Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

[b]Hajni
Gratula Mátéhoz! Sok boldogságot, sok tejcit!!![/b]


Ebba
Mennek a drukkok!!! Ügyesek lesztek!!!



nekem ma nst, utána meg doki...

majd próbálok még jönni, de Marci rákattant a youtube-ra, és állandóan a gépemen lóg... apa meg hisztis, hisztisebb mint én :D

szisszka
 
 


Jó reggelt!

Hogy ti mennyit irtok :-D??!!
Gyorsan olvasok és reagálok....

Angie: Zsombi gyönyörű!!! Babazene: rossmannba vettem még tavasszal kimondottan babáknak való... :roll: Teganap nagyon bejött neki sokáig hallgatta. Patrik is háttérzajos... ha azt akarom hogy éjjel is nyugisabb legyen akkor bekapcsoloma tv-t (sötétet sem birja) de szinte hangot nem is teszek rá, illetve csak egy egységnyit :shock: nekem is a nappaliban alszik nappal a legjobbat.
Ma éjjel tragikus volt :cry: egyfolytában cicin akart lógni, szinte semmit nem aludtam.... :twisted:

vikoo: akkor Boldibaba is nagyon erős, mint itt mindenki. Valószinü akkor ezt tudják a babák, csaqk a nagyfiam annó lusti volt, nem produkálta magát :-D
infacol: a sok kis buborékbol egy nagyot csinál és jobban szelel, büfizik. nekünk bevált, azóta olyan férfiasat büfizik :-D

Eta: szopi: szerintem én is csak ezt csinálom .... fejni keveset szoktam már nem vagyok annyira morivált minta nagyfiamnál annó.... most csak napi 100-140ml-t fejek, be a mélybe hogyha valamiért majd szükség lesz akkore legyen
kori: Ádi másfél évesen kezdte.... ma is imádja. De szerintem 3-5 éves kor ideális. Mi az ovisokkal a westend tetjére jártunk...

M?ikegirl: lemaradtam... miuért fejed és nem szoptatsz? bocs ha irtad, lehet átsuhantam felette :oops:

sophie: hu mekkora poci!!! nekünk is megvárta Patrik mig elkészitem a gipszmintát pociról :-D

tatjana: jó, hogy megnézték alaposan, legalább megnyugodhattál. kint nőjön meg ne bent... kint ugyis olyan gyorsan nőnek. egyébként meg nem mindig tudják jól saccolni :-D nyugi, hamarosan kezedben tarthatod :-)

haynii: gratulálok! Egészségetv és sok tejcsit, gyors regenerálódást!!!


És most rólam: tegnap voltunkcsaléádostól varartszedésen: nagyon féltem, mert már párszor szedtek ki belőlem varratot és mindig belevolt tapadva és rángatták kifelé, pici vér stb. DE MOST: komolyan nem hittem el hogy ki is szedte!! fantasztikusan ügyesen csinálta a doki, semmit de semmit nem éreztem a varartból!!! a ragtapasz leszedése sem volt túl fájdalmas, bár huzta a bőrt és szőrt :-) jut eszembe: még jó hogy szülés előtt még otthon totál leszőrtelenitettem magam :-D rosszabb lett volna teljes hosszt ragtapasszal szörteleniteni :-D
Estére én is teljesen kidőltem, biztos az idő vagy nem tudom, végül nem is fürdettünk és már 7-kor ágyban voltam. Párom pelenkázta és tette mellém mellre Patrikot én meg félájult állapotban voltam. Nem tudom mi volt velem...
Még Ádi is aludt már fél 8-kor...
:shock: :shock:

Na megyek, mert diót akarok törni, tegnap nagyon megkivántama diotortát. Piskota van csak diokrémet kell készitenem. már kerestem receptet csak dió kell :.-)
Ja és a fiam ma elment reggel kabát nélkül vékony kardigánba suliba, tehát vihetem utána a kabátot :evil: A férjem szokta lekisérni, kiengedni a kapun és nem vette észre hogy a gyereken nincs kabát????!!!!
:twisted: :twisted: :twisted: Nyomban felrobbanok!

rabbe78
 
 


babazene: rossmannba vettem: babydream, Altatódalok Édes álmok

ez mind rávan irva :-D
nekünk tetszik. az oviba is betttem a gyerekkenek mindig aludtak rajta, ellazitja őket :-)

rabbe78
 
 

 
 

Kép

rabbe78
 
 


Szisszka, mindenképpen gyere majd a hírekkel!!!

most jött nem rég sms-em, éppen gyúrmáztunk Benivel, azt hittem, hogy babahír, de csak a bank küldött sms-t :S

nálunk iszonyat szél van! :( nem is tudom, hogy le tudunk-e így menni...

Rabbe, de jó, hogy nem fájt a varratszedés! az éjszakát sajnálom!
biztosan a frontot érzik a picik, azért is alszanak nyugtalanabbul!

görkorizni és korizni is szeretek, bár már nem tudok annyira, de gondolom, egy kis gyakorlással visszahozható a tudás! itt lent a gyerekeknek van olyan, hogy nem a klasszikus 4 kerekű, szóval nem kettő elől, kettő hátul, hanem valahogy elvan tolva a 4 kerék, nem néztem meg jobban, de szerintem ezt kisebb korban is lehet már kezdeni! :)

Gyancsival vajon mi lehet!? már lehet, hogy Lilizik! :)

az előbb lemaradt! Tatjana, ez a recept egyáltalán nem bonyesz! pikk-pakk megvan!

http://himihami.freeblog.hu/archives/20 ... 9/1049235/

és igazán fincsike! :) mondom, én a 4 dkg kakaó helyett, egy tábla tejbevonót vágogattam bele! :P

sophie27
 
 


jaaaa, babazenét esetleg tudok nektek küldeni... megpróbálom feltenni valahova a netre, és onnan mindenki letöltögeti, és kiírja... keressek??? nem vagyok nagy májer ezekben, de megoldható szerintem! :) mp3-ban tudom küldeni!

sophie27
 
 


láááányok!!!

Zilay Janka megszületett! 8:20kor 48 centivel és 2850 grammal, császárral!

Ebba, hatalmas gratula, ügyesek voltatok! jó egészséget, sok boldogságot és rengeteg tejecskét!!!

sophie27
 
 


Sziasztok!

Megjöttem, rendben vagyunk, a magzatvíz tiszta. Nagyon féltem a vizsgálattól, de egyáltalán nem fájt. Egy ujjnyira vagyok nyitva. Az NST-n Gergő semmit sem produkált magától, csak akkor volt hajlandó megmozdulni, amikor mozgatták a hasamat, vagy berregtek neki azzal az izével. 9 pontot kaptunk.
Megkérdeztem, hogy mekkora lehet most Gergő, azt mondta a doki, hogy nem kell félni, mert nem extrém nagy, olyan jó 3,5 kg-osnak saccolta. (Anno Bencénél is ez volt a sacc, aztán 3920 g lett.)


Puszi!

Ebba, GRATULAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok Csajok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Micsoda szuper hírekre jövök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulálok Vaya, Hajni, Ebba a babákhoz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


De szuper!

Most nekem van extra szer kedvem, még anya itt van, de még így sem jutok egyről a kettőre.Luca 2 éjjel óta nem alszik, csak sír és sír. most avgy a front vagy a hasa nem tudom, nem is lehetett az ágyába berakni, velünk aludt illetve aludt volna,mer sírt.Aztán már én is sírtam, mert nem tudok rajta segíteni, nem tudom, h. mi baja.
Csajok tapasztalat, miért böfizik ennyit?Annyira sok kijön belőle, szinte sugárban, ne tudom, h. marad-e egyátalán benne vmi.

Na, emgyek csinálok vmi érdemlegeset, végre picit elszundikált, lehet nekem is azt kéne!!!

Puszi

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Gyancsi, szurkolunk, gondolunk RáD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Ebba, Hajni hatalmas GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Húú lányok, ez szuper!

Tatjana, megértelek, h. izgulsz, de: NEM LESZ SEMMI BAJ!!!!! Küldtem neked szülésindítót! :wink: Kértem, h. akkor szülessen meg a picurid, amikor KELL és minden jól alakuljon és ha nem lesz nagy, hát majd kint megnő, ahogy Zorka baba is! :wink:

Zsófi, te következel!!!
Nekem van babazeném, de nincs ami lejátsza a sz.gépen kívül, az meg nem a "babaszobában" van :( Úh. muszáj lesz kiírni normál CD-re, de akkora balf@sz vagyok ám :oops:

Rabbe, figyu, ha van időd tortázni... nem semmi vagy, az már biztos... akkor a vonalzódat is javíthatnád ám :wink: :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Jajj Dorka, próbálj meg megnyugodni!!! Tudom nem könnyű! :( Nálunk nincs sugárban hányás, de olyan hascsikarása lehet, h. visít... én is annyira tehetetlennek érzem magam olyankor :oops: :?

Lányok! A Ti babáitok is adnak ki fura hangokat? :shock: Tisztára, mint egy állatkertben: nyávog, nyerít, röfög, aztán néha horkol... szóval kicsi Zo(o)-nak is hívom, így az állatkertet és a nevét is szimbolizálva :lol:
Eszméletlen amúgy!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Hajni Ebba
Szívből gratulálok a babákhoz! Jó egészséget és gyors felépülést kívánok! :D :D :D :D

Angie
Nagyon aranyos Zsombi baba! :D :)

Eta
Fejés: én csak az elején fejtem, amíg nagyon feszült a cicim egy kicsit. Így viszonylag gyorsan beállt kereslet-kínálatra és nincs vele gond... :oops:

Vérzés:
Nekem még tart... Márcsak tisztasági betét kell, és ilyen barnás-sárgás lett, de még megvan... Szombaton kezdem meg a 6.hetet....

Eclipse
Szuper! Nagyon ügyes vagy a fordítással! :)

Vikoo
Sajnálom a nehéz éjszakádat! :( :(
Valószínű, akkor nektek nem az Infacol lesz a jó megoldás.
Barni szereti... Még cuppog is mikor kapja... :roll: :roll:
Fejfájás:
Azt hiszem a Panadolt lehet bevenni, de kérdezz rá a gyerekdokidnál!

Henne
Sajnálom, h egyre nehezebb, de ez már a célegyenes!

Tatjana
Ez jó, h alaposan megnéztek! Legalább megnyugodhatsz.
Sajnos magas vérnyomival szoktak indítani és császározni is. De nagyon drukk, h egyik se legyen, hanem szépen elinduljon magától és természetes úton megszülessen a babád! :)

Mikegirl
Amikor abbahagytam a bimbóvédővel szopit mert már nem kellett, utána héten szörnyű volt. Nagyon megviselte a mellbimbómat. (Próbáld ki a Dm-es babylove melltartóbetétet, mert nekem az nagyon bevált, így nem dörzsöli a ruha/melltartó plusszba. Ez elég puha.) A másik kálvária meg az volt, amikor cumit adtunk neki. Utána olyanokat csinált. :shock: :shock: :? :Fogta a bimbit és elrántotta a buksiját, (szájában a cicimmel....mint ahogy a cumival simán lehet....) és azóta nagyon erősen szívja. Az a hét is nagyon nehéz volt.
Meg nekem örök parám a van-e elég tejem, eszik-e eleget...stb.
Ne aggódj! Belejöttök újra és megedződik a bimbid!
(Ati is ilyen kis erőszakos volt?)

Javulgat valamicskét a helyzet Atival?

Telokin
Már írni akartam ezelőtt is csak kimaradt: írtad, h félsz a szüléstől.
Megértem. "Utána én a szülőszobán azt mondtam, h én ide többet vissza nem...!" De akkor megnyugtattak, h a másodikkal sokkal könnyebb. Rövidebb idő is!
Drukkk!!!!

Sophie
Beni már 10naposan is cuki volt! :) Milyen erős kisbaba! :)
Szép nagy pocid van!
Nem tudom, h mire értette a doki... De legyen annyiból igaza, h induljon el magától!

Csillag
Drukk a ASK-hoz!+++

Rabbe
Örülök, h nem fájt a varratszedés!
Nagyon jó lehet ilyen kicsi ovis gyerekekkel foglalkozni. (Bár gondolom, h nem egyszerű...)
Köszi a babazene javaslatot. (Kipróbálom majd hátha...)

Mi is nagyon kivoltunk tegnap! Biztos a front!

Diós süti..Hmmmmm..... Fénypostával nem küldenél nekem 1-2 szeletet?!?!?! :D :D :D :)

Rólunk:
Megfogadtam a tanácsot és nem keltegettem. Fürdetés után aludt 4,5h-t!!!! :shock: :shock: :shock: Persze én nem, mert mindig vártam, h majd most kel enni... :oops: :oops: :oops: De ha megtartja ezt a jó szokást az nagyon jó lesz!!! :) :)
Ellenben utána! (Fél1kor kelt...) és nem aludt vissza... :( fél3felé már kérleltem... Aztán 3körül megetettem, és utána nagy nehezen elaludt... negyed 6kor beköszönt a Párom, h készülődik, hát persze, h több se kellett már fel is ébredt! :( :( :( :(
Akkor ismét kínlódás majd evés, és azóta alszik és kel 2,5 h-ként. (Pótolja magától az esti kimaradást! :D )
Most ismét az erkélyen pihen...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Angie, Zsombi nagyon édes, helyes, tüneményes!!! :D

Vikoo, a'sszem én sem fogok a Vigantolhoz fejni... nem szarakodom vele többet!
Infacoltól kicsit fintorog, de lenyeli!
Én egy fél Algopyrint vettem be fejfájásra... muszáj volt! Terhesen is lehetett, nem hinném, h. most gond lenne belőle!

Fürdetés: tegnap elmaradt :oops: egyszerűen késő volt már (mert aludtam előtte), fáradtak voltunk, Zorkát már nem akartam felzaklatni... hát lehet, h. gáz, de nem izgat! Azért egy gyors "szárazfürdetést" csináltunk! :wink:
Amúgy meg akkor fürdik, miután evett, de nem azonnal, nehogy visszajöjjön neki... így aztán 7-től 9-ig bezárólag bármikor! :D

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Navi
Aha! Néha nyávog mint egy kiscica, és van, h hortyog alvás közben! :D :D :D :D :D

Dorka
Kitartást!
Ismerős érzés!

Jaj, nyikog! Megyek megnézem...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Wivi, fejés: én is csak akkor, ha negyon feszül! Ha kifejem, akkor túl sok termelődik és kidurranok! :lol:

Lányok, nektek mindenki (ebből a topicból) az ismerősötök iwiw-en??? Csak mert én kíváncsi lennék ám rátok?
Priviben elküldenétek a teljes becsületes neveteket esteleg... :oops: nem kötelező, csak opcionális!!!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Pár vicces kép:

Kép bekómálva!
Kép hello kitty :)
Kép tenyérnyi fejecském van
Kép cenzúrázva :D

Eclipse, ügyes vagy!!!! :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok Lányok!

Szeretném tudatni Veletek, hogy 2010.november 6-án hajnali 5:05-kor megszületett a kisfiam Kovács Máté.3480g, 55 cm.

A szülés nem volt könnyű, császár lett a vége.Itthon vagyunk már, később jövök beszámolok,és reagálok is.
Addig is GRATULÁLOK az új lurkókhoz.

Küldök egy pár képet az újdonsült szerelmemről:)






Kép Máté1 Kép Máté2 Kép Máté3
akra
 
 


Haynii és Ebba, szívből gratulálok nektek!
Gyors felépülést, jó egészséget, sok boldogságot kívánok! :D :D :D :D :D :D :D

Gyancsinak is biztos megvan már Lilla babája!

Sophie,
légzésfigyu elnapolva amíg meg nem jön a lóvé a fordításból.

Apa hordozókendőzik!!!!
Nemsokára dobok róluk kendőt, nagyon édesek!!!
Szerdán jön a kendőoktató péntek helyett hozzám :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Akra,
szívből gratulálok! Angyal arca van! :D :D :D :D gyors felépülést, sok tejcsit! puszi :D :D :D :D

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Navi,
Zorka de ééééédes!!!! :D :lol:

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Sziasztok lányok!!!


Újabb gólyahír:

GYANCSI az előbb írta:"Kedves Mindenki!Örömmel tudatjuk veletek,hogy várva várt kislányunk,Földvári Lili ma 08óra 52perckor,2935grammal és 45 cm-rel megérkezett!Puszi!Ancsa és Csabi

Ezúton is gratulálok még egyszer.

Valamint Sok-sok Boldogságot,erőt,egészséget kívánok Ebbanak,Hajnii-nak és Akranak is!!!!

Hajrá többiek!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

picibaba.hu vonalzó
aranyoska001
Sopron
 
 


Helló everybodry: ))

Hát ez aztán pörgős nap lett!!
Hajni, Akra, Vaya!!! HÁT ISTEN HOZTA A CSÖPPSÉGEKET a szupercsoportban!
Tatjananak igaza volt, hogy nem csinált még mai táblit: )
Várjuk meg ancsát: SŐŐŐŐT FIGYI
HÍREM VAN!

"Mindenki!Örömmel tudatjuk veletek, hogy várva várt kislányunk Földvári Lili 8.52 kor 2935 grammal és 45 cm-rel megérkezett! Puszi ANCSA és Csabi"

Háát JÓ NAP EZ A MAI!!!

GRATULÁLOK!!! ÉS NAGYON ÖRÜLÖK!!!!

Mindenkinek puszi!

Jaaa:
Sophie: azért kell fejjek, mert ha nem teszem akkor bedurran a mellem és PAMELA mint már sokszor Irigykedhetne. Csak sajnos nekem fáj ez a csomósodás. De sajnos így is mindig marad valamennyi benne! De nem akarom apasztani! És van egy barátnőm akinek meg nincs teje... Szóval ha annyi lesz akkor megy neki is: )
És nem rossz élményként maradt meg!!!!! Mi lenne velem most mellszívó nélkül??? Már szétdurrantam volna
:shock:

Kb mennyi idő múlva áll be a kereslet-kínálat???

DORKA: Sajnálom hogy ilyen szar éjszakátok volt! Remélem ennél nem lesz rosszabb!
Nekem két napja volt ilyen... Akkor egy jóóó pocakmasszázs és hasra fektetés megoldotta a 12 órás sírás problémáját!

Azóta is hason alszik.............................................
egy próbát megér ha még nem esetleg ötletnek számít, de aztán lehet hogy ezt már rég kipróbáltátok!
Akkor bocs.


Na olvasok vissza aztán gyüvök: )

Kép
Kép
eta
 
 


Akkor a mai tábli:

Akra, Gyancsi, Ebba, Hajni: gratulálok a babákhoz! :)

Kép Kép Kép

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Hayni Ebba Ancsa Nagyon nagy gratula a csöppségekhez!!!!!!!!!!!!Sok Tejcit és mihamarabbi gyógyulást nektek.

KépKép
ritya
 
 


Dorka nekem annó a fiam csinálta ezt kb. egy hétig amikor megszületett.Nekem gyorsan folyt a tejem és olyankor amikor éreztem a belovelést ki kellett volna vennem a szájából és aztán amikor már nem folyt akkor folytatni.A ciciben maradt annyi hogy elég legyen neki.Csak később jöttem rá én is.Próbáljál te is ilyeneket megfigyelni.Ne féljél rájössz miért jön neki vissza annyi tejci.

Akra igen cuki Mátéka!! :D

KépKép
ritya
 
 


Hűűűűű!!!!!!!!!!!!
Csak lelépek szopiztatni és mennyi minden történik!!!!!!!!!

Nem is győzöm lereagálni!

Navi
Zorka nagyon cukiiii!!!!!! :) :) :)

Akra
Gratulálok a kis fiadhoz nagyon szép kis baba! :) :)

Gyancsi
Nagyon drukkoltam ám! :) :)
Szívből gratulálok Lili babához!

Minden "új" Anyukának jó egészséget gyors felépülést és sok tejcsit!
És várjuk majd a beszámolókat! :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Sziasztok Csajok!

Mekkora babaeső!

Gratula az anyukáknak és a babáknak is.

Terheléses vizsgálat: igen kapok vénásan oxitocint, alá kellett íratni a dokimmal hogy beleegyezik.Ezt itt mindenkinek csinálják a 40. hét körül.
Kérdeztem a szülésznőket hogy a második baba gyorsabban megszületik-e mint az első, de azt mondta a csajszi, hogy mivel császár volt az első nálam ez nem biztos.
Kérdeztem a dokim meddig vár ha nem indul be keddig, azt mondta nem vár sokat(elméletileg 1 hetet szoktak) mert császár volt az első. Kíváncsi leszek!
Már szeretnék túllenni rajta nagyon!!!
Igen, valóban azért tartok a szüléstől mert az első rohadtul fájt és elhúzódott mire a műtőbe vitte.Utána 1 nap múlva a Virág bekerült az intenzívre, így 1 hetet voltunk kórházban, majd az én seben több hónapon keresztül gyógyult be. Virág meg annyira hasfájós volt, mi mindent kipróbáltunk, semmi nem használt, 6 hónapos koráig nagyon durva volt a helyzet.
Szóval mindenre fel kell készülnöm lelkileg.

Kép
Kép
telokin
 
 


Sziasztok!

Azta! Ez jó nagy babaesős napnak sikeredett :D :D :D

Hajni!
Ebba!
Akra!
Gyancsi!

Szívből gratulálok a babákhoz! Sok tejcsit kívánok és sok sok örömet a babókhoz :D :D :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Na kijavitottama vonalzóm és elirtam Patrik születési hónapját :twisted: :twisted: nem enged javitani :twisted: :twisted: befagyott az oldal... majd később megpróbálom ujra

rabbe78
 
 


Ebba, Hajni, Ancsa, Akra! Udv az uj anyukak klubjaban! Gratula a babakhoz! En ma megjartam a TBt mert elszurtak vmit es nem kerultek be Zsombor adatai a rendszerbe, es nem kaptuk meg 4 het alatt a tb kartyajat, annelkul meg ugy e semmilyen tamogatast nem lehet megigenyelni. A reggelem ugy indult h 1 orat logtam a telefonon, kuldtek egyik hivataltol a masikig. Aztan feladtak a nyomozast, es kitalaltak hogy menjek be szemelyesen Zsombor lakcimkartyajavak es anyakonyvi kivonataval, es megcsinaljak. Meg szerencsere at tudtak jonni a szuleim, es a hivatalban sem volt senki, igy 1 ora alatt megvoltam, a MAKot is beleertve. Kicsit sem voltam duhos a TBre :evil:

Angie

Kép
Kép
angie34--
 
 


HALIHÓ!


Úgy alszik a Gizus, mint a tej! Most keltsem fel??? Hmmmm ezen mindig agyalok!!!!

Jajja lemaradt egy
GRATULÁCIÓ EBBÁNAK!


Mellesleg most csak kipróbálom hogy jó-e az új vonalzóm: ))
Gyors vasalok!

Ja ée Ez a nap hááát szerintem NAGGYON DUUUURVVVA
Édesapám és anyós pajtás is ma született.... A mai gyerekeket tuti minden évben ünnepelni fogom!!!

Méceker Gratula És Puszi: Eta+Gizu

Kép
Kép
eta
 
 


valamit elb... tam nem ez a vonalzóóóóó :oops:

Kép
Kép
eta
 
 


nnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
SEGÍTSÉGGGGGGG

Kép
Kép
eta
 
 


nnna most talán???

Kép
Kép
eta
 
 


Lányok hogy kell ezt???? nem tölti fel a vonalzóm........... ha valakinek van szabad kapacitása Bitte, Please Por favor meg a jó ég tudja.....

Köszi
eta
 
 


sziasztok,

látom ma babaesős nap van. :)

Ebba, gyancsi, akra, Hayni! Gratulálok a picikhez! jó egészséget és sok sok tejcsit! :) :)

mikegirl: tényleg, már akartam kérdezni. végülis sikerült magánszobába menni? milyen volt a szoba?

tatjana: sajnálom, a kálváriiádat a kórházban. remélem, indul majd magától a szülés ;)


Lányok, most jöttünk ctg-ről. Levi most elég lusta volt, azért végén egy picit belehúzott. :) méhszájam zárva.
Hétfőn megint ctg, utána doki, megbeszéljük majd a szerdai császárt. :oops:
szerencsére már a mostani éjszakám jobb volt. csak hajnalban keményedtem egy picit, és görcsölgettem.
mi szerintem kihúzzuk szerdáig. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok Csajok!

Ez tényleg szép nap, babaeső!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ancsa, hatalmas gratula Lilihez!!!!!!!!!!!!Annyit gondoltam Rátok!!!!
Sok sok tejcit kívánok, pihengess, gyönyörködj a kismanódban!!!!!!!!

Akra, nektek is szívből gratulálok!Máté csodaszép!!!!!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Micsoda babaeső :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratulálok mindn anyukának!

Kiamamiknak kitartást!
Vendég
 


Kép


Nappal én max. 3 órát hagyom egyszerre aludni Davidot, olyan 2,5-3 óránként igyekszünk szopizni... így éjszaka alszik inkább.
Nekem ezt javasolták, hogy így is megkülönböztetjük a nappalt és az éjszakát... :wink:


Babaképeket nagyon jó nézegetni! Gyönyörűek a kicsikéink :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mikegirl, Atinál van változás?Hogy vagy?

Sophie, akkor szerinted a doki arra utalt, h. előbb megindítja?
Annyira szép nagy a pocakod!Szép vagy!!!!!!!!
Beni pedig egy tündér, 10 naposan is az volt!Tényleg nagyon szép kiskrapek!!!!
Annyira köszönöm, és ezt azt hiszem, mindenki nevében mondhatom a tanácsaidat, nagyon hasznosak!!!!

Tatajana, és nem nézték az u.h-n, ha annyira alapos volt, h. kiscsajszi vagy kisfiú?Mondjuk már nemsokára világra jön, és akkor tuti lesz!!!
Hidd el a babád tudni fogja, mikor szeretne a világra jönni!!!

Csillag, remélem nem volt fájdalmas a magzatvíz vizsgálat!Jaj, olvasom, h. szerencsére nem fájt!:)Kitartás!Már nincs sok hátra, bár nekem veled kapcsolatban erős megérzésem van mára!!!!

Szisszka, és te hogy vagy?Mi volt ma?


Angie, nagyon szép baba Zsombor!!!

Rabbe, de szuper, hoyg nem fájt a varratszedés!!!
Szerintem ettől az időtől dőlt ki mindenki!Csak hozzászokunk már!!!
Kabátos story-szerintem már a párod is fáradt, bár tény, h. ez nem mentség!

Navi, köszi a bíztatást! Beszélgetni akar veled Zorka baba tutira, állatkákról álmodik, és róluk mesél neked!:)
Gyönyörű a kiscsajszi!!!!:)

Vivi, kívánom, h. tartsa meg jó szokását!!!!

Eclipse, akkor most már jól van a kis lelked?

Eta, köszi a tippet, nagyon édes Gizu, nem is tudom, h. írtam-e.Na, mi van azzal a vonalzóval?Nem karja az igazságot?

Nekem is kell fejnem próbálok piciket, merte gyszerűen szétdurran a mellem, és ami rosszabb, folyik belőle nagyon a tej, melltartóbetét ide vagy oda.Jó lenne, ha beállna nálunk is a kereslet és kínálat egyenes arányba.

Henne, szorítok!!!

Mindjárt jövök, befutott anyós pajti!!!!!!!!!!!!!!!
Ha felkelti megőrülök!!!!!!!!!!!!!!!

picibaba.hu vonalzó
picibaba.hu vonalzó
dorka84
 
 


Ancsa!!!
Akra!!!
Hatalmas Gratula mindkettőtöknek! Sok-sok tejcit, boldogságot, egészséget és gyors felépülést kívánok!!! :D
Éééés gyertek, amint tudtok
!


Kriszta, ez érdekes amúgy és jó ötlet... csak nálunk az a "baj", h. így is 2,5-3 óránként felkel nappal és éjszaka szintúgy! Lehet még picuri a gyomrocskája és emiatt nem bírja tovább, bár már az is előforult, h. többi, mint 3 órát alukált... én hagyni szoktam, hacsak a mellem bírja :D

Várom a priviket a nevekkel, h. tudjak jelölni iwiw-en vagy facebookon!!! Tessék velem is foglalkozni :oops: :lol:
....csak vicceltem.... :wink:

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Dorka, nincs mit... biztatásban jó vagyok :wink:
Lehet, igazad lesz! Erre még nem gondoltam, h. dr. Doolittle-nek kellene lennem :lol: majd megtanulok állatul!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Sziasztok!

Akra,Hajnii,Ebba,Gyancsi szívből gratulálok Nektek!Sok-sok boldogságot kívánok!

Kinga
Kép

Kép
@kinga@
 
 


Sziasztok!

megint csak egy gyors bejelentkezésre futja...

Akra, Ebba, Ancsa
Hatalmas gratula a bébikhez! Ügyesek vagytok nagyon! Sok boldogságot, sok tejcit!!!


Rólunk:
voltam nst-n, ott azt mondták, hogy tökéletes görbét produkáltunk, és hogy Dani nagyon jól érzi magát bent.
Utána voltunk dokinál. Ma az én dokim délelőtt rendelt, igy ahhoz mentem aki éppen volt. Nagyon jó fej volt, és úúúúgy megnyugtatott :D Egyébként a tesóim ennél a dokinál születtek :D
Megnézte az nst leletet, aztán megvizsgált. Azt mondta, hogy a méhszáj bő egy ujjnyira nyitva, amúgy minden rendben, Dani koponyája már szépen behelyezkedett.
Egyébként picit színes folyásom van most, erre a doki azt mondta, h ne aggódjak, lesz is, mert tágulni fog a méhszáj.
Azt is mondta, hogy ne vegyünk a mozijegyet már :D Meg hogy nagyon meglepődne, ha a hétvégén nem bújna ki Dani.

Ha mégsem, akkor vasárnap nst a kórházban reggel, és ha hétfőig semmi akkor hétfőn reggel befekvés.

De csajok most tök happy vagyok :) Annyira megnyugodtam, doki után még átmentünk Marcival anyuhoz.


ha van valami jelzek ;)
addig is puszi mindenkinek!

szisszka
 
 


sziasztok!

jó reggelt!

Szisszka, na, végre, valami jó hír! :) melyik doki volt ez, akinél jártál? ;) drukkolok, hogy mihamarabb kibújjon Dani baba!

azért egy jó kis izgis filmre elmehettetek volna, hátha gyorsan kipottyanna az izgalomtól Dani! :)

Dorka, köszi, aranyos vagy, bár szerintem minden baba más, szóval, ami nálunk bejött, nem törvényszerű, hogy másnál is be fog, de egy próbát biztosan megér, főleg, ha már úgy érzed, hogy mindent kipróbáltál! :) de tényleg ari vagy, hogy ilyen kedveseket gondolsz rólam és a hsz-eimről! :oops: :lol:

Navi, mi már ismerősök vagyunk, szóval nem dobok privit! :P
Zorka vicces képei nagyon cukik! :)

köszi a jóslatot, egyelőre még egyben, szóval nem tudom, hogy mikor jön el a mi napunk, de majd jelzek! :)

fürdetés! vannak olyan országok, egészen közel hozzánk is pl., Németország, Ausztria, ahol azt vallják, hogy nem is kell fürdetni a babát naponta, persze ez itthon nem igazán jellemző, de egyáltalán nem gáz, ha 1-1 nap kimarad! :)

Davallia, gratula a keresztanyusághoz! :)

Csillag, örülök, hogy nem fájt a magzatvíz vizsgálat! ;) az 1 ujjnyi jó jel! 7végén Ti is szültök!? :)

Vivi, én Beni után, rögtön a szülőágyon azt mondtam a férjemnek, hogy a következőt örökbe fogadjuk, az tuti! aztán láss csodát! :P fosok is rendesen, vagyis van bennem egy adag para, mert már tudom, hogy milyen volt az előző, de csak túlélem... egyébként Benivel egyáltalán nem féltem, vagy tartottam a szüléstől! jobb volt úgy!

Akra, utólag is nagyon sok boldogságot, jó egészséget és mihamarabbi regenerálódást! :) nagyon kis cukimanó Mátéd!

Gyancsi, Neked is nagyon sok boldogságot Lili hercegkisasszonyhoz! ő sem egy molett csajszi! biztosan nagyon szép formás! :)


mihamarabbi felépülést a csaszi után, és gyere olyan hamar, ahogy csak tudsz a fotókkal, szüléssztorival!

sok-sok tejcsit lányok!!!


Eta, akkor örülök, hogy nem bánod, hogy beruháztál a mellszívóba! :) azért tök jó, hogy ennyi tejed van! hidd el. van a másik véglet, aki én voltam, háááát, az sokkal macerásabb! hamar beáll majd a kereslet-kínálat, csak, ha mind kifejed a cicidből, akkor lehet, hogy tovább fog tartani, de menni fog, meglátod!

én úgy tudom, hogy az első 6 hétben normalizálódik a helyzet!

ja, és Beni is általában hason aludt! semmi baja nem lett tőle! ;)

vonalzót tessék javítani, hogy lássuk, hogy tartunk éppen! :)

Tatjana, köszi a friss, ropogós táblát! azért kicsit lehangoló, hogy a sereghajtók csapatában egyre kevesebben vagyunk, ráadásul, ott nagyon sokan el is vannak tűnve...

Telokin, azért még ne add fel a könnyebb szülés reményét! tudod, a szülésre nincs forgatókönyv, bárhogy alakulhat, és mi gondoljuk azt, hogy a miénk könnyű, és gyors lesz, bárhogyan is volt az elsőnél! okés!? én is ebben hiszek!!!

Angie, sajnálom, hogy elszúrták Zsombi felvételét a rendszerbe, illetve meg sem csinálták!? még jó, hogy nem kellett annyit várnod, és azonnal megkaptad! tök idegesítő, hogy ennyi fele kell rohangálni, és, hogy a TAJ kártya miért tart ennyi ideig, hogy elkészüljön!? pedig tényleg mindennek az az alapja...

Henne, de jó! szerdán már találkozhattok is! jajj, annyira, de annyira irigykedem! :) persze csak jó értelemben! én is úgy szeretném látni a pofikáját. nem utolsó sorban, túl lenni a nagy eseményen! :)

Krisztina, annyira imádnivaló Dávid! ti hogy vagytok? éjszakák jól telnek?

mi jól! tegnap itt volt anyukám egy picit, ma meg mi megyünk át ebédre... :P

egyébként elkezdett fájni mind a két combtövemnél... nem tudom, hogy mitől, de járásnál picit fura érzés. lehet, hogy a gyerkőc helyezkedik lejebb!? bár ránézésre nem ereszkedett még le a hasam (szerintem nem is fog!)

nehéz a fotelből kikászálódni, de még aránylag jól alszom, azt leszámítva, hogy 1/2 8 magasságában mindig ébredem, de ennyi!

várom a jövő csütörtököt, hogy megvizsgáljon a doki, ha lesz még jövő csütörtök! :)

megyek valami reggelit nézni magamnak! szép napot mindenkinek!!!

sophie27
 
 


sziasztok!

Dorka, Sophie, köszi a biztatást! Sajnos bármennyire is szerettem volna, a tegnapi dátum nem jött össze nekünk. De sebaj! Nagy előrelépésnek tartom, hogy végre délután kitartóan jöttek 5 perces jóslófájások! :D Kb. 4 órán keresztül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A tegnapi vizsgálat után a dokim is azt mondta, hogy nincs már messze a szülés, de én ebben már nem hiszek... a 30. hét tájékától koraszüléssel fenyegettek, erre itt vagyunk a túlhordás első napján... Szóval akkor hiszem majd el, hogy hamarosan szülünk, ha már a kitolási szaknál tartunk. :P :P :P

Mindenkinek széééééépséges hétvégét!!!!!!!!!!!!!!!!

Navi, "vuduzzál" már meg engem is légyszi, hogy mehessek szülni!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


NNA Újra próbálkozom a vonalzóval: )

Aztán ha Gizu hagyja, akkor írok is: )

Kép
Kép
eta
 
 


Zsófi, persze tudom, h. téged nem kell már jelölni! :wink:

Csillag, okés, csinálom-csinálom!!! :D
:arrow: :arrow: :arrow: ((((((((((((((((((((((O)))))))))))))))))))))))) :arrow: :arrow: :arrow:
Hát azért nem semmi, h. koraszülés helyett túlhordás... de jobb ez így és nemsokára mész is szülni, no para! :wink:

Hát annyira nem sokan mozdultatok rá az iwiwes, facebookos témára... :? na majd ha már kint vannak a gyerkőcök és mindenkinek lesz egy kis lélegzetvételnyi ideje!

Amúgy Zorka ma nagyon cvíder :( tiszta hisztike kisasszony!
Remélem a rossz reggel-de. után szép délutánunk lesz, mert szeretném vinni sétálni! Kicsit fosok amúgy, h. mi van akkor ha éhes lesz séta közben? Múltkor nem lett, de ugye mi cicizünk, nem cumisüvegezünk, szóval azért csak nem veszem elő az utcán a mellemet :roll: :lol:

Szissz, örülök a jó híreknek!!!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


HALI!

Szerintetek korai 1, 5 hetesen kivinni az udvarra a babót? Csak mert annyira gyönyörű idő van !!!

Tiszta tavasz: )

Kriszta:
Nekem is ezt mondta a védőnő, hogy ha az éjszakát átalussza hagyjuk, de nappal keltsük mert kiszárad, és akkor egyre többet alszik.....
Ja ha leállamvizsgáztál merre szakosodsz?
Vagy lemaradtam?

Mikelány:
Milyen a mai napod?? Remélem szép napos nyugodt...

Sophie:
Muszáj lefejnem, mert csomósodik, és nagyon fáj, be van durranva teljesen!
Te milyen eset voltál? Semmi tej? Na MAJD MOST LESZ: ))
Hogy bírod a pocidat??Derekad?

Navi:
Én etetem innen is onnan is.
Tegnap pl, valami miatt nem tudott rendesen enni a cicimből de egyértelműen éhes maradt, úgyhogy adtam neki 40et üvegből.
Ezért tök jó hogy mindig van lefejve valamennyi SOS helyzetre: )
Pl hosszabb utakhoz nem rossz megoldás... szerintem
De lehet ellenkezni: )

Na megyek. Ha minden igaz akkor két vonalzóm is lesz. Ha nem akkor NAGGGYON BÉNA VAGYOK

Szép napot mindenkinek

Kép
Kép
eta
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: