Új privát üzeneted érkezett!

Cory,Iboly,

Help needed!!
Elolvastam a hozzátápis összefoglalót. Igen jó és a gyerekorvosunk is nagyjából egyetért vele. 1 kérdésem lenne:
"Sokan gondolják, hogy a tápszerrel táplált babáknál már 4 hónaposan el kell kezdeni a szilárd táplálék bevezetését. Ez egy óriási tévhit! A tápszeres babák emésztõrendszere semmivel sem érettebb anyatejes társaiénál, ráadásul a tápszer nem tartalmazza azokat az emésztõenzimeket, amelyek az anyatejben megvannak és segítik a szoptatott babát abban, hogy könnyebben megbirkózzon az elsõ falatok feldolgozásával. A tápszeres babák szervezete amúgy is ki van téve a fajidegen fehérje bélrendszerre gyakorolt negatív hatásainak, így különösen fontos, hogy megvárjuk a féléves kort, mielõtt újabb ételekkel ismertetnénk meg."
Tudtommal (néhány tápszerre rá is van írva) a tápszer nem alkalmas kizárólagos táplálásra. Az újak pl: BEBA HA Start bifidust tartalmaz ez próbál segíteni az emésztésben. Biztos, hogy nem jobb házi, bio zöldséget és gyümölcsöt adni a muszályból :-( tápszeres babáknak kiegészítésként?
Köszi ha válaszoltok...

Kriszti

cuiccolo
 
 


Barbi, ma sem kellett Kincsőnek a húsos főzi, csak a szőlő és a túrórudi.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Köszi lányok az infot.

Nagyon édi képeket nyomtam ma, mert Maki ma elöször kifejezetten élvezte a fürdést. Sajnos mégsem tehetem közzé őket, mert apával együtt történt és ez lehet h elöbb vagy utóbb (kit igy kit úgy) de kompromitáló lenne...

Jó 7végét Mindenkinek!
timili
 
 

 
 

Sziasztok!

Ed, megértem Kincsőt a túrórudival kapcsolatban.Kép
Milyen fajta húst adsz neki? A Hipp.nek olyan finom az íze,hogy mindig megeszem, amit hagy.Kép

Emő, mi volt az uh-on?

Mi megvagyunk. A hétvégén itt aludtak barátok, és ilyenkor mindig van Bencének is sok újdonság. Produkálja magát és élvezi, ha kényeztetik. Kép

Puszi
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Én is sziasztok!

Pénteki oltás letudva, neurologiai vizsg. gyerekorvos és jófej-védönö szerint abszolut nem indokolt, most egy idöre megnyugtattak ilyen téren, de azéert egy UH. beutalót sikerült kicsikarnom. Holnap megyünk a Madarászba Harmat föorv.hoz. Ennyi. Ma megint sikerült 2X aludnunk...lehet h kialakul...igaz, igy most 2 részletben aludtunk 3 órát, amúgy meg egyszerre szoktunk, de ez igy jobb.

Nálatok mi ujs? Kinél hogy telt a vikkend?
Nagyon elfoglaltak vagytok?
timili
 
 


SziasztokKép
Barbic!
Szuper volt az UHKép A dokim előretette a terminusomatKép Most febr. 20 helyett febr. 6-ra vagyok kiírvaKép

Az újaknak: tavaly októberben született a lányom és hat hós volt amikor a tesókája megfogant, mivel a mens. nem állt még be, csak tippeltük a hetek számátKép

Holnap megyek cukorterheléses vérvételreKépKép Jaj de utálomKép Viszek magammal zenét meg olvasnivalótKép

Puszi mindenkinekKép
Emőke+Pocak

hicudzsi
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy így betörök hozzátok.
Lenne egy kérdésem aki mostanság szült. Mennyi most a fizetős szobában egy éjszaka?
Szült valaki F.Krisztinánál?

köszi

Tikk
tikk
 
 


Szia Tikk,

1 ágyas - 6. 000, -
2 ágyas - 4. 000, -
3 ágyas - 3. 000, -

Gondolom Fehérfi Kriszta szülésznőre gondolsz... Itt a fórumon egy időben Ő volt a "sztárszülésznő" -a szó jó értelmében- igen kedvelték. Néhányszor találkoztam Vele a bennttöltött napok alatt nagyon kedves, segítőkész de nekem a többiekről is ez volt a véleményem :-)

MÁS: néhány új kép Marciról (nagyon ráérek:-))

http://www.babaszoba.hu/services/albums?alid=7354

Kriszti

cuiccolo
 
 


Szia Tikk!

Háromszor szültem nála.

Üdv:

Zita
pzita
 
 


Köszi lányok! Ezekszerint nem drágultak az ágyak 3 év alattKép

Tikk
tikk
 
 


Cuiccolo, milyen édibébi ez a Marcell-o...mennyi idös most?

Mindenki:Ti hogy vészeltétek át a tegnapi napot?
Én már alig vártam hogy vége legyen, annyira felzaklatott a hidegfront bennünket...de mivel apának programja volt, már 8 kor kész voltunk fürdéssel, mindennel...9 kor már aludtunk. 2ig. Majd megint negyed 7 ig. Nekem ez bejött, jó lenne ha megmaradna igy, de félek csak az idöjárás volt a kiváltója...
timili
 
 


Köszi Timi! 2-án volt 5 hónapos.
Megkaptad a mailem?

K.

cuiccolo
 
 


Szia Tikk,

én is a Krisztinél szültem.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Emő, az már hamar itt lesz!Kép
Olyan gyorsan telik az idő, mintha most írtad volna, hogy jön a kistesó.

Timili, a tegnapi napunk nekünk is alvós volt. A mai viszont nem hiányzott annyira. Reggel 7-től 1-ig nem aludt, csak panaszkodott. Utáma 3! órát aludt, majd 8-ig ismét nyafi.
Ha nyafi van egyszerűen semmi nem jön be, bármit csinálok. Totál kivagyok ilyenkor.

Kriszti, csak nem Marcinak is a feje búbján a leghosszabb a haja? Nagyon szép baba!Kép

Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Kismamákok nem haragudtok, ha egy körkérdáést teszek fel?

KI gondolja azt, hogy az ő gyereke egy Í"egyemberes " baba? (értem ezalatt azt, hogy a nap sznte monden percében ignyt tart rá -. kivve ha alszk)

Tényleg érdekelne, hogy csak az én unokám ennyire "fárasztó" - ám szeretniveló - baba vagy ez az átlag?
Mert így utólag jöttem rá, hgy Ivánhoz képest a én mind a két lányom (beleértve az anyját is) egy tejbetök baba volt komolyan... Iván pár nap híján 4 hónapos. Én mikor az anyja megfogant akkor voltam egy 4 hónapos baba anyja. Ha az előzőláyomnem lett volna olyan nyugis baba, az unokám anyja nem élne az boiztos...Kép Nem bírtam volna ki...Kép
alice_cs
 
 


Köszi a dicséretet Barbi! Mondjuk úgy, hogy leginkább a fele búbján van haja :-)) Az még "babahaj" állítólag ki fog hullani. A többi már a nagyfiús "igazi" frizura.
Alice,
Marci is sokkal több törődést igényel,(anyukám szerint) mint én vagy a húgom. Bár mi igazi Spock gyerekek voltunk. Tiszta pelus, jóllakott pocak, egészség akkor nyugodt gőgicsélés a kiságyban vagy járókában... Akkoriban ez volt a "szokás". Nem volt órákon át ölben hurcibálás és társai. Legalábbis nálunk és az ismerőseink között. Anyu ma már máshogy látja és az unokát talán Ő tartja legtöbbet ölben. (minden kérésem ellenére)

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti!

Megnéztem a képeket Marciról!
Mikor volt a keresztelő? Nekünk szept.12.-én volt!
Végül nem tegnap kaptuk az oltást,hanem csütörtökön fogjuk!

Anikó
janiko
 
 


Aniko,

Az utolsót is láttad ? :-)
Október 31-én volt a keresztelő.
Remélem nem beteg Nati és más okból tolódott az oltás.
Amúgy Te leírhatnád Alicenak milyen egy végtelenül nyugodt baba...

K.

cuiccolo
 
 


Igen láttam! El is küldtem Lacinak!Azt válaszolta:Király!:-) Nem beteg,csak közbejött valami!
Mit írjak róla? Eszik,alszik,játszik! Ha éhes,akkor egy kicsit panaszosan beszélget! Ilyeneket?Amúgy most is épp alszik!

Anikó
janiko
 
 


Anikó, már ne is haragudj, de akkor Te bizony ne is nyilatkozz itt többé ;-)))mert én átnevezem a topicot "Schöpf-Méreiben egyemberes gyereket szült anyukák topicnak:-))))


Cuiccolo, megkaptam, most irtam rá vissza.

Alice, Barbic: hát EZT MONDOM napok óta!!!!! Hogy én sem birom egyedül!!!! Ha lerakom hasra max. 10 percig jó utána semmi. Néha a karbanhurcolás se! Csak a cici! Hát csodáljátok h 8 kiló?! Az én gyerekem is nagyon szeretnivaló, de nagyon FÁRASZTÓ babuci. Egy idöváltozós nap végén már -nem szégyenlem, leírom- sirva telefonálok az apjának jöjjön már haza, mert NEM BIROM agyilag. Egyébként szerintem nagyon érdekes h egy szimpla gyereksirás h le tudja szivni az (asszony)ember agyát. De akkor ezek szerint nem csak az enyémet. Barbic, sajna én is úgy tapasztalom h nyügösség ellen nem segit semmi. Énekelhetek én akár teli torokból is, söt akár a Wiener Sänger Knaben-is nyomhatja, az én gyereket üvölt. Ringatásra pláne.
Kérlek benneteket, erösitsük itt a világhálón egymást!!! Szerintem én különösen rászorulok majd. (Ma megint kiérkeztem a második otthonomba, = megint tök egyedül vagyok Makira)

Tegnap egyébként az én anyukám is rácsodálkozott az unokára és kitartására. Pedig csak reggel fél 10 töl 19 óráig volt velünk. Igaz, elöször. (Remélem nem utoljára)

Nem nagyon válaszoltatok, kinek h alszik a pulyája. De megint csak konkrét számokat kérek, mint az ujszülött babaruha-ügyben.
Pl igy: Ivánka reggel 6kor kel, majd 10töl fél 12ig. Utána kis játék, ebéd majd fél 2töl este 6 ig.

Vagy: Marci reggel 10 töl este 6 ig NEM alszik...:-))

Hm?

mert már nem tudom mihez tartsam magam...
timili
 
 


Anikó,
Ez az enyhébb változat. A dicsekvős: NATI jól elvan egyedül, szépen elfoglalja magát. Ölben is jó Neki de néha visszakívánkozik az ágyába (!). Jól eszik (szopizik), a kenguruban érdeklően nézeget, ha éhes csendesen megjegyzi hogy jöhet a kaja, de néha még csak nem is reklamál érte..... Nagyokat alszik stb... Nem is fokozom tovább.
Timi,
Marci napirendje:
6:30 ébredés, beszélgetés egyedül a kiságyban a macival, lámpával, ablakkal...
7:30 reggeli majd hancúrozás apával, anyával az ő ágyukban, majd irány a séta vagy játék "egyedül"
10:30 evés, mese/vers/ének/egyéb foglalkozás anyával
11:30 irány az ágy, alvás
13:00 ébredés, játék/séta
14:00 uzsonna majd játék
17:00 evés, játék
19:00 fürdés, vacsi, alvás
mostanában ébredés 1X éjszaka és büféhez járulás..
Persze ez felborul, ha megyünk valahova vagy hozzánk jönnek vagy éppen csak rossz napja van. 1 dolog állandó az este 7 órás fürdés és az utána következő alvás.

Kriszti

cuiccolo
 
 


Kriszti köszke! Jó gyors vagy!

Lehet még 1 körkérdésem?

Ha túl intim ne válaszoljatok.
De én már nagyon várom h minden visszarendezödjön a régi felállásba, ott "délvidéken" is.
Szerintetek egy 4,5 kg ujszülött után várható még a 3. hónap után valami pozitiv változás?
Mert ha ez igy marad, és a hátralevö kitudja hány évemet (mondjuk úgy még 20 adnék magamnak) ilyen sex.-el kell leélnem ´, akkor most lemennék a sarki patikaba méregért...

Van abba valami hogy ami 9 hónap alatt kialakult annak ujabb 9 hónap kell visszaalakulni?

Alice?
Többiek?
Tapasztalat dióhéjban? Persze csak virágnyelven...

NAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagyon köszi
timili
 
 


Timili,
az idő és az intimtorna segít.Kép Nekem sajnos kellett 1 év is (gondolom, ez nem általános, általában kevesebb is elég), de most már oké a dolog.Kép
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Timili,
ja, azt nem írtam, hogy én csak későn kezdtem az intimtornát, ha hamarabb kezded, akkor valószínűleg hamarabb jönnek az eredmények.Kép
Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


sziaztok!

Barbi, Kincsinek adtam csokitortát és vaniliáskarikát is, persze csak kostolót. Mindkettő izlett neki - anyja lánya Kép. Ma kapott csirkehusis főzit, néhány falatot evett belőle. Holnap megpróbálom a májat.

Timili, nekem kb 6 hó kellett (pontosan nem emlékszem, mert már régóta olyan, mint régen)
Alvás: ne kérdezd, mert csak kiborulok, mint a bili.
Éjszaka: általában 9-től reggel 7-8ig, DE óránként ébredés, jó esetben 2-3 óránként. Fogügy.
Nappal: attól függ, hogy otthon vagyunk-e. Ha igen, akkor de alvás kb másfél órát, du kb 1 óra alvás séta közben. Közben játék, evés, sírás.

Hicu, végre mi is voltunk kirándulni, most a Mátrában. Nem volt rossz, főleg, hogy több vadat láttunk, mint embert (0!). A motorosokat nem számítom embereknek az erdőben.

Kincső még ébren van, nézi a fákat, felhőket. Nagyon tetszik neki az erdő!
Kép

Apával még fára is másztak!
Kép

Aztán elaludt:
Kép

Tikk, én is F.Krisztánál szültem.

Sajna felsírt a lányka, kezdődik a muriKép

Jó éjt,
Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Sziasztok!

Nekem is "egyemberes" a husim. Szerencsére már nem cipelem egész nap, azt már nem bírnám( 9.5kg)
Úgy telik a napunk, hogy mindig ott állítom fel a járókáját ahol én vagyok vagy az etetőszékében csücsül.Mindig kap valamit a kezében amit szerelhet.Kép
Időpontos napirendünk nincs, csak mint Ednél, hogy kb7- este 8-ig tart a nap.
Alvás: 10 körül kb 1-1.5 óra
du. 2körül 1 óra
6köröl mégegy
ha 2kor 2 órát alszik akkor már nem alszik
Lefekvés 8-kor
Éjjel: még mindig a mi szobánkban alszik és felketjük szerintem mi is párszor a zajainkkal. ( nem mintha nem vigyáznánk) Most, hogy már 8 hónapos pillanatok alatt iszonyú mélyen tudok visszaaludni. Tegnap pont emiatt nagyon gáz volt. Mikor mentem lefeküdni 11.30kor felébredt. Kb3/4 óra szoptatási kísérlet,séta, simi után élénkebb volt mint valaha. Apja szólt, hogy csináljak már valamit vele( de vajon mit) Én meg kitettem a járókájába a nappaliban hogy biztos egy kis sírás után ott elalszik és beszállítom. Bence nem sírt én meg rögtön elaludtam. Reggel 5kor valami zajt hallattom és akkor esett le hogy jézusom a gyerek kint maradt a járókában. Kép
Szerencsére Bencének nem lett semmi baja.

Timili, a sírástól én is teljesen ki tudok borulni legszívesebben elbújdosnék olyankor. Ráadásul nagyon erős hangja van.
Ráadásul az esetek többségében hiszti. Ne értsetek félre imádom Bencét de a tény az tényKép

Ed, nagyon jók atúrázós képekKép
Hol vettétek az a hátra szerelhetó valamit?

Bocsi a regényért
Puszi
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Kép
Ilyen mikor jó babaKép

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 


Sziasztok!
Alice!
Emlékszel még rám?Tölem kaptad a cicát.Igy utólag is gratulálok nektek,sajnos elöbb nem tehettem meg mert csak most lett netünk.Nikiék hogy vannak,tudnál e-mail cimet adni mert szeretnék nekik írni.A cica hogy van,meg van még?
Ha gondolod erre az e-mail cimre irhatsz.
szitanyi@axelero.hu
Addig is puszi nektek!

Anita
Ő itt Petibaba!
Kép
ani24
 
 


Timi!
Nati 6-kor ébred ránk,de ha nem kelünk fel korán,akkor volt már,hogy 8-kor kelt.
7.00 szopi.
8-9 alvás.Bár az utobbi 3 napban átaludta a DE.-t
9.00 tizórai(gyümölcs,de csak kevés),ha nem alussza át a DE.-t.De pont most gondolkozok rajta,hogy tizórai helyett uzsona lesz,mert DE-t lazán kibír 4 órát evés nélkül DU csak 3 órát.És ha DU kap gyümit,akkor talán kibír akkor is 4-et.
11.00 szopi
13.-14 alvás
14.00 szopi
14.30-16.00 séta
17.00 szopi
18 alvás
19.00 fürdés,evés,alvás
De ez szokott változni,mert az alvások miatt általában elcsúszik minden és így ki szokott maradni 1 szopi.De így probálom tartani.
Amúgy tényleg nagyon rendi.Akkor szokott sírni,ha már annyira fáradt,hogy elaludni se tud egyedül!

Az intim kérdésre a válasz: Nati már 5 hónapos elmúlt,de még nem rendeződtek a dolgok.De ez megnyugtató,hogy nem vagyok ezzel egyedül.Már az hittem velem van csak ez és így velem van a baj!

Anikó
janiko
 
 


Barbi,

Bence nagyon aranyos. A képen tényleg egy angyal.

Timi,

Intim témában én nem tudok hozzászólni, császár után.....

K.

cuiccolo
 
 


Kriszti írtam neked e-mailt.
Anikó
janiko
 
 


Lányok/Anyák!
Köszi a választ. Akkor maradok még a családommal és nem megyek a 4-6-ossal a Margit-hidig h a Dunába ugorjak. Köszi, köszi...mert Kósa a 6 hetes kontrolon azt mondta, lent minden a régi, tessék a hasra keményen tornázni...erre utána otthon a "tett szinhelyén" kiderül h mégsem minden a régi...és én egyböl arra gondoltam,h azért még túl fiatal vagyok h lemondjak a dologról a következö 20-30 évre. Viszont most h már van egy közös bébi, embert sem szivesen cserélném le, csak mert az én paramétereim megváltoztak:-))).Majd lehet h ha feltöltetem a szopi után cicim akkor apát is behivom egy "pótlás"ra:-))))

Félre a tréfával...tehát azért 3 hónap után még ne keseregjek? Majd csak a harmadik 4 kilós gyerek után?!
timili
 
 


Timili,

intim témában nem tudok hozzászólni, nekem ilyen problémám nincs.

Egy napunk:
-reggel kelés 1/2 7-8 között ez változó
-de. 10-1/2 12-ig van egy kis sétás, bevásárlás, közben szundi
-du. 2-kor alvás
-este 5 körül is alvás
-7-kor fürdetés, fél 8-kor evés és max 9-ig elalvás. Van amikor egy órákat elszik ezekben az időpontokban, de van amikor csak negyedet, ilyenkor 3-4 között is becsúszik egy negyedóra.
-az éjszaka válozó, vagy 9-7-ig alszik, van amikor felkel éjjel 3 körül szopizni.
Az evés teljesen változó, ami biztos az a kelés utáni időpontok (kivéve, ha negyed órákat alszik egész nap) de azért 2-3 perc alatt letudjuk a szoptatást.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Timili, 3 hónap után még ne keseregj, énnekem ez már régen volt, de azért emlékszem ám... első gyereknél a nőgyógyász valami hímsoviniszta volt, mert annyira összevarrt, hogy a legelső eksön rosszabb volt, mint a szüzességem elvesztése, a második után viszont úgy éreztem magam ott lenn délen a legelső eksönök után mint egy lavór... de hidd el, rendeződött, és az intimtorna biztosan segít, anno én még akkor nem is hallottam erről, de nekem magától is rendeződött. Türelem, türelem, nem kell a Dunának menni, és apucinak is türelem. Lesz ez még jobb is!

Ani24!
Megvagy! (te voltál a huianita is? ) Cica megvan imádom, minden este a nyakamat átölelve alszik el, csak egy átok rosszcsont, és legszivesebben mindenhová befeküdne ahová a baba, etetőszékbe, hordozóba, babakocsiba, járókába, kiságyba... és szeretne barátkozni a kisbabával is, de a lányom nem engedi... de ha megnézed az albumunkat, ott is van róla fénykép... (babanetalbum, Ivánka címszó alatt - jelszó is Ivánka) nagyon hálás vagyok ezért a macsekért, mert midenki imádja, képteenség nem szeretni! Kép

Ed,
szenzációsak a képek, le merem fogadni, hogy a lányod méág hírből sem ismeri a betegséget ennyi friss levegő után..Kép
alice_cs
 
 


De jól esnek a megnyugtató szavak. Akkor most elkezdek tornázni. Már egyébként próbáltam, naaagyon fárasztó. Alig megy 15 ismétlés.

Te, Ytong! Tényleg 2-3 perc a szopi? Nekem ennyi idö alatt csak a két szopiztatás között összegyült vizes tej távozik.És ennyi elég a babódnak?
Az enyém legszivesebben egész nap rajta lenne. Szerencse h olyan babahordozót nem találtak ki ami nem a hasra hanem a mellre kötözi a gyerköcöt:-)))
Nálam mindig egy jó 10 perc elteltével érzem h jön megint egy löket és az az igazi, zsiros tej. Az biztos,mert utána rotyog a gatya rendesen...

Akkor az sem nagy gond ha az én gyerekem csak 1X alszik napközben? De akkor 3 órát egyben...
timili
 
 


Dehülyevagyok!
Aninak üzenem: írhat mailt a nyegle@freemail.hu-ra vagy a pakhaliz@axelero.hu-ra.. bocsi Ani.

Timili te meg tedd azt amit az ösztönöd meg a józan eszed diktál szopi ügyben és kész... és minden baba máshoygan alszik. Az egyik unokahúgom - aki mellesleg 3 éves koráig szoptatta a kislányát - nos a kislánya SOHA nem aludt, de még éjszaka sem, akár hiszd akár nem. Voltam náluk egész naponát is, tanusíthatom, azt mondtam, ilyen nincsen... max. 5 perceket szunyókált időnként, és éjszaka is állandóan a csecsen csüngött, mégis megnőtt, ma már 4 éves és értelmes - bár nagyon rossz és elkényeztetett - kislány.
alice_cs
 
 


Jujuj, azért azt a gyermeket aki egész napon át nem alszik ("max. 5 perceket") sőt éjszaka sem és kifejezetten értelmes általában hiperaktívnak hívják :-((( Ebből sajna elég jó vagyok :-(
Viszont aki egyben lehúz 3 órát és éjszaka is szundít azzal semmi baj Timi.

K.

p.s. Anikó, nem jött ám semmi Tőled

cuiccolo
 
 


Nem hiperaktív, mert ha az anyja békénhagyja akkor szépen elvan ám magában... de ő is túl sokat olvasta a kismama ujságot.
Most kimentek Kaliforniába, nagyon helyesen, mertott a többi amerikás módra nevelt gyerek közt fel se fog tünni...Kép
alice_cs
 
 


Szia Ani!
Velem meg rengeteget leveleztél, aztán eltűntél... Tudod, én közvetítettem Alíznak a macskát.
Az alábbi képeken meg az én fiam látható... a macskával:

Ja, Petibaba szenzációsan szép!

KépKépKép
manojoe
 
 


"és éjszaka is állandóan a csecsen csüngött," - ezért feltételeztem, hogy az anyja nélkül ez nem működhetett :-(
"Ő IS túl sokat olvasta a kismama újságot" - miért Te is?

cuiccolo
 
 


Sziasztok!
Alice!
Én voltam a Huanita is.Elöször is gyönyörű a kisunokád,hihetetlen milyen nagy.A cica örülök hogy jó helyen van,megmentettük az életét és ez a legjobban neked köszönhető,hogy befogadtad.

Manojoe!
Nem tudom írtam e,de tudod elköltöztünk és fél év után most lett csak netünk.Amúgy írtam volna és szerettem volna végig követni,hogy nől a pocid.Gratulálni szeretnék a babádhoz,hihetetlen milyen szép.Annyira furi,hogy már te is babázol.
Majd írok e-mailt,addig is vigyázatok magatokra!
Ha gondoljátok,Petiről találtok képeket itt a babanet albumon Ani25 peti babája címen.
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=3846

Puszi nektek!

Anita
ani24
 
 


sziasztok!

Barbi, mi örököltük a hordozót, de nézz szét a neten, mindig van eladó.

Alice, sajna a leányzó már 2* volt beteg. Másfél hónapja mindketten összeszedtünk valamit. Én még rosszabbul voltam, mint ő. Előnye volt a betegségnek, hogy leszokott a cumiról.
Apával úgy döntöttünk, hogy minden vasárnap, ha nem esik az eső, kirándulni megyünk. Mi egy utazó, csavargó család vagyunk, próbáljuk a gyereket is így nevelni.

Timili, örülj neki, hogy alszik egyben 3 órát. Legalább van annyi szabadidőd. Nyugi, néhány hónap és már felnőtt lesz!

No megyek.

Ed

Edina
Kép
Kép
ed26
 
 


Timili,

hát úgy látszik elég neki, de tegnap és ma is mértem, max 4-5 perc alatt 130-140 g-okat eszik.

Barbi,

nekem van ey hordozó kendőm ha kell, mi nem használjuk, részleteket e-mailben.

Valamint van egy 2 hónapot használt Chicco 6WD babakocsink autófix-el, ami szintén eladó. A hordozó a babakocsiba tehető.Ha érdekel valakit, vagy tudtok olyat akinek kell, akkor szóljatok.

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Huh, Ytong az nem semmi!De jó neked! Akkor valóban jól van lakva az a Piciri...föleg ha már ki is nöttétek a babahordozót:-))) Kengurud nincs eladó?

Ed, OK, azt a pár hónapot akkor még kibirom..mit is irtál, mennyi az a néhány hónap ami alatt felnö? 240?

Ma de. nagyon profi volt, mert csendeben mosolyogva hagyta anyát shoppingolni.
Csak a fejét forgatva nézegette amint a sok "divatbeteg" fehérnépség egymást tiporta Lagerfeld cuccaiért a H&M-ben. Anya két chiffon-ez-az között felénézett, megvan-e még az ö Tünci-Büncije, ilyenkor ö készségesen mosolygott egyet mint aki nagyon is jól szórakozik. Úgy 11.30 körül már kezdett betelni a cumisüveg a német divatdiktátor és az ócsó skandináv cég kooproduktumaival, a flitteres zeke csillogása sem volt már oly lebilincselö de egy közös peluscsere-zakópróba a pelenkázóhelységben újabb eröt adott neki.
Most egy óta édesen alszik, és lehet h álmában már a saját kollekcióját tervezi. Vagy éppen megfogadja: -Anyámmal soha többet sehova!! NO MORE SHOPPING!

Cuiccolo:Mellesleg nem lehet h az ÉN gyerekem hiperaktiv? Állandóan rugkapál:-))Nem ül meg rendesen a helyén és mindig sikitozik, meg ha fáradt sokat sir...képes akár egy teljes autóutat is végigsirni.Úgy 30 perc után tart egy pár perces szünetet, de utána újult erövel zeng megint a nóta... (Mondjuk a Mü.-Bp. utvonal tán neki is hosszu lenne azért)

Manojoe, az MINDKETTÖN Ivánka? Mintha a másodikra már teljesen elfogyott volna a hajkorona, ami az elsön még megvolt...vagy csak a szemem káprázik? Egyébként nagyon vonzó a kiscsóka...csábosak a szemei...
Apropos: mikorra hullik ki a babahajuk, mikor lesznek teljesen kopik?

Alice, Te már föállásban nyomod a nagyiságot? Vagy hogy csináljátok? Adnak nagyisági-gyes-t is? Jó lenne tudni róla, mert anyukám nem nagyon ér rá, még ha otthon vagyok akkor is csak napi pár órákat tud lecsipni...
timili
 
 


Cuiccolo, akkor pont 2 hónap van sarjaink között? Marci júni 2?
timili
 
 


Igen, mindegyik képen Ivánka van, és közben megkopaszodott...Kép
(Bumburnyák úr)
alice_cs
 
 


Kriszta!

Megkaptad a második e-mail-emet?

Anikó
janiko
 
 


Timi,

Tündériek a képek, gyönyörű Márk. Igen, 2 hónap van köztük Marci jún. 2-án született.

Anikó,
Átküldtem...

Judit,

Milyen színű és mennyiért szeretnéd eladni? Nekünk is ilyen van és imádom. A barátnőm babát vár és Ő is ilyet szeretne....


puszi,
K.

cuiccolo
 
 


Cuiccolo,

a szine sötétkék-drapp, a hordozó meg sötétkék kiskutyás. Az ár megegyerzés szerint.
Tel:06/20-585-2741

Judit

KépKép
KépKép
ytong
 
 


Sziasztok!

Ed, Judit, köszi úgy néz ki kapunk egyet ajándékbaKép

Ti nézitek a Szülőszobát? Köv. babát ki mikorra tervezi? Néha rámjön, hogy milyen jó lenne, de aztán úgy gondolom inkább kicsit később legyen.

Puszi
Barbi

Barbi
Kép
Kép
barbic
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?