Új privát üzeneted érkezett!

Eclispe, nagyon boldog szülinapot neked és örülök, hogy beteljesült minden vágyad, és nagyon boldog vagy! lehetsz is! ;)

Aranyoska, imádnivaló a kis Beki bébi! annyira cukorka!

Rabbe, jajj, nagyon aranyos Patrik baba! tényleg milyen szép haja van! :)

Lucuzs, naaaa, végre, lehet, hogy Te leszel a következő!? ;)

velünk minden okés! bár szerintem elkezdett bedagadni a fejem (kezd torzulni :P hihi!), anyukám szerint sem várom meg a kiírást... háááát, nagyon kíváncsi leszek! :)

sophie27
 
 


Eclipse! Boldog születésnapot!!! :D :D :D

Aranyoska! Nagyon édes Beki baba!!! :D Szuper, hogy ennyire ki vagytok simulva!!! :D :D :D

Hol van a nagy banda??? :shock: Alig irogatunk páran... mindenki szül, vagy a szülésre hangolódik? :wink:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Kinga és Start
Gratulálok a Babákhoz! Jó egészséget és sok tejcsit!

Eclipse
Nagyon boldog szülinapot!

Rodina
Lehet, h ez már az?!?!?! Te leszel a következő?

Navared
Nagyon szép a szülés történeted! Szívből gratulálok! (Ha vállalunk kistesót akkor hasonlóval kiegyeznék....)

Macs
Nagyon édi Balázska!

Rabbe
Milyen szép hajas baba Patrik is!

Aranyoska
Milyen nyugodtnak tűnik Beki baba a fürcsi alatt is! Nagyon ügyik vagytok! És milyen aranyos.

Lucuzs
Örülök, h túl vagy rajta és minden rendben ment. Nagyon fájdalmas a vizsgálat?

Sophie
Olyat én is olvastam, h ha az ember szája feldagad, és nagyon vizesedik, akkor lassan itt az idő... Majd 1-2-nap és megmondod igaz-e. :)

Valami front tuti készülődik, mert nehéz Barnival bírni ma. Reméljük tényleg meghozza a babákat is!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 

 
 

Sziasztok!

Kinga: Gratulálok Panka babához! Sok boldogságot és egészséget kívánok!


Eclipse: Nagyon boldog születésnapot!!!


Lucuzs: A hidegfrontot áttolták keddre :S Tovább már ne tolják :) Bár, lehet, hogy ez Téged már nem fog érinteni!!! +++
Én csak próbálok a szülésre hangolódni.

Navi: Ma megbeszélem Bencével, hogy neki is így kell kijönnie!! Persze lehet egy kicsit kevésbé tempósan, mert mi messzebb lakunk a kórháztól :).

Csillag: Szép pocak!! A 10-11-12 dátum tényleg jó…

Vaya: Anyós tényleg idegesítő lehet. Megpróbál érvényesülni :)

Rodi: Vigyázz magadra! Nekem azt tanácsolták (többek között), hogy este már ne nagyon igyak, éjjel meg egyáltalán ne. + uborka, petrezselyem, lábpolcolás, sómegvonás… :) Hátha segít kordában tartani a vizesedést! Bár remélem ez a feszülés már a szülés megindulásának a jele, és időd se lesz ezeket megfogadni!!!!

Rabbe: Nagyon vigyáztak rátok! Ez jó! A pocakod meg szépen meggyógyul! Még szerencse, hogy Patrik ki akart jönni! Nagyon édes kisfiú!

Aranyos: Beki baba eszméletlen aranyos!!

Sophie: Én is „bedagadtam” 1 vagy 2 hete. Azt hittem (a többivel együtt), hogy jel, de visszament :S Legalább nem vagyok tésztaképű, de a feszülős száj hiányzik ;)

Én ma megint voltam ctg-n, most már semmi méhtevékenységem se volt. Bence is elaludt, szegény. Felébresztették azzal a berregővel :(. Viszont legalább bekukkanthattam egy szülőszobába – sajnos megint teltház volt (emiatt aggódok is, azóta se tudom elképzelni, hogy mit tudnak a vajúdó kismamikkal sakkozni). Meglepett, hogy se wc, sw fürdő nincs benne :S Azt hiszem, nagyon el voltam tájolva :D Utána sétáltunk egy nagyot, azóta minimális keményedéseim vannak. Nem sok, nem nagy, de legalább vmi tevékenységet érzek :) Éééés végre sütöttem mákos muffint :) Úgyhogy egész jól telt a nap!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Kinga!
Nagyon gratulálok nektek! Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok!

Aranyoska!
Gyönyörű Beki baba! Nagyon édes! Szép nagy szemű!

Rabbe!
Sajnos, én még arrébb leszek! Bár már nagyon tudnék menni…
Szerintem csak lazulnak az izmok. De ez is valami!

Sophie!
Jaj, nagyon szurkolok! Remélem a fejed torzulását :P hamar követi a gyors szülés… :wink:

Én úgy tudom hétfőtől ismét hidegfront jön! Ki tudja, kinek mit hoz…
Bár ebben a pillanatban a híradóban mondták be, hogy még egy hétig marad a meleg :roll:

rodina74
 
 


Amida!
Köszi a tippeket! Ma jobb a helyzet, a lábam sem annyira vizes, és ma a vérnyomim is alacsonyabb.

rodina74
 
 


Sziasztok!

Gratula az újdonsült anyukáknak!!!!!!!!!!!!!

Eclipse boldog szülinapot örülök hogy minden vágyad teljesült e napra.

Hátsómmal járok kontrollra.Figyelni kell mert megint kiújulhat.Azt mondta a doki hogy ha meglesz a kicsiny és kibír majd szopizás nélkül és persze nélkülem gondolkodjak el operáción.Hogy valami gyökerei vannak és ki kellene vetetni.Ez olyan zsírcsomó féleség.

Ma jó nagyot sétáltam a fiammal.Keményedéseim vannak meg olyan menzi szerűek is.Lábaim mint az elefántnak.Kezdek hisztis lenni.És kezdek félni is egy kicsit a szüléstől, habár fiammal nincsenek rossz emlékeim, csak hosszadalmas volt.

Olvasgatok ám minden nap, csak kedvem nincsen írni sokszor.

Üdv mindenkinek

KépKép
ritya
 
 


ki panaszkodott, hogy kevés az írás??? :-) azért több mint fél oldaLLAL LEMARADTAM :-D
oh nagyra váltott.... kicsit szétszórt lettem..:-D


Kinga: Pankababához gratulálok!!! Sok egészséget, tejcsit!

Ki lesza következő?

Vizesedés_ az ásványvizzel is vigyázzatok, az is tele van sóval. Én már hetek óta vizesedtem, d e műtét után katasztrofa lett. DE ma már csak ugy "folyik" le rólam. már van ujra bokám, pedig tegnap már majdnem sirtam mert labda nagyságu volt. m ondta a doki méég 2-3 napig dagad aztán lemegy. Hát ugynéz ki már megy lefele. a kezem ujjai sem fájnak :-) szóval fel a fejjel nem marad örökké ez az állapot :-)

rabbe78
 
 


lányok, én úgy tudom, hogy a vízesedés ellenére nem szabad a folyadékbevitelt csökkenteni, illetve, hogy a petrezselyem vízhajtó, azzal csak óvatosan! a magzatvízre is hathat...

Vivi, én annyira nem hiszek ezekben a dolgokban, ráadásul pont most beszéltem a párommal, és Beninél a hasam sem ment lejjebb, nálam ezek szerint nem érvényesek a szokásos szülést megelőző jelenségek! :D bár a számat annó is dícsérte a barátosném! :)

majd beszámolok, ha van valami fejlemény!

Amidaa, milyen lett a mákos muffin? receptet dobsz!? nyammi! :) amúgy fentebb már írtam, hogy lehet, hogy semmit nem jelent a vízesedés a fejemen :) örülök, hogy a CTG jó lett, és ne aggódj, nem fogsz a folyosón szülni! az tuti!!!

(szülés előtt, mikor már a vajúdóban voltam is csak 60 körülre ment fel a CTGn a méhtevékenység vonala... nálam ez sem mutatott semmi olyan látványosat)

Rodi, örülök, hogy jobban vagy! maradjon is így! köszi a jókívánságot, remélem, hogy igazad lesz! ráérek még 1-2 hétig, de legyen úgy, ahogy kívántad! legyen gyors, és szuper! :)

Ritya, örülök, hogy javulsz! és ez a valami, fáj(t) is!? reméljük, hogy nem újul ki! neked is van még hátra egy ici-pici! nagyfiad mikorra jött?

Rabbe, szuper lehet, hogy megszűnnek a "jó" kis terhes tüneteid! :) a víz rólam is lement, de már a kórházból hazajövet levetettem azt a csekély felesleget, amit annó magamra szedtem! persze volt rajtam még akkor is bőven, de legalább a terhesség alatt felszedett ment le hamar!

jó éjt mindenkinek! megyek hunyni! további szép hétvégét!

sophie27
 
 


Jó reggelt!

Nem gondoltam, hogy én leszek az első. :shock:

Egy újabb nap... Ma NST, hamarosan indulunk...

Csajok! Tatjanaról tod valaki valamit? Napok óta nincsen. Lehet, hogy ő lett a következő? :wink:

Szép napot mindenkinek!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Jó reggelt lányok!


Kinga! Gratulálok Nektek, sok gészséget kívánok! No meg sok sok tejcsit:)



Nálam még mindig semmi...pedig holnap töltöm be a 40. hetet. néha néha mensis fájdogálások, főleg seténként, de nem hiszem, hogy azok azok lennének. Holnao NST, ill. innentől minden nap, meg áramlást is fognak nézni. Nem gondoltam volna, hogy kihúzza a gyermekem ennyi ideig a pocakomban. Az alvással már gondok vannak, már reggelre zsibad mindkét oldalam a forgómnál. Szeretnék hason aludniiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tatjana nekem is feltűnt!

ritya! szegény! És ez a zsírcsomó pontosan hol van? én is kezdek hiszis lenni... Csabi szerint:)

Rebeka baba gyönyörűséges!!! Kis manócska!


Kriszti! Én is kíváncsi vagyok, milyen orvos szeretnél lenni? Jó zsúfolt ez a 2010-es év akkor neked:) Nem?



Kép
ebba
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Szisz,
köszi a tippet a csillagokkal kapcsolatosan. Beszereztük őket, majd ma felrakjuk. :wink:

Rodi,
sajnos azért kell befeküdnöm mert a doki nem akarja bevállalni, hogy Veresről járjak be napi CTG-re. Vezetni már nem tudok és Ati szabiját sem akarjuk elkezdeni hamarabb mint az "itthonlét a szülés után" időszak. Megpróbálom rávenni, a dokit hátha belemegy abba, hogy addig elcsövelek Pesten anyunál v. húgoméknál. Mondjuk abba is belegondoltam, hogy akkor már mindegy hol fetrengek ha nem tehetem azt a saját környezetemben. Lehet azért vagyok bátor mert még sosem töltöttem 3 óránál többet kórházban.

Eclipse,
boldog, boldog, boldog születésnapot. Kívánom, hogy legyen még sok ilyen szép napod.
Ezt most énekeltem ám. Adj hálát bárkinek is ott fenn, hogy nem hallottad. 8)

Kinga,
G R A T U L Á L O K ! ! !


Legyetek jók!!!!!!!!

Kép
Kép
haynii
 
 


Vaya,
köszi a cuccost!!!!!! :wink:

Kép
Kép
haynii
 
 


Kinga!!!! Hatalmas gratula Panka babához!!!
Gyere, majd ha tudsz! Sok-sok tejcit és nagy-nagy boldogságot Nektek!

Kép
Kép
navared
Szfvár
 
 


Van két új rajz Mátéka falán. Feldobom mert nagyon pang a net! :lol:

Ja és "apa polca" amit a kicsi fiának már beszerzett. :lol: Kép
Kép Kép

Kép
Kép
haynii
 
 


Sziasztok! NST-n semmi... Balázs ficánkolt, de a méhtevékenység nem ment 20 fölé... :? Holnap megint ASK. Kezdem unni... :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok,

pár napig nem tudtam jönni, mert nem volt netünk :oops:

Kinga, start eta: Gratula Nektek és sok boldogságot! :)

eclipse: így utólag is Boldog Szülinapot! :)

gyancsi: akkor nov 12. :) de jó, az már mindjárt itt van. Ha a dokik azt mondják császár kell, hát ez van. El kell fogadni
:oops:

mi is voltunk szerdán ctg-n. minden ok, méhszájam is zárva.
kisebb menszis görcseim vannak, de ennyi.
nekem is előrébb hozták a császár időpontját. nov 17.-én lesz, ha minden igaz. :)
így 10 nap múlva már találkozhatom Levivel. :)

holnap ctg, doki látogatás lesz. utána majd jövök. :)

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Haynii! Nagyon jó képek! :D Főleg az utolsó! :wink: :lol:

Ja, még annyit akartam írni, hogy az NST-s csaj közölte, hogy jó magasan van még a hasam. :( És az ő véleménye talán mérvadó, végülis sok pocakot lát... :?
És ma mértem a pocakkerületemet: 125 cm :oops: :shock: , nem csoda, hogy minden ruha lecsúszik már a hasamról. :?

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


sziasztok!

Tatjana nekem is feltűnt, hogy nincs már napok óta, de ő hétvégén nem is nagyon szokott lenni, ezért sem jegyeztem meg... lehet, hogy most is "csak a szokásos hétvégi eltűnés... persze lehet, hogy nem, bár neki is még jó sok van hátra...

Lucuzs, mi volt!?!?!?!?!?

lehet, hogy Rodi lesz a következő... bár nem tudok semmi konkrétat, csak írt ma egy privit, hogy küldjem át neki sms-ben a mobil számom, és Kingáét is... lehet, hogy már készülődött valami, és ők egy kórházban szülnek, így tudnak ott is talizni!? :roll:

Haynii, drukkolok, hogy ne kelljen potyára befeküdnöd a kórházba ;) remélem, hogy megindul magától is a picikéd!

nagyon durva, hogy mennyien hordják ki, a kiírt ideig a babócákat, vagy akár azon túl is! ez egy ilyen topic!

mi ma takarítottunk, meg mostunk megint egy jó adaggal! iszonyat mennyiségű ruha felhalmozódik, főleg a férjem, és a gyerek által! és még mindig van egy csomó, amit ki kellene mosnom...

hasam fájdogál, de szerintem csak attól, hogy megint sok volt a mai program! :( szülni szerintem nem fogok még, majd a 38. héten, vagy a 39.-en!

átvittük a kiságyat a mi szobánkba, így Beninek jó kis tágas tere lett, de persze ez csak az első időkben lesz így, amíg megszokjuk egymást, aztán megy vissza a pici is a gyerekszobába! mondjuk ami félelmetes, hogy Beni egy pillanat alatt bent van a kiságyban, hiába vannak azon rácsok, és miegymás, szóval kell majd figyelni marhára!

pl. ilyen hülyeségeken agyalok... el kell mennem wc-re, a pici alszik a helyén, Beni pedig játszik, akkor zárjam be azt a szobaajtót, ahol a pici alszik, vagy Benit láncoljam magamhoz, ameddig wc-zek!? tudom, hogy hülyeség, de gondoljatok csak bele, játékból dobál valamit, mert miért ne, és pont a pici fejére esik a játék!? áhh, ilyennek nem szabad megtörténnie, szóval tényleg ki kell valamit találni erre!

egyébként egyre többször gondolok arra, hogy milyen is lesz ez a kicsi lány, aki a pocakomban növekszik! nagyon kíváncsi leszek, hogy milyen lesz az alvókája, ugye van már viszonyítási alapom, remélem, hogy könnyebb lesz majd vele, mint Benivel volt az első időben! ;)

na, nem tépem a szám tovább, mindenkinek további szép 7végét! mi most ettünk (székelykápit), aztán jön a csendes pihi! jaaa, és vasalni is terveztem! :S

köszönöm szépen mindenkinek a szavazatokat, amit Beni fotójára leadtatok!!!! nem tudom, hogy hol végeztünk, de nem is ez a fontos! :)

sophie27
 
 


na, most frissítettem!

Henne, akkor neked is már lassan itt a vég! :) de jó!!! és miért hozták előbbre a császár időpontját?

Lucuzs, örülök, hogy minden okés, de sajnálom, hogy még mindig nem jósolnak közelgő szülést! :( elhiszem, hogy tele a hócipőd...

Etáékkal vajon mi lehet!? nem mehettek még haza Gizussal?

Haynii, nagyon klassz Mátékád fala, egyre színesebb és cukibb! hát, apa szerzeményei pedig zseniálisak! aranyos tőle, hogy ennyire be van zsongva! :)

sophie27
 
 


Sziasztok!

Sophie: Én is úgy tudom, hogy a folyadék mennyiségét nem szabad drasztikusan csökkenteni, csak el kell osztani, hogy amikor az anyagcsere lelassul, ne terheljük túl. De az is igaz, hogy mindent, és annak az ellenkezőjét is hallottam már. A többire pedig az igaz, hogy mértékkel - szerintem egy kis vízhajtás nem árt ;)
A 60as fájás megnyugtat!!!! Mármint, hogy ez Nálad már a szülés része volt!!!
A recept igen egyszerű, nem volt kedvem túlbonyolítani...
(10dkg liszt, 10 kg mák, 2kk sütőpor), (15 dkg cukor, 15 dkg margarin, 2 tojás, 1 cs vaníliás cukor) + kis tej, majd be az előmelegített sütőbe. Ennyi. :) nekem ízlett, de legközelebb teszek még bele vmit, csak semmi se volt itthon - meggy, dió, túró témakörből...

Rabbe: Én azt hittem, hogy a vizesedés a szüléssel elmúlik - azonnal :) De a lényeg végül is, hogy lemenjen.

Rodi: Örülök, hogy jobban vagy!!

Lucuzs: Nem csodálom, hogy unod :( :( Elkezdted a praktikákat? Majd a front!!!!

Haynii: Apa polca nagyon ott van!! Megértem a dokit, hogy be akar fektetni, de én lehet, hogy inkább rokonoknál csöveznék. Még nem voltam kórházban :)

Várom a frontot! Szép napot mindenkinek!!!
Valaki szülhetne.... ;)

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Sziasztok!

Hát lányok ezek az anyósok tényleg nem egyszerűek, akkor nem csak én fogtam ki ;) én is tudom hogy jót akar meg izgul csak azért bennem is van aggódás és ilyenkor pont nyugtatni kellene nem stresszelni. de mindegy most az a taktika hogy 2-3 naponta felveszem neki a telefont.. amúgy se szokjon hozzá a napi telefonálgatáshoz gyerek mellett még fárasztóbb

Rodi van még időtök több mint egy hét tudod bármikor elindulhat hirtelen. amúgy lehet hogy ez a frontmentes időjárás is hozzájárul hogy nem bújnak ki a babák. egy nagymértékű lehűlés biztos jót tenne

Rabbe még egyszer gratula Patrik ügyes volt tudta mikor kell jönni. nagyon cukker a kisfiad

Csillag reméljük nálatok is elindul valami hamarosan

Navi annyira édes Zorka mindig nézem a képeket a másik topikban is :) gyönyörű kis család vagytok jó titeket nézni. szüléstörténeted irigylésre méltó.. (képzeld ma találkoztam Skribával a Jánosban és megismert! ő szólitott meg tök aranyos volt. nem gondoltam volna h megismer mert mi ugye nem sokat voltunk nála. majd megirom a másik topikban is)

Eclipse nagyon boldog születésnapot kivánok :) hamarosan követlek csak én kicsit többedik életévemet töltöm be :P de életem legcsodálatosabb szülinapja lesz az biztos, főleg ha addig megérkezik Noni

Aranyoska én is elfogadnék egy ilyen nyugis babát :) nagyon szép a kiscsajszi

Sajna Kingához ma nem tudtam bemenni mert a párom sietett. de sms-ben gratuláltam neki

Zsófi nem lesz itt túlhordás ;)

Rabbe én szivesen leszek a következő :P

Hajni nagyon szépek a fotók. de aranyos a párod, hogy igy készül

Lucuzs sajnálom hogy nem volt semmi.. próbáld a praktikákat bár még én sem szülök de vannak nagyon biztató jelek szerintem van hatásuk

Zsófi nagyon kis aktiv vagy. azért pihizz is néha. biztosan megoldod majd a tesó gondot, ügyi leszel

És akkor rólam ma volt ctg és flometria egész jó dolgokat mondtak. az uh-n határozottan látszott hogy lejjebb csúszott a baba, mondta a doki h nagyon lent van a feje. már szinte nem is a hasamban hanem alatta. ctg-n alig akart mozogni a baba viszont a méhtevékenység nagyon szép volt, csomó kiugrás volt, kérdezték h érzek-e már valamit mondtam h nem nagyon. nagyon pici hasfájások vannak csak meg keményedések. de ami még jó hir: szinte biztos vagyok benne h távozott a nyákdugó, nem részletezem, de elég egyértelműek a jelek. azt mondják, ezután már pár napra szokott jönni a baba. szóval nagyon kérem a drukkokat, mert meg akarom úszni az elindítást. ja és csinálom a praktikákat ezerrel, szerintem az segit. aki tudja, próbálkozzon vele..

Kép
vayacon
 
 


sziasztok!

"ma 12:45-kor megszületett Déri Kitti Anna, 2400 grammal és 50 centivel". baba és mama jól vannak!

Rodi, sok boldogságot nektek, gratulálunk kis Kittikéhez! jó egészésget és sok tejcsikét!!!

sophie27
 
 


Vaya, nekem másnapra lett meg Beni, mármint a nyákdugó után! :)

örülök, hogy hatnak a praktikák, és én is köszi szépen a privit!

elég szarul vagyok, nem tudom, hogy mi van, de nem tudtam aludni, nyom, vagy fáj a bordámnál, ráadásul, most nem is mozog a bébim, szóval kicsit ideges vagyok... persze lehet, hogy alszik szegényem, mert korábban meg non-stop csuklott! :S

áhh, semmi sem jó! :(

sophie27
 
 


Rodi! Hatalmas gratula Kitti érkezéséhez!!! Sok boldogságot nektek!!! :D :D :D

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


majdnem lemaradtam a nagy hírről. még hogy nem előz be Rodi.. :wink:

Gratula Kitti babához, nagyon szép a teljes neve olyan szinésznős.

Hamarosan én is követlek benneteket.. :wink: úgy látszik a Jánosban beindult valami nekem is ott a helyem :lol:

Zsófi sajnálom hogy rossz napod van, remélem tudsz pihenni. ne izgulj a mozgás miatt, ma Noni is elég lusti. amit én hallottam azt kell figyelni h 6 órán belül mozduljon meg illetve a dokim azt szokta mondani h napi tiz mozgás legyen meg. de tuti semmi baja csak csicsikál

Kép
vayacon
 
 


Vaya! Gratula a nyákdugóhoz, meg a szép görbéhez!!! Kicsit irigy vagyok! :oops: :wink: Amúgy tegnap én is elkezdtem a praktikákat, a homeosat választottam, de nekem még nincsenek jelek...

Sophie! Sajnálom a rosszullétet, nem alvást. De a baba miatt ne aggódj szerintem, tuti csak alszik!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Hajrá Vaya! Drukk, hogy te is mehessél a Jánosba minél hamarabb!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Lucuzs gondolom kell pár nap mire hatnak.. neked is használ majd meglátod

még egy praktika aki hisz az ilyenekben: rózsabimbó vizualizáció :) hallgassatok valami szép zenét lazuljatok el és képzeljétek el hogy a baba szép óvatosan kúszik lefele, majd ezután képzeljetek egy rózsabimbót a méhszáj helyére és gondoljátok el ahogy kinyílik gyönyörű rózsává. én már csinálom pár napja ;)

Kép
vayacon
 
 


Vaya! Te melyik pratikát csinálod? Jöhet priviben is!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


most csak gyorsan :)

Kinga, Rodi
Gratula a csajokhoz!!!!

Vaya
elküldenéd nekem is a praktikákat??? holnap töltjük a 40. hetet mi is :D már nem sokáig birom türelemmel :D
köszike :D

tatjanaval én cseréltem számot, de nekem nem írt... :roll:

szisszka
 
 


Kinga és Rodi,
szívből gratulálok Panka és Kitti születéséhez!!
:D :D :D :D :D
sok boldogságot, jó egészségt kívánok, és sok tejcsit!!!!!!!
ölelés!!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


Kinga, Rodina, szívből gratulálok!!!!!!!!!! Jó egészséget és sok-sok tejecskét!!!!!!!!!!!!!

Vaya, nekem is elküldenéd a praktikákat priviben? Előre is köszi!

Mindenkinek mennek a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Sziasztok Lányok,

Csak gyorsan, mert Boldi hamarosan kel… Velünk minden rendben, bár a köldökcsonkunk még mindig nem esett le, és mára kicsit büdi is lett, viszont nem piros vagy gyulladt, most törlöm mint a fene, aztán ha nem javul holnap doki.
Ezt leszámítva egy kis mini terrorista a lelkem. Minden azonnal kell neki, cici, tejci, nem tűr időhúzást. Olyan édes kis krapek, imádni való, ahogy hadakozik a bimbimmel, mert nem ám azonnal rácuppan, minimum az egész arcát, de az esetek többségében a ruháját is imádja összekenni tejcivel. És mindezek után elégedetten és seggig maszatosan elkezd cicizni. :-)
Én kezdek fáradni, mert ugyan nappal simán elalszik 3-4 órát is, főleg ha sétálunk, vagy kirakom a teraszra, de éjszaka 1,5- 2 óránként kel, ami sok tud lenni, főleg, h napközben nem tudok aludni és a háztartást is vezetnem kell. És még másik gyerek sincs, emelem kalapom a kétgyermekes anyukák előtt.
Jajj, Lányok néha még mindig nem hiszem, h itt van velünk, csak nézem, bámulom hosszú percekig, órákig, h lehetnek ilyen kis tökéletesek? Hogy képesek megváltoztatni az egész életünket, a világról alkotott eddigi véleményemet, a fontossági sorrendemet, mindent??? Egy szempillantás alatt válnak mindennél fontosabbá. Érdekes szinte már nem is emlékszem a pocakosságomra, néha úgy érzem hiányzik, aztán megpróbálok visszaemlékezni és már nem megy… Ránézek Boldira és el sem hiszem, h odabent volt.
Na megyek, mert hallom nyüszög… Minden pocakosnak gyönyörű szülést, minden babásnak nyugodt napokat és éjszakákat, a fórumra pedig jó sok képet kérek!!! Addig is cuppanós anyatejes puszit mindenkinek!!!

Kép

Kép
vikoo
 
 


KINGA ÉS RODI TISZTA SZÍVBŐL GRATULÁLOK A CSAJOKHOZ :D :D NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NEKTEK :D :D :D

KépKép
gyancsi
 
 


Rodi gratulálok Kitti babához! Sok boldogságot, jó egészséget és sok tejcit kívánok!!!

Vaya: Hajrá! Alakul!!!!

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Gratulálok a megszületett babákhoz!
Kép
Vendég
 


Kismamiknak kitartást!

Babák gyönyörűek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk. David tündérbogyó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Holnap megyek diplomavédésre...
Vendég
 


Kriszta: Pihend ki magad holnapra!!! Egy jó nagy kalappal!!! ++++++++

Kép

Kép
amidaalah
 
 


Kriszta, én is azt mondom, hogy egy nagy kalappal holnapra!

Kép

Kép
csillagvirág14
 
 


Kriszta, drukkolok holnapra, bár szerintem sima ügy lesz neked! ;)

sophie27
 
 


Sziasztok

ma én vagyok az első :wink: öttől nem tudok aludni :cry: pedig mostanában olyan jól aludtam

az éjszaka sajnos nyugalmasan telt, nem érzem úgy hogy ma indulnánk szülni :cry: pedig lassan most már jó lenne. nem tudom mi van a levegőben hogy ilyen sokunknak nem indul meg a szülés

lányok akik kértétek küldtem a beinditó módszereket

Vikoo nagyon szépen irtál meghatódtam. Már annyiszor elképzeltem én is, hogy ott van a karunkban az a kis lény, akire most már több mint három éve várunk.. olyan hihetetlen hogy nemsoká eljön ez az idő (bár a kislány még nagyon húzza a dolgot)

Kriszta drukkjaim mennek, de szerintem is szuper ügyes leszel

Kép
vayacon
 
 


Sziasztok!

Nálunk is teljes a nyugalom, ma megint ASK, kíváncsi leszek mit mond a doki...

Kriszta! Drukk hegyek neked mára!!!!

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Tetőőőőőőőőőőőőő! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Ja!!!! És nálunk már esik az eső!!! Most néztem az OMSZ oldalát, délutántól itt a hidegfront!!!! :lol: Hajrá csajok! Hajrá babák!!! :lol: :lol: :lol:

Lucuzs

Kép

Kép

Kép
3x850g met: 2011. december 2.
lucuzs
 
 


Sziasztok Lányok!

A párom tegnap 3. lett a versenyen, nagyon jót ment!!!!! :D :D :D
Aztán volt vendégeskedés, 5-en jöttek, nagy hangulat volt, nagyon jól éreztük magunkat. A babát megcsodálták, de őt egyáltalán nem zavarta, végig békésen aludt apja karjában :lol:

Kriszti,
sok sikert mára, előre is gratulálk mert tudom hogy meglesz!

Vayacon,
olyan jó Erikával szülni, meglátod, biztos minden rendben lesz!!!

Most megyek mert a kislány berottyantott (megint) de legalább a megfelelő tápláltsághoz szükséges napi kaki és pisi mennyiség miatt nem aggódom kb. 8 kaki naponta.

Vikoo,
tejbe-vajba fürösztöd a csöppségedet! :lol: :lol: :lol: olyan szépen írtál, és igazat!!!!!

Eclipse
eclipse
Budapest
 
 


sziasztok!

én is már fent, éjjel is fent voltam többször, és nem csak pisilni... :roll: lehet, hogy nálam is beindult a tisztulási folyamat!?

átrendeztük a szobánkat, mert bekerült a kiságy, és hát olyan rosszul aludtam! eddig kényelmes volt, mert a falhoz volt tolva az ágy, szóval tudtam terpeszkedni, meg szétpakolni, most meg... Beni is folyton kitúr, szóval elég necces éjszakám volt, most meg arra keltem, hogy korog a hasam!

gyorsan bevettem a reggeli kötelező gyógyszert, aztán 1/2 óra várakozás, és utána reggeli!!!!

Lucuzs, Vaya, hátha ma Ti lesztek a befutók!

Eclipse, gratula apának a futáshoz! ilyenkor egyedül vagytok otthon Mollival, vagy van esetleg még segítséged? anyósod milyen? hogy viszonyul a bébihez?

Vikoo, aranyosan írtál a cicizős részről! jót nevettem! de a lényeg, hogy jól vagytok, és minden sínen van! ügyesek vagytok nagyon!!! és tényleg nagyon megható, ahogyan írtál Boldiról, meg az egész anyaságról! ;)

Angie, boldog névnapot a család legkisebb tagjának! :) hogy vagytok?

Mike, Te is nagyon el vagy tűnve, gondolom, hogy millió a dolgod, meg nehéz a kétgyerekes lét, bár ezt egyelőre csak elképzelni tudom, de azért gyere majd, hogy mi van veletek!

és ez természetesen minden friss anyucira vonatkozik! gyeretek, hozzatok képeket, meg írjatok, hogy milyenek a napjaitok! ha nehéz, azt is, ha szuper, azt is! minden érdekel bennünket, ráadásul még nem is nagyon tudunk mit kezdeni magunkkal, ameddig a mi babáink pocakon belül tengetik napjaikat! :)

sophie27
 
 


Jó reggelt!

Először a friss tábli, bár nem vagyok benne biztos, hogy mindent jól írtam be... szóljatok, ha valami adat nem stimmel.

Kép Kép Kép

Ebba, Szisszka, Andabella: gratula a 40. héthez!
Amida: neked a 39. héthez!
Gyancsi: neked pedig a 38. héthez. :)

Kép

Kép
tatjana
Dunavarsány
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan, mert eddig nem tudtam csatlakozni a router-ünkhöz :twisted:

Ezt kaptam hajnalban 3:27kor, Amidától: :)

"Örömmel értesítünk, h Szabó-Huszár Bence 2.54-kor kibújt a pocakból. 3150g, 52cm. Mindketten jól vagyunk!"



Szívből gratulálunk Nekik!!!! :)

szisszka
 
 


Amidaa, szívből gratulálok nektek!!! jó egészséget es sok boldogságot at egész családnak, és persze rengeteg tejecskét!!!

sophie27
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: