Új privát üzeneted érkezett!

JAJ KIKOCS, TE MINDIG OLYAN ARI VAGY!!!
persze más is!

Bagzerka-én benne vagyok, vmikor...merre is laksz??

noémi merre van?

puszik-esztyx
esztyx
 
 


tényleg, hol a Noémi????? jelentkezz!!

Esztyx, én a blahánál lakom, úgyhogy nekem a belváros az ideális! te??

hú, én ma tök fáradt vagyok, mármint inkább álmos... ez már a vég?! már 9től úgy érzem el tudnék aludni...persze tiltakozom hevesen!Kép

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Babar!
írtam néked emailt pocak-fotó ügyben!!
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 

 
 

Ezt találtam az előbb! Beteszem, hátha rajtam kívül mást is megnyugtatok vele: (Eszter pl.)

A jelenleg érvényes meghatározás szerint cukorbetegség akkor áll fenn, ha az éhgyomri vércukorérték ismételten 7,0 mmol/l vagy magasabb, és/vagy a cukorterhelés során a 120 perccel későbbi érték 11,1 mmol/l vagy magasabb. Ha az éhgyomorra mért vércukor 6,1 - 6,9 között van, azt károsodott éhomi vércukorértéknek nevezzük. Ha a cukorterhelés során a 120 perces érték 7,8 - 11,1 mmol/l között van, az a csökkent cukortolerancia. Ez a két eltérés még nem azonos a cukorbetegséggel, bár már fokozott érrendszeri rizikót jelentenek. Az ilyenkor bevezetett életmódváltozások hatására még van esély a cukorháztartás normalizálódására.

Az "éjszakázásban" én is benne vagyok!! Nálunk asszem a közeljövőben lesz is ilyen alkalom!
orbis
 
 


Orbis!! szuper! kezd összeállni a kis csapat!
nekem a nagyon közeljövőben is lesz ilyen, holnap este vetít a marcim! dehát gondolom az már túl közeli hogy bármit is akkorra szervezzünk!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Hát mi holnap estére már beiktattunk egy "dorbézolást"! Fura lesz, már jó rég voltunk. Kép Na jó, ez még viccnek is rossz. Valami házibuli-félébe megyünk a szűk baráti körrel, és A FIÚK FOGNAK FŐZNI!!! Majd beszámolok az eredményről Kép (na jó, gonosz vagyok)
orbis
 
 


húú, vicces ez a kis hülye táncoló figura!!! teccik! fiú főzés, jól hangzik!! kiváncsi vagyok mit sütnek ki! hehe. nem, biztos fini lesz! szerintem ha egyszer belekezdenek, mindig valami izgi lesz belőle!!

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Hali!

Mellügyben: az elsőnél én is tiszta beteg voltam, hogy fogok szoptatni, mert amúgy se bírom, ha bárki hozzáér a mellemhez. Még éjjel is melltartóban alszom. Asszem tudom mért, valami fiatalkori pszichózis, ki kéne egyszer kezeltetnem. Na és aztán mikor meglett a gyerek, 4 napig nem szoptathattam, mert az intenzíven volt, és mindjárt masszírozással kellett kezdenem, ami még sokkal rosszabbul esett. De aztán mikor végre lehetett szoptatni, eszembe se jutott az egész többé!Kép Sőt, lazán szoktam nyilvános helyeken is szoptatni, és a vendégeket se küldöm ki a WC-be, ha éhes a gyerek. Úgyhogy szerintem ne aggódjatok a mellmegosztási Kép problémán, el fog rendeződni.

Bagz, ha veszel még pár melltartót, arra is gondolj, hogy nem csak körméretben nősz addigra (sőt abban összemész, mert lemegy a pocakod), hanem inkább kosárban! Úgyhogy készíts be egy-két olyat, ami most KOSÁRBAN nagyobb egy picit! Legalábbis ha úgy lesz nálad is, mint nálam.
Nekem az a jó, hogy alapból is 80C-D vagyok, de ez nem is megy 85D fölé. Úgy látszik, van helye bent a növekménynek. Kép

Vica (holnap 28)

Ma megyek dokinénihez, majd referálok. Lesz pp cukoreredmény is.
Ja Kikocs, örülj, hogy minden értéked normális!!! Hihetetlen, hogy már ebbe is bele tudnak kötni! Anyukám ilyenkor engem le szokott hülyézni (és ő orvosKép)
mvica
 
 


Hello Kismamik!

Huh, a végére értem az olvasásnak. Kép

Képzeljétek, tegnap bementem a munkahelyemre meglátogatni a csajokat és mi derült ki: az UTÓDOM is BABÁT VÁR!!!! KépKép Nem semmi, ugye? Mondtam a főnökömnek, hogy a következő jelölt mindenképpen hímnemű legyen, abból nem lehet nagy baj. Kép

Csak rövid leszek, mert miután Petim végez a nyelvvizsgájával, indulunk Bécsbe a sógornőmékhez. Aztán ha kiderül, hogy pakolás helyett itt babaneteztem, jól kikapok! Kép

Bagzer! Nekem is szokott fájni felül a pocim, jobb oldalon, védőnéni és a barátnőm szerint a Babuci akkor épp a májamat tapossa.Kép Szóval semmi para, én próbálom inkább lebeszélni a drágát, de nem sok sikerrel. Kép

Vérvétel: ha nagyon aggódtok, írjatok értékeket és megkérdezem a doki barátnőmet a szomszédból. Engem is ő szokott megnyugtatni, ugyanis a vér alkotóelemeinek egyensúlya ilyenkor felborul, ezért térnek el a normálistól a leleten. Szóval semmi aggódás! Kép (Bár én is jövő héten megyek...)

Na, tényleg megyek pakolni...
Jó hétvégét Nektek, hiányozni fogtok 3 napig!

Pusszantás,
katinka
katinka
 
 


Sziasztok!

annyira elfáradtam!!a szokásos szombat délelőtti dolgokat nekem kellett elintézni, merthogy jöttek a festők, és most vakarják a falat a konyhában ( a legelső réteg egy szürke alapon stilizált gombás-virágos volt, hihetetlen, hogy mi volt a divat 110 éve... Kép ) Szóval a Gergő meg segít nekik,és nem tudott segíteni. A lényeg, hogy pontosan annyiszor másztam meg a lépcsőt fel és le, amennyiszer maximum egy nap, és még csak háromnegyed 11 Kép

Te, Bagzer, nekem nem kizárt, hogy jó lesz esetleg a ma este is, de az az igazság, hogy bejelentkezett a barátnőm egy kiadós lélekápolásra, de mondjuk ha nem zavar én nem félnélek összeereszteni titeket, igaz ő nem babázik, és néha igényli, hogy másről is beszéljünk, szóval ki tudja... Mindenesetre kipuhatolózom nála, ha el tudom érni majd telefonon esetleg... Gondolom szerelmibánat-ügyben te is otthon vagy, mint minden nő Kép Egyébként Aura nevében is szólok, mert ő is tuti akar jönni majd kismama-éjszakázásokra, csak ugye dédmamázik most. Kép

Egyébként szerintem én a boltot, amit mondtál, imádni fogom Kép nagyon szeretem az ilyen helyeket, ahol foglalkoznak az emberrel, meg látványosan értenek hozzá. De mondjuk nem fogok odamenni, ha türelmetlen vagyok vagy nincs időm, szóval ezt jó tudni... Kép

kikocska
 
 


Sziasztok csajszikák!

Úgy hiányoztatok már nekem. Egész héten rossz volt gépünk és dirrekt baráthoz vittük szereltetni, hogy ne maradjak le semmiről és erre jól ráültek a munkára.
Nem is tudom ezt a rengeteg mindent vissza olvasni. Egy egy archívba bele-bele olvastam és láttam, hogy TALIT SZERVEZTETEK!!!!
Jól lemaradtam róla!!! Remélem még lesz alkalmam látni is titeket! Valóban már néhányunknak már nincs sok hátra. De majd utána meg majd baba-mama tali lesz. Ügye?

Orbis
Teljessen megnyugtattál a cukor kérdésben. Nekem 6,9 lett és jól rám rontottak. De most már nem pánikolok. Habár most szerdán voltam újabb vérvételen, kiváncsi leszek, hogy rosszabbodot-e?

Bagzerka
Katinka jól mondja, hogy a máj rendetlenkedik, én is megkérdeztem a dokimat és ő is ezt mondta, hogy helyezkedika a máj a rugások ellen. Nekem már be is helyezkedett, mert nem fáj már 2 napja.

Rékacs, kedves!!!
Küldtem e-mailt. Nagyon jól néz ki a terv amit csináltál! Milyen épület ez?

Nem tudja valaki, hogy mi van Maricával??? Megszült már?

Na, pusza mindenkinek, megyek apukámat ünnepelni.
De most már jó a gép, jövök még.

Márti(31+2)
hajdum
 
 


Na nekem lenne egy időpontom: pénteken a férjecském gólyabálba megy. Azt mondta, nem zavarok, de épp elég egyetemi gólyabálon voltam ahhoz életemben, hogy tudjam, nem nekem való az már. Ráadásul ez villamosmérnöki, ott meg szinte csak félőrült pasik lesznek (én már csak tudom, az én félőrült pasim meg a fél baráti köre is oda járt). Szóval inkább "dorbézolnék" veletek Kép

Márti
Örülök, hogy valakit megnyugtattam vele!
orbis
 
 


Sziasztok!

Megvettük ma a babakocsit! Teljesen hozzám paszol, többnyire piros! Pedig fiúcskánk lesz, de szerintem nagyon vagány. És tudjátok azért egy kicsit megijedtem! Még most volt, hogy 3 hetes terhes voltam és most meg már mindjárt itt a vége. Illetve most kezdődik el. Biztos jól fogom csinálni a dolgokat? Hiába olvasok annyit, mégis felkészületlennek tartom magam. Emiatt leszek mostmár depi!

Hulcsi! Megnyugodtam én is, hogy nem vagyok egyedül ezzel a problémával, de az nagyon nem jó,hogy ennyire tud fájni!

Vettem málnalevél teát. Szeretnék felvilágosítást kérni, hogy mikor, mennyit, hogy kell inni szerintetek. A drogériában azt mondták, hogy így az utolsó 4 hétben, napi kétszer, csapott kanál-csak azt nem mondta milyen kanál!!!-+forróvíz. Rosszat ugye biztos nem tesz?
Puszi Nektek!
smille
 
 


Smille, Csapott teáskanál és 2 dl forró víz szerintem, legalábbis a gyógyteákat így kell inni. De ez csak a gyógyteás tapasztalatom, konkrétan nem tudom.

ITT VAGYOKKép De jófejek vagytok, hogy hiányoltatokKép!!

Olvastalak benneteket, csak nem volt hozzáfűznivalóm... Nekem a cicim nagyobb jóval, de nem olyan hatalmas. Most 80Cnél járok asszem, de a 85 már jobb lenne, csak nem akarok fölöslegesen vásárolni, hátha azt is kinövöm...

Tegnap egyébként másfél órán keresztül küzdöttünk az egybenmaradásért, mert hidegfront jött, és irtóra keményedtem, meg fájt is picit, úgyhoghy alig mertem megmozdulni. Aztán elmúlt hála Istennek, ma már jó. Borzalmasak ezek a frontok! Biztos valami ilyennél fogunk szülni.

Smille, egyébként én is tök felkészületlennek érzem magam, bár még remélem van egy kis időm. Olyan furcsa lesz, hogy itt szuszog, üvölt, kacarászik nemsokára a kis babuci, és nekem kell felismernem, éppen mi baja van...

Bagzer, remélem, összejön a bulitok, én is útálok egyedül itthonlenni este!

Már annyira várom, hogy babával találkozzunk!

Rékacs, ez szép, de én sem értek hozzá. Nem írnál róla pár szót? (mi lesz ez meg ilyenek)

Sok puszi nektek, és mivel hétvége van, szerintem nem nagyon leszek, de majd igyekszem pótólni!!

Noémi
29+6
vghnoémi
 
 


Sziasztok!!
Örömmel értesítelek benneteket, hogy 2004.11.01. megszületett a kislányunk Brigitta ( Gigi ) Súlya 3450gr, magassága 50cm. Egy kis tündér!!!!
Sajnos visszaolvasni most nem tudok, de mindenkinek sok boldogságot kívánok aki azóta megszült.

Puszi
Márti
márti05
 
 


Márti!!! Nagyon nagyon gratulálok, és sok sikert az első napokhoz!! Meg kitartást, meg sok pihit, és jó egészséget mindkettőtöknek!!! Kép Kép Kép
Egyébként nem tudunk még róla, hogy szült-e valaki, te voltál az első Kép

kikocska
 
 


Márti!
Akkor előbb jött a babucid..mert 20-ára voltál
kiírva...
és hogy volt, mint volt, hogy történtek a dolgok???
mesélj nekünk, mi még itt parázunk mi is lesz!!
esztyx
 
 


Márti!!
Gratulálunk az első fórum-babához!!
Várjuk ám a beszámolót, ha a holgy hagy rá egy kis időt!!!
Kép
Orbis
orbis
 
 


Márti!!!

Én is nagyon gratutálok Kép !!!
És, ha lesz időd írjál!!!
Ki is javítalak Titeket a táblázatbanKép!!!

Puszi mindenkinekKép!

Katy
Katy
 


Most nem bírom ki, és a Mártiék miatt beteszem a táblázatot a szüléssel Kép!

<pre>
Anyuka neve Kora Szülés várható ideje baba s.sz. Neve Kórház neve
Marica 35 nov. 9. 2 (Róbert) Mariann Szeged/ Klinika
Bendegúz 30 nov.17. 1 Bence Bp./Szt.István kh.
Márti05Kép 31 2004.11.01. 1 Brigitta Bp./ Bajcsy K.
Bringa 29 nov. 22. 2 Bernárd ?
Eszti ? dec. 1. 1 Laci/ ? Bp./ Schöpf-Mérei
Smille 23 dec. 10. 1 ? Gyula
Beatron 27 dec. 12. 1 Milán/Viktória Miskolc/ Szentpéteri K.
Dezi 29 dec.15. 2 ? Nyíregyháza/Jósa A. kh.
Mackósajt 32 dec.15. 2 ? Bp./Szent István kh.
Diána 28 dec. 15. 1 Dominik/Dorka Bp./Szt.István kh.
Babar 28 dec.14. 1 Szonja, Barbara Bp./Szent István kh.
Csilla 29 dec. 16. 2 ? ?
Hulcsi 28 dec. 16. 1 Benedek Bp./ Szabolcs u. Klinika
Saxi 31 dec. 16. 2 ? Esztergom/ Vaszary K.
Katinka 27 dec. 23. 1 Lili Székesfehérvár
Zsófi ? dec. 24. ? ? Bp./ Margit K.
Edina 23 dec. 29. 1 Bálint v. Olivér Bp./Szt.János
Claudia 26 dec. 31. 1 Roland/ Claudia Bp./ Szent Imre K.
Fabrika ? jan.? 2 ? ?
Noémi 23 jan.? 1 Levente, Donát Bp./Szabolcs u.
Rita 23 jan. 4. 1-2. Balázs v. Bence/ Emma v. Anna Bp./ Máv K.
Rékacs 30 jan. 7. 1 Hanga Bp./ Schöpf-Mérei
Márti 29 jan.8. 1 Péter,Benjámin Bp./ Schöpf-Mérei
Hanitka 29 jan.10. 1 Hanna Bp.
Kire 33 jan. 11. 2 Erik ?
Tüni 28 jan.12. 2 ? Bp./Máv kh.
Andi 25 jan. 13. 1 ? Gyöngyös/ Bugáth P.K.
Sys 29 jan. 16. 2 Gergő Ádám Bp./ Jahn Ferenc K.
Brigi 30 jan. 18. 3 ? Bp./ Bajcsy K.
Dorye 25 jan. 21. 1 Vilmos/ Johanna Bp./ SZOTE II. Nöi
Anettka 27 jan. 22. 2 ? Bp./ Jahn Ferenc K.
Eszi 30 jan.22. 1 Anna v. Luca Bp./ Kútvölgyi K.
Ildi 27 jan. 28. 1 Martin/ Szimonetta Lia Szeged/ Klinika
Eszter2004 28 febr.1. 1 Petra Bp./Máv kh.
Orbis 23 febr. 1. 1 Botond Merse/ Csenge Borka Bp./Margit kh.
Vica 29 febr. 2. 3 ? Bp./Szent István kh.
Bagzer 26 febr. 2. 1 Simon, Gábor Otthon
Katy 27 febr. 3. 1 Dávid Bp./ Schöpf-Mérei
Cicmerák 24 febr.8. 1 László,Gergő Bp./Szent István kh.
Flo 28 febr.10. 1 Matyi Bp./Szent István kh.
Zsuzsi 29 febr. 13. 1 Marcell/ Zsófi, Ágnes Bp./ János K.
Kikocska 26 febr. 13. 1 Réka Bp./ Schöpf-Mérei
Enikö 26 febr. 19. 2 ? Szeged/ Klinika
Timi 26 febr.23. 1 ? Pécs/Szülészeti klinika
Zsuzsa 28 febr. 26. 1 ? Bp./ Bajcsy K.
Aura 23 febr. 26. 1 Erika Bp./Szt.Imre kh.
</pre>
Katy
 


Márti gratulaaaa!
csatlakoznék a többiekhez hogy ha van időd, írd le mi volt!!??

húúú, lányok! nekem tegnap óta olyan jó kedvem van. most volt először hogy nem csak karate rúgást kaptam pocaktól, hanem rendesen kidudorított, és simított is! úgy meghatódtam! tök erős volt! nem is bírtam nyomkodni, legyőzött! na jó, nem is nagyon nyomkodtam, csak kicsit próbára tettem az erőnket. szóval már várom a ma esti műsort is! remélem kapok még ilyet!!! meg ha ma is lesz, tuti lesz máskor is és akkor apunak is meg tudjuk mutatni!!!!!!! juhéjjj! szóval tegnap nagy bulit csaptunk!! kettesben picurral! ma is ez lesz, mivel papája vetít.

Kikocs! trécseljetek inkább, maj máskor találkozunk!! de azért köszi!! aranyos vagy!!Kép
majd kötögetek! már tök jól állok a takarónak indult kreálmánnyal!! szép.

jó estét mindenkinek,
bagz

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!

Nem is mondtam nektek,hogy megvettük a babakocsit, kiságyat, kádat babcinak. És mindent egy helyen, a Brumi-maci Bababoltban. Mindenkinek nagyon ajánlom, hihetetlen milyen jó áron vannak a cuccok náluk. Képzeljétek, mit láttam. Pampers pelenkatartó box-ot. Be lehet tározni a pelust és az oldalán vannak polcocskák. Igaz az ára elég húzos, mert 6990.-Ft. De én olyan szerelmes lettem belé!!!!

Smille
Én úgy olvastam utána, hogy 2x2dl teát kell inni. De megpróbálom felrakni a cikket ahhonnan kiolvastam. Nem tudom felrakni, de leírom ahonnan elvoshatod.
www.kernel.hu/bendi/baby_notesz.php
www.nandu.hu/Shop

Márti, druszám

Nagyon-nagyon gratulálok Gigi babádhoz! Jó korán szültél, tényleg 20.-a volt.
Hogyan szültél, könnyű volt stb....? Teljessen ki vagyunk(remélem írhatom többesszámba)éhezve a történetedre.
Pihenj sokat, amennyit csak tudsz. De azért nézz be hozzánk!!!!
Ja és képeket kérünk!Sokat!!!

Szerintetek mi lehet Maricával és Bendegúzzal? Valaki tartotta velük a kapcsolatot, csak nem tudom, hogy ki volt. Reméljük ők is írnak nem sokára ilyen jó hírrel.

Juhéj, az első topikbabciKépKépKép

Pusza: Márti(31+2)
hajdum
 
 


Bagz, leszkanderozott a kiscsávó Kép ?
Az estét illetőleg meg ahogy gondolod, de ha meggondolod magad, csak szólj! Azért gyakran benézegetek ide este is. Egyébként van valami front, hogy senkivel nem történik semmi? Vagy mindenki olyan nehéz ma, mint én? Mégsokkal nehezebben fordulok, mint máskor... Na, most megnézzük a cápamesét, amíg megjön a barátném...

kikocska
 
 


nekem eddig ha háton feküdtem, szinte teljesen belapult a pocak, és most pénteken tornán, láttam tükörben hogy már egész kerek akkor is!!! húúú
és este persze nem bírtam betelni az új fajta jelzésektől, és még az ágyban is próbálkoztam, és akkor is tök máshogy éreztem a hasam!! egész nagy, meg most már úgy tényleg azt érzem hogy van ott valaki!!! eddig tudtam, de nem volt kivehető, most meg érzem ha keményebb valahol, az már picur!!
Kikocs, köszi, de már beöltöztem itthonkábaKép, most indult el marcim vetíteni, és meg nekilátok kötni, hisz ha ez takaró lesz, még jól sehol sem tartok, pedig már legalább 25cm-t haladtam, csak az első sornál sosem tudom mennyit fog nyúlni, és az meg kb 90cm lett!!! szóval lehet hogy a 90 lesz a hossz.... no ezt jó alaposan elmondtam...

szóval jól bepunnyadtam megint....ez már csak így megy......
bagz

jaj, márti, úgy irigyellek! már egyre türelmetlenebb vagyok! látni akarom a kis lakó-társunkat!!! asszem feltétlenül el kell még mennünk a praxisba...

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


sziasztok, anélkül hogy most végigolvasnám ezt az ezernyi levelet, egy gyors kérdés akik a Kikában vettek kokuszmatracot. Nektek méretre vágták? Mert én ugy emlékeztem hogy igen, erre most nekem azt mondták hogy nem foglalkoznak vele. Budaörsön voltam.

Köszi,Eszter
eszter2004
 
 


Na most végigolvastam végre.

Márti! Ezer gratula!!! De jó neked!! Kép

Orbis, Esztyx jól leirta a cukor dolgokat. Én is annyit irnék neked hogy 7 felé ne menjen. Nekem 8,7, szoval diétáznom kell. De csak jövö hét csütörtökön megyek tanácsadásra, és addig is no cukor. De jelzem mindenben cukor van!!! Kép

Bagzer, nem semmi rúgás-élményeid vannak. Nekem ilyenek nincsenek, igazábol napközben csak néha-néha van 2-3 pukkanás a pocimban, és este 20:50-21:15 között rendszeresen jelentkezik egy kicsit erősebben, de ezek sem olyan erősek mint nektek. Valószinü nagyon nyugodt baba lesz. Kép

Brumi-maci bababolt? Köszi a tippet, megnézem.

Ma a Kikában vettem egy nagyon klassz lámpácskát a gyerek ágya felé, olyan éjjeli fényt. Fábol van, egy méhecske, és még zenél is. Csudaszép! Még vettem egy fürdölepedöt, meg egy sima lepedöt az ágyba, a még nem létező kokuszmatracra. Kép

Pusza!

Eszter
27+4
eszter2004
 
 


Eszter! nekem is most volt ilyen először!! és az erősebb rúgások is estefelé, ha leülök, mondjuk kötni -tehét nem 5percre- és felpolcolt lábbal, kicsit hátradőlve, akkor beindul manó!! és nekem ez a tegnapi meg 27+5 neposan volt, úgyhogy még neked is lehet ugyanakkor!!!Kép

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk. Hááát eddig tart nekünk mostanság az éjszakázás Kép
A fiúk finom pörköltet főztek, csak nekem picit sós volt, meg a mostani étrendemhez zsíros is, úgyhogy most fáj a gyomrom. Meg a 3 óra ülés is megviselt, szegény már nagyon dörömbölt, hogy ne gyűrjem össze. Nem rendes szék volt, hanem padok, és előre kellett dőlni.
Na megyek, nem is ücsörgök tovább, jó éjt mindenkinek:
Orbis
orbis
 
 


Sziasztok!

Én vagyok a hajnali kellő is! Hatóra óta fenn vagyok és nem tudok visszaaludni. Ez már komolyan vicc!

Márti05! Nagy-nagy gratula az első topikbébinkhez! És írj! (ha tudsz) mindenre kiváncsiak vagyunk.

Orbis jó, hogy ezt a cukros dolgot leírtad, még nincs nálam a papír az eredménnyel, de a dokim azt mondta, hogy most már ne egyem megam tele hülyeségkkel. Szóval Kiváncsi vagyok mik a konkrét eredményeim.

Bagzer! Nekem is szokott lenni az a kellemetlen has tetei piszkálás amiből fájás lesz. De a nővérem megnyugattott, hogy neki minden terhességénél volt, sőt még néha most is érzi, mozognak odabenna cuccok és attól van. Szóval semmiképp nem veszélyes, csak olyan átrendezlek anyám! fajtájú.

Márti! Mindjárt lemegyek!

Noémi, meg akinek tetszett, köszi a dicséretet. Ez a házikó az Erzsébet királyné útjára terevzendő fitnessközpont-üzletház-irodaház döntéselőkészítő vázlattervéhez készült. Mintegy 17000 m2.épp egy kismamam agykapacitásának megfelelőKép Néha úgy jártam vele, mint Szőrnytelg Lajos és éreztem, hogy beletörik a saját gonolataimba az agyvelőm. Szóval ez a ház nem valószinű, hogy megépül, de úgy van ez, hogy az okos közgazdászoknak, meg ilyneknek, kell terv, hogy csináljanak klesflót,és akkor mi építészek nekiesünk és erezd el a hajam. Aztán számolunk sok-sok négyzetmétert is, meg csinálunk szép tömegvázlatot, hogy vakulj paraszt szeress belém, és akkor, ha kiszámolnak mindenféle klesfglót akkor minek a terv. Na akkor jön az igazi tevezés, mert idáig inkább csak álmodozás.(De jelentem, büszkén, az izraeli nagyfönöknek az én szép házam tetszett legjobbanKép)Na, ennyit a munkámról és akkor most búcsú, mert egy darabig sajna nem szülök házakat, csak majd HangátKép.

na, jót áradoztam itt hajnalban,mindenkinek szép vasárnap reggelt

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Bagzer, oké figyelek a pocimra, hátha nálam is lesz műsor,igaz kötni nem tudok. Kép

Kokuszmatrac ügyben senkinek nincs tapasztalata?Hol vágják méretre ha a Kikában nem?

Eszter, aki a cukormentes diétában is képes hizni másfél kilót. Kép
eszter2004
 
 


Helló mindenki!

Márti! Lejöttem, elolvastam, váalszoltam! Várom a képeket a szuper szerzeményekről!

Eszetr! Én sajna semmit nem tudok kókuszmatrac ügyben!

Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Smille!
Végre megtaláltam!
Málnalevél tea:
A málnalevél teából egy csapott evőkanál kell,és ezt kell leforrázni 1 liter vízzel. Ezt kell beosztani egész napra.
35.héttől

Képzeljéek nekem is pár napja uo.hancúrok mennek a pocimban, mint Bagzernak, most sokkal aktívabb a baba és a párom is álandóan a pocokomat fogdossa, mert annyira élvezhető az előadásKép!!!
Kókuszmatrac ügyben nem tudok segíteni, de én is a Kikában voltam tegnap és konkrét méreteknek tűntek a matracok(huzattal)!

Az ágynaművel kapcsolatban viszont nekem volna egy kérdésem!Ott álltunk az ágyneműk előtt és fogalmunk sem volt, hogy mégis mekkora méretű paplant kellene venni a gyereknekKép!Fogalmam sincs, úgyhogy segítsetek!

A táblázatot továbbfejlesztettem és beletettem egy új oszlopot is, amiben a született babák méreteit is beírom majd! Majd felteszem... Remélem innentől záporoznak majd a születésekKép!!!

Rékacs tényleg szupi a házterved!Hanga szülése meg még izgibb lesz Kép!!!

Puszi mindenkinekKép:Katy
Katy
 


Jó reggelt!!
Hát ahogy így olvasgatom a mozgásról a hozzászólásokat, egyre inkább az az érzésem, hogy mégis a január 20 az én időm. (ugyanis nekem ké időpontot adtak, de aztán február 1-et fogadtak el hivatalosnak), mert nekem ugyanilyan jellegűek kb két hete szoktak lenni, és az első mozgásra is azt mondta mindenki, hogy kicsit korai. Viszont így meg kicsit kissebb a koránál, de az nem baj, apa úgyis óóóriásbébi volt, tartottam is tőle...
Hát végülis felesleges kalkulálgatni, kijön amikor kell neki, dehát azért jó lenne sejteni legalább...
Na megyünk anyuékhoz, remélem estére teleírjátok az oldalt!!!
Orbis
orbis
 
 


Katy, akkorát amekkora a kiságyba belefér nem? A matracok konkrét méretűek, konkrétan nem illenek bele a kiságyunkba. Kép

De várj, most kaptam egy barátnőmtől ágyneműt, mindjárt lemérem neked:

paplan:ez speciel 92X73, szoval ekörül

lepedő:matrac méretű, de nem baj ha nagyobb, mert alágyűröd, illetve legjobb a gumis frotir szerintem

párna: egy nagyon pici lapos vagy a textilpelust kell a feje alá tenni max. Ennek amit kaptam a mérete24X34

Eszter
27+5
eszter2004
 
 


Orbis!
A barátnőm keres dokit a Marigtban. Eszetrgomban lakik és ott is szülte az első bébit júniusban, de nem volt nagysikerű a dolog az orvosával és a MArgit az jó lenne neki. Légyszives magánba írd meg a Tiedet, már ha jó és ajánlható másnak is. meg azt is szerné tudni, hogy mennyit kér, meg mennyit kell rá várni meg iylesmi. Kép

Köszönöm
Rékacs

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 


Ágynemű ügyben: Nem mondom, hogy vérprofi vagyok, de 4 évig dolgoztam lakástextil-boltban, ahol azért kiképeződtem abból, hogy miújság.
két féle pléd van a kocsipléd meg a kiságypléd. A kocsipléd a 90x60/70 (mint a nagypárnák), a másik a 90x140-es.
Gyerekpaplanból én még csak 90x140-est, illetve 85x130/135-öst láttam eddig. Amit még az oviban is használnak simán a gyerekek. Ez azért is tök jó méret, mert egy felnőtt ágyneműből kettő jön ki, ill. 2m anyagból tök könnyen megvarrható rá a huzat. Általában egy nagyon lapos kispárna szokott hozzátartozni, ha az ember megveszi, annak pont ugyanaz a mérete, mint a normál kispárnáknak. És a boltban kapható gyerekgarnitúrákhoz is ált kell hogy legyen kispárnahuzat.
Én nem vagyok benne biztos, mert annyira még nem képeztem magam, de mintha eleinte csak egy pléddel szokták volna takarni a babákat, meg hálózsák, vagy mi. De a kocsiplédre rá lehet húzni egy nagypárna-huzatot is...
Lepedő szintén 140x90, ami ugye egy normál felnőtt lepedő fele, szóval ha van egy nem túl jó, aminek az egyik fele jobb, simán meg lehet felezni, vagy akár venni egy felnőttet, és megfelezni. Azt beszegni senkinek nem lehet gond, még kézzel sem Kép Pár százast lehet vele spórolni. (felnőtt lepedőt lehet kapni 1000-ért, gyerekek 700 körül vannak.) Gumis frottírnál érdemesebb megvenni a drágábbat, a Colortex-é nagyon jó, és figyelni nagyon, hogy tiszta pamut legyen! Az olcsóknak, kínaiaknak gyakran (nem mindnek) kihullik a frottírbolyha, és beszippantja a gyerek, azt köhög meg tüsszög tőle.

Kókuszmatrac ügyben nem vagyok tájékozott, mert anyukámék úgy vették a kiságyat, hogy benne volt, de amikor mi magunknak vettünk ilyesmit, akkor méretre csinálták. A hely a Váci úton van valahol az Árpád-híd környékén, a telefonszám 06-1-412-18-16. Nem tudom, mennyibe kerülnek az ilyesmik most, de nagyon kedvesek voltak velünk.

kikocska
 
 


Kikocska, köszi az infot fel is irtam a matracos telszámot, és majd hétfőn megkérdezem tőlük.

Ágynemű ügyben igazad van, igy sokkal egyszerűbb. Ugy látszik amit én kaptam az nem egy szabvány méret, mint ahogy az egész kiságy sem. Kép Ez olyan hogy 70X140-es, de a végébe pelenkázó kis szekrényke van beépitve, igy a fekvőfelület az 70X115. Most már tényleg el kell kezdeni a beszerzéseket igy a 7 honap elején én amondó vagyok, mert később nehezebben mozgunk, plusz ott lesz a tél és a karácsonyi hercehurca. Uff.

Köszi, még 1X

Szia,
Eszter2004
eszter2004
 
 


Eszter, a kiságy szabvány! Legalábbis habszivacs-matracból van ilyen méret előre-gyártva... (Nálunk volt legalábbis mindig)
Én pont a karácsonyi hercehurca közben gondoltam a nézegetést, merthogy akkor már úgyis elindultam, és úgyis sok pénzt költök, mért ne legyen mégtöbb Kép Meg ugye akkor már nem fogok dolgozni. Addig is nézegetem a Megatoys katalógusát, hátha látok benne valamit, amit szeretnék, meg hogy mire kell figyelni. Kép MOndjuk én későbbre is vagyok kiírva. És nagy rugdosások olyan 10 napja vannak. És rettenetes rossz volt a hét elején, mikor 3 napig csak olyan mocorgásokat produkált, mint amikor kényelmetlen neki, mert mondjuk előre hajolok, vagy oldalra fekszem. De pénteken "feltámadt" nem tudom, nem a jó hangulatú találkozó miatt-e Kép Merthogy ott nagyon jól éreztem magam, és találn nem aggódtam annyira.

kikocska
 
 


Köszi mindenkinek!

A probléma ott kezdődött, hogy a Kikában a legkissebb paplan mérettől az ifjúságiig minden volt, és a baba ágyneműgarnitúrákhoz a huzat is a nagyobb méretű paplanokhoz valók voltak, és a kiságyakba is kettéhajtva voltak berakva - így fél óra tanácstalanság után feladtuk!Mondjuk a gyerekágyunk még csak most fog érkezni, úgyhogy majd ahhoz viszonyítjuk!

Kikocska!Én is hálózsákot vettem neki, de abból kiindulva, hogy én paplannal takarózom nem vagyok biztos benne, hogy elég neki a hálózsák meg a pléd! Nem tudomKép!

Orbis!Honnan varázsolod be a mozgó bigyókat a írásaid mellé!Tudom, hogy már leírtad, de tökre nem értettemKép!

Na pusz!
Katy
Katy
 


Na, Katy, akkor ki kell kérdezni Mártit, ő már 7. napja anyuka Kép És egyébként is: HÉÉÉ, már többedikbabás anyukák, tudtok segíteni, hogy mivel kell takarni a kismanókat, mikor vadiújak? Kép

kikocska
 
 


Sziasztok!

Márti: Nagy-nagy gratula a babóhoz. Szép nevet választottatokKép Kívánok neked nagyon sok boldogságot és sok-sok tejcit. Pihenj minnél többet, de azért várjuk a beszámolódat. Gyere ha tudsz.
Voltam dokinál, és megint módosult a szülés dátuma. Most úgy néz ki, hogy január 11. lesz a nagy nap. Babóca jól van és már több mint 1.5kgKép

Takaró helyet szerintem jobb a vastag hálózsák, mert azt nem tudja lerugni magáról. Mert amikor vadiújjak akkor is ki tudnak takarózniKép

Pusz mindenkinek!
Brigi
bombomanyu
 
 


Sziasztok!

Köszi mondenkinek a málnalevélteoz való útmutatást!

Márti05!Gratulálok a bébihez és epedve várjuk a részletes beszámolót a szülésről-születésről!!!

Most megyek ledőlök, mert szörnyen fáj a derekam.
Puszi
smille
 
 


Sziasztok,

kösz, Rékacs, hogy leírtad, szerintem nagyon izgi munkátok van, és jó, hogy érződik, hogy szeretedKép! A Hangamegvalósítás meg érdekes projekt... Kiadtad valakinek a tervezéstKép

Lányok! Nekem mindenki azt mondta, a hálózsák a legjobb, amiért Bombomanyu is írta. Takarót azért vettünk, mert ovis korában nagyon jól használható, nem baj, ha eleinte még nagy.

Bagzer, meg mindenki!
Tök jó, hogy ti is érzitek! Én már régóta érzem, és olyan jó!! Nekem most már kinyomja mindkét oldalon a hasam, ha oldalt fekszem, gondolom nyújtózkodik. És bekporodik egyik oldalra teljes gerinccel, és nem hajlandó elmenniKép Egyre izgalmasabb!!! Olyanokat hullámzunk, hogy csak na!

Márti, nagyon gratulálok én is! Akkor 37. hét körül szültél?

Sajnos nem emlékszem mindenre... Nem baj, majd reagál más! Még jó, hogy sokan vagyunkKép További szép hétvégét!!! És nagy mozgolódásokat! A mi kis babucink egyébként hétvégén a legaktívabb, amikor itthon van az apukája. Kép

Noémi

Épp 30!!!!!Kép
vghnoémi
 
 


Noémi, te vártad nagyon a 30. hetet, nem? PErsze nem biztos, hogy jól emlékszem... De ha igen, akkor megnyugodhatsz Kép

kikocska
 
 


sziasztok!!
az alvás egyre furább, de hátha csak átmeneti??!Kép háton már nagyon nyom picur, oldalt meg csak bal oldalra dőlve jó! jobb felé elzsibbad a lábam, meg minden kényelmetlen!!

én még se matrac, se paplannál nem tartok, még nem tudom a kiságy pontos méreteit, és addig meg minek!?

fölébredhetne végre a kedves fickóm, már startra kész vagyok!! ő meg csak alszik, alszik.......

Kikocs! milyen volt tegnap a lánybuli??

bagz, az unatkozó

KépKép

KépKép
bagzerka
 
 


Akkor lehet, hogy beszerzek inkább még egy hálózsákot, ami még melegebb!
Ha nem elég, akkor meg még mindig vetethetek később!

Köszi mindenkinek!

Puszi!
Katy
 


Sziasztok!

Egy kis info! Az Auchan-ban tök jó kismami gatya van drapp és olívazöld színben 3990.- Ft-ért! Én vettem egyet és nagyon kényelmes. Még sem 10--zen ezrekbe kerül!!!!!

Nektek a babcitok nem nyomja a hólyagotokat??? Én valamikor mozdulni alig tudok, szinte ha fel kellene állni, nem is tudom, hogy mi lenne! Szinte érzem amikor belebokxol a drágám.

Réka
Írtam én is vissza. A képeket még nem tudom küldeni, mert apa szokta felrakni és lusta dög tegnap óta!

Pusszancs mindenkinek
Márti(31+3)
hajdum
 
 


Bagze,nem volt az olyan csajbuli, itt volt párom is, itthon maradtunk inkább... Nem is volt baj, mert már 10-kor nagyon álmos voltam.

Viszotn félig kész a festés a konyhában meg le van vakarva ahol még kell. Talán jövő hét végén befejezik, de még nem tuti...Ha csak a festés marad, azt már megcsináljuk mi is, csak jussunk el addig... Kép

Ja, még el akartam mesélni nektek már rég, hogy nekem az volt tök jó élmény, mikor 3 hétig nem tudtam kádban fürdeni a lakáscucc miatt, és mikor végre lett fürdőnk, és nem csak tusolni lehetett, akkor vettem észre, hogy egészen kilóg a pocakom már a vízből, akkor is, ha belefekszem teljesen Kép És ez vicces volt, meg jó nagyon. És a kismanónak is, mert mikor locsoolgatom a hasam meleg vízzel, szokott mocorogni Kép

kikocska
 
 


Ja, és majdnem elfelejtettem, de a Spektrumon volt ma egy tök jó műsor, az a címe, hogy Miből lesz a cserebogár, most láttam az első részt, és arról volt szó benne, hogy lányos fiúk meg fiús lányok, miért, és hogyan, és hogy van lányagy, meg fiúagy, és hogy főszabályként fiúagyuk van azoknak, akiknek a gyűrűsujjuk hosszabb(centire) a mutatóujjuknál, és hogy ez attól van, mert túl sok tesztoszteron jut a babának a magzatkor alatt. Asszem ez most zavaros volt, de túl hosszúl lenne leírni pontosan. A következő rész meg arról fog szólni, hogy a pocaklakás alatti traumák, élmények hogy hatnak a babák személyiségére. És nagyon aranyos babák voltak benne. Tulajdonképpen 22 családot figyelnek kutatás céljából, szóval valami kísérletről van szó valójában, de nekem nagyon tetszett...
Szóval ha valakit érdekel, akkor kísérje figyelemmel, mikor lesz. A tvműsor szerint, november 9. Kedd, 16:35
november 12. Péntek, 21:00
november 14. Vasárnap, 17:35, de nem tudom, ebből melyik ismétlés.

kikocska
 
 


Sziasztok!

Kikocska ez engem nagyon érdekel, tutira megnézem kedden. És nekem fiús agyam van, mert hosszabb a gyűrűs! Na, hát azért vagyok ilyen okosKép észrevetétrek már?

Annyira ennék valami finomságot, de álandóan a hülye vércukrom jut eszembe mikor elindulok az édességes szekrény felé(mert nálunk van olyan, hisz kissé édesszájuak vagyunk, de jó magasan van, hogy legalább annyi visszatartsonKép)

Raktam fel új képeket az abumomba Rékacs fotói az a címe. nem tudom a profilomhoz csatolni, mert a nagy okos számítógépguruk női közül valahogy egyik sem árulta még el, hogy hogy kell pedig már többször kérdeztem!!!!!Kép
Most újra megteszem: Hogyan lehet a profilomhoz csatolni a fotóalbum címét?
(felraktam, hogy milyen helyes cuccokat kötöttem a kiscsajnak)

Rékacs, akinek fiúagya van

Rékacs és
KépKép
Kép
Kép
imolyozs
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?