Új privát üzeneted érkezett!

Gyalogkakukk81bipbip!
Igen egy REAL HERO vagyok ! :)
Hú, ez igazán részletes tájékoztatás, köszönöm! Ennek hatására, máris újabb kérdések születtek bennem! :) A petesejt leszívás nem altatásban történik??? Itt végeznek abortuszt is?
Igen, a negyedik ajtón mentek be a "gyengélkedők". És akkor ők már aznap haza is mehetnek, ugye?

Hanna74, én sajnos nem nagyon tudok helyszínt javasolni, de a 4-6-os vonala vagy bármelyik metro vonala jó lehet (szerintem). És ez a büfé ötlet!!! *5-ös, nagyon jót nevettem! :)
tibma
 
 


Tibma
Igen, a petesejt leszívás altatásban történik.:)
Reggel nyolc órára kell menni és elég rövid időn belül le is szívják a petesejteket, majd egy b. 4, 5 órás pihizés után haza is lehet menni.:)
Az abortuszosokat csak előkészítik bal oldalon az utolsó ajtónál, a beavatkozást nem itt végzik..........szerencsére. :?
Régen Szendei dr. szobája volt, aki nagy szakértelemmel rendelkezik az endo gyógyítása terén, aztán Ő elment és helyette abortusz előkészítő lett a helyiségből, ami sokak szerint nagyon felháborító.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


gyalogkakukk81bipbip, te aztán tájékozott vagy! :lol:
mraan
Budapest
 
 

 
 

Mraan
2006 áprilisától jártunk a sotéra.
Megtörtént a kivizsgálás, volt 5 alapkezelésünk, egy hsg, 6 inszem, egy méhtükrözés egy friss embrió beültetés és egy eszkimó babás beültetés. Nyár elején jöttünk el.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Bocs,hogy beleszólok,de az a szoba szerintem nem feltétlenül csak abortuszelőkészítő,hanem más műtétekre is ott veszik fel a betegeket.Láttam ott már idősebb beteget is,akinek vszínű nem abortusza volt.Meg aneszteziológiai vizsgálatot is végeznek ott,ki is van írva.

Szóval ne riadozzatok...na jó,tudom,azt ígértem,nem fórumozok,de Zsuzsika miatt folyton benézegetek.
Vendég
 


[quote="hanna74"]S írta:hanna74zép estét Mindenkinek!

Hát ez nagyon klassz :D :D :D , hogy ilyen nyitottan álltok a találkozó kérdéséhez. Akkor az lenne a következő lépés hogy hol és mikor?
Én javasolnám a 4-6-os vonalát első közelítésben (valljuk meg elég tág fogalom), van valakinek ötlete nyugodt beülős helyeket illetően? Kávézó vagy söröző? Én 5-6-ig dolgozom általában, utána bármi jó, és nektek? Mit szólnátok egy péntek délutánhoz? Még Karácsony előtt jó lenne összehozni a bulit, írjatok 5leteket, hogy legyen miből válogatni. (SOTE I büfé nem ér :) )
Jó éjt
Hanna



Én is 5-ig, 6-ig dolgozok, de pénteken valamikor rövidebb ideig vagyok csak bent.:) A 4-es, 6-os Az 5-ös, 6-os vili vonalán szerintem megoldható lenne a talizás. Én mostanában nem jártam a blaha, nyugati fele, de biztos, hogy van ott valami beülős hely.
Érdekes, mert amikor a körúton van dolgom, még ha rohanva is de elszoktam nézelődni és mindig megszoktam fogadni, hogyha találok valami jó kis boltot, beülős helyet, akkor megjegyzem, hogy oda jó lenne majd egyszer beülni, aztán persze kirepül a fejemből. :oops:
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Szia Zsó!
Nem tudom, hogy miért nem jelentkezik Zsuzsi :roll:
Nagyon remélem, hogy sikerültek a babák!!!:)
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


[quote="gyalogkakukk81bipbip"]M írta:gyalogkakukk81bipbipraan
2006 áprilisától jártunk a sotéra.
Megtörtént a kivizsgálás, volt 5 alapkezelésünk, egy hsg, 6 inszem, egy méhtükrözés egy friss embrió beültetés és egy eszkimó babás beültetés. Nyár elején jöttünk el.

Igen, olvastam a történetedet, nem semmi, amin keresztül mentetek. Le a kalappal előttetek! Remélem, most már közel jártok a célhoz! :)
mraan
Budapest
 
 


Köszi, reméljük mi is, hogy most célba értünk!:)
Te elkezdted az ovu tesztet?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Csajok?
Mi újság?
Most ültem gép elé, és visszaolvastalak Titeket, de eredményekről nincs szó...:(
Röpcsike?
Zsuzsika?
Tibma,
örülök, h. ilyen hősiesen helyt álltál!:)

mary80
 
 


Sziasztok!

Megvannak a filmek mindenkinek irtam!! :)

Zsuzsika eredmény????

Ma olvastam egy cikket azt hiszem a blikk-ben egy 45 éves nő lett anyuka 10 év és 17 lombik után :) kitartott és mindig bizott benne hogy sikerülni fog neki!! Amikor nem sikerült mindig vett babaruhákat azt hitték megörült :) de Ő tudta hogy sikerülni fog!!
Versys Clinics Humán Reprodukciós Intézet-ben sikerült neki :)

www.versysclinics.com


sajnos nem az Én pénztálcámnak valók az árak :(
boci35
 
 


Boci,
pár hónapja ugyanerre a fórumra belinkeltem egy cikket ezzel az intézettel kapcsolatban.Arról szólt,hogy úgy nyitottak,hogy még nem volt meg az engedélyük.Majdnem mindegyik doki a naggggyon kétes hírű Ciris-ből jött át,a Vereczkey ellen nemrég még eljárás folyt,vagy folyik most is nem tudom pontosan.

1 szó mint 100,ne bánd,hogy nincs rájuk pénzed.

Hidd el,jó helyen vagy a klinikán.

Zsuzsika,
már nagyon várunk és én egy picit izgulok is,hogy tán csak nem azért nem jössz,mert szomorkodsz...remélem,nem!

Kakukkröpcsi,
érted is nagyon-nagyon szorítok!
Vendég
 


[quote="gyalogkakukk81bipbip"]K írta:gyalogkakukk81bipbipöszi, reméljük mi is, hogy most célba értünk!:)
Te elkezdted az ovu tesztet?

Igen elkezdtem, egyelőre negatív, de bízom benne nagyon, hogy pozitív is lesz. :) Ha meg nem, akkor meg abban bízom, hogy segítenek itt a SOTE-n. :D
mraan
Budapest
 
 


Sziasztok!

A tegnapi nap eseményei egy kialvatlan éjszakával jutalmaztak meg...

Időrendi sorredben az események:

12.10. perc: Sajnos nincs jó hírem Hölgyem! Nem sikerült. 5. voltam az eredmény hirdetésen, addig senkinek sem sikerült a 7-ből.

14.20. perc: Lányom megnyerte az iskolai szavalóversenyt!! :lol: :lol:

Mikor kezdtem már lenyugodni....

19.20 perc: Öcsém közölte,hogy a felesége babát vár!! Persze, hogy örülök.....

Még mindig nem tudok túllépni rajta....
zsuzsika76
 
 


zsuzsika76, együttérzek veled :cry:
mraan
Budapest
 
 


Zsuzsa
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült :!: Kép Kép Kép

Örülök, hogy az öcsédék babát várnak, de azaz igazság, hogy áttudom érezni azt amit most érzel, mert amikor mi kezelésről-kezelésre jártunk és kiderült, hogy egyik másik nem sikerült, valaki mindig bejelentette, hogy neki sikerült a baba.:(
A környezetünkbe már mindenkinek van gyermeke, egyedül a tesómnak nincs, mondjuk neki most barátnője sincs.

A lányodnak gratulálok a szavalóversenyen sikeres eredményéhez!:) Hány éves?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Jaj Zsuzsi, nagyon sajnálom!!!! :(
És garulálok a lánykádnak! :) Szavalóverseny... Mindig csodálva tekintek mindazokra, akik ki mernek állni emberek elé és fejből előadni valamit! Le a kalappal! :)
Gyalogkakukk81bipbip, mindjárt péntek!!!! Én már nagyon izgulok!!!! és persz nagyon drukkolok is! Már ránk férnének a jó hírek!
Mraan, csak tesztelgess! :) Én is elhasználtam már ötöt, amikor azon gondolkodtam, hogy mikor menjek a patikába az újabb dobozért, de addigra + lett! Végülis milyet vettél?
tibma
 
 


timba, Gabrielt vettem, vagyis a férjem :D , mert őt küldtem el a patikába. Vicces lehetett a patikusnak, hogy bemegy egy pasi és ovulációs tesztet kér. :lol:
mraan
Budapest
 
 


Mraan; én is azt használtam!!! :)
tibma
 
 


[quote="tibma"]M írta:tibmaraan; én is azt használtam!!! :)

:D
mraan
Budapest
 
 


gyalogkakukk81bipbip, te holnap reggel tesztelsz, ugye?
mraan
Budapest
 
 


Timba
Köszi!:) Remélem, hogy sikerül jó hírrel jönnöm!:)

Mmzsó
Köszönjük a drukkot!:)
Karácsonykor lesz koncertetek?

Mraan
Én egyszer, kétszer a férjemet küldtem el betétért, hát volt amikor elég érdekesen néztek rá, hogy miért Ő veszi meg. :roll: :lol:
A gabrielt a patikában vettétek, hány darab van benne és mennyibe kerül?

Mary
Még ez a nap van hátra aztán tesztelek.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


gyalogkakukk81bipbip, a gabriel ovutesztet is a SOTE-val szembeni patikában vettük, 7 db van benne és azt hiszem 3600 vagy 3800 Ft volt.

Holnapra pedig nagyon drukkolok neked!!!!!!!!!!!!! :)
mraan
Budapest
 
 


gyalogkakukk81bipbip, vicces a betétes sztorid :lol:
mraan
Budapest
 
 


Zsuzsika,
Sajnálom!:(
Tudom, h. ez kevés!:(

mary80
 
 


Zsuzsika,
sajnálom nagyon!De a Lányodnak örülök és gratulálok!

Kakukk,
holnapra neked megy a drukk!
Pont Karácsonykor hál'Istennek nem lesz (az azért legyen a családé),de 19-én a müpában az Orfeoval Bach 1 karácsonyi kantátája+a Karácsonyi Oratórium első 3 kantátája,gyönyörű műsor!
28-án meg a Danubiával játszunk a Szörényi hattyúdalkoncertjén az Arénában.Azt is nagyon várom.Szép december lesz,januárban meg már talán indul valami...úgy számoltam,ha hosszú protokollt indítanak,akkor január közepe-vége fele indulunk,ha meg rövidet akkor vszínű csak márciusban mert tuti megint kell fogamzásgátlózni...
Vendég
 


Köszönöm szépen az együtt érzéseiteket...

Most nagyon fele más állapotban vagyok, egyik felem azt mondja,hogy vége nem menjünk tovább elég volt végül is van egy szép okos egészséges kislányunk aki 9 éves....

a másik, hogy még 1 lehetőség...

Pozitívan igyekszem gondolkozni, meg örülni a tesómék babájának. Ha fiú lesz akkor én leszek a keresztanyja a férjem pedig a k.apa. Bízom benne, hogy legalább ezt megadja a Jóisten ha már másik babát nem ad. :lol: :lol: Még nincs keresztgyerekünk és nagyon szeretnénk már.

Gyalogkakukk: Remélem te sikerrel jársz holnap, nagyon szorítok és gondolok rád!! Meg kellene törni ezt a negatív hullámot!!!
zsuzsika76
 
 


Jó Reggelt Mindenkinek!

Lányok nagyon szépen köszönöm mindenkinek a drukkolást, szurkolást, de nemrég megcsináltam a tesztet és negatív lett.......
Kép Kép Kép
Szeretnék Mindenkinek ezt a számot küldeni együttérzésem jeléül. :(

http://video.xfree.hu/?n=fama2|3770a72f ... 342210f575

UI: nemsokára felhívom az intézetet.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Kakukk,
nagyon sajnálom!
Vendég
 


Gyalogkakukk81bipbip! Annyira sajnálom!!!! Sajnos semmi okosat nem tudok írni Neked, de amennyire csak tudok együtt érzek Veled! :( :( :(
tibma
 
 


gyalogkakukk81bipbip, nagyon-nagyon sajnálom. :cry:
mraan
Budapest
 
 


Sziasztok Lányok!

Köszönöm az együttérzést ! :(
Mi is nagyon sajnáljuk, sajnáljuk a piciket :!: :cry: Nehéz lesz, de talpra állunk és tovább megyünk, mert egyszer sikerülniük kell a picuroknak :!: :D
Az intézetet felhívtam, de a dokim ma nem volt bent, azt mondták a jövő héten hívjam fel és akkor megbeszéljük a továbbiakat.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Röpcsike,
Sajnálom!:(

mary80
 
 


Mary
Köszi.........mi is!:(
Jövő héten amikor felhívom a dokimat megmondom neki, hogy valamit, bármit találjunk ki a mesikor jelentkező panaszomra, mert én még egy mensit így nem bírok ki. :(
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


zsuzsika, gyalogkakukk sajnálom nagyon :( :( :( :(
nem is tudok mit irni tudom mit éreztek :( talán csak annyit hogy kezetfoghatunk! És ime megint előjön a társasjáték hasonlatom!! :evil:


Kezdek gyogyulgatni most már jön vissza a hangom de állandóan köhögök :( ( bár itthon 16 fok van bent nem is csodálom :( )
boci35
 
 


Sziasztok lányok,visszaolvastam... annyira sajnálom hogy Kakukknak sem sikerült :cry:
Ne adjátok fel!Nem szabad!Tovább kell menni ,tudom milyen nehéz most.

KépKép KépKép
kamilla*
 
 


Gyalogkakukk, Zsuzsika, hát sajnos, nem jó hírekre jöttem ide...
Bízzatok és sikerülni fog, az nem lehet, hogy nem!
Zsuzsika, ismerem ezeket a híreket, mindig a legrosszabbkor jönnek a jó hírrel, aminek szívből tud is örülni az ember, csak az a fránya belső kisördög, az mondja mindig, hogy de én miért nem? És ez a kettősség el is kíséri az embert egy darabig.
Én is úgy voltam (ezelőtt 4 éve!!!) keresztanyuka, hogy én akartam előbb babát és a sógornőmnek lett... Látod, azóta teltek az évek és még mindig boldogan reménykedek, vagyis nem is reménykedem, hanem tudom, hogy egyszer igenis össze fog jönni! :)
Sőt, volt olyan kolléganőm, akivel egyszerre volt esküvőnk, terveztük a gyereket és neki 3 (!) van már (egyik sem iker!).
Másik eset a barátnőm, aki hülyének nézett, amikor gyereket akartam, hogy még korai, ne siessek (már akkor 29 voltam...) erre már a 3. gyereken gondolkozik, mert nincs kedve visszamenni dolgozni... Ja, és a legjobb, amikor arról panaszkodik, hogy már a 3. menstruációja jött meg, és még mindig nincs gyerek, na ilyenkor padlót fogok! Oké, oké jónak mondom, -mindig mondja ilyenkor-, de én olyan türelmetlen vagyok. :? -áh, én nem. A türelem vagy türelmetlenség semmit sem változtat a tényen.

És ezek mindig akkor jönnek, amikor amúgy is rossz passzban vagy. Mintha próbára tennének, hogy meddig lehet elmenni a témában... :twisted:
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Kakukk, most hogy láttam az e-mail címedet, rögtön kapcsoltam... Nyúl, te vagy az??? :D :D :D :D
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Csuncsi, honnan ismered azt a nyúlat, csak nem a nlc oldalról?
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Csuncsi
Utazást, shebit ismerted?:)
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Hello Lányok!

Egy kis dalt küldök hogy jobban induljon a nap:

http://videa.hu/videok/zene/palya-bea-s ... XWqQ7uF6My

a talalozo Mikulás környékén lenne (azt könnyű megjegyezni )

:) , a helyszínt még ki kell találni, de vannak ötleteim.

Hanna
hanna74
 
 


Kakukk, igen nlc :D

Persze, Shebivel nem találkoztam, de Utazással többször. Ő már két gyerkőcének boldog anyukája. Hszilvi is már rég anyuka. Nekem Zsuci segített még sokat, mind lélekben, mind tanácsokban, mert nélküle nem nézettem volna meg pl. az inzulinom sem. Marci már ott is nagyfiú :) Shebi, ha jól emlékszem, valahol Eger környékén lakott, de már nem tudom hol, és sajnos azt sem, hogy mizujs vele :oops:
csuncsi
Szentmártonkáta
 
 


Helló!

Ma találkoztam bocival a film miatt, tök jó volt!!!:)
Boci, örülök, hogy megismerhettelek!:)

Múlthéten pénteken a teszt eredménye miatt felhívtam az intézetet, de az asszisztensnő mondta, hogy a dokim nincs bent, így a teszt eredményének megkérdezése után azt mondta jövő héten (ezen a héten) hívjam majd fel, keressem a dokit, hogy a továbbiakat megbeszéljük.
Tegnap reggel fel is hívtam az intézetet, mondták, hogy a dokit nem tudják most adni gondolom konzultált, leszívást vagy éppen beültetést végzett valakinél. Elkérték a telefonszámát és mondták, hogy majd visszahív. Nagyon aranyosak voltak, örültem neki, de egy picit tartottam is attól, hogy vajon mikor fognak visszahívni, mert itt az irodában nem lehet úgy beszélni, hogy valaki meg ne hallja. :D :oops: Nagyon ritka, hogy valakivel tudok egy, két szót beszélni idebent. A lényeg, ami a lényeg, félig-meddig jókor hívott vissza a doki. Mondtam neki, hogy pénteken már kerestem a teszt eredményével kapcsolatban, csak akkor mondták, hogy nincs bent és teszt eredménye után mondták, hogy ezen a héten hívjam majd fel. Mondtam neki, hogy a teszt eredménye negatív lett, hallottam a hangján, hogy Ő is sajnálta, hogy nem sikerült, ez mondta is.... :oops: Mondta, hogy akkor beszéljük meg a továbbiakat :!: :D
Mondtam neki, hogy még mielőtt rátérnék erre, megakarom kérdezni tőle, hogy mi tanácsol a már említett pirikor jelentkező erős, éles kellemetlen fájdalommal kapcsolatban. :oops: :( Azt mondta, mielőtt ismét belevágnánk a következő programba mindenképpen elküld (!!!), mennyek el egy lapar beavatkozásra, ahol megnézik, hogy vajon mi okozhatja ezt az erős, éles fájdalmat. Ő szerinte a panaszaim hátterében endometriózis áll, ami mellett vannak nők, akiknek igaz így is sikerül a baba, mert a kezeléskor kapott hormonkészítmények tulajdonképpen jó hatással is lehetnek erre a problémára, el is mulaszthatják, meg is szüntethetik azt, de ha a terhesség nem jön létre, illetve a probléma továbbra is fenn áll, akkor mindenképpen el kell végeztetni ezt a beavatkozást!!!
Megadta egy dokinak a nevét, elérhetőségét, hogy hogyha akarok akkor elmehetek hozzá, de már kértem időpontot egy dokihoz.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Kedves Lányok

progesteron streuli 25 mg-os ampullák (70 db), illetve Utrogestan és Duphaston eladók.

Ha érdekel, kérlek írj a vreka1@yahoo.com címre

Mindenkinek sok szerencsét kívánok

Kép
kikka
 
 


Kakukk

Milyen volt a film?
boci35
 
 


Sziasztok Lányok!
Úgy négy-öt hónapja bátorkodtam én is hozzászólni a topikhoz, minthogy akkor már hosszú hónapok óta semmilyen előrelépés nem történt Urbancsek prof vezényletével az ügyemben. Címszavakban: 35 éves vagyok, magas prolaktin, cisztás petefészkek , páromnál herevisszértágulat - nagyon rossz spermakép, csak a lombik jöhet szóba. Akkor álltam HSG vizsgálat előtt, amit végülis az Istvánban csináltattam szeptember elején egy nagyon kedves és készséges doktornő segítségével, második nekifutásra sikerült csak, mert annyira szűk volt a méhszájam, hogy át kellett fúrni, mit mondjak majd belehaltam. Iszonyú fájdalom volt, végül a bal vezeték azonnal átjárhatónak bizonyult, a jobbat kis erőltetésre szintén sikerült átjárhatóvá tenni. A röntgenes doki, akivel kettesben maradtam nagyon furcsán viselkedett, miközben a fájdalomtól csendben ordítottam az ágyon, ő simogatni kezdte a csupasz fenekemet és a combomat, aztán szerencsére ránk nyitottak. Mai napig nem tudom hova tenni az eseményt. De mindegy. Páromat augusztus végén Urbancsek prof. javaslata ellenére megműtötték (ő azt mondta semmi értelme), nagyon szépen és lassan gyógyult.
Végül szeptemberben nem tudtuk elkezdeni a kezeléseket mert volt két cisztám ( csodálkoztam, hogy csak kettő!), októberben viszont már szabad volt az út ( már fizikailag), ciszta sehol. Viszont közbejött valami nagyon kiszámíthatatlan munkahelyi dolog, ami miatt el kellett halasztanunk januárra a dolgot. Azt hittem belepusztulok. Újabb várakozás. Szinte katatónná tett a tehetetlenség. És mi közben szerettük egymást. És november 7-én pozitív lett a tesztem. És 15-én már szívhang is volt. Az Isten úgy tűnik megszánt minket. Spontán, minden jóslat ellenére terhes lettem. Nagyon izgulok. Persze még elvileg csak nyolc hetes és tudom, hogy sok minden történhet, de már ez is csoda, és én nagyon bizakodom. Azért gondoltam, hogy megírom, mert annak idején sokan biztattatok, és ez erőt adott akkor, most én küldök szívből sok szeretetet nektek!!!! (én nem tudom, lehet hogy ez volt a titok, de peteérés után majd tíz napig minden este elszopogattam egy deci vörösbort. ) :D
párizs
 
 


Kedves párizs! Igazán nagyon-nagyon gratulálok. Tisztára libabőrös lettem, ahogy olvastam a történeted.
Minden jót kívánok nektek! :)
mraan
Budapest
 
 


Hát megnéztem én is a Sejtjeink című filmet. (Köszönöm mégegyszer Bocinak. :) ) Nagyon tetszett, igazán megható, hogy ilyen részletesen bemutatja a párok kálváriáját, érzéseit. (Bevallom többször együtt sírtam a szereplőkkel.) És külön jó, hogy annak a párnak, akinek lombikkal többször sem sikerült a baba, végül spontán meg sikerült. Olyan, "minden jó, ha vége jó" érzésem lett tőle. :) A férjem is belenézett egy kicsit, neki az tetszett nagyon, hogy bemutatták, hogy hogyan történik a megtermékenyítés. Mi még sosem láttunk ilyet. :oops:
mraan
Budapest
 
 


Boci
Mégegyszer köszönöm szépen a filmet!:)
Akárcsak mraanéknak, nekünk is nagyon tettszett a film!:) Én nagyon, nagyon régen láttam már ezt a filmet és egy, két dologra, jelentre emlékeztem belőle, de persze nem sokra. :roll: Szinte mindennap eszembejutnak ezek a párok, meg persze Ti is kedves fórum társaim!:) Túl vagyunk pár lombikon, tudom, hogyhogy mennek a friss és eszkimóbabás beültetések, mégis olyan furcsa volt látni őket.
A filmet elég későn néztük meg............

Na, jöttek hozzánk.
gyalogkakukk81bipbip
Budapest X. kerület
 
 


Megmaradt gyógyszereket féláron odaadnám:
1 dob. Utrogestan 800 Ft/doboz - lejárat 2012
6 dob. Duphaston 500 Ft/doboz - lejárat 2015
1 dob. Adimet 500mg 120 db-os 700 Ft/doboz - lejárat 2011.11 hó
Ha szükséged van rá, írj a vreka1@yahoo.com címre

Kép
kikka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?