Új privát üzeneted érkezett!

Jocek!! nagyon-nagyon gratulálok!!!! De jó!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

jah, és ahhoz, hogy ikrek még külön! :D :D és biztos minden rendben lesz!!

Zsó: Holnap Te gyere a jó hírekkel!! :)
jucus31
 
 


Jocek,
micsoda hírek!Gratulálok!De jó nektek,mi is örülnénk az ikreknek...

köszi a drukkot,holnap majd jövök valamikor,csak napközben itt lesz anyukám Pécsről,de este majd írok.A mellem még feszül,nem úgy,mint múltkor,ezért bizakodom,de lehet,hogy ez semmit nem jelent.
Vendég
 


Sziasztok!

Jocek! Ez fantasztikuuuus!!!! :D :D :D Tudtam, tudtam, tudtam!!! :D Nagyon drukkolok Nektek tovább, de biztos vagyok benne ahogy írtad is, hogy nem lesz semmi gond!

Zsó,
Te következel :wink: Sokat gondolok Rád...ez a stimu most más volt mint korábban, sztem a végkifejlet is más lesz. Ezt érzem :?

Luci,
mindjárt itt a szülés ideje! :D Neked is mennek a drukkok, hogy minden simán menjen. Egyébként hogy vagy így a finishben?

Vayacon,
Neked is közeleg az idő :wink: Te jól vagy? Minden ok? Elkészültél a teendőkkel?

Kissedi,
biztosan nagyon csini lett a frizkód. Api is hamar megszokja majd :wink:

...megincs csak ennyire futotta, még most is sok a meló.
Puszi mindenkinek!
T
tapedli
 
 

 
 

Jocek!!!hhhhhuuuurrrrááááá!!! ez nagyon jó hír. Örülök, hogy jól vannak! Vigyázzatok egymásra! Én mindig ikreket szerettem volna, de most már egynek is nagyon örülnénk.
Tapi már megszokta api a frizkóm (nem volt más választás :lol: )

Kép
kissedi
 
 


Zsó? Várlak a hírekkel!
tapedli
 
 


Zsó! Én is folyton benézek!!! :wink: :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


nem sikerült
Vendég
 


Zsó, rettentően sajnálom :( :( Ölellek :cry:
tapedli
 
 


Zsó! óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóójahj........... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Zsó :cry: :cry: :cry: :cry: nagyon sajnálom. Együttérzünk veled.
Most nagyon rossz, de holnap már kicsit jobb lesz hidd el, aztán jönnek az új remények. Ölelést küldök neked!

Kép
kissedi
 
 


Zsó

Pedig annyira reménykedtem, hogy sikerül. :cry:
Sajnálom nagyon. :cry:
jocek
 
 


Zsó: Sajnálom... :(
jucus31
 
 


Zsó nem találok szavakat :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Jocek gratula az ikrekhez!

Szélkisasszony hol állapították meg ezt a párodnak? Mert nekünk annak idején az ogyeiben mondták, de kiderült hogy a kétoldali nagyon-nagyon ritka (kb 1 százalék). Utána két orvos is mondta, hogy nem lát ilyet a férjemnél. Nálunk vitaminkúra (fer14) normalizálta a sejtszámot, és sikerült is az első inszem.

Mi még egyben, nem érzek még semmit, nagyon úgy néz ki, hogy kivárja a kiirt időpontot Noni sőt lehet hogy később jön. Várunk türelmesen, bár már nagyon látnánk a kislányt.

Kép
vayacon
 
 


Luci, Vayacon!
Nagyon drukkolok Nektek, hogy mielőbb a karjaitokban tarthassátok a babácskáitokat! :) Jelentkezzetek, ha élesben kell szorítani. Mostanában mindig csak bekukkantani van időm, de szorítok a hátérből! :wink:
tapedli
 
 


Tapi, köszi aranyos vagy nagyon. Mi már a túlhordás szakaszban, próbálkozom mindenféle praktikával, hogy kijöjjön a kicsi lány. Jelentkezem majd a hírekkel.

Kép
vayacon
 
 


Tapedli! Nálunk sem akar Balázs kibújni, már én is próbálkozom Vaya trükkjeivel, egyenlőre eredménytelenül. :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Vaya, Lucuzs egy ismerősöm szerint a szex megindítja. Mondjuk én félnék már ilyenkor kekszelni. :roll:

Kép
kissedi
 
 


Kissedi ari vagy köszi a tippet én is hallottam és próbálkoztunk is talán használt is mert utána nyiltam ki egy ujjnyira. de már nem merek hogy nem zárt a méhszáj. nálunk vannak biztató jelek talán segitenek a praktikák. addig is próbálunk türelmesen várakozni

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok Lányok és Jocek!

Laci vagyok, Lucuzs párja.
Szóval minden aránylag simán ment, mindenki jól van. Hosszú sztorit ne várjatok, mert előző éjjel nem sokat aludtam én sem, már alig látok.
Küldök két képet:
Kép Kép

A banda felének jó babázást, a másik felének pedig kitartást!
Üdv.

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Épp most mondja anya, hogy a lényeget is írjam meg, mert Ti nem is vagytok informálva.
Tehát:

Megszületett Balázs!!
4500g
54cm
2010. 11. 10. 5:44

Üdv mindenkinek.
Az előző utolsó mondata asszem eltévedt, bocs! :oops:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hű,mekkora nagy baba!gratulálok!Nagyon szépséges!

Jó pihenést,sok tejet és boldogságot az egész családnak!
Vendég
 


Lucuzs,

nagyon gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget kívánok!
J.
jucus31
 
 


Lucuzs Család!

Szívből gratulálok! :D Külön gratula a férfias méretekhez! 4,5 kg?! Nem semmi! :lol: Sok boldogságot Nektek! :)

T
tapedli
 
 


Lucuzs és Laci,

Gratulálunk az Óriásbabához, jó egészséget a Babának és a Mamának is.
Nagyon aranyos pofija van :)
Laci vigyázz a Családra!

Vaya,

Várjuk a híreket, képeket Tőled is. :)


Nekem is vannak jó híreim.
Ma voltunk uh-n, 2,2cm mindkét baba, nagyon szépen fejlődnek, az egyiket láttuk mozogni is picit :)
A meddőségin el is búcsúztak tőlünk, most már olyan doki kell, akinél szülni is akarunk.
Holnap felhívja a dokiját a Párom, hogy vállal-e ikreket :)
Most már lassan kezdem elhinni a dolgokat, mert eddig olyan mint egy álom. :)
jocek
 
 


Kedves Kismamak!

Tovabbra is szeretettel ajanlom figyelmetekbe uj webaruhazunkat, melyben sok kulonleges es praktikus termeket talaltok.
Tobbek kozott baba-agynemut, labzsakot, babakocsi-parnat, es a Magyarorszagon eloszor kaphato az USA-ban kifejlesztett uj, biztonsagos kisagy-racsvedot.

www.babymarket.webs.com

Termekeink nevreszoloan is megvasarolhatoak, kerlek, lepj kapcsolatba velunk, amennyiben egyedi elkepzelesed van.

Tovabbi kellemes babazast/babavarast!

littlebabymarket
Budapest
 
 


Sziasztok! Gyors üdv a kórházból! Köszönjük a jókívánságokat!!! :D :D :D
Mi jól vagyunk, Balázs tündéri, nagyon ügyesen szopizik, remélem hamarosan hazamehetünk! :D

És egy hír a végére:
November 10-én 17:30kor végre kibújtam anya pocakjából 4500 g és 59 cm-el fekete hullámos hajjal.Nehéz és fáradságos volt az út,de megérte.Vayacon

puszi mindenkinek!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Luci,
gartula az ügyes Balázskádhoz! :D Nagyon sok tejcsit és sok boldogságot! Köszi szépen a friss hírt is! :wink:

Vayacon,
nagyon-nagyon ügyi voltál! :D Gratulálok és sok boldogságot kívánok az egész családnak! Nóci jól kikerekedett odabenn! :D Gondolom nem volt egyszerű, de ahogy írtad, megérte! :D Sok-sok tejcit!

Külön gratula, hogy egy napra időzítettetek ha jól látom :D

T
tapedli
 
 


Lucuzs örülök, hogy már minden rendben. Puszi Balázsnak!
Vaya gratulálok! sok boldogságot, erőt és tejcsit kívánok!!

Kép
kissedi
 
 


én is gratulálok Vaya neked is!Nem semmi,hogy elsőre ekkora hatalmas babád lett!Sok tejecskét és boldogságot kívánok! :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

jöttem gratulálni és életjelet adni.

Lucuzs, és Vaya gratulálok a gyönyörű babókhoz. Nagyon ügyesek voltatok!!! Jó egészséget és sok kitartást kívánok nektek !

Nekünk kicsit másként alakult az életünk, mint ahogy terveztük. A kislányom 31 hetesen megszületett még szeptemberben, (ismeretlen okból) így egy hónapot töltött még el Picen, de már majd egy hónapja itthon vagyunk. Szépen gyerepszik, már több mint 3 kilo. Papíron még csak ezen a héten születne meg.
Így mi megtapasztaltuk az életnek ezt a fajta törékenységét, kicsi emberkék nagy küzdelmét, és láttunk a gyermektelenséghez képest másként nehéz (nagyon nehéz) sorsokat.

Sokat gondolok rátok, és tudom, hogy Zsó, Tapi és a többieknek is sikerülni fog!!!

Jocek nektek pedig gratulálok, és nagyon kíméld a párod, így h ikreket vár, még a széltől is, az első perctől! És olyan korházat válasszatok, ahol van Pic. Ez nagy biztonságot ad, és a szülész orvosok felelősségérzete is más, hiszen ők nem tudják továbbpöckölni a kismamát, ha baj van, (már kis bajnál is továbbirányítanak) mint egyéb kórházból!
(Nem akartam okoskodni, bocs, ha ugy hangzott, csak mi megjártuk a hadak utját ...)

Puszi mindenkinek!!!!
Beni
benigna
 
 


Szia Beni!

De örülök, hogy jelentkeztél! Én is sokszor gondoltam Rád és azt hittem, olyan gondtalanul telik a kismamiság, hogy el is felejtettél minket :? Nagyon sajnálom, hogy ilyen nagy küzdelmet kellett végig csinálnotok. Gratulálok, hogy szépen gyarapszik a kis hercegnőd! :) Sok boldogságot kívánok Nektek is!

...köszi a bíztatást, nagyon kedves tőled :)

Most egy kicsit önző módon írok magamról. Még nem voltam endokrinológusnál. A Mastodynon cseppektől valami elindult bennem és egyre hosszabb ciklusaim vannak. Ezt nagyon bíztatónak érzem és idén már nem is vágunk bele semmi programba. Lakást kezdtünk keresni megint, mert szeretnénk egy nagyobbat. Most úgy döntöttünk, fészkelünk egy kicsit :D

Mindenkinek pusz!
T
tapedli
 
 


Vaya,

Gratulálok! Jó egészséget és sok boldogságot kívánok Nektek.


Beni,

Sajnálom, hogy nem alakultak jól a dolgok, de örülök, hogy már jól vagytok. Jó egészséget a Kislánynak!


Nem hangzott okoskodónak amit írtál, nagyon átérzem a szavaid fontosságát. A meddőségin az első alkalommal amikor kiderült, hogy ikrek, eléggé ránk ijesztettek, hogy mennyi veszéllyel is jár. A Párom nem is dolgozik, mindennel nagyon vigyázunk.
Még most fogunk orvost választani, csak most járjuk körül a dolgokat, de a PIC fontosságát mindenhonnan olvasom, ezért meg is fogadjuk a hasznos tanácsot.

Tapi,

Örülök, hogy hallottunk Rólad.
Sok sikert a lakásvásárláshoz.
jocek
 
 


Beni! Sokat gondoltam rátok! De nem sejtettem, hogy ilyen nagy csatát kell megvívnotok. :( Örülök, hogy most már otthon vagytok és lassan a hátatok mögött hagyhatjátok a rossz dolgokat!

Millió puszi és ölelés nektek!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok

köszönjük szépen a gratulációkat

Lucuzs most esik le hogy egy napon szültünk és még a méretek is hasonlóak :)

Beni hú nagyon nehéz lehetett nektek de örülök h már otthon vagytok és hogy szépen gyarapodik a babácskátok

mi jól vagyunk azt hiszem nagyon szerencsések vagyunk egy tündéri jó babát kaptunk eszik alszik keveset sir nem tudunk betelni vele.

nagyon sokat gondolok rátok és biztos vagyok benne hogy a közeljövőben sok baba fog itt megfoganni

képpel hamarosan jövök :)

Kép
vayacon
 
 


sziasztok

az igért fotó Noni babáról

Kép

Kép
vayacon
 
 


Vayacon,

csodálatosan szép a kislányod! :D Mégegyszer nagyon sok boldogságot Nektek! Hogy bírod a strapát? Jó baba, tejecske van?

...úgy látom itt msst mindenki elszelelt. Nagyon nagy csönd támadt. Nekem igazolásom van, ugyanis találtunk lakást! :D Egyelőre még nem sikerült eladni a miénket (ha bárkit tudtok aki olcsó és nagyon szép lakást keres, írjatok privit :wink: ), de az újat lefoglalóztuk. Szóval én most eltűnök (méginkább) egy időre. De olvasni bekukkantok azért, írjatoook!

Luci, Beni?
Tőletek is várom a fotókat! :D

Jocek,
nagyon érdekelne, hogy vagytok! Jelentkezz Te is!
...és persze mindenkitől jöhetnek a hírek!
:wink:
T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Vaya,

Tündéri a kis hajasBABA! Igazi Csajszi :)
Sok tejcsit kívánok a kis Noninak.

Tapi,

Örülök, hogy viszonylag gyorsan találtatok új lakást, szorítok, hogy gyorsan elkeljen a régi is.


Nálunk minden ok, holnap megyünk Uh-ra, már lassan a 12.hétbe lépünk, de még a szűk családon kívül senkinek sem mondtuk a babákat. Na persze a Párom munkahelyén kívül, mert ők tudják miért nem jár dolgozni. :)
jocek
 
 


Jocek örülök, hogy írtál. MÁr 12 hét. :shock: Úristen, hogy szalad az idő!
Tapi gratula a lakáshoz! Jó munkálkodást!
Vaya Noni egyszerűen gyönyörű! Úgy meggyentelném! :wink:
Én sajna nem a legjobban vagyok. MÁr lassan két hete fülgyulladással küzdök, ami egyik percről a másikra jött elő. Ma kaptam rá a harmadik féle gyógyszert, és át is fújták már, de nem jobb. Az a legnagyobb gáz, hogy nem hallok rá. :cry: ,
Ráadásul apukám is rosszul lett, valószínűleg szívkoszorú ér problémái vannak. :cry: 1 hét múlva kiderül, akkor megy katéterezésre.
Na jó nem offolom a topicot tovább!
Többiekkel mizu? Merre vagytok?

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Vayacon,
nagyon gratulálok nektek, gyönyörűszép a kis Noni :)

Jocek,
tényleg hogy repül az idő!! 12. hét!! De jó!!:)

Edi,
neked is jol összejött mostanában minden :(
Fülfájásra tudom, h a meleg só a jó, de hogy a gyulladásra mi jó... nem próbáltál valami homeopátiás cuccot?
Apukáddal biztos minden rendben lesz!!

Tapi: Gratula az új lakáshoz! :)

Velünk semmi extra, vitaminozunk. És ugy döntöttünk nem várunk januárig, jövö szombaton megyünk egy másik andrológushoz ellenőrzésre.
jucus31
 
 


Jucus most kaptam két homeos cuccot, meg egy harmadik fajta gyógyszert. Hát remélem már valamelyik csak használ. Nem igazán szeretném hogy felszúrják. :cry:
Hajrá akkor kivizsgálás!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Kissedi,

remélem rendbe jött a füled, bár tudom az nem megy gyorsan, én az elmúlt telet végigszenvedtem vele. :(

Kismamik, Babák, hogy vagytok?

Jucus

Drukk a katonavizithez, majd várunk a jó eredménnyel. :)


Mi ma voltunk uh-n, nyakiredő rendben, a babák jól vannak, a vérvétel eredményét 2 hét múlva tudjuk meg.
A héten már elmondjuk a tágabb családnak is, hogy bővül a családunk. :)
jocek
 
 


Jocek örülök, hogy minden rendben van. Nagyon jó lehet megosztani a hírt. Én is szeretnék már ilyen híreket mondani!
A fülem már jobban van, de nem tudom idén lesz e még 100 %-os. Még szinte állandóan sípol, de már hallok rá, és nem is fáj, szerencsére.
Jucus voltatok az andrológusnál, vagy majd most hétvégén mentek?

Kép
kissedi
 
 


Kissedi fülednek jobbulást

mi jól vagyunk tejci sok van. ma voltunk 1 hós tanácsadáson már 5 kg a drága

Kép

Kép
vayacon
 
 


Jocek! Nem semmi, hogy repül az idő!!! Örülök, hogy csupa jó eredmény! Majd képet kaphatunk? :wink:

És akkor én is teszek, mert még lógok nektek:

Kép

Kép

Kép

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok!

Luci, Vaya!
Hatalmas gratula!

Jocek!
nektek is!

Beni
nektek s gratula, bár sajnálom a koraszülést.

Rólunk: voltam a pajzsmirigy vv eredményeimel Valicskónál, s most már ara is gyógyszert szedek,mert az antitestjei pozitívvá váltak. A met adagom is megemelte, mert nem fogytam a2*1 szemtől, így 3*1-et kel szednem. Addig nem folytatjuk, amíg rendben ne lesznek az eredményeim.
Plusz kivizsgáltatjuk Ferit is, ugyanis találtunk egy orvost itt Debrecenben, aki a férfi meddőség endokrinológiai okaival foglalkozik.


Puszi Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lucuzs nagyon szép a kisfiatok! Meg Bogi is!
Köszi a kérdést, már egyre jobb a fülem. SZinte teljesen hallok, néha van még fülzúgás szerű, de már megszoktam..

Kép
kissedi
 
 


Csajok és Jocek! Kívánok nektek Boldog karácsony!!!
Kép

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok,

Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok!

Rakok fel a tegnap készült képekből, de együtt nem mutatkozik a két baba, így külön-külön vannak fotózva :)

A baba

Kép

B baba

Kép
jocek
 
 


Jocek nagyon szép képek!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!

Mindenkitől elnézést, hogy jó rég jelentkeztem, de a lakáscsere ügyei nagyon lefoglalnak. Remélem, mindenkinek boldogságban és szeretetben telt a karácsony! :)

Vaya, Luci és Jocek! A gyerkőcök gyönyörűek, pocakon belül és kívül! :lol: Joci, nagyon örülök, hogy jól vagytok!!

Mindenkinek aki babára vár csak azt kívánom mint magamnak...sok sikert az új eszetndőre! :lol: Akiknek pedig már megadatott a boldogság, azoknak pedig további sok boldogságot!

Puszi mindenkinek!
T

Kép
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: