Új privát üzeneted érkezett!

Én, ha úgy adódik, hogy szájon át kell mindhármat bevennem, olyan vagyok egy óra múlva, mintha altatásból ébredtem volna...de a rosszabbik fajtából.....múltkor haza kellett jönnünk, úgy szédültem, meg összeakadt a nyelvem.....de azt írta Sipos Doki is, hogy bevehetem, ha gond feltenni, csak olyan álmos leszek, hogy Ő nagyon meggondolná..
ágnes13
 
 


Sonjus, Cirmi, Babszi, még egy laptetőt kaptok tőlem!!!!!!!!!!

Sonjus, hol Vagy merre csavarogsz? "Nagyi" kíváncsi lenne a hírekre - meg tuti a Többiek is!
ágnes13
 
 


Ágnes! Pont tegnap mesélte valaki, hogy egy héttel később lett pozitív a tesztje, a barátnőm pedig menstruált, miközben terhes volt, szóval még ne add fel!!!!

Bocsi, hogy csak most írok, de tegnap még a telefonomat is elkobozta a párom, így csak most tudtam jönni :)
Tegnapra 3 babapötty maradt, de sokkal fejlettebbek mint a múltkor, így visszakaptam 1 7sejtes, 1 6sejtes és 1 4sejtes embriót. Ami nagyon tetszett még, hogy a 2 fejlettebb mind konvencionális megtermékenyítésű :) a biológus hölgy is nagyon kedves volt, annyira örült. Tanár úr a következőképpen "magyarázta" nekem a dolgokat. A háromból 1, ötös skálán ötös, a többi 4-3/4, de egy négyes tanulóból is lehet tisztességes felnőtt :lol:

Mindenkinek a legjobbakat
sonjus
 
 

 
 

Sonjus,
gondoltam hogy tegnap visszakaptad őket:-)
Akkor ugye most nem fogsz dolgozni, és pihizel a tesztig?

i.kata
 
 


Kata!
Csak 1 hetet tervezek itthon, aztán megyek dolgozni, de csak finoman :)
sonjus
 
 


Sonjus!
Gratulálok az embriócskáidhoz! :D Jó pihenést neked a hétre! :wink:

Cirmi!
Gratulálok a 20 petesejthez! Drukkolok nagyon, hogy minél többen szépen megtermékenyüljenek! :D

Ágnes!
Szerintem se add még fel! Én továbbra is nagyon drukkolok nektek! :)
Az Utrótól én elsősorban szédültem. :roll: A szájon át beadásra másnak is azt mondták , hogy beveheti szájon át, de rettenetesen álmos lesz tőle... :? (Az egyik lány a beültimkor allergiás volt az alulról betett golyócskákra, pedig nem is az elsőnél jött ez ki nála, hanem - azt hiszem - a 3. lombikjánál... :? )
Egyébként hogy vagy? A hányinger és a szédülés elmúlt? Nem lehet ez jó jel? :wink:

Kép
hbzs
 
 


Sonjus nagyon-nagyon-nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pihizzél szépen.
Hbzs, elmúlt a rosszullétem, mert ezt sajnos betegség okozta, amit a kislányomtól összekaptam.
Tényleg aranyosak Vagytok, de a negatív teszt(ma reggel is az volt), és a vérezgetés együtt nagyon nem jó irányt mutat-külön, külön kisebb gond lenne.

Mindegy azért ha nem gond a pálya széléről drukkolni maradok....
ágnes13
 
 


Cirmi!
nagyon szép szám ez a 20 :) telefonáltál már? hogy álltok?

Mindenkinek köszi a drukkokat :)
sonjus
 
 


Sziasztok!
Dolgoztam ezért csak most tudtam jönni. Telefonáltam délelőtt, sajnos a 20ból csak 5 volt kellő értettségű, de abból négy megtermékenyült (ICSIvel). Holnap megint kell hívni az intézetet, hogy feljődtek tovább, de valószínű csütörtökön kapom vissza őket.

Sonjus! Drukkolok, hogy jól megkapaszkodjanak!
2cirmi2
Budapest
 
 


Cirmi gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ágnes13
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bekukk!!

Sonjus: mennek a drukkok a 3 manóért :)
Cirmi: Szorítok nagyon!

Pusz
lojcika
Nagyvenyim
 
 


Lányok!
Egy gyors kérdésem lenne, mert elfelejtettem az Intézetben megkérdezni. Az Estrimax-ot meddig kell szedni, mert nemsokára elfogy!?
Köszi
sonjus
 
 


Cirmi!
Nagyon drukkolok az ötöshöz :)
sonjus
 
 


Sonjus!
Az Estrimaxot is ugyanaddig kell szedni, mint az Utrogestant.
Hogyhogy nem sokára elfogy? 3x28-as csomagot szoktak felírni, s 3x1-t kell szedni naponta. Nálam legalábbis mindkétszer így volt. Nálad nem?

Cirmi!
Drukkolok nagyon a 4 kis embriócskádnak!!! :D

Kép
hbzs
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast! :D

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hát, nem kaptam valami jó híreket, de Sipos doki azt mondja majd csak pénteken kesergünk, ha úgy alakul. Egyelőre a helyzet az, hogy van jobb oldalon 4-5 6mm-es tüsző, bal oldalon viszont egy 17-es. A 17 elhúzott, vagyis kifejti a hatását a többire, és nem hagyja azokat érvényesülni. Ez gáz, mert csak 1 tüsző lenne. Vért vettek, megnézik az Lh-t, ennek függvényben vagy visszafogjuk a 17-est, hogy fejlődhessen a többi, vagy leállítják a programot. Ha az utóbbi, akkor egy pihenő hónap, mialatt meg kell csináltatni azt a vizsgálatot amit Kata említett - a petefészkek kapacitásáról. (Kata, ha tudsz ajánlani helyet, költséget vagy bármi info-t róla, nagyon örülnék neki!) Utána (gondolom az már akkor január lesz) ciklusra van még egy ötlete Sipos dokinak, mit kellene hogyan csinálni. Ezek nem valami jó hírek; próbálok velük sodródni; majdcsak lesz valahogy. Egy körül kell majd eredményért telefonálnom. Szaladok dolgozni.
babszi
 
 


Cirmi!
bocsi, elkerülte a figyelmemet, hogy 4 termékenyült meg, nem 5, de ahhoz a négyhez is nagyon drukkolok.

Hbzs!
1 levéllel találtam az előző programból, aztán nem írattam fel újat az Intézetben, de pénteken úgyis mennem kell a körzetihez, majd íratok vele. Köszi az infót!

Babszi!
Sajnálom a nem túl jó híreket, de remélem a lehető legjobbat ki lehet belőle majd hozni!
sonjus
 
 


Babszi,
tuti én mondtam ilyen vizsgálatot? Nekem nem rémlik :oops:
Nem is tudom mit mondjak...számban most kb. ugyanannyi tüsződ van, mint a korábbi lombiknál? Lehet tényleg jobb lenne, ha nem menne tovább ez a stimu, és akkor megmarad a lombik lehetőséged is, és a következő próbálkozásnál S. doki kivitelezheti az ötletét.

i.kata
 
 


Babszi!
Sajnálom ezt az egyelőre nem túl bíztató eredményt. Az 1 órai telefonban mit mondtak?
Neked volt 3. napon UH-d? Vagy ez a 17 mm-es tüsződ csak most jelent meg?

Sonjus!
Én nem vagyok benne biztos, hogy körzeti tud Estrimaxot felírni. Kérdezd meg tőle telefonon - nehogy gyógyszer nélkül maradj!
Én szerintem a helyedben elküldeném az uramat ma este az intézetbe, amikor a Tanár Úr magánrendelése van. 4 után odatelefonálsz Ibolyának, hogy legyen olyan kedves, írja fel neked, s a férjed csak bekopog, és - ha épp nincs bent senki Ibolyánál - már kezében is a recept. :wink:

Kép
hbzs
 
 


Hbzs!
Most olvastam csak amit írtál, a párom pedig már itthon van, így felhívtam az Intézetet és megkérdeztem Ibolyát, azt mondja, nem lesz gond a körzetinél. Egyébként tényleg mindent felír, amit szoktunk kérni, volt már hogy Bromocriptint is, meg a Metfogammát is, szóval remélem nem lesz gond, de azért holnap délután, mikor rendel odacsörgök, és ha mégis gond, akkor még pénteken valahogy hozzájutok az Intézetes recepthez. Azért köszi, hogy szóltál, így előrelátóbb lehetek :)
sonjus
 
 


Jó reggelt!

Ágnes,
na???

i.kata
 
 


Ágnes!
Én nagyon remélem, hogy ma pozitív a teszted!!!!
sonjus
 
 


Sziasztok....sajnos negatív, mint egy mínusz nyplcas. Vérzés nincs,de vszínű az utrogestantól.ez van.
Babszi! A Podmaniczky utcában(Máv rendelő intézet) ÁNTSZ Labor Kft. 7000Ft a vizsgálat, nem kell beutaló. Ciklusfüggetlennek mondják, de a labor vezető orvosnő azt mondta, mégis érdemes 3-6 nap közt menni.
Magán véleményem, hogy ez most nagy divat lett, és túl nagy jelentőséget tulajdonítanak neki. Ez egy MAJDANI állapotot jelez. De Te nem MAJD, hanem MOST akarsz terhes lenni, nem?
Mi Sipos Doki ötlete?
Sonjus, Cirmi szóltam az "unokáimnak", hogy kapaszkodjanak....


Üdv.

Á.

Mi lehet Bellussal, Paninivel,Fitivel?
ágnes13
 
 


Ágnes!
:(
sonjus
 
 


Ágnes,
sajnálom...

i.kata
 
 


Ágnes!
Nagyon sajnálom! :(

Cirmi!
Hogy vagytok? Ugye ma voltál beültin? Nagyon drukkolok nektek!!! :wink:

Kép
hbzs
 
 


Sziasztok!
Ágnes sajnálom, hogy nem sikerült! :(
A drukkokat köszönöm mindenkinek. Ma voltunk a beültetésen, mind a négy embrió szépen fejlődöt tovább kedd óta. Kettő 8 sejtest kaptam vissza, a másik kettő hat ill. hét sejtes, ezeket lefagyasztoták. A Tanár úr csinálta, nagyon bizakodó volt. Most már csak szépen meg kell kapaszkodniuk.
Szonjus remélem nálatok is minden a legnagyobb rendben van! :)
2cirmi2
Budapest
 
 


Cirmi!
Ezek nagyon jó hírek! :D Nagyon drukkolok! :wink:

Kép
hbzs
 
 


Cirmi!
Nagyon szép eredményeitek vannak, örülök, hogy fagyiba is került manó :)
Nálunk minden rendben :) Milyen jó lenne, ha belátnék ;)
sonjus
 
 


Szilva!
Írj pár sort, hogy mizujs! Hiányollak!

Belluska! Hogy vagytok? Beusról hír?

Babszi! Remélem holnap nem lesz kesergésre ok! Drukkolok!

Lojcika! Helyzet?

Ölelés mindenkinek
sonjus
 
 


Na igen, talán a tesztig tartó két hét lesz a leghosszabb az eddigi várakozásokból, hogy vajon mi történik odabent. Tényleg jó lenne néha bekukkantani...
2cirmi2
Budapest
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy el voltam tűnve, de babonából csak a mai UH után akartam jönni. Nem tudom miért, valahogy bebeszéltem magamnak... :oops:

Ágnes.... :( sajnálom
Sonjus, Cirmi - megadrukk!
Babszi, bízunk a legjobbakban!

Ha nem haragszatok, én hozom a jó híremet: minden oké a kis csöpkével, nem egy óriás bébi, de már mozgott is! Konkrétan homorított, és mozgatta kéz és lábkezdeményét. Nagy kő esett le a szívemről. Csatolok egy fotót is.
Puszi mindenkinek! P
Kép Csöpke 9+6
panini
 
 


Panini!
Gratulálok Csöpkéhez! :D Nagyon édes, ahogy éppen "fejen áll"! :wink: :lol:

Kép
hbzs
 
 


Szia Panini!
Nagyszerű ez a kép!
Gratulálok!
2cirmi2
Budapest
 
 


Panini!
Nagyon jó ez a kép, gratulálok!

Babszi!
Gyere majd a hírekkel!
sonjus
 
 


Panini! Nagyon csinos!

Sonjus, Cirmi, mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Üdv.


Á.
ágnes13
 
 


Ági, nagyon köszönöm amit írtál! Mindenkinek köszönöm a drukkokat :)
Ma kicsivel jobb hírekkel tudok jönni - folytatjuk a kezelést. Sipos doki úgy mondta, hogy azt a nagyobb tüszőt beáldozzuk, mert megintdult vagy 5 tüszőcske érésnek, és nem hiszem, hogy bántaná a pénztárcámat, ha nem látna benne fantáziát. Hátha sikerülne a dolog. Ibolyával találkoztam, annyira kedves volt - nagyon dicsért, hogy legutóbbi találkozásainkkor mindig pityeregtem, de hogy most milyen más "nő" áll előtte, meg ilyesmik, és olyan kedves volt, hogy szívem szerint ezért pityeregtem volna, de ha már dicsér, akkor nem szabad folyatni a csapot :)
Ha minden igaz, akkor hétfőn megnzének, aztán szerdán lesz a lezsívás, ha a hétfői ultrahang jót mutat. Gondolom, hogy szombaton kapom majd vissza őket - főleg, hogy ilyen tortúraként indul az egész.
De ezek már jó hírek, szóval próbálok sodródni a dolgokkal :)
babszi
 
 


Babszi!
Ezek nagyon jó hírek! Nagyon drukkolok, hogy a hétfői UH-n szép érett tüszőcskéket lássanak a "2. vonalból"!!!! :)

Kép
hbzs
 
 


Panini,
nagyon édes a kép:-) Vigyázz magatokra!

Babszi,
nagyon örülök, hogy ma jó híreket kaptál:-) Olyan jó lenne egy babaeső a topikban, nagyon drukkolok, hogy te legyél az egyik szerencsés :wink:

Sonjus,
esküszöm, még nekem is lassan telik az idő a te tesztelésedig :lol: :oops: Nagyon drukkolok!

Cirmi,
szerintem ez a 2 hét a legrosszabb, amit a tesztig ki kell bírni, de eddig mindenkinek sikerült, csak valami jó kis elfoglaltságot kell találni, amivel repül az idő :wink:

i.kata
 
 


Ágnes!
Nagyon sajnálom!Annyira bíztam a sikerben! :cry:

Sonjus!
Hatalmas drukkjaimat küldöm!Milliónyi babaragacs!!!!!!!!
Köszönöm mi jól vagyunk,drága vagy!

Babszi!
Örülök,hogy jó híreket kaptál!És ha Sipos doktor pozitív,akkor feltétlen neked is annak kell lenned!Minden rendben lesz!

Cirmi!
Mennek neked is a drukkjaim!

Panini!
Cuki a babátok!Annyira örülök!!!!!!!!

Beus ma hívott és minden rendben van velük!
Babák még nagyon jól érzik magukat odabent!Szobatársai nagyon aranyosak,így azért gondolom elviselhetőbb a bent töltött idő neki!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Sziasztok Lányok!

Ó, Kata elfoglaltságot szerencsére könnyen találok, nem is úgy értettem a hosszú várakozást, hogy unatkozok. Eddig azért elég sűrű volt a program, szurik, kontroll vérvételek, meg legfőképp az UH-ok, amikor mindent látni lehet saját szemünkkel is, hogy hogy is halad a dolog. Most viszont semmi ilyesmi nincs, csak a várakozás. Ezért is mondtam, hogy jó lenne bekukkantani, mit is csinálnak odabent.... Azért remélem jól viselkednek, és teszik a dolgukat :)
2cirmi2
Budapest
 
 


Szilva,Szilvi!
Nagyon boldog névnapot kívánok nektek!!!!!!!
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
belluska
 
 


Babszi!
Drukkolok Neked! Biztos minden rendeben lesz a hétfői UH-on. Sipos doki tudja mit csinál :)
2cirmi2
Budapest
 
 


Babszi, nagyon örülök!!!!!!!!!Tudod, hogy ami nehezen indul az nagyon jól szokott elsülni?
Cirmi, Sonjus! Abból a logikából kiindulva, hogy nekem is "majdnem" sikerült, mivel Neketek 30-szoros az esélyetek az enyémhez képest, úgy érzem, jön a babaeső.


Pusz mindenkinek:


Á.
ágnes13
 
 


Szilva, Szilvi!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok nektek!
Kép

Kép
hbzs
 
 


Szilvi, Szilva,
utólag is nagyon boldog névnapot kívánok Nektek!

i.kata
 
 


Boldog Szilvia napot kívánok!

Babszi! Örülök a jobb híreknek, drukkolok hétfőre!

Lányok!
Ezt az Estrimaxos 3x1-et meddig kell majd szedni? Nem emlékszem, hogy korábban hogy volt!
sonjus
 
 


Szia Sonjus!
Az estrimax úgy nézett ki nálam, hogy a pozitív teszt után 2x1-re kellett csökkenteni, majd 5 nap múlva 2xfélre, és aztán talán rögtön el lehetett hagyni, vagy még egyszer csökkentettem, nem tudom. De meg fogják mondani a telefonban, amikor közlöd velük a jó hírt! :)
panini
 
 


Panini!
Köszi szépen az infót! Így lesz :wink:
sonjus
 
 


Sziasztok!
Szilvi: Utólag is angyon sok boldog névnapot kívánok!!!!

Ágnes: Sajnálom :cry:

Babszi,Cirmi,Sonjus (remélem nem hagytam kis senkit :oops: ) : Szorítok nektek nagyon!!!!

Belluska: Ha beszélsz Beussal akkor puszilom és kitartást neki!!!

Nekem végűl nem kellett kórházba mennem,de heti 2-szer NST!
Remélem a héten megszületik Beni babám! Legközelebb kedden meygek NST-re akkor vizsgál megint a doki. Legutóbb már 2100-es volt a méhszáj,szóval alakul.
Puszika mindenkinek!
lojcika
Nagyvenyim
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?