Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocs a kihagyásért, de még mindig sz.rul vagyok. Ricskó is visszaesett a betegségbe.

Chris, örülök, hogy hazajöttetek!

Délelőtt jövök és írok többet, most csak bejelentkeztem, hogy megvagyunk.

Puszik

maccs01
 
 


Sziasztok!

Nehezen, de itt vagyok... Gergő éppen kezemben, fájt a hasija, kaja után 1 órával most jött 1 nagy böfike.... nehezen pihen emiatt, mert mohóóó, gondolom sok levegőt nyel...

Kinga: wáááááá mindjárt szülsz! Pocakod aranyos..... :) bent nincs babakocsi, tárolóban van.... napi 2szer sétálunk, akkor mindig pihen :)

Leti: te is már 30 hetes vagy bakkker..... ne erőltesd túl magadat!!

Niki: jól látom, -25 kg????? az igen!

Ana: mi a jó hír?

Maccs: gyóóóóógyuljatok!!!

Csillag: utólag köszi az lh és terhesséi teszteket, jó volt terhesnek lenni!!!!!!!!!4

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Hallihóóóóó!

Na végre,előkerültetek!
Én már jobban vagyok!
De most megyek főzni!

Kép
Kép
k_inga
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Hát ez a 3. trimeszter nagyon kemény...Én olyan fáradt vagyok, mint az állat. NA de nem baj, ezt a hónapot még kibírom.

CSillag, jó, hogy sikerült eltöltenetek kettesben. Ennyi mindenkinek kell! Mi is egy hónapban 1 teljes napot tervezünk kettesben tölteni, remélem, sikerül is... :?

Chris, gratula neked mégegyszer, most már jó, mert az otthon melegét élvezhetitek hármasban! Az idő meg úgyis mindent megszépít!

Ana: mi is az a jó hír?????????????? HAdd tudjuk már meg!

Mares, igen, 30 hetes...érzem is. Olyan nehéznek érzem magam, mint az ólom. Igaz, beteg is voltam, de már meggyógyultam, talán mától jobban leszek.
Gergő nagyon aranyos lehet - a kis mohócska - most már rendben van a tej-kérdés?

Maccs, jobbulást! De tényleg! Most már szedjétek össze ám magatokat! Itt a szép idő, ki kellene még használni! MA is 20 fok lesz!

Kingóca, te vagy itt az egyetlen törzsgárda tag! Az egyetlen biztos pont :lol:

Niki, hogy állsz a kilókkal? Apcikád hogy van? Ugye nincs nagy lelki gáz?

Lányok, szép napot mindenkinek. Megyek ma a Mamival a temetőbe. Nagy meccs lesz. Tekintve, hogy már a kormány mögött se vagyok a régi. Asszem, jövő héttől leteszem az autót. Nem vagyok olyan fitti, mint a Kingócánk :)
Vendég
 


Maresz! Nincs jó hírem, de rossz sem. Örülök hogy jól vagytok. Mennyit hízott már a fickó?

Hoppá! Laptetűm volt tegnap! :))) Remélem jót hoz majd. Teljesen véletlenül, így az igazi :))).

Niki! MI zu a ciklusoddal? Hol jársz?


Csajok!
Gyorsan telik a szabi. Tegnap horgászni voltunk ebéd után. Tegnap előtt pedig teljesül régi vágyam sétáltunk a Bükkben. Van egy patak végig a sétány mellett. Gyerek korom óta még soha nem volt benne víz, na most aztán van bőven. Jajj! Annyira szép volt és jó. A lezúduló patak hangja és az az erdei levegő a szép színekkel. Csudijó! Feltöltődtem!

Kedden kitakarítottam. Pókhálózás, szekrényteteje törlés, ablak és redőny suvick, a belső ajtók átmosása. Fúj! elég volt.


Ma meg egy jó kis asztali díszt kreáltam ez alapján. Kép


És hol vannak a vonalzóim!!!!!!! :))))))

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana, ez tényleg jó kis progi lehetett! Az erdő csodákra képes amikor az embernek gőzt kell kiereszteni! Mi tavaly sokat futottunk erdőben. Nagyon ó tényleg. Elképzeltem a víz csobogását...hmmmm

Ott van a vonalzód, ahová eldugtad! Mindig dugdosod előttünk!

Na csók :wink:
Vendég
 


ti látjátok a vonalzómat? Csak én nem látom? Írjátok meg létszi?

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana

Nem látni a vonalzódat!
Én is imádom az erdőt! Nekem nagyon jó,mert bármerre indulok,10 percen belül erdőbe érek! A Vértes lábánál lakunk! Rengeteg turistaösvénnyel,amiket persze nem ismerek. Gyerekként majd minden hétvégén mentünk kirándulni! Apcival is voltunk 2 éve télen! Az érintetlen hóban! Annyira szép volt! Láttunk sok állatot is!

Letti
Én is baromi fáradt vagyok napok óta! Este kezdek el működni,de rövidebb ideig! Ma meg úgy fájt a hasam 1 órán át,mint amikor istenesen menstruáltam! Mintha a méhemet húzta volna valami kifelé. Csak ültem. Mondtam is anyunak,hogy nekem most ülő munkát adjon!
Már elmúlt.
Takarítanom kéne,de rohadt lusta vagyok!
Még vezetek,de javában csak a faluban,bár jövő héten megyek kétszer is a városba.

Kép
Kép
k_inga
 
 


Leti: nekem is uram azon a 7végén mondta hogy többet nem vezethetek amikor szültem :)szerinte túl érzékeny voltam már a vezetéshez, de pénteken vezettem még (NST-re) vasárnap meg szültünk :) tejcsi : alakulgat :)

Ana: deszéééép amit csináltál!!! Elértük a 3kg-ot, kedden 3060 volt :)

Kép Kép

KépKép

Kép

Kép Kép
kfmares
 
 


Sziasztok!

Na, elakadt a lelkesedés úgy 2 körül????? Bassza meg, már megint fáj a torkom. Ezt nem hiszem el!

Kinga, mi lehetett az a görcs? 1 órán keresztül? Az para!

Tényleg Mares, Gergő most volt 1 hónapos! Tegnapelőtt! Hogy megy az idő!

ANa, én se látom a vonalzódat! Tessék visszatenni! :wink:
Vendég
 


Letti
Nem tudom mi ez,de a derekam is görcsölt,meg megint nem 100-as a hasam sem! Lehet tágulok,vagy passzolom!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Jó reggelt!

Kinga, lehet, hamarosan lesz egy Topik-Bencénk is???? :lol: :lol: :lol:
Vagy lehet, hogy most fordult be? Majd jön valaki nagyobb tudású, talán megmondják...

Ki mit csinál ma?

Én pihi, meg kicsi-kevés házimunka. Gyönyörű idő van itt nálunk!
Vendég
 


Szép napot!

Én megyek Mórra tipplit venni meg csavart,apa holnap polcot csinál és mind elfogyott! Aztán nem tudom,remélem lesz sok pihi is,mert olyan vagyok mint a hátramenet!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga! TE inkább ne kelj fel! Pihizz ilyen tünetekkel, nehogy előbb bújjon a világra Bence!!! Pihi!!!!!! Ezt komolyan mondom.

Maresz! Ez már jó! Lassan de biztosan hízik! Nagyon kis édes fickó!

Lettike! Kézzsibi hogy áll? Úristen hogy mindjárt te is szülsz!!

Betti! Jöhetnél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Maccs! Veletek mi a helyzet, betegség?

Chris! Gyere, ha tudsz!

Csillag! A te vonalzód is eltűnt!

Niki! Ciklus? Te regizve vagy az oldalon, hogy a te vonalzód még működik? Se a Csillag se az enyém nem jó:

BaBA! Nagyon csini a fotó az iwiwen. Mindig azt mondtad terhesen hogy falsz, hát ezt így utólag kétlem. Csini vagy, Api nagy örömére! :lol: :lol: :lol:


Na puszi és szorítást kérek a Pe közeledik.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép
anabana
 
 


Niki! Csináltam új vonalzót és az sem jön be! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
anabana
 
 


Sziasztok!

Ana, nem tudom mi lehet vele! :( :( A múltkor nekem meg nem engedett pár napig vonalzót változtatni, de aztán jó lett!

Majd megnézem én is, ha teszek újat engedi-e!

Ciklus! :roll: Tegnap este megjött. :(
Most szenvedek megint, mert görcsizek és úgy megjött mint az állat! :evil:
Viszont már az előző hó és most is 33napos volt. Kezd csökkenni és ennek örülök!

Bocsi,de most főznöm kell!Ha kész az ebéd, jövök még írni apci úgy is a szomszédba segít!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki

Szerintem neked ez a fogyi be fog most keverni,de amint látom jó irányba!
Jársz még kondiba?

Ana

Fekve sem jobb! Ha fent vagyok,legalább elfoglalom magam! Ma nincs pocigond,csak a talpam fáj 3 napja,szerintem nehéz vagyok neki!

Kép
Kép
k_inga
 
 


[
gyors bekukk,mert hulla vagyok.

Köszönöm a sok jókívánságot.Az a baj,hogy nem tudok szoptatni.Lapos a mellbimbóm,kórházban adtak bimbóvédőt,de az nem kell Andrisnak.Így most állandóan fejek,gépi szívóval,de rengeteg idő és fárasztó.

Kinga: most te következel :D

2
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.12.15 08:55-kor.
Vendég
 


Chris! GYönyörű nagy babád van. Nagyon szép kisfiú. Sajnálom hogy nehéz szülésed volt. Minden jót neked!

Kép

Kép
anabana
 
 


Újra itt! Kicsit kerteztem is! :D

Mares, igen már annyi! Szépen gyarapszik Gergő!

Letti,jól van, nincs nagy gond, csak azt mondja, hogy unja magát. Mondjuk ezt nem csodálom, mert már kint sincs nagyon mit csinálni.
Át is küldtem a szomszédhoz, hogy segítsen neki ma.Tegnap meg kitakarította a szobánkat. :)
Ugyan keresgélünk, de hát nem részletezem..... :? :?
Hogy telt a napod,torkod?

Kinga, a dokik is mindig azt mondták, fogyjak le és rendeződni fog!
Van benne igazság,mert ilyen rendszeres még soha nem volt!
Igen járok,a héten 2x voltam. Holnap kellene menni,de nem megyek a mensi miatt amíg ilyen.Meg amúgy is egy kicsit gereblyézni kéne kint.
Voltál Móron és pihiztél is??

Ana, nekem még a vonalzós oldal sem jön be!De akár az is lehet, hogy én más kóddal raktam fel,nem tudom! :oops:
Jó lehetett kikapcsolódni! Olyan jó lenne nekünk is!

Maccs, jobban vagytok már??

Képzeljétek tegnap apci takarítása közben összeszakadt a tv szekrényünk,mert ilyen műanyag lábai vannak és eltörtek.
Így néz ki amúgy.Kép

Most kell másikat vennünk valamit,mert így sehova nem tudjuk a tv-t tenni. Viszont nem nagy a szobánk és csak egy ősrégi szekrényünk van.

A praktikerben van egy szekrénysor 30.000Ft-ért ami nagyon tetszik.
Ilyen: Kép

Találtam a neten egy hasonló Ikeás eladó szekrénysort 20.000Ft-ért.
Így néz ki: Kép

Nem tudjuk eldönteni mi legyen! Mert a praktikeres jobban tetszik, de az ikeásnak jobb az ára, viszont azt szét kell szedni mert egymás mellé nem fér el.És persze így is kölcsön kéne kérni.
Szerintetek milyenek?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Chris, nagyon szép kis krapek Andriska!

Sajnálom, hogy nem jó élmény volt a szülésed.De Andris látványa feledteti veled! És milyen baba?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hahó!

Niki
Nem sokat pihiztem,de nincs gond! :D
Én az olcsóbbat venném,semmivel nem néz ki ratyibbul,mint a másik,sőt minőségben sem rosszabb szerintem!

Chris
Nagyon kis aranyos a kisfiad! Kis kopter! :D
Szegény,jól megküzdöttél,mire megszületett! A szopizást sajnálom! Nem lehet egyszerű! Anyós normális?

Kép
Kép
k_inga
 
 


Sziasztok!

Kinga, nő a lábad :)
Most már bármikor megindulhat a szülés, tiszta izgi.

Niki, én Ikea-buzi vagyok, úgyhogy részemről az Ikeás. Azon kívül, hogy jobban is tetszik, vastagabbnak is találom a lapokat - ld. szekrények teteje-alja a képen. Tulajdonképpen minőségileg Ikeában bízok, más helyekről származó bútorainkkal nagyon megjártuk, kivétel nélkül (éppen ezért, ha költözünk, itthagyjuk az egészet azokból - és még olcsók sem voltak). Tegnap Eninek vettünk egy szekrényt szintén ott, egész délelőtt azt szereltem, pedig nem nagy kunszt - a szájbarágós szerelési útmutató alapján -, csak a gyerekek állandóan a csavarok közt turkáltak, szereltek velem.
Az ajtókhoz tartozó szerelési rajz viszont nem volt a dobozban, felhívtam Ikeát, egy percen belül már e-mailben a gépemen is volt az útmutató... szóval Ikea.

Chris, Andris nagyon szép baba! Csaszis kerek feje van :) Gratulálok hozzá. Sajnálom, hogy így megszenvedtettek, de a lényeg, hogy egészségesek maradtatok!
Mellszívó használata során kiemelkedik egy idő után a mellbimbó, talán próbáld meg akkor szoptatni. Lényegesen kényelmesebb és jobban ki is tud ürülni a melled. Ha mégsem megy, hát nem megy, ne stresszeld magad ezen. Védőnődnek nincs rá valami praktikája? Ők elég járatosak a témában - legalábbis a jobbak.

Ana, szorítok ezerrel!!!!!!! +++++++++++++++++

Leti, inhalálj: vízbe literenként egy evőkanálnyi só. Majd mikor kihűlt, öblögess vele, gargalizálj, aztán köpd ki. Nép gyógymód, de pl. nekem a héten az orr-fül-gégész nőci ezt javasolta, nomeg orrspray használatát, teljesen át kell mosnom vele "az arcom". Mondjuk használok Bioparoxot is, elég jól helyrerakott, de a dokinő újra felírta ugyanazt az antibiót, amit az ügyeleten. Szóval ilyenek a tanácsaim gyógyulásra.

Niki-féle Centi, nálam működik, kipróbáltam.

Mares, szépen növöget Gergő, ügyesek vagytok!

Csillag, örülök, hogy férjuraddal rendbeszedtétek a kapcsolatot, kell azért, hogy kicsit magatokban is legyetek, helyreteszi a lelketeket, feltölt, mire jönnek a srácok.

Velünk semmi különös, tartom a doki kúráját - futás kilőve egy darabig. Jövőhéten megyek újra ablakpucolászni. Ma a bébiszitter elmosogatott, míg mi elmentünk itthonról férjemmel, ciki. Úgyhogy ezzel megalapozta, hogy mire legközelebb - bármikor - jön, csilli-villi lesz a lakás :):):) Okos húzás volt :):):)

maccs01
 
 


sziasztok tesztet szeretnék vásárolni lh és terheségi tesztett kitöl kell mennyiért?a cimemre irjatok.nyolgi80@citromail.hu

80olgi
 
 


nyolgi80@citromail.hu az elöbb roszul irtam

80olgi
 
 


szia!

ÍRj Pü-t Csillagnak!

Kép

Kép
anabana
 
 


Csajok! Azért ennyire sűrűn és sokat ne írjatok! Ez tiszta topik szégyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Ana!
Nagyon igazad van!
A 2 hangadó bezzeg eltűnik rendesen! Ugye Niki és Letti???
:D :P

Voltam ma vérvételen,holnap doki,hát kíváncsi leszek!
Tegnap Apa befejezte a spájz bepolcozását, este 11-kor! Már olyan voltam mint a mosogatórongy! De segíteni kellett,vagy egyedül nem fejezi be! Most lemosom,aztán pakolok vissza.
A nehezeket meghagyom neki. Egész más már most, utáltam bemenni,metrt semminek nem volt helye! Egymás hegyén-hátán volt minden 1 asztalon!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga!

Rád is lehet mindent mondani, de hogy lusta egy nő vagy azt biztos nem. :lol: :lol:

Írj, majd hogy mi volt a dokkencsnél! Uh lesz?

Kép

Kép
anabana
 
 


Hello Csajok!

Tegnap családi "elúszásom" volt: mindenki az én véremet szívja már megint. Reggel kimentem Anyukámhoz Hertelendre, utána elmentünk vásárolni Apukával, vettünk nekem mindenféle kórházas cuccot, mert ha ne adj'Isten valami kápszli van, utánam senki nem tud szaladgálni. APuka erre alkalmatlan, amikor decemberben volt a vetélésem, mondtam neki, hozzon betétet, mert ömlik belőlem a cucc, hozott tisztasági betétet... :?
Na ezért úgy döntöttem, összerakom, erre (is) vásároltunk. AZtán a Mamámhoz mentünk, mert neki is kellett vásárolni, ki is akadt, hogy miért nem maradunk. Ekkor már fél 5 volt, APuka ment dolgozni (újabban hétvégén is bemegy), nekem meg még kellett teregetni, mosni, ebédet csinálni mára, meg kicsit rendbe hozni a lakást, mellesleg akartam a tesómékkal beszélni, mert ma indulnak arra a barbadosi nyereményútra. Alig irigylem őket!!!!
Tehát ez volt tegnap, pihenni megint nem volt alkalmam...ezért félek, hogy valami gáz lesz, ha nem állok le, de egyszerűen mindig jön valami gáz.

Most melózom, de megígértem magamnak, hogy light-osra veszem.

Csajok, milyen érzés, amikor a baba megfordul fejjel lefelé? Mert pénteken éjjel éreztem egy nagy rendezkedést belül és azóta a hólyagom kifejezettebb célpont lett, egyszerre mozog a hólyagomnál és a jobb oldalamon a bordám alatt rúgdos.

Jó lenne, mert olvastam, hogy ebben az időszakban lenne ez esedékes.

Chris, gyönyörű kiscsákód van! Kis szöszi-fiú, jól látom? Sajnálom a cici-dolgot, de biztos van rá valami trükköcske!

Niki, én is jobban bíznék az IKEA-ban...Amúgy tök jó hír, hogy már 2x 33 napos volt a ciklusod!

Maccs, csak kúráld magad, nekem legalább bajom már nincs...
Vendég
 


Kinga, igaza van Anának, egyszerűen nem nyughatsz!
Vendég
 


Lányok!

Leültetek, mint az iszap!

Kinga, én is holnap megyek dokihoz! Este fél 8-ra...+ a csúszás, 1 óra...de mindegy.

Jól le fog b...ni, mert 1,5 hónapja nem voltam :oops:

Szorítok neked, Kinga, de te is nekem... :x

AZért félek 1 kicsit - nehogy legyen valami kápszli.

A mai napot úgy végiglógtam, hogy öröm volt nézni. Jó, néhány levelet megírtam, meg pár dolgot azért intéztem, de inkább szörfözgettem a neten. Babakocsi, babaúszás, miegymás ügyben :)
Vendég
 


Gyertek elő, de iziben most már aztán!
Vendég
 


Sziasztok

[quote="k_inga"]2 írta:k_inga hangadó bezzeg eltűnik rendesen! Ugye Niki és Letti???


De hisz én írtam szombaton is 2x, a többiek tűntek el! :oops: :oops:
Na jó igaz ami igaz mostanság tényleg keveset írom. :oops:
Túl sok kedvem nincs, meg most a mensi miatt is nyűgibb vagyok.

Ma sem vagyok a toppon! Apcinak ma kellett visszamenni a csóró hivatalba, ahol közölték, hogy semmilyen segélyre nem jogosult.
Mondjuk még mindig nem értem ezt az egészet miért nem jogosult.

Nem tudna esetleg valaki segíteni? Vagy hol kérhetnék ebbe segítséget?

Ha nem talál munkahelyet választhatom vagy a csekket nem fizetem vagy nem eszünk.Mert semmire nem elég a fizum.
Ma el is küldtem minden munkaerő kölcsönző céghez regisztrálni itt fehérváron. Szorítsatok nagyon, hogy összejöjjön neki valami!

Letti, mintha csak az én páromat írtad volna. Soha nem talál semmit pedig kiszúrja a szemét, ha meg leküldöm a boltba tuti mást hoz mint amit kértem! Pasik ez van! :D
Ennyire nem volt időd dokihoz menni?

Kinga, te tényleg nem tudsz ám pihizni. Le merem fogadni, ha leülsz már akkor is azon agyalsz mit csinálhatnál még. Mondjuk gondolom az oviban sem éppen ültetek a gyerekek miatt. :D

Csajok annyira megy az idő! Mindjárt Kinga,Bettike és Letti babázik!

Köszi a szekrényes válaszokat, nekem is szimpibb az ikeás, de nem veszünk egyenlőre most hogy kiderült nem lesz pénz.

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Hello Niki,
Időm lett volna orvoshoz menni, de mindig elfelejtettem bejelentkezni és van olyan időszak, hogy 2 hét múlva tud csak adni helyet. Na ez pont egy ilyen időszak. Így is a keddet a csütörtök helyett könyörögtem ki.
Vendég
 


Én nem vágom ezt a segély-kérdést, de azt tudom, hogy ha egyszer azt mondják, nincs, akkor úgyse kap - sajnos. Kell hozzá valamennyi munkaviszony, amit nem tudok, mennyi. Ana lehet, hogy tudna segíteni...
Vendég
 


Ki jogosult álláskeresési járadékra?

Az a személy, aki:

* álláskereső, és
* az álláskeresővé válását megelőző négy éven belül legalább 365 nap jogosultsági idővel rendelkezik, és
* rokkantsági, baleseti rokkantsági nyugdíjra nem jogosult, továbbá táppénzben nem részesül, és
* munkát akar vállalni, de önálló álláskeresése nem vezetett eredményre, és számára az illetékes munkaügyi központ kirendeltsége sem tud megfelelő munkahelyet felajánlani.

Ezért nem értem, mert a úz elmúlt 4 év alatt még több is megvan neki. De amíg rá nem jövök nem nyugszom. :evil:

Sokat pedig már neked sem kell járnod dokihoz.Pontosan mikorra vagy kiírva!?

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Helló!

na végre! Élet a topikban! :D

Ez a baj,hogy nem ülök meg a seggemen! Úgy fáj megint a sarkam,mint a marha!Most jöttem haza,anyuéknál voltam,de csak tesóm volt otthon,legalább jól kibeszéltük magunkat! Végig ettem,meg is jegyezte,hogy szerinte narancsmérgezést fogok kapni,mert fél óra alatt megettem 1 kg narancsot! :shock:
De ha egyszer jó volt!

Letti
Találtál is valami jót Zsófinak?
Az tuti,hogy most sem hagynak békén! Én is összeraktama batyut,mondjuk nekem anyukám segítene,de a férjem nem épp az a típus,akire rábíznám,hogy rakja össze a gyerek hazahozós ruháit! Berakná a fél szekrényt,nehogy kimaradjon valami!
Napok óta Bence is a bordáim közt kever,szintén a jobb oldalon,alig üt,inkább lábbal dolgozik! :D
De sokszor megkukkantom fényes nappal a csillagokat,úgy eltalál!

Nyugi,nem lesz semmi baj! Azért majd írd meg Te is,mit mondott a dokker!



Niki
Én is passzolom a kérdést!
Tutira nem lesz meló a Cerbonában? Szegény! Nem irigyellek! Esetleg a helyi önkormányzathoz menjetek be,ott tudniuk kell,hogy jogosultak vagytok-e bármiféle segélyre!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Kinga, hűűűű az nem semmi! És nem ég tőle a gyomrod! Én ennyitől majd meg őrülnék.

Egyenlőre tuti nem. Jelenleg teljesen leállt, akik maradtak azok is állásidőn vannak. Szerdán lesz döntés, hogy csőd vagy nem?!
De muszáj keresgélni meló után!
De azt mondta, ha visszavennék később szó nélkül visszamenne.

Akkor tiszta dokis nap lesz holnap!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Niki, a passzív táppénzről lemaradtatok már? Kár, hogy előbb nem jutott eszembe.

Mielőtt a Cerbonához ment, nem kapott segélyt? Mert ha igen, akkor újból kezdődött a számítás, vagy valami ilyesmi sajnos...

Kinga, hát csak álmodoztam jó kis babakocsikról. A teszveszen egy bunkó meg akart szívatni: kinéztem egy jó kis gyönyörű fehér kombi kiságyat, nagyon jól nézett ki, új volt szinte. 38000. De személyes átvétel volt Budapesten (50 000 a boltban min.) így megkérdeztem, futárcéggel le tudja-e hozatni. Erre írja, hogy ha nem sürgős, dec. elején jönnek le Pécsre, benzinpénzért lehozza. Kérdeztem, konkrétan mennyi benzinpénzért, erre közölte, hogy a teljes utat fizessem ki! micsoddddddddaaaaaaaaaaaaa??????????? Anyád! Amúgy is jönnek le, gondoltam, max. megfelezzük. Ennyi erővel én is felmehetnék 10ezerért, azonnal, de annyiért meg vehetek a boltban újat. Úgyhogy mondtam neki, hogy KÖSSSSSSSSSSZI!
Hülye köcsög, annyira felhúzott. És akkor nem is biztos, hogy tényleg olyan, mint a fényképen!
JA meg körülnéztem, hol és mennyibe kerül majd a babaúszás.
Vendég
 


Letti

Az szuper!
Én vettem pár dekor dolgot,mert nagyon üres a fal,még egy képet festetek a kolléganőm lányával, Vuk ül a fűben és idiótán,mégis imádnivalóan mosolyog! Nagyon tetszik,úgyhogy az lesz bekeretezve. A kiságy fölé meg raktam egy pillangót és körberagasztottam mindenféle állattal,virággal!
Csomó ó ilyen cucc van a fakopancs.hu-n! Én is onnan vettem, a lógó madarak nagyon édesek,olyat láttam a kozmetikában,nagyon szép és szeretik a gyerekek,ahogyan mozog! Asszem majd vételezek,ha nem kapunk valakitől! Szerintem kukkants fel,hátha találsz valami jót! Játék is van!

Kép
Kép
k_inga
 
 


Niki, tényleg járjatok utána ennek a segélynek. Szegénykék, sajnálom! Remélem, hogy mihamarabb kap állást a férjed!

Kinga, feltehetőleg ha a "túlsúlyod" már babakocsiban szuszog, akkor a lábad is helyrejön. Valószínűsítem, hogy rossz helyre teszed a súlypontodat jelenleg. Próbálj jobban helyezkedni a lábujjakra. Amennyiben szülés után egy hónappal nem változik a helyzet, én javaslom neked az MBT cipőt - tiszta szívvel. Én a fizikoterápiát váltottam fel vele, mert annyira kikészült a lábam, és látod, már futni járok, miközben februárban állni sem tudtam a lábamon iszonyú fájdalmak nélkül.

maccs01
 
 


Szép jó reggelt!

Letti, már másnap meg is kapta a papírokat így szóba sem jöhetett volna. Igen volt már ebbe az évben munkanélkülin,de volt előző évben is. Valami olyasmit írtak, hogy kimerítette a munkanélküli járadék idelyét, de akkor munkanélküli segély miért nem kap még mindig nem értem. Mert az annak jár, aki nem kaphat járadékot.
Na de ezt még kiderítem, sajna addig nem nyugszom amíg el nem magyarázza valaki.

Jó párszor jártunk már úgy, hogy kiszámláznak valamit és nem jogosan.
És sajna én olyan vagyok, hogy nem hagyom annyiba a dolgokat,pláne ha a megélhetésről van szó. :evil: :evil:

Utánanéztünk a segélynek is az önkormányzatnál. Csak lakásfentartási segélyt kaphatnánk,ha nem haladnánk meg.
Mert csak annak jár, akiknél az egy főre jutó jövedelem nem haladja meg a 42790Ft.-ot, na nálunk ez 43000Ft. Kicsit sem gáz ám, hogy 210 Ft miatt elesünk tőle.

De már úgy vagyok, hogy le van szar... az egész., tegnap is mondtam a páromnak, hogy ne keseredjen el csak leszünk valahogy és anyós is megígérte segít valamennyit.

Na úgy látszik pótolom az írásaimat!

Letti, na folytatom. :D Azért nem semmi, hogy emberek mit nem képzelnek magukról. Akkor most nézhetsz másik kiságyat.! Biztosan találsz még szebbet is.

Kinga, te nagyon kreatív vagy! Majd tegyél ám fel képet milyen lett!
Nagyon kivi vagyok.

Maccs, biztos van igazság a súlyban is ami a lábat illeti, mert 126kilósan nem tudtam felvenni sarkos cipőt sem, most meg képes vagyok benne kilómétereket is menni.

Ana, merre vagy! Néztem iwiwen a képeket. Nagyon jól nézel ki és szupik a képek. Úgy elmennék én is egyet kirándúlni.

És a többiek! Csillag, megint eltűntél és Bettike is!

Kép


Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nanicke
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok!

mi a véleményetek az lh jóstesztelésről? érdemes?
csipcsab
 
 


Niki, ez szívás. Amúgy valóban érdemes utánajárni, reklamálni, főleg számláknál, ha úgy érzed, át akarnak vágni, ez a normális. Nem vagyunk bírkák! :roll:

Leti, a csaj a kiságyat kenje a hajára! Örülhetne, hogy elviszik használtan tőle. De majd rájön, ha ez megnyugtat :) Lehet, hogy felveszi veled a kapcsolatot, ha nem tudja eladni, de akkor hozzák le ingyen, mert ha így lesz, te diktálhatsz, mondhatod neki, hogy "hát nem is tudom", "nézegettem máshol is, ha ingyen lehoznád, akkor meggondolom" bla-bla.
Brendont nézted? Én, ha vennék, akkor ilyen lenne:
http://www.brendon.hu/Products/ViewDeta ... re&store=7
Nekem a leengedhető oldalrács nagyon tetszik.

maccs01
 
 


Csipcsab, szerintem érdemes, nálam működött már az 5- 6. napon, aztán jöttek a pozi hcg-k.

maccs01
 
 


Maccs!

köszi. ezt is több napon keresztül kell csinálni? úgy olvastam a neten. nekem 2 nap múlva kéne megjönnie. így is érdemes?
csipcsab
 
 


CsipCsab!

Tényleg érdemes, hamarabb kimutatja, mint a hcg. Nekem is kimutatta. Igen érdemes. Sőt! Ha most csinálsz a reggeli első vizeletből és nem vagy Pco-s és poz. akkor ott van valami. Egyszeri teszt is kimutathatja, de ha több napon keresztül erősödik akkor az 100%. nekem is volt már poz., de nem maradt velem és megjött. A hcg is igazolta.

Írj ha mutat valamit!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 


Csipcsab, egyetértek Anával! Amúgy a 10-es hcg is kimutatja már legtöbbször. A barátnőm Clearblue digitálist használt mesi előtt pár nappal és lett egy "big fat positive" jele :)

maccs01
 
 


Niki! Köszi a dicséretet!

Egyébként sajnálom ami veletek történik. Mondtam én sokat hogy kaki világot élünk!!!!!!!!!!!!!!!!


DOKILÁTOGATÓK!!!!! ( KINGA, LETTI)

GYERTEK A BESZÁMOLÓVAL!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anabana
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?