálunk a férjem sem engedte, annyi volt a dolgom, hogy beindítsam a mosógépet, meg kiteregessek. Ő meg takarított.

Kati! Tegnap is hasonlóan kikészítettem magam, mint Te pénteken. Ugye hajnali 5kor ébredtem, majd 8-12ig dolgoztam, eszméletlen sokan voltak. Utána takarítás és este még egy vacsira is mentünk, 45km-re innen. Csoda, hogy elfáradtam. Ilyenkor iszonyú lelkiismeret furdalásom van a babával szemben. Mert persze estére a pocim is fájt alul, meg a derekam. DE! Jót aludtam! Szóval, Neked sem szabad többet ilyet csinálni! Most majd pihengess a vakáció alatt! Tényleg, lesz ott neked net? Vagy hogy fogod bírni nélkülünk?(persze hülye kérdés, naná, hogy bírni fogod)

Bogárka! Azóta jelentkezett már a főnököd, vagy sikerült beszélni vele?

Beze! Remélem, jól vagytok, napok óta nem jöttél! :roll:
pedi
Kalocsa
 
 


Csillag! Megint egy laptető!

Nika! Ez kis srác még mindig nagyon szép! Micsoda szemei vannak, anyám!

Jaj, Mia! Neked nem írtam! Szörnyű, amit át kellett élned, sajnálom nagyon és vigyi Magadra!
pedi
Kalocsa
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?