Új privát üzeneted érkezett!

takaritás az félig kész van,még van mit csinálni,de csak kész leszek idővel.

sztem azért is látszik nagynak mert nagyon hegyes,a gyerek mindig kidugja magát a köldökömhöz és hatalmasnak látszik.
uh szerint nem olyan nagy,koránka megfelelő.csak amiatt aggódom h megforduljon.

többi kismami is tegyen pocifotót,már ugy sem teszünk túl sokat,Kingának már nem sok van hátra :)

ma egész nap csuklik a pici,vicces néha,olyan érdekes érzés :D

KépKép
bettike83
 
 


Igen, a csuklás nekem is tetszik! Nálunk a legújabb,hogyha eszem,akkor mocorog, rendszerint rúg! Csak egy nagy púp tűnik fel jobb oldalom a bordámnál,egészen oldalt! Apa pont jókor rakta oda most a kezét! Meg is állapította,hogy izmos a srác! :D
na mondom és még meglepődsz néha,hogy megugrom,mikor istenesen bordán talál! :D
Kis ficánka!

Én Letti pocijára vagyok nagyon kíváncsi! Neki jó nagy volt már legutóbb is!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Aranyosak tudnak lenni mikor mocorognak :) a hely egyre kisebb és mindenhova kidugja a seggét,a fejecskéjét,néha egész kivehető a feje formája..az apja reggel azzal kelt h éppen hol űl a gyerek,mert oldalt alszom és teljesen kiborul szegényke oldalra :D :D :D de már csak igy kényelmes.mikor meg simogatom,akkor odabujik a kezemhez,ettől jobb érzés nem is kell azt hiszem :)

KépKép
bettike83
 
 

 
 

Bettike! Azta micsoda pocó!!!!!!! Emlékszem még mikor írtad, hogy halvány pozi a teszted!Hű és mindjárt te is szülsz! :D :D

Csajok ezt meg kell osztanom!

FELVETTÉK A PÁROM AZ ALCOA KÖFÉMBE DOLGOZNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma volt elbeszélgetésen és visszahívták, hogy mehet. Persze nem a cég, hanem ilyen munaközveítőn keresztül,de a fene bánja!

Na most megyek, mert még ezer a dolgom csak meg akartam osztani!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

Látod,mégiscsak szerencsés hónap a november!!!! :D
Akkor most kicsit megnyugszol és örülsz,ugye?
Mikor kezdhet?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Nini, a Betti! Előkerültünk, drága Bettike?????????????????????
Jól tetted végre! A pocid pedig elég durván nagy! Nekem nincs ekkora :)
Nekem még soha nem csuklott a Zsófikám!
Legalábbis a nagy hájamtól nem éreztem, lehet, letompította!

Niki, ez aztán a fantasztikus hír! Erre szokták mondani, hogy mindig lesz valahogy...és láss csodát: van melóóóóóóóóóóóóó!!! Jöhet a Babóóóóóóóóóóóóó!

Gyerekek, ma megint szétcsúsztam, Anyukámmal voltam orvosnál...nem tud menni, vagyis csak csoszog és ahogy veszi a levegőt, folyamatosan hallatszik ilyen reszelős hang...a daganat már nyom mindent. Nagyon félek. Mondta is, hogy már nem akar sokáig szenvedni.
Vendég
 


Sziasztok!

Leti: Nagyon sajnálom anyukádat.Sok sok kitartást kívánok nektek.

Niki: Nagyon szuper,hogy felvették a párodat!!!

csillag: Merre vagy?

Nagyon szépen növögetnek a pocakok:-)

Baba: Te is eltűntél?!

Maccs: Biciklizel már?Én alig várom,hogy kezdhessem.Próbálom tarta
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:51-kor.
Vendég
 


niki

de örülök neki,szuper :)
igen,olyan mintha most lett volna,és már csak 9 hét :shock: :D

letti

igen,megjöttem én is végre :D

KépKép
bettike83
 
 


Lányok, valaki tud segíteni?

Most beszéltem a dokimmal, azt mondta, 7,2 a cukrom. Én úgy tudom, az már magas, de ő azt mondta, épp benne voltam a felső határ alatt... lehet, hogy a terhelésnél más a határ?

Azt mondta, nem szükséges menni tanácsadásra. Ana, elküldöd nekem azt a diétát? Megnézném, ha már tegnap óta figyelek, talán sikerül ráállnom.
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok, olvaslak titeket néha, csak időm nincs válaszoni, Nika lassan 2 hete úgy köhög, h hány tőle antibiotikumos kezelést kap, északa volt, h 1-fél 5ig sírt... Hulla vagyok, ha ezen túl vagyunk igérem többet foglalkozok veletek...
Csajok azért izgulok, lassan megint újjab babanetes bébik érkeznek :)

Kép
Kép
Kép
baba.goa22
 
 


Szia Baba!

Szegény kis csöppség! Sok-sok gyógypuszit küldök neki,neked meg engeteg energiát!!!

Letti

Terhelésnél 7,8-ig elfogadják! Beleférsz! Nem vészes,csak kicsit tényleg jobban kell figyelni! De nincs ok pánikra!

Kép
Kép
k_inga
 
 


NA

Betti! Olvastad a blogban, én kértem a pocifotót ott! Ez öcsém mekkora pocika! Annyira örülök hogy előkerültél. Majd hozz képet a szobáról is.

Niki! Hurrá! Na látod hogy csak van valahogy, mondtam én. Látod, látod, nagyon örülök.

Letti! Majd küldöm. Ez tényleg jó lelet. Az enyém 7,9 és még éppen elmegy.

Kinga! Milyen ügyi vagy!

Csillagról annyit, hogy rossz passzban van, majd ha jobban lesz újra jön.

Magamról

Képzeljétek, vágták a füvet az út két oldalán, és a értelmes fűnyírók elvágták a cég telefon kábelét, ezért jövök csak most.

Ma elmentem az endokrinológushoz, és azt mondta hogy semmi akadálya nincs részemről hogy jöjjön a baba. Teljesen egészséges vagyok. Az Ir nem akadálya az én esetemben a babának. Ha nem akarnék gyereket akkor kéne fogigátlót szedni, mert ettől még sikerülhet. Ha 100 velem egykorútól levették volna, akkor kb 97-nek ilyen lenne az inzulinja. Az meg nem igaz hogy cukorbeteg lehetek, annyi az esélyem mint másnak. Bár genetika van benne. Azt mondta hogy ha akarom szedjem a gyogyit 6 hóig ha nem lesz baba, akkor hagyjam a francba. De egyébként miért nem a páromat nézettük meg először? Mondtam hogy én mindig magamban keresem a hibát. Elküldött tsh-ra ft4-ra kortizolra, és hiába kértem a terheléses cukort és inzulint, ő a harmadik aki azt mondja hogy nekem nincs ilyen bajom. Tüneteim nincsenek, van peteérésem stb.
na MACCS szólj hozzá! Én meg kizárom a párom baját is, ugyanis akkor hogy lehetett áprilisban + tesztem ha baja van? Nekem akkor a tsh magas volt, de attól még lehetett volna mert azt mondta nekem több doki is hogy a norm érték belül sikerülhet. Most utoljára 0,9 volt. ez meg szuper érték. Szerintetek? Az biztos ha a párom nem megy el magától én nem küldöm.

Happy vagyok, mert én is így gondolom, hogy semmi bajom!!!!!!!!!!!! A baba meg jön ha akar, és ha nem hát akkor nem.
Már nem vagyok bezsongva annyira. Most itt a topikbébik eszembe juttatták, hogy a gyereknevelés nem is felhőtlen. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anabana
 
 


Hello Csajok!

Baba, jobbulást Nikának, szegény, nagyon rossz lehet mindenkinek!

Csillagnak is jobbulást!

Ana, te is tök jó hírekkel szolgálsz. Szerintem a Párodnak és Neked sincs semmi bajotok, a Baba majd akkor jön, ha ő akar! És jönni is fog! Kell Dalmának egy kis öcsike!

Kinga, megint gyönyörűt alkottál! Te az a tipikus Anyuka van, aki igazi jó kis jelmezeket készít majd a gyerek farsangi báljára!!!!

Köszi a válaszokat a cukor témára...megnyugodtam!
Vendég
 


Letti! küld el ez email címed pü-be hogy tudjak küldeni cuccost.

Egyébként, ha nem vagy megelégedve a súlyoddal, akkor tartsd a 200 gr-os szénhidrát diétát. Meglátod mennyivel jobb lesz. És én mióta diétázom, azóta nem vagyok éhes és mindig eszem és még fogyok is. Be kell tartani a napi 5-6 szori étkezést.

Kép

Kép
anabana
 
 


OK, Ana! Igyekszem... CSak félek, hogy így az utolsó hetekben lehet-e kezdeni diétát...de végülis a doki mondta!
Vendég
 


Hogyne!
ez nem drasztikus
én is megijedtem először, de meg lehet tanulni, és sokkal egészségesebb, mondjuk a helyedben az édesítőszert kihagynám. Bár a barinőm volt terhesen ilyen diétán én 180 de ő terhesen 220 as at tartott. Azt mondta a dokija hogy csak canderelt ehet a többit nem, mert ciklamát tartalmuk van.

ugyanúgy ehetsz csak mérni kell, sokkal jobb még a közérzet is.

Kép

Kép
anabana
 
 


2 éve amikor 10 kg-ot fogytam, édesítőnek sztíviát használtam, az természetes, növényből származik. És még finom is, kis ánizsos beütése van. Candida diétát csináltam, 3 hétig 0 g szénhidráttal, aztán grammra nem tudom, de csak néha ettem teljes kiőrlésű tésztát, semmi más szénhidrátot. Így jött le 4 hónap alatt 4 kg.

de hát hol van már a tavalyi hóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó??
Vendég
 


Írd meg ha átment! Köszike és nincs mit! Bár ezek 180 gr ra szólnak, de legalább kitudsz indulni belőle. Egyébként Chris ebben zseni, őt kérdezd, ő végig diétázott a terhesség alatt, én lámlám milyen nagy bébije lett. úgyhogy ártani nem árt, viszont nagyon egészséges.

Kép

Kép
anabana
 
 


A sztívián gondolkoztam, csak attól félek hogy rossz az íze és akkor dobhatom ki. Én az édesítőszert se nagyon bírom, inkább a kávát is csak tejjel iszom. amúgy sem szeretem az édes teát meg kávét. A teákat is teljesen megszoktam hogy üresen iszom még a citrom sem hiányzik!

Kép

Kép
anabana
 
 


Köszi a dícséreteket!

Szegény Csillag, úgy bíztam benne múltkor,hogy helyrejött!

Nem tudom mi van ma a fiammal,de nagyon nyugtalan,egész nap rúgdos meg forgolódik! Pedig nincs is front! A szél sem igazán fúj.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Megjött Ana! Köszi szépen! Chris, végülis neked is köszi :)

Kinga közeledik a 21-e! :P :P :P
Vendég
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Mi a helyzet csjszik? Mindenki eltűnt?

Ana,legalább Te jelentkezz! Ma csak nem fűnyíróznak! :D

Letti?

Niki?
Újabban Te sem jelentkezel a munkahelyedről!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hello Kinga...
Hát én 9-ig aludtam, aztán meg kellett jönnöm dolgozni, de egyre nehezebb..de már csak 3 hét és jön a nagy pihi! Még soha nem volt velem olyan, hogy 1 hónapot ne dolgozzak, mindig folyamatosan melóztam, sokszor volt, hogy több helyen is. Ezért nagyon furcsa lesz :). Ja nem, egyszer volt 2005 nyarán 2 munkahely váltás között... 3 hét de már akkor bejártam az új melóhelyre betanulni. Úgyhogy várom már.

Most éppen próbálok ráhangolódni a melóra :) - ez itt jól fog menni a Babaneten :oops:
Vendég
 


Ja, közben itt megreggeliztem e-mai olvasás közben, és végeztem fél liter tejjel is. Otthon már ittam 1 pohárral (tejes kávét). Ti nem kívánjátok a tejet? Én újabban napi 1 litert iszom :). Természetesen nem 1,5 százalékost. De tegnap hallottam a Vacsoracsatában Schobert Norni igéjét: a zsír a barátom, a cukor az ellenségem :P :P :P
Vendég
 


Letti! Igen ám, de tele van tejcukorral, és a diéta alatt csak nagyon kevés tejet szabad inni és abból is csak 1.5-et. :) Ettől a szénhidráttól nem leszel egészséges, mert hamar lebomlik. Egyszerre nagy mennyiségben nem ajánlatos, napi fél liter az ajánlott.


Kinga! még csak most állt helyre a telefon!

Kép

Kép
anabana
 
 


Hello Ana,

Milyen jó hírekkel jössz "korán reggel"! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


ana

igen,olvastam,ezért is csináltam végre :) meg majd lassan szeretnék pár szebb képet is csináltatni és azokat elő is hivatom h legyen emlék a pocakossáról. :)

jó felfogás,nincs bajod és jönni fog a pici :)

sztiviát én is használom teaként,nagyon jó a gyomor bajra,,candidára is ezt ittam és olyan szuperul helyre rakta.párom is ha fáj az epéje,gyomra,máris azt rágcsálja,szoval tényleg jó.

KépKép
bettike83
 
 


Betti! Köszike! Én is kifogom próbálni. Már nemsokára babázol. Istenem de jó nektek. Karácsonyig már egy kettőre elszalad az idő és utána meg szülés. Pedig még most szurkoltunk és rimánkodtunk, hogy tesztelj már. És már lassan látjuk fényképét a kis fickónak. Ugye hozol majd szobaképet is?

Kép

Kép
anabana
 
 


Mi van, Lányok? Szétszéledtünk ebédelni?
Vendég
 


Én ma megint olyan vagyok,mint a felmosórongy! Alig aludtam,fájt a fejem,mint az állat,meg a savam is fent volt. Aztán mióta fent vagyok,nem fáj a fejem! Érdekes!
De 11 körül minden nap el tudnék aludni álló helyzetben! Apa elment dolgozni,kiporszívózom,esetleg levágom apu haját,aztán pihi! Nem csinálok ma semmit délután!

Letti

Egy ideje én is iszonyat mennyiségű tejet iszom! De az nem baj,kell a kálcium.

Kép
Kép
k_inga
 
 


ana

persze hozok képeket amint teljesen kész lesz.de nem kell nagy dologra számitani,sok dekoráció nem lesz,nem akarom túl cifrázni.ezekből a figurákból meg meg kell venni egy csomót ahhóz h jól mutasson és elég drágák.nekem a micimackós tetszett volna,de mire meglenne minden legalább egy 20as,annyit meg sajnálok rá,mert ha nagyobb lesz a gyerek akkor ugyis leszedi ha feléri.de majd még gondolkodom rajta...

KépKép
bettike83
 
 


Kinga, én is a kalcium-hiányra gondolok!
De szedek mellette tablettába azt is. NA mind1
Vendég
 


Én nem szedek tablettát,pedig lehet nem ártana,mert elég sokat vérzik megint az ínyem,hiába mosom a parodontax-szal a fogamat!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, nekem is vérzik az ínyem úgy 3 naponta: Ca hiány???

Gyerekek, ma nálunk Márton napi vacsi lesz az étteremben, most voltam a konyhán, olyan libamelleket és libacombokat sütött a kollégám, hogy nagyon durván jól néztek ki. Még jó, hogy nem vagyok érte oda, különben már csócsáltam volna egy kicsit...

De ettem kornspitz kiflit libazsírral és lilahagymával...nyámi.
Vendég
 


Helló kismamik és nem kismamik! :D

Kinga, sajna nem sok időm van mostanában a melóhelyen. Mindig van valami. Ma reggel is rögön egy exittel kezdtem :(
Olvasni szoktalak titeket csak írni nincs időm.

Igen örülök és tökre szupi, hogy van megint munka.Ráadásnak nem épp egy szarul fizető hely.Így most van némi reményem, hogy megint jobb lesz!

Letti, az a cukor nem annyira vészes. Ha meg megszületik Zsófika tuti még jobb lesz majd.

Bettike, nem is tudtam, hogy a stevia a gyomorra és a candidára is jó!
Nekem van a kertben, de azt hiszem nem egy télálló növény. Ennek még utána kell néznem.

Ana, szerintem nincs nálatok semmi gond és ne ezen agyalj. Élvezd az életet és jönni fog az öcsike is!
:wink:

Baba, Nikának mielőbbi gyógyulást!Nagyon édes az iwiwen!

Chris, hű már 2 hetes! Majd ha tudsz hozz te is képet még Andrisról!

Tegnap nem jöttem, mert elmentünk nekem téli cipőt venni miután apci intézte a melóhelyet.
Hétfőn kezd, de előbb oktatásai lesznek. Azt még nem tudjuk, hogy fog dolgozni vagy 3 műszak vagy folyamatos 12óra.

Ma meg voltam megint tornázni. Múlt hét szerda óta nem voltam mensi miatt is, már tökre hiányzott!De most majd megint 2 naponta megyek.
Még 4 hét és vége ennek a versenynek. Már nagyon várom.
Most még belehúzom aztán utána jobban odafigyelem majd babóra is.
A 4 hét alatt jó lenne még 4 kg-ot leadni és akkor elmondhatom, hogy 30kg-ot fogytam 1 év alatt. Na majd meglátjuk. :roll:

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, végre visszataláltál...
Mi az az exit???
Drukkolok a további 4 kg-hoz! Majd jövőre merítek ba fogyásodból erőt! Rám fog férni! Ma is eszembe jutott mindenféle sütike...meg szemeztem 1 puncsos mignon-nal is, de ELLENÁLLTAM!

Hajrá torna és kúra! Szorítok neked!
Vendég
 


Azt szoktuk mondani, hogy valaki exitált vagyis elhunyt. Bocsi, hogy ezt írtam már megszoktam ezeket a szakszavakat.

Engem nem vonz a sütike, de a tiltott ételek annál inkább.
Most nyílt nemrég fehérváron Burger King.
Tegnap meg a barátnőm a párjától ebédre kapott. Hát ott ette előttem a hambit és meg majd beájultam az illatától.Annyira be tudtam volna falni.
Tudom, hogy nem olyan egészségesek ezek az ételek,de akkor is szeretem.És mi meg nem állandóan esszük.
Apci meg is ígérte, ha vége a fogyinak elvisz oda. Addig meg csak megállom.

Szupi, hogy ellenáltál! Hajrá továbbra is neked is!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

Burger King???? HOL??????????????????????????????
Nekem is kell olyan kaja!!!!!!!
Eddig Meki fun voltam,de biztos nem utasítanám vissza a burgert sem!
Na,most jól beleraktad a bogarat a fülembe,banyek,ölnék egy Big Mac-ért! :twisted:

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, :D :D :D :D :D :D :D :D

A balatoni úton van a jancsár hotellel és a lidl szemben.
Állítólag a king jobb mert grill fölött sütött a hús,kicsit füstösebb!
Na de elég,mert csorog a nyálam!

Örülök, hogy nem vagyok egyedül az egészségtelen kaja imádatba!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Rám nyugodt szívvel számíthatsz!
Update Norbi elsírná magát,ha látná miket zabbantok az utóbbi időben! Ami azt illeti én is meglepődöm magamon!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki! Köszike, nem is agyalok rajta, mert már rég tudom hogy semmit bajunk. Az érvek mellettem szólnak. Örülök hogy végre megint egy kicsit jobb lesz nektek, a 4kg-hoz meg nagyon megy a drukk.


Ha van ilyen stevijátok légyszi Niki Betti, küldjetek tövet!!!! LÉGYSZIKE

Kép

Kép
anabana
 
 


Kinga, pedig te rengeteg gyümit is eszel mind amellett.És ugye ha a kismami kívánós! :D

Ana,rendben van!Utána is nézek mit csináljak vele.
Szívesen küldöm,ha tudok.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

Igen,nagyon sok gyümölcsöt eszem! Ma is csináltam 5 liter gyümilevest! na az nem sokáig fog tartani! Eddig narancsot ettem,tegnap este együltő helyemben 1 kg-t!
Most meg gondoltam csinálok levest! Azt éjjel is képes vagyok kanalazni! Ha tesóm szépen beszél velem,esetleg adok neki is,mert csak ketten esszük!
De neki ma megint csilis bab kellett,hát főztem egy akkora kondérral,hogy egy hadsereg is jóllakna,de úgy volt,hogy elviszi dolgozni és megeszik,aztán mégsem megy! De nem baj,majd elkopik! Mondtam anyunak,hogy fagyasszon le belőle,aztán ha rájön az 5 perc a tesókámra,akkor csak ki kell olvasztania!

Mi a frász az a növény? És hogy néz ki? És mire jó? Engem is érdekel!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Tényleg,ha van valami jó virágmagotok vagy gazotok,küldhetnétek nekem,full üres az udvar! Nem győzök majd tavasszal virágosítani,mert így nem tetszik! Mindent befogadok!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Hmm! Gyümileves, nem is rossz ötlet. Én holnap mézes mustáros csirkét csinálok rizssel, de úgy hogy vasárnap sem keljen főzni.

Annyira a chilis babért nem vagyok oda, de anyum sóletétől beájulok annyira jól csinálja.

A stevía természetes édesítőszer. A boltban por és egyéb formában lehet kapni, de nekem a rendes növény van itthon. Mondjuk én csak a teával együtt szoktam leforrázni, mert megédesíti. Másra nem használtam még.

Nekem most virágom nem nagyon van, de növénykéim igen.
Van mentám, citromfüvem, majorannám és ez a stevía.
Szívesen küldöm majd tavasszal a hajtást, ha kérnél ezekből.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Mint mondtam mindent befogadok! :D
Meg nem köszönöm,mert azt mondta nekem több öreg néni is,hogy a virágot/növényt nem szabad megköszönni!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Na jó reggelt már!

Már megen hol van a banda? Kitört a tavaszi idő, mi?

Chris, te kijelentkeztél az iwiw-ről? Nem találtalak. Reménykedtem, hogy találok egy kis Andriskás képet, erre téged sem találtalak
:shock: .

Kinga, te főzve csinálod a gyümilevest, vagy csak úgy összerakod a gyümiket + valami gyümlé + tejszín?
Az 1 kg narancs azért odavág együltő helyedben! Szívja a kis Bence az anyagot rendesen...

Ana, nézegettem ezt a diétát...nem is olyan vészes. Elég tarthatónak tűnik. Mondjuk én összesen ennyit nem szoktam enni. Biztos csak a minőséggel van gond...néztem a tej cukortartalmát: hát az 1 l tejben bizony benne van 50g! Az ember nem is gondolná!

Niki, a gyorskaja szinte ellenállhatatlan...de én nem hambit kívánok ott, hanem valami jó kis öntetes fagyit, vagy azokat a kis palacsintákat juharszirupopal, vagy a Mekis álompitét...Hambi, ugyan már, abban nincs semmi édesség! :lol: :lol: :lol:
Remélem, Zsófikám nem lesz ilyen édesszájú :? :? :?
Vendég
 


Na itt egy vadiúj pocifotó...kicsit még szét vagyok csúszva..ölég gáz a fejem.

Kép
Vendég
 


Az igen anyám! Van ám pocak!!!! Nem lesz ez egy kicsi lányka!

Én úgy csinálom,hogy mindent bele,aztán végül pudinggal sűrítem és azzal felforralom. Attól nem lesz olyan folyós. Tejszínt viszont nem rakok bele. Gyönge 5 liter,az kb még ma meg holnap betart! De azért vettem narancsot is! :D

Disznóvágás van anyósnál,fent voltam,de nem csináltam semmit! Be nem megyek,mert izzana a levegő,kint meg a fiúk dolgoznak,úgyhogy hazajöttem,megint álomkóros vagyok,zabbantok,aztán tenti.
A kajáért se vagyok oda,csaka sült húst eszem meg,de az náluk mindig csupa zsíros,azt ki nem állhatom,a káposztát meg nem tudom megenni mióta terhes vagyok,pedig előtte nagyon ment!
Meg nem akarom azt visszahallani,hogy nem csinálok semit,csak megyek enni!

Szerdán anyuéknál lesz,majd ott zabbantok egy jót! Úgyis én főzök szerintem,mert másra jelen állapotomban alkalmatlan vagyok!

Kép
Kép
k_inga
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?